Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Monster high lėlės
Supermamų klubas > Naudingi patarimai > Žaislai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Klepesova
QUOTE(agnyte344 @ 2012 11 28, 15:42)
Apziurejau akropolio maximoj nei vienos monstres,tik atributika.Gal dar prides pries akcijas 4u.gif
*

Savanoriu pr Vilnius RIMi
PAZIUREJAU Rimi - paklausinejau... sake neatveze blink.gif dar jinai taip atseit kitose tikrai yra (ne3s kai reklamavosi kad lelems -30 tai buvo paciame priekyje ta lele kurios mums reik- bet sutikau pazystama kuri taip pat iesko (kates tik) tai sake tikrai nebuvo... o va paklausinejus tos moter kur isdelioja ta teigia atseit buvo doh.gif siaubas ... atseit kitose Rimi ju yra- nieko panasaus paklausinejus pazystamas jie neuzsiveze- nebent iki 4 dienos bus... nu ryt nuvarysime su vyru dar i viena "taska" ziuresim...

o del kates- tai drauge nusipirko kates berniuka- kur susideda lele (neapsikente- del viso pikto) dar per akcija... kitokiu nebuvo sake.
nu ryt nuleksiu dar i viena parduotuve parasysiu kaip ten reikalai... didiausias deficitas siaubas... nu ka gi... ziuresim ziuresim...jei ka teks rududu pirkti... bet ten KAINOS... Venus su dienorasciu 120 doh.gif
agnyte344
QUOTE(Klepesova @ 2012 11 28, 14:54)
Savanoriu pr Vilnius RIMi
PAZIUREJAU Rimi - paklausinejau... sake neatveze  blink.gif  dar jinai taip atseit kitose tikrai yra (ne3s kai reklamavosi kad lelems -30 tai buvo paciame priekyje ta lele kurios mums reik- bet sutikau pazystama kuri taip pat iesko (kates tik) tai sake tikrai nebuvo... o va paklausinejus tos moter kur isdelioja ta teigia atseit buvo  doh.gif  siaubas ... atseit kitose Rimi ju yra- nieko panasaus paklausinejus pazystamas jie neuzsiveze- nebent iki 4 dienos bus... nu ryt nuvarysime su vyru dar i viena "taska" ziuresim...

o del kates- tai drauge nusipirko kates berniuka- kur susideda lele (neapsikente- del viso pikto) dar per akcija... kitokiu nebuvo sake.
nu ryt nuleksiu dar i viena parduotuve parasysiu kaip ten reikalai... didiausias deficitas siaubas... nu ka gi... ziuresim ziuresim...jei ka teks rududu pirkti... bet ten KAINOS... Venus su dienorasciu 120  doh.gif
*

Jums reikejo per mytoys.de paziureti ten iki svenciu atsiustu per tarpininke.ir yra is ko rinktis daugiau.Rududu pas mus Klaipedoje ir neblogas pasirinkimas buvo,ar zaislu planetoj.Bet dabar nulis kaip specialiai.O Venus buvo po 89 visur. 4u.gif
Klepesova
QUOTE(agnyte344 @ 2012 11 28, 17:09)
Jums reikejo per mytoys.de paziureti ten iki svenciu atsiustu per tarpininke.ir yra is ko rinktis daugiau.Rududu pas mus Klaipedoje ir neblogas pasirinkimas buvo,ar zaislu planetoj.Bet dabar nulis kaip specialiai.O Venus buvo po 89 visur. 4u.gif
*

4u.gif
As panoramoje Rududu buvau- gal ir ne po ta dezute kaina buvo... nezinau taciau kaina buvo 120... gal pribombasu daugiau buvo? arba kaina pastumta... nes ryte atejom jos kaip tik deliojo (cia kai panoramos gimtadienis buvo) nu nieko n\ueisim mes iki kitos pardes... nebus- nuvaziuosiu ir iki rududu...
Klepesova
Zinios is Klepesoves....

