Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Tarybiniai eglutės žaisliukai
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Pomėgiai ir pramogos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Yunica
Siandien patraukiau i medziokle per vietinius second hand ,na , radau keleta senesniu stikliniu burbulu ,ikeliu foto pasirodyt ax.gif
user posted imageuser posted image
priedo prie stikliniu ,maiseliuose buvo ir naujoviskesni plastmasiniai (kurie man nelabai patinka,bet dukra liepe neismesti )
user posted image

ziogelis2003
ir aš įkeliu savuosius, tik neturiu kada gražiai nufotografuoti,
Yunica aš irgi turiu tokių burbulų kaip antroje foto, ir tokį prožektorių irgi, gal jie lenkiški, nes maniškiai tai iš uošvienės ir jie šiek tiek kitaip dažyti nei rusiški

user posted image
Yunica
QUOTE(ziogelis2003 @ 2013 12 23, 20:30)
ir aš įkeliu savuosius,  tik neturiu kada gražiai nufotografuoti,
Yunica aš irgi turiu tokių burbulų kaip antroje foto, ir tokį prožektorių irgi,  gal jie lenkiški, nes maniškiai tai iš uošvienės ir jie šiek tiek kitaip dažyti nei rusiški

visai gali buti kad lenkiski 4u.gif man simpatiski pasirode uz tat nupirkau

Jai ,kokiu graziu zaisliuku turi ziogeli ,as tokios mergytes senai noriuuu ,ir arbatinukas fainas 4u.gif
kuzdaite
Arbatinukas labai fainas wub.gif
O kas tie vietiniai second hand, pas mus tik baldai deveti yra ir skudurai, tai ir nezinau blush2.gif
ziogelis2003
QUOTE(kuzdaite @ 2013 12 24, 01:10)
O kas tie vietiniai second hand, pas mus tik baldai deveti yra ir skudurai, tai ir nezinau blush2.gif
*

aš esu buvusi Danijoje tuose lopemarket, eina sau kiek ten visko, vaikščiočiau ir vaikščiočiau, visko man ten reikia ir senų baldų staliukų foteliukų ir buvo labai gražių papuošalų, sagių ai visko, mes čia apie tai kažkada buvom priplepėję.
man irgi tie žaisliukai gražūs, vyras pamatė arbatinuką ir sako kad aš jau turiu tokį , tai ir sakau, ar nematai kad kitoks doh.gif o tą glinkinį gavau priedo dovanų moteris pridėjo, tai iškart į palovį uždariau, kad niekas nesukultų biggrin.gif
man paukščiukai irgi labai patinka ir tokio dar neturėjau, jie labai simpatiški tokie
Yunica
QUOTE(kuzdaite @ 2013 12 24, 01:10)
*

tokio pat tipo ,kaip ir skudurynas sakyciau.Skirtumas tas ,kad daiktai :indai,zaislai, dekoras, rubai yra surinkti is vietiniu zmoniu . Kiti tai net maisus atnesa prie tu pardotuveliu duru,o pardavejos ryte pacios isrusiuoja ir parduoda ...pinigus renka labdarai ! (LT berods tai bizniuka is skuduru suka )
vat ir landzioju ,nes eglutes zaisliukai ,elekrinei langu papuosimai tai irgi tik sezoniskai buna,paskui dingsta .Jauciu ka zmones sunes po kaledu,tai laikys kitiems metams pardavimui g.gif
kuzdaite
Su sventem visas 4u.gif
A cia ne apie Lt second handus kalba eina....Nors Lt jau atsidaro komisiukai tokie, gal kazka bando plagijuoti blush2.gif
Smagiu Kaledu newyear.gif newyear.gif newyear.gif
ziogelis2003
Su šventėm merginos jus ir jūsų šeimynas newyear.gif
siužetėlis
http://www.lrt.lt/mediateka/irasas/48031/laba_diena_lietuva nuo 53.30 minutės
Lijanu
user posted image
user posted image
user posted image

