Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Rankdarbiai iš odos
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
zilka69
man labai idomu mergaites ar kuri pragyvenat is tu darbeliu,nes as tai zadu bandyti.
evaj
Norejosi temos, kur tikrai karaliautų oda bigsmile.gif kur rinktūsi visos darbštuolės
clap_1.gif ir kitos fainuolės mirksiukas.gif

Taigi rodom savo naujus darbelius ir stebinam visus odinėmis grožybėmis thumbup.gif

Laukiu svečių

wub.gif wub.gif wub.gif
evaj
QUOTE(kenguriukas @ 2008 01 24, 03:49)

Na norėtusiųsi ne to g.gif
Norėtųsi kas karta padarius naują darbelį išgirsti jo įvertinimą, kartais norisi ir kritikos o be galo smagu girdėti ir pagyrimus ax.gif
Manau as esu ne viena tokia, o gal g.gif
Raimauskaite
Keliu dar sofutę, čia rimčiausias darbas:
user posted image
Saldainė
Oho! thumbup.gif Nu tikrai rimtas darbas! thumbup.gif
pinciuke
QUOTE(Raimauskaite @ 2008 01 24, 09:10)

nu cia tai jau tikrai rimtas kurinys. ir labai grazus, vienetinis - super. 4u.gif
jo turbut neparduodi. bet siaip del idomumo - kokiais pinigais vertintum savo darba ir juoda triusa?ir per koki laika padarei, jei ne paslaptis. manau, kad savaite varei neatsitraukdama.

o pragyventi - hm. schmoll.gif manau, kad nelabai iseitu. manau tik dasidurti savo reikmems. cool.gif
upytele
[quote=Raimauskaite,2008 01 24, 08:10]

Jeeeeeeeeetau, kas per grozis!!!!!! Ilindau netycia ir swoon.gif karsta.gif Raimauskaite!!!! thumbup.gif tikrai!
naca
Raimauskaite, nu ir kurybinga gi tu, o dar kokia darbstuole blink.gif thumbup.gif nepakartojama wub.gif .

ar tu ta pati ?
pinciuke
Padariau uzrasu knygelei aplankala is odos. O kad butu linksmesnis - uzsiuvau pelyte is kailio Žiurkes metu proga...

user posted image
GAPO
Raimauskaite, superinis darbas! Įdomumo dėlei, ar čia ėmei seną sofą ir apvilkai naujai, ar kaip?
Ta katė toookia tinginė atrodo, per visą ilgį išsitiesusi šildosi saulutėje. smile.gif
zilka69
puiki tema,kuo daugiau apie oda tuo geriau.o is kur mergaites gaunat odos skiauciu,man butu aktualu zemaitijoj.aciu.
zilka69
Va vienas is mano darbeliu tongue.gif smile.gif IMG]http://i252.photobucket.com/albums/hh40/zilka69/P1210451
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
evaj
QUOTE(zilka69 @ 2008 01 30, 13:10)
puiki tema,kuo daugiau apie oda tuo geriau.o is kur mergaites gaunat odos skiauciu,man butu aktualu  zemaitijoj.aciu.
*

Labai daug gaunu laisku su suo klausimu , todel prisiruosiau atsakyti rolleyes.gif
As oda gaunu is zmoniu kurie verciasi odiniu drabuziu siuvimu, taigi jie man duoda likucius o as jiem pristatau darbus ax.gif visas veiksmas vyksta Kaune. Kolkas dar odos trukumo nejauciu , bet itariu reikes pasidairyt kiek kainuoja pirkt normalius gabalus . Cia gerai tai kad gaunu ivairiu spalvu, Taciau buna ir labai smulkios. Jie patus kiek suprantu man duoda jau perrusiota oda ax.gif nes parys daro ir dirzus ir deklus telefonams ir rankinukus, tai manau sueina, o kad sueitu viskas matyt paprase kad tuos likucius dar perrusuociau 4u.gif

user posted image
zilka69
Stai dar viena mano apyrankyte ax.gif

user posted image

Butu malonu kad pakomentuotumt blush2.gif
aciukas 4u.gif mirksiukas.gif
pinciuke
QUOTE(zilka69 @ 2008 02 02, 15:22)
Stai dar viena mano apyrankyte  ax.gif
Butu malonu kad pakomentuotumt  blush2.gif
*

