Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pomidorai 2013
Supermamų klubas > Mūsų namai > Flora
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
*Aukse*
Apei pomidoru nokimus skaityti jau skauda net blush2.gif Niekas nenoksta, kekes kabo, is didziuju, tai gigantai tik puciasi puciasi, o apie nokima ne kalbos nera.
saintlina
na ką, visos jau pomidorus valgot, ania? smile.gif
Sorry, Aukse, matau, kad tave dar kankina augintiniai..

Pas man jau noksta daug veislių. Skinu kai pradeda rausti, kad gautų jėgų sekančias kekes auginti.
Labai skanūs visi didieji, mėsingieji - ir Snapas, ir Spasas, ir Mazarinis, ir Sibiro karalius wub.gif

Tiesa, pirmąkart pradėjo rodyti kalcio trūkumą ir keli mano pomidorai. Reiks ir man kalcio papildų įsigyt. O kaži, ar duot jo tik tiems, kuriems trūksta, ar visiems profilaktiškai? Šiaip atrodo, tręšti gi, buvo sudėty kalcio, turėtų užtekt..
Paladė
merginos, ar mashotkos tikrai tokie mažučiai pomidoriukai? nu 4 cm, ne didesni, o raudonuoja. aplipę krūmeliai kekėmis, bet jau tokie mažučiai. gal dėl to, kad 2 stiebais paleidau...
Gaudvilė
QUOTE(saintlina @ 2013 06 25, 16:48)
Tiesa, pirmąkart pradėjo rodyti kalcio trūkumą ir keli mano pomidorai. Reiks ir man kalcio papildų įsigyt. O kaži, ar duot jo tik tiems, kuriems trūksta, ar visiems profilaktiškai?  Šiaip atrodo, tręšti gi, buvo sudėty kalcio, turėtų užtekt..
*

Skirtingu periodu, skirtingų medžiagų reikia. Belaistant išsiplovė tavam smėly, tai nieko keisto. Yra gi vienanarių trąšų mirksiukas.gif
vobla
QUOTE(Gaudvilė @ 2013 06 25, 16:54)
Skirtingu periodu, skirtingų medžiagų reikia. Belaistant išsiplovė tavam smėly, tai nieko keisto. Yra gi vienanarių trąšų  mirksiukas.gif
*

va va , siandien as apie savo smeli pagalvojau, seniau laistydavau pomidorus kas diena ar kas dvi, bet negausiai. ir vede man jie- niekuom nesiskunde. siemet cia prisiskaiciau kaip po savaite dvi neliejat, o paskui liejat gausiai, pabandziau ir as reciau, bet gausiau lieti nu ir snipstas man gaunasi doh.gif pradzioj nuo gelezies trukumo nubalo virsunes, dabar lapai sukasi, o pomidoru nosys pajuodo doh.gif truksta visko, o siltnamis isvis naujoj vietoj perkeltas, kompostu pavasari patrestas, dilgeliu raugu laistomas. nu matyt isplaunu as viska kai gausiai palieju g.gif kitokiu minciu neturiu....
Gaudvilė
QUOTE(Paladė @ 2013 06 25, 16:52)
merginos, ar mashotkos tikrai tokie mažučiai pomidoriukai? nu 4 cm, ne didesni, o raudonuoja. aplipę krūmeliai kekėmis, bet jau tokie mažučiai. gal dėl to, kad 2 stiebais paleidau...
*

Maskotka ten Maskotka doh.gif Regila klaidą įvėlus ir tingi pataisyt. O apie Maskotkas pilna info internete. Šiaip jos visai genėt nereikia.
saintlina
QUOTE(Gaudvilė @ 2013 06 25, 15:54)
Belaistant išsiplovė tavam smėly, tai nieko keisto. Yra gi vienanarių trąšų  mirksiukas.gif
*

važiuosiu tų vienanarių ieškot smile.gif O mažu šiuo periodu dar ko nors, be kalcio, būtinai reik? Kas irgi galėjo išplaukt iš mano smėlyno neaiškia kryptim, o trūks plyš reikalinga?
Nors jei plovėsi, tai musėt viskas podriad, vėl liko pomidorai grynam pieske rymot biggrin.gif
Mičiko
QUOTE(Amise @ 2013 06 25, 16:09)
Na mano genėjimas, kas liečia balkoninius tai irgi būna tik lapų apmažinimas, o visi pažastukai lieka savo vietose  smile.gif Pažastukai pas mane genimi tik monstriukui black cherry  biggrin.gif
*

Nu bet ir monstras jis doh.gif Kokio jo ilgio tikėtis? Šiltnamyje tai išvešėjo, kaip kokia eglė ten atrodo. Žiauriai aplipęs kekėmis ir žiedais. Jei taip visi užderės, tai jo vieno nebus kur pomidorų dėti, nes žiedynai super ilgi ir viena kekė dar išsiskaidžius į dvi ar tris kekes. Vienu žodžiu, gera ševeliūra ten pas jį. biggrin.gif Balkone jis kukliau atrodo. Kekės normalios, bet tarp jų dideli tarpai, jau dabar jis peraugo mane, siekia 185cm, o dar virš 2mėn augs, tai peraugs mano namą doh.gif Ar kas nors balkone jį laikote? Gal jam viršų pakirpt? Kaip suvaldyti šį balkoniuką?

