Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Sulčiaspaudės - 2
Supermamų klubas > Mūsų namai > Parduotuvės, prekės ir nuolaidos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Jurgio tetis
QUOTE(MrFroid @ 2011 12 15, 21:35)
Nesu visiškai tikras dėl mato vieneto "stiklinė", bet ką tik pabandžiau, tai per tris minutes gavosi 400 ml morkų sulčių. Sorry, bet puslitriui tiesiog nebuvau pasiruošęs pakankamai medžiagos smile.gif Čia aš prisimenu vieną gerą dviračių meistrą/pardavėją, kuris sakė "jeigu pardavėjas jums sako, kad už 500 lt galima nusipirkti gerą naują dviratį, tai žinokit, kad ir visa kita, ką jis sakys paskui, bus melas" wink.gif
*

tai teko ir laikrodi stebet smile.gif. su 40 apsuku coway bandymo metu laikrodzio nestebejau, bet tikrai ilgiau nei 5 min.
MrFroid
QUOTE(Jurgio tetis @ 2011 12 15, 22:19)
tai teko ir laikrodi stebet smile.gif. su 40 apsuku coway bandymo metu laikrodzio nestebejau, bet tikrai ilgiau nei 5 min.
*

O gal, jeigu jau esate toks tikras, norėtumėt susilažinti? Aš nufilmuoju morkų sulčių spaudimo procesą ir... Jeigu išspaudžiu 500ml sulčių per (ar mažiau nei) 5 minutes, jūsų įmonė padovanoja vieną sulčiaspaudę kokiai socialiai remtinai šeimai arba sos vaikų kaimui, etc., o jeigu užtrunku ilgiau, aš padarau tą patį nupirkdamas jūsiškę sulčiaspaudę. Na, kaip?
gitulia
QUOTE(MrFroid @ 2011 12 17, 15:38)
O gal, jeigu jau esate toks tikras, norėtumėt susilažinti? Aš nufilmuoju morkų sulčių spaudimo procesą ir... Jeigu išspaudžiu 500ml sulčių per (ar mažiau nei) 5 minutes, jūsų įmonė padovanoja vieną sulčiaspaudę kokiai socialiai remtinai šeimai arba sos vaikų kaimui, etc., o jeigu užtrunku ilgiau, aš padarau tą patį nupirkdamas jūsiškę sulčiaspaudę. Na, kaip?
*

thumbup.gif Geros lazybos ir geras budas irodyti savo tiesa. Palaikau tokias lazybas, nors irgi esu isitikinusi, kad nereiks tu 5 min. 500 ml sulciu isspausti biggrin.gif
Jurgio tetis
QUOTE(gitulia @ 2011 12 17, 16:08)
thumbup.gif  Geros lazybos ir geras budas irodyti savo tiesa. Palaikau tokias lazybas, nors irgi esu isitikinusi, kad nereiks tu 5 min. 500 ml sulciu isspausti  biggrin.gif
*

As dar karta pasikartuosiu jei jusu senesnis modelis su 80 apsuku per min. Ji spaudzia tokiu paciu greiciu kaip Huromas ar Kuvingas. Jei yra naujas modelis su 40 apsuku galiu lazintis, kad per ta pati laika as ispausiu dvigubai daugiau sulciu.
Papildyta:
QUOTE(gitulia @ 2011 12 17, 16:08)
thumbup.gif  Geros lazybos ir geras budas irodyti savo tiesa. Palaikau tokias lazybas, nors irgi esu isitikinusi, kad nereiks tu 5 min. 500 ml sulciu isspausti  biggrin.gif
*

As kaip suprantu jus nelabai zinote kiek jusu modelis turi apsuku. Parasykite modeli as jums pasakysiu
gitulia
Jus galvojat, kad tik vienas zinote visus sulciaspaudziu modelius? As pukiai zinau koks mano modelis, ir kiek apsuku, ir koks galingumas. Neperku daiktu aklai, neissiaiskinui techniniu parametru, nepaieskojusi geriausiu kainu ir pan. wink.gif Ir todel as palaikau MyFroid pozicija, kad pusei litro morku sulciu isspausti nereikia 5 min su naujuoju 40 apsuku Coway modeliu.
Jurgio tetis
QUOTE(gitulia @ 2011 12 17, 18:01)
Jus galvojat, kad tik vienas zinote visus sulciaspaudziu modelius? As pukiai zinau koks mano modelis, ir kiek apsuku, ir koks galingumas. Neperku daiktu aklai, neissiaiskinui techniniu parametru, nepaieskojusi geriausiu kainu ir pan. wink.gif Ir todel as palaikau MyFroid pozicija, kad pusei litro morku sulciu isspausti nereikia 5 min su naujuoju 40 apsuku Coway modeliu.
*

