Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kavos virimo aparatai
Supermamų klubas > Mūsų namai > Parduotuvės, prekės ir nuolaidos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
lady cat
QUOTE(SoJa @ 2006 10 21, 12:58)
Jau savaitę mėgaujamės skania kava tik, kad niekaip savo aparačiuko dar nevalėm  g.gif
Kas kokį 5 puodelį tą tirščių konteineriuką išplaunam ir toliau geriam.
Ar reikia kažkaip tą aparatą valyt ?
*

Mūsų kavos aparato instrukcijoje parašyta, kad kas 200 puodelių reikia kavos aparatą išplauti specialiu nukalkintoju, o jei jo neturime tai 1 a. šaukštelis citrinos rūgšties į litrą vandens ir paleidi dirbti. Sesuo buvo nenukalkinusi, tai kapučiną prastai pradėjo daryti, galvojo reiks vežt taisyti, bet nukalkino ir viskas vėl kuo puikiausiai veikia. Paskaitykite, ką rašo Jūsų instrukcijoje. 4u.gif
Lindra
QUOTE(lady cat @ 2006 10 21, 21:00)
Mūsų kavos aparato instrukcijoje parašyta, kad kas 200 puodelių  reikia kavos aparatą išplauti specialiu nukalkintoju, o jei jo neturime tai  1 a. šaukštelis citrinos rūgšties į litrą vandens ir paleidi dirbti.

bigsmile.gif o koks pas jus aparatas?
o nukalkinimo procesas - tai būtent tą litrą pravarai, ir jau kaip ir baigtas? bigsmile.gif
SoJa
Vis neprisiruošiam nuvažiuoti iki parduotuvės ir paprašyti instrukcijos lietuvių kalba. O angliškai ne viską suprantam blush2.gif
Mūsų aparačiukas Saeco Incanto de luxe. Kiek suprantu jis pats kiekvieną kartą susimala naujos kavytės, o tą panaudotą "išspjauna" į konteineriuką. Tai vyliuosi, kad tos pačios "zavarkės" 5 kartus neplikom lotuliukas.gif nu bet aišku kai taip parašiau pirmoje žinutėje, tai taip galėjo ir pasirodyt doh.gif
Į aparačiuką pasitaėm filtrą, bet po kokių kelių savaičių pabandysim dėl visą ko ir nukalkinti. Ačiū už info 4u.gif
nauja
QUOTE(SoJa @ 2006 10 23, 07:19)
Vis neprisiruošiam nuvažiuoti iki parduotuvės ir paprašyti instrukcijos lietuvių kalba. O angliškai ne viską suprantam  blush2.gif
Mūsų aparačiukas Saeco Incanto de luxe. Kiek suprantu jis pats kiekvieną kartą susimala naujos kavytės, o tą panaudotą "išspjauna" į konteineriuką. Tai vyliuosi, kad tos pačios "zavarkės" 5 kartus neplikom  lotuliukas.gif  nu bet aišku kai taip parašiau pirmoje žinutėje, tai taip galėjo ir pasirodyt  doh.gif
Į aparačiuką pasitaėm filtrą, bet po kokių kelių savaičių pabandysim dėl visą ko ir nukalkinti. Ačiū už info  4u.gif
*

O pas mane aparate, jei reikia nukalkinti, tai užsidega lemputė ir ji žybsi. Jei reikia praplauti aparatą, žybsi kita. Jei konteineris pilnas tirščių, užsidega konteinerio lempurė. Tai net ir galvos nereikia sukti kad kalkinti ar praplauti. O kava tikrai nepalyginamai skanesnė. Aš tik mamyčių norėjau paklausti kokias pupeles naudojate. Pasidalinkite.
Tiesa, pas mane va toks aparatas WIK 9750 user posted image
evaldas5211
Sveiki, negalėjau nepadiskutuoti su jumis apie kavos aparatus. Soja, tau labai pavydžiu to Saeco aparato, nes turėti Saeco aparatą yra tikras prestižas. O jis kartais ten ne automatiškai valosi? Nes šiaip bent jau Incato serijos aparatai turėtų. Aš tai planuoju pirkti tiesiog Saeco Via Veneto De Luxe, nei pupeles mala, nei kažką ypatingo daro. O šiaip ankstesniuose forumuose prisiskaičiau šiek tiek juokingų dalykų, tokių kaip "tikra espresso kava gaunama tik su kavinuku kuris statomas ant dujinės" - tikrai ne, netgi ką tas kavinukas verda negalima pavadinti espresso tas gėrimas vadinamas Mokka, o tikroji espresso kava gaunama tik su aparutu ir profesionaliu barmenu. Arba dar tokių, kad geria Espresso Lavazza papraščiausiai puodelyje užplikydami, juk ši kava skirta tik aparatams, čia yra pinigų švaistymas, arba dar "kad paruošti espresso kava reikia kazkokio aparato su atitinkamu slegiu man rodos 25 bar" - na taip su tokiu aparatas gali sprogti.
evaldas5211
Soja,
Nebuvo gaila 1799 Lt? Čia gal pirkot Akropolio naujajame Elektromarkte? Nes žinau, kad ten būtent nemokamai galima buvo ragaut kavos darytos su šiuo aparatu. Aš tai dar tiek pat būčiau pasitaupęs ir nusipirkęs "Saeco Primea Touch Plus" todėl, kad jame integruotas spalvotas ekranas, kurį valdai su tuo ekranu, tai yra spaudai su pirštu ant atitinkamo paveikslėlio, bet jis dar gamina bet kokį kavos gėrimą, pvz. tokius sluoksniuotus, na visus kavinėje patiekiamus kavos gėrimus.
evaldas5211
QUOTE(Linaiva @ 2005 03 08, 13:43)
Va pas mane ir su ta šlangele, bet nelabai ta puta gaunasi g.gif gal ką ne taip darau - į šaltą pieną įkišu ir bėga pienas, bet nesuplaka putos cry.gif o capučino labai mėgstu, tai kame čia gali būt reikaliuks? g.gif
*

