Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Opinis kolitas
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
indra
sveikutes

KRISTE nepergyvenk taip viskas susitvarkys tik kiek suprantu dalyvavai tyrime todėl tau taip dažnai kolonoskopiją daro aš irgi kažkada dalyvavau bet jos metu man geraiu irgi nebuvo kraujavo ir skaudėjo buvau nualpus darbe po tyrimo iškart gėriau mesalazina didelėm dozėm po to dar prednezoloną ir viskas susitvarkė - ir tau bus gerai kiek dar tau liko tos programos zinau kad pradžioje ir pabaigoje daro kolonoskopiją nebijok gal jau tau pabaigė ir nebedarys
ir man neseniai siūlė tyrimą bet aš atsisakiau - tai labai nepatenkinti buvo bet ką darysi su gydytojais pyktis irgi labai negali nes tenka lankytis kas mėnesį

Džiaugiuosi už tave Laila (kad apsiėjai be Prednezolono ) tu dar jauna tau stiprybės daugiau reikia

Papildyta:
lynkute tau turbūt maistą irgi labai reikia prisižiūrėt nepastebėjai gal kai ko nors nevalgai tai būna geriau - bet kuriuo atveju užkniso tos ligos blink.gif

jurčik liežuvis žaizdotas tai man sakė kad nuo opinio kolito - tai vienas iš požymių bet man taip pasidaro kai angina sergu (žodžiu kai imunitetas pasilpsta) tada dar ir visą burną skauda - sakė skaluot su Narine ten tokios kapsulės ją išsipildavau į puodelį vandens kad kokie 4 gurkšniai būtų ir skaluodavau po to nurydavau (palaikiusi burnoje) - ten irgi kažkokios gerosios bakterijos

4u.gif
lynkute
QUOTE(indra @ 2006 08 04, 21:03)
sveikutes

KRISTE nepergyvenk taip viskas susitvarkys tik kiek suprantu dalyvavai tyrime todėl tau taip dažnai kolonoskopiją daro aš irgi kažkada dalyvavau bet jos metu man geraiu irgi nebuvo kraujavo ir skaudėjo buvau nualpus darbe po tyrimo iškart gėriau mesalazina didelėm dozėm po to dar prednezoloną ir viskas susitvarkė - ir tau bus gerai kiek dar tau liko tos programos zinau kad pradžioje ir pabaigoje daro kolonoskopiją nebijok gal jau tau pabaigė ir nebedarys
ir man neseniai siūlė tyrimą bet aš atsisakiau  - tai labai nepatenkinti buvo bet ką darysi su gydytojais pyktis irgi labai negali nes tenka lankytis kas mėnesį
Džiaugiuosi už tave Laila (kad apsiėjai be Prednezolono ) tu dar jauna tau stiprybės daugiau reikia
Papildyta:
lynkute tau turbūt maistą irgi labai reikia prisižiūrėt nepastebėjai gal kai ko nors nevalgai tai būna geriau  - bet kuriuo atveju užkniso tos ligos  blink.gif

jurčik  liežuvis žaizdotas tai man sakė kad nuo opinio kolito - tai vienas iš požymių bet man taip pasidaro kai angina sergu (žodžiu kai imunitetas pasilpsta)  tada dar ir visą burną skauda - sakė skaluot su Narine  ten tokios kapsulės ją išsipildavau į puodelį vandens kad kokie 4 gurkšniai būtų ir skaluodavau po to nurydavau (palaikiusi burnoje) - ten irgi kažkokios gerosios bakterijos

4u.gif
*

taip indra pastebejau kad maistas jau reik zodziu ziuret ka valgai darzoviu nelabai galiu valgyt ypac agurku ,viskas, siaubas jau tada niekur neik is namu, nes prisidirbciau i kelnes doh.gif blush2.gif vienu zodziu musu bedos panasios tik kad as taip nekraujuoju tik retkarciais kai dazniau paviduriuoju tada ir isange skauda ir ypac rytais tas apgaulingas noras tustintis doh.gif tai rytais kai einu i darba nieko nevalgau nes jausmas ne is maloniuju blemba blush2.gif doh.gif
jurčik
QUOTE(indra @ 2006 08 04, 20:03)
sveikutes
jurčik  liežuvis žaizdotas tai man sakė kad nuo opinio kolito - tai vienas iš požymių bet man taip pasidaro kai angina sergu (žodžiu kai imunitetas pasilpsta)  tada dar ir visą burną skauda - sakė skaluot su Narine  ten tokios kapsulės ją išsipildavau į puodelį vandens kad kokie 4 gurkšniai būtų ir skaluodavau po to nurydavau (palaikiusi burnoje) - ten irgi kažkokios gerosios bakterijos
*

