Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vidurių užkietėjimas, nevirškinimas
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Aš nėščia! > Nėščiosios sveikata
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
zuikispuikis
QUOTE(Inga28 @ 2007 04 21, 20:47)
o man kazkaip mikrolax neveikia... nezinau ar turiu as kaip nors kitaip jas naudot, bet susisvirksciu turini ir nieko nevyksta...  g.gif
*

kitaip naudot nereikia ax.gif ax.gif , bet pradzioj padedavo, o po to ir dvi susisvirkstus nieko nebudavo, man dar miltelius forlax buvo pasiule, na kiek minkstejo, bet velgi nzn kiek nescioms galima, ir dar tymbark slyvu sultis gerdavau litrais- jos visai skanios ir siek tiek naudos yra...
zuikiausia
QUOTE(pusnis @ 2006 01 24, 21:17)
Man visa neštumą viduriai buvo užkietėję ir sutrikęs virškinimas. tai aš gerdavau Senų lapų arbatą kai jau nebegalėdavau padaryti.......ir MezymForte kad geriau virškintų. Kiek žinau MezymForte nekenkia tad jį ir gerdavau.
*

Nei Mezimo nei Senos lapu nestumo metu vartoti nepatartina.. gal kazkuo naturalesniu iseitu pakoreaguot :mirksiukas:

- Pabandyki pasigaminti kokteiliuka: 1/2 stiklines kefyro + 1/2 stikines vandens +1 valgomas saukstas aliejaus, daugkam padeda:) Kokteiliuka reik isgert ryte nieko nevalgius ir tada dar kokia valanda nevalgyt.. Jis tiesiog suminkstina vidurius ir palengvina .. jokio viduriavimo nesukelia...
- Teigiamai veikia ir dziovintos figos, granatai, kiviai, morku salotos, ivaririu grudu koses rytais:)
- bananu, ryziu kvietiniu miltu kepiniu nevalgymas.

O vidurius uzkietejusius laikyt, tikrai ner gerai.. tai ka organizmas atrinko pasalinimui, reik jam padet likviduot :mirksiukas:
ingusiaa
QUOTE(jbs @ 2007 04 22, 09:48)
Uzkietejus viduriams geriausias vaistas - kivi. TAciau ne visu nestukiu skrandis toks nepiktybinis, kaip mano, o magnio pagert tenka neabejotinai visoms. Tiek nuo Diasporal, tiek nuo Magne B6 zarnyno problemos susitvarke be jokios specialios mitybos.
*

kivius jau keli menesiai pries pusrycius po 2-3 vartoju, bet be rezultatu smile.gif

man per kursus sake antroje nestumo puseje galima naudot hemoral zvakutes, bet kai pirkau vaistininke ispute akis sako jus sau? sakau taip. sako nepatartina jusu padetyje jas naudot... sakau man akusere leido. tai ji manes taip ir nesuprato...
na man tai jau skauda ten... nors dar ir nekraujuoja... tai stengiuosi vieninteliu efektyviu budu rusiska klizmute vaduotis nuo bedu...

beje tas duphalacas man tik vidurius baisiai ispucia, ne i zmones iseit...
degora
Pasiskaiciau as mergytes, jusu visu nuomones del mus visas cia esancia kamuojancia problema, taip ir nenusprendziau ka daryti, kad ja ispresti. Atrodo viena pataria viena, o kita tai paneigia ir siulo kita. Visai susimaisiau, o sprendimo ka daryti neturiu verysad.gif
kukutiene
As nestuke.gif jau paskutines dienas. O beda sita kamuoja jau kokius 3 men. Blogai tai, kad man tuoj gimdos tonusas didejo nu uzkietejusiu viduriu.