Klepesova pas mus originale.... nusprende visu gerbiama persona Klepesova nuvaziuoti i Gariunus... originalios monstres ieskoti...
o kiek RADAU>>. po 10 ir trys vienetai po 27litukus...
apsidziauget??? as ir kol is tolo maciau apsidziaugiau... prieinu artyn- o ten tiek panasumo su originalais spalva tik panasi ... ir tai- galvos tik lotuliukas.gif rankos kojos nejuda plonytes kaip tu dabar kitumadingu leliu... panasumas 100 proc tai dezutes...PAKRAUPAU>.. o prie manes bobute pirkt anukei susiruose- o pardavejas postrigauja kad jokio skirtumo- jinai irgi vilkolakes ieskojo pardavejkui nuejus as klepesova chame- pasakiau skirtumus - ir kad riesai sukiojasi i r kad pirstai ploni ir kiekvienas atskirai, ir kad kojos didesnes... viska susakiau... nepirko bobute- nuejo kitko ieskoti- nes kaina tyaip pat pigiausios pasakiau tongue.gif mociutei akys ant kaktos issoko- tai pasakiau kad geriau pasitart su anukyte ar pasakyt kad nerado...

va tokia as negeriete...Suprantu as prekybininkus- bile parduot o paskui ir bobutei bus nesmagu kad va anuke nelaiminga ir anuke nusivylusi- nes dezute panasi galva panasi ...
siaip juokas juokais bet jei pabnasus kuno sudejimas butu apsimoketu imti del rubu... 27lt trys komplektai rubu bet tyen net dydis nekvepia originalu...

kas dar- RADAU FRANKENSTEINE riedutininke- zaliomis liupomis- kaip man slykstu pasirode- bet paemiau8 nori vaikas frankes tai gaus franke...
mokejau 59lt uz riedutininke... nes Pirkau Bazeje maksimos Vilniuje- ir zinot - ten nieko jau ir nebelike- sake atveze buvo bet labai greitai jas ispirko- man nuskilo as atejau o ten 2 frankensteines likusios... Gal dar isdelios- nezinau... bet dabar sake netur...
parasyta kaina 69.90 taciau mes nuvaziavome ryte- tai gal del to 15 proc nuolaida momentine suteike- nezinau... tai mokejom 59.50 grubiai...nu nuskilo- atsipalaidavau dabar as... dabar lauksiu nuolaidu jei dar atves supirksiu gimtadieniu... gal irgi riedutininkes... visai nieko tie batukai rieduciai... 4u.gif
Klepesova
ai dar- maksimos bazeje buvo kelios is pizamu vakarelio- bet operetes ir zombes (4 lelytes ) tai kai as pasiemiau savaja kazkas zombe paeme- tai dar turetu siuo momentu but... 4u.gif nu i aisku tu buvo kur paciam sudet...
jei butu pizamine frankensteine buciau emusi- man jinai bent jau internete atrodo graziau- plaukai ilgesni...
ta su rieduciais kur turime plaukai triju spalvu: zali juodi ir balti... nezinau ar dukrai patiks unsure.gif jinai laukia ilgais plaukais ir aisku su blizguciu o cia blizga tik siules ... 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(agnyte344 @ 2012 11 28, 17:09)
*

pirkau stai tokia tik pas mus pakuoteje rieduciai salia sukabinti ir salmas salia...

user posted image

toje parduotuveje kur pasiulete kainuoja 19.99 euru tai grubiai 68.60... maksimoje as sumokejau 59.50... manau nelabai apsimoka... apsimoketu tik tokiu atveju jei jieskociau butent vilkolakes kurios nei su ziburiu nerasi- ten maciau net kelis variantus 4u.gif
jei nebus labai patenkinta dukrai pasiulysiu toki varianta: taupytis pinigus- ir kai bus puse sumos as likusius "uzdesiu" ir siusimes
user posted image
taip "kukliai" jinai 30 eusu kainuoja... tai dar siuntimas ir jei jau bus nelaiminga galesim... bet tikiuosi bus patenkinta ir sita... (man sitas variantas ir vel - nepatinka- per trumpi plaukai... lotuliukas.gif
Indukė
sveikos 4u.gif
mano dukra laukia iš kalėdų senelio monstrės, pamatė reklamą ir viskas. Sakykite, jų būna maximose, rimi? mačiau rududu lyg turi būti g.gif
varnikė
As siandien vilkolake is papludimio per ebay nupirkau, 14 svaru kainuos su siuntimu. Ne ta apie kuria dukra svajoja, bet nauja, supakuota. Juk laiske seniui parase tik kad vilkolakes, nenurode tiksliai kurios biggrin.gif

user posted image

O vat apie tokia dukra svajoja, bet ju kainos doh.gif padeveta 65 svarai, o uz nauja ir 150 svaru praso.
ir labai jau retai pasitaiko.
user posted image
agnyte344
QUOTE(varnikė @ 2012 11 29, 16:25)
As siandien vilkolake is papludimio per ebay nupirkau, 14 svaru kainuos su siuntimu. Ne ta apie kuria dukra svajoja, bet nauja, supakuota. Juk laiske seniui parase tik kad vilkolakes, nenurode tiksliai kurios  biggrin.gif

user posted image

O vat apie tokia dukra svajoja, bet ju kainos doh.gif  padeveta 65 svarai, o uz nauja ir 150 svaru praso.
user posted image
*