QUOTE(AusrinesMama @ 2013 06 25, 16:15)
Jei neklystu, tai buvo tokia informacija, kad pienių lapus, banano žieves ir arbūzo žieves tinka užmerkti ir po to laistyti pomidorus Kaliu praturtintu vandeniu.
*

Galima ne tik pienes, dilgeles merkti, bet visas švelnias žolytes, kurios greit susikompostuoja ir taip pasidaro skystas kompostas. Dėl žievių tai nebandžiau, juos mieliau ėda mano sliekai, kurių turtais paskui apmulčiuoju pomidorus. thumbup.gif

Merginos, vienoje senoviškoje knygoje skaičiau, kad pomikai labai mėgsta mirkytus pelenus. 10ltr vandens ir įpilti 1stiklinę pelenų, palaikyti 12val. ir palaistyti pomidorus. Niekas nebandėte tokio mono? Norėtųsi truputį kalio parūpinti mano lepūnėliams, tai gal taip būtų sveikiau, nei su chemija. blush2.gif
Ex
QUOTE(saintlina @ 2013 06 25, 16:48)
na ką, visos jau pomidorus valgot, ania?  smile.gif

Pas man jau noksta daug veislių.
*

Ania smile.gif

Pagaliau ir pas mane noksta dauguma veislių, bet tik vienas užsispyręs Miod'as vis dar nenoksta ir tebesipučia kaip koks dirižablis.

Saintlina, ar radai Kosmonautus? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Mičiko @ 2013 06 25, 17:20)
Nu bet ir monstras jis  doh.gif Kokio jo ilgio tikėtis? .. jau dabar jis peraugo mane, siekia 185cm,
*

3-3,5m tikrai tikėkis smile.gif
Mičiko
QUOTE(saintlina @ 2013 06 25, 17:13)
važiuosiu tų vienanarių ieškot  smile.gif  O mažu šiuo periodu dar ko nors, be kalcio, būtinai reik? Kas irgi galėjo išplaukt iš mano smėlyno neaiškia kryptim, o trūks plyš reikalinga?
Nors jei plovėsi, tai musėt viskas podriad, vėl liko pomidorai grynam pieske rymot  biggrin.gif
*

Apie kalcį
Va ką radau apie kalcį. Bet pasirodo, esant jo trūkumui, reiktų per lapus pamaitinti. Aš tai tirpaliuku saviškius paliejau. Tikiuosi nieko bloga. Gyveni ir mokaisi. ax.gif
saintlina
QUOTE(Ex @ 2013 06 25, 16:25)
tik vienas užsispyręs Miod'as vis dar nenoksta ir tebesipučia kaip koks dirižablis.

Saintlina, ar radai Kosmonautus? g.gif
*

taigi ten viskas aišku - kol nepriaugs pusantro kilo štuka, tol nenoks. Nusinešk virtuvines svarstykles šiltnamin, pasverk kasdien ir matysi, kada jau galima tikėtis paragaut smile.gif

Nea, neradau. Vienas buvo bais augus, tokiais apvaliais pomidorais, tikėjausi, kad gal JIS. Ale pomidorai palyginus nedideli buvo. Ir skaisčiai pageltonavo biggrin.gif Kiti, kur rodžiau foto, tokios formos ir liko, tik šiek tiek paaugo, ne per daug. Aiškiai ne kosmonautai schmoll.gif Fotiką buvau pamiršus namie, tai fotkių nebus..

