Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Skalbinių džiovyklė - 4
Supermamų klubas > Mūsų namai > Parduotuvės, prekės ir nuolaidos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
deimuxs
Labas.Na ka jau turiu elektroluxs naujo modelio dziovykle,patarkkit koke programa geriausia naudoti zviovinti vaikiskus medvilninius rubus kad nesitrauktu,vakar isdziovinau ant sintetikos mano akim lig biski pasitrauke,patarkit kas jau naudoja,koias programas naudojat kad neprisidirbt nesamoniu.Ant drabuzu beveik visu raso kad negalma dziovint tai kam man ta dziovykle jei vistiek reiks dziovint paprastai,gal yra kokios programos tik as nezinau,instrukcijoje nieko gudro ten neraso smile.gif
Plaukuota
bite, keistuole, as juk nesakau, kad pas visus LT yra 4 asmenu seimos ir visi skalbiasi tiek, kiek as.
Darkart kartojuos, ka norejau visa ta litanija pasakyti- ne visada iseina pirktis tai, ka nori ir renkiesi is to, kas liko ir paminetu Nicka1 atveju geriau pirkti B klases dziovykle, nei jokios.
Nicka1
Esmė tame, kad nėra kitokios džiovyklės, kuri būtų su skalbykle ir per viršu. Mielu noru pirkčiau brangesne, kad tik gerai išdžiovintų, bet kad nėra jų doh.gif Man svarbiausias klausimas ar ji aplamai išdžiovins skalbinius, kad džiaustyt nebereiktų? Nesu turėjus džiovyklės, o nuomonių visokių girdžiu, būna ir tokių kad stebuklų nesitikėk, vistiek reikės išmėtyt pradžiovint dar ištraukus g.gif Va tokiaskalbyklė - džiovyklė. Žinočiau, kad išdžiovins, tai pirkčiau negalvodama, nes vienintelis man tinkantis variantas.
Kikker
QUOTE(Nicka1 @ 2013 11 05, 13:59)
Esmė tame, kad nėra kitokios džiovyklės, kuri būtų su skalbykle ir per viršu. Mielu noru pirkčiau brangesne, kad tik gerai išdžiovintų, bet kad nėra jų doh.gif Man svarbiausias klausimas ar ji aplamai išdžiovins skalbinius, kad džiaustyt nebereiktų? Nesu turėjus džiovyklės, o nuomonių visokių girdžiu, būna ir tokių kad stebuklų nesitikėk, vistiek reikės išmėtyt pradžiovint dar ištraukus g.gif Va tokiaskalbyklė - džiovyklė. Žinočiau, kad išdžiovins, tai pirkčiau negalvodama, nes vienintelis man tinkantis variantas.
*

Šis modeliukas BRANDT WTD6284K Skalbyklė-džiovyklė ir skalbs ir džiovins.Jai tikrai yra problemos su vieta tai čia venintėlė išeiti 4u.gif
papliauška
QUOTE(keistuole @ 2013 11 04, 23:43)
vien dėl rūbų minkštumo niekad nedžiovinu jau be džiovyklės biggrin.gif
*

O aš dėl dulkių, nuėmus nuo džiovyklės, balkone prieš saulę pakildavo pilkas debesis dulkių doh.gif
katyte pelyte
QUOTE(deimuxs @ 2013 11 05, 11:26)
Labas.Na ka jau turiu elektroluxs naujo modelio dziovykle,patarkkit koke programa geriausia naudoti zviovinti vaikiskus medvilninius rubus kad nesitrauktu,vakar isdziovinau ant sintetikos mano akim lig biski pasitrauke,patarkit kas jau naudoja,koias programas naudojat kad neprisidirbt nesamoniu.Ant drabuzu beveik visu raso kad negalma dziovint tai kam man ta dziovykle jei vistiek reiks dziovint paprastai,gal yra kokios programos tik as nezinau,instrukcijoje nieko gudro ten neraso smile.gif
*

Mūsų džiovyklė Electrolux EDH3487RDW. Naudojamės beveik tris savaites. Man tokių problemų su vaikiskais rūbais nėra. Aš renkuosi medvilnės programą, dar režimą kad skalbiniai būtų beveik sausi, ir dar apsaugą nuo suglamžymo. Man rūbai nesusitraukė. Tiesa būna kartais pvz džemperio ar treningiuko guma lieka drėgnoka kartais. O su sintetikos programa džiovinau striukytes ir kombinezonus, irgi nesusitraukė
deimuxs
QUOTE(katyte pelyte @ 2013 11 05, 22:15)
Mūsų džiovyklė Electrolux EDH3487RDW. Naudojamės beveik tris savaites. Man tokių problemų su vaikiskais rūbais nėra. Aš renkuosi medvilnės programą, dar režimą kad skalbiniai būtų beveik sausi, ir dar apsaugą nuo suglamžymo. Man rūbai nesusitraukė. Tiesa būna kartais pvz džemperio ar treningiuko guma lieka drėgnoka kartais. O su sintetikos programa džiovinau striukytes ir kombinezonus, irgi nesusitraukė
*

