Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Berlynas
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Kelionės ir atostogos > Europa
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
B.Jones
user posted image

pirmoji temelė čia smile.gif
Jūsų Didenybė
QUOTE(Fen-berry @ 2011 02 20, 15:12)
Mes stebėjom plenarinį posėdį, labai patiko 4u.gif  45min leidžia ten sėdėti, o įspūdžiai tikrai geri, juolab vakare gryžus į viešbutį rodė tų jų seimūnų kalbas per žinias  thumbup.gif . Na, čia jau pasirinkimas kiekvieno, bet aš manau, kad verta.
Vaikščiojimui po kupolą duoda ausines ir gidas pageidaujama kalba pasakoja apie matomus žymius objektus.
*

Suintrigavai čia doh.gif Bet ar įdomu bus šešiamečiui? Šiaip vaikas be didelių kaprizų, nu bet nesinori kankint unsure.gif
Fen-berry
QUOTE(Agotukas @ 2011 02 20, 17:49)
Suintrigavai čia  doh.gif Bet ar įdomu bus šešiamečiui? Šiaip vaikas be didelių kaprizų, nu bet nesinori kankint  unsure.gif
*

Na, net nežinau ar šešiamečiui bus įdomu, saviškio turbūt nenulaikyčiau biggrin.gif .
B.Jones
Mergaitės, norėčiau daugiau info iš išbandžiusiųjų BERLIN WELCOM CARD ar dar kokia kortele, kaip suprantu ten įeina ir 48 val transportas. Dar kiek supratau galima su viena kortele ir 1 vaikutį vežtis iki 14 metų.
Na gal kas pakomentuos plačiau blush2.gif
kalbu apie šias
Jūsų Didenybė
QUOTE(B.Jones @ 2011 02 22, 10:10)
Mergaitės, norėčiau daugiau info iš išbandžiusiųjų BERLIN WELCOM CARD ar dar kokia kortele, kaip suprantu ten įeina ir 48 val transportas. Dar kiek supratau galima su viena kortele ir 1 vaikutį vežtis iki 14 metų.
Na gal kas pakomentuos plačiau  blush2.gif
kalbu apie šias
*

3 vaikučius mirksiukas.gif Ir ta kortelė yra skirtingiems laikotarpiams. Namie galėsiu pažiūrėt tiksliau wink.gif
B.Jones
QUOTE(Agotukas @ 2011 02 22, 11:36)
3 vaikučius  mirksiukas.gif Ir ta kortelė yra skirtingiems laikotarpiams. Namie galėsiu pažiūrėt tiksliau wink.gif
*

AČIŪ, labai laukiu info

Dabar klausimas dėl Reichstago. Na nusiunčiau aš jiems registravimo prašymą, Kol kas dar negavau ats, bet man rūpi kaip ten toliau, vadinasi nereiks stovėti eilėje? Ar vistiek stosim į gyvą eilę?
Jūsų Didenybė
QUOTE(B.Jones @ 2011 02 22, 10:38)
AČIŪ, labai laukiu info

Dabar klausimas dėl Reichstago. Na nusiunčiau aš jiems registravimo prašymą, Kol kas dar negavau ats, bet man rūpi kaip ten toliau, vadinasi nereiks stovėti eilėje? Ar vistiek stosim į gyvą eilę?
*

O kaip siuntei? Laišku ar pildei užsakymo formą kur buvau įmetus? Nes man atsakymas atėjo po kelių minučių, užteko aktyvuoti nuorodą ir atėjo dar vienas laiškas su patvirtinimu rolleyes.gif

B. Jones, kada skrendat? Įtariu, kad kartu lėksim lotuliukas.gif
B.Jones
QUOTE(Agotukas @ 2011 02 22, 12:11)
O kaip siuntei? Laišku ar pildei užsakymo formą kur buvau įmetus? Nes man atsakymas atėjo po kelių minučių, užteko aktyvuoti nuorodą ir atėjo dar vienas laiškas su patvirtinimu  rolleyes.gif

