Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: "Beatos virtuvės" gerbėjų 7 tema
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
laurashine
Pati skaniausia man Beatos karaliskoji lazanja smile.gif
korespond
QUOTE(laurashine @ 2013 10 27, 16:27)
Pati skaniausia man Beatos karaliskoji lazanja smile.gif
*

o kurioj knygoj jos receptas? Ar bloge? g.gif
Žvirblė
Matet, jau kalendorius atsirado! Vakar Maximoj nupirkau viena, nes pramoninems prekems akcija - 30% buvo. Gaila pirkau dovanoms, tad negalejau ispakuoti, bet tema- blynai! Perskaiciau turini, tai labai neblogu blyneliu turetu buti ir su lasisom, ir is grikiu...
Vynuogė*
QUOTE(Žvirblė @ 2013 10 29, 07:58)
Matet, jau kalendorius atsirado! Vakar Maximoj nupirkau viena, nes pramoninems prekems akcija - 30% buvo. Gaila pirkau dovanoms, tad negalejau ispakuoti, bet tema- blynai! Perskaiciau turini, tai labai neblogu blyneliu turetu buti ir su lasisom, ir is grikiu...
*

bigsmile.gif Aciu uz info.
Aurosoma
Laba diena. Ismeginau si http://www.beatosvirtuve.lt/blog/recipes/i...-tiks-velykoms/ , tai mano mesa buvo visai neisirusi, standi, nieko panasaus I laisvai krentancia mesyte. Nezinau kodel, gal sena kiaule buvo biggrin.gif Kopustus isverciau, man visai nepatiko. Pasidariau salotu.

Taip pat viriau svogunu uogiene, tai man skanu ant duonytes su mesa.
Taurida
Siandien kepiau duona, kuria vakar Beata kepe per savo laida, nu fantastika, tikrai labai skani bigsmile.gif
kisule
QUOTE(Taurida @ 2013 11 04, 18:29)
Siandien kepiau duona, kuria vakar Beata kepe per savo laida, nu fantastika, tikrai labai skani bigsmile.gif
*

kepiau ir as ,bet kazkodel tokia ganetinai slapia gavosi,na tokia gumine... Kaip jums?
Taurida
QUOTE(kisule @ 2013 11 04, 22:17)
kepiau ir as ,bet kazkodel tokia ganetinai slapia gavosi,na tokia gumine... Kaip jums?
*

man labai gerai isejo, nei per sausa, nei per slapia, gal seklu gerai nenusausinot? g.gif
ugnieska22

man irgi labai skani duonytė gavosi thumbup.gif nors kitą dieną ,tai šiaip sau ir truputį daugiau miltų dėjau,nes tešla labai lipo prie rankų g.gif bet kaip pirmą kartą kepiau duoną tai thumbup.gif kepsiu dar ko gero smile.gif
Taurida
As ir kepiau antra karta, gavosi taip pat gerai. Tik antra karta vietoj aguonu dejau arbatini sauksteli kmynu bigsmile.gif , buvo skaniau smile.gif
rek
QUOTE(juo_2ke @ 2013 10 16, 22:43)
gaminau viena karta, tikrai skanus. va priminet, reikes gal savaitgali pasigaminti vel ax.gif  ir labai greitai pasigamina smile.gif
Papildyta:

sakykit, ar daug darbo su lazanija?seniai galvoju isbandyti, bet dar neprisiruosiau blush2.gif
*

as lazanija greit pagaminu - ivedziau savu patvarkymu smile.gif na aisku uztruka kokia valandele, bet is to laiko koki pusvalandi farsas pats sau pupsi... tai realaus darbo apie 30 min... smile.gif
~VEGA~
Laba d,
turiu beatos parduotuves sokolado drozliu, ziuriu jau baigesi galiojimo laikas, taigi reikia greitai kazka pagaminti. receptukus vaikas nuplese jau senai, o nete tik karsto sokolado receptas pateiktas.
http://beatosvirtuve.lt/shop/sokoladas-1/b...as-sokoladas-78

ka dar galima pasidaryti su sokolado drozlemis????aciu

Žvirblė
QUOTE(~VEGA~ @ 2013 11 08, 11:28)
Laba d,
turiu beatos parduotuves sokolado drozliu, ziuriu jau baigesi galiojimo laikas, taigi reikia greitai  kazka pagaminti. receptukus vaikas nuplese jau senai, o nete tik karsto sokolado receptas pateiktas.

