Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kosmetinės turtai
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
ZBITKA
QUOTE(6Combo9 @ 2010 09 19, 00:33)
thumbup.gif Nors kiek pamenu tai dabar daug mazesnis negu kai praeita karta buvo, negerai, negerai  nono.gif  biggrin.gif
Kaip abi sephoros pudros? Pamirsau nueiti i ta pudru tema, tai klausiu cia ir dabar, kad jau prie progos biggrin.gif
Bet tai koooks diidziulis sephoros sepetelis bigsmile.gif vos ne kaip puse veido biggrin.gif pamenu, kai rasei, kad didelis, bet nesitikejau, kad tooks didelis lotuliukas.gif
Mmm Juicy Couture kvepalai wub.gif irasyti i mano busimu pirkiniu sarasa thumbup.gif
*

ir man kilo mintis kad mazesnis, bet toks man labiau patinka thumbup.gif clap_1.gif
Papildyta:
QUOTE(shopingas @ 2010 09 19, 01:23)
Dar papildysiu, kad ten prie veido dekoratyvines pacioje kaireje apacioje supilta Physician's Formula pudra, o neaiskiose dezutese (t.y. rutuliukai ir po jais) yra meteoritai: rutuliukai 'Perles Imperiales', o apacioje tik dulkeles nuo 'Gold temptation'.
Mazesnis siek tiek - kai ka subaigiau, kai ka ismeciau ar pardaviau. Bandau dar apmazint, nes noriu atsirinkt kelias priemones tinkancias ir patinkancias ir jas visalaik naudot. Jau daug tokiu ir atradau (pvz veidui tonika naudoju hamameliu, kremai Skin Organics (dar tikes/patikes, bet maziau traukiantis EarthScience), plaukams uz Giovanni Organics geresniu priemoniu neradus (nors vis namuose pasimaiso kokiu kitu ir tenka jas isnaudot), prausikliu veidui nuo siol nebekaitaliosiu ir geresniu neieskosiu, pirksiu tik EarthScience). Problema man tik su priemonemis lupoms - jas apmazinu zenkliai ir nepastebimai ju kiekis padvigubeja  biggrin.gif Na ir su kvepalais nepasiseke - norejau pasilikt kelis pacius paciausius, o dabar tiek tu paciausiu prikaupiau  doh.gif Bet siaip i nauda cia det krepseli - pamatai kiek visko turi, nes siaip tai atrodo, kad cia visko mazai, nedaug ir tt. Bet jau puikiai matau kur reiks pasispaust su naudojimu, isnaudojimu ir nauju priemoniu nepirkimu. blush2.gif

Sephora pudros puikios - buvau abieju meginelius parsinesus pries pirkdama. Tik va nusipirkus po poros kartu kazkaip susimasciau, kad tepasi ir laikosi (cia butent pudra) kitaip nei is to testerio  lotuliukas.gif Bet as ja tuos kartus tepiau ant maskuoklio, tai kazkaip netaip graziai pasidenge. O vat kai viena tepu, tai nei maskuoklio nereikia, uzmaskuoja net nosies sonu paraudimus kuo geriausiai (na dienos eigoj kazkiek apsitrina, bet siaip esu nerealiai ja patenkinta). Na o uztvirtinanti Sephora pudra man irgi puiki - naudoju ant krmeo su spalva bei Tarte 'illuminating' serumo.

Sephora sepetelis milziniskas - ne veltui milzinu ir vadinu ji. biggrin.gif Greitai ir gerai padaro savo darba, tik man kartais problemu buna kai oda pajautreja (mano jautri siaip yra) ir juo dazausi, tai niezi veida, kakla (cia del naturalaus plauko sereliu). Tai lyg ir noriu atsikratyt juo, bet velgi blogai buna retai, tai kolkas laikausi....

O Juicy Couture man irgi labai labai kvepaliukai  wub.gif Bet tik sie - kiti kazkaip ant manes nelimpa arba siaip fe....  ax.gif Dabar naujuosius 'peace, love & juicy couture' uzsiskiedus buvau isigyt, bet gerai, kad pries tai pasiuosciau - visai ne mano kvapas, o jau ant odos, tai isvis fui...  doh.gif
*

as turiu 3 blizgesius ir 1 lupdazy, bet ir tas nuluzo doh.gif jauciu geda, tai reikes isigyti daugiau biggrin.gif nors paskutiniu metu man pradejo labiau patikti lupdaziai o ne blizgesiai.
vat ka pateisinu tai kvepalu daugybe...as labai megstu kvepintis bet turiu dabar tik 4 kvepalus unsure.gif schmoll.gif
Ms.Blonde
QUOTE(ZBITKA @ 2010 09 20, 11:27)
nors paskutiniu metu man pradejo labiau patikti lupdaziai o ne blizgesiai.
*

Man lygiai taip pat, nors visalaik pas mane tik blizgiai buvo. Lupdazius pradejau pirkt gal tik pries kokius metus...
Gintaute_
QUOTE(FrostyFrosty @ 2010 09 19, 22:59)
O vat skaistalu tai neuzmaciau niekur pirkti... Gal kuri zinokur ju yra?
*