Tai ko tik as neisbandziau. Pagrindinis mano principas - neapsistoti ties viena priemone, kad neatsibostu ir organizmas nepriprastu. Taigi pagrindiniai laisvintojai man virti burokeliai, mirkytos dziovintos slyvos, aviziniu dribsniu kose ryte i kuria dar prisidedu visko ko randu - razinu, linu, sezamu seklu, saulegrazu ir dar kokiu dziovintu vaisiu. Karts nuo karto jogurtas su geru saukstu uzplikytu selenu arba linu semenu. Kartais Aktivia pavartoju smile.gif Geriu ramuneliu arbatos daug. Kai labai blogai buna, pageriu kelis kart per diena alyvuogiu aliejaus uzsigerdama siltu vandenuku. Vengiu duonos, miltu patiekalu ir visko kuo seima megaujasi atsipalaiduodami (traskuciai, riesutukai, pica ar pan). Zodziu, laikausi dietos, ir kuo puikiausiai priaugu svori nestuke.gif mirksiukas.gif

Medikamentinem priemonem naudojuos tik "mirtinu" atveju. Man po ju dar sunkiau atsistatyt i normalu rezima.

Dar kazkur skaiciau, kad labai svarbu psichologiskai nusiteikti "tam reikalui" ir buti atsipalaidavus. Ir tikrai, pati pastebejau, kad kuo daugiau stengies, tuo maziau gaunasi. Taigi, relax mamytes tongue.gif
faustluk
Oi, aciu uz info! Ir man ta beda!

Buvau kaip laikrodis. Rytine kava ir i WC. Dabar pora dienu rimtam nesigauna, o jai taip, tai- akys kaktoj. Siaip super sveikai maitinuosi, jokiu bandeliu, picu. Darzoves, vaisiai, koses, seklos...Ir uzkieteje g.gif Tad daugiau ant tuscio skrandzio slyvu ismirkytu suval. Kelias dienas jau lyg ir geriau. Bet apie tai reikia mastyt pastoviai tongue.gif
Krapelis
QUOTE(eros @ 2006 01 23, 12:44)
Labutis  nestuke.gif Man nuo 22 sav. prasidejo viduriu uzketejimas, atrodo, kad skrandis nieko nevirskina visiskai. Noriu paklaust, kaip Jus kovojat su sia problema, ir ar tai nekenkia vaikiukui (nes visgi organizmas uzsitersia)
*

as asmeniskai valgau kiekviena diena sriubytes, kartais isgeriu slyvu sulciu ax.gif ir viskas normalizuojasi, gal pabandyk ir tu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(jbs @ 2007 04 22, 08:48)
Uzkietejus viduriams geriausias vaistas - kivi. TAciau ne visu nestukiu skrandis toks nepiktybinis, kaip mano, o magnio pagert tenka neabejotinai visoms. Tiek nuo Diasporal, tiek nuo Magne B6 zarnyno problemos susitvarke be jokios specialios mitybos.
*

man nuo kiviu remuo sukyla, negaliu ju valgyti schmoll.gif , todel kazdiene sriubyte geriausia ir kolkas veiksmingiausia iseitis rolleyes.gif
eladzius
dabar jau slyvu metas,valgyk i sveikata ir nekietes.dar geras vaistas rauginto pieno"upas"gerimas,jis saldus ,ir greit savo "padaro"
Dajevu
Visada turėjau problemą dėl kietų vidurių, o dabar paskutinėm savaitėm jie susitvarkė, tai negaliu atsidžiaugti blush2.gif gal, kad košių daugiau pradėjau valgyti, aišku ir vaisių 4u.gif pakramsnoju džiovintų abrikosų, jie padeda 4u.gif
degora
Merginos, ir as nusprendziau pasidalinti savo patirtimi - atradimu del sios problemos. Turejau tikrai dideliu problemu su viduriu uzkietejimu, ko tik neisbandziau, o padejo man selenu dribsniai su pienu pusryciams - ir viskas susitvarke. Anksciau, valgydavau paprastas selenas saukstais ir vos ne stiklinemis, be rezultatas nulinis budavo, o dabar viskas thumbup.gif . Siulau pameginti, gal kam nors irgi pades.
Katusik
QUOTE(agnita @ 2007 07 27, 10:57)
gal, kad košių daugiau pradėjau valgyti, aišku ir vaisių  4u.gif pakramsnoju džiovintų abrikosų, jie padeda  4u.gif
*