Bet kiek info mazai tose instrukcijose kazi kurioj programoj maziausia karscio ant sintetiniu ar ant medvilnes,pas mane ir ta pati dziovykle g.gif ant mixo raso kad mazesnis karstis,galetu reguliuotis karstis :ax:Dabar paziuriu drabuziu naudojimo instrukcije tai labai daug rubu raso kad negalima dziovinti ka jus darot vistiek dziovinat ar cia apsidraudzia gamintojai kad nedziovin.Dar pagalvojau ant vilnos programos jauciu gerai ir dziovint ten turetu netraukti.
katyte pelyte
Aš vis tiek džiovinuos rūbus, ant kurių pažymėta nedžiovinti. Kol kas niekas nesusitraukė
deimuxs
QUOTE(katyte pelyte @ 2013 11 06, 14:13)
Aš vis tiek džiovinuos rūbus, ant kurių pažymėta nedžiovinti. Kol kas niekas nesusitraukė
*

Siandien dziovinau ant mixo tai lig nieko,kitus reikejo biski papild mai pajungti bet nedaug.O dar man iskilo klausimas karsciau dziovina ant sintetikos programos ar ant medvilnes? g.gif Na noriu apsidraust smile.gif
katyte pelyte
QUOTE(deimuxs @ 2013 11 06, 23:13)
Siandien dziovinau ant mixo tai lig nieko,kitus reikejo biski papild mai pajungti bet nedaug.O dar man iskilo klausimas karsciau dziovina ant sintetikos programos ar ant medvilnes? g.gif Na noriu apsidraust smile.gif
*

Nežinau, galbūt instrukcijoje parašyta
pupa999
Susiruošiau pirkti džiovyklę Siemens WT46W573DN ir prieš paspausdama PIRKTI nuėjau išmatuoti namų kampus.... idėja buvo statyti ant skalbimo mašinos, o jei bus perdidelė džiovyklė kišti į spintą. Pasirodo skalbimo mašinos viršus 50cm ( per plačiausią vietą , dureles, gal 54cm bus)m o spintos gylis 55.5cm. Žodžiu susinervinau nerealiai....
Prašau patarkit ar yra kokios nors normalios firmos, džiovyklės, kurių gylis būtų iki 55cm.
speedy
QUOTE(pupa999 @ 2013 11 07, 03:24)
Susiruošiau pirkti džiovyklę Siemens WT46W573DN ir prieš paspausdama PIRKTI nuėjau išmatuoti namų kampus.... idėja buvo statyti ant skalbimo mašinos, o jei bus perdidelė džiovyklė kišti į spintą.  Pasirodo skalbimo mašinos viršus 50cm ( per plačiausią vietą , dureles, gal 54cm bus)m o spintos gylis 55.5cm. Žodžiu susinervinau nerealiai.... 
Prašau patarkit ar yra kokios nors normalios firmos, džiovyklės, kurių gylis būtų iki 55cm.
*

Ar durų plotis į vonios kambarį (turbūt ten stovi skalbyklė) bus 60 cm?
Plaukuota
Tai jei jau dziovykle reikalinga iki 55cm gylio, tai vonios durims irgi 55cm pakanka wink.gif
speedy
QUOTE(Plaukuota @ 2013 11 07, 10:00)
Tai jei jau dziovykle reikalinga iki 55cm gylio, tai vonios durims irgi 55cm pakanka wink.gif
*

Jeigu taip galvoti - pakanka. O Jūs žinote A klasės džiovyklių tokio gylio biggrin.gif
Plaukuota
Nezinau, jus atstovai. As tik skaitau ir matau, kad zmogui reikia dziovykles IKI 55cm gylio wink.gif
speedy
[quote=Plaukuota,2013 11 07, 10:26]
Nezinau......
[quote]
čia pagrindinis žodis ...
Kikker
QUOTE(pupa999 @ 2013 11 07, 01:24)
Susiruošiau pirkti džiovyklę Siemens WT46W573DN ir prieš paspausdama PIRKTI nuėjau išmatuoti namų kampus.... idėja buvo statyti ant skalbimo mašinos, o jei bus perdidelė džiovyklė kišti į spintą.  Pasirodo skalbimo mašinos viršus 50cm ( per plačiausią vietą , dureles, gal 54cm bus)m o spintos gylis 55.5cm. Žodžiu susinervinau nerealiai.... 
*

Dėja siūlyti nėra labai ką tik šią BEKO DC7130 verysad.gif
pupa999
QUOTE(Kikker @ 2013 11 07, 02:43)
Dėja siūlyti nėra labai ką tik šią BEKO DC7130  verysad.gif
*

