Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Tūkstantis ir viena naktis / Binbir Gece
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > TV pramogos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Lionesss
QUOTE(vj @ 2013 07 08, 20:58)
Jo, su Ahu tai baisiai  g.gif  bet pati kalta  g.gif Bet kokia ta baisybė Ada, kokia parazitė  doh.gif
*

EDA ji, EDA
vj
QUOTE(Lionesss @ 2013 07 08, 22:03)
EDA ji, EDA
*

nu sorry 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
lina-linutia
Sveikos 4u.gif

kai pameginau Galos galimybes, tai atsidziaugti negaliu thumbup.gif , labai ACIU jums 4u.gif 4u.gif 4u.gif

o zliumbike Melek gal su tuo barmenu susides? ax.gif Matosi, ad jis ja laaaabai myli rolleyes.gif

ziurejau ir nesupratau g.gif , prie ko cia tas destytojas buves ? g.gif , O man atrodo cia tos Edos neapykanta ir pavydas bus susyjes su Kano tevu, ar klystu blush2.gif ?
vj
QUOTE(lina-linutia @ 2013 07 08, 23:00)
Sveikos  4u.gif
kai pameginau Galos galimybes, tai atsidziaugti negaliu  thumbup.gif , labai ACIU jums  4u.gif  4u.gif  4u.gif
o zliumbike Melek gal su tuo barmenu susides?  ax.gif Matosi, ad jis ja laaaabai myli  rolleyes.gif

ziurejau ir nesupratau g.gif , prie ko cia tas destytojas buves ?  g.gif , O man atrodo cia tos Edos neapykanta ir pavydas bus susyjes su Kano tevu, ar klystu blush2.gif ?
*

manau, kad dėstytojas studijų laikais lindo prie Šecherezados g.gif
lina-linutia
QUOTE(vj @ 2013 07 08, 23:07)
manau, kad dėstytojas studijų laikais lindo prie Šecherezados  g.gif
*

o man is rastelio susidare vaizdas, kad jie buve alia meiluziai ar kazkas panasaus blush2.gif
Amapatria
QUOTE(lina-linutia @ 2013 07 08, 23:31)
o man is rastelio susidare vaizdas, kad jie buve alia meiluziai ar kazkas panasaus blush2.gif
*

nea...Eda su dėstytoju bando sukiršinti Onurą su Š..O tas dailininko artistas matyt pakeistas,ankstesnėse serijose vaidino kitas.O Melek tikrai galėtų susidėti su barmenu,amžinai išklausančiu kitų bėdas
eliss
Kartais žiūriu ir nesuprantu ką rodo, taip greit klostosi įvykiai, kad rodos, jog nemačius kelių serijų doh.gif Ko Onuro motina išvažiavo į Paryžių?
Aktoriai ir pakeisti, ir Selimas , ir dukra kažkuri. Nesupantu, ko ta Ahu taip nusikalto, nieko ji blogo nedarė rolleyes.gif Uošviai vis ėdė, nedavė nė išsižiot.
Muose
Manau kad Onuro mama tiesiog isvaziavo aplankyti sesers.

Del Ahu taip ir reikia gyvatei. Norejo tik naudos pasipelnyti, na tai ir turi ko norejo.Reikejo savo vietoje buti neissisokineti buti ir mylima. Nors gal ziauroka pamoka jai g.gif .

Su ta konkurente keista isvis kazkokia mistika, neaisku kam, kodel ir uz ka doh.gif . Del pakeistu aktoriu irnesakyk.gif svarbu pagrindiniu veikeju nepakeicia.

Tik labai jau gaila kad i pabaiga viskas. verysad.gif
Simbulis
Peride isvaziavo pas seseri berods i Paryziu metams, kadangi jos nama tvarko ir pan.

Man ta Sezen pradeda visai nebepatikti schmoll.gif , o buvo tokia faina mergaiciuke...

