Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus,
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Saldumynai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
neli
QUOTE(Asseni @ 2010 04 01, 10:31)
Rimtai.
Is pavogtos paciu idomiausiu tortu nuotraukos
*

Tikrai įtariu balandžio 1-ąją g.gif nieko rimto negalima šią dieną sakyti, deja. Pažiūrėsim, kas bus ryt mirksiukas.gif
Migle79
QUOTE(Asseni @ 2010 04 01, 09:26)
Labas, Mergaites ir berniukai.
Gal info bus kam idomi

Is mano puslapio su tortu nuotraukom pavogta gal 20 ivairiu nuotrauku

Paziurekit pas save

*

QUOTE(cloudlet @ 2010 04 01, 12:14)
nu as ne Asseni ir tokiu graziu tortu kepti nemoku, taciau mano kelios nuotraukytes su tortukais siandien irgi dingo is fotki.com, sakau cia gal ka pats tas psl spangsta ka nors, arba siaip  g.gif
*

Kad pavogtų nuotraukas, žmogus turi būti geru "hakeriu". Be to, kam to reikia, juk galima ir taip nukopijuoti patikusią nuotrauką smile.gif Tikriausiai pajuokavo šio puslapio administratoriai ir rytoj viskas bus ok:)
cloudlet
QUOTE(Migle79 @ 2010 04 01, 13:46)
Kad pavogtų nuotraukas, žmogus turi būti geru "hakeriu". Be to, kam to reikia, juk galima ir taip nukopijuoti patikusią nuotrauką smile.gif Tikriausiai pajuokavo šio puslapio administratoriai ir rytoj viskas bus ok:)
*

mano dinge tortai jau atsirado, kaip ir maniau kazkas tam psl daresi, gal ka tvarke ar ka, zodziu tortai savo vietoj tongue.gif
Asseni
QUOTE(cloudlet @ 2010 04 01, 13:26)
mano dinge tortai jau atsirado, kaip ir maniau kazkas tam psl daresi, gal ka tvarke ar ka, zodziu tortai savo vietoj  tongue.gif
*

rimtai?
O mano ne unsure.gif

kice
ka tik baigiau torciuka dengtaCipsiuko dengimomase su kiausiniobaltymu. Nuostabaus plastiskumo mase.. Likau suzaveta smile.gif O kazin is jos gelytes ar iseitu? wink.gif

user posted image
zuliaska
kice, jau velykom darai tortukus?smile.gif neperanksti?? tikrai gražus tortukas. o tu pabandyk gėlytes pasidaryt, manau kad sustings ir viskas ten gausis smile.gif nors aš niekada nedarius
*Bitutė*
aš darau pagal Cipciuko nuoroda su baltymu,ir visi papuošimai labai gerai pasidaro,tvirti,negu su pastiliažu ax.gif(tris kartus dariau ir gavos skirtingai,įdomu kodėl g.gif )reikės dar išbandyti visų giriamą pamėgtą MMG masę ax.gif
kice
cipsiuko mase labai elastinga, paslanki.. Tai kokia 3 mano bandyta mase, turiu pasakyti - kol kas be konkurencijos smile.gif Bet visiems skirtingi dalykai patinka smile.gif

Man rytoj reikia tortuka atiduoti, is ryto smile.gif Ir siaip - napoleonas, gali ilgai stoveti saldytuve, jei nebus visas sunaikintas smile.gif
Linckutis
QUOTE(kice @ 2010 04 01, 17:00)
ka tik baigiau torciuka dengtaCipsiuko dengimomase su kiausiniobaltymu. Nuostabaus plastiskumo mase.. Likau suzaveta smile.gif O kazin is jos gelytes ar iseitu? wink.gif

-
*

sveiki , o kur galeciau rasti sios mases recepta? smile.gif
spyglis2
mergaitės, help verysad.gif gavosi žiauriai šlapias tortas, tiesiog sunkiasi... doh.gif ką daryt? ar laikysis MMG unsure.gif verysad.gif
*Bitutė*
QUOTE(spyglis2 @ 2010 04 01, 20:39)
mergaitės, help verysad.gif gavosi žiauriai šlapias tortas, tiesiog sunkiasi...  doh.gif ką daryt? ar laikysis MMG unsure.gif  verysad.gif
*

o ar aptepėte sviestiniu kremu mirksiukas.gif
Olesta
QUOTE(spyglis2 @ 2010 04 01, 20:39)
mergaitės, help verysad.gif gavosi žiauriai šlapias tortas, tiesiog sunkiasi...  doh.gif ką daryt? ar laikysis MMG unsure.gif  verysad.gif
*

