Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Nėštumo savaitės
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Aš nėščia! > Vaisiaus vystymasis
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
djusted
Vat panasiai ir man jauciu bus... mano paskuitines menesines buvo liepos 10 diena. O nesisaugoti pradejom tik rugpjucio pradzioj... ir tai, lyg ir nujauciu kad pastojau rugpjucio 4 diena. idomu kaip daktare skaiciuos (penktadieniui kitam uzregistravo apsilankyma), jei pagal menesines, tai gausis, kad as beveik visu menesiu ilgiau laukiuos nei istikruju pastojau... Nezinot kaip tokiu atveju daro?
Zaraziuke
Sveikos, ar gali buti taip kad pastojau ta diena kaip turejo prasideti menesines.
Intor
sveikos, mums jau 37 savaite ipusejusi. As bandziau skaiciuoti pagal pirmus pajaustus judesiukus, aisku ilgokai skaiciavosi, bet del idomumo skaiciavau blush2.gif tik aisku, as zinojau savo paskutiniu menesiniu data, ir inteneta buvau visa skersai isilgai ispurciusi, manydama, kad kokia skaiciuokle rasiu. Radau, isnarsciau, o po to skaiciavau pagal pirmus judesiukus. Nors is tikro, tai kas cia zino, ar is tikruju buvo butent ta pastojimo diena,kai taip intensyviai su vyru bandem gandrus prisikviesti ax.gif
~chiquita~
Mano nestuma skaiciuoja pagal paskutiniu mm data, nors realiai ta diena man iseme mirena (mm nebuvo jau seniai). Taigi nestumas gali buti didesnis keliomis savaitemis unsure.gif
špulė
QUOTE(~perastra~ @ 2009 09 16, 12:25)
Mano nestuma skaiciuoja pagal paskutiniu mm data, nors realiai ta diena man iseme mirena (mm nebuvo jau seniai). Taigi nestumas gali buti didesnis keliomis savaitemis  unsure.gif
*

as irgi pastojau po mirenos, o mane domina klausimelis ar reikia kokio genetinio tyrimo. nes ta mirena vis gi hormonine spirale.
avdrute
Mano mm buvo labai nereguliarios,todel daktare i jas nekreipe demesio,kai daro echoskopa vis nustato nauja laika,tiksliau dasideda po savaite smile.gif man pvz dar smagiau,o kada tiksliai gimdysiu tai ir manau nera lb didelio skirtumo,juk tas vaikelis gali ateiti ir anksciau ir veliau nestuke.gif
amutex
Skaiciau, jog tikslesnis vaiko amzius nustatomas iki 12sav., mes buvom echoskopo 19sav. cia pagal mm, tai mus visa savaite didesnius surado, kitas echoskopas buvo 30sav. pagal mm, tai mes buvom tiksliai pagal mm. Tai jus man dabar pasakykit, kada as tureciau gimdyti, kuria data tiksli ar pagal pirma echoskopa, ar pagal antra echoskopa, kuris atitinka mm?Durniausia tai, kad jei ziures pagal mm tai leis pernesiot 10d, o jei pagal echoskopa tai jau gausis isviso 17d. Biskuti baugu, gi skirtumas 7d. yra tikrai nemazai g.gif
shopmania
QUOTE(amutex @ 2009 09 20, 18:17)
Skaiciau, jog tikslesnis vaiko amzius nustatomas iki 12sav., mes buvom echoskopo 19sav. cia pagal mm, tai mus visa savaite didesnius surado, kitas echoskopas buvo 30sav. pagal mm, tai mes buvom tiksliai pagal mm. Tai jus man dabar pasakykit, kada as tureciau gimdyti, kuria data tiksli ar pagal pirma echoskopa, ar pagal antra echoskopa, kuris atitinka mm?Durniausia tai, kad jei ziures pagal mm tai leis pernesiot 10d, o jei pagal echoskopa tai jau gausis isviso 17d. Biskuti baugu, gi skirtumas 7d. yra tikrai nemazai  g.gif
*