Čia ne šlangelė, o "Kapučinatorius", reikia uždėti ten vietoje "Panarello" t.y. tas įrenginys kuris plaką pieną garais, tuomet įjungti garų funkciją ir po angą pastatyti puodelį su kava. Be to prieš plakant pieną su "Panarello" arba šiaip garų tūta nereikia jo šildyti, įmerki į pieną tą vamzdelį įjungi, ir lieti indą su ranka, ir lauki kol pienas įkais.
evaldas5211
P.S. Tas "šlangelis" merkiamas tiesiog į pieno pakelį, be to kaip skaičiau vieną patarimą kaip plakti pieną (šiame forume), tai turiu paprieštarauti, suplakus nereikia nugraibstyti pieno putų, reikia pateliuskuoti pieną ir pilti į kavą. Norint paruošti latte kavą reikia tokių proporcijų, 1/3 espresso kavos 2/3 garais plakto pieno. Kapučino kavai paruošti reikia: 1/3 espresso, 1/3 garais plakto pieno, 1/3 pieno putų, aišku su kapučinatoriumi viskas kitaip, tiesiog paimi vieną trečiają puoduko kavos, ir su kapučinatoriumi užpildai likusią dalį. O be jo, pieno putą galima paruošti tiesiog su labai paprastu įrengiu su baterijomis, toks plakiklis, reikia pakaitinti pieną, suplakti, ir nuimti putą ir sudėti ant kavos. Nagi atsakykite, labai noriu komentarų ir klausimų.
lady cat
Labai ačiū, pagaliau sužinojau kuo skiriasi Latte nuo Kapučino. blush2.gif
Lindra
QUOTE(SoJa @ 2006 10 23, 08:19)
Mūsų aparačiukas Saeco Incanto de luxe. Kiek suprantu jis pats kiekvieną kartą susimala naujos kavytės, o tą panaudotą "išspjauna" į konteineriuką. Tai vyliuosi, kad tos pačios "zavarkės" 5 kartus neplikom  lotuliukas.gif  nu bet aišku kai taip parašiau pirmoje žinutėje, tai taip galėjo ir pasirodyt  doh.gif
doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(evaldas5211 @ 2006 10 27, 18:05)
suplakus nereikia nugraibstyti pieno putų, reikia pateliuskuoti pieną ir pilti į kavą.

Norint paruošti latte kavą reikia tokių proporcijų,
1/3 espresso kavos
2/3 garais plakto pieno.

Kapučino kavai paruošti reikia:
1/3 espresso,
1/3 garais plakto pieno,
1/3 pieno putų,

aišku su kapučinatoriumi viskas kitaip, tiesiog paimi 1/3 puoduko kavos, ir su kapučinatoriumi užpildai likusią dalį.

ačiū už info 4u.gif
vadinasi, kai aš darausi su pienu kavą - tai man gaunasi Kapučino smile.gif nes pienas yra tokioj talpoj, ir kai prisileidžiu į puoduką tai būna pusė skysto pieno, pusė putų.

o tai jei aš norėčiau latte pasidaryt, vadinasi man tą skystą pieną šiaip išgert, o ant kavos dėti dvigubą porciją putų bigsmile.gif ar, kaip rašai - pateliuskuoti - ir tada bus kaip latte biggrin.gif