Parodyk savo Kasmanautus, a... ax.gif Ir atsiųsk vieną sunokusį, aš sėklas kitiems metams išsikrapštysiu biggrin.gif
Mičiko
QUOTE(Ex @ 2013 06 25, 17:25)

3-3,5m tikrai tikėkis smile.gif
*

O siaube. blink.gif Mano juoduosius dramblius užstelbs doh.gif
ausrap
QUOTE(saintlina @ 2013 06 25, 15:48)

Tiesa, pirmąkart pradėjo rodyti kalcio trūkumą ir keli mano pomidorai. Reiks ir man kalcio papildų įsigyt. O kaži, ar duot jo tik tiems, kuriems trūksta, ar visiems profilaktiškai?  Šiaip atrodo, tręšti gi, buvo sudėty kalcio, turėtų užtekt..
*

QUOTE(saintlina @ 2013 06 25, 16:13)
važiuosiu tų vienanarių ieškot  smile.gif  O mažu šiuo periodu dar ko nors, be kalcio, būtinai reik? Kas irgi galėjo išplaukt iš mano smėlyno neaiškia kryptim, o trūks plyš reikalinga?
Nors jei plovėsi, tai musėt viskas podriad, vėl liko pomidorai grynam pieske rymot  biggrin.gif
*

O jei turtinti kalciu, tai kaip, kalcio salietra, ar yra dar koks būdas? g.gif
Kaip man kažkaip nesinori tos salietros pilt blink.gif
Kapabull
Noriu purksti pomidorus previcur ir trasom, kokiu intervalu atlikt purskimus?
Gaudvilė
Merginos, vienoje senoviškoje knygoje skaičiau, kad pomikai labai mėgsta mirkytus pelenus. 10ltr vandens ir įpilti 1stiklinę pelenų, palaikyti 12val. ir palaistyti pomidorus. Niekas nebandėte tokio mono? Norėtųsi truputį kalio parūpinti mano lepūnėliams, tai gal taip būtų sveikiau, nei su chemija.  blush2.gif
*

Na, jei turit namie galimybes laboratoriškai ištirti savų pelenų sudėtį, tuomet mielai prašom. Paprastai pelenus barstau tik apie bijūnus ir braškes anksti pavasarį. Kai jau ima derėt pasitikiu tik chemija, ją bent galiu tiksliai paskirstyt.

QUOTE(Ex @ 2013 06 25, 17:25)
Ania smile.gif
*

Ot ir nia biggrin.gif Maniškiams dar toooooli gražu. Reiktų kokį desėtką azijatų uždaryt sode, nespėju viena doh.gif biggrin.gif
saintlina
QUOTE(ausrap @ 2013 06 25, 16:38)
*

gal ne taip ten baisu, kaip atrodo smile.gif Be to, turbūt reik purkšt, ne pilt. Nežinau tiksliai, bo dar nėkart nebuvo prireikę. Va kai nuvažiuosiu į prekybos vietą, gal ten ir apšvies smile.gif
Ex
QUOTE(saintlina @ 2013 06 25, 17:34)
Parodyk savo Kasmanautus, a...  ax.gif  Ir atsiųsk vieną sunokusį, aš sėklas kitiems metams išsikrapštysiu  biggrin.gif
*

Fotoreportažo nebus.. fotikas kaip išvažiavo Joninėms, tai dar ir negrįžo namo..
Galėsiu duot Kosmonautą, ir ne vieną, o kad žmoniškai prisiragaut galėtum smile.gif

QUOTE(Mičiko @ 2013 06 25, 17:37)
O siaube.  blink.gif Mano juoduosius dramblius užstelbs  doh.gif
*

Ties 2.5 metro nukirpk viršūnę ir neleisk auginti pažastinių ūgliukų. Bet jei augini atviram balkone, gal toks monstras ir neužaugs..
saintlina
QUOTE(Gaudvilė @ 2013 06 25, 16:45)
Na, jei turit namie galimybes laboratoriškai ištirti savų pelenų sudėtį, tuomet mielai prašom. Paprastai pelenus barstau tik apie bijūnus ir braškes anksti pavasarį. Kai jau ima derėt pasitikiu tik chemija, ją bent galiu tiksliai paskirstyt.
*

va man irgi vis kirba mintis, kad pirktines trąšas galima tiksliai pamatuot ir panaudot pagal aiškią instrukciją. O va savo visokius marmalus, kad ir ekologiškiausius, fig pamatuosi, kiek ten ko pilt, ir ko per daug ar trūksta. Baisokoka, kad per gerus norus, meškos paslaugos sau nepasidarytum..

O ką konkrečiai duoda mirkyti pelenai? Be kalio. Ir kodėl mirkyti?
diuni
QUOTE(saintlina @ 2013 06 25, 17:46)
gal ne taip ten baisu, kaip atrodo  smile.gif  Be to, turbūt reik purkšt, ne pilt. Nežinau tiksliai, bo dar nėkart nebuvo prireikę. Va kai nuvažiuosiu į prekybos vietą, gal ten ir apšvies  smile.gif
*

bigsmile.gif žiūrint kur važiuosi...gal ir apšvies rolleyes.gif papasakok, kai grįši rolleyes.gif