Kas tas mm?
Atsiprasau...
Bittersweet
QUOTE(shopmania @ 2009 10 02, 10:25)
Kas tas mm?
*

menstruacijos
editabel
ir man tokia pati problemele iskilo,nenustato tikslaus nestumo laiko.pagal paskutines mm 21 sav.,o pagal echoskopa 17 sav.bet kadangi as laukiuosi dvynuku tai sake,kad gali buti mazesni vaikai ir istikruju yra 21 sav.nes ir judesius jausti pradejau pries 2,5 sav. del to pareikalavau siuntimo i klinikas,kad istirtu ar viskas gerai su mano maziukais.
simusim
vseikos! smile.gif noreciau istoti i jusu grupele! pries 2 dienas ryte pamaciau II smile.gif ryt eisiu pas gyditoja tik ir bus aishku kas ir kaip:) noreciau prisijunkti prie jusu ir kartu laukti tu graziu ir sunkiu gimdimo dienu smile.gif
dona11
Sveikos 4u.gif
Šiandien buvau pas ginę, man sakė, kad nėštumas 5-6 savaitės, padarė echoskopiją, embrionas 1,2 mm. Noriu paklausti, ar tai nėra per mažai? ar neturėtų būti didesnis?
Labai sunerimau kažkodėl... g.gif unsure.gif
simusim
QUOTE(dona11 @ 2009 10 13, 12:15)
Sveikos  4u.gif
Šiandien buvau pas ginę, man sakė, kad nėštumas 5-6 savaitės, padarė echoskopiją, embrionas 1,2 mm. Noriu paklausti, ar tai nėra per mažai? ar neturėtų būti didesnis?
Labai sunerimau kažkodėl... g.gif  unsure.gif
*

ne viskas gerai:) toks ir turi buti. gyditoja pasakytu jei kas negerai biggrin.gif 4u.gif
špulė
QUOTE(simusim @ 2009 10 13, 11:19)
ne viskas gerai:) toks ir turi buti. gyditoja pasakytu jei kas negerai biggrin.gif  4u.gif
*

oj o man 12 savaite o man niekas jokiu echoskopu nedare nieko
vaidavaida
Laba laba,noreciau prisijungti prie jusu forumo nestuke.gif ax.gif
elada 27
QUOTE(vaidavaida @ 2009 10 14, 18:16)
Laba laba,noreciau prisijungti prie jusu forumo  nestuke.gif  ax.gif
*

Sveikos,busimos mamytes! Siandien Prisiregistravau ir as,noreciau jusu patarymu.Parasysiu viska labai trumpai.Esu nescia siai dienai 12 savaiciu.Turiu gimdyti geguzes 4 diena. Taciau ramybes ne duoda tai kad mano nestumo laikotarpis pagal MMM ir ECHO neatitinka net 3 savaitem.
Paskutines menesines buvo liepos 6 diena
Ciklas reguliarus taciau ilgas 35-36 dienos.
Taip man niekas is daktaru (ju aplankiau ne viena)nepasake tikslios pastojimo datos.
Kai nestumas buvo 6 savaiciu (o pagal MMM turejo buti 9),netgi buvo nustatytas nesivystantis nestumas,vaziavau i ligonine darytis valyma.Taciau ligonineje jau pamate sirdeles plakima,tai nestuma paliko.Dabar kas menesi vaikstau i ECHO,tai nustato,kad vaisius vystosi,jau yra 12 sav.
Gal kas nors pakomentuos?????
JEma
QUOTE(elada 27 @ 2009 10 19, 22:14)

Sveikutes as irgi noriu prie jusu prisijungti. Labai ir mane domina tikslus apskaiciavimas, na ne del gimdymo datos o del sventos ramybes. Mano mm paskutines prasidejo rugsejo 16d, mmm nera jau kokios 4d. NT kelintas rytas vaiduokliuoja, bet nera ryskus. Pasidariau HcG nestumas yra, skaiciukas 36,4. Laborante pasake kad atitinka 3,3-4sav. Na jei skaiciuot nuo mmm tai kaip ir neatitinka, o jei nuo ND tai taip ir yra blush2.gif Pas gine eisiu tik pirmadieni bet labai nerimauju. Pries 2,5m buvau nestuke.gif bet kai gine apziurejo sake dar mazytis nestumas, nors pagal mane, pagal mm jau turejo buti berods 7sav. Tai sake gal veliau apsivaisino, taciau jau po keliu dienu teko vykti i ligonine ir atsisveikint su savo stebukliuku. Tai va dabar ir idomu kaip cia su tais skaiciavimais buna. Panasu kad situacija panasi i elados....
elada 27
QUOTE(JEma @ 2009 10 21, 13:52)
QUOTE(elada 27 @ 2009 10 19, 22:14)