o tai ir tau jis zaizdotas g.gif ar ir kitoms merginoms jis toks yra g.gif as jau puolu i nevilti verysad.gif man tas erozijas ytariu ytaise antibiotikai kuriu per pusmety isgeriau 5dozes doh.gif man ir sake kad yra angina ir reik ja operuot,bet jau nzn kuom tiket verysad.gif
jau ir antidepresantus pradedu gert,nes atsimusiau kaip i siena su tais daktarais,vienas gerk kitas negerk vaistus doh.gif man dar ir limfmazgiai apacioj ausu padideje ir skausmingi verysad.gif
LaiLa25
QUOTE(kriste91 @ 2006 08 04, 13:28)
Sveikos, likimo draugės. Net nepatogu įsijungti į jūsų šaunų pokalbį, bet norisi issikalbet... Man opinį kolitą diagnozavo prieš 8 mėn. Nuo tada ir vargstu... Po tyrimo, kurio metu ir biopsija darė ir viską į CD įrašė (tikrai to "filmuko" niekad nežiūrėsiu) ir įrašė i programą, kurios metu gydausi Mesalazinu. Po intensyvaus 8 sav.gydymo vėl darė tyrimą, pasirodo pasiekėm remisiją, perėjau ant mažesnių Mesalazino dozių, bet...dažnai būna paūmėjimai, vėl kraujuoja. Birželio mėn vėl darė tyrimą, vėl 10cm žarnos apimta opomis... Būna pagerėja, ir vėl kraujuoja... Jau nežinau nei ką valgyt, nei ką gert... Žolininkė Žana(Kaune ji žinoma) skyrė ąžuolo žievės, ramunėlių ir čiobrelių mišinį. Įsigijau Elektrolaizerį, gėriau "negyvą" vandeni (knygelėj rašo,kad negyvu vandeniu kolitas išgydomas per parą..cha-cha-cha.) Šiandien ypač man blogai. Jei paskambinsiu daktarui, tikriausiai vėl darys tyrimą, dar palauksiu iki pirmadienio, gal dar nenumirsiu...Jau , atrodo taip sąžiningai ir tuos vaistus geriu, ir maistą prisižiūriu, o kaip blogai taip blogai....Nepykit, kad su tokiom liūdnom mintim čia įlindau.....
*

Labutis,
Visai ner del ko pykti, tam cia ir renkames ir kalbames, kad kuo daugiau apie sia liga suzinoti ir pasidalinti informacija. ......uzjauciu tave labai, zinau ka reiskia kai daro kolonoskopija......as ja dariau du kartus, ir dabar sakiau maziausiai po 5 ar net 10 metu darysiuos, nebent man labai pabloges. ...
laikykis ir nenusimink, mes kartu su tavimi. Kartu isgyvensim viska

Papildyta:
QUOTE(jurčik @ 2006 08 06, 11:05)
o tai ir tau jis zaizdotas g.gif ar ir kitoms merginoms jis toks yra g.gif as jau puolu i nevilti verysad.gif man tas erozijas ytariu ytaise antibiotikai kuriu per pusmety isgeriau 5dozes doh.gif man ir sake kad yra angina ir reik ja operuot,bet jau nzn kuom tiket verysad.gif
jau ir antidepresantus pradedu gert,nes atsimusiau kaip i siena su tais daktarais,vienas gerk kitas negerk vaistus doh.gif man dar ir limfmazgiai apacioj ausu padideje ir skausmingi verysad.gif
*

hmmm, nus man tikrai nebuvo liezuvis zaizdotas.....nzn, gal tai tikrai nuo organizmo issekimo didelio...bet net ir tada, kai vos paeiti galejau, net tada jis nebuvo zaizdotas.....tikrai nzn nuo ko taip gali but....
Papildyta:
[quote=indra,2006 08 04, 22:03]
sveikutes

INDRA Aciu tau smile.gif taip ir as dziaugiuosi, kad nereikejo prednizolono smile.gif
o del gydytoju, tai siuo atveju jie gali pykti, kiek tik telpa. Nes as manau, kad tai reta liga, ir jie baisiai nori gauti praktikos ir ten ilindes apziuret viska. Nesileidau darytis tyrimo ir as paskutini karta, nors kai ligoninej gulejau tai visi tik ir tryne rankomis. eina jie grybauti. nebusiu isbandymu triusiu. Kiek gyvensiu tiek uzteks smile.gif
Papildyta:
QUOTE(lynkute @ 2006 08 04, 07:18)
aciu laila  blush2.gif
siaip tai nuramino kad nera ko nors rimto mirksiukas.gif ,bet kaip ji pagydyt sita sindroma bjauru ,nes vaistai tik tam kartui kad palengvetu,o siaip tai liepe gerti lepikoly.nes ten naturalus produktas su gerosiom bakterijom.