B. Jones, kada skrendat? Įtariu, kad kartu lėksim  lotuliukas.gif
*

Na aš čia sekmadienį pildžiau, reikejo aktyvuoti, bet kaip supratau, kad atėjo laiškas tik patvirtinantis, mano registraciją, bet jokiu būdu ne atsakymas blush2.gif
Mes skrendam tik kovo men 18 diena
Kengura**
Na va, o mes su draugais vakar grįžom iš kelionės po Berlyną, viešėjom ten Rynair dėka 18-21 dienomis biggrin.gif Labai jaudinausi dėl viešojo transporto, nes Lietuvoj nelabai juo važinėju, tai buvo baisu kad įsėsim ne į tą pusę, nerasim kur nusipirkt bilietėlio ir t.t., bet viskas ten aiškiau nei aišku! Tereikia sekt visas nuorodas kurios yra kiekvienoj pakampėj ir panosėj ir viskas labai tampa aišku smile.gif labai pravertė svetainė www.s-bahn-berlin.de, ten tereikia pasirinkti tašką A ir tašką B ir parodo labai aiškiai kokiu laiku kokiu transportu vykti smile.gif O mes savarankiškai aplankėm Siegessaule(ją remontuoja tai tik iš šono pažiūrėjom sad.gif), Reichstage irgi, kadangi iš anksto reikėjo užsirezervuot, vienas dėdulė labai mandagiai pasakė kad nepavyks įeit ir labai apgailestauja (išvis ten žmonės net barasi mandagiai ir su šypsena, toks įspūdis susidarė), aplankėm Madame Tussands, ten viskas būtų tikrai gerai ir įdomu, jei ne kaina 20 eurų ir komercijos kvapas, visur tik ir žiūri atrodo, kaip nugręžt pinigų ir turisto biggrin.gif Bet vistiek labai patiko smile.gif Aišku vaikščiojom garsiąja Unter den Linden, kur vyko Love Parade, ja einant tikrai daug galima pamatyt, pvz netyčia užklydom į Mercedes centrą, kur galima "pasimatuot" naujausius Mersus, netgi su draugais visi sulipom, pasileidom garsiai muziką ir sakėm kad kai verslininkai būsim pirksim tokius biggrin.gif Lietuvoj prižiūrėtojai stovintys uz 2 metrų lieptų turbūt nešdintis kuo toliau, o ten jie tik stovėjo ir šypsojos, nors aiškiai suprato, kad nesam potencialūs pirkėjai biggrin.gif Branderburgo vartai aišku įspūdingi, tik susinervavom kai kažkoks viščiukas pasisiūlė nusifotografuot ir paskui nuplėšė 4 eurus, et.. Taip pat buvom nuklydę į technikos muziejų, nebuvo ten taip įdomu kaip tikėjaus, bet tikrai verta 4,5 eurų, nes muziejus labai didelis ir tikrai ya kur akį paganyt, tik buvom labai pavargę tai tingėjosi vaikščiot.. Taip pat buvom užbridę į Potsdamo aikštę ir Sony centrą, bet buvom irgi labai pavargę ir alkani, tai tik praėjom pasigrožėjom ir drožėm namo smile.gif Labiau patiko Alexanderplatz, nežinau kodėl ,gal kad buvo arčiau namų...
Gyvenom labai fainam viešbutukį, nelabai prabangiam bet tvarkingam, su pusryčiais kainavo 10 eurų nakčiai smile.gif
Vienu žodžiu, kelionė man laaabai patiko!
Jeigu besiruošiantys pasižvalgyti turit kokių klausimų iškart rašykit, padėsiu kuo galėsiu kad kelionėj būtų viskas aišku ir ji sektųsi kuo sklandžiau smile.gif thumbup.gif
Fen-berry
QUOTE(B.Jones @ 2011 02 22, 10:38)
AČIŪ, labai laukiu info

*

Nusiuntus prašymą Bundestago aplankymui atsiunčia kelis failiukus, patvirtinimą, kad norimą valandą galima apsilankyti ir formą, kurioje turite surašyti norinčių apsilankyti žmogiukų vardus, pavardes, gimimo datas ir nusiųsti atgal į Bundstagą.
Kai ėjom mes eilės nebuvo thumbup.gif .
B.Jones
na, tada aš kažko nesuprantu. 1 gavau prašyma į emailą, kad paspausčiau ant nuorodos ir patvirtinčiau registraciją, paskui gavau dar vieną emailą su adobe reader prisegtu lapu, bet ten pakartoti mano nurodyti 3 laikai, gal aš tada ko nesuprantu?
su vertėju išvertus tai jame rašo
Jūsų prašymą paskirti buvo paskelbtas Bundestago į vokiečių organizatorius. Bus nustatyti, ar prašomas atveju vis dar yra laisvų vietų. Anschließenderhalten bet pridera Grüßenim Informationen.Mit draugiškas lankytojų aptarnavimo Vokietijos Bundestago Platz der Republik Berlynas 111 011
Jūsų Didenybė
QUOTE(Kengura** @ 2011 02 22, 20:12)
Gyvenom labai fainam viešbutukį, nelabai prabangiam bet tvarkingam, su pusryčiais kainavo 10 eurų nakčiai smile.gif
*

Kuuuuuer gyvenot??? bigsmile.gif Mūsų elementariame viešbutyje, kuris vos ne B zonoj, pusryčiai 10 eu doh.gif Paviešinkit tokias auksines vietas biggrin.gif

