Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Skausmingi giluminiai spuogai
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Veido priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Morison
nesuprantu prie ko ospamox, jie antibiotikai nuo kosulio ir pan.
Justinas
QUOTE(Morison @ 2009 01 08, 11:20)
nesuprantu prie ko ospamox, jie antibiotikai nuo kosulio ir pan.
*

Antibiotikai šitie yra nuo uždegimo. Nuo anginos,nuo infekcijų,pvz kai man skilo pirštas ir trūko sausgyslė,galvojo,jog infekcija kaip aš nupasakojau,tai ospamox gėriau,kol nenuėjau pas kitą chirurgą ;]] Vaizdelis negerėja,gersiu ospamox.
vaival
QUOTE(Justinas @ 2009 01 08, 11:28)
Antibiotikai šitie yra nuo uždegimo. Nuo anginos,nuo infekcijų,pvz kai man skilo pirštas ir trūko sausgyslė,galvojo,jog infekcija kaip aš nupasakojau,tai ospamox gėriau,kol nenuėjau pas kitą chirurgą ;]] Vaizdelis negerėja,gersiu ospamox.
*

Gerk, tik reikia pasirinkti normalią dozę ne per mažą. Vaizdelis ne koks: jaučiu infekcijos įnešei bespaudinėdamas- nagus nukapočiau gydytojo vietoj schmoll.gif
Čika
Baikit jūs tuos cirkus su antibiotikais. Visų pirma,jei jie reikalingi, dozę ir gydymo trukmę nustatyt turi gydytojas, o ne kaimynė, draugė ar dar kas nors. Po to prisiveisia atsparių antibiotikams bakterijų, kurių nieks neišnaikina, o silpnesnį žmogelį išvis numarina.
Siūlyčiau kuo skubiau kreiptis į gydytoją, nes nuo tokių "dovanėlių", išspaudinėtų veido srity, galima labai greitai kojas pakratyt. Kraujas ir veido venų suteka į vadimanuosius ančius (sinusus), kurie turi susisiekimą su smegenim. Taip kad jei nenorit pernešt infekcijos į smegenis, skubėkit pas savo gydytoją- taip vienai mano draugei buvo išgelbėta gyvybė. O atrodo, kas čia tokio, spuogas kažkoks...
geina
Jo cia jusu daug o as galvojau kad tik man taip blogai.Man neuzilgo 40met o taip kankinuosi jau senei nuo jaunystes ir ne gana to kad bere tai dar nuo spalio iki balandzio men taip issauseja oda kad jokie kremai nepadeda,o saliariumu nenoriu nes buvau nusisvilinus sauleje tai dermatitas uzpuole.Spuogu padaugejo kai priaugau svorio su metais ir mms pradejo sutrikineti tad galvoju jok tai harmonai kalti.
Paradise777
Sveikos, mano sūnus turi problemų su veidu. Jis turi daug inštyrų, spuogų ir šiaip visokio brūdo ant veido, žodžiu problematiškas veidas.

Nesenai pradėjo vykti keisti dalykai, kai kurie išsikėlę spuogai palieka tokius guziukus kurie nebūna ryškūs, bet vos vos iškylę. Šiaip sunkiai matosi, bet jei palieti pirštu tai jaučiasi. Nežinom ką daryti, dermatologai pataria visokius tepaliukus, bet kad nelabai padeda... schmoll.gif Tas spuogas taip atrodo, kad yra lyg po oda, nepadeda nei išspaudimas nei dar kas.

Galbūt Jūs mamos turit minčių kaip jam galėčiau pagelbėti? Gal yra koks tepaliukas ar dar kas. Net nežinom kaip gelbėtis, jei tų guziukų atsiras vis daugiau tai bus labai blogai, visas veidas guzuotas... verysad.gif

Jam 18 metų.
*Brukne*
Na as pati nesu susidurus su tuo, bet artimas zmogus turejo problematiska oda. Jam savaime spuogai isnyko. Patarciau nespaudyti, o svelniai priziureti, gal padetu pirtis, valymas garais.
Paradise777
QUOTE(*Brukne* @ 2009 03 22, 23:05)
Na as pati nesu susidurus su tuo, bet artimas zmogus turejo problematiska oda. Jam savaime spuogai isnyko. Patarciau nespaudyti, o svelniai priziureti, gal padetu pirtis, valymas garais.
*

