Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Nesibaigiančios ginekologinės problemos
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
kruvinoji_meri
Buten nuo to,kad pasimaudei ezere ir galejo pradet skaudet. http://www.medicinavisiems.lt/default.asp?...75&subj=str cia viskas apie tokius skausmus.

O man tai pasimaudzius ezere iskaro herpesas islenda ir ne ant veido lupu, kitu sad.gif Su pienlige kazkaip nesunkiai susitvarkiau, na is trecio karto berds iveikaiu. Pageriau geruju bakteriju, aisku tik medvilnines kelnaites, nedaug saldumynu. Ir dar svarbu poilsis smile.gif Aisku su vyru gydemes abu, nes jei as susirgau tai reiskias ir jam yra.
širlė
kruvinoji_meri,2008 08 08, 18:11]
Buten nuo to,kad pasimaudei ezere ir galejo pradet skaudet. http://www.medicinavisiems.lt/default.asp?...75&subj=str  cia viskas apie tokius skausmus.
O man tai pasimaudzius ezere iskaro herpesas islenda ir ne ant veido lupu, kitu sad.gif Su pienlige kazkaip nesunkiai susitvarkiau, na is trecio karto berds iveikaiu. Pageriau geruju bakteriju, aisku tik medvilnines kelnaites, nedaug saldumynu. Ir dar svarbu poilsis smile.gif  Aisku su vyru gydemes abu, nes jei as susirgau tai reiskias ir jam yra.

ten raso kad reikia kreipis pas gyditoja, tai ar i ginekologa, ar taip pas seimos? g.gif
kruvinoji_meri
kreipkis i seimos, o jis jau zinos kur tau siuntima duot smile.gif
Ajuni
Man irgi iskilo problema...per menesines buvau prie ezero, naudojau tamponus( nors siaip ju nenaudoju)...dabar savaite po menesiniu, bet maudzia pilva, atsirado baltu tirstu isskyru unsure.gif gal cia nieko ir baisaus, bet kai niekad nebudavo... cia pasiskaitinejau,kad gali buti ir nuo tamponu blink.gif o gal ir kokia infekcija pasigavau?
baltažiedė
man nuo ežero infekcija irgi buvo
net kelis mėnesius (visą vasarą prieš kelis metus) kankinausi
jau galvojau, kad nuo vyriškio kažkas ateina... jau sakiau eisim kartu... bet kažkaip maudynės baigėsi, baigėsi ir problemos...
Jolanciu
Sveikutes 4u.gif na problemos problemeles.... cia matau dauguma kalba apie pienlige.... as jos neturiu... bet pasipasakosiu apie kitokias bedeles.... issityriau ureaplasma ir chlamdijas...atrado chlamidijas... kurios sukele man kolpita...prisiskaiciau info kad isgydoma vaistais...bet reikia abiems partneriams gert vaistukus... tai taip ir darysim.. dar laukiu atsakymeliu del žpv[žmogaus papilomo virusas]... labai jaudinuos kad neatrastu jos pas mane... noriu kuo greiciau susitvarkyt viska TEN... nes kol gydaus, negaliu uzsiiminet lyt.santykiais doh.gif ar yra merginu su tokiom paciom ar bent panasiom bedom?... ar yra tokiu, kurios turi žpv? kaip gydotes ir ar isgydomas tas žpv? unsure.gif
Taniusik5
QUOTE(Ajuni @ 2008 08 09, 15:35)
Man irgi iskilo problema...per menesines buvau prie ezero, naudojau tamponus( nors siaip ju nenaudoju)...dabar savaite po menesiniu, bet maudzia pilva, atsirado baltu tirstu isskyru  unsure.gif gal cia nieko ir baisaus, bet kai niekad nebudavo... cia pasiskaitinejau,kad gali buti ir nuo tamponu blink.gif o gal ir kokia infekcija pasigavau?
*

nuo tamponu turbut kaip ir as issitaisei Bakterine vaginoze... baisus dalykas, maksties sausumas tirstos baltos isskyros, kartais atsiranda net nemalonus kvapas blush2.gif bandau gydyt viskuo... o tau galiu patart pradziai nusipirkt naturaliu maksties bakteriju GYNOCAPS vadinas nuo ju blogiau tikrai nebus mirksiukas.gif ir gal kai tik pati pradzia spes pagelbet 4u.gif
baltažiedė
aš tamponus naudoju jau kokius 5 metus nuolat, na, aišku, ne visą dieną, o tik darbe (nors kartais ir darbe pakeltus dedu), kai kur reikia išvykti, per pirmas mmm dienas... bet jokiu ligelių del to nėra, su gine kai buvo bėdos labai stebejome. kai buvo, buvo bakterija kažkokia iš ežero vandens...
Taniusik5
QUOTE(baltažiedė @ 2008 08 10, 14:34)
aš tamponus naudoju jau kokius 5 metus nuolat,  na, aišku, ne visą dieną, o tik darbe (nors kartais ir darbe pakeltus dedu), kai kur reikia išvykti, per pirmas mmm dienas... bet jokiu ligelių del to nėra, su gine kai buvo bėdos labai  stebejome. kai buvo, buvo bakterija kažkokia  iš ežero vandens...
*