Manoji taip pat svajoja apie ta su sijonuku,bet pati taip pat maciau,kad kaina 150 svaru doh.gif
Klepesova
QUOTE(Indukė @ 2012 11 29, 16:10)
sveikos  4u.gif
mano dukra laukia iš kalėdų senelio monstrės, pamatė reklamą ir viskas. Sakykite, jų būna maximose, rimi? mačiau rududu lyg turi būti  g.gif
*

retai... jums gerai- jei dukra nenurode kokios... daug yra Zombiu Giuliju ir Operetciu... tiek rimi tiek maksimose ju rasite. (bet ne visose- va savanoriu rimi yra tik surenkamos)

Giulija- melynais plaukais su akinukais... pigiausios pizamu vakarelio- jos kainuoja 59.90 (jei perkate maksimos bazeje momentine nuolaida bus nezinau ar visa diena ar tik rytais ir kainuos 51 grubiai...Operete raudonais plaukais....
ju buna visur. jei jau neiko nelieka lieka operetes ir giulijos
Rududu pasirinkimas turetu buti didesnis... bet ten netaikomos akcijos tai kaina teks ploti pilna (nebent kokia dienos momentine savaites nezinau... ten maciau daugiau tiksliau Venus, robeka (nu su spoarneliais) Operete ir Zombe...

jei norite pirkti pigiau- tai ieskokite ne su suknele o pvz:
pizamu vakarelio monstriu
riedutininkiu
ar papludimio (ar ten atograzu atostogu- nesu tikra...pasakius tiesiai sviesiai net nemaciau tokiu)
sios serijos pigiausios 4u.gif 59-69lt
jei su dienorasciu tai radau vienoje vietoje Zombe su dienorasciu 60 nekainavo blush2.gif daba misliju gal ja paimti... nes jei paskaiciuoti tai gaunasi beveik tas pats ar pirkti is tos parduotuves ar laukti akcijos- bus nebus... blush2.gif ... nu dabar kai kaledoms jau nupirkau galiu taip smarkiai jau nebelakstyti... iki gimtadienio dar toli- 4 menesiai tai galiu atsipalaiduot... tongue.gif
Indukė
Dukra nenurodė kokios nori, pamatė reklamą ir jau reikia, ačiū už išsamią info 4u.gif
Jelenka
QUOTE(varnikė @ 2012 11 29, 16:25)

O vat apie tokia dukra svajoja, bet ju kainos doh.gif  padeveta 65 svarai, o uz nauja ir 150 svaru praso.
user posted image
*

Na nieko sau! Aš būtent už šitą sumokėjau iki 90 Lt + siuntimas į Lt. Berods laimėjau aukcioną už 21 svara. Bet tai buvo dar rugsėjį, vat kainos pašoko prieš Kalėdas.

Papildžiau: Oi ne, atsiprašau, ne šitą, o su kelnėmis ir su dienoraščiu.
Klepesova
klausimas o cia bandet pirkti?

cia...
migliukas24
maniske ir labai vilkės nori, gal kas zinot kur gaut?
user posted image
*

[/quote]
agnyte344
Sitos vilkolakes nerasit,nebent ebay uz 120-150 svaru 4u.gif
Klepesova
pasiziuriu kazkokia kaledine karstli9ge su tomis monstremis- mano kelios pazystamos jau klausineja. keisciausia kad visi nori tos vilkolakes... ziuriu cia irgi panasi situacija... siaubas. ka sunku leliu atvezti? g.gif
Klepesova
user posted image

ryt gruodis ryt gruodis ryt gruodis.....
greitai KALEDOS smile.gif
o nuo pirmadienio teoriskai maksimose nuolaidos zaislams -40... tgikekimes ir si menesi taip bus... 4u.gif
Agilee
merginos, o gal uzmat kur pirkti klaipedoje arba siustis.... man jokio skirtumo, bet labai reikia Deuce Gordono is Monster High
Klepesova
na stai,... apiforminau dukra iki pat gimtadieniui- viskas suslepta cimodane- cimodanas apdetas mociutes rubais ir uzkistas giliai spintoje...
nupirkta:
Venus su dienorasciu (taip ydomiai jinai puse galvos pukeliu su daug auskariuku...) moketa 54lt ... dienorastis- nevertas demesio plonytis- as jau gavojau ten bent normalus sasiuvinys ikistas- su kaktusu...man kazkaip nelabai medziaga is kurios suknele pasiuta- tokia pat kaip ir riedutiinkiu...
toliau rosele- su lankeliu, su gyvuliuku su sparneliais ir su dienorasciu irgi 54 mokejau irgi...
toiau nupirkau Operete su rieduciais mokejau 42 litukus ir dabar dar yra frankensrteine su rieduciais tai viso 4 leles...
1 bus kaledoms (jei mama nesugalvos 2 dovanoti)
2 bus nuo mano mamos ir nuo manes gimtadieniui... (jis kovo menesi)
ir 1 lele ziuresim arba velykoms... arba kai bus brolio gimtadienis... kad vaikas nesijaustu nuskriaustas...

tai stai - visas mao apsiprekinimas...