Na svarbiausia panaikinti tuos guziukus. Spuogai vis tiek mano manymu turi praeiti... schmoll.gif
c'amelia
[quote=VIJOLAA,2009 03 22, 20:25]

Manau, kad tai giluminiai spuogai. Bent jau taip iš Jūsų aprašymo man pasirodė smile.gif

Pas mane tokių laaaaaabai daug kildavo... pati nieko negalėjau padaryti, jokios priemonės, kurias rinkausi pati - netiko... Ėjau pas kosmetologę, kuri juos išvalė... Pasiūlė specialią kosmetiką - jaučiu, kad padeda smile.gif
Jūsų sūnaus atveju, greičiausiai paauglystė ir hormonų pusiausvyra. Bet tai praeina, gi toks amžius.. smile.gif Man jau netoli 30, o aš jų dar turiu...

Tiesa, jokiu būdu patys nespaudinėkit, nedraskykit.... Odos išvalymą patikėkit profesionalui wink.gif

Sėkmės!!! 4u.gif
ori
Sveikos,

Na cia jusu daug. ir as galiu prisijungti prie jusu. Turejau daug bedu su oda ir galeciau cia savo ilga istorija pasakot, bet kam, nes cia istorijos visos panazios tad ir man taip buvo verysad.gif kol neissityriau ir paaiskejo kad pas mane vyrisku hormonu 4 kartus daugiau negu norma. Zodziu geriau tris menesius ANDROCUR vaistus ir tepiau veida DUAC. Na susitvarke thumbup.gif Tik kartais atsiranda vienas kitas nuo streso ar sokolado biggrin.gif Zodziu linkiu visoms atrasti savo 4u.gif
Stirna222
mane bere paauglysteje, naudodavau visokius tepaliukus, acnecolor krempudra vaistu pagrindu. lygtasi viskas susitvarke. veliau geriau kt, oda superine. dabar nustojau kt kokius metus gerti. oda isberta smulkiais spuogeliais. ir plaunu, ir spirituku pateplioju. nieko nepadeda.
kleora
daugumai nuo paauglystes atsiranda ir spuogeliai ir inkstirai , tuomet oda yra riebalinga ir neteisinklingai priziurima.Mano taip pat tokia buvo ,pavartojau vienos firmos ekologiskos kosmetikos riebiai ir problemiskai obai,galiu pasakyti veiksminga , jei norite ka tiksliau suzinoti parasytik i privta smile.gif pasidalinsiu patirtimi ir ziniomis smile.gif
Paskui ateina mirtis
uoj as kovojau 5is metus.isbandziau viska (jau net tingiu pasakot) .padeda tik antibiotikai arba KT,tai geriu juos verysad.gif .baisiausia,kad su metais man ne mazejo spuogu,o tik daugejo blink.gif .

o nuo giluminiu spuogu naudodavau tepala Ilon abscez salbe.pasidarydavau kompresiuka nakciai .
kumiko
QUOTE(Stirna222 @ 2009 04 07, 12:26)
mane bere paauglysteje, naudodavau visokius tepaliukus, acnecolor krempudra vaistu pagrindu. lygtasi viskas susitvarke. veliau geriau kt, oda superine. dabar nustojau kt kokius metus gerti. oda isberta smulkiais spuogeliais. ir plaunu, ir spirituku pateplioju. nieko nepadeda.
*

ar patiko aknecolor?
Tresor
QUOTE(kumiko @ 2009 04 18, 17:14)
ar patiko aknecolor?
*

As su aknecolor pasitepu tik spuoga,tai jis pamaskuoja neblogai,bet tuo paciu metu ji padziovina, greiciau uzgyja.Bet jis yra tamsios spalvos, tai as veida pasitepu su krempudra, o spuogus su aknecoloru.
O nakciai uzsitepu emulsija akne bp5.
OksanaKi
kiek pamenu acnekolor keliu tonu budavo, sviesesne ir tamsesne. as paauglysteje naudodavau, padedavo. dabar ziurau vel reiks pradet naudot. puikus dalykas
geina
Ar jis brangus ir ar tikrai padeda. Ziaurei vargstu as su tais spuogais ir dar kai nusiprausiu tai iskart gaunasi veido odos uzdegimas parausta ir tempe atrodo tuoi plys kokiu tik kremu nebandziau sausai odai niekas nepadeda o dar priedo elergiska esu turbut viskam nes niekas nezino kam.Vienu zodziu ziaurus vargas
minka
QUOTE(ori @ 2009 04 06, 18:54)
Sveikos,