*

Hmm, pasidarykite karsto sokolado fondue vakara, pasimirkysite dziovintu vaisiu, zefyru.. Arba apliekite sokoladu dziovintas slyvas, gausis skanus saldainiukai wink.gif

As noreciau pagirti Beatos dziovintu abrikosu uogiene. Jau isbandziau, laaabai skani, neatsibodusi. Planuoju virti ir ideti kaip prieda prie Kalediniu dovanu. Kai pirma karta viriau irgi beveik visus indelius isdalinau dovanoms.
J.u.r.g.i.t.a
Laba d,
turiu beatos parduotuves sokolado drozliu, ziuriu jau baigesi galiojimo laikas, taigi reikia greitai  kazka pagaminti. receptukus vaikas nuplese jau senai, o nete tik karsto sokolado receptas pateiktas.

*

Labas,Vega. Gali gaminti šokolado sufle,yra receptas iš praeito sezono laidos.
~VEGA~
QUOTE(J.u.r.g.i.t.a @ 2013 11 08, 15:37)
Labas,Vega. Gali gaminti šokolado sufle,yra receptas iš praeito sezono laidos.
*

jau radau.dekui.
Aurosoma
Pirkau siandien Beatos duonos, kokia skani, puri. Mano mazyliui irgi labai patiko, visa rieke pietu metu suvalge.
korespond
Laba d,

*

Manau jį galima panaudoti visur taip, kai lydytą šokoladą, kad ir tinginiui. Dar buvo kažkoks receptas, kur ji jį panaudojo, su mėsa, lygtai troškinys. blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Aurosoma @ 2013 11 03, 15:49)

Taip pat viriau svogunu uogiene, tai man skanu ant duonytes su mesa.
*

Susidomėjau ir šiandien pasigaminau, na tikrai kad skani drinks_cheers.gif
Žvirblė
Aurosoma, pritariu, ir man skani duonyte, mano mazyle irgi uzskaite smile.gif
Aurosoma
QUOTE(Žvirblė @ 2013 11 11, 10:29)
Aurosoma, pritariu, ir man skani duonyte, mano mazyle irgi uzskaite smile.gif
*

Tik pastebejau daug zmoniu skundziasi, kad neranda. As pirkau mazoj Norfos parduotuvej, o maximoje siandien neradau. Panau greit isplis po visas parduotuves. Nes tikrai labai skani, atejo drauge daviau paradauti irgi sake begs pirkti.

Is Beraos receptu, reikes vel meginti kiauliena obuoliu sultyse, pries metus dariau anytos vakuotose obuoliu sultyse, vaje kaip rugstu buvo, vien rugstis.

Rakelė
As vakar pasidariau buroku pasteta su riesutais wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif super smile.gif
Zadejau snd su silke valgyt, bet neradau geros, tai jauciu sudesiu i sriuba g.gif smile.gif smile.gif arba su duona suvalgysiu wub.gif thumbup.gif
vivulyte
QUOTE(Rakelė @ 2013 11 12, 13:37)
As vakar pasidariau buroku pasteta su riesutais  wub.gif  wub.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  super smile.gif
Zadejau snd su silke valgyt, bet neradau geros, tai jauciu sudesiu i sriuba  g.gif  smile.gif  smile.gif  arba su duona suvalgysiu  wub.gif  thumbup.gif
*