As pirkau Kosmadoj. Bet negaliu garantuot, kad tebeprekiauja.
moirae
QUOTE(NORIKA @ 2010 09 18, 10:21)
Domina LaPraire kūno kremukas, turėjau mažulytį kiekį, tai patiko, bet per mažas buvo, kad ką daugiau suprasčiau  biggrin.gif
Kas ten iš SISLEY - kaukė gal veidui??? Ką gero galit pasakyt, o gal blogo  biggrin.gif
LaMer  - kas ten toks? Puškikliukas ar koks makiažo valiklis???
*

La Prairie kuno kremas tai man labai gerai drekina, ilgam uztenka, koki pusei metu tai tikrai, naudojant 3-4 kartus per savaite ir kvapas malonus mano nosiai, nestiprus, bei labai gerai susigeria ir nesijaucia kremo ant kuno smile.gif
Is SISLEY tai 'Creamy Mask with Tropical Resins for Combination / Oily Skin', man geriau patiko nei tokio pacio tipo is La Prairie serijos. smile.gif
Is La Mer tai vadinasi 'The Mist', kurios funkcija drekinti, subalansuoti ir gydyti oda.. Tai ta ir daro labai puikiai. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(shemsa @ 2010 09 18, 11:26)
thumbup.gif  krepsiukas, prabangus matosi, o jau katino grozis  wub.gif  wub.gif  wub.gif
kaip jums kiehls kauke veidui? as kai naudoju is sitos firmos tai man visai patinka  4u.gif
niu kita savaite busiu jau namie, bandysiu gal savo krepsa idet  4u.gif
*

Is Kiehls naudoju tik Rare Earth kauke, kuri valo poras, t.t., tai man ji patinka net geriau nei tokio tipo is La Prairie ar Sisley, o kaina tai daug mazesne. thumbup.gif
Zhaltvyksle
Shopingas, kaip TBS bananu sampnunas ir kondicionierius? smile.gif
Ms.Blonde
QUOTE(Gintaute_ @ 2010 09 21, 00:37)
As pirkau Kosmadoj. Bet negaliu garantuot, kad tebeprekiauja.
*

Dar persikas.lt internetinej yra - tik ne visos spalvos (bet jiems glaima parasyt ir jie gali gaut reikiama spalva per berdos 2 savaites). 4u.gif

QUOTE(Zhaltvyksle @ 2010 09 21, 15:30)
Shopingas, kaip TBS bananu sampnunas ir kondicionierius?  smile.gif
*

Man patinka: kvapas skanus, plaukuciu neissausina, gerai isplauna, kondicionieriaus drekinimo uztenka (pas mane sviesus dazyti plaukai, tai nori nenori jie sauset linke). Antrakart nepirkciau, nera kazkuo ypatingi, netraukia be proto, o ir man nr1 sampunam/kondicionieriam yra Giovanni Organics priemones, na ir dar Burt's Bees. O ir sandeliuke kruva siu firmu priemoniu, tai riekia apsitvarkyt su jom biggrin.gif TBS tuo metu buvo dideles nuolaidos, uz sampuna ir kondicionieriu gal $10 tik sumokejau, tai pagalvojau, kad noriu pabandyt, dar cia SM'e buvau apie juos skaicius, kad kazkas isigijo. Bet po to teko skaityt ir neigiamu komentaru apie juos, nors man tai tikrai patiko.
shemsa
gal zinot kaip sumazint foto? nes labai dideles gaunas man ir ilgai krauna, imesciau savo krepsa, bet su dideliom foto uztruks amzinybe kol ikelsiu doh.gif
sorry uz offtopic
Ms.Blonde
QUOTE(shemsa @ 2010 09 21, 15:57)
gal zinot kaip sumazint foto? nes labai dideles gaunas man ir ilgai krauna, imesciau savo krepsa, bet su dideliom foto uztruks amzinybe kol ikelsiu  doh.gif
sorry uz offtopic
*

As keliu per imageshack.us - tai ten renkuosi 'forum thumbnail'. O kompiuteryje, tai gal per kazkokia nuotrauku tvarkymo programa eitu? g.gif Arba jei i hptobucket.com arba fotki.com keliat, tai is ju normalios isideda.

Bet kaip jusu krepsi man norisi pamatyt ax.gif
shemsa
QUOTE(shopingas @ 2010 09 21, 16:02)
As keliu per imageshack.us - tai ten renkuosi 'forum thumbnail'. O kompiuteryje, tai gal per kazkokia nuotrauku tvarkymo programa eitu?  g.gif Arba jei i hptobucket.com arba fotki.com keliat, tai is ju normalios isideda.

