Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Romanetės
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai > Siuvimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
Ladute
QUOTE(lakmė @ 2006 09 27, 14:42)
Šiandien visą dieną OTTO kataloge prasėdėjau. Pasaka, kokios grožybės. Beveik visur užuolaidos derinamos su romanetėmis. Siūlau aplankyti, gal prisiderinsit sau kokią idėją.

[
*

Ten labai daug kur ne romanetės, o taip vadinamos "širmos" (Schiebevorgang). Mano draugė Švedijoj dirba firmoj, kur visokiais langų "uždangalais" prekiauja, aš jos klausiau, gal kokių įdomesnių idėjų turi. Ji pasakojo, kad roletai ir romanetės jau eina užmarštin, o naujausia mada - širmos. Pas mus aš Senukuose mačiau, tik man jos gražios nepasirodė, ir nelabai supratau, kuo geriau už užuolaidas - ta pati užuolaida, tik įrėminta.....
Ladute
QUOTE(jolaxus @ 2006 09 28, 09:48)
kaip pavadinsi taip nepagadinsi biggrin.gif o kai gražu tai nelabai svarbu kaip ir vadinasi, nors... gerai žinoti tikrus pavadinimus smile.gif ačiū už švietėjišką misiją mirksiukas.gif
*

Matai, ten veikimo principas kitoks. Jos irgi tokiais skersais "vamzdeliais" sutvirtintos, kaip ir romanetės, bet nesikelia į viršų, o stumiasi į šoną, kaip užuolaida. Nežinau, gal "gyvam" interjere pamačius kitaip galvočiau, bet parduotuvėj tai man jos nepatiko schmoll.gif
sygyta
ten kur romanetes su uzuolaidomis,tai anglai tas naktines uzuolaidas vadina dress curtains.jos yra tik papuosimui,ir ju nakciai neuztraukineja.
Soni
QUOTE(mijaka @ 2006 09 28, 20:04)
nieko sau "tik siūlę tiesiai nusiųt moki"  thumbup.gif  thumbup.gif  man labai gražu, ir tinka prie paprasto lango, aš maniau, kad gražiai atrodo tik ant lango per visą sieną  thumbup.gif  o tos širmos nevienodo ilgo ? ar man vaidenasi  g.gif
*

taip , širmos nevienodo ilgio, vidurinė iki žemės, o kitos skirtingų ilgių, dariau taip todėl, kad už teliko laidų kalnas, negražiai krenta. Ačiū už pagyrimus.
Soni
QUOTE(vilmonca @ 2006 09 28, 20:54)
mergaitės, patarkit ką sugalvot virtuvės langui, nusipirkau mechanizmą ir savaitgali norėčiau jau pradėt...
Iš pradžių buvau sugalvojus vienspalvę medžiagą siuvinėti aplikacijomom apačioj, bet niekur neradau ko norėjau  g.gif
virtuvės vaizdas:
user posted image
*

gal daryčiau raudona-geltona- ruda, romanetė su kiauriaraščiu apačioj
mijaka
o man čia kažkodęl norisi dviejų siaurų romanečių...nes ir spintelės tokiu tipu padarytos..nežinau kaip paaiškint, geriau parodysiu smile.gif tik taip primityviai nupiešiau
doh.gif man labai gražu, kai nelygiai pakeltos dvi romanetės ant vieno lango.
user posted image

Bet, jei mechanizmą jau nupirkai, tai turbūt jau nesigaus dviejų padaryt g.gif tai tada galima vieną su tarpu per vidurį thumbup.gif na nežinau, man tik taip žiūrisi ant šito lango ax.gif viena plati ištisa romanetė manau biški neįsipaišytų
Papildyta:
tiesa, o spalvą tai daryčiau kokią smėlinę, šviesiai rudą ir audinį paprastą vienspalvį be jokių margumų ir piešinukų 4u.gif
akvilyte
QUOTE(vilmonca @ 2006 09 28, 20:54)