Cia pirkta Mindaugo maksimoje 8.40 kazkur-
tuo metu dar buvo:
1 Rosele
3 operetes us dieorascius
4 operetes su rieduciais...
ir viskas berods...
nu venus as paskutine isikeiciau blush2.gif mociute tokia anukei paeme ta venus- as paemiau ebe- i misliju kaip cia pasikeisti- ebe tai 1/1 tokia pat turime tik kojytes pas mus isineria... tai tai mociutei i sakau geriau sita imkite... nu jin savo anukei skambina- sako man siulo ebe pirkti kaip tu??? nori- i net as isgirdau kaip vaikas sauke- keisk keisk man ebes labiau reik...tai va kaip... nuskilo ma is viso sakes kaip nuskilo... tik aisku suplojau nemenkai jau- bet ramu galvos neskauda iki pat kitu kaledu... biggrin.gif

Klepesova
nu pasigirkite - kokias leles kas dar isigijot ? turit???
daba sumislijau kad reiks man paieskoti zombes ar su ratukais ar su pizama... ziuresiu... bet negreit... o paskui i berniuku paieskosim... 1 vnt... bet cia jau kitom kaledoms ...
ka mes turime dabar:
su dienorasciais:
Ebe
Laguna
Rosele
Venus

su riedutciais
Frankensteine
Operete

manau kad dukrai turetu pakakti ... aisku sia kolekcija ji susirinks tik iki kitu kaledu... 4u.gif
Klepesova
4u.gif
dubliavosi zinute
Klepesova
user posted image
agnyte344
QUOTE(Klepesova @ 2012 12 04, 20:43)
user posted image
*

Sios naujos labai grazios yra,siustis is ebay,apie 40-50 svaru 4u.gif
Sakiau po nauju metu uzsakysiu smile.gif

Kas del monstriu vakar Klaipedos akropoly,vakare tebuvo Rosele,Robeka ir Operete su voriuku smile.gif
Uzejom i LIMPOPO sako,gamintojas nebeturi joms medziagu,taip pat kaip ir barbems su svieciancia uodegele(undinems)
juokas sueme,pagalvojus,kad uzsieni tu leliu pilna,gal tik Lietuvai tada nebeturi lotuliukas.gif
Agilee
QUOTE(agnyte344 @ 2012 12 05, 10:52)

juokas sueme,pagalvojus,kad uzsieni tu leliu pilna,gal tik Lietuvai tada nebeturi lotuliukas.gif
*

nu zinok nera Lt jau taip pilna..... ieskau Draculauros su siksnosparniu ir to berniuko žaialis plaukai Deuce Gordon.... ir nėra.... Amerikoj yra.... bet mėn užtruks siuntimas.... doh.gif

per amazon.de užmačiau lagaminuką vaikišką 20 eur.... iš šios serijos ...bet nesiunčia tiesiogiai į Lt.... verysad.gif
agnyte344
QUOTE(Agilee @ 2012 12 05, 11:01)
nu zinok nera Lt jau taip pilna..... ieskau Draculauros su siksnosparniu ir to berniuko žaialis plaukai Deuce Gordon.... ir nėra.... Amerikoj yra.... bet mėn užtruks siuntimas....  doh.gif

per amazon.de užmačiau lagaminuką vaikišką 20 eur.... iš šios serijos ...bet nesiunčia tiesiogiai į Lt....  verysad.gif
*