laila tu dar vis tame paciame darbe dirbi? g.gif nu zinai gal istikruju tau reiketu pasiieskoti ramesnio darbo,nes mums tai labai ne i nauda visokie stresai.
*

smile.gif ner uz ka, tikiu kad susitvarkysi su tuo sindromu, pamatysi smile.gif
taip, grizau po sanatorijos, matysiu, kaip toliau bus, jei vel streso doze gausiu manau teks kazka kita galvoti smile.gif
jurčik
sveikutes 4u.gif
sakykit kuom skiriasi rektoskopija ir kolonoskopijos tyrimai g.gif nes man sake ir kartos tik va nzn kuom sie pavadinimai skiriasi g.gif
tiesa man pradejo isange niezeti jau trys savaites ir vis nepraeina doh.gif
ir kada baigsis tas uzburtas ratas verysad.gif juk esam dar jaunos ir pats laikas dziaugtis gyvenimu 4u.gif
lynkute
sveikutes    sakykit kuom skiriasi rektoskopija ir kolonoskopijos tyrimai  nes man sake ir kartos tik va nzn kuom sie pavadinimai skiriasi    tiesa man pradejo isange niezeti jau trys savaites ir vis nepraeina    ir kada baigsis tas uzburtas ratas  juk esam dar jaunos ir pats laikas dziaugtis gyvenim

man irgi buna niezulys isanges bet kai dare rektoskopija tai nieko blogo nemate ikiso toki stiklini strypa 16cm.i isange ir ziurejo ir poto dar eme gabaliuka zarnos tai jokiu opu nerado tai ir pripazino dirglios zarnos sindroma,o niesti as manau delto gal itruksta zarnoj nuo tustinimosi
jurčik
QUOTE(lynkute @ 2006 08 07, 19:20)
man irgi buna niezulys isanges bet kai dare rektoskopija tai nieko blogo nemate ikiso toki stiklini strypa 16cm.i isange ir ziurejo ir poto dar eme gabaliuka zarnos tai jokiu opu nerado tai ir pripazino dirglios zarnos sindroma,o niesti as manau delto gal itruksta zarnoj nuo tustinimosi
*

sakyk o sita tyrima kai tau dare ar reikejo gert tuos miltelius kad zarnyna isvalyti ar uzteko tiesiog nueit normaliam stovi g.gif na kad ten ju neapdirbt ax.gif
lynkute
QUOTE(jurčik @ 2006 08 07, 21:07)
sakyk o sita tyrima kai tau dare ar reikejo gert tuos miltelius kad zarnyna isvalyti ar uzteko tiesiog nueit normaliam stovi g.gif na kad ten ju neapdirbt ax.gif
*

na as is vakaro nieko nevalgiau ir ryte nieko net negeriau ir dar liepe nusipirkt klizmute ir pries tyrima pasidaryt kad viskas issivalytu,bet tyrimas baisiai nemalonus doh.gif ypac po tyrimo buvau kaip isprievartauta doh.gif labai neissigask nera nei skauda nei ka, bet tik nemalonu blush2.gif
kriste91
Yra tokios ampules: FULSED, pries pat tyrima suleidzia i vena, tai nelabai ka ir prisimeni, tokia apgirtus jautiesi, bet labai gerai. O jau tu FORTRANS milteliu gerimas ir 3 l vandens is vakaro man baisiau negu pats tas zarnyno tyrimas (tik nezinau ar koloskopija ar endoskopija?)Gal tau ne toki darys? Bet vistiek ta ampulyte verta susileisti. Nebijok ir geru atsakymu!
Rugegele
Oi moterys kaip aš jus užjaučiu.Aš irgi viską žinau apie šią ligą-opinį kolitą, nes jau beveik penki metai sega mano sūnus.Ką mums teko iškentėti- būtų ilgas pasakojimas.Man nuo įtampos kažkas darosi, pati nesupranto. Bet čia tiek to.
O kas sergate opiniu kolitu būtinai laikykitės dietos ir pabandykite pagerti sidabražolės arbatos - mano sūnui padėdavo.
LaiLa25
QUOTE(jurčik @ 2006 08 07, 19:04)
sveikutes 4u.gif
sakykit kuom skiriasi rektoskopija ir kolonoskopijos tyrimai g.gif nes man sake ir kartos tik va nzn kuom sie pavadinimai skiriasi g.gif
tiesa man pradejo isange niezeti jau trys savaites ir vis nepraeina doh.gif
ir kada baigsis tas uzburtas ratas verysad.gif juk esam dar jaunos ir pats laikas dziaugtis gyvenimu  4u.gif
*

nu nzn, kai man dare kolonoskopija, tai man reikejo gerti tuos 3l vandens su tais vaistais, ir kita diena dare ta tyrima, tai man ne 16cm kiso, o tiek kiek eina storasis zarnynas, apie metra atrodo. Pries si tyrima ir man suleido vaistus nuo skausmo, tai ir as buvau apdujus tokia, ir ne taip skaudejo....o kad nemalonu tai labai....
Papildyta:
verysad.gif verysad.gif
QUOTE(Rugegele @ 2006 08 09, 10:19)
Oi moterys kaip aš jus užjaučiu.Aš irgi viską žinau apie šią ligą-opinį kolitą, nes jau beveik penki metai sega mano sūnus.Ką mums teko iškentėti- būtų ilgas pasakojimas.Man nuo įtampos kažkas darosi, pati nesupranto. Bet čia tiek to.
O kas sergate opiniu kolitu būtinai laikykitės dietos ir pabandykite pagerti sidabražolės arbatos - mano sūnui padėdavo.
*