(sorry, Evaldai5211, kad truputį tavo postą pakoregavau, bet taip aiškiau matosi receptukai ax.gif biggrin.gif )
evaldas5211
QUOTE(Lindra @ 2006 10 27, 19:13)
doh.gif  lotuliukas.gif
ačiū už info  4u.gif
vadinasi, kai aš darausi su pienu kavą - tai man gaunasi Kapučino smile.gif nes pienas yra tokioj talpoj, ir kai prisileidžiu į puoduką tai būna pusė skysto pieno, pusė putų.

o tai jei aš norėčiau latte pasidaryt, vadinasi man tą skystą pieną šiaip išgert, o ant kavos dėti dvigubą porciją putų  bigsmile.gif ar, kaip rašai - pateliuskuoti - ir tada bus kaip latte  biggrin.gif

(sorry, Evaldai5211, kad truputį tavo postą pakoregavau, bet taip aiškiau matosi receptukai  ax.gif  biggrin.gif )
*

Ne, ne. Šiek tiek kitaip su ta latte. Paimi šalto pieno įpili į puoduką ar ąsotį. Plaki su garais kol ąsotis neįkais, kad negalėsi paliesti, tik neužvirink. Tada paimi tą indą su tuo karštu pienu, pateliuskuoji sukdama prieš laikrodžio ir pagal laikrodžio rodyklę, po to į stalą pastukseni su tuo indu, ir ta visą susimaišiusią pieno masę (2/3) pili į tą 1/3 puodelį kavos.
Lindra
QUOTE(evaldas5211 @ 2006 10 27, 20:50)
Ne, ne. Šiek tiek kitaip su ta latte. Paimi šalto pieno įpili į puoduką ar ąsotį. Plaki su garais kol ąsotis neįkais, kad negalėsi paliesti, tik neužvirink. Tada paimi tą indą su tuo karštu pienu, pateliuskuoji sukdama prieš laikrodžio ir pagal laikrodžio rodyklę, po to į stalą pastukseni su tuo indu, ir ta visą susimaišiusią pieno masę (2/3) pili į tą 1/3 puodelį kavos.
*

o jeigu mano aparatas toks
user posted image
tai čia vadinasi Kapučino aparato "pakraipa" hihihi.gif tai su tokiu jau nepadarysi to, ką parašei g.gif

na, garų funkcija yra g.gif tai tipo tą "vamzdelį" ("kapučinatorių") iš kurio eis garai, panardint šiek tiek į pieną?
SoJa
QUOTE(evaldas5211 @ 2006 10 27, 06:14)
Sveiki, negalėjau nepadiskutuoti su jumis apie kavos aparatus. Soja, tau labai pavydžiu to Saeco aparato, nes turėti Saeco aparatą yra tikras prestižas. O jis kartais ten ne automatiškai valosi? Nes šiaip bent jau Incato serijos aparatai turėtų. Aš tai planuoju pirkti tiesiog Saeco Via Veneto De Luxe, nei pupeles mala, nei kažką ypatingo daro. O šiaip ankstesniuose forumuose prisiskaičiau šiek tiek juokingų dalykų, tokių kaip "tikra espresso kava gaunama tik su kavinuku kuris statomas ant dujinės" - tikrai ne, netgi ką tas kavinukas verda negalima pavadinti espresso tas gėrimas vadinamas Mokka, o tikroji espresso kava gaunama tik su aparutu ir profesionaliu barmenu. Arba dar tokių, kad geria Espresso Lavazza papraščiausiai puodelyje užplikydami, juk ši kava skirta tik aparatams, čia yra pinigų švaistymas, arba dar "kad paruošti espresso kava reikia kazkokio aparato su atitinkamu slegiu man rodos 25 bar" - na taip su tokiu aparatas gali sprogti.
*

Galbūt ir automatiškai, dar nesu tikra. Bet šiaip tai aparačiukas gan protingas, jeigu kas ne taip iš karto ekrane užrašas, ką toliau daryt. Kol kas ačiū dievui tik buvo parašęs, kad vandens trūksta ir, kad tirščių konteineris pilnas. Tai tikiuosi, kad gal ir apie valymą praneš
Papildyta:
QUOTE(evaldas5211 @ 2006 10 27, 13:36)
Soja,
Nebuvo gaila 1799 Lt? Čia gal pirkot Akropolio naujajame Elektromarkte? Nes žinau, kad ten būtent nemokamai galima buvo ragaut kavos darytos su šiuo aparatu. Aš tai dar tiek pat būčiau pasitaupęs ir nusipirkęs "Saeco Primea Touch Plus" todėl, kad jame integruotas spalvotas ekranas, kurį valdai su tuo ekranu, tai yra spaudai su pirštu ant atitinkamo paveikslėlio, bet jis dar gamina bet kokį kavos gėrimą, pvz. tokius sluoksniuotus, na visus kavinėje patiekiamus kavos gėrimus.
*