Ačiū už atsakymą. Aš per google tik šitą BEKO radau. Nenoriu schmoll.gif Susibiesinau, kad džiovyklės normalios negaliu turėti tai buto pirkimui pradėjau ieškoti lotuliukas.gif Ir kaip bebūtų keista visai neblogą variantą radau. Iki ko priveda noras džiovyklę turėti lotuliukas.gif
Kikker
QUOTE(pupa999 @ 2013 11 07, 10:52)
Ačiū už atsakymą. Aš per google tik šitą BEKO radau. Nenoriu  schmoll.gif  Susibiesinau, kad džiovyklės normalios negaliu turėti tai buto pirkimui pradėjau ieškoti  lotuliukas.gif  Ir kaip bebūtų keista visai neblogą variantą radau. Iki ko priveda noras džiovyklę turėti  lotuliukas.gif
*

thumb_yello.gif
speedy
QUOTE(pupa999 @ 2013 11 07, 12:52)
Ačiū už atsakymą. Aš per google tik šitą BEKO radau. Nenoriu  schmoll.gif   Susibiesinau, kad džiovyklės normalios negaliu turėti tai buto pirkimui pradėjau ieškoti  lotuliukas.gif  Ir kaip bebūtų keista visai neblogą variantą radau. Iki ko priveda noras džiovyklę turėti  lotuliukas.gif
*

Patitikrinkite ar ten pro duris tilps normali džiovyklė g.gif
Kitaip teks namo ieškoti lotuliukas.gif
grange
na jau kelios dienos naudojuos AEG lavatherm, ir kur aš seniau buvau thumbup.gif nesiskundžiu niekuom, gal mėn. gale ir skųsiuos, kai elektr. pamatysiu, bet dabar tai idealu.
rassske
Sveiki,

As ir vėl su savo klasimais ax.gif jau kaip ir buvau issirinkus skalbykle-dziovykle, bet kadangi man dar taip greitai nereikia tai vis ziurejau ziurinejau ir turiu tris variantus :
WDYN 11746PG
WVH28540SN
AEG L87695WD

Kazkaip ir ties Bosh buvau apsistojus, bet dabar nezinau, kaina tai visu kaip ir beveik vienoda +- na bet gal jus žinot kuri būtu super g.gif
Kikker
QUOTE(rassske @ 2013 11 10, 21:14)
Sveiki,

As ir vėl su savo klasimais  ax.gif  jau kaip ir buvau issirinkus skalbykle-dziovykle, bet kadangi man dar taip greitai nereikia tai vis ziurejau ziurinejau ir turiu tris variantus :
WDYN 11746PG
WVH28540SN
AEG L87695WD

Kazkaip ir ties Bosh buvau apsistojus, bet dabar nezinau, kaina tai visu kaip ir beveik vienoda +- na bet gal jus žinot kuri būtu super  g.gif
*

Pasikartosiu dar karta Bosch skalbykle su dziovykle dziovinimui nenaudoja vandens todel sanaudos bus tik 57 litrai vandens kitos dziovinimui naudoja vandeni todel vandens sanaudos isauga iki 120 litru tai manau daugiau diskutuoti kuom jos skiriasi nera tikslo g.gif
natina
Ieskau skalbykles-dziovykles.
Kiek skaiciau tema, yra kompetentingu zmoniu cia thumbup.gif
Reikalavimai- kad taupytu elektros energija ir vandeni (vadinas, kondensacines g.gif turbut A klases ir auksciau g.gif ). Kokybe butu gerai vokiska, bet... na, siulykit.
Atidaroma per sona. Dydis lyg ir ne toks svarbus, kad tilptu per standartines duris. Skalbiam nemazai, savaitgaliais tik, tai butu gerai kad ir kg nebutu mazai biggrin.gif
Kaina- kuo aukstesne kokybe uz mazesne kaina 4u.gif
Kikker
QUOTE(natina @ 2013 11 11, 14:47)
Ieskau skalbykles-dziovykles.
Kiek skaiciau tema, yra kompetentingu zmoniu cia thumbup.gif
Reikalavimai- kad taupytu elektros energija ir vandeni (vadinas, kondensacines g.gif turbut A klases ir auksciau g.gif ). Kokybe butu gerai vokiska, bet... na, siulykit.
Atidaroma per sona. Dydis lyg ir ne toks svarbus, kad tilptu per standartines duris. Skalbiam nemazai, savaitgaliais tik, tai butu gerai kad ir kg nebutu mazai biggrin.gif
Kaina- kuo aukstesne kokybe uz mazesne kaina 4u.gif
*