valgau ir košių, ir džiovintų abrikosų, ir vaisių. ir vistiek eidama į wc niekada negaliu prognozuoti, kiek reikia teks ten kankintis doh.gif

reikės pamėginti tas sėlenas. kaži, su sausais pusryčiais galima ar tik su kokiu skysčiu? g.gif
Dajevu
QUOTE(Katusik @ 2007 08 16, 18:24)
valgau ir košių, ir džiovintų abrikosų, ir vaisių. ir vistiek eidama į wc niekada negaliu prognozuoti, kiek reikia teks ten kankintis  doh.gif

reikės pamėginti tas sėlenas. kaži, su sausais pusryčiais galima ar tik su kokiu skysčiu? g.gif
*

manau, kad su bet kuo kas tau skanu, man geriausiai sėlenos su jogurtu mirksiukas.gif
Lipgirl
Pagrindiniai 3 dalykai, kovojant su viduriu uzkietejimu yra: aktyvus gyvenimo budas (nes tada ir zarnyne neuzsistovi maistas), didelis skysciu vartojimas(apie 8 stiklines per diena) ir valgymas daug skaidulu turincio maisto, vaisiu, darzoviu. Zinoma, daug sunkiau kovoti su sia problema, kai esi nescia - tada sunkiau palaikyti aktyvuma. As taip pat siuo metu daug sedziu namie, ir manau, kad tai ne i gera. Todel prisiverciu bent pora kartu i diena iseiti pasivaikscioti bent iki parduotuves ir atgal - labai daznai man tai suveikia kaip laisvinamieji biggrin.gif
Kamane82
QUOTE(Lipgirl @ 2007 08 17, 12:10)
Pagrindiniai 3 dalykai, kovojant su viduriu uzkietejimu yra: aktyvus gyvenimo budas (nes tada ir zarnyne neuzsistovi maistas), didelis skysciu vartojimas(apie 8 stiklines per diena) ir valgymas daug skaidulu turincio maisto, vaisiu, darzoviu. Zinoma, daug sunkiau kovoti su sia problema, kai esi nescia - tada sunkiau palaikyti aktyvuma. As taip pat siuo metu daug sedziu namie, ir manau, kad tai ne i gera. Todel prisiverciu bent pora kartu i diena iseiti pasivaikscioti bent iki parduotuves ir atgal - labai daznai man tai suveikia kaip laisvinamieji biggrin.gif
*

Vidurių užkietėjimas mane kankina nuo pat nėštumo pradžios verysad.gif Aktyvaus gyvenimo būdo dabar negaliu palaikyt, nes darbas sėdimas, o po darbo tik miego norisi ir dagiau nieko. Vaisių ir daržovių valgau daug. Vandens daug vartoju, bet nedrįstu sakyti, kad man padeda g.gif Kartais varo į neviltį, nes pilvą skauda beveik nuolatos ir nežinai ar tai dėl vidurių, ar gimdoj kažkas dedasi schmoll.gif
meilikatyte
QUOTE(Kamane82 @ 2007 08 17, 13:36)
Vidurių užkietėjimas mane kankina nuo pat nėštumo pradžios  verysad.gif  Aktyvaus gyvenimo būdo dabar negaliu palaikyt, nes darbas sėdimas, o po darbo tik miego norisi ir dagiau nieko. Vaisių ir daržovių valgau daug. Vandens daug vartoju, bet nedrįstu sakyti, kad man padeda  g.gif Kartais varo į neviltį, nes pilvą skauda beveik nuolatos ir nežinai ar tai dėl vidurių, ar gimdoj kažkas dedasi  schmoll.gif
*