Mes buvom tie laimingi ( o gal nelabai, kai prisimenu kas ten dėjosi lotuliukas.gif ), kurie nuėjo Elektromarkto atidarymo dieną ir nusipirkom jį atrodo už 1399 ar tai už 1299. Nepamenu tiksliai nes norėjom aparatui skirti apie 1500 litų, tai tokį ir pirkom.
evaldas5211
QUOTE(Lindra @ 2006 10 27, 21:27)
user posted image
tai čia vadinasi Kapučino aparato "pakraipa" hihihi.gif tai su tokiu jau nepadarysi to, ką parašei  g.gif

na, garų funkcija yra  g.gif tai tipo tą "vamzdelį" ("kapučinatorių") iš kurio eis garai, panardint šiek tiek į pieną?
*

Ne!! Kapučinatorius yra mechaninis prietaisas, kuris mano manymu kažkaip pats ir suplaka ir sugarina tą pieną tinkamomis proporcijomis, bet čia svarbiausia skonis.
evaldas5211
QUOTE(SoJa @ 2006 10 28, 12:39)
Galbūt ir automatiškai, dar nesu tikra. Bet šiaip tai aparačiukas gan protingas, jeigu kas ne taip iš karto ekrane užrašas, ką toliau daryt. Kol kas ačiū dievui tik buvo parašęs, kad vandens trūksta ir, kad tirščių konteineris pilnas. Tai tikiuosi, kad gal ir apie valymą praneš
Papildyta:
Mes buvom tie laimingi ( o gal nelabai, kai prisimenu kas ten dėjosi lotuliukas.gif ), kurie nuėjo Elektromarkto atidarymo dieną ir nusipirkom jį atrodo už 1399 ar tai už 1299. Nepamenu tiksliai nes norėjom aparatui skirti apie 1500 litų, tai tokį ir pirkom.
*

Na pasirodo neautomatiškai, atsimenu tą akciją. O gal šiaip turim man klausimų dėl naudojimo ir gal padėsiu?
evaldas5211
QUOTE(Lindra @ 2006 10 27, 21:27)
user posted image
tai čia vadinasi Kapučino aparato "pakraipa" hihihi.gif tai su tokiu jau nepadarysi to, ką parašei  g.gif

na, garų funkcija yra  g.gif tai tipo tą "vamzdelį" ("kapučinatorių") iš kurio eis garai, panardint šiek tiek į pieną?
*

Tai ten kur šiandien rašiau, tai ten apie kapučino, ir tik dabar supratai, kad latte domina. Taigi, reikia nuimti tą kapučinatorių ir suplakti garais pieną.
Lindra
QUOTE(evaldas5211 @ 2006 10 29, 17:54)
<...> kad latte domina. Taigi, reikia nuimti tą kapučinatorių ir suplakti garais pieną.

g.gif g.gif g.gif turi omenyje - nuimti šitą??? (kur raudonai apvedžiau)

user posted image

ir tą likusį vamzdelį nardint į pieną, kad garais suplaktų? kažkaip man kyla abejonės g.gif biggrin.gif

turiu nuojautą, kad jei imsiu taip daryt - arba išvis nieks nesigaus, arba tie garai išpūs visą pieną iš puoduko lotuliukas.gif

evaldas5211
Jeigu nusiima tai taip. Nereikia virš pieno įjungti, nes tikrai pienas tykš. Reikia panardinti vamzdelį į pieną tik tuomet įjungti garus, kai jau pienas BEVEIK suplaktas tuomet reikia išjungti garus ir ištraukti vamdzdelį. Jei turite greitą internetetą štai keletas video nuorodų:
Čia su profesionaliu aparatu:
http://www.youtube.com/watch?v=FtTpSvUqBG4
O čia pila profesionalas, t.y. daro "latte art" lietuviškai "latte menas", taip iš pirmo karto neišeitų smile.gif.
O jei angliškai gerai skaitote ir suprantate, tai štai puslapis kur labai daug naudingų straipsnių, yra forumas kur tikrai patars profesionalai:
www.coffeegeek.com
www.coffeegeek.com/forums
evaldas5211
O kartais ne Jūs, Lindra, rašėte, kad neturite Krups'o instrukcijos? Jei taip ir jei skaitote angliškai arba vokiškai, galite jas gauti My Webpage, Spauskite užrašą "Instructions".
SoJa
QUOTE(evaldas5211 @ 2006 10 29, 16:53)
Na pasirodo neautomatiškai, atsimenu tą akciją. O gal šiaip turim man klausimų dėl naudojimo ir gal padėsiu?
*