Iš pradžių buvau sugalvojus vienspalvę medžiagą siuvinėti aplikacijomom apačioj, bet niekur neradau ko norėjau  g.gif

nori daryt dieninę ar naktinę?
nori kad būtų tiesiog virtuvės interjero tąsa (čia tiktų mijakos pasiūlymas arba tiesiog banbukiniai roletai), ryškus (nebūtinai kalbant apie spalvą) akcentas ar tiesiog lango pridengimas?
virtuvė kaip suprantu sujungta su kažkuo g.gif ar labai matosi iš kitų erdvių.. jei taip kas ten per spalvos?
vilmonca
QUOTE(akvilyte @ 2006 09 28, 22:15)
nori daryt dieninę ar naktinę?
nori kad būtų tiesiog virtuvės interjero tąsa (čia tiktų mijakos pasiūlymas arba tiesiog banbukiniai roletai), ryškus (nebūtinai kalbant apie spalvą) akcentas ar tiesiog lango pridengimas?
virtuvė kaip suprantu sujungta su kažkuo g.gif  ar labai matosi iš kitų erdvių.. jei taip kas ten per spalvos?
*

turiu nepermatoma medziaga tokia smeline kaip mijaka papaise, bet planuoju daryt ne is dvieju gabalu o is vieno, bet noriu ant jos apacios pasiuvinet aplikacija su gyvuneliais. Virtuve kaip ir sujungta su salionu, ten tamsaus medzio grindys, sviesios sienos ir avietines spalvos dekoras smile.gif
galvoju jei is tos nepermatomos smelines medziagos padaryciau romanetes be pagaliuku, taip sukristu bangelem, nu nezinau, dar bandysiu deliot ant lango ir ziuret smile.gif
bet labai aciu uz patarimus, minciu visada reik thumbup.gif
ader
user posted image

cia mano romanete, daryta pries gerus metus.
sygyta
QUOTE(Ilonėlė @ 2006 10 09, 21:45)
o galit man neišmanėlei paskiti, o tai kai romanetės ištiestos, tai viduje gražu ( kambary) o iš lauko pusės aip atrodo g.gif nu perlanga. gi turėtu matytis visi žiedeliai ir virvutės g.gif
*

galima daeryti kelis variantus,nezinau kodel renkasi cia visos tuos ziedelius,jei darai romanetes su pamusalu( yra toks geras dalykas,kaip blackoutlining)atsiprasau lietuvisko zodzio nezinau,jis toks kietokas,ir kai uzdengi, duoda visiska tamsa namie,kad tai ir butu dienos metas ir sviestu saule.ant tokiu romaneciu deciau specialias juosteles.pagaliukui ivert.na o jeigu visdelto renkamasi tik is medziagos,tada graziai padaromos 1,2 cm plocio kisenukai iverti pagaliukam.tiesiog audinys susiuvamas ir paliekamas tarpelis pagaliukui smile.gif
o virvutes ir matosi,bet jos vaizdo negadina visiskai
Flora7
Na, jau ir aš užsikrėčiau ir apsisprendžiau gamintis pati. Vakar vos vos užmigau...mintys lakstė jo majo smile.gif
Man tai tik nesuprantama, kaip tas žaliuzes galima panaudoti...gal kai pamatysiu jas (pas uošvius yra) tai, gal suprasiu. Iš kitos pusės, ant medinio balkiuko gal būtų geresnis variantas, kadangi noriu langui daryti iš trijų daliu...tai vienas medinis balkiukas būtų panaudotas trijoms romanetėms...Ar taip įmanoma, ar aš čia tik prifantazavau? O jei darysiu au balkiuku, ar yra koks fiksatorius? kadangi pas mane plastikiniai langai...
jolaxus
QUOTE(Flora7 @ 2006 10 10, 15:23)
...
Tiesa, mano medžiaga pakankamai stora ir sunki...galvoju ar tie lipukai atlaikys tą svorį, vistiek viskas ant ju laikosi? g.gif
*

nu tie lipukai pakankamai rimtai sukimba, juk bet kur kai tenka juos atlupti tai tempi kaip reikiant, o čia gi tokio tampymo ir nebus, plius prisegta tai per visą ilgį, laikantis plotas gaunasi ne toks ir mažas
Flora7
QUOTE(jolaxus @ 2006 10 10, 15:28)
nu tie lipukai pakankamai rimtai sukimba, juk bet kur kai tenka juos atlupti tai tempi kaip reikiant, o čia gi tokio tampymo ir nebus, plius prisegta tai per visą ilgį,  laikantis plotas gaunasi ne toks ir mažas
*