Aciu uz palaikyma tau labai.
isivaizduoju kaip jautiesi.....nieko ner baisiau kai matai serganti vaika....matau tai savo tevu akyse, kaip jie pergyvena....ir dziaugiuosi, kad mane jie palaiko ir neleidzia iklimpti i depresija.....traukia i virsu, jei ne tevai, manau senai jau psichuskej guleciau....
Man taip pat sako, kad reik dietos laikytis, bet man taip sunku.....truksta valios, tiesiog negaliu.... verysad.gif
lynkute
as sneku apie rektoskopija o ne kolonoskopija g.gif
Papildyta:
tiesa as pati dietos laikausi man taip lengviau nera to apgaulingo noro tustintis blush2.gif
kriste91
Paskutiniame sveikatos laikrastyje "Žiniuonių patarimai" rašo, kad opinį kolitą patariama gydyti Mumijumi. Reikia ir juo pamėginti, gal blogiau nebus? (Mumijaus yra pirkti homeopatinėse vaistinėse). Taip pat ten rašo ir apie Sidabražolę- ir ji mums tinka. Tai ką, pirmyn į homeopatinę vaistinę! smile.gif)
lynkute
reiks ir man nusipirkti gal ir man pades ax.gif nuimti tuos nemalonumus aciu kriste uz patarimus
wub.gif
jurčik
sveikutes 4u.gif
ryt man kartos vel ta tyrima,tik paziures ten kur buvo erozijos,zarnyno valyt nereik,tik klizmutes pasidaryt,viena is vakaro,kita ryte doh.gif dieve kaip bijau verysad.gif
lynkute
QUOTE(jurčik @ 2006 08 09, 15:21)
sveikutes 4u.gif
ryt man kartos vel ta tyrima,tik paziures ten kur buvo erozijos,zarnyno valyt nereik,tik klizmutes pasidaryt,viena is vakaro,kita ryte doh.gif dieve kaip bijau verysad.gif
*

nieko baisaus nebus nebijok bet uztat zinosi padeti galva i virsu mirksiukas.gif parasyk kai zinosi rezultatus ir man dare si tyrima nieko baisaus ,tik nemalonu.neprisigalvok is anksto .
jurčik
aciu uz palaikyma mirksiukas.gif rytoj parasysiu butinai 4u.gif palaikykit kumstukus apie 11val ax.gif
lynkute
sveikutes
na kaip laikotes g.gif jurcik kaip tau sekesi g.gif kaip tyrimas
jurčik
QUOTE(lynkute @ 2006 08 10, 17:29)
sveikutes
na kaip laikotes g.gif jurcik kaip tau sekesi g.gif kaip tyrimas
*

labutis 4u.gif na viskas praejo sklandziai,paziurejo tik ta vieta kur buvo erozijos,ir atsakymas toks,ju nebera schmoll.gif tai va atsakymai geri ax.gif
tiesa merginos ar jums tyre tik storaja zarna g.gif nes kai buvau kaune pries savaite,jie kazka uzsimine apie plonaja kad istirti g.gif na jei teisingai issireiskiu blush2.gif
LaiLa25
QUOTE(kriste91 @ 2006 08 09, 14:16)
Paskutiniame sveikatos laikrastyje "Žiniuonių patarimai" rašo, kad opinį kolitą patariama gydyti Mumijumi. Reikia ir juo pamėginti, gal blogiau nebus? (Mumijaus yra pirkti homeopatinėse vaistinėse). Taip pat ten rašo ir apie Sidabražolę- ir ji mums tinka. Tai ką, pirmyn į homeopatinę vaistinę! smile.gif)
*

hm, man kaune uzrode diagnostikos centra, ten sake gydo hemoopatiais tais visais, tai sakiau ir as eisiu bandyti, nieko juk neprarasiu isskyrus pinigus biggrin.gif
paziuresim ka pasakys, tik kad laukti uzsiregistravus ten reik apie dvi savaites, tai eisiu po atostogu smile.gif paziuresim ka pasakys smile.gif
lynkute
sveikos paneles 4u.gif
kaip sveikatytes? g.gif man tai nelabai sitom dienom viduriuoju ir pilva maudzia pradejau gerti sidabrazole bet dar nieko nesijaucia verysad.gif
kaip tau jurcik ar susileidai alijosiu ir kaip ar jauciasi koks poveikis? g.gif
kriste91
Aš irgi geriu Sidabražolę, bet trijuose šaltiniuose radau skirtingus gaminimo būdus. Internete- iš šakniastiebių, pavirinti 20min, gerti po 1 valg. šaukštą, ant pokelio - virinti 5 min, gerti po 150 ml : Žiniuonių patarimuose- ne šakniastiebiai, o pati žolė ir vėl kitoks naudojimas. Aš geriu pagal internetinį būdą, dabar kelios dienos lyg ir geriau.(bet aš pastoviai vis dar geriu Mesalaziną). Jei įdomu, galite pasižiūrėti www.natura.lt ten apie Andų vaistažoles. Prie opinio kolito jų daktaras rekomenduoja :VILKAKORĄ, SANGRE de DRAGO ir UBOS.(apie jas galima rasti to puslapio vaistažolių skyriuje) Viskas būtų lyg ir nieko,bet rekomenduoja naudoti 3 mėn, o tų 3-jų preparatų kaina 3 mėn. - 660.95 lt., brangoka...Žinant, kad tikrai padės, gal būtų ir galima pamėginti?
jurčik
QUOTE(lynkute @ 2006 08 16, 06:50)
sveikos paneles 4u.gif
kaip sveikatytes? g.gif man tai nelabai sitom dienom viduriuoju ir pilva maudzia pradejau gerti sidabrazole bet dar nieko nesijaucia verysad.gif
kaip tau jurcik ar susileidai alijosiu ir kaip ar jauciasi koks poveikis? g.gif
*