Bet kaip jusu krepsi man norisi pamatyt  ax.gif
*

einu fotkint ir bandysiu ikelt 4u.gif
as tai per ipix.lt keliu
TekilaSunrise
QUOTE(shemsa @ 2010 09 21, 16:08)
einu fotkint ir bandysiu ikelt  4u.gif
as tai per ipix.lt keliu
*

Radikal.ru irgi galima nurodyti, iki kiek sumažinti smile.gif
O šiaip tai man paprasčiau prieš tai kompe susimažinti kiek noriu smile.gif
Papildyta:
Kaip itk irgi pagalvojau šiandien, kad reik krepšiuką nufotkinti, nes pasikeitę daug kas nuo tada, kai dėjau. Bet reikia palaukti dabar, o tai per daug bus dviejų vienu metu wink.gif drinks_cheers.gif
NORIKA
QUOTE(Zhaltvyksle @ 2010 09 21, 15:30)
Shopingas, kaip TBS bananu sampnunas ir kondicionierius?  smile.gif
*

O man nepatiko, ypač balzamas. Šampūnas tai kaip šampūnas, švarina plaukus, bet nieko daugiau, o balzamas tai padrėkina tikrai, bet nervina, kad turi pilt kubų kubais vandens, kad visiškai jį nuplaut doh.gif Ir laiko ir vandens sąnaudų gaila g.gif
Ms.Blonde
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 09 21, 16:13)
Kaip itk irgi pagalvojau šiandien, kad reik krepšiuką nufotkinti, nes pasikeitę daug kas nuo tada, kai dėjau. Bet reikia palaukti dabar, o tai per daug bus dviejų vienu metu wink.gif  drinks_cheers.gif
*

Dekit dekit - kuo daugiau, tuo geriau ziuretojoms thumbup.gif

As jau pati mastau kaip is naujo fotografuosiu krepsi (kadangi siame daug priemoniu link pabaigos, tai daug nauju ateis is sandeliuko) biggrin.gif O sandeliuka vakar pradejau fotografuot, bet nusprendziau, kad dar ne laikas - su kitu krepsio pasirodymu desiu (t.y. su viltim, kad visko bus maziau). ax.gif
shemsa
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 09 21, 16:13)
Radikal.ru irgi galima nurodyti, iki kiek sumažinti smile.gif
O šiaip tai man paprasčiau prieš tai kompe susimažinti kiek noriu smile.gif
Papildyta:
Kaip itk irgi pagalvojau šiandien, kad reik krepšiuką nufotkinti, nes pasikeitę daug kas nuo tada, kai dėjau. Bet reikia palaukti dabar, o tai per daug bus dviejų vienu metu wink.gif  drinks_cheers.gif
*

o kaip kompe sumazinat? per kokia programa?
TekilaSunrise
QUOTE(shemsa @ 2010 09 21, 17:10)
o kaip kompe sumazinat? per kokia programa?
*

Emm, pas mane mac'as, tai programos kitos... ax.gif
Bet šiaip ACDSee būna, su Paint'u netgi galima. O pas Jus nėra nieko, tik viewer?
Papildyta:
QUOTE(shopingas @ 2010 09 21, 16:48)
Dekit dekit - kuo daugiau, tuo geriau ziuretojoms  thumbup.gif

Ok, vakare bus 4u.gif Foto padariau, bet tuoj į teatrą lėksiu, tai nebespėju dabar surašyti visko smile.gif
shemsa
nu bandau rodyti savo krepsa 4u.gif
veidui
user posted image
kunui
user posted image
rankom, kojom ir dezodorantai
user posted image
prausimosi ritualams
user posted image
sampunai ir kaukes plaukams
user posted image
plauku formavimo riemones
user posted image

Papildyta:
sepetukai
user posted image
pudros, skaistalai ir t.t.t.
user posted image
tusai, piestukai akims
user posted image
lupoms
user posted image
seseliai
user posted image
kvepalai ir vazelinai lupoms uzmirsti buvo blush2.gif
user posted image
Papildyta:
soriukas, bet vistiek dideles gavos blush2.gif
nu bent gerai matosi kur kas ir kaip 4u.gif
Olivia.
shemsa, kaip tau garnier akiu valiklis, blistex vazelinas ir prestige tusas? 4u.gif
Parsienne kvepalai super .. roozes.. wub.gif
NIDCKA
nu labai geros nuotraukos gavos thumbup.gif viskas kaip ant delno ,krepsys liuks wub.gif turiu kruva klausimu ir iskart dekui uz atsakymus.kuris avedos sampunas labiausiai patinka (kokie tavo plaukai),barefoot kauke veidui ar jaucias poveikis?kas ten is Kiehls , ir prie origins alyvinej dezutej kas ten per geris vienu tarpu gundziaus pirkt kauke veidui bet kazkaip nuplauke tas noras biggrin.gif
shemsa
QUOTE(Black&White @ 2010 09 21, 18:16)
shemsa, kaip tau garnier akiu valiklis, blistex vazelinas ir prestige tusas?  4u.gif
Parsienne kvepalai super .. roozes..  wub.gif
*

aciukas 4u.gif
valiklis tai man visai neblogas, akcija buvo tai prigriebiau, vazelinas patinka, gerai drekina ir maloniai saldo, o apie kuriuos ce kvepalus konkreciai?apie juliette has a gun?
Olivia.
QUOTE(shemsa @ 2010 09 21, 18:26)
aciukas  4u.gif
valiklis tai man visai neblogas, akcija buvo tai prigriebiau, vazelinas patinka, gerai drekina ir maloniai saldo, o apie kuriuos ce kvepalus konkreciai?apie juliette has a gun?

