Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Saulės poveikis nėštukei!
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Aš nėščia!
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Garbanele
Pirmieji saules spinduliai - taip ir norisi iskisti nosi ir ja padeginti... ax.gif
Dabar stengiuosi kuo daugiau laiko prabuti sode pries saulute vaikstinejant, tai visa diena prabuvau ir graziai visa paraudonavau biggrin.gif ir petukai ir veidas ir krutine! Norisi buti ne baltai!
Kaip kitos nestukes zadat daryti? Ar bandysit svelniai save parudinti, o gal slepsites nuo saules bijodamos tu pigmentiniu demiu, kurios atsiranda nestumo metu veikiant saulei? nestuke.gif g.gif
Garbanele
Beje, kiek zinau pilvuku negalima deginti nestuke.gif
O gal kam ir silpna darosi bunant sauleje? g.gif
Dzada
As kaip tik isvaziuoju 23 Geguzes polsiauti savaitei, o saule prie Vidurzemio itin kaitri..teks kazkaip saugotis, ypac gyditoja patare nesedeti ant kaitrios saules..Geriau ryte ir po pietu.. cool.gif
Baltute
As tai negaledavau buti igai sauleje, is karto pasidarydavo silpna. Palangoj po sketuku pasededavau. Kiek zinau, tai nelabai gerai sauleje nesciai buti, ypac pilvuka deginti, bet jei jums nebus silpna, manau, truputis saulytes nepakenks
Garbanele
na pilvukas ir taip tempiasi nestumo metu, o jei dar pries saule pakepinsi, tai oda tikrai issauses, paliks dar jautresne, o tada ir strijoms daugiau sansu atsirasti. As krutines ir pilvuka slepiu nuo saules nestuke.gif
V&A
QUOTE(Garbanele @ 2006 05 12, 20:47)
na pilvukas ir taip tempiasi nestumo metu, o jei dar pries saule pakepinsi, tai oda tikrai issauses, paliks dar jautresne, o tada ir strijoms daugiau sansu atsirasti. As krutines ir pilvuka slepiu nuo saules  nestuke.gif
*

na reiks isigyti istisa maudimke,nes kaip bebutu i atskira jau papuliai netelpa blush2.gif doh.gif
marezagare
na as manau kad jei ir pabusi ant saulutes nuo pietu kai ji nebesikandzioja tai nieko tokio. o pilvuza juk su skara gali uzsidengti.
Antarė
mano giminej kai pairtis-4 menesiai, prie ezeriuko ant saules pabuvo ilgiau ir teko atsisveikinti su lialiuku...patarciau pakenteti nei po to gailetis.
indrutee
oi kaip noriu pasidziaugti saulyte doh.gif tik va truputi baisu g.gif bet gal tiesiog reik pridengt pilvuka g.gif
kastone
mano gydytoja sake, kad truputi galima. bet is ryto, iki 11 ir po pietu, kai jau saule nekarsta. tikriausiai, kad vaisiaus vandenys neperkaistu.
bet atostogauti pliaze vis tiek galima, tik gal reikia po skeciu sleptis? vasara gi visur karsta...
as planuoju degintis labai saikingai nepavojingom valandom ir uzsidengus pilva ir krutine. g.gif
kregzde
Garbanėle, manau, kad kas saikinga tas yra normalu, kai aš laukiausi, nevengiau saulutės, bet ir nesikaitinau labai. Pasaugok pilvuką mirksiukas.gif
Garbanele
Kiek girdejau prognozavo saltoka vasara! Manau, mums didziosioms pilvuzems tai bus tik i nauda nestuke.gif thumbup.gif
Siaip man patinka buti sauleje, bet vaisiaus vandenys perkaisti gali manau kai ir pati nescioji jau perkaista. Kartais visa diena gali sauleje isbuti ir nera taip jau karsta ar silpna, nebent tinguliukas apima ax.gif
Tanitaa
QUOTE(Akytė @ 2006 05 14, 14:22)
mano giminej kai pairtis-4 menesiai, prie ezeriuko ant saules pabuvo ilgiau ir teko atsisveikinti su lialiuku...patarciau pakenteti nei po to gailetis.
*