labutis,visom ta pati beda kankina. bigsmile.gif as taip pat kankinausi bet man nepadejo niekas ir tikrai daug vaikstau nors tam jegu ner nestuke.gif biggrin.gif jei kas padeda tai labai rukstis kyla verysad.gif as radau tokia arbata SENOS LAPAI bet ja gert reike su pertraukelem po 1puodeli dienoj,man dar gerai padeda kivei suvalgau is ryto po kelis tik kad paskiau rukstis kyla tongue.gif blink.gif lotuliukas.gif jei ne viena tai kita o isgeriu arbatos ir viskas thumbup.gif gal kam pades sekmes pilvukams jusu 4u.gif lotuliukas.gif
sayonara2
4u.gif man irgi viduriu uzkietejimas,tai pradejau gerti LEPICOL,tai labai padeda,gal ir is jusu kuri nors vartojat ji,nes kaip man gydytojas pasake tai yra du preparatai 1.forlax 2.lepicol kuriuos galima vartoti nestuke.gif ,o visi kiti kur yra senos lapu tai nepatartina schmoll.gif ,o iki nestuke.gif geriau irgi visokius laisvinancius.organizmas toks jau mano ne koks doh.gif
Jureja
QUOTE(Kamane82 @ 2007 08 17, 12:36)
Vidurių užkietėjimas mane kankina nuo pat nėštumo pradžios  verysad.gif  Aktyvaus gyvenimo būdo dabar negaliu palaikyt, nes darbas sėdimas, o po darbo tik miego norisi ir dagiau nieko. Vaisių ir daržovių valgau daug. Vandens daug vartoju, bet nedrįstu sakyti, kad man padeda  g.gif Kartais varo į neviltį, nes pilvą skauda beveik nuolatos ir nežinai ar tai dėl vidurių, ar gimdoj kažkas dedasi  schmoll.gif
*

Gal geri vitaminus nesciosioms? Ju sudetyje yra mineralu, kurie sukelia visuriu uzkietejima.
Papildyta:
blush2.gif viduriu uzkietejima
rimulia12
Sveikos,
Mane ši priblema pradėjo kankinti neseniai. 37 savaitę, kai pilvukas nusileido. Ir nepadada man jokios laisvinamosoios arbatos, nei piliulės ar miltukai. Buvau iki tokio lygio prisižaidus, kad klizmą teko statyti doh.gif
Dabar mėginsiu liaudiškas priemones, nes priešingu atveju tai tik nusišauti doh.gif
Jureja
Laikykis, jau juk nedaug liko. Pabandyk seleneles su jogurtuku. ax.gif Sekmes
rimulia12
QUOTE(Jureja @ 2007 08 23, 17:38)
Laikykis, jau juk nedaug liko. Pabandyk seleneles su jogurtuku.  ax.gif Sekmes
*

Tikrai nedaug, bet vis tiek nuėjau šiandien pas ginę tai vaistukų išrašė, tikiuosi padės.
O apie sėlenas iš vis pamiršau, reiks lėkti į parduotuvę nusipirkti. doh.gif
Kamane82

Pasiguosiu, kiek ko bandau valgyti, niekas man nepadeda verysad.gif Kivi pakęsti negaliu, pieniškų produktų man nevirškina, tai negaliu valgyti.. Esu nevilty, nes visa šita problemėlė kelia didelį skausmą unsure.gif
rimulia12
QUOTE(Kamane82 @ 2007 09 04, 15:18)
Pasiguosiu, kiek ko bandau valgyti, niekas man nepadeda  verysad.gif  Kivi pakęsti negaliu, pieniškų produktų man nevirškina, tai negaliu valgyti.. Esu nevilty, nes visa šita problemėlė kelia didelį skausmą  unsure.gif
*