Šiandien atradau koks minusas Aurėjos- vienžo super duper ...na be ragavimo aišku dar...bet nėr jau labai atspari karsčiui- viršutiniai žiedynai pabarstyti...ir tas pats su cour de bue , bet ir pernai ji taip darė, tai jau man ne naujiena...o kiti dar nieko tverias tą karštį...
Man pradėjo patikti carambos...nu taip susitaisė ir aukščiau jau kekės ilgesnės , ne po 4 pomikus kaip pirmose... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2013 06 25, 17:51)
va man irgi vis kirba mintis, kad pirktines trąšas galima tiksliai pamatuot ir panaudot pagal aiškią instrukciją. O va savo visokius marmalus, kad ir ekologiškiausius, fig pamatuosi, kiek ten ko pilt, ir ko per daug ar trūksta. Baisokoka, kad per gerus norus, meškos paslaugos sau nepasidarytum..

O ką konkrečiai duoda mirkyti pelenai? Be kalio. Ir kodėl mirkyti?
*

g.gif tai gal kaip ir svogūnus laisto,- mirko , tada laisto...bet svogūnai taigi labai šarmus tuos mėgsta ,tas mirkalas ir būna šarmas...mačiau , kad muilo virimui naudoja , tik aišku , labai koncentruotą... o pomikai man rodos nelabai šarmus gal mėgsta...nežinau , kažkaip pelenus tik pavasarį dedam perkasdami šiltnamį...
Amise
Nu bet ir monstras jis  doh.gif Kokio jo ilgio tikėtis? Šiltnamyje tai išvešėjo, kaip kokia eglė ten atrodo. Žiauriai aplipęs kekėmis ir žiedais. Jei taip visi užderės, tai jo vieno nebus kur pomidorų dėti, nes žiedynai super ilgi ir viena kekė dar išsiskaidžius į dvi ar tris kekes. Vienu žodžiu, gera ševeliūra ten pas jį.  biggrin.gif Balkone jis kukliau atrodo. Kekės normalios, bet tarp jų dideli tarpai, jau dabar jis peraugo mane, siekia 185cm, o dar virš 2mėn augs, tai peraugs mano namą  doh.gif Ar kas nors balkone jį laikote? Gal jam viršų pakirpt? Kaip suvaldyti šį balkoniuką?

*

galėsiu parodyt kelių dienų bėgyje lotuliukas.gif Šiemet leidau jam užsiaugint dar ir 3 pažastėles, tai laukiu kol ir jos pasieks balkono lubas biggrin.gif Kol kas pagrindinis stiebas raitos rangos priraišiotas balkono palubėj, labai jau gaila man tą viršūnę nugnybt blush2.gif Bet spėju greitu metu teks, kad nesulūžtų pusiau..
matuke
Pas mane Aurea irgi labiausiai ziedus numecius, nu labai, net nebezinau ar dar auginsiu kitamet ax.gif antroj eilej pagal ziedu nubarstymus Red Pear, trecia Puzata chata, zodziu visi kur vienodos formos doh.gif
diuni
QUOTE(matuke @ 2013 06 25, 18:37)
Pas mane Aurea irgi labiausiai ziedus numecius, nu labai, net nebezinau ar dar auginsiu kitamet  ax.gif  antroj eilej pagal ziedu nubarstymus Red Pear, trecia Puzata chata, zodziu visi kur vienodos formos  doh.gif
*

g.gif matai kaip...aš dar turiu be cour de bue , cour de toro- tai tas visai nieko , nebarsto , ir mezga daug geriau nei bue...red pear šiemet nepasodinau , netilpo...
o chatos neturiu biggrin.gif ..a dar mačiau ananas irgi viršuj yra pametęs porą...nu vienžo , ...karšta...
zikas1970
Man aurea irgi pamete nemazai ziedu. Read pear maciau kelis ziedus numete, bet siaip grazios kekes, ant sitos nepykstu.Olialia tai ziauriai numete, bene daugiausia, o tokios grazios pirmos kekes, kad taip visas krumas bigsmile.gif Gal dar reabilituosis, bet neaukstas jis, nezinau, ar auksciau sulauksiu normaliu kekiu, nors jis pas mane dar auga. Siaip reikes apziureti atydziau, susirasyti pagal veisles, nes tikrai ziedu pamete ne vienas, bet ne masiskai. Bet yra ir tokiu, kuriems karsciai dzin, auga, dera graziausiai ax.gif
Parsinesiau korazonus kelis, snapus, ir viena olialia pomidoriuka, gules ant palanges iki pilno sunokimo. Black shery irgi pradejo po truputi nokti, bet ten kekes nesunkios, tegul ant krumo sirpsta.
vobla
QUOTE(Gaudvilė @ 2013 06 25, 17:45)