Tai as ir sakau kad uzsieni pilna,o pas mus nulis praktiskai 4u.gif
Pati per tarpininke siunciuosi 4u.gif
O tu drakulu esu maciusi zaislu planetoj daznai kazkaip budavo,arba rududu 4u.gif
Klepesova
QUOTE(agnyte344 @ 2012 12 05, 12:17)
Tai as ir sakau kad uzsieni pilna,o pas mus nulis praktiskai 4u.gif
Pati per tarpininke siunciuosi 4u.gif
O tu drakulu esu maciusi zaislu planetoj daznai kazkaip budavo,arba rududu 4u.gif
*

siaip nepamirskime dar kad kai ko paprasciausiai pigiai pardes negauna tai ir neuzsakineja jus skaiciuokite - parduotuve turi gauti pelna... taigi net nuemus 40 proc tai ne kas i gaunasi... o siaip praeitais metais pamenu buvo l.l.l daug musu savanoriu rimi privezta as saviskaii barbes paprasciausios ieskojau... tai tik uzmeiau aki kad ydomios leles... o siais jie paprasciausiai neatveze- bent jau RIMI arba isdes leles po akcijos- irgi variantas...
o barbiu su uodegomis jei katualu maciau RIMI... ir kaina nekanda- bet kai mes turim 1 su paprasta uodega ir viena uodega ant bet kokios leles uzdedama, bet zaidziama tik su ebe... tai reiks ziuret... mane kai kas dar nustebino- siustis tikrai brangu- labai-pvz VEnus amazon... kainuoja 34.49 dolerius blink.gif dolerio kursas grubiai 2.6 lito... tai kaina iseina tokia kaip lietuvoje be akcijos 89.6 grubiai... tai o kur dar akcija? tai toks vaizdas del sios priezasties ir neveza prekybos centrai paprasciausiai neapsimoka... 4u.gif
Papildyta:
Rosele pigesne (ir suprantu- ujos plastmaseje - kojose nu visur yra imaisyta juodu taskiuku- ne visiems grazu- bet kai maniske norejo su sparneliais- o tos surenkamos su sparneliais neradau tai ir kankinames- pas mus kazkaip ir undiniu surenkamu nemaciau tik kates ir siaip dar si ta...
Jelenka
Mano dukrai sita nauja lele nepatiko, sako, kad tokios nenoretu (aciu tau, Dieve). Ir isvis ji jau nieko nebenori daugiau, nes dvi leles turi ir dvi uzsisake Kaledoms. Bet jai jau 8 bus, dar pernai mociutei pareiske "kad jau per didele lelems yra".
agnyte344
QUOTE(Jelenka @ 2012 12 05, 14:16)
Mano dukrai sita nauja lele nepatiko, sako, kad tokios nenoretu (aciu tau, Dieve). Ir isvis ji jau nieko nebenori daugiau, nes dvi leles turi ir dvi uzsisake Kaledoms. Bet jai jau 8 bus, dar pernai mociutei pareiske "kad jau per didele lelems yra".
*

Matyt kaip kokiam vaikui,nes manajai taip pat 8 bet ji domisi,jai patinka,man taip pat lotuliukas.gif
Sios lelytes juk ir skirtos truputi vyresnems mergaitems 4u.gif

Visoms kurios domisi siomis lelytemis noriu pasakyti,kad greitai turesiu visas is kolekcijos
Monster High SCARIS Dolls
user posted image
user posted image

Taip pat is kolekcijos
Monster High Dance dolls
user posted image

Jei ka sudomis prasom i AZ 4u.gif
Klepesova
skelete ggalima rasti prie tu leliu kurios susideda 4u.gif nu zinote... kur po viena parduodamos 4u.gif tik aisku ne sita varianta
4u.gif
Klepesova
mindaugo maksimoje Vilnius leliu neber 4u.gif
Klepesova
siandien gavau komentara nuo visno man artimo zmogaus (Ne MB) sako kam tu tiek leliu pripiorkai tu baisiu- paskui po kaledu bus ir grazesniu ir pigesniu doh.gif taip i norisi pasakyti- atleiskite bet kainas gal kelis menesius stebimos kainos...
nu bert nepaaiskinsi tam zmogui pareiske eilini karta kad su manim beprasmiska gincytis kad esu protingesne uz zmogu...

SUSINERVINAU

P.S.
ir kad lego vaikui velykom pirkau o unico gimtadieniui (kuris vasara) mane durnele isvadino...

susibiesinau- jau net mama kuri nelabai supranta to mano akcijinip slavimo tik pakomentuoja ar tikrai kaina nebus mazesne po kaledu ... o cia... nu trumpiau biesas paeme.
agnyte344
QUOTE(agnyte344 @ 2012 12 05, 15:20)
Matyt kaip kokiam vaikui,nes manajai taip pat 8 bet ji domisi,jai patinka,man taip pat lotuliukas.gif
Sios lelytes juk ir skirtos truputi vyresnems mergaitems 4u.gif

Visoms kurios domisi siomis lelytemis noriu pasakyti,kad greitai turesiu visas is kolekcijos
Monster High SCARIS Dolls
user posted image
user posted image
Taip pat is kolekcijos
Monster High Dance dolls
user posted image