O tu pamėgink nusipirkti MUCOFALK. Tai augalinės kilmės preparatas. Galima gerti iki 6 pakelių. Vieną ryte, vieną vakare. Mano ginė sakė reikia tik atrasti kiek tų pakelių reikia. Be to ir veikimas nėra iš karto , o veikia iš lėto.
panterele35
QUOTE(rimulia12 @ 2007 09 05, 09:29)
O tu pamėgink nusipirkti MUCOFALK. Tai augalinės kilmės preparatas. Galima gerti iki 6 pakelių. Vieną ryte,  vieną vakare. Mano ginė sakė reikia tik atrasti kiek tų pakelių reikia. Be to ir veikimas nėra iš karto , o veikia iš lėto.
*

Ir as isbangziau ivairiu priemoniu (isskyrus vaistus), jogurtas, kefyras, dziovintos slyvos, dziovitni abrikosai, kol galu gale nepabandziau rytais atsikelus ant tuscio skrandzio isgerti stikline vandens, po to salto spaudimo semenu alieju (jis lb neskanus), bet... viskas susitvarke, pilvo nepucia, tustintis didelio einu kiekviena diena - jauciuosi lux
Kamane82
QUOTE(rimulia12 @ 2007 09 05, 10:29)
O tu pamėgink nusipirkti MUCOFALK. Tai augalinės kilmės preparatas. Galima gerti iki 6 pakelių. Vieną ryte,  vieną vakare. Mano ginė sakė reikia tik atrasti kiek tų pakelių reikia. Be to ir veikimas nėra iš karto , o veikia iš lėto.
*

Reikės kažką daryt, o tai jau su kraujais pareina.. verysad.gif

QUOTE(panterele35 @ 2007 09 05, 11:09)
Ir as isbangziau ivairiu priemoniu (isskyrus vaistus), jogurtas, kefyras, dziovintos slyvos, dziovitni abrikosai, kol galu gale nepabandziau rytais atsikelus ant tuscio skrandzio isgerti stikline vandens, po to salto spaudimo semenu alieju (jis lb neskanus), bet... viskas susitvarke, pilvo nepucia, tustintis didelio einu kiekviena diena - jauciuosi lux
*

Apie aliejų net pagalvojus bloga darosi, o tai jeigu dar ir išgerčiau, tai vemčiau toliau nei matau unsure.gif
panterele35
QUOTE(Kamane82 @ 2007 09 05, 15:26)
Reikės kažką daryt, o tai jau su kraujais pareina..  verysad.gif
Apie aliejų net pagalvojus bloga darosi, o tai jeigu dar ir išgerčiau, tai vemčiau toliau nei matau  unsure.gif
*

Rinktis jums, jei norit kankintis, kankintes

man geriau alieju 1 arbatini sauksgteli isgert nei virskinimo problemu turet
Sillvija
as irgi, mergaites, prie jusu prisidedu. jau beveik savaite neinu didelio, tai jau emiau panikuot. O siandien dar ir kraujuko pastebejau. Net nezinau, koki cia preparata extra atvejui pasirinkt, nes pas gydytoja tik antradieni eisiu...
Mums tik 9 savaites, o jau su viduriukais vien problemos...
Kamane82
Man jau kažkaip susitvarkė. Dažniausiai gerai gaunasi, kai būnu patyrusi didelį stresą. Tai nėra naudinga mano nestuke.gif bet jau taip palengvėja... blush2.gif O pastaruoju metu nesakau, kad viskas kaip prieš nestuke.gif , bet ir didelių užlaikymų bebėra thumbup.gif Maisto nekeičiau ir vaistų jokių negėriau..
deine
Man irgi kazkuri laika buvo tokia problemele, bet po to pradejau gerti magni, bet ne tabletem o milteliais, kuriuos reik istirpdyt vandenuke(siap man ji patare gerti, nes meslungis labai trauke kojas)- ir ant pakuote buvo parasyta, kad jei viduriai uzkietele gerti is ryto-ir man padejo isgeriu kiekviena ryta ir kiekviena diena einu ant rimto thumbup.gif
degora
Na pasigirti, kad kiekviena diena su rimtu reikaliuku einu negaliu, bet problema pradzioje turejau uch kokia rimta, kad net zvakuciu griebiausi - jos aisku padejo tam sykiui, zodziu poveikis momentinis, o paskui vel tas pats. Tai atradau as selenu dribsnius (Bona vita firmos berods) - kiekviena ryta su pienu pasidarau, sulapnoju ir rezultatas tikrai yra mirksiukas.gif
noraxxx
QUOTE(panterele35 @ 2007 09 05, 11:09)
*