sveikute 4u.gif tikiuosi tau geriau ax.gif
susileidau ta alijosiu,bet kazko tikrai nepajauciau g.gif
lynkute
QUOTE(jurčik @ 2006 08 25, 14:12)
sveikute 4u.gif tikiuosi tau geriau ax.gif
susileidau ta alijosiu,bet kazko tikrai nepajauciau g.gif
*

sveika ,na ko tik nesimu gerti vis tas pats keliom dienom pajutau lyg pagerejima,bet kad gerai butu nera
g.gif
o alijosiaus dar negavau veza veza ir niekaip neatveza sake ir baltarusijoj nelabai jo yra greit isperka g.gif
o kaip kitos jauciasi mergytes? g.gif
skaistė

o kaip kitos jauciasi mergytes? g.gif
*

[/quote]

Sveikos merginos 4u.gif wub.gif
Kaip šaunu vėl prie jūsų prisijungti mirksiukas.gif
Lynkute nors tiek gerai, kad tau pripažino ne kolitą, o tą sindromą, dabar abi su juo kovosim, nors ir ši liga baisi doh.gif bet kaip nors susitvarkysim.
Laila[B] kaip tavo sveikatėlė dabar g.gif
lynkute

sveikute skaiste na ir ilgai pas mumi nebuvai jau ir pasiilgau blush2.gif na taip kovosim abi bet jau nezinau net kaip g.gif jau viska isbandziau ir efektas laikinas. doh.gif
o kaip tu jautiesi gal dirbi kur?
skaistė
QUOTE(lynkute @ 2006 08 27, 06:37)
sveikute skaiste na ir ilgai pas mumi nebuvai jau ir pasiilgau blush2.gif na taip kovosim abi bet jau nezinau net kaip g.gif jau viska isbandziau ir efektas laikinas. doh.gif
o kaip tu jautiesi gal dirbi kur?
*

Man su sveikata viskas po senovei doh.gif man tiek geriau, kad nevargina viduriavimas, bet tas pastovus pūtimas ir burbuliavimas kažkur viduriuose tai iki nevilties davaro doh.gif Visas vaistines apėjau ir niekur negaunu tokių homeopatinių lašiukų lietuviškų, jie kažkiek padėdavo. Buvau užsukusi pas žolininkę, maniau kokių žolelių pabandyti, bet ten reikia iš anksto užsiregistruoti pas ją, kad priimtų, tai susinervinau ir grįžau tuščiom
Kaip šaunu, kad tu jau dirbi thumbup.gif dabar vis kitaip, yra kažkokia veikla, o namie tik depresiją galima įsivaryti.
Aš niekur nedirbu, laukiu rugsėjo 1. Nuo lapkričio vidurio man prasidės praktika, tik dar nežinau kur reikia susirasti ją atlikti g.gif
O kaip kiti tavo reikaliukai dėl kurių važiavai į Vilnių ar susitvarkė kiek g.gif
lynkute
QUOTE(skaistė @ 2006 08 27, 10:52)
Man su sveikata viskas po senovei  doh.gif man tiek geriau, kad nevargina viduriavimas, bet tas pastovus pūtimas ir burbuliavimas kažkur viduriuose tai iki nevilties davaro  doh.gif Visas vaistines apėjau ir niekur negaunu tokių homeopatinių lašiukų lietuviškų, jie kažkiek padėdavo. Buvau užsukusi pas žolininkę, maniau kokių žolelių pabandyti, bet ten reikia iš anksto užsiregistruoti pas ją, kad priimtų, tai susinervinau ir grįžau tuščiom
Kaip šaunu, kad tu jau dirbi  thumbup.gif dabar vis kitaip, yra kažkokia veikla, o namie tik depresiją galima įsivaryti.
Aš niekur nedirbu, laukiu rugsėjo 1. Nuo lapkričio vidurio man prasidės praktika, tik dar nežinau kur reikia susirasti ją atlikti  g.gif
O kaip kiti tavo reikaliukai dėl kurių važiavai į Vilnių ar susitvarkė kiek  g.gif
*