Sveikutes as irgi noriu prie jusu prisijungti. Labai ir mane domina tikslus apskaiciavimas, na ne del gimdymo datos o del sventos ramybes. Mano mm paskutines prasidejo rugsejo 16d, mmm nera jau kokios 4d. NT kelintas rytas vaiduokliuoja, bet nera ryskus. Pasidariau HcG nestumas yra, skaiciukas 36,4. Laborante pasake kad atitinka 3,3-4sav. Na jei skaiciuot nuo mmm tai kaip ir neatitinka, o jei nuo ND tai taip ir yra blush2.gif Pas gine eisiu tik pirmadieni bet labai nerimauju. Pries 2,5m buvau nestuke.gif bet kai gine apziurejo sake dar mazytis nestumas, nors pagal mane, pagal mm jau turejo buti berods 7sav. Tai sake gal veliau apsivaisino, taciau jau po keliu dienu teko vykti i ligonine ir atsisveikint su savo stebukliuku. Tai va dabar ir idomu kaip cia su tais skaiciavimais buna. Panasu kad situacija panasi i elados....
*

Sveika,JEma,tu rasei spalio 21,tai tai dienai pagal mmm turetu buti 5 savaites,jeigu laborante nustate 3-4 savaites,tai tikrai nera toks didelis skirtumas,ir dar labai svarbu,ar tavo menesines visada reguliarios,jeigu nebe,tai i skaiciavima pagal mmm gali visai nekreipti jokio demesio,o as nerimauju del to,kad butent kad mano ciklas reguliarus,bet ilgas. ir skirtumas per didelis-net 3 savaites(skaciuojant pagal mmm ir echo). as netgi turejau siuntyma darytis valyma,oj kiek prisikentejau verysad.gif nuvykus daktere pasake,kad tiesiog pastojau veliau,bet kada tas veliau galejo buti???iseina taip kad pries pat menesines......buvau si antradieni pas genetike....pagal echo-viskas tvarkoje...bet tas savaiciu skirtumas taip ir tesiasi,ir niekur jis nedings blink.gif ,o del taves,as manau viskas gerai,tik as siulyciau pirma ECHO daryti,kai bus 7 savaites,kai jau bus aiskiai matomas sirdeles plakimas.....sekmes 4u.gif
JEma
[quote=elada 27,2009 10 24, 16:35]
*

[/quote]

Sveika,JEma,tu rasei spalio 21,tai tai dienai pagal mmm turetu buti 5 savaites,jeigu laborante nustate 3-4 savaites,tai tikrai nera toks didelis skirtumas,ir dar labai svarbu,ar tavo menesines visada reguliarios,jeigu nebe,tai i skaiciavima pagal mmm gali visai nekreipti jokio demesio,o as nerimauju del to,kad butent kad mano ciklas reguliarus,bet ilgas. ir skirtumas per didelis-net 3 savaites(skaciuojant pagal mmm ir echo). as netgi turejau siuntyma darytis valyma,oj kiek prisikentejau verysad.gif nuvykus daktere pasake,kad tiesiog pastojau veliau,bet kada tas veliau galejo buti???iseina taip kad pries pat menesines......buvau si antradieni pas genetike....pagal echo-viskas tvarkoje...bet tas savaiciu skirtumas taip ir tesiasi,ir niekur jis nedings blink.gif ,o del taves,as manau viskas gerai,tik as siulyciau pirma ECHO daryti,kai bus 7 savaites,kai jau bus aiskiai matomas sirdeles plakimas.....sekmes 4u.gif
*