Jei ka sudomis prasom i AZ  4u.gif
*

Atsiprasau bet visos lelytes jau uzsakytos 4u.gif
Klepesova
geras...
as is viso ziuriu- kad kas pardavineja sitas leles viens du ir viska isperka... smile.gif o jei dar kaina nors kiek mazesne nei pardese tai is viso greitis nesvietiskas...

dabar akcija se4nukuose- gal kas zinote Siaures miestelyje monstiu yra??? 4u.gif
agnyte344
Situ nauju lelyciu kaina nelabai gal mazesne,nes jos ir uzsieni gan brangios,bet kadangi naujausia lele,tai ir perka mamytes smile.gif

Musu banginio senukuose ne vienos monstres nebuvo,o ant normaliu zaislu visada buna geltona kaina kad akcijos nepritaikyti doh.gif
Kiek Maximu penktadieni pervaziavom buvo tik Operete su voriuku ir viskas ne vienos kitokios daugiau doh.gif
Nors zaislu planetoj ir rududu pilna ir graziu bet tik 20 proc nuolaida 4u.gif
Klepesova
QUOTE(agnyte344 @ 2012 12 09, 13:15)
Musu banginio senukuose ne vienos monstres nebuvo,o ant normaliu zaislu visada buna geltona kaina kad akcijos nepritaikyti doh.gif
Kiek Maximu penktadieni pervaziavom buvo tik Operete su voriuku ir viskas ne vienos kitokios daugiau doh.gif
Nors zaislu planetoj ir rududu pilna ir graziu bet tik 20 proc nuolaida 4u.gif
*

Reiskiasi banginis apsimeluoja- nes kiek pasiziuriu kai ivedi monster high Senuku zaislu kataloge reklamuojasi kad turi 2 undines butent monstres...

del Monster high pirkimo Maximose- tai reikejo ne penktadieni vaziuoti o antradieni is pacio ryto ir nejuokauju- kiek mane "durnino" kad pamisusi del zaislu vos tik vaikus i darzeli ir islekiau- o gerai padariau kad nulekiau... butent ten ir susipirkau:
Venus su kaktusu 54lt
Rosele su ta chimera irgi 54
Operete surieduciais 42lt
Frankensteine su rieduciais pirkta uz pilna kaina maksimos bazeje bet ten ta momentine nuolaida tai mokejau ne 69.99 o 59.80 ax.gif
taigis negavau tik 1 lelytes - drakulautos- bet gal kitais metais irnesakyk.gif dabar manau kad jau uzteks...4 lelytes 2 jau ir taip turime... jei neatsibos tai super...
tiesa tikojausi gauti zombe is pizamu vakarelio... bet nespejau... buvo maksimos bazeje kelios... galvojau paimsiu juk juokinga kaina butu gavusis 36 litukai 4u.gif
Papildyta:
siaip pastebejau kad labai daug perpardavinetoju per akcijas apsiperka... labai matosi... ypac kai imami dideli rinkiniai lego, lego duplo, ir monstriu nemanau kad reikia visu po 5vnt vos ne...As nieko nesakau- pvz kur zmones neturejo laiko ar galimybes ar tuo mo0mentu pinigu apsimokiau pirkti us kokia 75lt lele o ne uz 89...net jei su siuntimu...
nors va babymarketas reklamuojasi kad pas juos monstrems akcija ir kainuoja jos visokio plauko su dienorasciu 80lituku... man patinka ta naujoji spektrus...
Vyras jau juokiasi kad cia as susirgusi tomis monstremis baisiau jnei mano dukra... lotuliukas.gif
agnyte344
zinokit buvau ir antradieni tai vakare tebuvo operete rosele ir robeka,o paskui beliko tik operete...
dabat musu babycity yra akcija perki du zaislus tai trecia dovanu pasiimi...jei perki dvi monstres po 89 lt gaunasi 180 o gauni tris tai po 60 gautusi...irgi apsimoka....sake treciadieni turetu gauti papildyma monstriu reikes pavaziuoti paziureti 4u.gif
Klepesova
QUOTE(agnyte344 @ 2012 12 09, 23:55)
zinokit buvau ir antradieni tai vakare tebuvo operete rosele ir robeka,o paskui beliko tik operete...
dabat musu babycity yra akcija perki du zaislus tai trecia dovanu pasiimi...jei perki dvi monstres po 89 lt gaunasi 180 o gauni tris tai po 60 gautusi...irgi apsimoka....sake treciadieni turetu gauti papildyma monstriu reikes pavaziuoti paziureti 4u.gif
*

apsimoketu jei pirkt pvz monstres is pizamu vakarelio- man kaip tik reiktu 3... bet jie pigiu neves tikriausiai...