zinoma negalima visos bedos suverst vien jiem, mano atveju gal itakos dar turejo atibiotiku vartojimas imuniteto nusilpimas ir pan... mano ginekologe grieztai uzdraude man naudot tamponus, nors nevisad taip iseina blush2.gif
baltažiedė
man sakė, kad irgi blogai... na bet man kitaip neiseina... tada abi stebejome, nuolat pas gine lankiausi. sakė nieko blogo, mano mmm negausios. nesergu jokiomis ligomis. čia kiekvienai labai skirtingai.
tačiau kitos mūsų patirtie neturėtų pritaikyti sau ir galvoti - o jai nieko, ir man nieko nebus
Jolanciu
labuka... turiu didele problema.... žpv... ar tai isgydoma ir kaip? prasau PADEKITE verysad.gif
Kristaite25
QUOTE(Jolanciu @ 2008 08 09, 20:38)
Sveikutes  4u.gif  na problemos problemeles.... cia matau dauguma kalba apie pienlige.... as jos neturiu... bet pasipasakosiu apie kitokias bedeles.... issityriau ureaplasma ir chlamdijas...atrado chlamidijas... kurios sukele man kolpita...prisiskaiciau info kad isgydoma vaistais...bet reikia abiems partneriams gert vaistukus... tai taip ir darysim.. dar laukiu atsakymeliu del žpv[žmogaus papilomo virusas]... labai jaudinuos kad neatrastu jos pas mane... noriu kuo greiciau susitvarkyt viska TEN... nes kol gydaus, negaliu uzsiiminet lyt.santykiais doh.gif  ar yra merginu su tokiom paciom ar bent panasiom bedom?... ar yra tokiu, kurios turi žpv? kaip gydotes ir ar isgydomas tas žpv? unsure.gif
*

Labas, as turiu ZPV, deja tai virusas tūnantis organizme, kurio is ten jau nebeiskrapstysi, ju yra labai daug rūšių, bet keliolika jų labai pavojingi, sukeliantys gimdos kaklelio pakitimus. Man jau yra šie pakitimai, jau atlikta kaklelio operacija.
catrina
Sveikos!
Man rado pakitimų, padarė konizacija, dabar kas pusę metų atlieka onkocitol.tyrimus.
O dėl ŽPV nežinau, kažkaip bijau, kad išgirsiu tai, ko nenoriu unsure.gif
*skorpioniuke*
Man ivairios ligos pradejo kabintis kai vartojau kontraceptikus, o siaube ko tik nebuvo doh.gif ir grybelis, ir pienlige pasikartojanti, ir slapimo pusles uzdegimu n kartu, zaizdeles, net paketu tomis dienomis negalejau nesioti, nes isberdavo, issusdavo viskas kaip pas kudiki, atsisest nebuvo imanoma, ka jau kalbeti apie lytinius santykius, kuriu tiesiog nenoredavau schmoll.gif nusprendziau mesti velniop tuos kontraceptikus, nes iki ju vartojimo jokiu ligu, bedu, nusiskundimu neturedavau. Dabar viskas apsitvarke, kovoju su spuoguota veido oda, bet jau geriau spuogeliai negu tokie kosmariski negalavimai, kartais dar apsireiskia slapimo pusles uzdegimas verysad.gif daznai pagalvoju, kokio velnio reikejo man tu kontraceptiku, buciau zinojus, tai ne uz ka nevartociau, yra ir kitokiu apsisaugojimo priemoniu.
Ramsta
gal kas gali ka protingo patart, esu hipochondrike-nuolat prisigalvoju visokiu bedu ir ligu, pries keleta metu itarinejo endometrioze, nes patepliodavo pries menzes, bet sekmingai pastojau ir pagimdziau, po gimdymo tepliojo daugiau nei pora men , dare abrazija ir stai jau pusantru metu dar nesergu menzem, na maitinau ilgai iki 14men. pries pora dienu eme mausti pilva, toks jausmas lyg karstis musa, apsidziaugiau kad tikriausiai bus menzes taciau viena diena tebuvo lasiukas koks kraujo kita dien lyg rusvesnes isskyros ir viskas.beje,labiau skaudejo slapinantis ar cia galejo buti pirmosios menesines, o gal tai pusles uzdegimas, bet ar gali per pusles uzdegima kiek pateplioti-dabar taip neramu, o pas ginekologa tik pirmadieni, gal kas gali nuraminti?taip baisu kad nebutu koks moteriskas uzdegimas, temperaturos lyg ir neturiu, ir tu isskyru neber.prasau atsakykit kas nors 4u.gif
Čiorna
Pastaruoju metu naudojau labai daug anibiotikų, dar priš kelis metus laikiausi įvairiausių dietų, tad rezultate dabar nusilpus organizmui kenčiu nuo įvairiausių ginekologinių susirgimų doh.gif Iįtisiniai piengilės priepuoliai, gimdos uždegimai ir t.t. Paskutiniu metu mano gine primygtinai pradėjo man siūlyti gimdyti antrą vaiką blink.gif Atseit su neštumu turėtu mano bedos baigtis. Ar gali man kas kvailai pasakyti blush2.gif Ar tikrai nėštumas gali pagelbėti nuo šių ligų? g.gif
Ramsta
Nu kad man viskas prasidejo po gimdymo-nebuvo jokiu skausmu, jokiu pusles uzdegimu jokiu pienligiu-o vat, viskas pasipyle kai pagimdziau savo saulyte....
Papildyta:
tiesa. gal pasirodys kvailas klausimas, bet kaip pasireiskia gimdos uzdegimas?gal turi spirale?
Čiorna
QUOTE(Ramsta @ 2008 10 19, 12:49)
Nu kad man viskas prasidejo po gimdymo-nebuvo jokiu skausmu, jokiu pusles uzdegimu jokiu pienligiu-o vat, viskas pasipyle kai pagimdziau savo saulyte....
Papildyta:
tiesa. gal pasirodys kvailas klausimas, bet kaip pasireiskia gimdos uzdegimas?gal turi spirale?
*