Kaip liudna unsure.gif jau viena vasarele atkentet manau galima ax.gif , jeigu labai norisi, tai kojytes galima is po skecio iskist ir padegint, o pilvuka laikyt pridengus ax.gif
septyniuke
Man ir norėtusį truputėlį odelę patamsint, bet šiaip labai nekenčiu karščio tai tikrai neišbūčiau nei 10 min ant saulutės. Tai teks vaikščiot baltai... Ir manau tai daug naudingiau, kam rizikuoti vaikučio sveikata.
Garbanele
Jei daug vaiksciosi trumais drabuzeliais, tai ir taip nudegs ir veidukas ir kaklas bei rankos. Tik, kaip ten yra su tom pigmentinem demem? Labai daug kur raso, kad nestukei ju atsiranda tiek nuo soliarumo tiek nuo saules? Ar buvo kam taip atsitike? g.gif
KuklA++
QUOTE(Garbanele @ 2006 05 20, 21:05)
Jei daug vaiksciosi trumais drabuzeliais, tai ir taip nudegs ir veidukas ir kaklas bei rankos. Tik, kaip ten yra su tom pigmentinem demem? Labai daug kur raso, kad nestukei ju atsiranda tiek nuo soliarumo tiek nuo saules? Ar buvo kam taip atsitike?  g.gif
*

isivaizuokit, man tu demiu ant veido atsirado dar net nepradejus degintis, o isnaikit jas problema.
as galvoju rytais islist po valandele, bent su palaidinuke ant petneseliu ir sortais, ir pasildyt rankas kojas smile.gif nors gali ir netekti, nes tikrai panasu, kad vasaros nebus... blink.gif
DainaFabio
Hmm, as kaip ir jau buvau ipratusi prie Pietu saules, bet dabar ginekologo patarimu vengiu tiesioginiu saules spinduliu. Manau, kad mums, nestuke.gif daug naudingiau yra plaukioti, nei guleti kaitrioje sauleje bigsmile.gif Laukiu nesulaukiu rugpjucio atostogu - vaziuosim prie juros drinks_cheers.gif O kol kas tenkinuosi sporto klubo baseinu. Plaukymas - pats tinkamiausias sportas nesciosioms - iki pat paskutiniu nestumo savaiciu. Tik kol dar pilvuko ner plaukiodama stiprini raumenukus, o veliau - jau treciaji trimestra - juos atpalaiduoji 4u.gif Sekmes visoms atostogautojoms smile.gif
P.S. Tikiuosi, kad sia vasara Vidurziemio juros pakrantese neuztiksim meduzu... pernai negaledama plaukioti juroj del tu nemaloniu gyvuneliu per 3 sav 4 kg priaugau lotuliukas.gif
Smiltte
Dabar as kaip tik susiduriu su sia "problema". Esu astuntame menesyje, bet labai daznai megaujuosi saulute. Nusipirkau 44 dydzio istisa maudoma ( optimiste bandziau ilisti i 38, bet kur tau!!! doh.gif ) ir gulineju papludimyje po skeciu thumbup.gif . Pilvuko ir krutines deginti nerizikuoju nestuke.gif , nemanau, kad tai gerai. Bet visa kita...Aisku, is po skecio islendu tik tada, kai maudytis i jura su vyru einame ( temp. vandens 25C). Del visokiausiu ten demiu visai nepergyvenu. Arba as ju nepastebiu, arba ju visai nera ( kad tik neprisisnekeciau...)...kad ir po skeciu, bet per savaite pasimate labai grazus rusvas idegis ax.gif Kazkaip labai nesmagu buvo ziureti i ta blysku veida, reikalbaujanti pudros. O dabar thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
DainaFabio
To Smillte: Jei jus Pietuose atostogaujat, tai ir po skeciu guledami idegsi - cia pas mus saulute su vejeliu zeme ridinejasi. Parvaziuosi namolio negriuke - anyta nepazins ; ) Sekmes.
indrutee
mergytes nestuke.gif gal galit smulkiau papasakot kas nutinkai susyla vaisiaus vandenys g.gif kazkur buvau skaicius bet nebeprisimenu...
Vaidavb
Na kadangi si vasara nusimato salta tai perkaitimai mums manau negresia smile.gif tongue.gif O siaip manau kai bus karsta tai geriau jau pasisaugoti, negu veliau gailetis...
Portuke
Saules poveikio nestuke.gif vienareiksmiai apibudinti neimanoma, nes jis visas skirtingai veikia. Kaip sako , kas per daug, tas nesveika - tai galioja visoms nestuke.gif , o daugiau tai reikia save labai stebeti ir viskas bus ok. Nors gali kai kurios pasekmes buvimo sauluteje islysti staiga, kai jau po visko - man taip nutiko su "nesciosios kauke" - taip daug kur apibudinamos pigmentines demes ant veido verysad.gif Tik pora dieneliu po pusvalandi pasidziaugiau saulute prie juros ir "pasipuosiau" tamsiai rudais skruostais, nosim ir antakiu sritim. Nepadeda nei balinancios kaukes, nei naturalios priemones. Kosmetologe rekomendavo dabar nekankinti odos,o pagimdzius po keliu menesiu imtis aktyvios terapijos, jei savaime neisnyks.....