Na skalbyklės su džiovykle nebuna kondensacinės .Kondensacinės būna tik džiovyklės.
Siulau jums BOSCH WVH28540SN kuri turi kondensuojamo oro technologija: džiovinimo metu nenaudojamas vanduo. Visos kitos skalbyklės-džiovyklės džiovinimui naudoja vandenį todėl labai didelės vandens sąnaudos.
Kaip bebūtų visada siūlome pirkti atskirai skalbyklę ant jos statytis džiovyklę. 4u.gif
natina
QUOTE(Kikker @ 2013 11 11, 15:58)
Na skalbyklės su džiovykle nebuna kondensacinės .Kondensacinės būna tik džiovyklės.
Siulau jums BOSCH WVH28540SN kuri turi kondensuojamo oro technologija: džiovinimo metu nenaudojamas vanduo. Visos kitos skalbyklės-džiovyklės džiovinimui naudoja vandenį todėl labai didelės vandens sąnaudos.
Kaip bebūtų visada siūlome pirkti atskirai skalbyklę ant jos statytis džiovyklę. 4u.gif
*

matyt ne visai teisingai issireiskiau del tu kondensavimu drinks_cheers.gif
deja, neiseina statyt viena ant kitos, yra veidrodis per visa siena virs dabartines skalbykles. O ir vonia ne tokia didele, kol ne duso kabina.
sita ir ziurejau, o kokia jos kaina yra "gera"? Lyg ir pigesnio varianto noretusi.
Cia ziuriu raso grezimo klase- B. Koks tas skirtumas nuo A? g.gif
Kikker
QUOTE(natina @ 2013 11 11, 15:10)
matyt ne visai teisingai issireiskiau del tu kondensavimu drinks_cheers.gif
deja, neiseina statyt viena ant kitos, yra veidrodis per visa siena virs dabartines skalbykles. O ir vonia ne tokia didele, kol ne duso kabina.
sita ir ziurejau, o kokia jos kaina yra "gera"? Lyg ir pigesnio varianto noretusi.
Cia ziuriu raso grezimo klase- B. Koks tas skirtumas nuo A? g.gif
*

Maksimalus gręžimo apsukų skaičius: 1400 aps./min todėl yra B klasė jai reikia A tada bus 1600 aps./min
natina
QUOTE(Kikker @ 2013 11 11, 16:43)
Maksimalus gręžimo apsukų skaičius: 1400 aps./min todėl yra B klasė jai reikia A tada bus 1600 aps./min
*

Gal zinot, ar ji isdziovina tiek, kad nebereiktu papildomai dziovint, dziaustyt, del ko mane neramina truputi ta 2 in 1 funkcija (skalbykle-dziovykle).

O koks kitas variantas butu pigesnes? g.gif
Kikker
QUOTE(natina @ 2013 11 11, 16:01)
Gal zinot, ar ji isdziovina tiek, kad nebereiktu papildomai dziovint, dziaustyt, del ko mane neramina truputi ta 2 in 1 funkcija (skalbykle-dziovykle).

O koks kitas variantas butu pigesnes? g.gif
*

Papildomai džiovinti tikrai nereikės.Kito varijanto jau nėra ,jau jums rašiau kad Bosch ir Siemens turi šią technologija,kitos džiovinimui naudoja vandenį todėl vandens sąnaudos būna iki 100 litrų.
natina
QUOTE(Kikker @ 2013 11 11, 17:58)
Papildomai džiovinti tikrai nereikės.Kito varijanto jau nėra ,jau jums rašiau kad Bosch ir Siemens turi šią technologija,kitos džiovinimui naudoja vandenį todėl vandens sąnaudos būna iki 100 litrų.
*

Bet koks skirtumas tarp ju? Parametrai identiski unsure.gif net ir kaina panasi g.gif
kravciuska
Laba vakaras!
Kokios dziovyklos yra maziausios?Jieskau vietos kur ikisti! Buciau dekinga uz info.
beibis
ar per Jamam bus nuolaida kurioms nors iš rekomenduojamų džiovykliųsmile.gif?
Kikker
QUOTE(natina @ 2013 11 11, 18:08)
Bet koks skirtumas tarp ju? Parametrai identiski unsure.gif net ir kaina panasi g.gif
*

Tarp BOSCH ir Siemens jokio skirtumo nera tai vienas kitam analogas 4u.gif

QUOTE(kravciuska @ 2013 11 12, 23:06)
Laba vakaras!
Kokios dziovyklos yra maziausios?Jieskau vietos kur ikisti! Buciau dekinga uz info.
*

Gamino Electrolux EDC3250 bet siai dienai ju gamyba jau pasibaigusi nes si dziovykle buvo labai neekonomiska kiek turiu info si modeli keis naujas bet kada niekas dar nezino todel jai nera vietos tai siulau visgi dar laukti naujo Electrolux kompatiskos dziovykles 4u.gif

QUOTE(beibis @ 2013 11 14, 17:09)
ar per Jamam bus nuolaida kurioms nors iš rekomenduojamų džiovykliųsmile.gif?
*