spiralės neturiu schmoll.gif man pasireiškia stipriais pilvo skausmais, kartais net paeiti negaliu. temperatūra kyla. Esu net keleta kartų ligoninėje dėl to gulejus. doh.gif verysad.gif Aš iki gimdymo irgi niekad ginekologinių problemų neturėjau. po gimdymo buvau daug svorio priaugus, pradėjau laikytis dietų, svorį numečiau greitai, ale nusilpo organizmas, ir ligos ligelės prasidėjo doh.gif Man keistai atrodo ginekologes patarimas gimdyti, kad ligos pasibaigtų blink.gif
Ramsta
nu tikrai kad keistokai, jau cia atrodo taip pasako kai nebezino ka sakyti, dar suprasciau jei tu isvis butum negimdziusi, panasu kad kalta imunine sistema...
galbut ir man, nes iki gimdymo KMI esiekdavo normalaus, dabar turiu pati maziausia-bet normalu-18, taciau tikriausiai cia dar per maza kuno mase, bet ka daryt njei as nenoriu but stambesne?
white:)
Man irgi keistai skamba, kad jei esi moteris, tai bet kokios ligos gydymas - gimdyk doh.gif Is visokiausiu gydytoju nuo bet kokiu ligu esu si stebuklinga recepta gavus unsure.gif
Čiorna
QUOTE(white:) @ 2008 10 19, 14:18)
Man irgi keistai skamba, kad jei esi moteris, tai bet kokios ligos gydymas - gimdyk  doh.gif Is visokiausiu gydytoju nuo bet kokiu ligu esu si stebuklinga recepta gavus  unsure.gif
*

drinks_cheers.gif
krikstole
Oi mergaites ir a jums pasiguosiu, atrodo ir negimdzius as, abortu neturejus, miegu 5 metus su vienu ir tuo paciu ...o ligu ivairiausiu, gimdos kaklelio erozija, ektopija (na cia sako igimta), kandilomos (karputes) isaiskino man ginekologe, kad cia lytiniu keliu plintanti liga, nuejo mano brangusis pas savo gydytoja- issityre, nieko-svarus....o ji man ta pati aiskina....nors MB gydytojas sake, kad gali buti nuo nusilpusio organizmo.....nervina, atrodo kad kazin kokia buciau..... vis dazniau galvoju, kad reikia planuot leliuka, o tuoj visai subyresiu.... schmoll.gif unsure.gif
aureka
O mano visos problemos pasibaige pradejus vartoti alura wub.gif Ir pas ginekologa nereikia duru varstyt ir su MB lovoj viskas thumbup.gif
krikstole
QUOTE(aureka @ 2008 10 19, 20:52)
O mano visos problemos pasibaige pradejus vartoti alura  wub.gif Ir pas ginekologa nereikia duru varstyt ir su MB lovoj viskas  thumbup.gif
*