Na cia jusu daug. ir as galiu prisijungti prie jusu. Turejau daug bedu su oda ir galeciau cia savo ilga istorija pasakot, bet kam, nes cia istorijos visos panazios tad ir man taip buvo verysad.gif  kol neissityriau ir paaiskejo kad pas mane vyrisku hormonu 4 kartus daugiau negu norma. Zodziu geriau tris menesius ANDROCUR vaistus ir tepiau veida DUAC. Na susitvarke thumbup.gif  Tik kartais atsiranda vienas kitas nuo streso ar sokolado biggrin.gif  Zodziu linkiu visoms atrasti savo 4u.gif
*

O kokius tyrimus dareisi? Cia pas ginekologe ar pas endokrinologe? rolleyes.gif
Asta-bu
Man su skausmingais spuogais padejo susitvarkyti alaus mieliu tabletes biggrin.gif
Vôo
O man - BADIAGA Forte gelis smile.gif
Sig
QUOTE(Asta-bu @ 2009 04 21, 20:40)
Man su skausmingais spuogais padejo susitvarkyti alaus mieliu tabletes  biggrin.gif
*

Atsargiai su tom mielem, kitas nesamone issaukia, jei per daug...
sigurd
Man nuo šios problemos padėjo rusiškas Tetraciklino tepalas. blush2.gif
Ellenyte
Oi kokia mano ilga kovos su spuogais istorija - tiek dermatologų ir procedūrų išbandyta. Žiauriausias rezultatas buvo po procedūrų su rūgštim - visai mano veidui nepatiko tai. Padėjo tik jau minėtas roccutan, bet su juo irgi taip įdomiai buvo, gydytoja beveik net neapžiūrėjo manęs, tik liepė pasidaryt kraujo tyrimą, pasirašyt pasižadėjimą, kad nepastosiu ir išrašė, tuo metu labai padėjo, bet va po kelių metų vėl tos pačios problemos. Šį kartą bandysiu ieškot dėmesingesnės gydytojos ir prašyt, kad hormonus ištirtų, gal tame problema...
Bonbonke...
oi, ir mane sie nekadejai vargino... dabar, aciu Dievui, radau jiems vaista thumbup.gif jau 2 menesius naudoju levomicetino suplaktine (perku universitetineje vaistineje, tiesa, reikia recepto).... thumbup.gif pradejus naudoti, iskildavo apie 1-2 spuogelius, kuriuos sutvarkydavo kosmetologe, o dabar 1-2 spuogeliai iskyla per menesi ar ilgesni laikotarpi thumbup.gif
l'eau
aš naudoju arbatmedžio aliejų smile.gif
Ingri07
As tai ir naudoju acnecolor, man jis patinka nes pamaskuoja spuogus, tepu visa veida plonu sluoksniu, todel nereikia jokios pudros... thumbup.gif bet aisku vistiek beria, bet acnecolor truputi padziovina spuogus..
geina
Na mano veido oda tai kosmaras ir spuogai kankina ir sausa labai, kaip pas drambli.Niekas nepadejo bet pabandziau toki dalykeli. Geriu vitamina a+e po 3 tabletes per diena ir nusipirkau medatku tepalo paskaiciau ji antiseptinis rezultatas tikrai liuks,kolkas geriausei padeda ir nebrangu. thumbup.gif
welniūkštė
sveikos, gal kuri naudojate medetku tinktura? kaip reikia ja naudoti? zinau, kad tikrai odai padeda kovoti su spuogeliais thumbup.gif
zalia'citrina
QUOTE(ladydaisy @ 2009 05 31, 12:33)
sveikos, gal kuri naudojate medetku tinktura? kaip reikia ja naudoti? zinau, kad tikrai odai padeda kovoti su spuogeliais  thumbup.gif
*