Papildyta:
klausykit prizmoje nuolaida zaislams ten yra siu leliu???
Klepesova
dabar pamislijau kad ieskosiu drakulauros ir zombers is puizamu vakarelio... jos pigiausios...

toliau del babycity- vilniuje irgi yra- cia visuose taikoma bus ar tik Klaipedoje?
agnyte344
QUOTE(Klepesova @ 2012 12 10, 13:31)
dabar pamislijau kad ieskosiu drakulauros ir zombers is puizamu vakarelio... jos pigiausios...

toliau del babycity- vilniuje irgi yra- cia visuose taikoma bus ar tik Klaipedoje?
*

Visuose man atrodo 4u.gif paziurekite kotryna.lt ten turetu rasyti.
Klepesova
taip raso- taciau ar jie neturi zaisliuku katalogo? ar cia tik as ziopliuke tokia nerandu??? man tikrai butu smagu pasiziureti-0 ar apsimoka varyt per puse miesto...
agnyte344
QUOTE(Klepesova @ 2012 12 10, 20:57)
taip raso- taciau ar jie neturi zaisliuku katalogo? ar cia tik as ziopliuke tokia nerandu??? man tikrai butu smagu pasiziureti-0 ar apsimoka varyt per puse miesto...
*

Ne katalogo zaislu jie neturi,bet tu leliu tikrai kazkokiu tures,pabandykit pavaziuoti 4u.gif
Klepesova
QUOTE(agnyte344 @ 2012 12 10, 22:59)
Ne katalogo zaislu jie neturi,bet tu leliu tikrai kazkokiu tures,pabandykit pavaziuoti 4u.gif
*

reiks pabandyti... cia akcija vyks keleta dienu tai gal su drauge isiruosim ir nuleksim... daba misliju i siaures miesteli geriau siausti ar i panorama... ten ir lyg buvo... g.gif
Papildyta:
nu jei ka ketvirtadieni vakare parasysiu kaip ir uz kiek sekesi tongue.gif
Klepesova
RADAAAU>...
radau paddielkos nuotrauka...gal dar rasiu:
susipazinkime:
user posted image

Zaislas: Lele Monster clubsi vaidina greiciausiai drakulaura... kaina... ziurint kur- grubiai- gariunuose 15... prie manes pardeje 32... cia praso 30
Papildyta:
nors ne ten kazkokia kitokia- drakulauros nedave ikelti...
siaubas- kas nelabai susigaudo gali ir apsigauti...
Papildyta:
tik nesijuokit kai buvau Gariunuose visai rimtai mislijau nupirkti del musu Ebes panasia- o paskui kam atiduot pasilikus pedkelnes blush2.gif nes musu kai Ebes kojos issineria tai pedkelnes labai greitai p[areina... jau nebesiuvu nes dar karta susiuvus paprasciausiai nebeuzmausim...vyras pamates kaip as siuvu lelei pefdkelnes puse dienos zaksejo (tiek juokesi - sako tai gal lopa dek...) lotuliukas.gif
Klepesova
sita tai dar nieko- o yra frankensteine kurios veidas melynas o kunas zydras...

nu ka pasikalbejo Klepesova temukeje pati su savimi i viskas... Kazkaip ismire. Ar tos leles nera tokiso jau ir populiarios... nezinau- dukra tai laukia laukia... biggrin.gif
agnyte344
Gariunai taip ir apgauna vietoj monster high monster club doh.gif
virma karta matau 4u.gif

Siandien bandysiu i babycity vaziuoti ziuresim ka gero papildys 4u.gif
irke
Jungiuosi ir as prie jusu 4u.gif
Nerandu tos retosios Vilkolakes, tiksliau uz kosmine kaina yra, jei kam aktualu maciau tinklalapyje otto.lt su baldeliais ~250 Lt(su parsiuntimu), o kazkokiam xnet.lt (kaip suprantu is Latvijos siuncia i Lietuva) tinklalapyje Vilkolake 160 Lt. + siuntimas (iseina~200 Lt).
Tokia suma kaledinei dovanai, manau, didoka. Tai dar naiviai tikiuosi rasti pigiau. Dukra uzsiprase nuo kaledu senio butent sitos, zino, kad Lietuvoje jos nera, Bet klasioke is anglijos parsiveze, tai kaledu senis irgi gali gauti doh.gif
Del monstriukiu Clubsi vakar buvo parduodamos per grupinis.lt ~30 Lt, bet jos tokios negrazios ir atrodo nekokybiskos ir nevertos net 10 Lt. Manau buvo daug mociuciu, kurios apsigavo ir nupirko isivaizduodamos, kad perka tikraja monstre.
Klepesova
QUOTE(agnyte344 @ 2012 12 12, 12:15)
Gariunai taip ir apgauna vietoj monster high monster club doh.gif
virma karta matau 4u.gif