o kas tai - alura? g.gif
chiang_mi
sveikos.. turiu tokia bedute.. pries pora menesiu buvo toks ivykis, kad labai su draugu issigandom.. dar neturiu jokios patirties sitam reikale, o buvo tik deme ant rubu ir paskui ejau i tualeta, o nieko nezinojau.. suzinojau po laiko, ir labai jaudinomes, kad galejo ten kur nors patekti.. tad padariau didziausia kvailyste - isgeriau hormonine tablete.. nu ta, kur geriama po to. zinoma, tai buvo kvaila biggrin.gif po to ir visos problemos prasidejo. visu pirma, uzpuole KLAIKI pienlige.. nu jau ketvirtas menuo. buvau pas gydytoja, israse vienkartini vaista, tai jis padejo tik savaitei.. po to nusprendziau gydytis natraliai - isbandziau viska, net dieta, ir nieko, jokio efekto.. dabar vel mastau eiti pas gydytoja, bet nerandu jokios unsure.gif
siaip dar baisiausiai sutriko ciklas.. tos pirmos po to tai buvo tokios normalios gal, bet kitos buvo savaite anksciau ir labai "mazos", o sitos paskutines velavo 2 savaites ir buvo visai apgailetinos. siaip labai baugu :/ as suprantu, kad galimybe buti nesciai yra astronomiskai maza, bet..? siaip juk buna tie lengvesni uz menesines kraujavimai bunant nesciai..
siaip jau butu 3.5 menesio po to, bet lyg ir nestoreju tongue.gif bent is ryto.. tik vakare pavalgius baisiai jau pilvas issipucia :// bet manau, kad cia irgi nuo kandidozes, esu kazkur apie tai skaiciusi..

padekite!!!!!! help.gif prasau!

p.s. juk nescios moters pilvas nesumazetu, itempus raumenis? biggrin.gif
Kristaite25
QUOTE(aureka @ 2008 10 19, 20:52)
O mano visos problemos pasibaige pradejus vartoti alura  wub.gif Ir pas ginekologa nereikia duru varstyt ir su MB lovoj viskas  thumbup.gif
*

papasakok kaip tave ir nuo ko isgyde alura?nes visos norime netureti ginekologiniu problemu, ar ji patikima, ar tai vaistas?
*Jonė*
QUOTE(chiang_mi @ 2008 10 21, 19:05)
sveikos.. turiu tokia bedute.. pries pora menesiu buvo toks ivykis, kad labai su draugu issigandom.. dar neturiu jokios patirties sitam reikale, o buvo tik deme ant rubu ir paskui ejau i tualeta, o nieko nezinojau.. suzinojau po laiko, ir labai jaudinomes, kad galejo ten kur nors patekti.. tad padariau didziausia kvailyste - isgeriau hormonine tablete.. nu ta, kur geriama po to. zinoma, tai buvo kvaila  biggrin.gif po to ir visos problemos prasidejo. visu pirma, uzpuole KLAIKI pienlige.. nu jau ketvirtas menuo. buvau pas gydytoja, israse vienkartini vaista, tai jis padejo tik savaitei.. po to nusprendziau gydytis natraliai - isbandziau viska, net dieta, ir nieko, jokio efekto.. dabar vel mastau eiti pas gydytoja, bet nerandu jokios  unsure.gif
siaip dar baisiausiai sutriko ciklas.. tos pirmos po to tai buvo tokios normalios gal, bet kitos buvo savaite anksciau ir labai "mazos", o sitos paskutines velavo 2 savaites ir buvo visai apgailetinos. siaip labai baugu :/ as suprantu, kad galimybe buti nesciai yra astronomiskai maza, bet..? siaip juk buna tie lengvesni uz menesines kraujavimai bunant nesciai..
siaip jau butu 3.5 menesio po to, bet lyg ir nestoreju tongue.gif bent is ryto.. tik vakare pavalgius baisiai jau pilvas issipucia :// bet manau, kad cia irgi nuo kandidozes, esu kazkur apie tai skaiciusi..

padekite!!!!!!  help.gif prasau!