Labas vakaras, snieguolės newyear.gif
Norėjau pasiteirauti dėl šių dviejų žaisliukų smile.gif Gal kuri turite supratimą apie jų amžių? Pagaminimo datą galimą ar kažką pan.? smile.gif Vyšnaitė ir ežiukas smile.gif ežiukas atrodo kaip plastmasinis, bet iš tikrųjų yra iš stiklo smile.gif

p.s. nežinau, ar teisingai įkėliau foto...

p.p.s VISUS IR VISAS SU GRAŽIAUSIOM METŲ ŠVENTĖM! smile.gif
irocka7212
su sventem visas newyear.gif newyear.gif
Ziogeli, zaisliukai puikus 4u.gif
_AGOTA_
sveikos smile.gif
noriu paklausti praktisko dalyko:
kaip pervedate pinigelius nusipirke zaisliuku molotoke ar aukro ?
man parase, kad noretu pervedimo per CONTACT sistema. Ar ka nors zinote apie tai ?
Ar naudojates ? Radau ja, lyg ir galeciau uzsiregistruoti, bet galvoju, reik paklausti labiau patyrusiu perkant internetu zaisliukus.. Esu pirkus ebay, tai mokejau Paypalu.
Vaidosee
Su Šventėmis gražių žaisliukų turėtojas thumbup.gif

Pas mane švenčių maratonas,baliai festivaliai,vos atsigaunu ir vėl neriu į tą pačią upę ir vėl sakau daugiau niekada,bet deja,rytoj dar reikės atlaikyti vieną baliuką doh.gif
mačiau kokių grožių prigaminę,aš ir mėgstu kepti,tepti ir kitaip stebinti artimuosius.Įdedu vieną iš pomėgių -torčiukas Kalėdiniam vakarėliui .blush2.gif
user posted image
Kalėdinis tortas by Vaidosee 1978, on Flickr

O kad viskas būtų į temą,galiu pasigirti,kad senis šaltis atnešė dvi dėžes žaisliukų ir sakė dar dvi turi pasikavojes,gavo kažkur LT,jaučiu per skelbimus.Dabar ieškosiu laisvų akimirkų,kad viską susirūšiuoti ir nusifotografuoti.

kuzdaite
Tortas tai be zodziu bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Labai grazus wub.gif Aukstas lygis thumbup.gif
_AGOTA_
radau ta seni su botagu apie kuri cia diskutavote smile.gif
kataloge, jis 1950-tuju, raso "предположительно" is pasakos
"Apie gudriaja lape"
kataloge jo rubas zydras toks, turkio spalvos.

http://fotki.yandex.ru/users/marinkop/view...?page=2#preview
Marija1
Labas mergaitės su Šventėm 4u.gif Ką domina pranesu, kad pigesnio ir patogesnio budo pervesti pinigelius pvz i Ukraina nera turbut kol kas (bent jau man), nes teko moketi ir Western Union ir Kontaktom, bet dabar atradau mokejimai.lt tai uz pervedima beveik 200 doleriu i Ukraina, sumokejau 4,45 usd. ir viska atlikau pati is namu, patogiau buti negali, kai sedziu namie su leliuku. smile.gif
violija
QUOTE(_AGOTA_ @ 2013 12 27, 22:39)
radau ta seni su botagu apie kuri cia diskutavote smile.gif
kataloge, jis 1950-tuju, raso "предположительно" is pasakos
"Apie gudriaja lape"
kataloge jo rubas zydras toks, turkio spalvos.