Ot ir nia  biggrin.gif Maniškiams dar toooooli gražu. Reiktų kokį desėtką azijatų uždaryt sode, nespėju viena  doh.gif  biggrin.gif
*

10 versio dydzio sunu? bigsmile.gif
tokiu:user posted image nesu girdejus dar tokio darzo prieziuros budo g.gif biggrin.gif
Marmaledas
su pelenais tai aš jau kelinti metai žaidžiu- žiemą barstau ir sniego ant viršaus prikasu, o vasarą tai darau taip- kibirą pelenų( tiksliau nepilną ir nedidelį) užplikinu verdančiu vandeniu ir pora sav palaikau. o tada skiedžiu ir lieju. pernai tikrai pasiteisino, šiemet dar nedariau, bet jau bumbuliukų daugėja, didėja, tai reiks jau paplikyt rauginimui ir pavaišint ( raugų temoj kadais, Ūpas malyg, patarė taip daryt- gerbiu jo nuomonę, nes visi patarti užpilai, antpilai pasiteisinę)

vobla, manau kad azijatais ji pavadino žmones ( jetau jei žinot kur kelias nusamdyt už ryžius- šaukit, net grietinės dadėsiu, kad tik ūkyje judėjimas būtų cool.gif )

mano šiltnamio deklaracija- maniau kad betaliuksai pasišiukšlins prieš boniukus- ale ant abiejų vienodai po pomidorą kartu rausta. bus po pirmą pomidorą savo. Pagaliau. Šiemet biggrin.gif thumbup.gif
zikas1970
QUOTE(vobla @ 2013 06 25, 19:59)

lotuliukas.gif lotuliukas.gif gera juoko doze pries nakti thumbup.gif
Gaudvilė
QUOTE(vobla @ 2013 06 25, 20:59)
...
nesu girdejus dar tokio darzo prieziuros budo g.gif  biggrin.gif
*

Neeeeaaa lotuliukas.gif Jetus, vakar kad pabiro iš lietuviško autobuso daug daug mažiukų siauraakių žmogiukų. Taip užsisvajojau apie pagalbininkus lotuliukas.gif ( dukra šiek tiek domisi t. rytais, ale vakarykščių žmogiukų kalbos ir nesugebėjo nustatyt. Tai net nežinau, kas jie ten tokie buvo )
diuni
QUOTE(Gaudvilė @ 2013 06 25, 22:30)
Neeeeaaa  lotuliukas.gif Jetus, vakar kad pabiro iš lietuviško autobuso daug daug mažiukų siauraakių žmogiukų. Taip užsisvajojau apie pagalbininkus  lotuliukas.gif ( dukra šiek tiek domisi t. rytais, ale vakarykščių žmogiukų kalbos ir nesugebėjo nustatyt. Tai net nežinau, kas jie ten tokie buvo )
*

lotuliukas.gif na būtų nieko...alia dar daugiau būtų darbo- įsivaizduok paskui kiekvieną vaikščiot...aš savo daržo nepatikėčiau taip ...man reiktų gi matyt viską lotuliukas.gif

g.gif o jeigu rimtai...gal specės galėtų parašyt nuomonę- ką gali duoti teoriškai laistymas kalio chloridu su jodu...na jodas žinau naikina visų rūšių grybus...bet ar jis į augalą patenka ar kaip g.gif o kalio chloridas kam g.gif
Marmaledas
QUOTE(diuni @ 2013 06 25, 21:33)
aš savo daržo nepatikėčiau taip ...man reiktų gi matyt viską lotuliukas.gif
*

aš tai patikėčiau- a vdrug vietoj mano pievų plantacijų atsirastų neaprėpiami derlingi išdirbtos žemės plotai, su japonišku sodu, bonsai ir t.t.
adija5
QUOTE(zikas1970 @ 2013 06 25, 16:06)
O man atvirksciai, vaisiu tikrai daug, kekes paramstytos, auga labai vienodai, nebarsto ziedu, del ligu kol kas tfu tfu tfu, na dar paragauti beliko  smile.gif
*

Nu aš irgi Giuljetai jokių pretenzijų neturiu.
Pas mani vienas Robesonas labiausiai žiedus pabarstė,tik keli bumbulai kabo.Bet apžiūrėjus radau,kad ir kurmis po šaknim prasinešė,ir šiaip toks nupiepęs buvo.Nes kiti du egzemplioriai labai netgi nieko.Neprisimenu,kurios čia patarimas buvo,kad po vieną krūmą naujokų nebandyt,bet tikrai išmintinga biggrin.gif Nes kitaip jau būčiau išbrokavus veislę...
QUOTE(saintlina @ 2013 06 25, 17:13)
važiuosiu tų vienanarių ieškot  smile.gif \
*