QUOTE(B.Jones @ 2011 02 22, 20:35)
na, tada aš kažko nesuprantu. 1 gavau prašyma į emailą, kad paspausčiau ant nuorodos ir patvirtinčiau registraciją, paskui gavau dar vieną emailą su adobe reader prisegtu lapu, bet ten pakartoti mano nurodyti 3 laikai, gal aš tada ko nesuprantu?
su vertėju išvertus tai jame rašo
Jūsų prašymą paskirti buvo paskelbtas Bundestago į vokiečių organizatorius. Bus nustatyti, ar prašomas atveju vis dar yra laisvų vietų. Anschließenderhalten bet pridera Grüßenim Informationen.Mit draugiškas lankytojų aptarnavimo Vokietijos Bundestago Platz der Republik Berlynas 111 011
*

Pas mane taip pat... unsure.gif O aš galvojau, kad jau čia viskas blush2.gif unsure.gif
Kengura**
Rašė man viena mergina AŽ ir klausė apie jį taip pat, bet sakė, kad dabar kainos ten daug didesnės, tai nesuprantu kaip mum taip gerai papuolė smile.gif Gal kad daugiau žmonių - 8... smile.gif Gyvenom All-in-hostel, Grunberger str., tai čia tikrai netoli centro, 2 stotelės iki Alexanderplatz smile.gif Ir gal reikšmės turėjo faktas, kad rezervavomės prieš ~ 2,5 mėn. smile.gif
sakilot
Nepainiokit viešbučio su hosteliu-nakvynės namais.Viešbuty daugiausia moki už kambarį,o hostely-už lovą,ir kuo daugiau lovų kambary-tuo pigiau.Hostely dažniausia priskaičiuoja į kainą pusryčius(nebūtinai),o viešbuty-atskirai,jei siūlo pusryčius.Pigų viešbutį siūlau centre : EasyHotel Berlin,Rhosentaler str.
Beautiful Life
QUOTE(Kengura** @ 2011 02 22, 23:06)
Rašė man viena mergina AŽ ir klausė apie jį taip pat, bet sakė, kad dabar kainos ten daug didesnės, tai nesuprantu kaip mum taip gerai papuolė smile.gif Gal kad daugiau žmonių - 8... smile.gif Gyvenom All-in-hostel, Grunberger str., tai čia tikrai netoli centro, 2 stotelės iki Alexanderplatz smile.gif Ir gal reikšmės turėjo faktas, kad rezervavomės prieš ~ 2,5 mėn. smile.gif
*

Mes irgi gyvenome sitam hostelyje biggrin.gif , tik mes gyvenome dviese kambaryje su patogumais 3n/4d. su pusryciais mums su vyru kainavo 75eur, jeigu imtume shared facilities kainuotu 50eur. Pusryciai nenyvyle, aptarnaujantis personalas paslaugus, malonus ir gerai kalbantis angliskai. Pats hostelis be prabangos, bet svarus (nors girdejau, kad Vokietija tuo ir pasizymi). Jeigu keliaujate su vaikais gal ir negeriausias variantas, bet kas nori pigiai tikrai rekomenduoju thumbup.gif
B.Jones
Tai kaip ten su tuo Reichstagu? Per kiek laiko ateina patvirtinimai apie galimą ar negalimą apsilankymą?
Ne jaugi niekas nepirko Berlin WELCOM card?
Jūsų Didenybė
QUOTE(B.Jones @ 2011 02 23, 21:20)
Tai kaip ten su tuo Reichstagu? Per kiek laiko ateina patvirtinimai apie galimą ar negalimą apsilankymą?
*

Aš ką tik gavau el laiškelį iš tūlo Axel Scholtz , kad nėra mano norimo laiko Bundestage verysad.gif Išsiunčiau kitą laiką vėl unsure.gif
Papildyta:
B. Jones, pažiūrėk čia mirksiukas.gif
http://webcache.googleusercontent.com/sear...e=www.google.lt
Jolete
QUOTE(B.Jones @ 2011 02 23, 21:20)

*

O kas domina?
Kengura**
QUOTE(Beautiful Life @ 2011 02 23, 21:50)
Mes irgi gyvenome sitam hostelyje  biggrin.gif  , tik mes gyvenome dviese kambaryje su patogumais 3n/4d. su pusryciais mums su vyru kainavo 75eur, jeigu imtume shared facilities kainuotu 50eur. Pusryciai nenyvyle, aptarnaujantis personalas paslaugus, malonus ir gerai kalbantis angliskai. Pats hostelis be prabangos, bet svarus (nors girdejau, kad Vokietija tuo ir pasizymi). Jeigu keliaujate su vaikais gal ir negeriausias variantas, bet kas nori pigiai tikrai rekomenduoju  thumbup.gif
*