ups, nežinau net ką ir patarti, jei net sunkiasi, tai vargu ar eis sviestinį užtept, velsis ko gero sviestinis kremas... g.gif o jeigu dėtum ant servetėlių ir nors kiek tą drėgmę, kad surinktų g.gif net neįsivaizduoju kuom pagelbėti... unsure.gif
ziwiliute
labas saunuoles...eina sau kiek graziu tortu prisiziurejau, nu jus duodat...as tai kazkaip retai torta kepu, vis koki pyraga, ar kita skanumyna...bet pasirodysiu velykiniu, drauge paprase penktadieniui... man net geda cia su savuoju lysti....ale gal nenusvilpsit labai biggrin.gif
pirma karta dariau tokias figureles.... respekt merginos jums visoms, kaip jums graziai gaunasi... mano jie tokie juokingi gavosi...nors patiko terliotis.... cackintis...

velykiniai zuikuciai ridena margucius kieme ax.gif tortas Rafaelo svejone, zuikiai marcipanas.

user posted image

cia visa kompanija

user posted image

sorry, jau nuotrauku didumas doh.gif ir kokybe doh.gif doh.gif ale nebeturiu jau jegu mazinti....
spyglis2
QUOTE(*Bitutė* @ 2010 04 01, 21:34)
o ar aptepėte sviestiniu kremu mirksiukas.gif
*

aptepiau, bet iš apačios sunkiasi doh.gif nors po nakties jau mažiau, bijau, kad MMG nenuplauktų unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Olesta @ 2010 04 01, 22:33)
ups, nežinau net ką ir patarti, jei net sunkiasi, tai vargu ar eis sviestinį užtept, velsis ko gero sviestinis kremas... g.gif o jeigu dėtum ant servetėlių ir nors kiek tą drėgmę, kad surinktų  g.gif  net neįsivaizduoju kuom pagelbėti... unsure.gif
*

nepavyks ant servetėlių padėt, jis didelis wacko.gif

na, einu bandysiu unsure.gif
Rasukas
QUOTE(ziwiliute @ 2010 04 01, 23:37)
labas saunuoles...eina sau kiek graziu tortu prisiziurejau, nu jus duodat...as tai kazkaip retai torta kepu, vis koki pyraga, ar kita skanumyna...bet pasirodysiu velykiniu, drauge paprase penktadieniui... man net geda cia su savuoju lysti....ale gal nenusvilpsit labai  biggrin.gif
pirma karta dariau tokias figureles.... respekt merginos jums visoms, kaip jums graziai gaunasi... mano jie tokie juokingi gavosi...nors patiko terliotis.... cackintis...

velykiniai zuikuciai ridena margucius kieme  ax.gif  tortas Rafaelo svejone, zuikiai marcipanas.

cia visa kompanija

sorry, jau nuotrauku didumas  doh.gif ir kokybe doh.gif  doh.gif  ale nebeturiu jau jegu mazinti....
*

labai grazus tortukas,ir zuikuciai simpatiski,pati ideja torto man labai patinka,sorry,bet kopinu blush2.gif ,nes as tik paziurejus i kitu galiu bent vienu desimtadaliu panasu padaryt,o pati tai doh.gif ,matyt,kai dievulis dalijo,ne toj eilej stovejau lotuliukas.gif
Asseni,jus kaip visada,as tiesiog be zodziu,turbut niekada pas jus torto neuzsisakineciau del vienos priezasties-nepajegciau jo pjauti,tiesiog meno kuriniai 4u.gif
Olesta,Jav,Kirbe..... 4u.gif
Iriska
Sveikutes,
Panos, kas is Vilniaus, kita sestadieni maziuko pirmas gimtadienis labai reikia grazaus torto... Laukiu i az.
rolleyes.gif