[/quote]
Sveikute aciu tau uz info.Na jei sako kad tau dabar viskas ok tai ir tikekim kad ok wink.gif Svarbiausia kad dabar augat 4u.gif O mano ciklas bevei kaip laikrodukas na + - 2 dienos. O ciklo ilgis mazdaug 30-32d wink.gif Nu ziuresiu ka poryt gine pamatys per echo rolleyes.gif
renaciukass
Laba visoms. Tikiuosi mane irgi priimsit i savo rata 4u.gif Mano paskutines pirma paskutiniu mms diena buvo rugsejo 20 diena. Ciklas visalaik trukdavo 28-29 dienas. O dabar jau savaite kaip veluoja. Pasidsariau testuka - taciau antra juostele labai jau neryski. Eisiu ryt pas gydytojus ir tikiuosi jie pranes gera zinia nestuke.gif
JEma
Na va siandien buvo mano pirmasis apsilankymas pas gine ir... Absoliuciai nieko nemate verysad.gif Sake arba mes labai mazuciai, kas tiketina ir pagal praitos sav Hcg arba deja negimdinis. Na tikiuosi kad pirmas variantas ax.gif Kazkaip jei skaiciuoti savaites pagal ovuliacija ir ND tai Hcg visai atitinka g.gif Nu zodziu dabar vel savaite laukimo, pas gine tik kita pirmadieni... rolleyes.gif
renaciukass
QUOTE(JEma @ 2009 10 26, 18:49)
Na va siandien buvo mano pirmasis apsilankymas pas gine ir... Absoliuciai nieko nemate  verysad.gif  Sake arba mes labai mazuciai, kas tiketina ir pagal praitos sav Hcg arba deja negimdinis. Na tikiuosi kad pirmas variantas  ax.gif  Kazkaip jei skaiciuoti savaites pagal ovuliacija ir ND tai Hcg visai atitinka  g.gif  Nu zodziu dabar vel savaite laukimo, pas gine tik kita pirmadieni...  rolleyes.gif
*

O kiek dienikiu tau veluoja?
elada 27
QUOTE(renaciukass @ 2009 10 26, 19:54)
*

JEma,tai aisku nieko ten kol kas nepamatys,dar per anksti,vat kai bus beveik 7 savaites,tada jau turetu pamatyti plakancia sirdele,ir butinai ja pamatys! smile.gif galejai aisku uzsirasyti ne po savaites,o kai bus apie 7 savaites,na bet vistiek linkiu kuo greiciau isgirsti gera rezultata 4u.gif
JEma
Labas rytas 4u.gif
QUOTE(renaciukass @ 2009 10 26, 19:54)
*

veluoja man jau 10d wink.gif

QUOTE(elada 27 @ 2009 10 27, 00:39)
JEma,tai aisku nieko ten kol kas nepamatys,dar per anksti,vat kai bus beveik 7 savaites,tada jau turetu pamatyti plakancia sirdele,ir butinai ja pamatys!  smile.gif galejai aisku uzsirasyti ne po savaites,o kai bus apie 7 savaites,na bet vistiek linkiu kuo greiciau isgirsti gera rezultata  4u.gif
*

Nu pagal paskutines mmm tai man ryt turetu prasideti 6 sav. Esme ta kad gyd ne sirdeles nemate bet isvis nieko nemate net puslytes unsure.gif Jei skaiciuoti pagal O ir pagal ND tai butu logiska nes galima sakyti kad labai tiksliai zinau po kuriu ND uzkibo nes tada ir O buvo. Tai pagal ND dabar eina 4sav. Todel tikrai tikiu, kad mes dar mazyciai ir veju salin visas mintis, kad galibuti negimdinis. dar vienos tokios traumos nenoriu schmoll.gif
renaciukass
As vakar taip dziaugiausi, kad einu pas gydytojus ir pamatysiu savo mazylio puslyte ( nes turi butri kaip ir 5 savaites). Taciau nuejus teko isgirsti zinia: "matau pas tave tavo pilvo ertmeje skyscio". Liepe kuo skubiau eiti pas II lygio ginekologa verysad.gif
Klausiu ar tai yra blogai - nieko neatsako. Nulekiu pas gine, apziuri is vidaus ir sako:" Man atrodo, kad tavo puslele yra kaip ir pilvo ertmeje, o ne gimdoje. Tad jei uzeis stiprus pilvo skausmai lek kuo skubiau i Antakalnio klinikas - ten loparaskopu tave isoperuos. O jei skausmu nebus ateik rytoj". Isejusi is kabineto nieko nebemaciau, net pamirsau, kad atejau su striuke. verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Grizusi namo su baime ejo kiekviena minute, kad tik nepradetu skaudeti pilvelio. Naktis praejo ramiai. O dabar su baime laukiu 11 val kada tures mane vel apziureti...