Tai kiek supratau, kas mėnesį reikėtų nukalkinti ir tuo priežiūra lyg ir būtų baigta g.gif Naudojam filtrą tai gal kalkių nebus itin daug, kad dažniau reikėtų tą procedūrą atlikti.
evaldas5211
Ne ne kas mėnesį rekomenduotina rečiau. Bet koks ten to aparto valymas? Nuplauni išimamas dali is viskas
guppi
Sveiki,

Aš čia vis bandau išsirinkti kavos virimo aparatą. Gal kas nors ką nors gero arba blogo girdėjote DeLonghi EC 750. Šitas aparatas turi IFD sistemą (automatinis pieno putos pagaminimas sumaišius pieną su garu ir oru, išpurškiant ją tiesiai į puodelį su kava). Įdomiausia, ar ši sistema gerai veikia. Gal kas bandėt?

Iš anksto ačiū už atsakymus smile.gif
KRISTELA
Sveikos Supermamos! Noriu nusipirkti kavos aparateli:ax: . Planuojam skirti nuo 400 iki...?na, tiek kiek pasirodys verta lotuliukas.gif Noreciau ne maziau 15 baru ir su kapucino funkcija, o modeliu ir kainu tokia ivairove, kad nezinau net nuo ko pradeti g.gif
Buciau labai dekinga, jei parasytumet kokius aparatus turit (tikslius modelius), kiek kainavo, ar patenkintos ir kaip ten su tuo kapucino (kaip supratau ne visi suplaka tikrai stanzia puta...?)Is anksto dekoju uz atsakymus 4u.gif
Beje, kazin ar didelis skirtumas tarp automatiniu ir paprastu aparatu?Logiskai mastant is ka tik sumalamu pupeliu turetu buti zymiai skanesne kava? g.gif
evaldas5211
QUOTE(KRISTELA @ 2006 11 09, 02:04)
Sveikos Supermamos! Noriu nusipirkti kavos aparateli:ax: . Planuojam skirti nuo 400 iki...?na, tiek kiek pasirodys verta  lotuliukas.gif Noreciau ne maziau 15 baru ir su kapucino funkcija, o modeliu ir kainu tokia ivairove, kad nezinau net nuo ko pradeti g.gif
Buciau labai dekinga, jei parasytumet kokius aparatus turit (tikslius modelius), kiek kainavo, ar patenkintos ir kaip ten su tuo kapucino (kaip supratau ne visi suplaka tikrai stanzia puta...?)Is anksto dekoju uz atsakymus 4u.gif
Beje, kazin ar didelis skirtumas tarp automatiniu ir paprastu aparatu?Logiskai mastant is ka tik sumalamu pupeliu turetu buti zymiai skanesne kava? g.gif
*

Sveika, siūlau pirkti Saeco aparatą "Saeco Via Veneto De Luxe (369 Lt)", na jis nedaro kapučino, bet yra garų tūta skirta plakti pienui (latte ir pan.), aš planuoju pirkti šį aparatą, nežinau ar greit... Skirtumai tarp automatinių ir paprastųjų aparatų yra tokie:
Automatinis gamina kavą su vieno mygtuko paspaudimu t.y. maždaug per 30-60 sekundžių, sumala pupeles ir t.t. Paprastajam reikia sumalti pupeles (nebūtinai galima naudoti ir maltą kavą, bet tai nerekomenduotina) tinkamu rupumu, įdėti į rankenėlę-filtrą, įdėti filtrą, ir vanduo sušils per kokias 2 minutes, na tai vienintelis skirtumas wink.gif
KRISTELA
QUOTE(evaldas5211 @ 2006 11 09, 17:35)
Sveika, siūlau pirkti Saeco aparatą "Saeco Via Veneto De Luxe (369 Lt)", na jis nedaro kapučino, bet yra garų tūta skirta plakti pienui (latte ir pan.), aš planuoju pirkti šį aparatą, nežinau ar greit... Skirtumai tarp automatinių ir paprastųjų aparatų yra tokie:
Automatinis gamina kavą su vieno mygtuko paspaudimu t.y. maždaug per 30-60 sekundžių, sumala pupeles ir t.t. Paprastajam reikia sumalti pupeles (nebūtinai galima naudoti ir maltą kavą, bet tai nerekomenduotina) tinkamu rupumu, įdėti į rankenėlę-filtrą, įdėti filtrą, ir vanduo sušils per kokias 2 minutes, na tai vienintelis skirtumas wink.gif
*