Na bus progos Jums pasižvalgyti ir mums parašyti ar bus ar ne:) 4u.gif
beibis
QUOTE(Kikker @ 2013 11 14, 18:34)
Na bus progos Jums pasižvalgyti ir mums parašyti ar bus ar ne:) 4u.gif
*

gaila, bet nepranešiu, nes pasižvalgymams parduotuvėse laiko neturiu mirksiukas.gif Vykstu tik labai tikslingai:)
katyte pelyte
Sveiki, turiu problemą. Džiovyklė niekada iš pirmo karto neišdžiovina megztinių. Džiovinu su vilnos programa, tai išdžiūsta tik labai ploni rūbai, o paprasti megztiniai būna labai drėgni. Tada tuos megztinius pravarau su ta pačia programa antra kartą, ir tai ne visada po antro karto išdžiūsta. Tada jungiu greitą programą, bet po jos man žiauriai susitraukė tunika. Gerai kad ne megztinis. Gal ką nors darau ne taip? Blyn kaip nervuoja. Pradžioj labai džiaugiausi, kad yra kažkokia mandra vilnos programa, bet kažkodėl su ja nesąmonė darosi. Patarkit ką daryti, nes instrukcijoje šitos informacijos nebuvo
DAIVUZELE33
Sveiki....susidomėjome Samsung DV80F5E5HGW/EE.Gal kas turit?
malinka777
Sveiki visi smile.gif uzsimaniau ir as sio stebuklo, kai perskaiciau kai kuriu forumeciu atsiliepimus.
Noreciau paklausti musu ekspertu nuomones KIKKERr ir SPEEDY, gal galetu pakomentuoti ar teisingai cia viska supratau g.gif

Perskaiciau skalbiniu dziovykles tema, surasiau viska punktais ir padariau tokias isavadas ko man reikia . gal kam pagelbes mano padarytas tyrimas, nors pati dar daug ko nesuprantu g.gif

Prioritetai butu tokie:

1. Klase A, A+ (212 kWh x 0.6lt / 12 mėnesių=10.6lt i menesi, be to vasara lauke galima dziovinti)

2. Kaina +/- 2000 thumbup.gif ( garantija papildomai radau 2metai-240lt, 3metams-312lt)

3. Kondensacine (džiovykle kuri džiovinimui nenaudoja vandens tai yra turi kondensuojamo oro technologija. Kitos skalbyklės su džiovykle džiovinimui naudoja vandenį,ir gaunasi apie 100 litrų vandens). Nors 100 l vandens = 4lt, tai gal cia neprivalumas????

4. Garso lygis NESVARBU, NIEKAS NEGIRDES smile.gif)) (jeigu kam reikia tai pirkite su inverteriniu varikliu. EcoSilense kompresoriumi kuris neturi anglinių šepetukų, todėl trintis yra žymiai mažesnė. Kompresorius dirba greitai, tyliai, saugiai bei taupiai)

5. Savaime besivalancio kondensatoriaus NEREIKIA (Savaime besivalancio kondensatoriaus privalumu, vertu papildomu pinigu, ji reikia istustinti kas 30 dziovinimu, man tai butu kas 3 menesius)

6. Puku filtras nzn?? ( radau toki vienos forumietes ecsperience'a - dėl dulkių, nuėmus nuo džiovyklės, balkone prieš saulę pakildavo pilkas debesis dulkių) nezinau ar cia tas puku filtras viska surenka, ar labai jisai reikalingas?? gal surinks uzvalkalu kampuociuose visas tas dulkes/pukus?

7. Silumos siurblys??? nzn, su tuo siurbliu daug brangesni, bet ar tikrai reikalingas? Jeigu su silumos siurbliu tai jau klase A++ ir A+++??
Info ka radau apie dziovykle su silumos siurbliu, bet nieko nesupratau:
Ši skalbinių džiovyklė su šilumos siurblio technologija leidžia drabužius džiovinti žemesnėje temperatūroje, užtikrinant saugų net jautriausių audinių, pavyzdžiui, vilnos bei šilko, džiovinimą ir apsaugą nuo susiglamžymo
Kuo nuo kitų prietaisų skiriasi džiovintuvas su šilumos siurbliu? Čia prietaiso kondensatorius nėra aušinamas patalpos oru. Karštas drėgnas oras aušinamas atvėsintu šilumos siurblyje cirkuliaciniu srautu. Kad aušinimo skystis išgaruotų, šilumos siurblio aušinimo srautui reikia daug energijos, kuri efektyviai suvartojama iš patenkančio džiovinimo oro srauto. Taigi šilumos siurblys šio tipo prietaisuose tarsi atlieka didesnio kondensatoriaus funkciją. Todėl čia galima sumažinti džiovinimo temperatūrą, tačiau skalbiniai išdžiūna per tą patį laikotarpį, kaip išdžiūtų sunaudojant daugiau energijos kondensatoriui ir aukštesnėje temperatūroje.