SORRY uz OFFTOPIC poster_offtopic.gif
kirbe
Sveikutes.....puikus visu mergaičiu tortai.... 4u.gif
čia maniškiai.....
šitas drauges jubiliejuj.....patys vakare keliaujam y baliu ,tai stengiausi..... ax.gif apačioje Rafaelo,viršuj-su grietinele ir kons.vaisiais......puošta MMG
user posted image
SEKANTIS-SU VAISIAIS IR GRIETINELE...puošta MMG
user posted image
mašinyte-medutis,MMG
user posted image
zuliaska
o jetau kirbe.... AŠ NETURIU ŽODŽIU< DĖL TO PIRMO....... ŠAU NUOLĖ

o čia jau mano kuklučiai smile.gif)
rafaelo. puošta šokoladiniu ganašu, kuris man nesigavo, marcipanas mmg ir drožlės
user posted image
balti biskvitai su maskarpone, jogurtu, varške, grietinėle, ir konservuotais persikais.MMG ir grietinėlė
user posted image
ziwiliute
QUOTE(Rasukas @ 2010 04 02, 10:20)
labai grazus tortukas,ir zuikuciai simpatiski,pati ideja torto man labai patinka,sorry,bet kopinu  blush2.gif ,nes as tik paziurejus i kitu galiu bent vienu desimtadaliu panasu padaryt,o pati tai  doh.gif ,matyt,kai dievulis dalijo,ne toj eilej stovejau  lotuliukas.gif
  Asseni,jus kaip visada,as tiesiog be zodziu,turbut niekada pas jus torto neuzsisakineciau del vienos priezasties-nepajegciau jo pjauti,tiesiog meno kuriniai  4u.gif
Olesta,Jav,Kirbe..... 4u.gif
*

aciukas ax.gif kopink i sveikatyte, jei tik patinka mirksiukas.gif man ideja bedarant kilo...kazkaip kaip isivaizduoju - nepavyksta padaryti......

kirbes tortai pasakiski, aukstasis pilotazas wub.gif

zuliaska - kokie mieli torciukai... wub.gif labai saunus... wub.gif
pincius
nepykit kad cia klausiu,bet kaip ant tos MMG mases pritvirtinti visus papuosimus g.gif
kirbe
QUOTE(pincius @ 2010 04 02, 17:35)
nepykit kad cia klausiu,bet kaip ant tos MMG mases pritvirtinti visus papuosimus  g.gif
*

AISINGU,KREMU,VALGOMAIS KLIJAIS....BET KUO,KAS LIMPA.....
Märchen
Norėjau paklausti, ar ruošiant masę šokoladinei tvorelei į ją nereikia ko nors papildomai dėti - tik ištirpinti šokoladą? rolleyes.gif
rugiagele26
Ateinu ir as biggrin.gif

As kaip visad savam stiliuj blush2.gif Pirmasis tortas Tailandietisku bananu. Skirtas kaip matote krikstynoms. Neklauskit kiek laiko uztrukau deliodama tuos rutuliukus wacko.gif Angeliukas - pastilazas, gelytes taip pat. Dengta grietinele. Kitoj nuotraukoj vaizduoju plaukucius angelo. Juos padariau su dukros zaislu biggrin.gif Jau konfiskavau biggrin.gif

user posted image

user posted image

O zinokit as noriu sukurt ta garsuji pagyru puoda... kadangi noriu pasigirt, o i papuosimus nelabai jis tinkamas... ale idedu biggrin.gif Pirmiausiai, tai atkreipkit demesi i viena narciza (jei tos geles i juos panasus doh.gif ), kad vieno lapai paspalvinti doh.gif tai mano trimetes dukrytes darbas. Ateinu i kambari, ogi bac, nuspalvinta lotuliukas.gif bet visai gerai atrodo, reiks idarbint. Taigi, narcizus lipdziau pagal knygele is pastilazo. Puosiau grietinele. Ir kas svarbiausia, pirma karta isbandziau sokoladine tvorele, nu liuks atrodo, tik nepykit kad kreivas tortas, jis bus saviems valgyti, todel buvo toks bandomasis. Ir netgi pati torto rusis nauja - Ambasadoriu medutis, ziuresim kas cia per kleckas cool.gif

user posted image

Cia siek tiek kitu kampu

user posted image
Auksiuke
Mergaites, labai tikiuosi greito atsakymo- gal padesit? ar ant grietineles dazytas kokosas nepaleis spalvos? g.gif noriu daryt zolyte su zaliu kokosu, bet ant baltos grietineles ax.gif
aciu kas atsakys is anksto aciuks.gif
kice
kazkas prase Cipsiuko tortu dengimo mases su baltymu, recepto :
http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...&p=20476404
*Bitutė*
QUOTE(Auksiuke @ 2010 04 02, 17:20)
Mergaites, labai tikiuosi greito atsakymo- gal padesit? ar ant grietineles dazytas kokosas nepaleis spalvos?  g.gif noriu daryt zolyte su zaliu kokosu, bet ant baltos grietineles  ax.gif
aciu kas atsakys is anksto aciuks.gif
*

tikrai nepaskleis spalvos,visad vaikams kai puošiu tortą,juos barstau,ir velykom taip pat barstysiu,nes bus žolytė ax.gif
rugiagėlės krikštynų tortukas mielas rolleyes.gif
zuliaska,jau kokios gražios karvutės :rolleyes:vištytės,ančiukai thumbup.gif
Ievsius
QUOTE(*Bitutė* @ 2010 04 02, 18:36)
zuliaska,jau kokios gražios karvutės :rolleyes:vištytės,ančiukai thumbup.gif
*