JEma
QUOTE(renaciukass @ 2009 10 28, 09:46)
As vakar taip dziaugiausi, kad einu pas gydytojus ir pamatysiu savo mazylio puslyte ( nes turi butri kaip ir 5 savaites). Taciau nuejus teko isgirsti zinia: "matau pas tave tavo pilvo ertmeje skyscio". Liepe kuo skubiau eiti pas II lygio ginekologa  verysad.gif
Klausiu ar tai yra blogai - nieko neatsako. Nulekiu pas gine, apziuri is vidaus ir sako:" Man atrodo, kad tavo puslele yra kaip ir pilvo ertmeje, o ne gimdoje. Tad jei uzeis stiprus pilvo skausmai lek kuo skubiau i Antakalnio klinikas - ten loparaskopu tave isoperuos. O jei skausmu nebus ateik rytoj". Isejusi is kabineto nieko nebemaciau, net pamirsau, kad atejau su striuke.  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
Grizusi namo su baime ejo kiekviena minute, kad tik nepradetu skaudeti pilvelio. Naktis praejo ramiai. O dabar su baime laukiu 11 val kada tures mane vel apziureti...
*

Laikykis... Svarbiausia kad dar neskauda, gal dar viskas bus ok. Sunkios tos nezinios minutes... bet reikia nusiteikti optimistiskai. Pranesk kai suzinosi ka.... 4u.gif
renaciukass
grizau po apziuru. verysad.gif ir vel mane paliko savaitei nezinioje. Sako pastojimas kaip ir gimdoje, taciau desineje tubeleje matosi skyscio, o tai yra neviskas gerai. Tad nezinau ka ir galvoti. Apziurejo dvi gydytojos, sake ateiti po savaites - tada vel ziures verysad.gif verysad.gif verysad.gif
baigiu prarasti vilti ir tikejima verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif
atrodo nieko daugiau nebenoriu....
JEma
QUOTE(renaciukass @ 2009 10 28, 15:59)
grizau po apziuru.  verysad.gif  ir vel mane paliko savaitei nezinioje. Sako pastojimas kaip ir gimdoje, taciau desineje tubeleje matosi skyscio, o tai yra neviskas gerai. Tad nezinau ka ir galvoti. Apziurejo dvi gydytojos, sake ateiti po savaites - tada vel ziures verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
baigiu prarasti vilti ir tikejima verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
atrodo nieko daugiau nebenoriu....
*

Nenusiteik pesimistiskai wink.gif Juk ispradziu isvis galvojot gal negimdinis, o dabar jau lelius gimdoje... tai gal ir toliau viskas bus gerai.... 4u.gif
Fainulka1
Po ilgu vaiksciojimu pas gydytojus pagaliau pastojau...gydytojas sake, jog jau 3 savaites, bet skaiciuojasi kaip 5 savaites...taip ir nelabai supratau..tai skaiciuoti, kad man 3 ar, kad 5 doh.gif 4u.gif gal zinote, kaip ten skaiciuojasi is tikruju? ax.gif man menesines nereguliarios budavo tai pagal jas spresti nieko negaliu blush2.gif
renaciukass
QUOTE(Fainulka1 @ 2009 11 02, 14:37)
Po ilgu vaiksciojimu pas gydytojus pagaliau pastojau...gydytojas sake, jog jau 3 savaites, bet skaiciuojasi kaip 5 savaites...taip ir nelabai supratau..tai skaiciuoti, kad man 3 ar, kad 5  doh.gif  4u.gif gal zinote, kaip ten skaiciuojasi is tikruju?  ax.gif  man menesines nereguliarios budavo tai pagal jas spresti nieko negaliu  blush2.gif
*

Džiaugiuosi už jus thumbup.gif
O skaiciuok tai pagal gydytojus. Taciau manau dar po keliu savaiciu pasakys kita laika. Nes kol labai maziukas - sunku tiksliai apskaiciuoti 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image
vitute24
pries sesia menesius turejau negimdimini nestuma, buvo labai liudna, bet nesenai pasidariau nestumo testa ir o stebukle!!! teigiamas, gal kas galit ;pasakyt, testas kieliu sawaiciu nestuma gali parodyti? blush2.gif nes pries ji dariausi kita gal savaite priesh i buvo neigiamas unsure.gif
Vaidulka83
QUOTE(vitute24 @ 2009 11 09, 00:47)
pries sesia menesius turejau negimdimini nestuma, buvo labai liudna, bet nesenai pasidariau nestumo testa ir o stebukle!!! teigiamas, gal kas galit ;pasakyt, testas kieliu sawaiciu  nestuma gali parodyti? blush2.gif  nes pries ji dariausi kita gal savaite priesh i buvo neigiamas  unsure.gif
*