O kaip smagu, o mes dar svarstėm, ar dažnai lietuviai čia užsuka biggrin.gif Ir mes tik teigiamai apie jį atsiliepiam smile.gif

Atleiskit, žinau kad jie skiriasi, bet visada pamirštu tuos skirtumus tarp hostelio ir viesbucio, dazniausiai sutapatinu juos blush2.gif biggrin.gif
B.Jones
QUOTE(Jolete @ 2011 02 23, 23:27)
O kas domina?
*

Na tiesiog noriu pasitikslinti, ar gerai supratau salygas smile.gif
kaip ten yra su tuo bilietų pirkimu, nes suprantu, kad jei aš perku sau, tai ir mano dukrytei jis galioja, papildomo pirkt nereikia, o kai pirksim bilietus, pvz į TV bokšta, tai ar tik man taikys ta nuolaidą ar ir vaikiškam bilietui? I dar, ar tikrai į Muziejus (Pergamo ir NUeves) yra nemokamai?
Papildyta:
[quote=Agotukas,2011 02 23, 23:09]
Aš ką tik gavau el laiškelį iš tūlo Axel Scholtz , kad nėra mano norimo laiko Bundestage verysad.gif Išsiunčiau kitą laiką vėl unsure.gif
Papildyta:

O kuriai dienai jūs užsakinėjot?
Jūsų Didenybė
QUOTE(B.Jones @ 2011 02 24, 08:48)
O kuriai dienai jūs užsakinėjot?
*

03,20 arba 03,21
B.Jones
QUOTE(Agotukas @ 2011 02 24, 10:22)
03,20 arba 03,21
*

o ba, tai man 18-19 tai nesvajot doh.gif
B.Jones
Na ką, ir man parašė, kad sorry, nėr vietos, o gal kas gali išversti man
ką reiškia šie užrašai
Hausführung durch das Reichstagsgebäude (täglich um 10:30 Uhr, 13:30 Uhr, 15:30 Uhr, 18:30 Uhr )
Hausführung für ausländische Gäste (in unterschiedlichen Sprachen)
Familienführung durch das Reichstagsgebäude (sonnabends, sonntags und ggf. an Feiertagen um 10:00 Uhr, 12:30 Uhr und 14:30 Uhr)
Kindgerechte Führung durch das Reichstagsgebäude (täglich auf Nachfrage, nur für Schulklassen und Kindergruppen)

Hausführung durch das Reichstagsgebäude mit Schwerpunkt Geschichte (täglich um 9:00 Uhr, 10:30 Uhr, 12:00 Uhr, 13:30 Uhr, 15:00 Uhr)

Sakau gal kitokius galima rinktis , nebūtinai užsieniečiams smile.gif
Jolete
QUOTE(B.Jones @ 2011 02 24, 08:48)
Na tiesiog noriu pasitikslinti, ar gerai supratau salygas smile.gif
kaip ten yra su tuo bilietų pirkimu, nes suprantu, kad jei aš perku sau, tai ir mano dukrytei jis galioja, papildomo pirkt nereikia, o kai pirksim bilietus, pvz į TV bokšta, tai ar tik man taikys ta nuolaidą ar ir vaikiškam bilietui? I dar, ar tikrai į Muziejus (Pergamo ir NUeves) yra nemokamai?

*

Galioja nuolaidos ir mamai ir vaikui su tuo pačiu bilietu. Dėl Pergamo ir Nueves nežinau, nors vaikams Pergamo muziejuje ar bus ką veikt? Mano supratimu ten vaikams neįdomu schmoll.gif
Lineikė
[quote=B.Jones,2011 02 24, 19:30]
Na ką, ir man parašė, kad sorry, nėr vietos, o gal kas gali išversti man
ką reiškia šie užrašai

Familienführung durch das Reichstagsgebäude (sonnabends, sonntags und ggf. an Feiertagen um 10:00 Uhr, 12:30 Uhr und 14:30 Uhr)
Kindgerechte Führung durch das Reichstagsgebäude (täglich auf Nachfrage, nur für Schulklassen und Kindergruppen)