p.s. juk nescios moters pilvas nesumazetu, itempus raumenis? biggrin.gif
*

Nesijaudink be reikalo,o pasidaryk testa ir nusiraminsi,nors as manau,kad tau del tos pienliges viskas smile.gif
chiang_mi
umm, siaip nup pienliges menesines tikrai neveluoja tongue.gif kitaip pusei populiacijos veluotu biggrin.gif (ar daugiau).
bijau as ta testa daryt. psichologinis barjeras. gal bijau suzinoti tongue.gif
Tigriukė@
Labutis mirksiukas.gif Ir vėl man veluoja mėnesines. doh.gif Mano ciklas visa laika nepastovūs. Geriu nakvišos,bet kažkodėl ir ji jau nepadeda. Gal kas gali pasakyti kokiu galima nusipirkti vaistuku jeigu veluoja mėnesines g.gif Žinau kad gerai pagerti dhupastono,bet jis parduodamas su receptu? Ir dar ,pastebėjau kad prieš mėnesines,o jeigu jie dar ir vėluoja jaučiosiu siaubingai( čia tikriausiai visoms taip) jaučiu pastovu šalti,negaliu užmigti todėl kad kūnas ledinis,kartais pagalvoju kad visia temperaturos nebeturiu . O ryte atsibundu visa šlapia. Patikėkit labai pavargau. doh.gif
katinka
sveikos 4u.gif
gal kam is jusu yra dare onkocitologini tepineli? kaip vyksta si "procedura" ir ar skausminga? blink.gif
rolali
QUOTE(krikstole @ 2008 10 19, 20:55)
o kas tai - alura? g.gif
*

Radau tokį straipsniuką

“Alura” stimuliuoja kraujotaką ir stiprina orgazmą
Patekusios ant lytinių organų gleivinės aktyviosios preparato medžiagos stimuliuoja lytinių organų kraujotaką, dėl to išsiplečia klitorio kraujagyslės. Moteris pajunta malonų šilumos priplūdimą, švelnų “adatėlių badymą”, labai padidėja seksualinis potraukis ir sustiprėja seksualinis susijaudinimas. Po keleto sekundžių makšties gleivinė natūraliai sudrėksta, ir moteris net be ilgų glamonių fiziologiškai jau yra pasiruošusi lytiniam aktui.

renatuxre
QUOTE(rolali @ 2008 10 30, 15:46)
Radau tokį straipsniuką

“Alura” stimuliuoja kraujotaką ir stiprina orgazmą
Patekusios ant lytinių organų gleivinės aktyviosios preparato medžiagos stimuliuoja lytinių organų kraujotaką, dėl to išsiplečia klitorio kraujagyslės. Moteris pajunta malonų šilumos priplūdimą, švelnų “adatėlių badymą”, labai padidėja seksualinis potraukis ir sustiprėja seksualinis susijaudinimas. Po keleto sekundžių makšties gleivinė natūraliai sudrėksta, ir moteris net be ilgų glamonių fiziologiškai jau yra pasiruošusi lytiniam aktui.
*

o jis receptinis?
saulyteee
QUOTE(Ksėna @ 2008 10 23, 12:04)
Labutis mirksiukas.gif Ir vėl man veluoja mėnesines.  doh.gif Mano ciklas visa laika nepastovūs. Geriu nakvišos,bet kažkodėl ir ji jau nepadeda. Gal  kas gali pasakyti kokiu galima nusipirkti vaistuku jeigu veluoja mėnesines g.gif Žinau kad gerai pagerti dhupastono,bet jis parduodamas su receptu?  Ir dar ,pastebėjau kad prieš mėnesines,o jeigu jie dar ir vėluoja jaučiosiu siaubingai( čia tikriausiai visoms taip) jaučiu pastovu šalti,negaliu užmigti todėl kad kūnas ledinis,kartais pagalvoju kad visia temperaturos nebeturiu . O ryte atsibundu visa šlapia. Patikėkit labai pavargau.  doh.gif
*

Sveikutės, pažįstama problema doh.gif aš pusė metų gėriau duphaston,(jį man gydytoja išrašė, ir tik su receptu galima jo nusipirkti)tai super ciklas buvo 4u.gif viskas laiku ir savijauta puiki ir veidukas net pagražėjo (turiu problemų su spuogais doh.gif ). Tik labai sąžiningai tas tabletes reikia gerti, nepamiršti. Bet vat nustojau gerti-ir vėl viskas bet kaip ir bet kada unsure.gif tai vėl keliausiu, žiūrėsiu ką gydytoja pasakys..(kaip ji sakė, po pusės metų gėrimo šių vaistukų ciklas turi susitvarkyti, bet gali ir ne.. unsure.gif ) na man ji jau užsiminė, kad taip jau kai kuriom būna - visą gyvenimą ciklas nepastovus... (nes jokių kitų nusiskundimų neturiu ir kiti tyrimai geri) tai vat taip unsure.gif
Ir dar klausimą vat turiu, ar Jums, mergaitės, per apžiūrą krūtis gydytoja patikrina..? g.gif
jurate4
o as jauciu kad, sisyki priezastis niezejimo buvo apatiniai. itariu, kad normaliai neperplove ir gal liko kokiu milteliu likuciu. o viska vainikavo seksas su prezervatyvu. dar vyras kaip tycia taip ilgai jo ieskojo biggrin.gif o nuo hig. paketu tai senai aisku, kad ne visi tinka blink.gif ypac reklamuojami, nu man tai tragedija. mmm savaite ir savaite niezulys. brr. naudoju tokius Kotex. as tai muset niekuo negydysiu sio nepatogumo. palauksiu kol savaime praeis.
Papildyta:

Ir dar klausimą vat turiu, ar Jums, mergaitės, per apžiūrą krūtis gydytoja patikrina..? g.gif
*

[/quote]
turetu patikrinti. reik paprasyt. kai suzinojau ka laukiuosi, tai net prasyt nereikejo smile.gif
Agate
As pastebejau kad dazniausiai po menesiniu buna nemalonios isskyros - baltos permatomos ir kvapas negeras, prauskis nesiprausus. Gal tai kalti tamponai???
giedre78
Va reiskias ne man vienai taip buna.Ir man po tamponu naudojimo atsirasdavo niezulys ir isskyros.Nieko nenaudojau is zvakuciu savaime praejo.Bet va tamponu jau ilgalaika nenaudoju ir viskas gerai.
Čiotki
QUOTE(Agate @ 2008 11 24, 19:17)
As pastebejau kad dazniausiai po menesiniu buna nemalonios isskyros - baltos permatomos ir kvapas negeras, prauskis nesiprausus. Gal tai kalti tamponai???
*

QUOTE(giedre78 @ 2008 11 24, 19:32)
Va reiskias ne man vienai taip buna.Ir man po tamponu naudojimo atsirasdavo niezulys ir isskyros.Nieko nenaudojau is zvakuciu savaime praejo.Bet va tamponu jau ilgalaika nenaudoju ir viskas gerai.
*

Tai tikriausiai dėl jų,dėl sintetinių paketų irgi taip būna....Ir tą suprast gali tik išbandžius.... 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(jurate4 @ 2008 11 20, 16:42)
as tai muset niekuo negydysiu sio nepatogumo.  palauksiu kol savaime praeis.

Ir dar klausimą vat turiu, ar Jums, mergaitės, per apžiūrą krūtis gydytoja patikrina..? 

Ar bandei natūralius hig.paketus?

Neaa...
naca
QUOTE(Čiotki @ 2008 11 11, 12:43)

Nesenai pabandziau naujus Winalite higieninius-gydomuosius paketus Love Moon su anijonais.Atsiliepimai tiktai patys geriausi.Naturalus,daug sugeria,neprateka.Tos dienos praeina taip,kad net nejauti.Sutrumpeja ciklas,taigi prarandam maziau gelezies.Svaros pajutis atperka viska.
Ka vargina ivairus uzdegimai,niezulys,pienlige,grybelis,alerginiai isberimai tikrai siulau pabandyti.Nors pabandyti,pacios ivertinsit.
Jei ka domina,daugiau info,kreipkites  mirksiukas.gif
*

as mielai isigyciau, jei jie butu parduodami normaliai parduotuvese. o dabar ieskoti ar i kokias reprezentacijas, kuriu negaliu pakesti, eiti tai nea doh.gif
blakstienute
QUOTE(Agate @ 2008 11 24, 19:17)
*

Pasaulinės sveikatos organizacijos duomenimis, 80 proc. pasaulio moterų serga įvairiomis moteriškomis ligomis. 63 proc. negalavimų kyla dėl netinkamos higienos menstruacijų metu.
Tamponai tikrai nera gerai, nes gali sukelti uzdegimus, nes viska sulaiko viduje schmoll.gif Patarciau naudoti gydomuosius iklotus smile.gif Daugiau i AZ 4u.gif
Avele1
Labas visoms! Atsirado man siokiu tokiu problemeliu, pamaniau gal cia kas gales ka nors patarti... Zodziu paskutiniu metu (jau kokius 4 - 5 menesius) mane vis kankina ivairus niezuliai, perstejimai, isskyros ir pan. Pirma kart atsiradus simptomams buvau pas ginekologe, nustate bakterine vaginoze (ar kazka pan), skyre vaistu, viskas praejo, bet po kurio laiko vel pasikartojo ir taip vis tas pats per ta pati. Sake, kad priezastis gali buti del kontraceptiku vartojimo issausejusi gleivine ar pan. Santykiu metu ir po ju jauciu perstejima, deginima (greiciausiai del to, kad viskas ten yra issauseja ir nesudreksta...) Na zidziu gal kas esat susidure su tokeis dalykai? Kaip su tuo kovoti?
blakstienute
QUOTE(Avele1 @ 2008 11 26, 18:09)
Labas visoms! Atsirado man siokiu tokiu problemeliu, pamaniau gal cia kas gales ka nors patarti... Zodziu paskutiniu metu (jau kokius 4 - 5 menesius) mane vis kankina ivairus niezuliai, perstejimai, isskyros ir pan. Pirma kart atsiradus simptomams buvau pas ginekologe, nustate bakterine vaginoze (ar kazka pan), skyre vaistu, viskas praejo, bet po kurio laiko vel pasikartojo ir taip vis tas pats per ta pati. Sake, kad priezastis gali buti del kontraceptiku vartojimo issausejusi gleivine ar pan. Santykiu metu ir po ju jauciu perstejima, deginima (greiciausiai del to, kad viskas ten yra issauseja ir nesudreksta...) Na zidziu gal kas esat susidure su tokeis dalykai? Kaip su tuo kovoti?
*