Sveikute,

Kiek susiduriau, tai jau tikrai teisybę su testu galima suzinoti po 10 dienų. O anksciau gali rodyti ir netgi teigiama, bet dazniau rodo neigiama - tik ziurek, kad testas butu ne pats pigiausias 4u.gif
aratig
QUOTE(saule111 @ 2005 03 14, 19:23)
paprastai, kai ziuri per "televizoriu" i vaikuti, tai daugmaz tiksliai pasako, koks amzius, pvz, 25 sav. ir 4 dienos. Tai tada ir galit skaiciuotis. Man tai sutapo  thumbup.gif
*

Sveikutes esamos ir busimos mamytes 4u.gif .O mes su vyru savo mazyti stebukleli jau pamateme ir nuotraukytes turime wub.gif wub.gif .Tai gydytojas iki ultarsaundo pasake ta pacia gimdymo diena, kaip ir gydytoja kuri dare ultrasaunda thumbup.gif nestuke.gif .Mums siandien lygiai 12 saviteliu wub.gif
JEma
Kaip smagu, sveikinu smile.gif Jau i II trimestriuka lipat... Ech...
angeliux123
Man irgi praeita sestadieni parode neigiama, o siandien teigiama nestuke.gif smile.gif Ar tai tikrai reiksia, kad laukiuosi? net pasimeciau....
Pasiziurejau SM nestumo kalendoriu, tai turetu buti 4 savaite. Is to susijaudinomo, net kavos siandien ryte negeriau, nezinau, ar galima dabar jau 4u.gif
Kada tureciau uzsirasyti pas gydytoja? Ir kur pirmiausia reiketu eiti - pas savo seimos gydytoja?
renaciukass
QUOTE(angeliux123 @ 2009 11 14, 14:40)
Man irgi praeita sestadieni parode neigiama, o siandien teigiama  nestuke.gif smile.gif  Ar tai tikrai reiksia, kad laukiuosi? net pasimeciau....
Pasiziurejau SM nestumo kalendoriu, tai turetu buti 4 savaite. Is to susijaudinomo, net kavos siandien ryte negeriau, nezinau, ar galima dabar jau 4u.gif
Kada tureciau uzsirasyti pas gydytoja? Ir kur pirmiausia reiketu eiti - pas savo seimos gydytoja?
*

Sveikinu 4u.gif nestuke.gif
Keliauk pas gine. O del laiko tai cia jau tau spresti. As uzsirasiau is kart kai tik testas parode 2 juosteles. Pagal mane turejo buti 5 sav nestumo. Taciau apsilankius pas gydytojus - buvau nemaloniai nustebinta, nes itare negimdini nestuma. Liepe atvykti dar po savaites, kad tiksliai pasakytu.
O pasirodo viskas buvo thumbup.gif tik buvo labai mažiukas. Pagal ehoskopa nepilnos 5 savaites (o pagal paskutines MS beveik 7 ).
Sibile
radu kur paskaiciuoja kada gimdymo data ir kiek savaiciu nestumas, reikia tikm irasyti paskutiniu menesiniu pirmos dienos data ir spausti: calculate
http://www_americanpregnancy_org/duringpre...y/pregcalc.html
D o ll
na,nzn as budama nescia apie 2men nejauciau...kad laukiuosi..O dar sako,kad ta pacia diena gali suprasti,kad esi pastojusi biggrin.gif
na,o tikslia data galima nustatyti nuo paskutiniu mm 2.gif
Vaidulka83
O mano atvejis, tai visai linksmas ir, beje, mane nustebino. ax.gif Nieko nejaučiau laukiuosi ar ne, tik mano tėtis staiga leptelėjo, sako: vaiduli, ar tik nesilauki blink.gif
Aš aišku nen e, baikit juokus, kur jau AŠ (?) lauksiuosi.... lotuliukas.gif
O pasirodo, stai ką reiškia, kai užaugini penkis vaikus thumbup.gif