Apie YSL. wub.gif Da prasom apie prestige tusa. 4u.gif
amberr.
Shemsa, fainulka kasikas bigsmile.gif domina atsiliepimai apie:
Revlon fotoready pudra?
kas ten NARS?
kaip TBS kubikai akim? bigsmile.gif
shemsa
QUOTE(NIDCKA @ 2010 09 21, 18:21)
nu labai geros nuotraukos gavos thumbup.gif  viskas kaip ant delno ,krepsys liuks  wub.gif turiu kruva klausimu ir iskart dekui uz atsakymus.kuris avedos sampunas labiausiai patinka (kokie tavo plaukai),barefoot kauke veidui ar jaucias poveikis?kas ten is Kiehls , ir prie origins alyvinej dezutej kas ten per geris  vienu tarpu gundziaus pirkt kauke veidui bet kazkaip nuplauke tas noras  biggrin.gif
*

avedos sampunas tai gal tas tiesinantis labiausia, daugiau drekina, tas briliant tai nuo jo blizga tikrai plaukai, bet maziau drekina, o to black malva dar nebandziau, plaukai tai sausoki mano.
nu kauke barefoot tai dar kokius tris kart dar tik naudojau, tai sunku pasakyt apie poveiki.
is kiehls tai kremas veidui Açaí Damage-Correcting Moisturizer, tai man patinka jis, nakciai dabar ji tepu, tai ryte minkstute oda buna ir dar eco sertifikata turi thumbup.gif
ten nude kauke ir sveitiklis viename, patinka, pravalo poras kazkiek, bet seip brangoka palyginus.
Papildyta:
QUOTE(Black&White @ 2010 09 21, 18:28)
Apie YSL.  wub.gif Da prasom apie prestige tusa.  4u.gif
*

aaaaa uzmirsus buvau juos, bet dabar stovi pas mane jie, kadangi esu nestuke.gif tai kvapas nebepatinka.
tusas tai ispradziu patiko, bet dabar doh.gif , daug labai koses uzkrauna ant blakstienu ir dar tokiais gabalais, jauces sunkios tokios schmoll.gif
Kissable_lips
Shemsa, kaip Jums L'oreal color riche shine gelee, ar patinka? smile.gif
shemsa
QUOTE(amber123 @ 2010 09 21, 18:45)
Shemsa, fainulka kasikas bigsmile.gif domina atsiliepimai apie:
Revlon fotoready pudra?
kas ten NARS?
kaip TBS kubikai akim? bigsmile.gif
*

revlon pudra visai nieko, buvo padejus ja isona, bet turbut grysiu prie jos vel, nekemsa poru, issilaiko gan gerai dienos eigoj ir kadangi turi ji tokiu smulkiu blizguciu , tai veidukas sviezus atrodo, bet tu blizguciu seip nesimato pavieniu 4u.gif
nars yra laguna bronzine pudryte 4u.gif
TBS kubikai patinka labai, turiu juos llllllllllabai senai, bet gaila ir ismest blush2.gif , labai maloniai tepasi, minkstuciai tokie ir issilaiko man visa diena ir lllllllllabai man jie skalsus 4u.gif
amberr.
QUOTE(shemsa @ 2010 09 21, 18:52)
TBS kubikai patinka labai, turiu juos llllllllllabai senai, bet gaila ir ismest  blush2.gif , labai maloniai tepasi, minkstuciai tokie ir issilaiko man visa diena ir lllllllllabai man jie skalsus  4u.gif
*

Gal galima placiau bigsmile.gif 4u.gif labai jau isgirta ji visu..
kuri nr turit? 4u.gif
shemsa
QUOTE(Kissable_lips @ 2010 09 21, 18:50)
Shemsa, kaip Jums L'oreal color riche shine gelee, ar patinka? smile.gif
*

visai patinka, gerai lupas drekina, bet dienai man truputi perryskus, nebent blizgesi dar ant virsaus uzdazau tada liuks
Papildyta:
QUOTE(amber123 @ 2010 09 21, 18:55)
Gal galima placiau bigsmile.gif  4u.gif labai jau isgirta ji visu..
kuri nr turit? 4u.gif
*

zinok nepasakysiu koks nr, nes nusitryne jau, bet man jie gerai laikos be jokio pagrindo ir pigmentuoti gerai. kas dar konkreciai domina? 4u.gif
Papildyta:
internete paziurejau tai pas mane sita palete jai neklystu
user posted image
Shimmer Cube Warm
egita_25
QUOTE(shemsa @ 2010 09 21, 20:10)

zinok nepasakysiu koks nr, nes nusitryne jau, bet man jie gerai laikos be jokio pagrindo ir pigmentuoti gerai. kas dar konkreciai domina? 4u.gif
Papildyta:
internete paziurejau tai pas mane sita palete jai neklystu
user posted image
Shimmer Cube Warm
*

o man asmeniskai jie schmoll.gif turiu tokius pacius kaip Jusu ir jokio stebuklo. parduosiu. smile.gif
shemsa
QUOTE(egita_25 @ 2010 09 21, 19:27)
o man asmeniskai jie  schmoll.gif  turiu tokius pacius kaip Jusu ir jokio stebuklo. parduosiu. smile.gif
*