http://fotki.yandex.ru/users/marinkop/view...?page=2#preview
*

Ačiū jums Agota už informaciją, reiks pasidalinti šia informacija su kolekcionieriais iš Rusijos. 4u.gif
Vaidosee
Laba dienukę 4u.gif ,kaip man reikia tos knygos ,bet jau kaina jos doh.gif ,pigiausiai radau ebay už 80 dolerių,gal kitais metais,senelis atneš ir ją biggrin.gif ,tik labai jau ilgai laukti reikės .
Susidėjau į albumą žaisliukus,kuriuos gavau nuo senelio šalčio,visi po čipolino,tik senį pirkau pati ebay,ilgai aš jį žiūrėjau,kojos labai grubiai perdažytos,bet palyginau idealių kainas ir supratau,kad man jis mielas ir toks.
_AGOTA_
QUOTE(Marija1 @ 2013 12 27, 23:42)
Labas mergaitės su Šventėm  4u.gif  Ką domina pranesu, kad pigesnio ir patogesnio budo pervesti pinigelius pvz i Ukraina nera turbut kol kas (bent jau man), nes teko moketi ir Western Union ir Kontaktom, bet dabar atradau mokejimai.lt  tai uz pervedima beveik 200 doleriu i Ukraina, sumokejau 4,45 usd. ir viska atlikau pati is namu, patogiau buti negali, kai sedziu namie su leliuku. smile.gif
*

Ar pervedant per mokejimai.lt nereikia ten visokiu swift kodu, ilgu saskaitu numeriu ? pervedimas paprastas ? Nes zmones priprate, kad uztenka adreso, ir vardo, pavardes..
Dar buciau dekinga jei atsakytumet, ar pervedant Contact sistema reikia pervesti tiek kiek praso, ar grynus pasiimant banke zmogui nenuskaiciuos komisiniu ?
Ech vargstu cia su tais pervedimais..
kai gausiu zaisliukus pasirodysiu ax.gif

_AGOTA_
Vaidosee, o kur tavo albuma galima paziureti ?
ziogelis2003
QUOTE(_AGOTA_ @ 2013 12 28, 17:06)
Vaidosee, o kur tavo albuma galima paziureti ?
*

ČIA ne manęs klausėt, bet ką tik pusę temos praverčiau kol radau ax.gif
gal kai šitą temą prirašysim tai naujos pradžioje reikia vėl įdėti nuorodas į albumukus, nes ir naujų merginų atsirado ir šiaip patogu pasižiūrėt jei nieko prieš, nes kažkaip buvo norinčių nebeskelbti jų albumų, bet gal nuolatinės pokalbių dalyvės neprieštarautų 4u.gif
Marija1
Mokant per mokėjimai.lt reikia gavėjo vardo ir pavardės, šalies, miesto, banko swift kodo, gavėjo banko kortelės numerio. Man ji siuntė belekiek laiškų, kol viską surašė, ir vis reikalavo mokėti per Western Union, bet per mokėjimai.lt išeina vis vien pigiau. Iš savo lietuviško banko reikia persivesti pinigus (galima litais) į savo sąskaitą mokėjimai.lt, kainuoja pagal banką, arba 0,80 lt, arba 1,20 lt. Pinigai įkrenta per 30 min. tada juos galima konvertuoti ir siųsti į pasirinktą šalį. Tai atlikti galima namuose, visomis dienomis, be išeiginių 4u.gif
_AGOTA_
QUOTE(Marija1 @ 2013 12 28, 22:21)
Mokant per mokėjimai.lt reikia gavėjo vardo ir pavardės, šalies, miesto, banko swift kodo, gavėjo banko kortelės numerio. Man ji siuntė belekiek laiškų, kol viską surašė, ir vis reikalavo mokėti per Western Union, bet per mokėjimai.lt išeina vis vien pigiau. Iš savo lietuviško banko reikia persivesti pinigus (galima litais) į savo sąskaitą mokėjimai.lt, kainuoja pagal banką, arba 0,80 lt, arba 1,20 lt. Pinigai įkrenta per 30 min. tada juos galima konvertuoti ir siųsti į pasirinktą šalį. Tai atlikti galima namuose, visomis dienomis, be išeiginių  4u.gif
*

aciu Marija1 uz pasidalinima ziniomis smile.gif. As uzsiregistravusi mokejimai.lt, bet kai pamaciau kiek ten duomenu reikia suvest doh.gif . Siaip tartautini pervedima galima padaryti ir is seb ir is swed.. jei turi tuos visus kodus ir t.t. tik gal is mokejimai.lt pigiausia, nezinau.
Contact kaip supratau tai toks "paypal'as" tinkamas Rusijai ir Ukrainai..
moki irgi internetu i pardavejo nurodyta banka. tarifai didesni
50 $ - 4$
от $51 до $100 - 8$
от $151 до $200 - $18.00 !