Kurioj knygoj galima rasti pašteto receptą?smile.gif
Rakelė
QUOTE(vivulyte @ 2013 11 12, 15:39)
Kurioj knygoj galima rasti pašteto receptą?smile.gif
*

Bloge mirksiukas.gif neturiu nei vienos knygos smile.gif
vivulyte
QUOTE(Rakelė @ 2013 11 13, 11:08)
Bloge   mirksiukas.gif  neturiu nei vienos knygos  smile.gif
*

Ačiū! 4u.gif
Bulčia trupinėlis
Šįvakar kepiau "tarptautinį" obuolių pyragą iš kepinių knygos - su biskvitiniu pagrindu, obuolių sluoksniu ir trupininiu viršum smile.gif labai patiko smile.gif
Cartman
jei kam aktualu, knygos.lt šiandien "daugiau daržovių" 40lt plius nemokamas pristatymas mirksiukas.gif
Aurosoma
Sveikos. Is praeitos laidos patiko orkaiteje keptos bulvytes. Sekmadieni kepiau, labai patiko, virsus traskus (4 metu sunelis sako kokios traskios), o viduje tai minksta, puru, labai labai skanios!
dajolu
Sveikos

Valgiau sausainius sokoladinius su corn flakes, sake kad kepti pagal Betos recepta, bet nerandu. Gal galit kuri pagelbeti. Aciu
Taurida
QUOTE(Aurosoma @ 2013 11 25, 13:56)
Sveikos. Is praeitos laidos patiko orkaiteje keptos bulvytes. Sekmadieni kepiau, labai patiko, virsus traskus (4 metu sunelis sako kokios traskios), o viduje tai minksta, puru, labai labai skanios!
*

Aha, tikrai labai patiko, kepiau ir as vaikams jau du kartus thumbup.gif , labai gerai, kad nereikia taskytis su tuo aliejum, pasirodo ir orkaiteje gali iskepti nuostabias fri bulvytes bigsmile.gif
Vėjubė
QUOTE(dajolu @ 2013 11 27, 02:10)
Sveikos

Valgiau sausainius sokoladinius su corn flakes, sake kad kepti pagal Betos recepta, bet nerandu. Gal galit kuri pagelbeti. Aciu
*

Jie iš trečiosios knygos, "Afganai" vadinasi atrodo smile.gif
keistuole
QUOTE(Aurosoma @ 2013 11 25, 13:56)
*

o kur recepto ieškot pasufleruokit blush2.gif
Ducky
QUOTE(Taurida @ 2013 11 27, 10:18)
Aha, tikrai labai patiko, kepiau ir as vaikams jau du kartus thumbup.gif , labai gerai, kad nereikia taskytis su tuo aliejum, pasirodo ir orkaiteje gali iskepti nuostabias fri bulvytes bigsmile.gif
*

man irgi patiko, o ant ko kas kepėt, nes man prilipo prie kepimo popieriaus g.gif gal bandyt tiesiai ant skardos dėt?
Papildyta:
QUOTE(keistuole @ 2013 11 27, 11:27)
o kur recepto ieškot pasufleruokit  blush2.gif
*

aš per tv3 play pažiūrėjau laidos kartojimą ir pačiam gal būtent ir yra receptas smile.gif
Aurosoma
QUOTE(Taurida @ 2013 11 27, 10:18)
*

Man irgi super. Dar kepsiu tikrai daug kartu!