šitas reiškia- šeimos vizitas. aš parašiau tam užklausą, gavau patvirtinimą ir ten parašyta, kad laukite, kol pranešime ar yra vietų, tai dabar laukiu.....o, kai rinkausi tą užsieniečiams skirtą ir pasirinkdavau anglų kalbą, kalba vistiek nepasikeičia ir man iš vis net patvirtinimo nėjo išsiųsti, nes vis raudonai parašydavo, kad arba tipo data neteisingai parašyta arba laikas ne pagal formatą....užkniso visai, tai pakeičiau į šeimai skirtą, tai nors leido užklausą išsiųsti, bet įtariu, kad atsakymas bus irgi neigiamas..Už kiek laiko ,merginos, gaunate atsakymus? Aš tik vakar parašiau...
o vaikučiams iki 18 m. Berlyne visi valstybiniai muziejai yra nemokami:), tame tarpe ir tie salos muziejai... thumbup.gif
B.Jones
Man dėl šeimos vizito labai greit atrašė, bet jaučiu, kad ne ten būsiu pataikius, parašykit man į a.ž. persiųsiu laišką, gal jūs ką suprasit
waidila
Dėl to Bundestago.. aš vasario 12d. išsiunčiau jiems laišką el.paštu, nurodydama kiek žmonių ir datas, kuriomis norime apsilankyti (kovo 14-15), bet be nurodytų vizito laikų, nes pamaniau, kad taip daugiau galimybių pataikyti, jog bus laisvas, nors koks nors laikas tomis dienomis biggrin.gif ir vasario 15 d. gavau atsakymą, angliškai, vienas pdf dokumentas, kuriame jau nurodytas tikslus laikas, kuomet turime atvykti, ir visi kiti paaiškinimai, bei wordo failas su lentele, kurioje reikia surašyti vardus, pavardes, bei gimimo datas žmonių, kurie lankysis Bundestage. Tą wordo dokumentą, su pavardėmis ir gimimo datomis, reikia jiems atgal išsiųsti, ne vėliau kaip per 5 dienas. Nuvykus ten, reikia turėti asmens dokumentus, ir spausdintą laišką, tą kurį atsiuntė su nurodytu laiku.
Jūsų Didenybė
QUOTE(waidila @ 2011 03 01, 10:58)
Dėl to Bundestago.. aš vasario 12d. išsiunčiau jiems laišką el.paštu, nurodydama kiek žmonių ir datas, kuriomis norime apsilankyti (kovo 14-15), bet be nurodytų vizito laikų, nes pamaniau, kad taip daugiau galimybių pataikyti, jog bus laisvas, nors koks nors laikas tomis dienomis  biggrin.gif  ir vasario 15 d. gavau atsakymą, angliškai, vienas pdf dokumentas, kuriame jau nurodytas tikslus laikas, kuomet turime atvykti, ir visi kiti paaiškinimai, bei wordo failas su lentele, kurioje reikia surašyti vardus, pavardes, bei gimimo datas žmonių, kurie lankysis Bundestage. Tą wordo dokumentą, su pavardėmis ir gimimo datomis, reikia jiems atgal išsiųsti, ne vėliau kaip per 5 dienas. Nuvykus ten, reikia turėti asmens dokumentus, ir spausdintą laišką, tą kurį atsiuntė su nurodytu laiku.
*

Waidila, kur nusiuntei????? Ta el forma, kur jų psl?

Gal galėtum man savo naudotą formą atsiųsti???? AŠ tik datas pakeisčiau ir viskas blush2.gif Nes man jau tris kartus atsakė cray.gif
waidila
besucherdienst@bundestag.de siunčiau, atrašė iš kito emailo. Jokios formos aš nepildžiau, tik anglų kalba parašiau emailą, kad tokiomis dienomis būsime 4 asmenys Berlyne, ir norime apžiūrėti Bundestagą, ir kad laikas mums nėra svarbus, tinka bet koks, tomis dienomis. Pildžiau tik lentelę, ten kur reikėjo pavardes ir gimimo datas, bet ją man atsiuntė jau su atsakymu, kad tiek asmenų, galime apsilankyti tiksliu, jų laiške nurodytu, laiku.
B.Jones
Na tylu čia sad.gif
turiu tokį klausimą, pasižiūrejau viešbutį,m ten rašo sąlygas, kad išsiregistruoti nuo 8-12 val, tai kaip suprast? Tai 6 ryto negalėsiu?
Jūsų Didenybė
QUOTE(B.Jones @ 2011 03 03, 12:51)
Na tylu čia sad.gif
turiu tokį klausimą, pasižiūrejau viešbutį,m ten rašo sąlygas, kad išsiregistruoti nuo 8-12 val, tai kaip suprast? Tai 6 ryto negalėsiu?
*