O del krutines deginimo sauleje, tai net rekomenduojama tokiu budu grudinti krutine maitinimui krutimi. Tik rytineje sauluteje, o ne per pati saules aktyvuma smile.gif
Garbanele
Prisipazinsiu, labai prakaituoti pradejau, kai pastojau. Tai tikriausiai hormonai veikia. O kai bus silta arba karsta bijau net pagalvoti.... Kaip kitoms nestukems? Ar prakaituojat? g.gif
DainaFabio
Garbanelei: as irgi l. prakaitavau - tda dar nezinojau, kad laukiuosi: pabundu nakti visa slapia, nesuprantu, kas daros... paskui praejo. NOrs man dar tik 11-ta nestumo savaite, tai dar viskam laiko yr... Ar Tu ir diena prakaituoji? - turetu buti l. nemalonu, ypac darbe... dabar galvoju, gal kokiu arbateliu buna nuo prakaitavimo. Tu paklausk vaistinej, manau, iseitis turetu buti. Sekmes.
NicoleUK
Taip pat dau prakaituoju ir nakti atsibundi visas šlapias doh.gif o tai jau dabar net nekalbu kai laukia taip šilta doh.gif jei nori stovėk visą diena po dušu lotuliukas.gif
sarafea
as irgi daug prakaituoju ir i saule nelendu.Beto girejau kad ozono skyle dar labaiu issiplete,taip kad netik nestukem bet ir visiems pavojinga saulute pasidare.Be kremuko niekur nelendu.O dar kazkur skaiciau,kad negalima nestukem ilgiau kaip 20 minuciu sualej pabút.
Garbanele
Kodel negalima? As prabunu po keleta valandu saulutej...
Mikasiene
Aš tai iš savo tiotkos girdėjau, kad nuo tiesioginių saulės spindulių į pilvą, jos vaikui akim pakenkė. Galim sakyt gimė su akiniais cool.gif
Nerytė
QUOTE(Mikasiene @ 2006 06 16, 11:28)
Aš tai iš savo tiotkos girdėjau, kad nuo tiesioginių saulės spindulių į pilvą, jos vaikui akim pakenkė. Galim sakyt gimė su akiniais  cool.gif
*

kaip baisu unsure.gif , o jei saulutei busiu pilva uzsidengus, kaip manot ar nepakenks?
Garbanele
As visada bunu uzdengusi pilvuka. Net nenoriu deginti, oda ir taip tempiasi, o saule ja tik labiau sausintu. Ir nestumo kalendoriuje skaiciau, kad jei labai sviesi aplinka, leliukui per pilva matosi siek tiek sviesos ir jam tai nepatinka nestuke.gif
sarafea
QUOTE(Garbanele @ 2006 06 16, 14:28)
As visada bunu uzdengusi pilvuka. Net nenoriu deginti, oda ir taip tempiasi, o saule ja tik labiau sausintu. Ir nestumo kalendoriuje skaiciau, kad jei labai sviesi aplinka, leliukui per pilva matosi siek tiek sviesos ir jam tai nepatinka  nestuke.gif
*