Nu jo...pasitikslinau, nes nusipirkau, pradžia lengvai atsilupa, bet aišku, kai didelis plotas prilipdytas bus, tai bus tvirčiau.
O kaip tu darei visą mechanizmą? Pati konstravai iš tų žiedelių, pirkai, ar iš žaliužių? Šiaip galvoju, kad aš pati konstruosiu, kadangi noriu vienam langui iš trijų dalių pasidaryti... g.gif Kažin, kuris variantas geresnis? Gal kuri žinot?
jolaxus
QUOTE(Flora7 @ 2006 10 10, 15:33)
...
O kaip tu darei visą mechanizmą? Pati konstravai iš tų žiedelių, pirkai, ar iš žaliužių? Šiaip galvoju, kad aš pati konstruosiu, kadangi noriu vienam langui iš trijų dalių pasidaryti... g.gif Kažin, kuris variantas geresnis? Gal kuri žinot?
*

aš dariau ant basliuko pati
yra čia dariusių ant žaliuzių pagrindo, bet šion teorijon net nesigilinau, nes neturėjau nenaudojmų žaliuzių ax.gif
vargu ar kuri pasakys, kuris variantas geresnis, nes abejoju ar yra bent viena išbandžiusi abu variantus unsure.gif
tiesa ten kažkur teiravaisi apie fiksavimą, tai aš jį dariau labai paprastą - ant sienos įsuktas varžtelis ant kurio užvyniojamos virvutės ir viskas. Galima kabliuką skirtą naktinių užuolaidų kaspinams užkabinti prisukti ir aplink jį fiksuoti virvutę. tai čia tiek teorijos jei darysi be žaliuzių mechanizmo
Flora7
QUOTE(jolaxus @ 2006 10 10, 15:37)
yra čia dariusių ant žaliuzių pagrindo, bet šion teorijon net nesigilinau, nes neturėjau nenaudojmų žaliuzių ax.gif
vargu ar kuri pasakys, kuris variantas geresnis, nes abejoju ar yra bent viena išbandžiusi abu variantus unsure.gif
*

O akip fiksatorių pasidarei?Pas mane plastikiniai sad.gif. Tai nežinau.... blush2.gif
Papildyta:
Tiesa, o pagaliukų prisiuvimui galima paprasčiausia suimti per pus medžiagą ir susiūti?Ar bus negerai?
Papildyta:
QUOTE(jolaxus @ 2006 10 10, 15:37)
tiesa ten kažkur teiravaisi apie fiksavimą, tai aš jį dariau labai paprastą - ant sienos įsuktas varžtelis ant kurio užvyniojamos virvutės ir viskas. Galima kabliuką skirtą naktinių užuolaidų kaspinams užkabinti prisukti ir  aplink jį fiksuoti virvutę. tai čia tiek teorijos jei darysi be žaliuzių mechanizmo
*

Nu jo, gal ir gerai...bet kaip vidinę pritvirtinti, jei noriu daryti iš trijų daliu doh.gif g.gif
jolaxus
QUOTE(Flora7 @ 2006 10 10, 15:45)
...
Tiesa, o pagaliukų prisiuvimui galima paprasčiausia suimti per pus medžiagą ir susiūti?Ar bus negerai?
Papildyta:
Nu jo, gal ir gerai...bet kaip vidinę pritvirtinti, jei noriu daryti iš trijų daliu doh.gif  g.gif
*

su pagaliukų prakišimu aš būtent taip ir dariau drinks_cheers.gif tingiu kartotis, skaityk čia
o su vidine tai jau klausimukas g.gif nebent traukti ją iki sienos prie gretimos romanetės karniziuko papildomai prisukus atskiras kilputes šitos romanetės virvutėms ir tada fiksuoti ant sienos
Flora7
QUOTE(jolaxus @ 2006 10 10, 15:53)
su pagaliukų prakišimu aš būtent taip ir dariau drinks_cheers.gif tingiu kartotis, skaityk čia
o su vidine tai jau klausimukas g.gif  nebent traukti ją iki sienos prie gretimos romanetės karniziuko papildomai prisukus atskiras kilputes šitos romanetės virvutėms ir tada fiksuoti ant sienos
*