o kuom nepatinka jums jie?
amberr.
QUOTE(shemsa @ 2010 09 21, 19:10)
*

Kaip ir viska pasakiai thumbup.gif
o kaip Nars Laguna? 4u.gif gal galima placiau apie ja?
egita_25
QUOTE(shemsa @ 2010 09 21, 20:30)
o kuom nepatinka jums jie?
*

na man kaip ir eiliniai kiti seseliukai. man pvz izadoros net nelygint i Tbs kubelius. Jie tikrai neverti savo kainos, o mokejau berods 96 lt. tai jau geriau Izadoros seseliu palete. smile.gif na bet cia tik mano nuomone. smile.gif
shemsa
QUOTE(amber123 @ 2010 09 21, 19:38)
Kaip ir viska pasakiai thumbup.gif
o kaip Nars Laguna? 4u.gif gal galima placiau apie ja?
*

nars tai nzn, gal visai nieko, labai skalsi palyginus ir neduoda ryzo atspalvio, bet turi smulkiu blizguciu, tai vat ir nzn ar man jie patinka. noreciau matini isbandyt bronzanta koki tai g.gif
Almost
shemsa , kur pirkote Blistex MedPlus išsukamą? turiu tepamą pirštu, mielai pakeisčiau į išsukamą smile.gif
Ms.Blonde
QUOTE(egita_25 @ 2010 09 21, 19:43)
na man kaip ir eiliniai kiti seseliukai. man pvz izadoros net nelygint i Tbs kubelius. Jie tikrai neverti savo kainos, o mokejau berods 96 lt. tai jau geriau Izadoros seseliu palete. smile.gif  na bet cia tik mano nuomone. smile.gif
*

Na cia toks dalykas, kad kaip kam. Man pvz TBS kubeliai zymiai geresni pasirode nei Isadora (2 arba 4 spalvu): TBS zymiai lengviau tepasi ir labiau pigmentuoti.
Papildyta:
QUOTE(shemsa @ 2010 09 21, 18:01)
nu bandau rodyti savo krepsa 4u.gif
*

Paziurejus i krepseli nebegaliu net skaityt jusu atsakymu - iskart einu prie savo klausimu (jei kazka jau busit aprasius, tai maniski ignoruokit, susirasiu atsakyma):

1. Kaip Soap&Glory kremukas? Ar vieksmingas? Gal dar ka sios firmos esat bandzius?
2. Kas ten per nagu ir odeliu serumas prie Burt's Bees odeliu balzamo? Kaip patinka?
3. Kas per Clinque pudra? Gal nuimanti raudoni?
4. Kaip CoverFX maskuoklis? Vertas demesio ar nelabai? Kaip kvapas (parduotuveje man pasirode nemalonus, bet galvoju gal senstelejes jau bvo)?
5. Kaip patinka Guerlain seseliai? Man ju ipakavimai ir pacios spalvytes fantastiski, bet visai nesilaiko ir pigmento neduoda (+man sualergizuoja akis, tai po keliu minuciu nusiverkiu juos).
6. Kas per kvapas Juliet Has A Gun? Sunkesnis, lengvesnis? Taip noreciau isbandyt sios firmos kvepalus... Bet kad vis pagailiu pinigeliu.... blush2.gif
7. Kaip lupu balzamai? kuris labiausiai/maziausiai patinka? Kodel?
shemsa
QUOTE(Almost @ 2010 09 21, 19:55)
shemsa , kur pirkote Blistex MedPlus išsukamą? turiu tepamą pirštu, mielai pakeisčiau į išsukamą  smile.gif
*

pirkau boots parduotuvej londone
shemsa
QUOTE(shopingas @ 2010 09 21, 20:14)
Na cia toks dalykas, kad kaip kam. Man pvz TBS kubeliai zymiai geresni pasirode nei Isadora (2 arba 4 spalvu): TBS zymiai lengviau tepasi ir labiau pigmentuoti.
Papildyta:
Paziurejus i krepseli nebegaliu net skaityt jusu atsakymu - iskart einu prie savo klausimu (jei kazka jau busit aprasius, tai maniski ignoruokit, susirasiu atsakyma):

1. Kaip Soap&Glory kremukas? Ar vieksmingas? Gal dar ka sios firmos esat bandzius?
2. Kas ten per nagu ir odeliu serumas prie Burt's Bees odeliu balzamo? Kaip patinka?
3. Kas per Clinque pudra? Gal nuimanti raudoni?
4. Kaip CoverFX maskuoklis? Vertas demesio ar nelabai? Kaip kvapas (parduotuveje man pasirode nemalonus, bet galvoju gal senstelejes jau bvo)?
5. Kaip patinka Guerlain seseliai? Man ju ipakavimai ir pacios spalvytes fantastiski, bet visai nesilaiko ir pigmento neduoda (+man sualergizuoja akis, tai po keliu minuciu nusiverkiu juos).
6. Kas per kvapas Juliet Has A Gun? Sunkesnis, lengvesnis? Taip noreciau isbandyt sios firmos kvepalus... Bet kad vis pagailiu pinigeliu....  blush2.gif
7. Kaip lupu balzamai? kuris labiausiai/maziausiai patinka? Kodel?
*