Manau, kad galėsi g.gif Tiesiog apsimokėti ir popierizmą susitvarkyti reiktų iš vakaro. Juk nei tikrina ten kas kambarius, nei ką... g.gif
Lineikė
Kas man atsitiko-pasiėmiau daryti check-in’ą online ir žiūriu, kad dukros asmens tap. kortelės galiojimas baigiasi už 2mėn. nuo grįžimo iš Berlyno.Gal yra tiksliai žinančių ar reikia naujos kortelės ar tiks ta pati??? gal kam taip buvo?
doh.gif
Jūsų Didenybė
QUOTE(Lineikė @ 2011 03 07, 20:38)
Kas man atsitiko-pasiėmiau daryti check-in’ą online ir žiūriu, kad dukros asmens tap. kortelės galiojimas baigiasi už 2mėn. nuo grįžimo iš Berlyno.Gal yra tiksliai žinančių ar reikia naujos kortelės ar tiks ta pati??? gal kam taip buvo?
doh.gif
*

Kažkodėl manau, kad tiks unsure.gif Pas mano dukrą pasas irgi baigiasi birželį... Nu bet juk vaikams kas du metus keičia, tai ką daryt? unsure.gif
Lineikė
QUOTE(Agotukas @ 2011 03 07, 20:47)
Kažkodėl manau, kad tiks  unsure.gif Pas mano dukrą pasas irgi baigiasi birželį... Nu bet juk vaikams kas du metus keičia, tai ką daryt?  unsure.gif
*

bet, kad tam vaikui - 17 m. 4u.gif ..tai todėl abejoju....bet, matyt. reiks rizikuoti.... g.gif
B.Jones
Na, gal kas pasidalins įspūdžiais po ilgo savaitgalio Berlyne?

Tiesa, kas gyvenot Leonardo viešbutyje, sakykite ar yra ten šampūnų mėginukų, ar temptis savo? Ar buvo plaukų džiovintuvas?
addicted
QUOTE(B.Jones @ 2011 03 03, 13:51)
Na tylu čia sad.gif
*

Pasakysi registraturoje,kad norit 6 val.ryto issiregistruoti,tai susitarsit kas ir kaip smile.gif
Paziurejau i viesbucio puslapi,tai registratura 24 val.per para dirba,nebus jokiu problemu smile.gif
makka
Sveiki keliautojai 4u.gif
Gal kam teko važiuoti pro Berlyną su savo automobiliu ir sustoti centre? ax.gif Pvz netoli Zoo sodo? blush2.gif Kiek gali kainuoti automobilio parkingas? g.gif Už keleto savaičių važiuosim per Vokietiją, tai vaikai susigalvojo, kad nori į Berlyno zoologijos sodą, tai vat ir kažkaip neužrandu informacijos apie automobilio stovėjimą.... ax.gif Būčiau labai dėkinga, jei kas užrodytų kur tokios informacijos ieškot..
Jolete
QUOTE(B.Jones @ 2011 03 14, 09:55)
Na, gal kas pasidalins įspūdžiais po ilgo savaitgalio Berlyne?

Tiesa, kas gyvenot Leonardo viešbutyje, sakykite ar yra ten šampūnų  mėginukų, ar temptis savo? Ar buvo plaukų džiovintuvas?
*

Manau visuose viešbučiuose yra prausimosi priemonės ir džiovintuvai mirksiukas.gif
giesim
Sveiki, sugalvojome ir mes apsiprekinti Berlyne biggrin.gif gal kas nors is zinanciu nupasakotu kaip greiciausiai traukinuku ar metro nusigauti nuo tasko A iki tasko B.Gal tiesiogiai be persedimu kas vaziuotu? Padekit prasau. Tai butu nuo Schönefeld Airport, Berlin, Deutschland iki siu adresu viesbucio Kurfürstendamm 173, 10707 Berlin, Vokietija 4u.gif
Jolete
Regional Train lyg R7 iki zoologijos sodo, o ten jau viskas vietoj. Paskatykit temos kelis psl atgal ir tikrai rasit daug info.
addicted
QUOTE(Jolete @ 2011 03 15, 23:07)
Manau visuose viešbučiuose yra prausimosi priemonės ir džiovintuvai  mirksiukas.gif
*

Oi tikrai ne visur ax.gif
Kengura**
QUOTE(giesim @ 2011 03 18, 15:26)
Sveiki, sugalvojome ir mes apsiprekinti Berlyne biggrin.gif gal kas nors is zinanciu nupasakotu kaip greiciausiai traukinuku ar metro nusigauti nuo tasko A iki tasko B.Gal tiesiogiai be persedimu kas vaziuotu? Padekit prasau.  Tai butu nuo Schönefeld Airport, Berlin, Deutschland iki siu adresu viesbucio Kurfürstendamm 173, 10707 Berlin, Vokietija 4u.gif
*