Tai dabar Eda prades listi prie Keremo? Jie nebus kartais uzemzge kokio romano? Paspoilinkit kas mate i prieki smile.gif... Ir ta jos tokia neapykanta kazkokia perdeta, matosi kad jai truksta keliu varzteliu...
Lionesss
QUOTE(Simbulis @ 2013 07 09, 08:43)
Peride isvaziavo pas seseri berods i Paryziu metams, kadangi jos nama tvarko ir pan.

Man ta Sezen pradeda visai nebepatikti  schmoll.gif , o buvo tokia faina mergaiciuke...

Tai dabar Eda prades listi prie Keremo? Jie nebus kartais uzemzge kokio romano? Paspoilinkit kas mate i prieki smile.gif... Ir ta jos tokia neapykanta kazkokia perdeta, matosi kad jai truksta keliu varzteliu...
*

Meiluziai nebus, bet permiegos jis su ja.
Taurida
QUOTE(Lionesss @ 2013 07 09, 09:33)
Meiluziai nebus, bet permiegos jis su ja.
*

Ohoho jolki polki biggrin.gif , tai dar bus naujenu bigsmile.gif
Aquamarina
QUOTE(lina-linutia @ 2013 07 09, 00:00)
O man atrodo cia tos Edos neapykanta ir pavydas bus susyjes su Kano tevu, ar klystu blush2.gif ?
*

Jaučiu, kad taip ir yra. Nes Nadidė ją atpažino.
Taurida
Serialo filmavime buvo ryski pertrauka biggrin.gif , nes ir Lilipute ir Kanas labai paaugo per viena serija, aktorei antraplaniai pasikeite smile.gif
vj
QUOTE(lince23 @ 2013 07 10, 10:26)
Serialo filmavime buvo ryski pertrauka biggrin.gif , nes ir Lilipute ir Kanas labai paaugo per viena serija, aktorei antraplaniai pasikeite smile.gif
*

Serialas turi tris sezonus. Tai čia dabar jau rodo trečiąjį sezoną mirksiukas.gif

Kaip baigsis Ahu ir kodėl Onuras išvarys Firdef?
Lionesss
QUOTE(vj @ 2013 07 10, 09:45)
Serialas turi tris sezonus. Tai čia dabar jau rodo trečiąjį sezoną  mirksiukas.gif

Kaip baigsis Ahu ir kodėl Onuras išvarys Firdef?
*

Ahu susems mentai ir visi suzinos
Del Firdev kazkur jinai kisis kur nereikia i ju santykius ir jis supyks
vemvet
QUOTE(eliss @ 2013 07 09, 07:06)
Kartais žiūriu ir nesuprantu ką rodo, taip greit klostosi įvykiai, kad rodos, jog nemačius kelių serijų doh.gif Ko Onuro motina išvažiavo į Paryžių?
Aktoriai ir pakeisti, ir Selimas , ir dukra kažkuri.

Motinos namo renovacija uztruks metus. Tuo metu mama ilsesis Paryziuje pas seseri.
Nepastebejau kuri cia dukra pakeista, tik pagalvojau, kad labai paaugo.

QUOTE(lince23 @ 2013 07 10, 09:26)
*

Tai kad filme tipo daug laiko praejo, Burdzin jau 2 metukai smile.gif tai visi auga. Nu bet Kanas man tai kaip 4-metis lietuviskas vaikas, maziukas ir maziukas.

Nu va, atrado Ahu darba, i kuri kaip i svente eina rolleyes.gif
SpriNta
Sis serialas tikrai idomus,o Istanbulas grazus miestas wub.gif Gaila kad baigiasi,bet delfis rase,kad lnk rodys du naujus turkiskus serialus Didingas amzius ir Uzdrausta meile.
SpriNta
Gal kas gali pasakyt kaip issiskirs sezem su buraku?
Lionesss
QUOTE(SpriNta @ 2013 07 11, 15:27)
Gal kas gali pasakyt kaip issiskirs sezem su buraku?
*

Jinai ji paliks ir isvaziuos, bet nepamenu kodel...
Simbulis
Mane tai Benu kelias paskutines serijas nervina, vis prikaiso Keremui del Melek, as ja suprantu, jog ji jos sesuo, bet Burakas jo brolis vedes jo seseri... Sudetinga situacija...