1. daugiau sios firmos nieko nesu bandzius. o sita kremuka pirkau nes su nuolaida buvo, jai neklystu puse kainos, nes truputi ant slaunu celiulito atsirado blush2.gif , bet jis toks truputi kaitinantis, tai kadangi esu nestuke.gif tai truputi prisibijau ji tept, tai gal palauksiu po gimdymo pasitepliosiu, tai tepiau tik pora kart ir padejau ji ateiciai, tai ar veiksmingas negaliu dar pasakyt 4u.gif
2.ten is Margaret Dabbs serumas, patinka ir tikrai veiksmingas, gerai padrekina, lengvai susigeria, kazkiek pastiprina nagus.
3. ten Event Better krempudra is pradziu patiko, bet pradejo itariu poras kimst ilgiau panaudojus ir emiau sviesiausia spalva, bet nesu patenkinta ta spalva, noretus sviesesnes man, bet jau antras nr. buvo per tamsi man. o del raudonio negaliu pasakyt nes neturiu su tuo dideliu problemu, bet seip mazai maskuoja ji ir man ties plauku linija toki ciut subegima padaro, nors tepu tikrai neperdaug ir ant foto nekaip ziuris, nu zodziu nzn ar dar kartosiu ja .
4.man tai jis schmoll.gif , nors prisiskaiciau , kad labai gerai, net tatoo uzmaskuoja, bet man jis nevelnio nemaskuoja, tikrai nevertas savo kainos, tai net nzn kur ji det dabar doh.gif , o kvapas tai istikro idomus schmoll.gif
5.sutinku su jumis, man pigmento gal ir uztenka ir nealergizuoja, bet i rauksleles subega po kiek laiko, nors seip man visi seseliai retai kada subega, kadangi pirkau su nuolaida juos visus tai kazkaip netaip gaila pinigeliu 4u.gif
6.situos kvepalus galima sakyt, kad dovanu gavau, kvapas tai nera is lengvuju toks prie saldesniu, man visai patinka ir laikosi labai gerai, man vieno papurskimo max dvieju uztenka tai bliuska dar ir kita diena kvepia thumbup.gif
7. o vazelinai tai labiausia patinka blistex ir burts bee, carmex tas issukimas kartais sudurniuoja o ir seip nepasakyciau, kad ipatingas, o tas kitas tai per riebus man, bet jau i pabaiga jis man 4u.gif
nu atrodo i viska atsakiau 4u.gif
Ms.Blonde
QUOTE(shemsa @ 2010 09 21, 20:51)
o del raudonio negaliu pasakyt nes neturiu su tuo dideliu problemu,

o tas kitas tai per riebus man, bet jau i pabaiga jis man  4u.gif
nu atrodo i viska atsakiau  4u.gif
*

Del Clinique galvojau gal cia bus tokia spec. raudoniui spalva - pudra buna geltona geltona ir ja tepama paraudimai, juos kartu maskuoja ir gydo, o jau ant virsaus riekia normalia pudra tept.

Badger esu turejus balzama - kiek pamenu riebus jis, bet man patiko. Tik paskui vyras ji is manes konfiskavo. Atrodo man jis luzdavo ar pan. Nebezinau, bet kazka su juo prisimenu. O siaip sios firmos man patinka balzamai (shea, kokosu ir pan) - tokiose metalinese dezutese. Laukiu kol apsinaudos turimi kremai/losjonai ir galesiu ju uzsipirkt.
shemsa
QUOTE(shopingas @ 2010 09 21, 21:00)
Del Clinique galvojau gal cia bus tokia spec. raudoniui spalva - pudra buna geltona geltona ir ja tepama paraudimai, juos kartu maskuoja ir gydo, o jau ant virsaus riekia normalia pudra tept.

Badger esu turejus balzama - kiek pamenu riebus jis, bet man patiko. Tik paskui vyras ji is manes konfiskavo. Atrodo man jis luzdavo ar pan. Nebezinau, bet kazka su juo prisimenu. O siaip sios firmos man patinka balzamai (shea, kokosu ir pan) - tokiose metalinese dezutese. Laukiu kol apsinaudos turimi kremai/losjonai ir galesiu ju uzsipirkt.
*

o tie metalinese dezutese irgi tokie kaip vazelino konsistencijos irgi lupom tik skirti ar ir kunui pavyzdziui?
smaggiuke
Kaip A'kin kaukė? 4u.gif
shemsa
QUOTE(smaggiuke @ 2010 09 21, 21:35)
Kaip A'kin kaukė?  4u.gif
*

patinka visai, gerai pamaitina, padrekina, skalsi.
Ms.Blonde
QUOTE(shemsa @ 2010 09 21, 21:23)
o tie metalinese dezutese irgi tokie kaip vazelino konsistencijos irgi lupom tik skirti ar ir kunui pavyzdziui?
*

Ten kunui - apie $15 kakzur kainuoja, bet uztenka laaabai ilgam. Turejau megini, tai ilgai ilgai tepiau juo, bet tepiau ir veida, tai man labai patiko. O ir kvapai superiniai.
gatinha2
Shemsa, kaip revlon colour stay kremine pudra? ar ilgai islieka, kaip maskuoja ir ar nekemsa poru? ax.gif aciu uz ats is anksto ax.gif