Pritariu, gyvuniukai nerealiai gražūs. thumbup.gif Jau maniau, kad čia nevalgomus sustatei. blush2.gif
airius

user posted image

Ir kas svarbiausia, pirma karta isbandziau sokoladine tvorele, nu liuks atrodo, tik nepykit kad kreivas tortas,

Sakykik is kokio sokolado si tvorele. blush2.gif
rugiagele26
QUOTE(airius @ 2010 04 02, 19:04)
user posted image

Ir kas svarbiausia, pirma karta isbandziau sokoladine tvorele, nu liuks atrodo, tik nepykit kad kreivas tortas,

Sakykik is kokio sokolado si tvorele. blush2.gif
*

Sokoladine tvorele ant torto su narcizais biggrin.gif is karunos juodojo smile.gif cia grietinele...
Olesta
Kirbe, Zuliaska, Rugiagėle, fantastiniai tortai, kaip matau darbus nusidirbot, gal atvarykit į talką wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
rugiagele26
QUOTE(zuliaska @ 2010 04 02, 17:03)

*

Kietos karves lotuliukas.gif
Auksiuke
QUOTE(*Bitutė* @ 2010 04 02, 18:36)
tikrai nepaskleis spalvos,visad vaikams kai puošiu tortą,juos barstau,ir velykom taip pat barstysiu,nes bus žolytė ax.gif
*

aciuks.gif
dvynuke85
nerealias rankas turit visos superiniai visu darbai thumbup.gif tortais nepavadinsi,cia jau meno kuriniai thumbup.gif
airius
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 04 02, 19:08)
Sokoladine tvorele ant torto su narcizais biggrin.gif is karunos juodojo smile.gif cia grietinele...
*

Sumaisiau torciukus doh.gif . as bandziau taip pat su karuna, buvo tirstas, ipyliau tr grietineles. kai bandziau piesti, tai vis purksdavosi sukietejimai, na ne vientisa mase. kazka padariau ne taip. buvau skaicius kad daro piesinius is akyto sokolado blush2.gif net nezinau ka daryt
*Jonė*
Ziwiliute,nesvilpsim tikrai 4u.gif saunus torciukas
Kirbe, mega_shok.gif
Zuliaska,kokios karves lotuliukas.gif
Rugiagele,jau angeliukas swoon.gif Su narcizais tortas parodo,kad auga dukrele kepeja thumbup.gif
zuliaska
QUOTE(Ievsius @ 2010 04 02, 18:43)
Pritariu, gyvuniukai nerealiai gražūs.  thumbup.gif Jau maniau, kad čia nevalgomus sustatei.  blush2.gif
*

ten viskas valgoma smile.gif)
olesta, nieko aš nenusidirbau, dar porą tortukų įmesiu, tik einu pabaigt...
zuliaska
nu ir aš smile.gif
tailandietiškas bananų, grietinėlė, per daug kokoso nudažius buvau, tai čia tiko smile.gif) ir lipiniai marcipanas ir mmg
user posted image
asseni karamelinis ar kaip ten vadinasi
MMG ir marcipanas. išėjo kaip išėjo, žodžiu torto norėjo nedidelio, o viską tokiame sutalpint sunku buvo, dar nelygų pasidariau tai iš vis smile.gif) bet realybėj visi tortai man gražesni
user posted image
user posted image
ir rafaelo, MMG
šiaip pamiršau kiaušinius uždėti smile.gif) ir kiškutei gėlytės viduriuką nuspalvint, tik įkėlus į kompą pamačiau smile.gif ryt paremontuosiu smile.gif nes vaikų kambario balkone, jau tingiu eit taisyt smile.gif
user posted image

ryt dar vieną įmesiu kai padarysiu ir viskas, nes vienas sau, bet ten puošimo beveik nulis smile.gif
guziukas
QUOTE(justina_r @ 2010 03 31, 23:05)
Sveikutes  4u.gif