Aciu tau labai uz recepta!!! Turiu tokia pat problema, kaip ir kitos mamytes, ko tik nebandziau, pradejau jau ir vaistus gerti, bet poveikis tikrai tik momentinis - tam kartui. Kankinausi ziauriai, kol neisbandziau nurodytos recepturos - ryte stikline vandens ir saukstas semenu aliejaus, poveikis garantuotas thumbup.gif kiekviena diena, kaip laikrodis.
Tikrai kiekvienai rekomenduoju, o tas aliejus nieko baisaus, truputi kartus ir tiek.
Geriau jau taip, negu ryti vaistus arba ketvirta menesi atrodyti, kaip devinta smile.gif
lucky_star
as periodiskai valgau su maistu kvieciu selenas 1-2 saukstus, idedu i kose, dribsnius, net i sriuba, tai pravalo zarnnyna kaip su sluota
Activia
QUOTE(panterele35 @ 2007 09 05, 16:01)
Rinktis jums, jei norit kankintis, kankintes

man geriau alieju 1 arbatini sauksgteli isgert  nei virskinimo problemu turet
*

Mikrolax klizmute nusipirk (4 lt), vaistinese buna, extra atveju labai padeda. Aš būdama nėščia naudojau. Bet piktnaudžiaut aišku irgi negalima.
viskas_bus_gerai_:)
QUOTE(Lipgirl @ 2007 08 17, 11:10)
*

Kaip gerai, kad sita temele radau. Auginu pilvuka ir ziuriu, kad su dideliais reikalais turiu problemyciu. Cia nemazai liaudisku budu aprasyta, bandysiu viena kita taikyti. Viena is priezasciu galetu but gyvenimo budo supasyvejimas, nes as dabar tik miegelio ir tenoriu. Vis gulineju ir gulineju... cool.gif
zydrune85
as ir lb dziaugiuosi kad atradau sia temuke thumbup.gif , nes jau kaip savaite mane kankina ta problema blush2.gif , kiek skaiciau viduriu uzkietejimas kankina visa nestuke.gif , isbandysiu kelis patarimus mirksiukas.gif
nakvisa
QUOTE(Garbanele @ 2006 02 18, 11:40)
Sveikos, na manau kas pries nestuma turejo problemu su viduriais tas ir nestumo metu tures... Daug metu kovojau su viduriu uzkietejimu kol galu gale iseidavau i tualeta kiekviena ryta, pastojau - vel viskas po senovei, nepraeinamumas, pilvo putimas, spazmai...  doh.gif  Daktare patare gerti Duphalac, nusipirkau, nors zinau, kad nepades...Lepicol taip pat turiu is senesniu laiku - nepadedavo  verysad.gif  Sako gerai yra ryte stikline kefyro su saukstu aliejaus, neprisiverciu kazkaip  ax.gif  Beje, pries pastojima sportavau, o dabar teko viska baigti, judeti - tampytis, svoriu kilnoti juk negalima.... Kaip nors istversiu...  g.gif
P.S. senos nesciajai gerti visai negalima, as net bijociau, ji ziauriai veikia, net iki supykinimo...
*