ja reikia tepti tik ant pacio spuogelio labai mazai ir ne daugiau kaip pora kartu per diena, siaip geras dalykas, tik atsargiai su juo, saugok, kad nepatektu ant sveikos odos ir netepk per daug, nes gali nudegint smile.gif
welniūkštė
o as paauglystes laikais visa veida juo tepliodavau (tada niekas man nesake, kaip naudoti) doh.gif doh.gif dabar zinosiu ir tokiu nesamoniu nebedarysiu, visa laime, kad tada odos nesugadinau biggrin.gif
zalia'citrina
QUOTE(ladydaisy @ 2009 05 31, 16:41)
o as paauglystes laikais visa veida juo tepliodavau (tada niekas man nesake, kaip naudoti)  doh.gif  doh.gif  dabar zinosiu ir tokiu nesamoniu nebedarysiu, visa laime, kad tada odos nesugadinau  biggrin.gif
*

ir turbut tau po kiek laiko dar daugiau spuogu atsirasdavo? nes jis taigi issausina oda doh.gif na is klaidu mokomes smile.gif
welniūkštė
as tepdavau jo uzpylusi ant vatytes, tepdavau vakare arba kas antra diena, po jo drekinanti krema, tai tuo metu spuogu sumazejo, o ir veido oda baltesne buvo, tai tada dziaugiausi, o dabar, nezinant kaip reikia teisingai naudoti ta tinktura, tai ne ranka pirkt jo nekyla g.gif nors labai noreciau blush2.gif
Ellenyte
aš tai nusipirkau vakar medetkų tepalo, tepiau nakčiai, žiūrėsim koks bus poveikis...
welniūkštė
o tepei visa veido oda? po to koki nors krema tepei ar ne? nebuvo kokio nors nemalonaus jausmo odai? unsure.gif
Ellenyte
tepiau tik problemiškas vietas, ryte nusiprausiau veidą ir patepiau drėkinamu kremu, na kol kas nematau jokio efekto, bet dar anksti.
uogyteG
o jo vaistinese yra?
ka dar galite patarti nuo spuogu, kad staigenis rezultatas butu
Ellenyte
QUOTE(uogyteG @ 2009 05 31, 19:30)
o jo vaistinese yra?
ka dar galite patarti nuo spuogu, kad staigenis rezultatas butu
*

Aha, vaistinėj, apie 14 Lt. Aš dar norėčiau išbandyt nakvišų aliejų - sako įlašinus kelis lašus į vandenį ir juo prausiant veidą būna neblogas efektas. Bet toj vaistinėj, kur buvau, turėjo tik kapsules nakvišų ir kai papasakojau savo planą su aliejum, vaistininkė tik gūžtelėjo pečiais.
welniūkštė
as geriu nakvisu alieju jau apie metus, bet man spuogeliu negydo schmoll.gif
welniūkštė
o gal zinote, kas geriau butu, ar medetku tinktura, ar salicilo rugstis? siandien maciau vaistineje pirkt salicilo rugsties ar tirpalo, nepamenu, kaip ten tiksliai buvo uzrasya ax.gif kaina mazia kuo skiriasi nuo medetku tinkturos kainos, abieju paskirtis panasi, tai nebepirkau, kazkaip galvoju, gal salicilo tas tirpalas butu veiksmingesnis? g.gif
Skaidrė
Merginos, pas mane tokie patys spuogai, ir as jau nebezinau ko griebtis sad.gif jau turbut viska esu isbandzius, nepadeda. Truputi pavyksta apraminti tuos spuogus, o paskui vel viskas is pradziu...
Gal kas daresi organizmo valyma? Sakau, gal man padetu... ypac domina info apie detoksikuojancias voneles, kur reikia pedas imerkti ir per jas salinasi visokie slakai ir kitos bjaurybes, gal kas bande?
L@pute
Sveiki, as kaip ir daugelis kovoju su spuogais, taciau daznai nusiviliu visomis priemonemis ir dermatologais. Ir galvoju ne gi nera nieko kas tai galetu isspsresti? O gi ziuriu skelbiu.lt yra gan patrauklus skelbimas: http://www.skelbiu.lt/print.php?id=4606348 tad noriu Jusu paklausti gal kas bandete? Butu idomu suzinoti poveiki:)
welniūkštė
QUOTE(L@pute @ 2009 06 09, 00:23)
Sveiki, as kaip ir daugelis kovoju su spuogais, taciau daznai nusiviliu visomis priemonemis ir dermatologais. Ir galvoju ne gi nera nieko kas tai galetu isspsresti? O gi ziuriu skelbiu.lt yra gan patrauklus skelbimas: http://www.skelbiu.lt/print.php?id=4606348 tad noriu Jusu paklausti gal kas bandete? Butu idomu suzinoti poveiki:)
*