Isvada: Pervesti nedideles sumas CONTACT sistema pigiau nei Western Union ar pastu, bet didesnes tai daug brangiau.

Aciu ziogeli smile.gif uz nuoroda
Sea Girl
QUOTE(ziogelis2003 @ 2013 12 28, 16:11)
ČIA ne manęs klausėt, bet ką tik pusę temos praverčiau kol radau  ax.gif
gal kai šitą temą prirašysim tai naujos pradžioje reikia vėl įdėti nuorodas į albumukus, nes ir naujų merginų atsirado ir šiaip patogu pasižiūrėt jei nieko prieš, nes kažkaip buvo norinčių nebeskelbti jų albumų, bet gal nuolatinės pokalbių dalyvės neprieštarautų 4u.gif
*

Cia tai bent kolekcija blink.gif thumbup.gif thumbup.gif

Reikejo man cia nosi kisti i sia temuke...susirgau zodziu ir as doh.gif Gavau vakar siuntinuka, nereluumas... wub.gif fantastiskos bukles...Dauguma rusiski, pora vokisku ir vienas japoniskas(na kaip ji aprase viska)...Tiesa pora rusisku, pagal pardavejos aprasyma, man visai nematyti, keisti...tokie be kepuryciu bumbuliukai, tik viela ikista, o ten kur kepuryte turi buti- skyle...bet stiklas grazus, storas... prie progos nufotografuosiu viska... Dar vieno siuntinuko laukiu is Ukrainos ir vis seile varvinu dar i kitus ziuredama doh.gif

Su Sventem 4u.gif 4u.gif 4u.gif
irocka7212
Vaidosse, Kaledu senelis buvo dosnus thumbup.gif

mergynos, dalyvauju konkurse laimeti zaisliuka, mano eglute nr 7, kam nesunku balsuojam ax.gif
konkursas
Yunica
QUOTE(irocka7212 @ 2013 12 29, 10:01)
Vaidosse, Kaledu senelis buvo dosnus thumbup.gif

mergynos, dalyvauju konkurse laimeti zaisliuka, mano eglute nr 7, kam nesunku balsuojam ax.gif
konkursas
*

pabalsavau 4u.gif

Su tais tarptautiniais pervedimais tai man baisoka ,va ,kad ir kaip ebay pasitikiu mokedama paypalu ,karta papuoliau ant sukciaus...gerai kad pinigelius paypal grazino .

Saules mirksnis
user posted image

user posted image

Parduodu:
Tarybinė eglutės viršūnė-žvaigždė. Veikia, pakeista lemputė, tik, kad šviestų, ją reikia pajungti prie plokščios baterijos. Geros būklės, niekur nesuskilusi. Kaina 12 Lt.
Tarybinė eglutės girlianda iš spalvotų stikliukų, pakankamai gerai išsilaikiusi, tik galiukuose kai kur siūleliai matosi. Ilga, užteks didelei eglei papuošti. Kaina 10 Lt.
Siuntimas reg. paštu + 5 Lt. AŽ.
ziogelis2003
QUOTE(Yunica @ 2013 12 29, 11:29)
pabalsavau  4u.gif