labai tiesios siules. man daznai tokios neiseina, nes nelabai siuva masina. o kokia masina siuni siules? g.gif
tik jau ir be prasymo norejau pagirti, kad grazu smile.gif
~Migla...Miglelė~
zilka69, šauni apyrankė thumbup.gif dvelkia žiema wub.gif wub.gif wub.gif labai tvarkingai, gražiai apsiūta, susiūta. mirksiukas.gif O tą kailiuką klijavai ar prisiuvai?
zilka69
Aciu kad ivertinot. masina mano sena skirta odai siuti su tokiu ratuku.O kailiuka pritepu biski su klijais paskui su karoliukais prisiuvu. rolleyes.gif
krita
zilka69-man patiko. tik as ir tuos apskritimus apsiuciau. man atrodo kad jie tuoi atkris. ir tvarkingiau galejai iskirpt. ax.gif O gal as jau per daug noriu???? Saunuole. drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
zilka69
Aciu uz pastabas gyvai ji atrodo graziau kaip ir viskas. laugh.gif
zilka69
Sveika smile.gif,man smalsu,kadangi ir as truputi pridavineju savo gaminukus,ar taviskius perka. g.gif
Raimauskaite
Ačiū visoms smile.gif

Čia buvo mano dailės mokyklos diplominis darbas. O ten yra toks dalykas, kad visi diplominiai darbai liekai mokyklai... Tai va smile.gif

Noriu kažką panašaus sau pasidaryti, foteliuką bent kokį ar kėdę, tačiau dabar ryžto pritrūksta, nes darbo tai laaabai daug...
zilka69
Na ir nemaza darbeli pasirinkai.tai tu spece kas liecia oda,o ar dirbi sioj srity,
evaj
Na stai mano naujas darbelis 4u.gif

user posted image

Kazkaip as cia tik viena "tusinuos" tikriausi si temele niekam neidomi verysad.gif Noretusi ja padaryti kaip nuotrauku galerija, na bet kogero man vienai taip noretusi verysad.gif
~Migla...Miglelė~
Evaj, gražus papuošalas wub.gif thumbup.gif
krita
user posted image
Koshka21
evaj, man irgi graži tavo apykaklė, panaši į tas, kurias aš darau smile.gif
Tik aš tavo vietoj kaspiną tiesiog prisiučiau, o užsegimus padaryčiau kitoj pusėj...
Papildyta:
Ir dar, norėjau paklaust, kodėl beveik visos, kurios padaro savo galėrijas sajte publik.fotki.com neleidžia ten komentarus rašyt po nuotraukomis??
Papildyta:
Labiausiai patiko tavo apykaklės, visos nuostabios!!
~Migla...Miglelė~
Krita, kokie gražūs paukštukai wub.gif thumbup.gif labai fainos jų kojytės ir uodegytės wub.gif
pinciuke
QUOTE(krita @ 2008 02 10, 11:19)
*

krita, kodel neidedi savo daugiau darbeliu - as tai juos maciau, ju daugybe ir labai graziu. tik nepasigiri ir mums neparodai. tongue.gif
maciau tavo dekoruotus butelius - jie tikrai originalus, labai idomus ir kiekvienas vis kitoks. thumbup.gif
kaip suvenyras, manau, labai tinka ideti dovanu uzsienieciams, nusinesti einant i svecius ar padovanoti pvz, gydytojui uz "paslauga". smile.gif
tagi musu temelei reikia "ugneles". aktyvumo. vien todel dedu viska, ka tik pasiuvu. nesitikiu, kad kazkas labai mane liaupsins, taciau gal kokia naujoke ir susidomes, pati pabandys, po to uzsikres ir turesime nauja kolege. drinks_cheers.gif
sekmes visoms, mergaites. 4u.gif
laukiu jusu pasirodant. wub.gif
krita
aš tikrai turiu prigaminus nemažai darbeliu,nors geru įrankių neturiu,bet kaip moku ,taip darau, nes neesu profesionalė. ax.gif ax.gif
user posted image
user posted image
pinciuke
Krita - Tavo darbeliai darosi vis grazesni ir idomesni. Tai natūralu - juk daug dirbdamas, žmogus tobulėja, mokosi, atranda naujoves. tik ar Taves nepradės laikyti "išgeriančia" moterim, kai tiek daug perki tokiu gėrimų. drinks_cheers.gif