Tai gerai,kad atskiri,ko ten kam trūksta g.gif Man tai visi tie trūkumai,išskyrus azotą ir magnį,baisiai į bjauriausias ligas fotografijose panašūs blush2.gif
Pas mani irgi pieskas,bet,gal,kad mulčiuotas antri metai,tai dar nesikaprizija.Net Betalux šiemet viršugalvis nenušviesėjo,nors pernai tai kas dvi savaites jam tai azoto ,tai geležo trūko.Nors šiaip,tiesą sakant, tai man lengviau būtų išravėt,nei tas žoles keturpėsčiai klodinėt blush2.gif
QUOTE(Marmaledas @ 2013 06 25, 21:32)
pernai tikrai pasiteisino
*

Gal galima sukonkretizuot kuo pasiteisino?Nu,tipo,pomidorų daugiau megzt pradėjo ar pan.?Turiu to gėrio dar nuo žiemos,tai gal ir man pasiteisins g.gif
QUOTE(zikas1970 @ 2013 06 25, 21:54)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif gera juoko doze pries nakti  thumbup.gif
*

drinks_cheers.gif Bet man irgi pirma mintis buvo apie šunius biggrin.gif Aš kitaip Azijos piliečius vadinu blush2.gif
Iš Kaimo
QUOTE(Kapabull @ 2013 06 25, 16:41)
Noriu purksti pomidorus previcur ir trasom, kokiu intervalu atlikt purskimus?
*

Galima ir kartu, bet jei bijot apdeginti, 5 dienų pakaks. Pirma previcuras.
Papildyta:
QUOTE(ausrap @ 2013 06 25, 16:38)
*

Taigi per lapus purkšti galima. Bet prie šitokio masės auginimo tai katino ašaros. Jei taip bijot žodžio salietra, tai azoto ten ne tiek daug.
AusraR
Sveikos, senokai jau buvau uzsukus. Jau antra savaite atostogauju. Tai dziaugiuosi savo augintiniais kasdien smile.gif jau noksta mano Oranze ir Black cherry. Kiti auga dar smile.gif
Bet tai tie cheriai gigantai kazkokie. Augalai patys. Stoga kelia, didziausi is visu kitu. Kaimynka patare guldyt. Ale tai kaip ta padaryt? Pati neaugina tai neparode smile.gif galvoju pirma keke nuvalgom ir kazkaip pradet lenkt prie zemes nuo apacios ar kaip? Nes gi dar tik vasaros pradzia, tai kas is ju bus dar po menesio...gal kas patarsit?

Man pats graziausias pomidoriukas Gold Krone siemet. Toks grazus elegantiskas. Lapai smulkus, o jau ziedu ziedu. Ir bumbuliuku irgi. Tik aisku smulkuciai jie, bet ziuresim kaip skonis. Pats augalas man patiko. Nepalyginsi su Black Cherriu monstrais.
Gaudvilė
QUOTE(adija5 @ 2013 06 25, 22:48)
Aš kitaip Azijos piliečius vadinu blush2.gif
*

Aš jų niekaip nevadinu lotuliukas.gif Yra japonai, kinai ir iš Korėjos. Čia kažkokie kitokie papuolė ir šiaip forume cenzūra, gyvenime daiktai ir reiškiniai turi visai kitus pavadinimus tongue.gif
QUOTE(AusraR @ 2013 06 25, 23:33)
Bet tai tie cheriai gigantai kazkokie. Augalai patys. Stoga kelia, didziausi is visu kitu. Kaimynka patare guldyt. Ale tai kaip ta padaryt? Pati neaugina tai neparode smile.gif galvoju pirma keke nuvalgom ir kazkaip pradet lenkt prie zemes nuo apacios ar kaip? Nes gi dar tik vasaros pradzia, tai kas is ju bus dar po menesio...gal kas patarsit?
*

Leisti spirale žemyn ir taip susuktą stiebą užberti substratu, dirvožemiu. Paprasta, nu bigsmile.gif
adija5
QUOTE(Gaudvilė @ 2013 06 26, 00:10)
Leisti spirale žemyn ir taip susuktą stiebą užberti substratu, dirvožemiu. Paprasta, nu  bigsmile.gif
*

Taigi tas stiebas kietas kaip...cenzūra verysad.gif Pasipraktikuot reiks pirmiausiai,paskui jau ir šiltnamy pasimokius pritaikysiu...
ausrap
QUOTE(adija5 @ 2013 06 25, 23:45)
Taigi tas stiebas kietas kaip...cenzūra  verysad.gif  Pasipraktikuot reiks pirmiausiai,paskui jau ir šiltnamy pasimokius pritaikysiu...
*