Tada nusipirkau testa - ir - vajetau - kazkas nupaise du bruksnelius lotuliukas.gif
kristulea
norint apskaiciuoti supermama pati turi skaiciuokle nestumui nustatyti, ir apskaiciuoja tiksliai...bent man sutapo su gydytojais skaiciavimais ir skaiciuokle taip pat neapsiriko.... 4u.gif
Kazokytė
QUOTE(MAMICY @ 2006 07 28, 06:02)
MAn atrodo, kad skaiciuoja mmm + 7 dienos + 40 savaiciu = preliminari gimdymo data  g.gif
*

Papildyta:
QUOTE(Sibile @ 2009 12 05, 23:56)
radu kur paskaiciuoja kada gimdymo data ir kiek savaiciu nestumas, reikia tikm irasyti paskutiniu menesiniu pirmos dienos data ir spausti: calculate
http://www_americanpregnancy_org/duringpre...y/pregcalc.html
*

o as girdėjau paprasčiausią skaičiavimą.: Paskutinė mėnesinių diena-3 mėnesiai+7dienos.
Sutampa biggrin.gif
zaliaaake
gal ,kas galite padeti...?
mano paskutiniu menesiniu pirma diena buvo lapkricio 3
pagal gyditojo apskaiciavimus laukiuosi 7-8 sav.
bet as nesuprantu..
pagal jio apskaiciavimus jis pradeda skaiciuoti nestuma nuo paskutiniu menesiniu pirmos datos..
pagal mano supratima as laukiuosi apie 4-5 sav. nes juk per menesines ir ciklo pradzioj juk dienos nevaisingos... g.gif
Esha
QUOTE(zaliaaake @ 2009 12 30, 18:29)
gal ,kas galite padeti...?
mano paskutiniu menesiniu pirma diena buvo lapkricio 3
pagal gyditojo apskaiciavimus laukiuosi 7-8 sav.
bet as nesuprantu..
pagal jio apskaiciavimus jis pradeda skaiciuoti nestuma nuo paskutiniu menesiniu pirmos datos..
pagal mano supratima  as laukiuosi apie 4-5 sav. nes juk per menesines ir ciklo pradzioj juk dienos nevaisingos... g.gif
*

Visada nėštumo trukmskaičiuosja nuo paskutinių mmm pirmos dienos. Nes labai retas kas gali pasakyti kari buv tikroji pastojimo diena. Tad nuo paskutinių mmm pirmos dienos nėštumas trunka 40 savaičių 4u.gif
kristulea
supemama turi skaiciuokle, kuri apskaiciuoja nestuma ir po to gali pasiskaityti, kurioj savaitei kas vyksta...bent man sutapo skaiciavimai su gydytojos smile.gif
fily
Na jei skaiciuokles nesuklys,kaip ir daktarai,tai musu vaikiukas gales svesti gimtadieni su teveliu 4u.gif
avietia
QUOTE(Fainulka1 @ 2009 11 02, 14:37)
Po ilgu vaiksciojimu pas gydytojus pagaliau pastojau...gydytojas sake, jog jau 3 savaites, bet skaiciuojasi kaip 5 savaites...taip ir nelabai supratau..tai skaiciuoti, kad man 3 ar, kad 5  doh.gif  4u.gif gal zinote, kaip ten skaiciuojasi is tikruju?  ax.gif  man menesines nereguliarios budavo tai pagal jas spresti nieko negaliu  blush2.gif
*