Narsydama interneto platybese (visagaliame google ) radau kaip suformuoti tortukus kiskucius, gal kam pravers pries velykas  biggrin.gif

user posted image

user posted image

p.s. visada paziurineju sia tema, labai zaviuosi jusu tortukais, tikiuosiu kad ir maniskiai kada nors bus tokie  biggrin.gif
*

KAip jus manot ar cia pjaustyta jau sutepti paplociai ar ne??????? na kad puosta jau supjauscius aisku,bet.... g.gif
adriu
zuliaska good.gif padirbėjai iš peties super
rugiagiele,labai mielas angeliukas,o tas narcizas paspalvintas uš visų gražiausias-ko nedavei likusių paspasvint mirksiukas.gif
Iriska
QUOTE(Iriska @ 2010 04 02, 12:31)
Sveikutes,
Panos, kas is Vilniaus, kita sestadieni maziuko pirmas gimtadienis labai reikia grazaus torto... Laukiu i az. 
rolleyes.gif

SORRY uz OFFTOPIC  poster_offtopic.gif
*

ehh supratau, kad niekam papildomai pinigeliu nereikia. Teks juos Rimi atiduoti... blink.gif blink.gif blink.gif
kirbe
QUOTE(Olesta @ 2010 04 02, 19:22)
Kirbe, Zuliaska, Rugiagėle, fantastiniai tortai, kaip matau darbus nusidirbot, gal atvarykit į talką  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif
*

aha nusidirbom...o šiandien dar visa diena...... doh.gif man irgi talka praverstu..... lotuliukas.gif

del šokolado tvorelei,tai dabar perku ta pigesny Konditeriny šokolada ir nieko papildomai pilti tikrai nereikia,netgi nerekomenduojama.....
adriu
kirbe,a jau sutvarkėt tą gražuolį tortą draugės rolleyes.gif ,nu laaabai gražus 4u.gif
ingauk
kiek laiko dziuna pastilazas g.gif nes vakar vakare padariau gelytes, o siandien nezinau ar jau galiu det ant torciko g.gif blush2.gif ir ta mase, kuri man liko, kur ja man laikyt g.gif kambario temperaturoj ar saldytve, gal kameroj g.gif
Naktibalda
QUOTE(zuliaska @ 2010 04 03, 00:41)
nu ir aš smile.gif
tailandietiškas bananų, grietinėlė, per daug kokoso nudažius buvau, tai čia tiko smile.gif) ir lipiniai marcipanas ir mmg

*

tu mane išgelbėjai net nežinodama, padariau rafaelo ir galvoju kaip puošt, ot nesusipratėlė, einu dažyt kokosą ir puošti tortą AČIŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪ karsta.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif primynkisiu kiaušinių, ir kokoso drožlikėm žaliom, nerealu, labai visi gražūs tortukai wub.gif
JOLKA999
user posted image

mano velykinis biggrin.gif medaus tortas puostas beze.
rasyte_
Atnesu ir as savo alia velykinius torciukus doh.gif Juo bedarydama supratau, kaip galima greit ant torto padaryti kica doh.gif
Abu snikersai, sokoladine glazura, ant vieno mmg krepselis, ant kito sok.saldainiu mases, zolyte - sarlotes kremas biggrin.gif
user posted image
user posted image
zuliaska
nu mano paskutinis. asseni karamelisnis, mmg
user posted image
nu realybėj gražiau atrodo smile.gif visai patiko paišinėyti smile.gif tik laiko labai daug užima.
o šiaip gerų švenčių visom
kice
Sveikos,
reikia patarimo - gavau pirkti tik prasto kepimo popieriaus, prie kurio viskas limpa.. Jei as ji sviestu istepciau, kazin - butu efektas? Man reikia plikyto torto lakstus iskepti..
mylimukė
Gal galit pagelbėt pradedančiai blush2.gif ? Kur rasti sviestinio kremo receptą?Noriu aptepti tortą prieš dengiant mase? 4u.gif
Mayfly
QUOTE(kice @ 2010 04 03, 12:40)
Sveikos,
reikia patarimo - gavau pirkti tik prasto kepimo popieriaus, prie kurio viskas limpa.. Jei as ji sviestu istepciau, kazin - butu efektas? Man reikia plikyto torto lakstus iskepti..
*

Drąsiai gali tepti, padės mirksiukas.gif
Pati kepiau biskvitą šiandien, tai patepiau aliejumi. Neprikibo nei trupinėlis thumbup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.