Su tais tarptautiniais pervedimais tai man baisoka ,va ,kad ir kaip ebay pasitikiu mokedama paypalu ,karta papuoliau ant  sukciaus...gerai kad pinigelius paypal grazino .
*

man banke tai iš karto perspėjo kad jei negausiu siuntinio iš Čekijos sumokėjus WesternUnion tai jie atsakomybės neneša už tuos sandėrius. Šiaip tai žinoma visur visokių yra. aš tai į atsiliepimus žiūrėjau pirkdama. Ir Lietuvoj gali pakliūti aš ir buvau uodegą nusvilus, nei žaisliukų nei pinigų, suma menka, moralinė skriauda didesnė
Yunica
QUOTE(ziogelis2003 @ 2013 12 29, 12:53)
man banke tai iš karto perspėjo kad jei negausiu siuntinio iš Čekijos sumokėjus WesternUnion tai jie atsakomybės neneša už tuos sandėrius. Šiaip tai žinoma visur visokių yra. aš tai į atsiliepimus žiūrėjau pirkdama. Ir Lietuvoj gali pakliūti aš ir buvau uodegą nusvilus, nei žaisliukų nei pinigų, suma menka,  moralinė skriauda didesnė
*

taigi skaudejo sirdele ir man verysad.gif
Kaip ten Ziogeli su tais cekoslovakiskais ? Dar neatejo siuntinys ?
ziogelis2003
QUOTE(Yunica @ 2013 12 29, 13:26)
taigi skaudejo sirdele ir man verysad.gif
Kaip ten Ziogeli su tais cekoslovakiskais ? Dar neatejo siuntinys ?
*

guli pašte ax.gif rytoj lėksiu, vakar keliom minutėm per vėlai grįžom ir nebespėjau pasiimti
Saules mirksnis
QUOTE(Saules mirksnis @ 2013 12 29, 12:07)

Parduodu:
Tarybinė eglutės viršūnė-žvaigždė. Veikia, pakeista lemputė, tik, kad šviestų, ją reikia pajungti prie plokščios baterijos. Geros būklės, niekur nesuskilusi. Kaina 12 Lt.
Tarybinė eglutės girlianda iš spalvotų stikliukų, pakankamai gerai išsilaikiusi, tik galiukuose kai kur siūleliai matosi. Ilga, užteks didelei eglei papuošti. Kaina 10 Lt.
Siuntimas reg. paštu + 5 Lt. AŽ.
*

Jau nebeturiu, keliauja į Ziogelis2003 kolekciją. smile.gif
ziogelis2003
QUOTE(Saules mirksnis @ 2013 12 30, 11:05)
Jau nebeturiu, keliauja į Ziogelis2003 kolekciją.  smile.gif
*

labai reikėjo karolių mirksiukas.gif , na o tetukas elektrikas nuo gimimo tai galės savo gebėjimus pademonstruot biggrin.gif

merginos gal kuri užmatėt pirkti tokio popieriaus su senoviniais žmonėm, keistais gyvūnais pusiau žmonėm..kaip čia pavadinus, kur tie Drezdeno žaisliukai buvo gaminami
Yunica
QUOTE(ziogelis2003 @ 2013 12 30, 11:48)
labai reikėjo karolių mirksiukas.gif , na o tetukas elektrikas nuo gimimo tai galės savo gebėjimus pademonstruot biggrin.gif

merginos gal kuri užmatėt pirkti tokio popieriaus su senoviniais žmonėm, keistais gyvūnais pusiau žmonėm..kaip čia pavadinus, kur tie Drezdeno žaisliukai buvo gaminami
*

kas cia per gyvunai ? ta prasme mitologiniai ? minotaurai ,sfinksai , harpijos?