taip ir nesibaige tos moteriskos ligos nieko neranda nervas ima bet nutariau nevazineti i vilniu nes kuo daugiau tyriesi tuo daugiau visko randa jau nuo tu vaistu bloga daros
doh.gif taip ir gala gali gauti blush2.gif
skaistė
QUOTE(lynkute @ 2006 08 28, 09:15)
taip ir nesibaige tos moteriskos ligos nieko neranda nervas ima bet nutariau nevazineti i vilniu nes kuo daugiau tyriesi tuo daugiau visko randa jau nuo tu vaistu bloga daros
doh.gif taip ir gala gali gauti blush2.gif
*

Lynkute, o kokius vaistus dar vartoji, kažką anksčiau minėjai lyg metaspasmil, o kas jis per vaistas g.gif
lynkute
man ji skyre santariskese naikina viduriu putima pilvo skausmus ir kitokius negalavimus bet man jis ne kazi ka padejo g.gif
kristuksss
seip nuo putimo ir nemaloniu pojuciu, gurguliavimo man asmeniskai neblogai padeda spasmomenas ax.gif jei reikia greito poveikio, gaila, kad jis negydo verysad.gif
lynkute
geriau bet jis man nei kiek nepadejo unsure.gif
kristuksss
niu va matyt kas tinka vienam ne visada tinka kitam ax.gif kaip pavyzdziui ir su grybuku bigsmile.gif
LaiLa25
Sveikos merginos smile.gif kaip laikotės????? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Aš tai tik šiandien iš atostogų grižau, buvau į Švediją savaitei išlėkusi, o kitą savaitę namie praleidau ir šen bei ten.
Šiaip tai pas mane svyruojančiai reikalai eina. Tai geriau tai blogiau, čia Švedijoj pasiropščiau po kalnus biškį, pavargau, iš kart pasijautė. O dabar vėl atrodo normalizuojasi. Nzn, bet šiaip neimu i galva, nes kitaip nebus. Dar i ta diagnostikos centra nenuvaziavau, bet reikes pabandyti smile.gif pazesim ka gero ten ras jie man smile.gif Bet su kolitu-tai reik daug ramybės ir poilsio, jokiais budais nepervargti ir nepasitempti, nesitampyti, is kart pablogeja. o del vaistu, nzn, kraujo nors ir yra, nedaug, bet jokiu kol kas negeriu, kai pabloges, tada vel gersiu smile.gif ot kokia as bjauri smile.gif

austeja001
Sveikutės. Su dideliu susidomėjimu perskaičiau visų Jūsų pasisakymus. Pati taip pat jau metus vargstu dėl šios ligos ir iki tol maniau, kad viena tokia esu, nes nieko anksčiau neteko apie tai girdėti. Prisiskaičiau daug visokios informacijos, bet nuo to, deja, nepagerėjo. verysad.gif Man, kaip ir Jums būna šiuo požiūriu giedresnių ir niūresnių dienų, aš taip pat stengiuosi "nekreipti dėmesio" į tai, tikėt, kad mokslas visagalis ką nors naujo išras ir man padės. Todėl mielai prisijungčiau prie Jūsų gražaus bendravimo, išklausyčiau Jūsų patarimus, o ir pati pasidalinčiau, kuo tik įstengčiau. Nepasiduokit, sveikit, bendraukit 4u.gif
lynkute
QUOTE(austeja001 @ 2006 09 08, 15:55)
Sveikutės. Su dideliu susidomėjimu perskaičiau visų Jūsų pasisakymus. Pati taip pat jau metus vargstu dėl šios ligos ir iki tol maniau, kad viena tokia esu, nes nieko anksčiau neteko apie tai girdėti. Prisiskaičiau daug visokios informacijos, bet nuo to, deja, nepagerėjo.  verysad.gif Man, kaip ir Jums būna šiuo požiūriu giedresnių ir niūresnių dienų, aš taip pat stengiuosi "nekreipti dėmesio" į tai, tikėt, kad mokslas visagalis ką nors naujo išras ir man padės. Todėl mielai prisijungčiau prie Jūsų gražaus bendravimo, išklausyčiau Jūsų patarimus, o ir pati pasidalinčiau, kuo tik įstengčiau. Nepasiduokit, sveikit, bendraukit  4u.gif
*

sveika prisijungusi austeja prie musu saunaus burelio aisku kad tu ne viena tokia wub.gif ir gali su mumi pasikalbeti 4u.gif nors man ir ne tokia liga bet irgi bjauri doh.gif ,bet kadangi uzvedziau toke temele vistiek ydomu su jumi visoms bendrauti thumbup.gif
lynkute
ko kazi nerodo kai kuriu zinuciu g.gif
LaiLa25
jop, kas nutiko, gal kad as paminejau vokieciu firma.....bet pavadinimo nesakiau nes net nezinau.kiba maza tu firmu....o gal del tu bandymu.... sad.gif .....nesuprantu nieko...butu perspejima koki parase ar ka..... sad.gif
matysim, kaip toliau, ir kai issiaiskinsiu apie juos viska-parasysiu vel smile.gif
juk mes visos norim pasveikti smile.gif