5sav gauna jei skaiciuoja nuo paskutiniu menesiniu-taip skaiciuoja visi daktarai-nestumas 40sav nuo paskutiniu menesiniu smile.gif o 3sav tai apytrikriai nuo pastojimo-skaiciuoja kad 14ciklo diena buvo ovuliacija per kuria pastojai smile.gif
Fleur
Sveikos,nusprendžiau ir aš prie jūsų prisijungti. smile.gif Mane,kaip ir daugeli kiek pastebėjau,neramina tas nėštumo savaičių skaičiavimas. unsure.gif Paskutinį kartą echoskopija dariausi, kai buvo 17sav. (čia nuo paskutinio mėnesinių). Ir ji parodė, kad nėštumas 17 sav. + 5 d. Tai taip išeina,kad prieš tiek laiko ir pastojau?Ar čia tik vaisiaus dydis?Nes žinau,kad tuo metu negalėjo įvykti joks pastojimas. Lytiniai santykiai buvo tik po mėnesinių, tai echoskopija išvis turėtų mažesnį vaisių rodyti... unsure.gif Kažkaip nesuprantu. Beto gimdymo datos man iki šiol dar niekas nenustatė, nors jau 23 sav. Hm...
Robi
QUOTE(Fleur @ 2010 01 05, 15:46)
Sveikos,nusprendžiau ir aš prie jūsų prisijungti. smile.gif  Mane,kaip ir daugeli kiek pastebėjau,neramina tas nėštumo savaičių skaičiavimas.  unsure.gif Paskutinį kartą echoskopija dariausi, kai buvo 17sav. (čia nuo paskutinio mėnesinių). Ir ji parodė, kad nėštumas 17 sav. + 5 d. Tai taip išeina,kad prieš tiek laiko ir pastojau?Ar čia tik vaisiaus dydis?Nes žinau,kad tuo metu negalėjo įvykti joks pastojimas. Lytiniai santykiai buvo tik po mėnesinių, tai echoskopija išvis turėtų mažesnį vaisių rodyti...  unsure.gif Kažkaip nesuprantu. Beto gimdymo datos man iki šiol dar niekas nenustatė, nors jau 23 sav. Hm...
*

Gimdymo laikas nustatomas pagal vokiečių ginekologo Negelės taisyklę: iš paskutinių menstruacijų pirmos dienos datos atimami 3 mėnesiai ir pridedamos 7 dienos. Ši formulė tinka tik tada, jei ciklas - 28 dienos. Jeigu ciklas ilgesnis kaip 28 dienos, pridedamos 7 dienos ir dar tiek dienų, kiek ciklas ilgesnis už 28 dienas. Pavyzdžiui, jeigu ciklo trukmė yra 31 diena, pridedame 10 dienų. Jeigu ciklas trumpesnis negu 28 dienos, pridedame tiek dienų mažiau 7, kiek dienų jis trumpesnis. Pavyzdžiui, jeigu ciklas yra 25 dienos, atėmus 3 mėnesius, reikia pridėti tik 5 dienas. Išnešiotas ir sveikas kūdikis gali gimti šiek tiek anksčiau arba vėliau nustatytos datos.
Gabriete
QUOTE(Fleur @ 2010 01 05, 14:46)
Sveikos,nusprendžiau ir aš prie jūsų prisijungti. smile.gif  Mane,kaip ir daugeli kiek pastebėjau,neramina tas nėštumo savaičių skaičiavimas.  unsure.gif Paskutinį kartą echoskopija dariausi, kai buvo 17sav. (čia nuo paskutinio mėnesinių). Ir ji parodė, kad nėštumas 17 sav. + 5 d. Tai taip išeina,kad prieš tiek laiko ir pastojau?Ar čia tik vaisiaus dydis?Nes žinau,kad tuo metu negalėjo įvykti joks pastojimas. Lytiniai santykiai buvo tik po mėnesinių, tai echoskopija išvis turėtų mažesnį vaisių rodyti...  unsure.gif Kažkaip nesuprantu. Beto gimdymo datos man iki šiol dar niekas nenustatė, nors jau 23 sav. Hm...
*

Man gydytoja sakė, kad savaitės skiriasi pagal vaikelio dydį ir išsivystymą. O dėl gimdymo datos, tai gal tu tiesiog kaip reikiant neklausei, nes man jau per pirmą vizitą (buvo tik 5 sav. nėštumas) pasakė tikslią gimdymo datą, gimdymo atostogų pradžią ir kt. bigsmile.gif.
Fleur
QUOTE(Gabriete @ 2010 01 05, 14:01)
Man gydytoja sakė, kad savaitės skiriasi pagal vaikelio dydį ir išsivystymą. O dėl gimdymo datos, tai gal tu tiesiog kaip reikiant neklausei, nes man jau per pirmą vizitą (buvo tik 5 sav. nėštumas) pasakė tikslią gimdymo datą, gimdymo atostogų pradžią ir kt. bigsmile.gif.
*

O tai taip išeina, kad mano vaikas greit vystosi ar kaip?Tai jis ir gims ankščiau tada. Idomei čia kažkaip. Reiks gydytoja išklausinėt. smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.