QUOTE(Ducky @ 2013 11 27, 11:47)
man irgi patiko, o ant ko kas kepėt, nes man prilipo  prie kepimo popieriaus g.gif  gal bandyt tiesiai ant skardos dėt?
Papildyta:
aš per tv3 play pažiūrėjau laidos kartojimą ir pačiam gal būtent ir yra receptas smile.gif
*

Man tai neprilipo visai g.gif Kepiau ant kepimo popieriaus. Dariau kaip Beata, trupuciuka druskos, aliejaus pamaisiau rankomis skardoje ir viskas.
Taurida
QUOTE(Aurosoma @ 2013 11 27, 18:57)
Man irgi super. Dar kepsiu tikrai daug kartu!
Man tai neprilipo visai  g.gif Kepiau ant kepimo popieriaus. Dariau kaip Beata, trupuciuka druskos, aliejaus pamaisiau rankomis skardoje ir viskas.
*

drinks_cheers.gif , man ir neprilipo.
Gal aliejum nesulaistete bulvyciu, todel ir prilipo 4u.gif
Ducky
QUOTE(Taurida @ 2013 11 28, 10:55)
drinks_cheers.gif , man ir neprilipo.
Gal aliejum nesulaistete bulvyciu, todel ir prilipo 4u.gif
*

va būtent pamiršau biggrin.gif 4u.gif
Raskila-vyde
Sveikos,

Gal kuri pamenate Beatos sluoksniuotos teslos recepta?
Aurosoma
Sveikos. Kepiau lasisa svediskai, patiko. O vistienos lazdeles tobulintos sirsiu lizdo bloge, taip pat patiko (kepiau pirma vakara nepatiko, per storai supjausciau, uzmirsau ijungti orkaites apacia, labai sudreko apacia, nebuvo trasku, sakiau nekartosiu, bet kadangi liko mesytes iskepiau kita diena, mazinau gabalelius, teisingai kepiau, tai labai labai patiko ir man ir vyrui).
korespond
As pasigaminau ledu, labai skanus, riebus ir saldus, na noretusi maziau saldumo, daugiau gaivumo, bet kitaip jie gautusi kietesni.
dagli
QUOTE(keistuole @ 2013 11 27, 10:27)
o kur recepto ieškot pasufleruokit  blush2.gif
*

Tikriausiai čia apie šias bulvytes eina kalba:
http://www.beatosvirtuve.lt/blog/recipes/b...-su-2-padazais/
Taurida
QUOTE(dagli @ 2013 12 13, 09:08)
Tikriausiai čia apie šias bulvytes eina kalba:
http://www.beatosvirtuve.lt/blog/recipes/b...-su-2-padazais/
*

nono.gif cia kalba eina apie fri bulves, kur rode per TV laida 4u.gif
dagli
QUOTE(Taurida @ 2013 12 13, 11:15)
nono.gif  cia kalba eina apie fri bulves, kur rode per TV laida 4u.gif
*

oi, atsiprasau,kad suklaidinau blush2.gif
Miranda80
Tai gal kuri esat issisaugojusi kaip pagamint gruzdintas bulvytes? Nes per tv3 play negaliu paziuret ax.gif 4u.gif
Taurida
QUOTE(Miranda80 @ 2013 12 14, 12:41)
Tai gal kuri esat issisaugojusi kaip pagamint gruzdintas bulvytes? Nes per tv3 play negaliu paziuret ax.gif  4u.gif
*

Zalias, luptas bulves susipjaustome siaudeliais (stambesniais). Puode uzviriname vandeni, vandeni pasudome, i verdanti vandeni sumetame bulves ir paverdame ne ilgiau 3-4 min. Isimame bulves is vandenuko ir gerai nuvarviname, kad butu kuo sausesnes. Pilame i kepimo popieriumi isklota skarda, apslakstome aliejumi ir pamaisome, kad aliejus tolygiai pasiskirstytu. Kepame 190-200 laipsniu orkaiteje apie pusvalandi, gal ir ilgiau cia priklauso kiek bulviu kepame) kol graziai apskrus, jei yra reikalas pamaisau bekepant. Iskepusias bulves apibarstome megiamais prieskoniais 4u.gif
Miranda80
QUOTE(Taurida @ 2013 12 16, 09:33)
Zalias, luptas bulves susipjaustome siaudeliais (stambesniais). Puode uzviriname vandeni, vandeni pasudome, i verdanti vandeni sumetame bulves ir paverdame ne ilgiau 3-4 min. Isimame bulves is vandenuko ir gerai nuvarviname, kad butu kuo sausesnes. Pilame i kepimo popieriumi isklota skarda, apslakstome aliejumi ir pamaisome, kad aliejus tolygiai pasiskirstytu. Kepame 190-200 laipsniu orkaiteje apie pusvalandi, gal ir ilgiau cia priklauso kiek bulviu kepame) kol graziai apskrus, jei yra reikalas pamaisau bekepant. Iskepusias bulves apibarstome megiamais prieskoniais 4u.gif
*