Arba galvoju pačiame viršuje, ties tuo žieduku, kokį pailga varžtuką ar ką užkišti skersai....ir užsifiksuotų. Nieko tokio, jei tektų palaipiot ant kėdės blush2.gif nieks nematys smile.gif
Šiaip galvoju, jei kombinuosiu permatomą audinį su storesniu (kaip dieninę ir naktinę užuolaidą). Kažin kaip gausis g.gif Sudėjus vieną šalia kitos, tai neblogai atrodo.... g.gif
sygyta
QUOTE(vilmonca @ 2006 10 10, 18:38)
jolaxus, kaip manai, graziau siule i kambario ar i lauko puse daryt, maciau visaip, man siule grazu i kambari visai... Čia kalbu apie tą atvejį kai darai siūlę perlenkus medžiagą...
*

tai pala pala,o tada kur praversi sniurelius romanetes sutempimui? irgi i geraja puse ziedelius siusi? schmoll.gif nemanau kad geras variantas.man graziau kai vidinej pusej viskas
mijaka
QUOTE(Flora7 @ 2006 10 10, 15:54)
Arba galvoju pačiame viršuje, ties tuo žieduku, kokį pailga varžtuką ar ką užkišti skersai....ir užsifiksuotų. Nieko tokio, jei tektų palaipiot ant kėdės blush2.gif nieks nematys smile.gif

*

o gi tada virvutės galas tabalosis vidury lango g.gif biggrin.gif jei teisingai supratau ką nori daryt

manau bus labai gerai, jei tempsi tą virvelę viršuje iki sienos, tik galą kaip nors pažymėk, kad žinotum, kad tai vidurinė biggrin.gif

P.S. aš irgi nesiuvu jokių juostelių, perlenkiu audinį ir vsio, man taip ir greičiau ir patogiau ir lygiau ir gražiau gaunasi biggrin.gif
vilmonca
QUOTE(sygyta @ 2006 10 10, 20:39)
tai pala pala,o tada kur praversi sniurelius romanetes sutempimui? irgi i geraja puse ziedelius siusi? schmoll.gif  nemanau kad geras variantas.man graziau kai vidinej pusej viskas
*

taigi ziedelius siuti reik is lango puses, o siule gali buti is kambario puses, medziaga lankstosi ten kur ziedeliai smile.gif as nagrinejau padaryta romanete, ne pati sugalvojau wink.gif
akvilyte
QUOTE(mijaka @ 2006 10 10, 21:46)
P.S. aš irgi nesiuvu jokių juostelių, perlenkiu audinį ir vsio, man taip ir greičiau ir patogiau ir lygiau ir gražiau gaunasi  biggrin.gif

tinka jei nėra rašto thumbup.gif ir daug paprasčiau drinks_cheers.gif

QUOTE(vilmonca @ 2006 10 10, 22:01)
taigi ziedelius siuti reik is lango puses, o siule gali buti is kambario puses, medziaga lankstosi ten kur ziedeliai smile.gif as nagrinejau padaryta romanete, ne pati sugalvojau wink.gif
*

taip, darosi ir taip drinks_cheers.gif jei raštas tarkim yra ir nesinori jo nupjaut užlenkiant tai galima vietoj atskiros juostelės siūt į gerąją pusę drinks_cheers.gif
akvilyte
QUOTE(Flora7 @ 2006 10 10, 23:13)
Gal ir taip g.gif Na, kai matysiu realiai, bus lengviau kažkokius sprendimus daryti. Nusižiūrėjau tuos pagaliukus, senukuose, bambukinius, kitokių kol kas nemačiau.
*

senukuose prie karnizų yra tikrieji romanečių pagaliukai mirksiukas.gif metras 2lt cool.gif
mijaka
joo Kaune senukuose 2lt metras, o Vilniuj Ermitaže 1,39lt . irgi prie užuolaidų audinių. Beje mačiau romanetes kabančias ir Vilniuj ir Kaune, kaina apie 200 bet nėra į ką žiūrėt doh.gif
jolaxus
Vilniuj senukuose net supjausto tuos strypelius reikalingo ilgio gabalais be jokio papildomo mokesčio čia ir dabar thumbup.gif Dekorviloj Ateities g. pasiteiravau dėl supjaustymo, tai pasakė, kad reikia užsakyti, veža kažkur, tada atveža, o senukuose iš karto supjaustė ir atidavė thumbup.gif
Dzenke
Pasisiuti tikrai nera sudetinga, ypac mazesniam langui. As surizikavau ir pasisiuvau ant savo 3 x 3 lango... doh.gif Ir galiu pasakyti kad gavosi visai gerai.
Tik del medziagos pasirinkimo: as rinkausi pigesne (mokejau 20Lt/m), bet jau matau kad klydau... Pasiuvusi pries kabindama jas lyginau, ir matyt kazkuris sintetinis pluostas "sureagavo" ir visa medziaga tapo kaip vinimis subadyta: tokiu kaubureliu atsirado... Bet is kitos puses tai vaizdo negadina, bent jau man ax.gif
sygyta
QUOTE(Neryte @ 2006 10 13, 21:29)
Sveikutes  mirksiukas.gif
Viska perskaiciau,atrodo kolkas aisku,tik nelabai supratau ka ten galima ir is gerosios puses prisiuti  g.gif ,kiek suprantu,paradinej pusej turi buti viskas ciki  tongue.gif
*