Aš tai taip sukau pomidoro daigą dar jauną, kai gavau peraugusį ir pasodinau palikus tik viršūnę, tai dabar galingas pomidoras, o buvo toks nupiepęs ir pertysęs, kad kaip mažą vaiką reikėjo rankose nešt.
O jei dabar reiktų susukt, nežinau kaip būtų įmanoma g.gif
Alekto
Jūs nesižavėkit taip labai tais azijatais biggrin.gif Teko dirbt su ne viena dešimtim kinų tautybės vyrų. Tai baisiai netvarkingi, gan dideli tinginiai. Vienžo jokių stebuklų nepadarė biggrin.gif

Patarkit, kokia forma man tą kalį pirkti? Randu kalio salietrą, kalio chloridą ir dar kažką mačiau. Tai ir pasimečiau g.gif Nesinori pasimest parduotuvėje labai ir belenko nusipirkt blush2.gif
Asta ir G
Kelias dienas pajūry atostogavau, bet atsigavau vakar pamačius savo augintinius biggrin.gif. Burbuliukai sunokę thumbup.gif . Lauke Kmicic raudoni ir Zalatoja dozd sunoko (parašiau ne rusiškai). Po tokio tarpo kaip pamatai viskas taip pasikeitę.
ausrap
Mergaitės, ar čia tikrai kalcio trūkumas?
Lapai kuo gražiausi, be jokios dėmelės verysad.gif
Kol kas taip atrodo tik vienas daigas, kuris arčiausiai durų.
user posted image
user posted image
Ex
QUOTE(ausrap @ 2013 06 26, 09:38)
Mergaitės, ar čia tikrai kalcio trūkumas?
Lapai kuo gražiausi, be jokios dėmelės verysad.gif
Kol kas taip atrodo tik vienas daigas, kuris arčiausiai durų.
*

Taip, čia kalcio trūkumas. Arba kalcio nepasisavinimas esant kalio pertekliui.
O lapams tas reikšmės neturi, viršūniniu puviniu serga tik vaisiai. Išskink visus pažeistus vaisius, žinoma, išmesk juos, nes iš jų nieko gero nebus, patręšk pomidorus ir neliks problemos.
*Aukse*
QUOTE(Asta ir G @ 2013 06 26, 08:19)
Kelias dienas pajūry atostogavau, bet atsigavau vakar pamačius savo augintinius  biggrin.gif. Burbuliukai sunokę  thumbup.gif . Lauke Kmicic raudoni ir Zalatoja dozd sunoko (parašiau ne rusiškai). Po tokio tarpo kaip pamatai viskas taip pasikeitę.
*

Tas Zolotoj dozd, gal kur seklyciu daviau? bigsmile.gif Kaip skonis? Jie tokie prie vysniniu dydzio turbut?
ausrap
QUOTE(Ex @ 2013 06 26, 09:28)
Taip, čia kalcio trūkumas. Arba kalcio nepasisavinimas esant kalio pertekliui.
O lapams tas reikšmės neturi, viršūniniu puviniu serga tik vaisiai. Išskink visus pažeistus vaisius, žinoma, išmesk juos, nes iš jų nieko gero nebus, patręšk pomidorus ir neliks problemos.
*

Ačiū Ex, o kuo geriausiai būtų patręšt? Kompleksinėm, kalcio salietra?
Ir kaip geriau ar purkšt per lapus, ar laistyt?
Kaip pati darytum pamačius tokį vaizdelį? g.gif
Asta ir G
QUOTE(*Aukse* @ 2013 06 26, 10:55)
Tas Zolotoj dozd, gal kur seklyciu daviau?  bigsmile.gif  Kaip skonis? Jie tokie prie vysniniu dydzio turbut?
*

Jo tie patys vieną buvau sodinus daigą. Nuskyniau, dar truputį palaikysiu ant palangės, nes norisi sodresnės spalvos manau ir skonis bus geresnis, bet dydis kaip normali jaučio širdis. Jie tirkrai nemaži pomidorai mirksiukas.gif .
diuni
ax.gif tai čia gal irgi iš sėklelės asortimento jis...
o tos Sėklelės dvi Kasune yra , ar kaip...kurioj apsiperkat ax.gif blush2.gif
Ex
QUOTE(ausrap @ 2013 06 26, 11:00)
Ačiū Ex, o kuo geriausiai būtų patręšt? Kompleksinėm, kalcio salietra?
Ir kaip geriau ar purkšt per lapus, ar laistyt?
Kaip pati darytum pamačius tokį vaizdelį? g.gif
*

Tokį vaizdelį turėjau gal prieš -olika metų. Viršūniniu puviniu tada susirgo mano auginami senoviniai pomidorai Skariai. Nepamenu ką tada dariau, apie pomidorų ligas, tręšimą nelabai ką išmaniau. O interneto tuomet irgi dar nebuvo biggrin.gif