skaistė
QUOTE(LaiLa25 @ 2006 09 13, 10:18)
jop, kas nutiko, gal kad as paminejau vokieciu firma.....bet pavadinimo nesakiau nes net nezinau.kiba maza tu firmu....o gal del tu bandymu.... sad.gif .....nesuprantu nieko...butu perspejima koki parase ar ka..... sad.gif
matysim, kaip toliau, ir kai issiaiskinsiu apie juos viska-parasysiu vel smile.gif
juk mes visos norim pasveikti smile.gif
*

Sveika Laila 4u.gif wub.gif
Kaip tavo sveikatėlė g.gif Kažką perskaičiau, bet ar ko nerodo čia man, tai nelabai suprantu kas su ta vokiečių firma. O šiaip parašyk kaip sekasi, tiek seniai bendravom smile.gif
LaiLa25
QUOTE(skaistė @ 2006 09 14, 10:46)
Sveika Laila 4u.gif  wub.gif
Kaip tavo sveikatėlė  g.gif Kažką perskaičiau, bet ar ko nerodo čia man, tai nelabai suprantu kas su ta vokiečių firma. O šiaip parašyk kaip sekasi, tiek seniai bendravom  smile.gif
*

Labutis, taip senokai bendravom jau smile.gif sveikatele tai...gyvensiu smile.gif
bet siaip tai visokiu dienu buna, tai blogiau tai geriau....a bet nenusimenu. Gyventi reikia, ir kabinuosi kiek pajegiu i gyvenima....
O del tos firmos....baisu net ka rasyt, nes vel dings info smile.gif turiu ziniu, kad pavyko vienam zmogui atrodo pasveikti, jis tokia pacia liga turi, kaip as. Tai bandysiu iki jo prisikasti ir issiaiskinti, kas ir kaip ir kodel. Zadejau sia savaite, bet turbut tik kita sav. iseis....nus as pasistengsiu kaip galima greiciau viska issiaiskinti smile.gif ir labai tikiuosi, kad mes galesim pasveikti smile.gif
lynkute
as manau kad ne del sito nes neveike visas forumas gali del sito nekrept demesio dar ne tiek priraso ax.gif labai butu malonu suzinoti vaistukus gal ir mum su skaiste tiktu nes padirbejau sunkiai kraujas varo. doh.gif
skaistė

Aš taip džiaugiuosi, kad Lailai pavyko kažką naujo sužinoti apie savo ligą, o svarbiausia, kad įmanoma pasveikti, tikiuos viskas bus gerai smile.gif
Lynkute o tu darbe ar ką sunkiai neši, ar šiaip nuo nuovargio pablogėjo doh.gif
laikykitės merginos mirksiukas.gif
lynkute
na dezes tenka patampyti su prekemis verysad.gif ir po to jau ryte pasimato kraujas
bet nieko nepadarysi toks darbas.

o kaip tau skaiste ka siuo metu veiki?ir kaip sveikatuke. g.gif
kriste91
Sveikutes. Aisku, keista ir idomu kodel istryne idomu pasikalbejima? Zinoma, mes visos norim pasveikti ir kiekviena informacija labai naudinga. Aciu Lailai, kad ji su mumis pasidalins gautomis ziniomis. O as siandien perskaiciau, kad mums labai tinka Vaistines Taukes (kitaip kaulazoles) ir linu semenu nuoviras. Reikia gerti vietoj vandens. Na, linu semenys tai tikrai gerai, o ta Tauke tai nuodinga ir labai reikia tinkamai dozuoti. Baisoka su ja... g.gif Ir dar tarp valgymu reikia suvalgyti graikisku riesutu, per diena iki 70 gr. Raso, kad po menesio opa aprimsta, o po 4 men uzsitraukia. Ir dar - siandien pradejau skaityti Valerijaus Sinelnikovo knyga "Pamilk liga savo" apie pasamones paslaptis. Gal kuri skaitet? Gal padejo?
kristuksss
QUOTE(kriste91 @ 2006 09 16, 15:58)
Sveikutes. Aisku, keista ir idomu kodel istryne idomu pasikalbejima? Zinoma, mes visos norim pasveikti ir kiekviena informacija labai naudinga. Aciu Lailai, kad ji su mumis pasidalins gautomis ziniomis. O as siandien perskaiciau, kad mums labai tinka Vaistines Taukes (kitaip kaulazoles) ir linu semenu nuoviras. Reikia gerti vietoj vandens. Na, linu semenys tai tikrai gerai, o ta Tauke tai nuodinga ir labai reikia tinkamai dozuoti. Baisoka su ja... g.gif  Ir dar tarp valgymu reikia suvalgyti graikisku riesutu, per diena iki 70 gr. Raso, kad po menesio opa aprimsta, o po 4 men uzsitraukia. Ir dar - siandien pradejau skaityti Valerijaus Sinelnikovo knyga "Pamilk liga savo" apie pasamones paslaptis. Gal kuri skaitet? Gal padejo?
*