is gerosios puses mergaites kitos siuna " kisenes" pagaliukui iverti.nors as asmeniskai jokio grozio tame nematau nebent kokia dekoratyvine juostele ar prisiuti ar dar kanors. g.gif
o siaip kiek kainuoja plastmasinio skaidraus pagaliuko metras permatomom romanetem? gal kas zino?
Anakondaaz
QUOTE(Darlingkrbe @ 2006 10 16, 08:30)
Klausykites, o kokia itaka turi kaip retai as versiu pagaliukus?
T. y. kas nuo to priklauso ir kaip graziau? Daugia persiuta ir iverta pagaliuku ar maziau?
*

klosčių dydis, kuriomis susidarinės romanetė wink.gif
jolaxus
T. y. kas nuo to priklauso ir kaip graziau? Daugia persiuta ir iverta pagaliuku ar maziau?
*

nuo pagaliukų tankumo priklauso klostelių dydis - sutraukiant romenetę audinys klostuosis lenkdamas per pusę tą atkarpą, kuri yra tarp dviejų pagaliukų, kuo jie bus tankiau išdėstyti, tuo smulkesnės klostelės. Taigi išeina, kad čia skonio reikalas smile.gif
Žuvė
*

štai, ką radau knygoj: "tarpai tarp vamzdelių - 20cm, o tai reiškia, kad užuolaidą pakėlus - arba vamzdeliams susiglaudus - tarp kiekvienos jų poros susidarys maždaug 10cm aukščio klostė. Tokį aukštį rekomenduoju daugeliu atveju, todėl visada turėtumėte išdėstyti medinius strypus kas 20cm, kad ir koks būtų gatavos užuolaidos ilgis." Šaltinis: Ledi Karolina Rei " Viskas apie užuolaidas".
Dar knygoje pateiktame brėžinyje pastebėjau, kad tarpas tarp apatinio krašto ir pirmojo vamzdelio yra 10 cm, toliau po 20cm ir paskutinis tarpas nebūtinai turi būti 20cm (priklauso nuo užuolaidos ilgio). Tiesa, vamzdelių užlenkimams siūlo palikti dar po 5 cm kiekvienam. 4u.gif
duokanka
Pradejau siuti romanetes, vienas baigiau, bet turejau priblemu su Ermitaziniais baltais, plasmasinius strypeliais. Pirkau ilgesnius 1.30cm po 1.89Lt, bet jie kazkokie sluoksniuoti ir tokios smulkios raksteles ten badosi, man i pirsus prilindo blush2.gif skaudejo po to kol iskrapsciau. Jei kas pirksit, per daug rankas po tuos strypelius nevedziokit, o tai irgi raksciu prisivarysit. 4u.gif
ader
dideliu atstumu tarp pagaliuku daryti nerekomenduojama, kadangi kai romanete pakeliam i virsu, ji susklosto tada tiek kad netrukdytu langa atidaryti, nes jei didesnius tarpus paliksi, tai didesniais laipteliai susitrauks, ir pakelus i virsu trukdys atidaryt langa.
akvilyte
QUOTE(janone @ 2006 10 16, 09:13)
Pradejau siuti romanetes, vienas baigiau, bet turejau priblemu su Ermitaziniais baltais, plasmasinius strypeliais. Pirkau ilgesnius 1.30cm po 1.89Lt, bet jie kazkokie sluoksniuoti ir tokios smulkios raksteles ten badosi, man i pirsus prilindo blush2.gif skaudejo po to kol iskrapsciau. Jei kas pirksit, per daug rankas po tuos strypelius nevedziokit, o tai irgi raksciu prisivarysit. 4u.gif
*

reikėjo tiesiog tuos galiukus su nagų dilde nudildint mirksiukas.gif ir viskas rolleyes.gif o šiaip tai tos rakštelės ir į užuolaidą lenda kai veri doh.gif tai aš tą galiuką su dieninio audinio gabaliuku užvyniodavau rolleyes.gif
Dija24

na siūt reikia prie juostelės krašto nes jei siūsi prie medžiagos tai kai kelsi į viršų, negražiai tempsis mirksiukas.gif
*