Aciu uz rekomendacijas 4u.gif Reiks pasiziureti ta aparaciuka mirksiukas.gif
O siaip garu tutas(kapucinatorius) turi daugelis aparatu, bet ne visi skaitosi kapucino g.gif Idomu kaip ta suprasti?Gal del to, kad skiriasi suplakamos putos standumas?
evaldas5211
QUOTE(KRISTELA @ 2006 11 09, 19:13)
Aciu uz rekomendacijas 4u.gif Reiks pasiziureti ta aparaciuka mirksiukas.gif
O siaip garu tutas(kapucinatorius) turi daugelis aparatu, bet ne visi skaitosi kapucino g.gif Idomu kaip ta suprasti?Gal del to, kad skiriasi suplakamos putos standumas?
*

Ir skonis ir išvaizda skiriasi...
SoJa
Elektromarkte doh.gif mačiau Saeco kavos kilogramą už 39 litus g.gif Gal kas bandė? Ar verta ji dėmesio ? 4u.gif
Saulutuke
QUOTE(guppi @ 2006 11 08, 14:29)
Sveiki,

Aš čia vis bandau išsirinkti kavos virimo aparatą. Gal kas nors ką nors gero arba blogo girdėjote DeLonghi EC 750. Šitas aparatas turi IFD sistemą (automatinis pieno putos pagaminimas sumaišius pieną su garu ir oru, išpurškiant ją tiesiai į puodelį su kava). Įdomiausia, ar ši sistema gerai veikia. Gal kas bandėt?

*

Turim toki. naudojam gal metus, labai patenkinti drinks_cheers.gif
audrona
Rekomenduoju Saeco
man patinka, skanumėlis happy.gif
KRISTELA
Vakar buvau Krinonoje pasiziureti kavos aparatu (rekia gi pagaliau apsispresti koki pirkt ax.gif ) ir suzinojau keleta idomiu dalykeliu. Pasirodo, rankiniams aparatams negalima naudoti paprastos maltos kavos, tik specialia espresso malimo (o ju ir kainos gerokai didesnes ir pasirinkimas ne kazin koks blink.gif ), kavos maluneliai irgi siam reikalui netinka g.gif Kitaip gali kimstis filtrai, kenkia aparatui ir t.t. Be to, didesne kavos iseiga (automat. apie7gr., rankinis apie11gr.). Ir dar: Saeco vieninteliai aparatai, turintys kazkokius specialius voztuvus, kuriu deka maksimaliai isnaudojamas aparato spaudimas=stipresne kava bigsmile.gif , taigi 15bar aparatas aparatui nelygus g.gif
Tad vis tik labiau linkstu link automatiniu aparatu...Gal kas galetumet parekomenduot koki nelabai brangu automata su kapucino funkcija? 4u.gif
SoJa
Ką tik gavau Saeco Incanto de luxe instrukciją lietuvių kalba, PDF formatu . Jei kas norėtų prašau rašyti savo emailą, išsiųsiu.
zulikas
QUOTE(guppi @ 2006 11 08, 14:29)
Sveiki,

*

Aš turiu DeLongihi EC700, nu jis neturi tos automatinės pieno putos gaminimo, bet turi ta rankenelia ar tuta, nežinau kaip vadinti, kuria reikia ikišti į indą su pienu ir suplaka. O pats aparatas daro viska ta pati. Tai esam labai patenkinti apartu, o juo jau naudojamies greit 2 metai. Kavą daro gerai ir pieną suplaka super. Žinoma pradžioje kol išmokom ir priprato ranka ką kaip daryti truputi viskas išeidavo ne taip greitai ir gerai, o dabar viskas taip gerai, esam labai patenkinti. Nu kaip ir viskam reikia igudžių. Namie pasidarom tokia kavą, kad tikrai ne visose kavinese tokia gera ir skania gaunam.
evaldas5211
Na tai, SoJa, pasakok apie savo apratą, kokia kava, kas gero ir t.t. Labai įdomu rolleyes.gif
SoJa
QUOTE(evaldas5211 @ 2006 11 21, 18:47)
Na tai, SoJa, pasakok apie savo apratą, kokia kava, kas gero ir t.t. Labai įdomu  rolleyes.gif
*