As ebay tik tokius 1900metu radau
http://www.ebay.de/itm/2-besonders-schone-...=item43c3b4898a

Matyt nemoku ieskoti doh.gif
kuzdaite
Na greitai prisipazistam pas kuria nusedo zaisliukai, kuriuos pardave ievukinas????? g.gif A??? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
FAINUOLIAI BUVO wub.gif wub.gif wub.gif
ziogelis2003
QUOTE(kuzdaite @ 2013 12 30, 15:28)
Na greitai prisipazistam pas kuria nusedo zaisliukai, kuriuos pardave ievukinas????? g.gif A??? lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
FAINUOLIAI BUVO wub.gif  wub.gif  wub.gif
*

ne pas mane . aš savus čekiškus jau nufotografavau tik nerandu adapterio,foto kortelei įdėt jau kažkur nujojo vaikas, nu nieko negaliu padėt jo rankų lygyje doh.gif
gyvūnai kaip dabar reklamą kazkokią rodo, būna su kepurėm pvz koks katinas, fraku, va, radau didesnį vaizdelį.
Dabar galvoju gal kokiose dekupažo priemonių parduotuvėse
user posted image
Yunica
QUOTE(ziogelis2003 @ 2013 12 30, 19:11)
ne pas mane . aš savus čekiškus jau nufotografavau tik nerandu adapterio,foto kortelei įdėt jau kažkur nujojo vaikas, nu nieko negaliu padėt jo rankų lygyje  doh.gif
gyvūnai kaip dabar reklamą kazkokią rodo, būna su kepurėm pvz koks katinas, fraku, va, radau didesnį vaizdelį.
Dabar galvoju gal kokiose dekupažo priemonių parduotuvėse
*

dekupazo priemonese laisvai gali buti ,as karta pirkausi toki "Victorian style " nemazai sagiu pagaminau dovanoms biggrin.gif
o seip internete radau sita pati kiski ,po juo parasyta "old-stock Dresden paper trims, old foil, gift wrap, and other embellishments"
user posted imageuser posted image

galima atsispausdinti nereiks pirkti 4u.gif

oi jokiu grozybiu man google parode ,aciu Ziogeli uz kiski ,bei netiketa uzklausima 4u.gif
http://www.bing.com/images/search?q=old-st...amp;FORM=HDRSC2
ziogelis2003
taip taip, čia tipo a la Victorian style.
Ačiū Yunica 4u.gif va šitas senelis tai man super tiks wub.gif
bet tų Drezdeno žaisliukų kainos blink.gif net ir naujai darytų po kelis šimtus dolerių

niu šiaulietės tai pas jus žaisliukų popigiai galima gauti biggrin.gif
http://kauno.diena.lt/naujienos/laisvalaik...06#.UsJ07fQW2FU
kuzdaite
O tai ka su tais popieriukais daryti? blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Man vis idomu, kas tuos zaisliukus nunese, kur Ievukinas turejo, jei cia tyla, tai ar nebus, kad po keliu dienu koiam skelbiu.lt pasirodys, beja, ten dabar Kremliaus didziuju yra, bet kaina doh.gif doh.gif doh.gif Yra ir citrina uz ja 35 nori doh.gif
ziogelis2003
QUOTE(kuzdaite @ 2013 12 31, 13:55)
O tai ka su tais popieriukais  daryti? blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif
Man vis idomu, kas tuos zaisliukus nunese, kur Ievukinas turejo, jei cia tyla, tai ar nebus, kad po keliu dienu koiam skelbiu.lt pasirodys, beja, ten dabar Kremliaus didziuju yra, bet kaina doh.gif  doh.gif  doh.gif Yra ir citrina uz ja 35 nori doh.gif
*

gal kas iš naujai renkančių, nes merginos kurios seniai renka tai tokius turi. aš irgi norėjau tik aladino ir laikroduko nes sukūliau pernai tokį per didįjį dėžės kritimą doh.gif
popieriukai reikalingi iš serijos pasidaryk pats mirksiukas.gif
tai čia prieš porą metų pradėjom daugiau diskutuoti apie kainas, katalogus visokius ir t.t. tai kainos kaip mat visur išaugo, prisiskaito visokie tokie pardavėjai ir plėšia kiek fantazija neša
kuzdaite
Siemet jau daugiau cia nebeuzeisiu, su Arklio metais visas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Koki turite arkliuku zaisliuku??? g.gif
Yunica
QUOTE(kuzdaite @ 2013 12 31, 18:44)
Siemet jau daugiau cia nebeuzeisiu, su Arklio metais visas 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Koki turite arkliuku zaisliuku??? g.gif
*