[/quote]

Sveikutes. Uzsinorejau ir as romaneciu, renkuos informacija ir esu nusistaciusi, kad kita savaite jos jau turi kabeti smile.gif Tik niekaip nesuprantu prie kokios juosteles krasto reikia siuti tuos ziedelius???? Kas cia per juostele? Skaitau nuo pradziu, bet atrodo kako nesupratau sad.gif
duokanka
[quote=Dija24,2006 10 16, 21:36]
na siūt reikia prie juostelės krašto nes jei siūsi prie medžiagos tai kai kelsi į viršų, negražiai tempsis mirksiukas.gif
*

[/quote]

Sveikutes. Uzsinorejau ir as romaneciu, renkuos informacija ir esu nusistaciusi, kad kita savaite jos jau turi kabeti smile.gif Tik niekaip nesuprantu prie kokios juosteles krasto reikia siuti tuos ziedelius???? Kas cia per juostele? Skaitau nuo pradziu, bet atrodo kako nesupratau sad.gif
*

[/quote]
Kaip versi pagaliukus? Jei persiusi medziaga, tada nereikia jokios juosteles. Jei nenori lenkti medziagos, nes susigadins piesinys, tada prisiuni blogoje puseje juosteles ir per jas perveri pagaliukus mirksiukas.gif Na, aisku is pradziu ziedeliai, o tada pagaliukai blush2.gif Asmeniskai man graziau su juostelem ax.gif medziaga graziai keliasi ir romanete lygi grazi 4u.gif
sygyta
ir dar...tarpas tarp romanetes apacios iki pagaliuko pirmojo turi buti didesnis nei tarpas tarp pirmo ir antro pagaliuko,kad susikelus romanetei pirmoji kloste nebutu ilgesne ,nes kitaip audini isblukins saule.vat biggrin.gif
duokanka
QUOTE(Sraunius @ 2006 10 18, 11:47)
sakykit, o jus siuvat su pamusalu?
*

doh.gif romanetes - uzuolaidos, joms nereikia pamusalo lotuliukas.gif
DeeDee
QUOTE(janone @ 2006 10 18, 11:57)
*

na ir kam čia taip daužyt savo galvelę, kai yra, kas siuva su pamušalu tongue.gif Radau aprašymą, kur romėniškos užuolaidos, ty romanetės, skirtos apsaugai nuo saulės ir gamybai naudoja tamsę medžiagą, o pamušalas tarnauja vamzdeliams wink.gif
Tiesa, yra tokie raštai, kur negražu bus, jei daromas lenkimas vamzdeliui wink.gif
akvilyte
QUOTE(janone @ 2006 10 18, 11:57)
*

pritarsiu srauniui drinks_cheers.gif nėr ko daužyr galvelės tongue.gif kartais dedamas pamušalas.. jei norisi išryškinti raštą.. ar patamsint romanetę ax.gif
duokanka
QUOTE(akvilyte @ 2006 10 18, 12:55)
pritarsiu srauniui drinks_cheers.gif  nėr ko daužyr galvelės  tongue.gif  kartais dedamas pamušalas.. jei norisi išryškinti raštą.. ar patamsint romanetę ax.gif
*