Jei tręštum kalcio salietra, žinoma, efektas būtų labai greitas, nes augalas tiesiogiai gautų tai, ko jam iš tiesų trūksta. Bet jei labai tau baisu žodis salietra, gali patręšti kompleksinėmis trąšomis su mikroelementais. Manau reikalas susitvarkytų irgi greitai. Matyt pasitaikė vienas daigas jautriu skrandžiu, tai ir sustreikavo smile.gif
Na, tau rinktis, tikrai šiais laikais yra platus asortimentas, negaliu liepti daryti taip ar anaip.. smile.gif Nelabai baisi liga tam tavo pomidorui - tik vitaminų trūksta smile.gif
Lusasita
nu ka, galiu pasigirt pirmu derlium.Per jonines pirmi ola polka 6 pomidoriukai nuo vieno daigo . Ir jau labai itartima esneralda palikom siltnamyje . Visi trys pomidorai sitie seti sausio 24 d doh.gif Visi kiti auga, bujoja . Pomidorai dideja.
Mazarini turiu 4 daigus, tai vienas kazkoks netoks biskeli apvalokas. Vienas ypatingai grazus kaip is paveiksliuko, kiti du irgi sirdeliu formos
Ypac graziai dera aurea, net kekes parisinejau, nes linksta.
Giuljetomis patenkinta .

Bet va cudo rynka
doh.gif
user posted image

turiu keturis daigus.
Du matomai bus pagal aprasyma ir nuotrauka.
du zemi " vienas pailgais vaisiais doh.gif blink.gif kitas dryzuotas doh.gif blink.gif Tikrai kad CHUDO lotuliukas.gif

*Aukse*
Na ka, pas mane raudonuoja jau. Bajaja ir Mashotka. Abu lauke augantys g.gif Ka siltnaminiai sau masto, tai nezinau.
Kariauju vis dar su kurmiu. Pavirsiuje po mulcium tuneliu pridares, tai nespeju apspausdineti tu tuneliu ir pomidoru raminti. Nes ziurek jau koks ima galva leisti po invazijos doh.gif Gauna vandens, apspaudau tunelius aplink ir vel ramu. Taip ir lakstau visa diena.
Kas turi kibira laiko prikaupes ir gali pasidalinti? Jei ne prasideja konservavimo darbai, tai ir sedeciau ten siltnamyje turbut.
Kapabull
O mus, grįžus namo į Vilnių iš sodybos, siurprizas kieme pasitiko biggrin.gif kažkokiu būdu vidury mūsų kiemelio išdygo kupstas pomidorų biggrin.gif gal sėklas netyčia pabėrus buvau...
user posted image
diuni
QUOTE(Lusasita @ 2013 06 26, 12:41)
Bet va cudo rynka
doh.gif
user posted image

turiu keturis daigus.
Du matomai bus pagal aprasyma ir nuotrauka.
du zemi " vienas pailgais vaisiais  doh.gif  blink.gif  kitas dryzuotas  doh.gif  blink.gif  Tikrai kad CHUDO  lotuliukas.gif
*

lotuliukas.gif nieko sau...bet ko tik nepripakuoja...čia gal dėl svorio dadeda lotuliukas.gif

g.gif o Aurea , sakai , parišai kekes...ot vargas , tai jeigu dabar visas dar parišinėt reiks unsure.gif doh.gif blink.gif
Lusasita
ir kolkas tos mano aureos kiausinio dydzio, bet kekeje gal 10 pomidoru, gal dar daugiau, neskaiciavau, bet kekes kotai ilinke,pagailo, tai risau. kas bus kai UZAUGS doh.gif blink.gif
Marmaledas
QUOTE(adija5 @ 2013 06 25, 21:48)

Gal galima sukonkretizuot kuo pasiteisino?Nu,tipo,pomidorų daugiau megzt pradėjo ar pan.?
*

pomidorų tikrai buvo daug ir ilgai, nors aplink pas visus jau pakirsti marų ir dar n visko buvo, o pas mane dar gražūs ir vedė ilgai. Ir raudoni iki pat kotuko, ir skanūs. Pas mane žemė molis su biskiu dirvožemio, usnys tik bujoja, tai visokias žoles naudoju pagerinimui gyvenimo savo šiltnamio, pelenai irgi manau kad prisidėjo, nes anksčiau tikrai ne toki užaugdavo, dabar kur kas geresnis ir derlius ir daigai gražesni ilgai būna, sveikesni, ta prasme. nežinau kiek pelenai tam įtakos turėjo, bet tikiu kad kažkiek prisidėjo ax.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.