O nenaudojate kasdieniu iklotu ??? Nes daznai nuo ju buna g.gif
Nijolija
[B][FONT=Arial][SIZE=7] labas merginos labai prasau patarimo turiu drauge kuri uzsienyje aas ir pati ten tad nelabai galim ka daryti,,,nuejo pas daktarus nes pilvo skausmu skundesi kaireji pusej ,, net ir eidama rimtam reikalui i toleta, jausdavo,, nuejo pas daktare ginekologe, padare ekoskopija, sako as matau pas tave pilve ,bet ne gimdoje, skysciu ,ir nemazai,, ir lyg kazkas plaukioja, pati net nesuprato ,, padare nuotrauka, rogos kaip kukuruzo dydzio guziukas, nu net nezinau kaip pasakyti, daktare dar paminejo lyg juda,,,, sako nenoriu taves gasdinti ,,bet tu per jauna tam, ir net nepasake kas yra, liepe ateiti ,po menesiniu ,drauge jauciasi papilnejusi lyg pilvas butu pripildytas, nezinom ka daryti gal vygti i lietuva,, prasau patarkite kas tai galetu buti ,,koki dar cia skysciai pilve,,,, jugi jei 25, ir turi mazyle, console.gif be to ji daresi testa neigiami ir serga normaliai ,,
blakstienute
QUOTE(sapokiene @ 2008 11 27, 00:33)
[B][FONT=Arial][SIZE=7] labas merginos labai prasau patarimo turiu drauge kuri uzsienyje aas ir pati ten tad nelabai galim ka daryti,,,nuejo pas daktarus nes pilvo skausmu skundesi kaireji pusej ,, net ir eidama rimtam reikalui i toleta, jausdavo,, nuejo pas daktare ginekologe, padare ekoskopija, sako as matau pas tave pilve ,bet ne gimdoje, skysciu ,ir nemazai,, ir lyg kazkas plaukioja, pati net nesuprato ,, padare nuotrauka, rogos kaip kukuruzo dydzio  guziukas, nu net nezinau kaip pasakyti, daktare dar paminejo lyg juda,,,, sako nenoriu taves gasdinti ,,bet tu per jauna tam, ir net nepasake kas yra, liepe ateiti ,po menesiniu ,drauge jauciasi papilnejusi lyg pilvas butu pripildytas,  nezinom ka daryti gal vygti i lietuva,, prasau patarkite kas tai galetu buti ,,koki dar cia skysciai pilve,,,, jugi jei 25, ir turi mazyle, console.gif be to ji daresi testa neigiami ir serga normaliai ,,
*

Pirma karta girdziu toki dalyka blink.gif
Nijolija
QUOTE(blakstienute @ 2008 11 29, 19:01)
Pirma karta girdziu toki dalyka  blink.gif
*

as ir pirma kart, bet kalbejau su teta is lietuvos tai sake vezio pozymiai ,labai blogai skaitosi,, sako tikekimes suklydo daktarai ,, kad mate skyscius, tai va ji jau lietuvoj ryt vizitas laukia pas daktare ,, net nesuvokiu ka jei ras, g.gif
blakstienute
QUOTE(sapokiene @ 2008 11 30, 20:15)
as ir pirma kart, bet kalbejau su teta is lietuvos tai sake vezio pozymiai ,labai blogai skaitosi,, sako tikekimes suklydo daktarai ,, kad mate skyscius, tai va ji jau lietuvoj ryt vizitas laukia pas daktare ,, net nesuvokiu ka jei ras,  g.gif
*