O kas daužo? rolleyes.gif
Tiesa pasakius buvau apie tai pagalvojusi g.gif bet ne apie pamusala, o tiesiog sulenkti medziaga pusiau ir tada ji gautusi tiesiog dvipuse, graziai atrodys ir is lauko ir is vidaus g.gif O apie rasto isryskinima g.gif cia tikrai gera ideja 4u.gif
akvilyte
QUOTE(janone @ 2006 10 18, 13:11)
O apie rasto isryskinima  g.gif cia tikrai gera ideja 4u.gif
*

aha dariau vieną romanetę... audinys gražus.. bet pakelus prieš šviesą atrodo kad vienspalvis blink.gif dėjau pamušalą ir atrodė super thumbup.gif o pamušalas tiesiog spalvotas kapronas... dedant vis kitą spalvą išsiryškino vis kitaip, nes audinys spalvotas buvo rolleyes.gif
Fainamerga
O tai gal karta jau isbandet,kaip tvirtyjasi romanete prie zaliuziu to virsaus? ir da galvoju-gal tiktu vietoj tu pagaliuku tvirtint zaliuzes tas ploksteles ir virvutes vert per jas?
sygyta
teisingai srauniau drinks_cheers.gif
siunamos romanetes su pamusalu ( paprastu ir tuo,kur rasiau kad suteikia visiska tamsa) ir netgi su pasiltinimu,tada tokios romanetes purios buna,gaila neturiu fotkes ,imesciau parodyt,bet kai turesiu galimybe butinai nufotkinsiu.
man asmeniskai be pamusalo patinka tik tos romanetes,kurios yra is permatomos medziagos,o jei medziaga normali,nesu dariusi be pamusalu,nes man ne romanete o kazkoks snargliukas atrodo.na bet del skokio nesigincijama lotuliukas.gif
reje
Aš tai romanetes siuvau iš naktinės užuolaidos medžiagos, bet gan plonos ir lengvos, ir nieko nepersimato... thumbup.gif
Anakondaaz
mano galvoje verda austietės (ar kaip ten jos vadinasi) kur be pagaliukų, bet va kyla klausimų, tai nusprendžiau pirma su specialistėm pasikonsultuoti.
O gal kas darėt?Kaip manot, ar reikia kokio svorio apačioje pritvirtinti, kad lengviau nuleist žemyn užuolaidikę būtų? g.gif O virvuką kokį naudojat? Aš galvoju siūti per visą ilgį juostelę iš blogos pusės ir per ją verti virvukus, t.y. nenaudoti žiedelių. kaip jums toks būdas?
labai lauksiu patarimų, nes noriu pasikeitimų blush2.gif 4u.gif
ader
jei neversi per ziedelius, tai uzuolaida labai rauksis, o su ziedeliais graziai klostuotis reikiamais tarpeliais.
Anakondaaz
QUOTE(ader @ 2006 10 26, 11:20)
jei neversi per ziedelius, tai uzuolaida labai rauksis, o su ziedeliais graziai klostuotis reikiamais tarpeliais.
*

tai tada gal žiedelius tankiau siūti nei romanetei su pagaliukai?
fana
Labas, idėjos jusų super. 4u.gif
Noriu ir aš. Rytoj važiuoju pirkti tą mechanizmą iš perskaityto supratau, kad gražiau tvirtinti virš lango nišos į sieną (20 sm), o iš šuonu? Patarkyte kaip gerai apskaičiuoti išmatavimus (mechanizmo)? g.gif
ader
Zinoma ziedeliai siuvami tankiau. Cia jau laisva valia, kokio dydzio klosteliu noresi, taip ir siuk. Gali tiesiog medziaga subanguoti ant grindu patiesus ir pamatysi kaip tankiai siuti ziedelius.

Is sonu sakyciau 3-5 cm. reikia palikti.
Anakondaaz
QUOTE(ader @ 2006 10 26, 13:28)
Zinoma ziedeliai siuvami tankiau. Cia jau laisva valia, kokio dydzio klosteliu noresi, taip ir siuk. Gali tiesiog medziaga subanguoti ant grindu patiesus ir pamatysi kaip tankiai siuti ziedelius.

Is sonu sakyciau 3-5 cm. reikia palikti.
*

ačiū dideliausias ader už patarimus. Dar viena klausimuką turiu blush2.gif , o jei vietoj žiedelių prisiūti tokią juostele užuolaidoms, kur su virvukėm būna, kad sutraukti, kaži ar veiktų tos austroromanetės? g.gif
ader
nemanau, nes ta virvute neslankioja, ja paprastai siuva prie medziagos ir suraukia. Austroromanetems reikalinga paslanki konstrukcija, kad lengvai slankiotu virvute. Geriausia tai yra isvirkscioj pusej siuti vertikaliai juostele ir prie jos tvirtinti ziedelius.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.