Klausi kodel negalima?Nu kad dabar net neniescioms pavojinga saulej but,tuoj pat pasigauna odos ligas,saule nebetokia kaip kad buvo,ji aitresne ir pavojingesne.Tai jei pritepsi su auksciausiu faktorium nuo saules kremu,netaip baisu but toj saulej.Bet tik neperilgiausiai,nes kaitinimas irgi negerai,juk kaip del karstos vonios irgi juk negalima.Nes ikaista vaisiaus vandenys ir panasiai saulej kaista viskas. mirksiukas.gif ax.gif
Peskute
Po ziemos as ir buvau labai isbalus ir norejau bent truputy gauti saulutes,bet budavau uzsidengus pilvuka,nes visi tvirtina,kad tai nera gerai.
indrutee
oi kaip noriu atgaut spalva doh.gif niu bet teks dar pakentet...
Peskute
QUOTE(indrutee @ 2006 06 17, 00:02)
oi kaip noriu atgaut spalva  doh.gif  niu bet teks dar pakentet...
*

Nedaug jau ir beliko thumbup.gif
Terija:)

Nerizikuociau,pazystamai issauke prieslaikiny gimdyma.Nieko neatsitiks viena vasarele ir be saules karstuju spinduliuku.Naudokit savaiminio ydegimo krema nemanau,kad jis kenksmingas g.gif
Peskute
QUOTE(Sandriuks @ 2006 06 17, 00:08)
Nerizikuociau,pazystamai issauke prieslaikiny gimdyma.Nieko neatsitiks viena vasarele ir be saules karstuju spinduliuku.Naudokit savaiminio ydegimo krema nemanau,kad jis kenksmingas g.gif
*

tai jau tada geriau ypurskiama idegy greitas ir geras poveikis,klausiau tai mums galima... thumbup.gif nors pati apsiejau ir be jo.
indrutee
tai taip as jau nusiteikiau kad sia vasara vaidinsiu SURI lotuliukas.gif
sarafea
QUOTE(indrutee @ 2006 06 17, 00:50)
tai taip as jau nusiteikiau kad sia vasara vaidinsiu SURI  lotuliukas.gif
*

Tada as apsimesiu popieriumi mirksiukas.gif lotuliukas.gif nes jau nuo prigimties balta,bet ir nejauciu poreikio buti rudai,juk aristokratiska atrodyti balta oda. mirksiukas.gif O visi kiti rudaodziai vergais buvo ir tarnais lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Nerytė
QUOTE(snaige @ 2006 06 17, 16:52)
Tada as apsimesiu popieriumi  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif nes jau nuo prigimties balta,bet ir nejauciu poreikio buti rudai,juk aristokratiska atrodyti balta oda. mirksiukas.gif O visi kiti rudaodziai vergais buvo ir tarnais  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
*

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif , nesciosios patampa aristokratemis
sarafea
QUOTE(Nerytė @ 2006 06 17, 15:02)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif , nesciosios patampa aristokratemis
*

O ka ne pasakysit? lotuliukas.gif mirksiukas.gif lotuliukas.gif Nieko nedirba apsimeta slangu,tipo bloga ...Suvalgo ka nors nuodingo vemia krenta is padu lotuliukas.gif pirvercia vyrus apie jas sokinet kaip tarnaicius... doh.gif lotuliukas.gif Nu tikros aristokrates rolleyes.gif
Nerytė
QUOTE(snaige @ 2006 06 17, 17:20)
O ka ne pasakysit? lotuliukas.gif  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif Nieko nedirba apsimeta slangu,tipo bloga ...Suvalgo ka nors nuodingo vemia krenta is padu  lotuliukas.gif pirvercia vyrus apie jas sokinet kaip tarnaicius... doh.gif  lotuliukas.gif Nu tikros aristokrates  rolleyes.gif
*

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ... ir dar kokios isnaudotojos, nes naudojames padetimi blush2.gif
Garbanele
O as kasdien po truputi sau leidziu megautis saulute sode, ir jau turiu idegusius pecius, krutine, nosi ir kakta! biggrin.gif
Kojos nedega, tai ir nebedeginsiu, o rankas ir kakla tikrai noreciau parudinti!
indrutee
QUOTE(snaige @ 2006 06 17, 16:52)
Tada as apsimesiu popieriumi  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif nes jau nuo prigimties balta,bet ir nejauciu poreikio buti rudai,juk aristokratiska atrodyti balta oda. mirksiukas.gif O visi kiti rudaodziai vergais buvo ir tarnais  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
*