Didelis dekui! oro_buckis.gif
panterrriuke86
Pagaliau ir as isigijau pirmaja Beatos knyga thumbup.gif thumbup.gif beprotiskai jos norejau thumbup.gif
Taurida
QUOTE(Miranda80 @ 2013 12 16, 11:17)
Didelis dekui! oro_buckis.gif
*

I sveikatele 4u.gif smile.gif
korespond
QUOTE(panterrriuke86 @ 2013 12 16, 21:31)
Pagaliau ir as isigijau pirmaja Beatos knyga  thumbup.gif  thumbup.gif  beprotiskai jos norejau thumbup.gif
*

drinks_cheers.gif Buvo ir man toks momentas smile.gif
handtouch26
Sveikos, merginos!

Turiu jums klausimėlį. Gaminu dovanėles draugams iš antrosios knygos. Viskas gerai gavosi, išskyrus imbierinius sausainukus. Vakar padariau tešlą, padėjau į šaldytuvą, o kai išėmiau, ji buvo kieta kieta. Nei apie minkymą, nei kočiojimą nei kalbos negali būti. Nebent dar aštriu peiliu supjaustyt galėčiau ir iškept. Bet kodėl taip atsitiko? Ką daryt, kad vėl taip nebūtų, nes kaip ir norėčiau aš jų iškepti.

Gal per ilgai šaldytuve laikiau? Bet ten parašyta: minimum valandą. O ga per šilta ta masė buvo kai su miltais ją maišiau?

Būčiau labai dėkinga už patarimus, nes kepti toliau reikia 4u.gif
Vėjubė
QUOTE(handtouch26 @ 2013 12 18, 14:38)
Sveikos, merginos!

Turiu jums klausimėlį. Gaminu dovanėles draugams iš antrosios knygos. Viskas gerai gavosi, išskyrus imbierinius sausainukus. Vakar padariau tešlą, padėjau į šaldytuvą, o kai išėmiau, ji buvo kieta kieta. Nei apie minkymą, nei kočiojimą nei kalbos negali būti. Nebent dar aštriu peiliu supjaustyt galėčiau ir iškept. Bet kodėl taip atsitiko? Ką daryt, kad vėl taip nebūtų, nes kaip ir norėčiau aš jų iškepti.

Gal per ilgai šaldytuve laikiau? Bet ten parašyta: minimum valandą. O ga per šilta ta masė buvo kai su miltais ją maišiau?

Būčiau labai dėkinga už patarimus, nes kepti toliau reikia  4u.gif
*

Man vakar taip pat buvo.
Įkišau 10 sekundžių į mikrobangų krosnelę ir gražiausiai ji kočiojosi ir sausainiai gardūs gavosi wink.gif
korespond
QUOTE(handtouch26 @ 2013 12 18, 13:38)
Sveikos, merginos!

Būčiau labai dėkinga už patarimus, nes kepti toliau reikia  4u.gif
*

viskas čia gerai, tegu atšyla, tinka ir mikrobangė ar rankose paminkyt
handtouch26
Ačiū labai, merginos 4u.gif

Bet dabar kita problema pasidarė doh.gif Visiški trupiniai dabar. Kaip sulipdyt į vieną tešlą? Nesigauna visai. Gal kokio vandens šiek tiek? Nesu aš žinovė, tai bijau sugadint blush2.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.