Aparatu nusiskundimų kol kas jokių neturiu ax.gif
Tiktai fainas. Iš ryto atsikėlus paspaudžiu mygtukus, kad jis iš Energy saving funkcijos atsibustų, kol prausiuosi jis šyla. Nusipraususi paspaudžiu vieną mygtuką, jis sumala ir užpliko kavytę. Jei pilnas tirščių konteineris, trūksta kavos pupelių ar vandenuko, iš karto ekrane pasirodo užrašas. Pagal instrukciją tai užrašas turės atsirasti ir kai reikės nukalkinti. Taip, kad aparačiukas iš tikro superinis, nieko pačiai daryt nereikia, tik sekti užrašus ekrane. Darbe stovi aparatas, kur reik sumaltą kavą į tokį daikčiuką subert, jį įstatyti į aparatą ir paskui pačiam tuos tirščius iškratyti. Tai ir stovi jau kokį pusmetį nenaudojamas, nes per daug vargo doh.gif
Todėl jei jau pirkti tai tik tą, kuris viską vieno mygtuko paspaudimu pats padaro, nes priešingu atveju, tai tikrai nusibos su juo žaisti.
Elitukas
sveikos, na kawos aparatai namie man tikrai jis nereikalingas, bet pvz biure, tai neisivaizsduoju kaip galima butu be jo gyventi. smile.gif Nors ir dirbu su buitine technika, tad mielai padesiu patarimais mamytes. aelz@bamba.lt
KRISTELA
Pagaliau nusipirkau ir as kavos aparata 4u.gif Issirinkau Saeco Odea Giro Plus - naujas modeliukas. Kol kas labai dziaugiuosi wub.gif , o toliau ziuresim ax.gif
delamorte
Sveikos, nelabai ką suprantu apie kavos aparatus, o noriu pirkti mamai dovanų, tai norėčiau paklausti kuo skiriasi aparatai iš kurių kava bėga į puodelį ir tie, kur kava "inde'??? Tik kiekis kad didesnis ar ir kavos kokybe???
Lindra
"kava inde" jei turi omenyje filtrinį kavos aparatą, tai tokių beveik nebegamina wink.gif ir praktiškai nieks nebeperka. o perka tuos, iš kurių "bėga į puoduką" biggrin.gif spaudiminius smile.gif šioj temoj buvo rašyta, į ką atkreipti dėmesį - kad turi būti ne mažiau 15 barų slėgio (jei neapsirinku) o toliau viskas priklauso nuo lūkesčių - vieniems užtenka tokių, kur įdedi vienkartinę kavos dozę ir iš jos pasidarai kavą, kitiems geriau, kur vienu kavos įdėjimu apie 5 puodelius kavos gali padaryt.
vieniems privalumas, kad čia pat sumala kavos pupeles ir padaro ir .t.t.
delamorte
QUOTE(Lindra @ 2006 12 04, 13:03)
"kava inde" jei turi omenyje filtrinį kavos aparatą, tai tokių beveik nebegamina wink.gif ir praktiškai nieks nebeperka. o perka tuos, iš kurių "bėga į puoduką" biggrin.gif spaudiminius smile.gif šioj temoj buvo rašyta, į ką atkreipti dėmesį - kad turi būti ne mažiau 15 barų slėgio (jei neapsirinku) o toliau viskas priklauso nuo lūkesčių - vieniems užtenka tokių, kur įdedi vienkartinę kavos dozę ir iš jos pasidarai kavą, kitiems geriau, kur vienu kavos įdėjimu apie 5 puodelius kavos gali padaryt.
*

Ačiū 4u.gif Pasiskaičiau dar, viskas paaiškėjo, jau ir vieną nusižiūrėjom smile.gif
SoJa
QUOTE(Lindra @ 2006 12 04, 13:03)
*

Iš tikro tai jei tas kavos virimo aparatas tikrai reikalingas tai mano nuomone reikia pirkti tokį, kuris viską pats padarytų. Tada jis atsipirks nes bus naudojamas. Visais kitais atvejais tai "pažaisit" keletą savaičių ir stovės nenaudojamas, kaip ir dauguma kitų virtuvės rakandų. Kartą su draugais pakalbėjom ta tema, tai pasirodo pas visus esama tokių daiktų kaip sumuštinių keptuvės, blenderiai, filtriniai kavos virimo aparatai, kurie jokios funkcijos virtuvėj neatlieka, tiesiog laukia tam tikros šeimininkų nuotaikos.
Todėl čia jau pačiam reikia nuspręsti ar brangesnis bet naudojamas, ar pigesnis bet renkantis dulkes.
delamorte
QUOTE(SoJa @ 2006 12 05, 10:21)
Iš tikro tai jei tas kavos virimo aparatas tikrai reikalingas tai mano nuomone reikia pirkti tokį, kuris viską pats padarytų. Tada jis atsipirks nes bus naudojamas. Visais kitais atvejais tai "pažaisit" keletą savaičių ir stovės nenaudojamas, kaip ir dauguma kitų virtuvės rakandų. Kartą su draugais pakalbėjom ta tema, tai pasirodo pas visus esama tokių daiktų kaip sumuštinių keptuvės, blenderiai, filtriniai kavos virimo aparatai, kurie jokios funkcijos virtuvėj neatlieka, tiesiog laukia tam tikros šeimininkų nuotaikos.
Todėl čia jau pačiam reikia nuspręsti ar brangesnis bet naudojamas, ar pigesnis bet renkantis dulkes.
*