gerai pasakyta thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif niu bet vistiek vakar vakare gulejau ir galvojau kaip cia man nors truputi paspalvint odele....
Nerytė
QUOTE(indrutee @ 2006 06 18, 12:19)
gerai pasakyta  thumbup.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  niu bet vistiek vakar vakare gulejau ir galvojau kaip cia man nors truputi paspalvint odele....
*

tu jau galvok geriau, kad tuoj savo leliu laikysi ant ranku wub.gif , o ne kaip paspalvint odele biggrin.gif
Peskute
QUOTE(Nerytė @ 2006 06 18, 13:18)
tu jau galvok geriau, kad tuoj savo leliu laikysi ant ranku  wub.gif , o ne kaip paspalvint odele  biggrin.gif
*

Na taip jau.Nesakyk,taip! mirksiukas.gif
Indrutee,as palaikau Tave,reikia pasalvint ir tik jeigu sugalvosi kaip naturaliau ar Sakykim Tau paciai patogiau ir pirmyn.Man jau nedaug beliko,beje as truputy rankas,veida,kojas pasirudinau prie juros ir sode,tai dabar laukia soliarumo eile thumbup.gif ....Man rudas kunas ajajai kaip grazu ir mano vyras man labai pritaria taip ,kad... drinks_cheers.gif
sarafea
O man grazu baltas kunas blush2.gif Nu aisku ziurint kaip kam,vienoms taip tinka labiau,kitiems kitaip... blush2.gif
Algertina
Na del saulutes tai noriu pasakyti, kad saulute netgi naudinga del vitamino D kad nebuto pas maziuko rahito, bet aisku ta saule naudinga tik ryte nuo 09 00 iki 11 00 ir po pietu nuo 16 00 iki 18 00 val ir aisku reikia visada uzdengti pilvuka su skara ar rankslosciu na kad tiesioginiai spinduliai nekaitintu pilvuko, o visa kuna reikia tepti apsauginiu kremu. Tai va as taip ir darau biski kas dien pabunu po 2 val ir grynu oru pakvepoju kas labai naudinga maziukui, jura pasigrozeju, taip gerai pasidaro lengvai ir ne per karsta ir idegusi vaikstau. mirksiukas.gif
sarafea
QUOTE(Algertina @ 2006 06 18, 19:23)
Na del saulutes tai noriu pasakyti, kad saulute netgi naudinga del vitamino D kad nebuto pas maziuko rahito, bet aisku ta saule naudinga tik ryte nuo 09 00 iki 11 00 ir po pietu nuo 16 00 iki 18 00 val ir aisku reikia visada uzdengti pilvuka su skara ar rankslosciu na kad tiesioginiai spinduliai nekaitintu pilvuko, o visa kuna reikia tepti apsauginiu kremu. Tai va as taip ir darau biski kas dien pabunu po 2 val ir grynu oru pakvepoju kas labai naudinga maziukui, jura pasigrozeju, taip gerai pasidaro lengvai ir ne per karsta ir idegusi vaikstau. mirksiukas.gif
*

Saulutes as ir kasdien gaunu,bet as pritepu kremo ir neidega mano oda. mirksiukas.gif Ir gaunu vistiek vitamino D ir svieziam ore pabunu blush2.gif
Algertina
QUOTE(snaige @ 2006 06 18, 21:32)
Saulutes as ir kasdien gaunu,bet as pritepu kremo ir neidega mano oda. mirksiukas.gif Ir gaunu vistiek vitamino D ir svieziam ore pabunu  blush2.gif
*

Na tai nieko tokio tau tik atrodo kad neidegi o dar kaip idegi bet labai mazai as irgi nelabai idegusi todel kad saulute isryto ir vakare netokie stipri del to liciau idegi. Idegsi... biggrin.gif
sarafea
QUOTE(Algertina @ 2006 06 18, 19:53)
Na tai nieko tokio tau tik atrodo kad neidegi o dar kaip idegi bet labai mazai as irgi nelabai idegusi todel kad saulute isryto ir vakare netokie stipri del to liciau idegi. Idegsi... biggrin.gif
*

tai kad as neturiu poreikio idegti,man ir tokiai patinka but.As geriau pasisaugau nuo saulutes piko metu,neinu is namu. mirksiukas.gif man ir sapudimas neleistu uzsibut per ilgai saulej,tuoj pat iskrisciau is padu. mirksiukas.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.