TekilaSunrise
Shemsa, gražus krepšiukas smile.gif
O ir nuotraukų dydis pats tas thumbup.gif
Kaip MAC skaistaliukai? Koks ten numeris?
shemsa
QUOTE(gatinha2 @ 2010 09 22, 02:11)
Shemsa, kaip revlon colour stay kremine pudra? ar ilgai islieka, kaip  maskuoja ir ar nekemsa poru? ax.gif aciu uz ats is anksto  ax.gif
*

maskuoja neblogai ir poras, kad kimstu irgi nepastebejau islieka neblogai ant mano misrios odos, bet man dienai persunki, vakarine ji tokia. o dienai tai man labiau photoready
Papildyta:
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 09 22, 08:42)
Shemsa, gražus krepšiukas smile.gif
O ir nuotraukų dydis pats tas  thumbup.gif
Kaip MAC skaistaliukai? Koks ten numeris?
*

mac skaistaliuku nr.Dainty, visai patinka, spalvyte dienai kaip tik, labai skalsus, nereikia desimt kart bruzint, karta perbrauki ir fsio 4u.gif , man patinka, kad duoda toki svytejima, bet dar noreciau kokiu daugiau persikiniu, nes dabar tai vienus tik turiu 4u.gif
*skorpioniuke*
QUOTE(shemsa @ 2010 09 22, 11:07)
maskuoja neblogai ir poras, kad kimstu irgi nepastebejau islieka neblogai ant mano misrios odos, bet man dienai persunki, vakarine ji tokia.
*

Abi Revlon pudros turbut pirktos ne LT? ax.gif apie color stay neblogu atsiliepimu esu girdejusi.
shemsa
QUOTE(*skorpioniuke* @ 2010 09 22, 13:23)
Abi Revlon pudros turbut pirktos ne LT?  ax.gif  apie color stay neblogu atsiliepimu esu girdejusi.
*

jus teisi pirktos londone, seip gera pudra, bet man ji vakarine daugiau, dienai kiek persunki 4u.gif
TekilaSunrise
Na, kraunu ir aš savo "turtų" nuotraukas biggrin.gif Tokia tamsi popietė vakar buvo, kad fotografavau po virtuvės spintelės apšvietimu, kad tik matytųsi gerai (nes blico tai labai nemėgstu...) smile.gif
Didžiąją dalį mano priemonių sudaro natūralios ir ekologiškos, išskyrus (deja deja) dekoratyvinę blush2.gif Ties ja lūžis dar neįvyko, bet link to judama biggrin.gif

Plaukų priemonės: šampūnai, kondicionieriai, putos, lakai, vaškas ir kaukė. Dešinėje užsilikusios dvi sintetinės priemonės, kurios laaabai retai benaudojamos smile.gif
user posted image

Kūno priežiūra: dušo geliai, kūno losjonai, savaiminio įdegio kremai, rankų ir kojų kremai, šveitiklis.
user posted image

Kvepalai: 2 CK kvapai - Euphoria ir Secret Obsession bei Diesel Fuel for life smile.gif
user posted image

Nagų lakai:
user posted image

Veido priežiūros priemonės: molio kaukė, prausikliai, kremai, serumas, sav. įdegis ir guli kelios kaukės bei šveitiklis.
user posted image

Dekoratyvinė kosmetika veidui: presuotos pudros, meteoritai, kreminė pudra, maskuokliai, skaistalai.
user posted image

Dekoratyvinė kosmetika akytėms smile.gif : blakstienų kuokšteliai, Isadora, Clinique, Estee Lauder, Mac ir Nivea šešėliukai, Artdeco pagrindas, Artdeco blakstienų klijai, Pupa tušas, Manhattan, Bourjois, Collistar, Estee Lauder ir Lumene pieštukai akims bei antakiams.
user posted image

Dekoratyvinė kosmetika lūpytėms smile.gif : balzamai, VS, Loreal, Clinique blizgesiai, Gyvenchy, Loreal, Manhattan ir Clinique lūpdažiukai.
user posted image

O pabaigai tai, kas nepriskiriama kokiai nors konkrečiai funkcijai, o yra naudojama visur ir labai įvairiai - aliejai, eteriniai aliejai, miltukai, moliai ir t.t.
Nuotraukoje iš kairės: šilkas, augalinis glicerinas, pelargonijų hidrolatas, savos gamybos veido tonikas iš hamamelio žievės ir ananasų miltelių, kakavos sviestas, kokosų, avokadų, migdolų, pasiflorų aliejai, vanilės fitolis sezamų aliejuje bei ricinos aliejus.
user posted image
Šioje foto iš kairės viršuj: rozmarinų, levandų, citrinų, anyžiaus, ylang-ylang, pačiulių, pelargonijų, arbatmedžio ir manukos eteriniai aliejai. Iš kairės apačioje: milteliai skysto muilo gamybai, gintaro pudra, alavijų, granatų, rožių, varnalėšų, žaliosios arbatos bei hamamelio žievės milteliai, papainas, fitokeratinai bei rasulo ir žaliasis moliai.
user posted image
shemsa
labai fainas krepsiukas thumbup.gif
tikiuos ir mano greit beveik viskas bus naturalu ir ekologiska irgi letai judu link to blush2.gif
iskart uzverciu jus klausimais blush2.gif
kaip lavera priemones? tiek veidui tiek kunui tiek plaukam 4u.gif
kaip dr.hauscka pudryte? kokia mazdaug spalva yra ten? ir kokia jusu veido spalva?
kaip natuderm priemones? ir kas ten tiksliai yra?
ir kaip jum clinique pudra skysta? nes mano turima i9tariu, kad poras kemsa g.gif
TekilaSunrise
QUOTE(shemsa @ 2010 09 22, 14:38)
labai fainas krepsiukas  thumbup.gif
tikiuos ir mano greit beveik viskas bus naturalu ir ekologiska irgi letai judu link to  blush2.gif
iskart uzverciu jus klausimais  blush2.gif
kaip lavera priemones? tiek veidui tiek kunui tiek plaukam  4u.gif
kaip dr.hauscka pudryte? kokia mazdaug spalva yra ten? ir kokia jusu veido spalva?
kaip natuderm priemones? ir kas ten tiksliai yra?
ir kaip jum clinique pudra skysta? nes mano turima i9tariu, kad poras kemsa g.gif
*