8. Time safe mygtukas. GERAS bet NEBUTINAS. Tai pavyzdziui, jei pasirinkus medvilnes programa, rodo laika 2.10val-2.20val. O dar paspaudus Time Save mygtuka, rodo laika tik 1.40val. Bet buna, kad ir per 50 min isdziusta viskas ir ji sustoja tada. Parduotuvej aiskino, kad kai ji dziovina 2val 10min, tai jos energijos klase A+++. O pasirinkus Time Save, jos energijos klase lieka tik A+. Tai yra daugiau elektros vartoja.

9. Garu funkcija? ActiveSteam technologija išdžiovina jūsų skalbinius su garais, todėl praktiškai jums net nereikia jų lyginti. ActiveSteam technologija turi dvi funkcijas su garais: džiovinimą be raukšlių bei sausų drabužių sudrėkinimą. Garai gali būti ir sausi, ir drėgni. Su garais galite atsikratyti blogų kvapų bei smulkių purvo dalelyčių
Jei su šilumos siurbliu ir su garų programomis tai elektros naudoja nedaug.

10. Batu stalcius dziovinimui, bus gerai, nebus irgi gerai.

11. Desim ant skalbimo masinos (55*60), tai bus reikalingas sujungimo remelis.

Parduotuveje konsultantai siulys kazka savo, bet noreciau suzinoti ir Jusu nuomones.
Pagal mano atlikta analize, issirinkau tokius, tik tai ju yra 5, o reikia vieno! wub.gif

SIEMENS WT46S571DN
SIEMENS WT44W362DN
BOSCH WTW86371SN
ELECTROLUX EDH3284PDW
ELECTROLUX EDH3386GDW

Gal patarsite koki savo varianta thumbup.gif Aciu labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Papildyta:
Sveiki visi smile.gif uzsimaniau ir as sio stebuklo, kai perskaiciau kai kuriu forumeciu atsiliepimus.
Noreciau paklausti musu ekspertu nuomones KIKKERr ir SPEEDY, gal galetu pakomentuoti ar teisingai cia viska supratau g.gif

Perskaiciau skalbiniu dziovykles tema, surasiau viska punktais ir padariau tokias isavadas ko man reikia . gal kam pagelbes mano padarytas tyrimas, nors pati dar daug ko nesuprantu g.gif

Prioritetai butu tokie:

1. Klase A, A+ (212 kWh x 0.6lt / 12 mėnesių=10.6lt i menesi, be to vasara lauke galima dziovinti)

2. Kaina +/- 2000 thumbup.gif ( garantija papildomai radau 2metai-240lt, 3metams-312lt)

3. Kondensacine (džiovykle kuri džiovinimui nenaudoja vandens tai yra turi kondensuojamo oro technologija. Kitos skalbyklės su džiovykle džiovinimui naudoja vandenį,ir gaunasi apie 100 litrų vandens). Nors 100 l vandens = 4lt, tai gal cia neprivalumas????

4. Garso lygis NESVARBU, NIEKAS NEGIRDES smile.gif)) (jeigu kam reikia tai pirkite su inverteriniu varikliu. EcoSilense kompresoriumi kuris neturi anglinių šepetukų, todėl trintis yra žymiai mažesnė. Kompresorius dirba greitai, tyliai, saugiai bei taupiai)

5. Savaime besivalancio kondensatoriaus NEREIKIA (Savaime besivalancio kondensatoriaus privalumu, vertu papildomu pinigu, ji reikia istustinti kas 30 dziovinimu, man tai butu kas 3 menesius)

6. Puku filtras nzn?? ( radau toki vienos forumietes ecsperience'a - dėl dulkių, nuėmus nuo džiovyklės, balkone prieš saulę pakildavo pilkas debesis dulkių) nezinau ar cia tas puku filtras viska surenka, ar labai jisai reikalingas?? gal surinks uzvalkalu kampuociuose visas tas dulkes/pukus?

7. Silumos siurblys??? nzn, su tuo siurbliu daug brangesni, bet ar tikrai reikalingas? Jeigu su silumos siurbliu tai jau klase A++ ir A+++??
Info ka radau apie dziovykle su silumos siurbliu, bet nieko nesupratau:
Ši skalbinių džiovyklė su šilumos siurblio technologija leidžia drabužius džiovinti žemesnėje temperatūroje, užtikrinant saugų net jautriausių audinių, pavyzdžiui, vilnos bei šilko, džiovinimą ir apsaugą nuo susiglamžymo
Kuo nuo kitų prietaisų skiriasi džiovintuvas su šilumos siurbliu? Čia prietaiso kondensatorius nėra aušinamas patalpos oru. Karštas drėgnas oras aušinamas atvėsintu šilumos siurblyje cirkuliaciniu srautu. Kad aušinimo skystis išgaruotų, šilumos siurblio aušinimo srautui reikia daug energijos, kuri efektyviai suvartojama iš patenkančio džiovinimo oro srauto. Taigi šilumos siurblys šio tipo prietaisuose tarsi atlieka didesnio kondensatoriaus funkciją. Todėl čia galima sumažinti džiovinimo temperatūrą, tačiau skalbiniai išdžiūna per tą patį laikotarpį, kaip išdžiūtų sunaudojant daugiau energijos kondensatoriui ir aukštesnėje temperatūroje.