Labas smile.gif Labai nesunki viesojo transporto sistema Berlyne, tikrai nepasimesit smile.gif
http://www.s-bahn-berlin.de/, kairej pusej iveskit i langeli isvykimo adresa, nuvykimo vietos adresa, data, kada mazdaug reiketu, ir ismes visus galimus variantus. Aisku dazniausiai ten meta, kad truputi neaiskiai sistemai ivestas adresas, tai praso patikslint. Kai patikslinsit, ismes visus galimus variantus. Pasirinkit viena, ir tada patarciau dar ten po tvarkarasciu isijung "Show details", kad rodytu tarpines stoteles smile.gif Siaip viskas ten turetu buti labai aisku nuvykus, tik svarbiausia is anksto susiziuret kur reikia persest ir kokios stoteles ieskot, tai sita patarciau is karto susiziuret, mes buvom net atsispausdine tvarkarascius smile.gif Sekmes!
Aidluka
QUOTE(makka @ 2011 03 15, 15:01)
Sveiki keliautojai  4u.gif
Gal kam teko važiuoti pro Berlyną su savo automobiliu ir sustoti centre?  ax.gif Pvz netoli Zoo sodo?  blush2.gif Kiek gali kainuoti automobilio parkingas?  g.gif Už keleto savaičių važiuosim per Vokietiją, tai vaikai susigalvojo, kad nori į Berlyno zoologijos sodą, tai vat ir kažkaip neužrandu informacijos apie automobilio stovėjimą....  ax.gif Būčiau labai dėkinga, jei kas užrodytų kur tokios informacijos ieškot..
*

Mes važiavom automobiliu ir sustojom gatvelėj šalia zoologijos sodo, kadangi buvom sekmadienį mokėti nieko nereikėjo thumbup.gif Šalia Zoo sodo vartų yra požeminė aikštelė - aišku ji bet kokiu atveju mokama ax.gif Gal pravers nuorodos - kaip supratau už valandą reikia mokėti 3 eur smile.gif

http://www.zoo-berlin.de/zoo/besuch-ticket...ach-us.html?L=1

http://www.zoo-berlin.de/tierpark/besuch-t...ach-us.html?L=1

Kelias nuotraukas iš Berlyno Zoo sodo įkėliau į fotoreportažą smile.gif

http://www.supermama.lt/forumas/lofiversio...648210-350.html
irisas
Buvom ir mes Berlyne, labai patiko thumbup.gif Buvom dvi pilnas dienas, bet jų visiškai mum užteko, į muziejus nėjom blush2.gif o po mietą prisilakstėm thumbup.gif Labiausiai patiko transporto sistema, sunkiausia buvo rast traukinuką ar metro iš oro uosto, o paskui viskas kaip sviestu patepta thumbup.gif Darbo dienomis bilietas visai dienai 8,6 euro ABC zonoms, galima važiuoti traukinuku, metro, autobusais, o savaitgalį tik 3 eurai thumbup.gif Dar labai patiko nemokama paroda Postdamo aikštėje apie žmogų, net nežinau kaip papasakot, žodžiu ir rankų kojų protezus pavaldėm, neįgaliojo vėžimėliu virtualiai pavažinėjom, darten tokių manipuliatorių buvo.
Dar patiko žydų memorialas, kažkaip įspūdinga aikštė ir tos betoninės plokštės. Apsigyvenom fainam viešbutyje - hostelyje, toks neiškus, pusryčius labai gerus gavom, kambariai švarūs, dušas ir tualetai bendri, bet nesutikau nė vieno žmogaus smile.gif Viešbutis
giesim
QUOTE(Kengura** @ 2011 03 20, 11:09)
Labas smile.gif Labai nesunki viesojo transporto sistema Berlyne, tikrai nepasimesit smile.gif
http://www.s-bahn-berlin.de/, kairej pusej iveskit i langeli isvykimo adresa, nuvykimo vietos adresa, data, kada mazdaug reiketu, ir ismes visus galimus variantus. Aisku dazniausiai ten meta, kad truputi neaiskiai sistemai ivestas adresas, tai praso patikslint.  Kai patikslinsit, ismes visus galimus variantus. Pasirinkit viena, ir tada patarciau dar ten po tvarkarasciu isijung "Show details", kad rodytu tarpines stoteles smile.gif Siaip viskas ten turetu buti labai aisku nuvykus, tik svarbiausia is anksto susiziuret kur reikia persest ir kokios stoteles ieskot, tai sita patarciau is karto susiziuret, mes buvom net atsispausdine tvarkarascius smile.gif Sekmes!
*