va va..cia yra tiesos.as irgi pries nestuma turejau problemu su viduriais,tai dabar dar linksmiau... doh.gif su tokias skausmais,netgi su asaromis kartais palieku tualeta. cray.gif bet reikes ka nors isbandyti... g.gif
liepux
Laba diena,
mane einu metu taip pat gana intensyviai kankino si problema verysad.gif Pilvas budavo toks isiputes, kad baisu. Taigi mano vyro sesuo pasiule gera rezepta: gerti Lepicol kapsules arba miltelius bei ryte tusciu skrandiu ir vakare pries einant miegoti (bet daugiau nieko nevalgyti) isgerti po stikline kefyro. ZInoma, savrbu viska daryti kasdien ir nepatingeti smile.gif Rezultatas puikus- zarnyno veikla ideali thumbup.gif
Linkiu visoms sekmes.
himeira
Aš tai nuo visokių užkietėjimų gelbėjuosi taip : vakare prieš einant miegoti išgeriu neriebaus kefyro stiklinę su 2 šaukštais linų sėmėnu.Labai padeda thumbup.gif ir valagau daug figu,jos ir laisvina neblogai.O ekstra atveju tai aišku mikrolax klizmutes blush2.gif
JulijaV
Na man buvo si problemele, bet issprendziau stai kaip: kiekviena diena valgau marinuotus burokelius ir vakare dziovintas slyvas kramsnoju, cia man mamukas mano patare. Tai man padejo:)) Db tuoleta su palengvejimu palieku biggrin.gif
zaizytė
Labai naudinga tema thumbup.gif Mes irgi turim sita problemyte blush2.gif Bet prisiskaicius tiek daug patarimu, manau greitai jos neturesim! smile.gif
nezinia
Su uzkietejimu problemu tikrai neturiu. Bet ka daryti, kad nevirskina??? Niekas mano skrandziui nebepatinka, nezinau, toks vaizdas kad geriausia visai nebevalgyti sad.gif
TheSweetest
man ta problema baigia visus nervus isest mad.gif Siandien tualete vos neapsiblioviau, noriu, o neina, taip ir likau nieko nepesusi verysad.gif Sako negalima praleisti tu progu kai uzeina noras iskart ir lekti, o siandien musu tevelis buvo tuo metu tam paciam reikalui tualeta uzemes ir del to man niekas neisejo, o pavelavau vos keleta sekundziu, negaliu net dabar pikta bash.gif Tai isgeriau dupalac kamstuka, nes neatsimenu kaip daktare sake ji gerti, bet man jis siaip nelabai padeda. Ir dar keik zinau reikia kuo maziau tu vaistu vartiti, nes sako priprasti greitai galima ir paskui dar daugiau bedos bus nono.gif
l@ura
ryte atsikelus vandens stikline isgeriu su dziovintom slyvom. super veiksminga thumbup.gif
Evelia
Man dazniausiai uzkieteja, kai prisivalgau kokio nors nelabai sveiko maisto... blush2.gif Va, praeita savaite 2dienas is eiles atsipalaidavau: viena diena - makaronai, kita diena - lazane su farsu ir pan, ir jau tada ate... doh.gif Vargau 2dienas iki asaru... Net geriau 3pakelius "Gracijos" arbatos (kazkada savo gines klausiau, tai sake, kad galima). O siaip stengiuosi valgyti kas diena kruopu, jogurto su selenom, kefyro, pasuku, kiwi, dziovintos figos, burokeliai ir pan. Geriu daug arbateliu ir vandens. Man geriausiai padeda, kai tiegiog maitinuosi sveikai ir nepiknaudziauju per daug visokiu nesveiku maistu. 4u.gif
vasara08
Noreciau pabrezti kad pripratima sukelia tik stimuliuojanciu vaistu grupei priskiriami vaistai. tai pvz butu senos lapai, bisakodilio zvakutes ir t.t. siu vaistu principas tas kad jie stimuliuoja peristaltika ir taip pasitustinama. taciau ilgainiui prie tos stimuliacijos priprantama ir be jos nebepasitustinama. Rekomenduojama tokius vaistus vartoti ne ilgiau 10 - 14 dienu.
Duphalac kiek pamenu priskiriamas osmotiniu diaretiku grupei todel prie jo nepriprantama. Beje jo poveikio reiketu tiketis po 1-2 dienu. Taip pat jis veikia kaip ir probiotikas.
Aisku jei tik imanoma tikriausiai geriausia butu is viso vengti vaistu ir pabandyti tustinimasi susitvarkyti reguliuojant mityba vandens isgeriamo kieki ir t.t.
Primadona-A
Sita problemyte ir as turiu doh.gif nors kartais situacija zymiai pagereja, kai pradedu laikytis SB grieztu taisykliu, t.y kiekviena ryta stikline vandens ant tuscio skrandzio. Bet nevisada taip pavyksta, ypatingai kai zinau, jog reikia kazkur vaziuoti ilgiau...tarkim is pn i kn-tai tada ryte nieko negeriu, nes kitaip keliones nesitevrciau autobusu blush2.gif bet dabar jau atostogytes prasidejo vadinasi, galesiu sau kas ryta gerti vandenuka ir nebijoti begioti i WC mirksiukas.gif
l@ura
as tik atsikelus ne tik stikline vandens isgeriu, bet ir keleta slyvu dziovintu suvalgau. labai geras poveikis thumbup.gif
Primadona-A
QUOTE(l@ura @ 2007 12 24, 17:40)
as tik atsikelus ne tik stikline vandens isgeriu, bet ir keleta slyvu dziovintu suvalgau. labai geras poveikis thumbup.gif
*