8. Time safe mygtukas. GERAS bet NEBUTINAS. Tai pavyzdziui, jei pasirinkus medvilnes programa, rodo laika 2.10val-2.20val. O dar paspaudus Time Save mygtuka, rodo laika tik 1.40val. Bet buna, kad ir per 50 min isdziusta viskas ir ji sustoja tada. Parduotuvej aiskino, kad kai ji dziovina 2val 10min, tai jos energijos klase A+++. O pasirinkus Time Save, jos energijos klase lieka tik A+. Tai yra daugiau elektros vartoja.

9. Garu funkcija? ActiveSteam technologija išdžiovina jūsų skalbinius su garais, todėl praktiškai jums net nereikia jų lyginti. ActiveSteam technologija turi dvi funkcijas su garais: džiovinimą be raukšlių bei sausų drabužių sudrėkinimą. Garai gali būti ir sausi, ir drėgni. Su garais galite atsikratyti blogų kvapų bei smulkių purvo dalelyčių
Jei su šilumos siurbliu ir su garų programomis tai elektros naudoja nedaug.

10. Batu stalcius dziovinimui, bus gerai, nebus irgi gerai.

11. Desim ant skalbimo masinos (55*60), tai bus reikalingas sujungimo remelis.

Parduotuveje konsultantai siulys kazka savo, bet noreciau suzinoti ir Jusu nuomones.
Pagal mano atlikta analize, issirinkau tokius, tik tai ju yra 5, o reikia vieno! wub.gif

SIEMENS WT46S571DN
SIEMENS WT44W362DN
BOSCH WTW86371SN
ELECTROLUX EDH3284PDW
ELECTROLUX EDH3386GDW

Gal patarsite koki savo varianta thumbup.gif Aciu labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif

speedy
SIEMENS WT46S571DN - naudos daug elektros.
Kitos - ekonomiškos.
SIEMENS WT44W362DN
BOSCH WTW86371SN
ELECTROLUX EDH3284PDW
ELECTROLUX EDH3386GDW
Prie šios kompanijos dar galite pridėti Electrolux EDH3386PDW. Ji pigesnė nei paskutinioji Electrolux, tik durelės ne stiklinės.
Kikker
Sveiki, malinka777.
Jūsų pasirinkti modeliukai
SIEMENS WT46S571DN džiovyklė turinti 4 garų programas bet energijos klasė: C
Energijos sąnaudos per metus: 581 kWh doh.gif .
Pasižiūrėkite modeliuka SIEMENS WT48Y890DN.Energijos klasė: A++,nergijos sąnaudos per metus: 213kWh,savaime išsivalantis kondensatorius,šilumos siurblio technologija activeAir,4 garų programos
WT44W362DN labai ekonomiška Energijos klasė: A++,Energijos sąnaudos per metus: 212 kWh turi savaime išsivalantis kondensatorius thumbup.gif ir jau šilumos siurblio technologija activeAir thumbup.gif analogas BOSCH WTW84362SN)
http://www.youtube.com/watch?v=G6v7xI9n3cw
WTW86371SN čia bus jau energijos klasė: A+,energijos sąnaudos per metus: 258 kWh irgi bus su savaime išsivalantis kondensatorius,Šilimos siurblio technologija ActiveAir.
EDH3284PDW skirsis nuo EDH3386GDW tik tai kad abi turės energijos klasė: A+,
energijos sąnaudos per metus: 265 kWh,Heat pump technologija
Dar šaunus varijantas tai yra Naujiena Electrolux EDH3897SDW wub.gif Energijos klasė: A++,energijos sąnaudos per metus: 259 kWh,garų generatorius
DAIVUZELE33
blush2.gif o ką manot apie samsung?
Kikker
QUOTE(DAIVUZELE33 @ 2013 11 25, 10:21)
blush2.gif o ką manot apie samsung?
*

Aš neturiu komentarų apie jas kadangi manau kad visgi yra daug geresnių gamintoju nei Samsung g.gif Samsung gamina manau geriau TV nei džiovyklę g.gif
katyte pelyte
Musu dziovykle Electrolux yra A klases, per mėnesį naudojimo elektros sąnaudos išaugo 50 Lt. Aišku pradžioje puolėm viską džiovinti, kažkur 1 karta per dieną mažiausiai, ir skalbėm biski daugiau. O jei butu B ar C klase, tai metines sąnaudos varytu i bankrota .

Gal kas nors vis dėlto galėtų atsakyti dėl megztinių džiovinimo?
iloiva26
Sveiki,

Isigijom dziovykle Elektrolux EDH3487RDW, bet po keletos naudojimo , nepabaigus dziovinimo pradejo rodyt klaidą E20, ką tai gali reikšt?
Filtrai svarus, vanduo ispiltas...