Čia, žinoma, juodas humoras. Nesupyk. Tiesiog užplauke mintis, kad nemažai nusipirkti reikia, norint tiek daug dekoruoti. thumbup.gif
krita
QUOTE(pinciuke @ 2008 02 11, 18:28)
Krita - Tavo darbeliai darosi vis grazesni ir idomesni. Tai natūralu - juk daug dirbdamas, žmogus tobulėja, mokosi, atranda naujoves. tik ar Taves nepradės laikyti "išgeriančia" moterim, kai tiek daug perki tokiu gėrimų. drinks_cheers.gif

Čia, žinoma, juodas humoras. Nesupyk. Tiesiog užplauke mintis, kad nemažai nusipirkti reikia, norint tiek daug dekoruoti.  thumbup.gif
*

As viska supratau. O Žinok tie buteliukai taip greit išeina,o svarbiausiai kad visi sako kad gaila gerti. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
user posted image
user posted image
~Migla...Miglelė~
Bet tai kokie dailūs tie buteliukai drinks_cheers.gif thumbup.gif tokie fainuoliški wub.gif taip originaliai atrodo wub.gif
krita
user posted image
Šitas jau Lenkijoje.
Koshka21
O man labai negražiai atrodo buteliukai su etikėtėmis... Arba nuplėščiau jas, arba daryčiau nepermatomus maišelius... smile.gif
brytva
turiu klausimą - ar jūs mokėtės kur nors dirbti su oda ar pačios? Ir iš kur gaunat odos ir furnitūros? ax.gif

man patinka odiniai daikčiukai tik iš visko gaut reikia g.gif
evaj
QUOTE(Koshka21 @ 2008 02 10, 13:22)
evaj, man irgi graži tavo apykaklė, panaši į tas, kurias aš darau smile.gif
Tik aš tavo vietoj kaspiną tiesiog prisiučiau, o užsegimus padaryčiau kitoj pusėj...
Papildyta:
Ir dar, norėjau paklaust, kodėl beveik visos, kurios padaro savo galėrijas sajte publik.fotki.com neleidžia ten komentarus rašyt po nuotraukomis??
Papildyta:
Labiausiai patiko tavo apykaklės, visos nuostabios!!
*

Oi ju sitais atsegimais uzsegimais bandyta visokiu variantu. g.gif Aisku aciu uz patarimus mirksiukas.gif visada smagu isgirsti kitu nuomone ir ja apsvarstyti mirksiukas.gif
O del komentaru nezinau, net nezinau kaip tai padaryt. Niekad neteko su tuo susidurt.
Ir aisku aciu uz pagirimus ax.gif

user posted image

Papildyta:
QUOTE(brytva @ 2008 02 12, 14:11)
turiu klausimą - ar jūs mokėtės kur nors dirbti su oda ar pačios? Ir iš kur gaunat odos ir furnitūros? ax.gif

man patinka odiniai daikčiukai tik iš visko gaut reikia g.gif
*

Na mokslo apie tai neteko girdet g.gif na nebent batsiuvyste ax.gif . Bet as to nesimokiau. Esu baigusi medienos gaminiu dizaina ir seip esu prie meno zmogeliukas blush2.gif kitaip tarent slapiu maisu trenkta cool.gif . O su oda dirpt patinka, is vis patinka krapstinejimosi darbeliai.
Odos klausima jau aptariau is kur gaunu as.
O furnitura as perku:
http://www.kaivida.lt/
http://www.ciklanta.lt/
http://www.rankdarbiai.com/
na ir taip kur randu.
krita
QUOTE(Koshka21 @ 2008 02 12, 00:28)
O man labai negražiai atrodo buteliukai su etikėtėmis... Arba nuplėščiau jas, arba daryčiau nepermatomus maišelius... smile.gif
*

Aš specialiai rodau ,nes tas butelis yra pilnas o ne tuscias.O kad butu tuscias tai taip sutinku. As dengiu tada visa buteli.
user posted image
Pav. tas zalias.
~Migla...Miglelė~
Evaj, labai gražus darbelis wub.gif thumbup.gif
GAPO
Evaj, jau tavo temoj rašiau, kad gražus valentinukas, bet man,na pati matei, kad odinės gėlės nelimpa schmoll.gif , gražu, bet...
O apyrankės visai kas kita thumbup.gif
Koshka21
O del komentaru nezinau, net nezinau kaip tai padaryt. Niekad neteko su tuo susidurt.