Vargse Fusun, ja isprievartaus? blink.gif

P.s. pasirodo Eda yra Keremo realiam gyvenime zmona
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
vemvet
Aga, Benu ne i tema priekaistauja, pati skatino bendrauti, dabar del seses kaltina kitus.
Bet jau Sezen doh.gif Kaip su ja imanoma gyventi? Jei ir realiam gyvenime tektu vyrui tokiu bumbanciu ir nuo vieno zodzio verkianciu, tai doh.gif

Muose
QUOTE(SpriNta @ 2013 07 11, 12:06)
Sis serialas tikrai idomus,o Istanbulas grazus miestas wub.gif  Gaila kad baigiasi,bet delfis rase,kad lnk rodys du naujus turkiskus serialus Didingas amzius ir Uzdrausta meile.
*

sis geras filmas tik labai jau ilgas. Ir mane nervina kad nevisada geris laimi pries blogi.As pratusi kaip pasakose kad butu biggrin.gif:D:D. Ir ten labai jau negrazi pagrindine veikeja doh.gif
Aquamarina
QUOTE(AiGyRo @ 2013 07 11, 18:41)
sis geras filmas tik labai jau ilgas. Ir mane nervina kad nevisada geris laimi pries blogi.As pratusi kaip pasakose kad butu biggrin.gif:D:D. Ir ten labai jau negrazi pagrindine veikeja  doh.gif
*

Jau geriau negraži veikėja, bet įdomus siužetas. O ne kaip meksikičių serijaluose- visi gražuoliai, o siužetas lempinis smile.gif
Muose
Na bet juk buna ir geras siuzetas ir grazus aktoriai kaip siame filme. mirksiukas.gif . O meksikietisku as neziuriu neidomus be logikos biggrin.gif biggrin.gif
altomas23
QUOTE(SpriNta @ 2013 07 11, 11:06)
Sis serialas tikrai idomus,o Istanbulas grazus miestas wub.gif  Gaila kad baigiasi,bet delfis rase,kad lnk rodys du naujus turkiskus serialus Didingas amzius ir Uzdrausta meile.
*

O čia tas serialas Uždrausta meilė, gal Ask-i memnu, kurio remeiką "Pasion prohibida" nesenai rodė Telemundo? g.gif
Taurida
QUOTE(Simbulis @ 2013 07 11, 16:02)
Mane tai Benu kelias paskutines serijas nervina, vis prikaiso Keremui del Melek, as ja suprantu, jog ji jos sesuo, bet Burakas jo brolis vedes jo seseri... Sudetinga situacija...

Vargse Fusun, ja isprievartaus?  blink.gif

P.s. pasirodo Eda yra Keremo realiam gyvenime zmona
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
*

Labai grazi pora, man akys jos labai grazios ax.gif
Zivilka
QUOTE(AiGyRo @ 2013 07 11, 17:41)
sis geras filmas tik labai jau ilgas. Ir mane nervina kad nevisada geris laimi pries blogi.As pratusi kaip pasakose kad butu biggrin.gif:D:D. Ir ten labai jau negrazi pagrindine veikeja  doh.gif
*

nu nieko sau negrazi blink.gif man tai viena graziausiu matytu aktoriu, kaip ir daugeliui to filmo fanu, kurie uzverte protestais scenaristus , pakeitusius ja 4-am sezone
filme
user posted image
user posted image
user posted image
gyvenime
user posted image
user posted image

man ji tikrai zymiai grazesne uz Secherezada
Jol
Praeitą ir šią savaitę nemačiau serialo. Gal kas gali papasakoti svarbiausius įvykius?
Simbulis
QUOTE(Jol @ 2013 07 12, 11:26)
Praeitą ir šią savaitę nemačiau serialo. Gal kas gali papasakoti svarbiausius įvykius?
*