Siandien bandysiu i babycity vaziuoti ziuresim ka gero papildys 4u.gif
*

zinias parasykite... mano visi vaziavimo planai apsikarpe- tik ketvirtadieni jei pavyks ir vaikams temperos nebus- su serganciais vyras bijo pasilikti o kai as dingsiu tai kokioms 4 valandoms...per visa miesta

tai ne tik as priejusi paklausiau ar tueri monster high irr man jis kisa monster club... o jos yra nu tikra ta zodzio prasme pigios baisios paddielkos... viena mociute jau buvo norejusi pirkti- atkalbejau... is pradziu as ziurejau gal rubai tiks... nu zinot originalus rubai virs 30 o cia su visa lele 10... bet kad jos DAAAUG mazesnes o rubu kokybe tragika... siaubas tiesiog... nors va riedutininkiu rubu kokybe mane irgi nuvyle... unsure.gif

QUOTE(irke @ 2012 12 12, 12:55)
Nerandu tos retosios Vilkolakes, tiksliau uz kosmine kaina yra, jei kam aktualu maciau tinklalapyje otto.lt su baldeliais ~250 Lt(su parsiuntimu), o kazkokiam xnet.lt (kaip suprantu is Latvijos siuncia i Lietuva) tinklalapyje Vilkolake 160 Lt. + siuntimas (iseina~200 Lt).
Tokia suma kaledinei dovanai, manau, didoka. Tai dar naiviai tikiuosi rasti pigiau. Dukra uzsiprase nuo kaledu senio butent sitos, zino, kad Lietuvoje jos nera, Bet klasioke is anglijos parsiveze, tai kaledu senis irgi gali gauti doh.gif 
Del monstriukiu Clubsi vakar buvo parduodamos per grupinis.lt ~30 Lt, bet jos tokios negrazios ir atrodo nekokybiskos ir nevertos net 10 Lt. Manau buvo daug mociuciu, kurios apsigavo ir nupirko isivaizduodamos, kad perka tikraja monstre.

*

yui ta vilkolake visiems danties skausmas didysis gerai kad maniske nenor dar...jai reikia tokiu gan populiariu bet ir tai jei pirkti... tai... ufff siaubas kokios kainos...
cia kas kaune vienu tarpu sake Jonelio kieme ju daug- bet po keliu dienu jau sake ner...
taip ir visur- tik pasigiriame kad yra po valandos kitos toje parduotuveje tuscia... lotuliukas.gif
irke
Kaune Vilijampoles Jonelio kiemely si savaitgali nebuvo nei vienos monstres verysad.gif Kauno Akropoly zaislu parduotuvese tik is serijos saunusis vakarelis kelios leles, kurios buvo ir Kauno Prismoje (Jonavos g.) ir Megos zaislu parduotuvese tos pacios. Dar daug kur buvo keli variantai leles Ghoulia, kuri, kaip suprantu nelabai patinka bent jau musu pazystamoms mergaitems schmoll.gif Tik visu šitu leliu kainu neziurejau, nes tos kurios ieskau nebuvo, tai neaktualu, bet lyg tai ~100 Lt., tik Ghoulia pigesne.
Siandien ir as bandysiu Kauno Baby City pardutuveje ziuret thumbup.gif
migliukas24
man Mano Fėja cia nikas toks suveiks vilkolake pabandykit jei parasyti, gal ir jums suveiks.
irke
QUOTE(migliukas24 @ 2012 12 12, 14:41)
man Mano Fėja   cia nikas toks suveiks vilkolake pabandykit jei parasyti, gal ir jums suveiks.
*

ačiu uz info, bandysiu uzklausti biggrin.gif
agnyte344
QUOTE(irke @ 2012 12 12, 11:55)
*

Tam xnet.lt nera tos tikrosios su sijonuku vilkolakes kuriu nori visos mergaites,nes ji is ebay kainuoja apie 200 svaru.
O kaip sitam puslapi ta vilkolake ir vilkolaki berna as parsisiunciau is mytoys.de tai man su viskuo isejo lele po 107 lt ir jau as jas turiu jos nerealios zinokit 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.