kazkada skaiciau, bet manes nesuzavejo, itartinai skamba g.gif skaitant labai primine tas tabletes, is uzsienio, kur atseit labai greitai padeda svori numesti, taciau ju deka rarnyne issivysto kazkokia kirmele, kur sueda visas naudingas medziagas, ir del to zmogus ploneja, nemanau, kad cia kas nors rimto, dar greiciau kokia nesamone orgaznizmui padarys, as nebandyciau schmoll.gif
NaturalPath
Sveikutes mirksiukas.gif

Turėjau tą pačią problemą su giluminiais spuogais. Staiga atsirado, ir kasdien vis nauji iškildavo.. pradžioj pakeičiau visą veido priežiūros kosmetiką: prausiklius, kremukus, bet tas nebepadėjo. Jau nežinojau kuo griebtis.. Užsirašiau konsultacijai į Sugiharą, taip pat nieko gero.
Man patarė labai gerą dermatologę - kuri parinko man gydymą su antibiotikais ir specialiais kremais. Dabar tikrai džiaugiuosi rezultatu. Dar tebegydausi, bet praktiškai spuogų nebeliko.. tfu tfu.
biggrin.gif

Galiu pasakyti, kad visi tie kosmetikos priemonės spuoguotai odai, ir t.t. nepadės, čia reikia rimtaus gydymosi.

Linkiu visiems išsigydyti nuo tų giluminių spuogų, nes žinau koks tai košmaras..
Skaidrė
merginos, atrodo, atradau pagaliau kazka gero, yra toks kremas rusiskas nuo inkstiru Placentol Profesora Liubinova (rasosi rusiskai), kainuoja jis apie 50 Lt. Man tie giluminiai liko tik didziausi,maziukai graziai pradingo visai be pedsako smile.gif laikau spygas, kad greitai pranyktu ir didieji

del gydymo antibiotikais - bandziau, padeda tik labai trumpam, o paskui dar pusmeti priobiotikus reikia gerti schmoll.gif daugiau zalos, nei naudos ax.gif
NaturalPath
antibiotikus reikia komplekse su kremukais naudoti. tuomet viskas susitvarkys..
Skaidrė
nepykit uz nuomone, bet as po ju naudojimo sakiau sau NIEKADA ju negersiu del spuogu, juolab, kad nepagerejo. Tai kam organizma nuodyti?
aisku, jeigu kam jie padejo - dziaugiuos! smile.gif
dariene
kaip suprantu jus visas, kurios kankinates su spuogais. as irgi kankinausi, bet jau pradedu atsigauti ir dziaugtis grazia oda. Atradau puikia kosmetika Mary Kay, kurioje yra visa sistema veido prieziurai, tikrai maloni ir veiksminga
Skaidrė
Kokia kaina tos sistemos?
Ellenyte
QUOTE(Skaidrė @ 2009 06 10, 16:16)
merginos, atrodo, atradau pagaliau kazka gero, yra toks kremas rusiskas nuo inkstiru Placentol Profesora Liubinova (rasosi rusiskai), kainuoja jis apie 50 Lt.

O kur galima nusipirkti? Inkštirų tai nelabai yra pas mane, bet sakai ir nuo giluminių padeda?
SparnuotaPaukste
QUOTE(L@pute @ 2009 06 08, 23:23)
*

Na realiai mastant jei beria oda, tai reiskia, kad beda organizmo viduje, tik kad viska kas negerai organizmas ismeta i pavirsiu-oda. mane irgi paberia.
bet manau cia tokios tabletes neiko nepades. neaiskios kazkokiso. plius reikia salinti priezasti, kodle beria, o ne pasekmes tiksliau(na ir pasekmes).manau reikia eiti pas normalia odos specialyste, pas odos gydytoja, o ne pas kokias sarlatanes ar burejas.
as vis veido valymus darau, kazkike padeda, bet neilagam. zinokit susiimsiu ir eisiu pas odos specilaista, nes kitaip tai... dar pavirsiu i dideli spuoga
smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.