NA Shecherezada prarado vaika, jai Eda uzdave tokios arbatos, kuri issauke persileidima, Burakas vede Keremo sesri, susipyko ji su tevu, Burako motina istiko priepuolis kai suzinojo apie ju vestuves. Burhanas isvare Ahu ir jos motina, Ahu ten apsigyveno pas viena toki bandita, kuris ja isprievartavo ir dabar ji dirba prostitute. Fusun uzpuole jos buves meiluzis, o si gindamasi ji nuzude. Onuras pasamde sekli, kad sektu Shecherezada, nes jam vis vaidenasi kad ji jam neistikima (cia nagus prikiso Eda, Shecherezados vardu rase laisku vienam tokiam diedui, kuris buvo jos destytojas universitete, siuntinejo sms ir pan., o tas rase atgal Shecherezadai ir Onuras uzmate)...

Kas cia dar buvo g.gif , jau ir nebepamenu biggrin.gif
Muose
Del skonio nesigincijama man asmeniskai ji labai negrazi. schmoll.gif
Zivilka
QUOTE(AiGyRo @ 2013 07 12, 15:54)
Del skonio nesigincijama man asmeniskai ji labai negrazi.  schmoll.gif
*

daug maz tokio lygio ? nu taip as isivaizduoju pasakyma labai negrazi
user posted image
Muose
Nematau reikalo diskutuoti ir aiskintis kas man grazu kas ne. Ne negrazi man ji ir tiek. Man labai grazi Sechrazada. Niekam neidomi cia sita diskusija. 4u.gif Tiesiog skirtingaisuprantame grozi. O tokiu "grazuoliu" internete galima rasti nemazai pasiknaisious.
Zivilka
QUOTE(AiGyRo @ 2013 07 12, 16:49)
Nematau reikalo diskutuoti ir aiskintis kas man grazu kas ne. Ne negrazi man ji ir tiek. Man labai grazi Sechrazada.  Niekam neidomi cia sita diskusija.  4u.gif Tiesiog skirtingaisuprantame grozi. O tokiu "grazuoliu" internete galima rasti nemazai pasiknaisious.
*

tiesiog parasete, kad tam filme labai negrazi pagrindine veikeja, todel ir ikeliau ,kad kitos skyrelio skaitytojos vienu zodziu nepasitiketu, o pacios nusprestu
Lionesss
Merginos, kurios gaudotes, gal zinote kur paziureti rusu kalba seriala "Didingas amzius"?
inga v
db jau tikrai man Fisun gaila pasidare
Amapatria
QUOTE(inga v @ 2013 07 12, 18:25)
db jau tikrai man Fisun gaila pasidare
*

ir man...iš vis man dažnai įdomiau žiūrėti antaeiles poras,nei Š ir O porą...
Zivilka
QUOTE(Lionesss @ 2013 07 12, 18:22)
Merginos, kurios gaudotes, gal zinote kur paziureti rusu kalba seriala "Didingas amzius"?
*

http://bigcinema.tv/series/velikolepnyy-ve...esem-yzyil.html
Aquamarina
Man taip pat gaila Fiusun verysad.gif Tačiau kalėjmas neypatingai baisus. O ir kalinės nėra žiaurios. Tai nors tiek gerai
Aga
Kuo šiandien baigės, kokias 15 paskutinių minučių nemačiau? Mačiau kaip kalėjime Fusun nieko nevalgė.
vj
QUOTE(Aga @ 2013 07 12, 20:28)
Kuo šiandien baigės, kokias 15 paskutinių minučių nemačiau? Mačiau kaip kalėjime Fusun nieko nevalgė.
*

Sheherezada atėjo į koncerną kartu su Eda padirbėti prie projekto. Kadangi nebuvo Onuro darbe, tai Sheherezada pasiūlė padirbėti Onuro kabinete ir tada ji pamatė diską ir peržiūrėjo jį. Pamatė nuotraukas, kur buvo ji sekama.
Lionesss
QUOTE(Zivilka @ 2013 07 12, 09:55)
nu nieko sau negrazi  blink.gif  man tai viena graziausiu matytu aktoriu, kaip ir
*