Iš anksto ačiū
Kikker
QUOTE(iloiva26 @ 2013 11 25, 15:08)
Sveiki,

Isigijom dziovykle Elektrolux EDH3487RDW, bet po keletos naudojimo , nepabaigus dziovinimo pradejo rodyt klaidą E20, ką tai gali reikšt?

Iš anksto ačiū
*

Manau skalbinkite tiesiai į servisą bus kompetatingi meistrai kurie atsakys Jums į šį klausimą
Vilniuje 85278060 868654853
Kaune 880077577 837330187

http://www.electrolux.lt/Support/Service-Centers/
iloiva26
QUOTE(Kikker @ 2013 11 25, 16:24)
Manau skalbinkite tiesiai į servisą bus kompetatingi meistrai kurie atsakys Jums į šį klausimą
Vilniuje 85278060 868654853
Kaune 880077577 837330187
*

ACIU
speedy
QUOTE(iloiva26 @ 2013 11 25, 17:08)
Sveiki,

Iš anksto ačiū
*

Apie klaidos kodą E20
Mazati
Sveiki visi 4u.gif

Perskaiciusi sia tema (prisipazinsiu - kitu neskaiciau blush2.gif ), nusprendziau pirkti BOSCH WTW86583SN. Pas mus jau yra BOSCH skalbykle, tai labai noriu to paties zenklo ir dziovykles. Nesiziuri man kitaip biggrin.gif

Tai klausimas butu - ar turi si dziovykle lyginimo funkcija? Nes susidariau ispudi, kad ne. O mano pagrindinis reikalavimas dziovyklei, kad rubai butu islyginti ir kad gerai dziovintu pukines striukes (nors visos jos dziovina, manau g.gif ). Aciu atsakiusiems cia besilankantiems buitines technikos profesionalams 4u.gif

Taip pat gal yra ir kazkas, kas naudojasi buten sia dziovykle? Buciau labai dekinga uz atsiliepimus ir pastebejimus 4u.gif
Kikker
QUOTE(Mazati @ 2013 11 29, 14:48)
Sveiki visi  4u.gif

Perskaiciusi sia tema (prisipazinsiu - kitu neskaiciau  blush2.gif ), nusprendziau pirkti BOSCH WTW86583SN. Pas mus jau yra BOSCH skalbykle, tai labai noriu to paties zenklo ir dziovykles. Nesiziuri man kitaip  biggrin.gif

Tai klausimas butu - ar turi si dziovykle lyginimo funkcija? Nes susidariau ispudi, kad ne. O mano pagrindinis reikalavimas dziovyklei, kad rubai butu islyginti ir kad gerai dziovintu pukines striukes (nors visos jos dziovina, manau  g.gif ). Aciu atsakiusiems cia besilankantiems buitines technikos profesionalams  4u.gif

Taip pat gal yra ir kazkas, kas naudojasi buten sia dziovykle? Buciau labai dekinga uz atsiliepimus ir pastebejimus  4u.gif
*

Sveiki,
Jai norite su tokia funkcija siūlau žiūrėti BOSCH WTS86584SN
Skalbinių įkrova (kg): 8
Energijos klasė: C
Energijos sąnaudos per metus: 581 kWh
Džiovinimo tipas: Kondensacinė
SensitiveDry džiovinimo sistema
4 garų programos

Jai visgi norėsite A++ Tada rekomenduoju Electrolux EDH3897SDW
speedy
QUOTE(Mazati @ 2013 11 29, 16:48)
Sveiki visi  4u.gif

Perskaiciusi sia tema (prisipazinsiu - kitu neskaiciau  blush2.gif ), nusprendziau pirkti BOSCH WTW86583SN. Pas mus jau yra BOSCH skalbykle, tai labai noriu to paties zenklo ir dziovykles. Nesiziuri man kitaip  biggrin.gif

Tai klausimas butu - ar turi si dziovykle lyginimo funkcija? Nes susidariau ispudi, kad ne. O mano pagrindinis reikalavimas dziovyklei, kad rubai butu islyginti ir kad gerai dziovintu pukines striukes (nors visos jos dziovina, manau  g.gif ).....

Lyginimo funkcijos neturi.
Mazati
Kikker, speedy, aciu jums 4u.gif

Tame ir esme, kad turi buti:

1. BOSCH'as;
2. A klases, dar geriau su pliusais;
3. Turetu lyginimo f-ja arba, jei ir neturetu, tai rubus isimtum tokius, kad nereiktu lygint;
4. Butu atsviezinimo f-ja;
5. Ir kad kaina butu gera biggrin.gif butu gerai iki kokiu 3000 Lt.

Imanoma toki BOSCH'a rasti biggrin.gif g.gif ?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.