As nevisada bunu nuispirkus slyvu blush2.gif
TheSweetest
sveikutes, atradau puiku buda kaip issitustinti visiskai thumbup.gif
Isgerti reikia duphalak sirupo mazo indelio visa kamsteli ir puse litro kefyro. As geriu dvaro(labai skanus man). Uztikrinta priemone lotuliukas.gif Suveikia ta pati vakara, uz poros valandikiu kazkur:D
Tik turiu perspeti biski pries tai viduriukus paraizo trumpai ir tada tekina i tualeta lekiu, bet taip dziaugiuos, kad iseina padaryti ir skystai, kad nerupi man tie paraizymai nei biski biggrin.gif
Sekmes visoms mirksiukas.gif
l@ura
QUOTE(Primadona-A @ 2007 12 25, 23:01)
As nevisada bunu nuispirkus slyvu blush2.gif
*

tai turbut dar nelabai uzkietejo, nes nepamirstum tikrai lotuliukas.gif tongue.gif
skystar
Vajėėėtau, merginos, ačiū jums didžiausias thumbup.gif . Viduriai buvo tooookie kieti, kad be ašarų, be kraujo - nė vieno karto nebuvo. Ir slyvas valgisu, ir slyvų sultis gėriau, niekas nepadėjo. Nesinori iš karto griebtis vaistų. Čia perskaičiau receptuką ir, o stebukle, VEIKIA. Ramiai, skystai ir be kraujo - net išeit iš WC nesinori kokia palaima biggrin.gif.

Taigi. Ryte ant tuščio skrandžio pusę stiklinės vandens su šaukšteliu sėmenų aliejaus (pirkau Maximoj, lietuviškas, stovi ne prie sveikuolių, o prie paprastų aliejų).

Tada pusrytukams sėlenų drybsniai užpilti pieneliu (sėlėnų drybsnius irgi radau Maximoj, šalia visų kitų drybsnių, Bona Vita firmos).

O vakarienei stiklinė kefyro su šaukštu sėmenų aliejaus.

SUUUUUPER. Valgau ką noriu ir jokių problemų. Ačiū už patarimus, jie veikia vacation4.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.