Ačiū 4u.gif Smagu, kad irgi judi link to - tikrai puikių dalykų galima atrasti thumbup.gif
Dabar prie klausimų wink.gif
Lavera man labai patinka, tikrai geras kainos ir kokybės santykis thumbup.gif Viskas, ką iš jų turėjau, tiko ir patiko.
Dr. Hauschka pudrytė... Na... ax.gif Kaip krempudros jos net nenaudoju, nes čia 3 numeris (tamsus, o mano oda vidutinė), bet maišau su paprastu drėkinamuoju kremuku ir gaunu kremą su spalva thumbup.gif O kaip krempudra tai maskuoja labai lengvai, daugiau spalvos sulyginimui smile.gif
Natuderm priemonės irgi labai patinka. Sudėtys gana paprastos, nedaug ingredientų, kaina irgi nedidelė, bet poveikis puikus. Turiu dušo želė, rankų ir kojų kremus.
Clinique - pudra kaip pudra g.gif Patinka tai, kad jos nesimato ant veido, labai gerai pasiskirsto ir tarsi pranyksta, nėra matomo sluoksnio. Maskuoja vidutiniškai, bet užtenka. Jei jau ką, yra maskuokliai smile.gif O šiaip ne kasdien aš ją naudoju, dažnai išsiverčiu su biria. Dėl porų kimšimo, tai nemoku to nustatyti, tai nesiimu spręsti... ax.gif Bet nepastebėjau kažko blogo...
shemsa
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 09 22, 14:59)
Ačiū  4u.gif Smagu, kad irgi judi link to - tikrai puikių dalykų galima atrasti  thumbup.gif
Dabar prie klausimų wink.gif
Lavera man labai patinka, tikrai geras kainos ir kokybės santykis  thumbup.gif Viskas, ką iš jų turėjau, tiko ir patiko.
Dr. Hauschka pudrytė... Na...  ax.gif Kaip krempudros jos net nenaudoju, nes čia 3 numeris (tamsus, o mano oda vidutinė), bet maišau su paprastu drėkinamuoju kremuku ir gaunu kremą su spalva  thumbup.gif O kaip krempudra tai maskuoja labai lengvai, daugiau spalvos sulyginimui smile.gif
Natuderm priemonės irgi labai patinka. Sudėtys gana paprastos, nedaug ingredientų, kaina irgi nedidelė, bet poveikis puikus. Turiu dušo želė, rankų ir kojų kremus.
Clinique - pudra kaip pudra  g.gif Patinka tai, kad jos nesimato ant veido, labai gerai pasiskirsto ir tarsi pranyksta, nėra matomo sluoksnio. Maskuoja vidutiniškai, bet užtenka. Jei jau ką, yra maskuokliai smile.gif O šiaip ne kasdien aš ją naudoju, dažnai išsiverčiu su biria. Dėl porų kimšimo, tai nemoku to nustatyti, tai nesiimu spręsti...  ax.gif Bet nepastebėjau kažko blogo...
*

niekaip neatrandu kazko naturalaus veidui prausti g.gif
o is kur perkat natuderm priemones? itariu, kad lt jus blush2.gif
TekilaSunrise
QUOTE(shemsa @ 2010 09 22, 15:03)
niekaip neatrandu kazko naturalaus veidui prausti  g.gif
o is kur perkat natuderm priemones? itariu, kad lt jus  blush2.gif
*

Veidui prausti naudoju Madara putas, rasulo molį, kartais aliejų smile.gif Visi variantai tinka ir patinka. Madara puikiai nuprausia ir akių makiažą.
Natuderm prekiauja "Eurokos", taip pat yra internetu kur pirkti iš lietuviškų parduotuvių smile.gif Taip, aš LT - Vilniuje smile.gif
Iceland
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 09 22, 14:59)
Lavera man labai patinka, tikrai geras kainos ir kokybės santykis  thumbup.gif Viskas, ką iš jų turėjau, tiko ir patiko.

TekilaSunrise krepšiukas wou wub.gif Taip pat judu link natūralių priemonių, todėl labai patiko realiai pamatyti ką turit. Puikus. Kas domino jau atsakėt, bet va dar įdomu kur Lavera perkate?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.