Sutinku, bet man dar svarbu, kad turimas daiktas buitį palengvintų, o ne stovėtų todėl, kad pvz. kavą paprastai užsiplikyti paprasčiau ir greičiau, nei pasidaryt su aparatu....
SoJa
QUOTE(delamorte @ 2006 12 05, 12:10)

Sutinku, bet man dar svarbu, kad turimas daiktas buitį palengvintų, o ne stovėtų todėl, kad pvz. kavą paprastai užsiplikyti paprasčiau ir greičiau, nei pasidaryt su aparatu....
*

Jeigu pirksit automatinį tai bus paprasčiau pasigaminti aparatu. Tereiks 1 mygtukėlį paspausti lotuliukas.gif
delamorte
QUOTE(SoJa @ 2006 12 05, 13:47)
Jeigu pirksit automatinį tai bus paprasčiau pasigaminti aparatu. Tereiks 1 mygtukėlį paspausti  lotuliukas.gif
*

Aišku... Vistik reikia dar atidžiau jais pasidomėt smile.gif
another
QUOTE(delamorte @ 2006 12 05, 12:10)

*

Jei aparatas ne visiškai automatinis, tai žinoma, kad puodelyje kavą paprasčiau užplikyti, bet SKONIS NE TAS. Aš puodelyje plikytą kavą geriu tik svečiuose ir tik tada, kai žinau, kad kitokios negaliu gauti, o reikia išgerti (aš ryte nepabundu be kavos doh.gif ) ir nesvarbu, kad šiek tiek sunkiau pasidaryti su aparatu 4u.gif
Lululu
QUOTE(KRISTELA @ 2006 12 03, 17:41)
Pagaliau nusipirkau ir as kavos aparata 4u.gif  Issirinkau Saeco Odea Giro Plus - naujas modeliukas. Kol kas labai dziaugiuosi wub.gif , o toliau ziuresim ax.gif
*

Kristela, ar patenkinti kavos aparatų, nes mes irgi kaip tik tokį nusižiūrėjom..?
delamorte
QUOTE(Will @ 2006 12 05, 20:48)
Jei aparatas ne visiškai automatinis, tai žinoma, kad puodelyje kavą paprasčiau užplikyti, bet SKONIS NE TAS. Aš puodelyje plikytą kavą geriu tik svečiuose ir tik tada, kai žinau, kad kitokios negaliu gauti, o reikia išgerti (aš ryte nepabundu be kavos  doh.gif  ) ir nesvarbu, kad šiek tiek sunkiau  pasidaryti su aparatu  4u.gif
*

Tai taip, bet noriu aparatą mamai dovanot, o kai pažystu savo tėvus, tai ir suku galvą kokį išrinkt, kad paskui nedulkėtų pastatytas, o naudotų
KRISTELA
QUOTE(daliela @ 2006 12 06, 12:30)
Kristela, ar patenkinti kavos aparatų, nes mes irgi kaip tik tokį nusižiūrėjom..?
*

Tikrai taip thumbup.gif Lengva naudotis, kava superine o ir kaina dar zmoniska (turint omeny, jog tai SAECO automatinis g.gif ) Ir labai lengva paruosti pieno puta- cia skaiciau visokiu atsiliepimu, kad buna sunku ta puta suplakti, o man is pirmo karto puse puodelio putu!
O siaip tai as irgi pritariu, kad geriau pirkti automatini aparata-tuomet tikrai bus naudojamas. Ir jei reiketu ryte kava malti, uztaisineti ta rankena, o po to dar ir plauti, tai kazin ar visada atsirastu kavai laiko... g.gif Manau tokius aparatus verta pirkti tik tikriems kavos gurmanams, kurie nepagailes papildomo laiko, nes skonis, tai zinoma nelyginamas su plikyta kava schmoll.gif
AIRA
Jau bus metai kaip naudojame šį visiškai automatinį De Longhi kavos aparatą, tikrai esam patenkinti, ypač kapučino kavute thumbup.gif

user posted image
delamorte
QUOTE(AIRA @ 2006 12 07, 12:36)
Jau bus metai kaip naudojame šį visiškai automatinį De Longhi kavos aparatą, tikrai esam patenkinti, ypač kapučino kavute thumbup.gif
user posted image
*

O kiek toks kainuoja?
AIRA
Dabar tiksliai nepamenu, bet buvo jis tikrai brangus, netoli 3000lt. unsure.gif Jei nėra aktualu kapučino kava, manau neverta tokio brangaus pirkti, bet mes juodos kavos beveik negeriam, tik svečiams, o kapučinas su šiuo aparatu vienu mygtuko paspaudimu ir yra bigsmile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.