Ten yra profilio keitime toks nustatymas, kad leistum komentuot visiemssavo nuotraukas. Turi atsidaryti toks dydelis puslapys, kur daug nustatymų...
Manau tai svarbiausia funkcija, bent jau man smile.gif
zilka69
As cia tokia sage padariau viena tai norejau parodyti jums mergaites rolleyes.gif ax.gif [photo id=wtqqrkbbfbffdtgxgrrwgbtbddwwtype=vistyle=1align=nolink=photo]

nesuprantu kodel nerodo schmoll.gif verysad.gif
brytva
QUOTE(evaj @ 2008 02 12, 13:54)

*

šiaip specialybių yra, aš pati esu baigus. Kadangi ten viską duodavo tai net klausimo nekilo iš kur gaut blush2.gif
o dabar susidomėjau ir nežinau nuo ko pradėt...
ačiū už puslapiukus, tikrai rasiu, ko reikia 4u.gif
evaj
Su valentadieniu merginos wub.gif

user posted image

brytva jai ne paslaptis ka pati baigus ? Seip ydomu. Kai atidariau tema mamose gavau labai daug laisku su klausimu ka esu baigus. Tai ir paciai ydomu. 4u.gif
krita
QUOTE(zilka69 @ 2008 02 13, 23:11)
As cia tokia sage padariau viena tai norejau parodyti jums mergaites  rolleyes.gif  ax.gif                                                                                [photo id=wtqqrkbbfbffdtgxgrrwgbtbddwwtype=vistyle=1align=nolink=photo]

nesuprantu kodel nerodo  schmoll.gif  verysad.gif
*

Parodyk ,nes nerodo. O gal tik man nerodo?
GinCherry
QUOTE(evaj @ 2008 02 12, 15:54)

Na mokslo apie tai neteko girdet  g.gif na nebent batsiuvyste ax.gif
*

Ne tik batsiuvyste, pati esu baigus odos specialybe, o merginos kurios stojo kitais metais, tai stojo i odos dizaina smile.gif Musu kursas dar i dekoratyvine plastika - oda mirksiukas.gif
pinciuke
ir aš nematau. schmoll.gif
brytva
mano specialybėje įvairių technologijų buvo...viena iš tokių (daugiausiai kreditų) odos įvairios technologijos - nuo knygrišimo iki plastikos.

bet mane žavi žmonių užsispyrimas, kur be profesionalo žinių ima ir dirba...tos žinios atsiras su praktika. Kiti pabaigę nieko neišmano ir nieko nedaro, ane mirksiukas.gif
else
Esu ir aš baigus odą. Tai buvo prieš 14m. Ojei, net pati išsigandau, kad tiek daug jau praėjo... verysad.gif
Tais laikais odos pirkdavau Ramučiuose, ten tokia gamyklėlė buvo, Šiauliuose, bet manau, kad ten jau užsidarė taškas. Kažką girdėjau, kad Vilniuje galima rasti. Žiūrint kokios jums odos reikia. Aš naudoju nelakuota puschromį. Ant jo piešiu su anilininiais dažais ir deginu degintuvu. Galite peržvelgti mano darbelius. Gaila, kad šiuo metu nebėra laiko prie jų prisėsti, bet ateitį tikrai manau sugryšiu prie šio dalyko. ax.gif
brytva
Neseniai nusipirkau porą kg. odos iš baldų fabriko Šiauliuose. Tik tos odos tik keturių spalvų ir visos tokios ...baldinės. Tai va įdomu, kur įmantrybių kokių galima gaut...

O šiaip pasigirsiu, kad neseniai nusipirkau iš sekond hand'o (irgi variantas) gyvatės odos rankinuką už prą litų bigsmile.gif Išsiardžiau...tik dar nepanaudojau blush2.gif

else, o tu šaunuolė thumbup.gif
žiauriai gražu, matos kag pabaigus nemiegojai rankų sudėjus smile.gif labai gražu
įdomus, tavo animacijos braižas

profesinis klausimas-
kokius dažus naudoji tapymui ant odos? Anilininius ar ką kitą, nes kiek įmatau ir tekstūra užsideda iš dažų...

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.