man psichologijos destytoja rekomendavo Karnegio knyga "Kaip įveikti stresą ir pradeti gyventi", sake labaib gera,bet beda kad as tais psichologiniais isvedziojimais kazkaip nelabai tikiu, g.gif jei tikeciau gal ir padetu...o linu semenis geriau, bet kazkaip nejauciau pagerejimo verysad.gif nu matyt kiekvienam cia asmeniskai rolleyes.gif
lynkute
QUOTE(kristuksss @ 2006 09 18, 17:56)
man psichologijos destytoja rekomendavo Karnegio knyga "Kaip įveikti stresą ir pradeti gyventi", sake labaib gera,bet beda kad as tais psichologiniais isvedziojimais kazkaip nelabai tikiu, g.gif  jei tikeciau gal ir padetu...o linu semenis geriau, bet kazkaip nejauciau pagerejimo  verysad.gif nu matyt kiekvienam cia asmeniskai rolleyes.gif
*

as irgi netikiu knygomis tokiomis man kzkaip nepatikimai skamba schmoll.gif
o del semenu seklu tai daugiau gal skrandzio ligomis kai sergama buvau gerusi anksciau kai rugstingumas buvo didelis tai jos padedavo.
skaistė

o kaip tau skaiste ka siuo metu veiki?ir kaip sveikatuke. g.gif
*

[/quote]

Sveikos 4u.gif
šiaip retai beparašau, nes esu labai užsiėmusi. Net apie ligas nėra kada bepagalvoti doh.gif siaubingai dabar spaudžia mus su tais mokslais, nes iki lapkričio vidurio reikia viską atsiskaityti ir reikia eiti praktiką atlikti.
O šiaip su sveikata tai ne kas. Bet kažkaip vieną dieną geriau, kitą blogiau, nors nieko keisčiau, rodos nesuvalgau, bet organizmo reakcija vis kitokia kaskart.
buzialis
Sveikos ligos draugės 4u.gif
Esa dar viena "opinė koalitė" smile.gif Sergu jau 4,5 metų. du metus variau su prednizolonu - nelabai padėjo, ir profesorius skyrė imurana, tai va su jo jau 2,5 metu ir draugaju ir plius solofalko (mesalazino) klizmutes kas vakara doh.gif
Dabar mano bukle stabilizavosi, nu ta vadinama remisija, tai padariau echoskopija ir brač rado akmenuka tulžies puslei. Tai va sad.gif
Čia susirinkusi tikra group.gif ir as tikiu , kad kada nors mes įveiksime šia ligą smile.gif
Kuom aš galiu su Jumis pasidalint:
1. nepervargit ir sunkai nekilnokit
2. nesinervuoti!!!!!!!! būtina sąlyga, nes nervai ir stresai viska gali suagadint. Didesnis stresas ir vėl kraujavimas.
Kai mokinausi tai sai pasakiau: svarbu išlaikyt egzamina, o pažimys...
Laikykites, viskas bus ok
lynkute
QUOTE(buzialis @ 2006 09 27, 11:07)
Sveikos ligos draugės 4u.gif
Esa dar viena "opinė koalitė" smile.gif  Sergu jau 4,5 metų. du metus variau su prednizolonu - nelabai padėjo, ir profesorius skyrė imurana, tai va su jo jau 2,5 metu ir draugaju ir plius solofalko (mesalazino) klizmutes kas vakara doh.gif
Dabar mano bukle stabilizavosi, nu ta vadinama remisija, tai padariau echoskopija ir brač rado akmenuka tulžies puslei. Tai va sad.gif
Čia susirinkusi tikra group.gif ir as tikiu , kad kada nors mes įveiksime šia ligą smile.gif
Kuom aš galiu su Jumis pasidalint:
1. nepervargit ir sunkai nekilnokit
2. nesinervuoti!!!!!!!! būtina sąlyga, nes nervai ir stresai viska gali suagadint. Didesnis stresas ir vėl kraujavimas.
Kai mokinausi tai sai pasakiau: svarbu  išlaikyt egzamina, o pažimys...
Laikykites, viskas bus ok
*

sveika prisijungusi
drinks_cheers.gif buziali thumbup.gif prie musu skyrelio aisku nesidziaugu kad musu gretos dideja ligos atzvilgiu ,bet saunu kad kartu galima padaryti daug daugiau ir pasiguosti viena kitai wub.gif
buzialis
A,iu linkute smile.gif
Prieš kurį laiką rašiau klausima gydotojai ginekologei, būtent apie vaikelio planavimą ir opini koalitą : tik dabar perskaičiau atsakymą, kad sergant OK galima planuoti vaikelį. Tai tokia žinia esu labai patenkinta biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.