Sveika, na bandziau as cia, bet topsecret.gif nieko nesigavo.Vokiskai ne bum bum blush2.gif Gal kas galetu padeti rast marsruta 20110323 atvykimas 7:00 i Schonefeld orouosta, o nuvykti reiktu i Kurfürstendamm 173, 10707 Berlin. Bei gryzti 20110325 lektuvas is Schonefeld 07:20.Buciau labai dekinga blush2.gif
makka
Aidulka, ačiū už atsakymą 4u.gif
Gaila, kad mes Berlyną aplankysim savaitės vidury... Gal prisimenat kiek kainuoja valanda stovėjimo aikštelėje (ne požeminėje)? smile.gif Ir dar turiu vieną klausimą: kadangi važiavote į centrą ar turėjote lipduką (ekologinis koks tai būna, geltonas-žalias-raudonas)? g.gif Kiek teko skaityt norint važiuot per (į) didesnių miestų centrus būna zonos, kur norint pakliūt reikia turėt lipduką.... blush2.gif Vieni gąsdina baudom (40eu), kiti važiuoja ir nesuka galvos... Kaip elgiasi kelionių profesionalai? g.gif
Jolete
QUOTE(giesim @ 2011 03 20, 23:22)
Sveika, na bandziau as cia, bet topsecret.gif nieko nesigavo.Vokiskai ne bum bum blush2.gif Gal kas galetu padeti rast marsruta 20110323 atvykimas 7:00 i Schonefeld orouosta, o nuvykti reiktu i Kurfürstendamm 173, 10707 Berlin. Bei gryzti 20110325 lektuvas is Schonefeld 07:20.Buciau labai dekinga blush2.gif
*

Su S-bahn be persėdimų nenuvažiuosit, geriausiai važiuoti su RE7 (regional express) ir ryte į lėktuvą yra patogiu laiku tie traukinukai, tikrai patogu ir greitai mirksiukas.gif
giesim
QUOTE(Jolete @ 2011 03 21, 10:50)
Su S-bahn be persėdimų nenuvažiuosit, geriausiai važiuoti su RE7 (regional express) ir ryte į lėktuvą yra patogiu laiku tie traukinukai, tikrai patogu ir greitai  mirksiukas.gif
*

labai aciu uz pagalba hi.gif dar klustelt norecia, kazin tas prekybos centras grose passagen vertas demesio?Jei taip tai gal zinot kuom galeciau nusigauti iki metro Rudow stoteles?ir ten jau matau kelios stoteles iki Johannisthaler Chaussee(cia tas centras kiek supratau islipus tiesiai is metro ir pakilus) pakeliui smile.gif Paskui vel i ta pati metro ir iki Adenauerplatz stoteles kur tik 200metru nuo musu viesbucio.KLazin gerai mastau as cia?Ir beje vaziuojam 4 suauge tai turbut kiek cia paskaiciau apsimokiausia pirkt ABC zonoms small group ticket taip?ar jis galios iki isskridimo ?ir ar visoms transporto rusims? 4u.gif
http://www.mediasprut.ru/germ/all/berlin-ubahn.shtml
Jolete
Kai busit pačiam Berlyne, tikrai viskas bus aiškiau ir tikrai viską rasit. Tie bilietai galioja visam transportui.
Papildyta:
Tam prekybcentryje nebuvau, negaliu komentuoti.
Aidluka
QUOTE(makka @ 2011 03 21, 09:29)
Aidulka, ačiū už atsakymą  4u.gif
Gaila, kad mes Berlyną aplankysim savaitės vidury... Gal prisimenat kiek kainuoja valanda stovėjimo aikštelėje (ne požeminėje)?  smile.gif Ir dar turiu vieną klausimą: kadangi važiavote į centrą ar turėjote lipduką (ekologinis koks tai būna, geltonas-žalias-raudonas)?  g.gif Kiek teko skaityt norint važiuot per (į) didesnių miestų centrus būna zonos, kur norint pakliūt reikia turėt lipduką.... blush2.gif Vieni gąsdina baudom (40eu), kiti važiuoja ir nesuka galvos...
*

Manau, kad visose aikštelėse, bent jau toj zonoj kur yra zoologijos sodas, valanda stovėjimo aikštelėj kainuoja apie 3 eur - kažkaip išsamesnės informacijos nepavyko rasti g.gif Išmaišėm automobiliu jau daug Europos sostinių, bet kažkaip niekada negirdėjau apie jokį ekologinį lipduką (kai parašėt, internete radau informaciją, kad bent jau Berlyne toks egzistuoja ax.gif )g.gif Gal tas ekologinis mokestis įeina į parkavimo kainą g.gif Juk logiškai mąstant, į centrą įvažiuojant turėtų stovėti šlagbaumai kad žmonės galėtų susimokėti g.gif Na, bet tikrai to Berlyne nematėm - laisviausiai važinėjom ten kur norėjom smile.gif Beje, ir policiją ne kartą matėm, bet tikrai jiems neužkliuvom schmoll.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.