Tikiuosi kad nebus labai blogai, stiprybes jums ir jusu draugei verysad.gif
ZivileD
QUOTE(Jolanciu @ 2008 08 09, 20:38)
Sveikutes  4u.gif  na problemos problemeles.... cia matau dauguma kalba apie pienlige.... as jos neturiu... bet pasipasakosiu apie kitokias bedeles.... issityriau ureaplasma ir chlamdijas...atrado chlamidijas... kurios sukele man kolpita...prisiskaiciau info kad isgydoma vaistais...bet reikia abiems partneriams gert vaistukus... tai taip ir darysim.. dar laukiu atsakymeliu del žpv[žmogaus papilomo virusas]... labai jaudinuos kad neatrastu jos pas mane... noriu kuo greiciau susitvarkyt viska TEN... nes kol gydaus, negaliu uzsiiminet lyt.santykiais doh.gif  ar yra merginu su tokiom paciom ar bent panasiom bedom?... ar yra tokiu, kurios turi žpv? kaip gydotes ir ar isgydomas tas žpv? unsure.gif
*

Pas mane rado ZPV - labai ishsigandau ish pradziu, bet ginekologe nuramino. Tiesiog dabar turiu nuolat tikrintis del gimdos kaklelio vezio. Bet kiek supratau pats ZPV jo nesukelia. ZPV negydomas, taciau jis gali per pora metu praeiti savaime. Reiktu kas kelis metus vis pasidaryti tyrimus. Na aisku jei bus keiciami partneriai, arba partneris kazka keis nezinant tau vel galima ta ZPV pasigauti.
Terapankė
Oj as jau cia labai negraziai pasakysiu, bet kaip as dziaugiuosi, jog neesu tokia viena su siomis amzinai kankinanciomis bedomis verysad.gif
jau taip atsibodo, pasigavau pienlige ir va visos zvakutes laikinai padeda ir vel tas pats.. doh.gif doh.gif
Planuojam greit vaikuti, ale kaip as su visomis sitomis nesamonemis nestuke.gif patapsiu? doh.gif doh.gif Vel pirmad pas gydytoja, gal ka geresnio gausiu.jau depresija varo man
baisu
sveikos smile.gif

as cia pirma karta, nes uzklupo bedos ir nezinau ka daryt is baimes smile.gif kita savaite leksiu pas gydytojus, bet dar sulaukt reikia, o man lb neramu. Zodziu taip, pries metus patyriau persileidima, buvau nescia gal 5 savaite, viskas atrodo baigesi gerai, bet vasaros pab sutriko menesiniu ciklas, jos pasidare daug gausesnes ir skausmingesnes,daugiau dienu trunka, vakar vos nenualpau unsure.gif pora savaiciu pries men atsiranda tokios nemalonaus kvapo isskyros, ir tada myletis beveik neimanoma, nes labai skauda, o viduj viskas taip istine, kad atrodo uzaksiu tuoj blink.gif bet per vaisingas dienas viskas normalizuojasi lyg ir, bent jau kol kas...neisivaizduoju, kas galetu but, labai bijau eit pas ginekologa... verysad.gif na bet teks...gal kuri is jusu nuraukia, kokie baisumai cia vyksta?o tai isprotesiu tuoj...
do22
Sveikos, na ir as cia prisijungsiu su savo problemelem... Pastoviai kamuoja isskyros, kaip ir bakterine vaginoze, taciau niekaip nesuprantu del ko, kol vaistus geriu lyg ir nieko, bet poto vel tas pats... Jau daugiau nei du metai... Buvo rade ZPV, dabar vakar vel padare ta tyryma, tai sake jei jis vis dar bus tada operuos... gal kam tai yra? ir kas gali tiksliau apibudinti ta pienlige? Ginekologe niekada nera uzsiminusi apie pienlige g.gif
ZivileD
QUOTE(do22 @ 2008 12 06, 18:45)
Sveikos, na ir as cia prisijungsiu su savo problemelem... Pastoviai kamuoja isskyros, kaip ir bakterine vaginoze, taciau niekaip nesuprantu del ko, kol vaistus geriu lyg ir nieko, bet poto vel tas pats... Jau daugiau nei du metai... Buvo rade ZPV, dabar vakar vel padare ta tyryma, tai sake jei jis vis dar bus tada operuos... gal kam tai yra? ir kas gali tiksliau apibudinti ta pienlige? Ginekologe niekada nera uzsiminusi apie pienlige g.gif
*

Pienlige- kitaip maksties kandidoze. Pasireiskia- isoriniu lyitniu organu niezulys, perstejimas; paraudimas ir patinimas; balkšvos išskyros; skausmas ir deginimas šlapinantis. Priežastys gali buti: ligos; vaistai; fiziologines bukles; higienos priemones, apranga.
Cia labai trumpai apie tai. siaip internete labai daug informacijos gali rasti. O geriausiai su savo ginekologe pasishnekek. Man mano ginekologe net toki lankstinuka-atmintine dave apie sia liga - kas sukelia, kaip gydoma, kaip ishvnegti sios ligos ir t.t.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.