Turiu tik supama arkliuka biggrin.gif 4u.gif
Su Naujais 2014 Metais mergaites ! Sekmingu ,vaisingu ,dziaugsmingu ,laimingu ir pinigingu Jums Arklio metu !

siandien 13.11h prasides jaunas menulis ,kurkit ir svajokit ,ir tik pozityviai galvokit .tai bus programavimas visiems metams mirksiukas.gif
Lijanu
Ir Jums visoms gerų 2014 - ųjų smile.gif Kad šie būtų geresni nei praėję!

pritarsiu kažkurios minčiai, jog kažkaip paskutiniu metu žaisliukų kainos labai išaugo...Šiaip aš pati nesu super kolekcionierė, labiau gal mano sesuo..bet palyginus su kai kuriom iš jūsų - tai ji irgi tik mėgėja biggrin.gif Bet visad kur pamatydavau, netyčia užžiūrėdavau kokį žaisliuką, tai paimdavau sesei į kolekciją smile.gif žiūriu, kad ir pati jau neabejinga tam dalykui darausi.. ax.gif biggrin.gif tik jei seniau dar nugriebdavau žaisliuką už 50 ct, litą ar du..tai db jau už kelis žaisliukus, tiksliau 6, vyras paprašė 30ies litų.. unsure.gif
ziogelis2003
QUOTE(Lijanu @ 2014 01 01, 14:21)
žiūriu, kad ir pati jau neabejinga tam dalykui darausi.. ax.gif  biggrin.gif

tikrai šitie žaisliukai kažkaip užburia, atrodo jau susilaikysiu, bet apsisukus ir vėl žiūrinėju doh.gif

Papildyta:
QUOTE(Yunica @ 2014 01 01, 13:01)
siandien 13.11h prasides jaunas menulis ,kurkit ir svajokit ,ir tik pozityviai galvokit .tai bus programavimas  visiems metams  mirksiukas.gif
*

va va reikia susikoncentruoti prasmingai veiklai thumbup.gif
kuzdaite
Pirmai juokais paklausiai, o dabar idomu pasidare, turite kuri zasiliuka arkliuka ar ne, kazkaip parsiuku, visciuku ir pan yra, o arkliuku?????
O kur Lietuvoje dar ieskoti zaisliuku?
Vedda
Sveikos Naujuose ir su Naujais 4u.gif
user posted image
Marija1
Sveikos su Naujais visos santa2.gif Vedda wub.gif cia gi arkliukas, absoliuciai nematytas...
kuzdaite
Na va pasirodo yra zaisliuku arkliuku, grazuolis toks wub.gif
violija
Sveikinu visus su Naujais 2014 metais !
user posted image
Bitės šešėlis
Ar pavyko išvengti nuostolių per šias šventes?
(Čia kausimas toms, kurios žaisliukus ne tik dėžutėse laiko, bet ant eglės kabina mirksiukas.gif )
Man, deja, ne - nuo eglutės nukrito vienas mano mėgstamiausių ir sudužo. Išties, labai gaila, bet o ką padarysi - kabinant stiklinukus visad rizika išlieka.

O kaip Jums? Visi saugiai po švenčių grįš į savo vietas?
ziogelis2003
vedda, arkliukas tikrai niekur nematytas wub.gif

Vedda
Pas mane siemet niekas neduzo, net pas dukra bigsmile.gif (siemet ji paprase mano zaisliuku bigsmile.gif )tai parinkau tOkiu ,kur nelabai buciau ir verkusi,jeigu duztu, bet viskas siemet graziai biggrin.gif

va mano siuometine eglute ax.gif
user posted image

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.