Istabaus grozio wub.gif
QUOTE(Zivilka @ 2013 07 12, 18:04)

aciu
Floora
Sveikos serialo žiūrėtojos 4u.gif
Pradėjau žiūrėti ne nuo pradžių, tai šiek tiek nesusigaudau, gal kas nepatingės ir atsakys ax.gif Šeherezada buvo ištekėjusi? Kur jos vyras dabar jei taip?
Kodėl išsiskyrė Fisun su Ajekemaliu? Kaip suprantu Ajekemalio sūnus nesantuokinis, kur jo motina?
Zivilka
QUOTE(Floora @ 2013 07 13, 08:00)
Sveikos serialo žiūrėtojos  4u.gif
Pradėjau žiūrėti ne nuo pradžių, tai šiek tiek nesusigaudau, gal kas nepatingės ir atsakys  ax.gif Šeherezada buvo ištekėjusi? Kur jos vyras dabar jei taip?
Kodėl išsiskyrė Fisun su Ajekemaliu? Kaip suprantu Ajekemalio sūnus nesantuokinis, kur jo motina?
*

Sechrezados vyras zuvo autoavarijoje, kai Kaanui buvo metukai. jis buvo jos kursiokas, architektas
Ali Kemalio meiluze mire neilgai trukus po gimdymo, kraujas i smegenis issiliejo
issiskyre jie su Fusun ir del to vaiko ir dar del to, kad Nadide pagavo ja su meiluziu ir liepe nesdintis pas savo seima, jei nenorinti, kad pasakytu viska vyrui ir uosviui
Floora
QUOTE(Zivilka @ 2013 07 13, 09:25)
Sechrezados vyras zuvo autoavarijoje, kai Kaanui buvo metukai. jis buvo jos kursiokas, architektas
Ali Kemalio meiluze mire neilgai trukus po gimdymo, kraujas i smegenis issiliejo
issiskyre jie su Fusun ir del to vaiko ir dar del to, kad Nadide pagavo ja su meiluziu ir liepe nesdintis pas savo seima, jei nenorinti, kad pasakytu viska vyrui ir uosviui
*

Ačiū labai 4u.gif
inga v
mano vyresnėlis (5m.) pamatęs kitos savaitės anonsą ir sako: kodėl šita teta,Benu, verkia. sakau, kad neteko vaikelio. jis ir klausia tai jį nunuodyjo ta teta kur Š nunuodyjo? biggrin.gif

pažiūrejęs vieną seriją, jis jau visų vardus žino, o aš iki šiol nevisų pamenu.
Floora
QUOTE(inga v @ 2013 07 13, 14:49)
mano vyresnėlis (5m.) pamatęs kitos savaitės anonsą ir sako: kodėl šita teta,Benu, verkia. sakau, kad neteko vaikelio. jis ir klausia tai jį nunuodyjo ta teta kur Š nunuodyjo?  biggrin.gif

pažiūrejęs vieną seriją, jis jau visų vardus žino, o aš iki šiol nevisų pamenu.
*

benu neteks vaikelio??? verysad.gif verysad.gif
Lionesss
QUOTE(Floora @ 2013 07 13, 14:10)
benu neteks vaikelio???  verysad.gif  verysad.gif
*

Deja, taip 4u.gif
inga v
jau ta Š mane erzint pradeda
Floora
Labukas, nemačiau šiandien, gal galit kas trumpai papasakoti arba įdėti nuorodą kur galima būtų pažiūrėti 4u.gif
Aquamarina
QUOTE(inga v @ 2013 07 15, 19:38)
jau ta Š mane erzint pradeda
*

Kodėl? biggrin.gif Kaip visada savam stiliuj, jei kas nepatinka - išeina iš namų biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.