Labai atsiprasau jei izedziau. Geros. Tos coway su 40 apsuku. smile.gif.
gitulia
Asmeniniams seimos poreikiams per akis, o ir dizainas man ne paskutinej vietoj (kadangi nuolat stovi ant stalo, o ne spintelej), vietos uzima ne daugiau nei virdulys. cool.gif
Jurgio tetis
QUOTE(gitulia @ 2011 12 18, 01:24)
Asmeniniams seimos poreikiams per akis, o ir dizainas man ne paskutinej vietoj (kadangi nuolat stovi ant stalo, o ne spintelej), vietos uzima ne daugiau nei virdulys.  cool.gif
*

Del uzimamos vietos tai CJP-01 tikrai uzima mazai vietos. O del dizaino-skonio reikalas Jei ne paslaptis kiek kainavo ji jums?
MrFroid
Po velnių, jau atėjau lažybų detalių aptarti, o čia... smile.gif
Iš ties jau esu bandęs repetuot lažybas, bet kaip ir minėjau - per tris minutes ir dar kokį dešmt sekundžių gavosi 400ml, tai per likusį laiką iki penkių minučių tas 100ml tikrai būtų išsispaudęs. Tik, kad man niekad puslitrio grynai morkų sulčių nereikia, tai antrą kartą tuščiai spausti nesinorėjo.
Jurgio tetis
QUOTE(MrFroid @ 2011 12 27, 15:58)
Po velnių, jau atėjau lažybų detalių aptarti, o čia... smile.gif
Iš ties jau esu bandęs repetuot lažybas, bet kaip ir minėjau - per tris minutes ir dar kokį dešmt sekundžių gavosi 400ml, tai per likusį laiką iki penkių minučių tas 100ml tikrai būtų išsispaudęs. Tik, kad man niekad puslitrio grynai morkų sulčių nereikia, tai antrą kartą tuščiai spausti nesinorėjo.
*

Jus man neatsakete i klausima. kiek apsuku turi jusu sulciaspaude? arba koks modelis?
MrFroid
ne man klausimas buvo skirtas, bet gitulia. mano CJP-01, 40 apsukų.
QUOTE(Jurgio tetis @ 2011 12 27, 16:19)
Jus man neatsakete i klausima. kiek apsuku turi jusu sulciaspaude? arba koks modelis?
*

renax
CJP-01 Jūs tenkina ? Nes linkstu link jos tai ieškau atsiliepimų blush2.gif
smikiukas
Kur Lietuvoje galima nusipirkti COWAY CJP-01 ir kiek ji kainuoja, niekur nerandu, o norėčiau g.gif
erika545
Sveiki, ar galite pasakyti kuo skiriasi kuvings nuo hurom, coway ? Noriu isigyti viena is ju, pasimeciau nebezinau ka be pasirinkt .. Aciu smile.gif
Jurgio tetis
QUOTE(erika545 @ 2011 12 29, 11:14)
Sveiki, ar galite pasakyti kuo skiriasi kuvings nuo hurom, coway ? Noriu isigyti viena is ju, pasimeciau nebezinau ka be pasirinkt .. Aciu smile.gif
*

Coway 150 w ir tik 40 apsuku per minute tai dvigubai leciau bega sultys, nor gal t o greicio ir uztenka, Hurom taip pat 150w 80 apsuku. Kuvings 350w 80 apsuku ir nuo nuju metu Kuvings pradeda duoti varkliui didziausia garantija 42 men.
scorpie
Mes patys turim Kuvingsá, o draugai- Coway,tai skirtumas kokį aš pamačiau- pas juos(turiu omeny Coway) labai stringa jei įmeti stambesnį morkos gabalą, mūsiškė daug lengviau su šituo susidoroja. Būna, kad įmetam ir visą morką, tai labai retai pasitaiko , kad užstrigtų,. Be to man Coway didoka kaina pasirodė. Kiek žiūrinėjau internete užsienyje tai coway zymiai pigiau kainuoja, o kuvings brangesnis ir uz Huroma. thumbup.gif
Emoli
Turiu Hurrom nesigailiu
Papildyta:
QUOTE(Ramune_lt @ 2011 12 10, 23:04)

Tiesa ir dar toks klausimas, ar galima spausti  sultis is kopusto?
*

spaudžia. vienų negėriau, bet su obuoliais jo labai skanios bigsmile.gif galvoju reik pasinešt ant kopūstų dietos bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(scorpie @ 2011 11 24, 15:47)
Turim Kuvings namie, daiktas super, vaikai patys spaudžia sultis ir mielai geria. Beje, pati gerdama salierų ir obuolių sultis atsikračiau nervinusių kilogramų smile.gif. Šią sulčiaspaudę reikia išbandyti, kad suprastum ir pajustum skirtumą smile.gif
*

Prašom papasakoti ar nesijaučia aitrus salierų kvapas? ir kiek jų gėrei? antsvorio tema man aktuali biggrin.gif
Pelikanė
O kaip jusu letaeigiu sulciaspaudziu sulciu konsistencija? T.y. pvz. ispaudus penkias stiklines morku ir jas perkosus per sieteli man gaunasi 4 stiklines morku sulciu ir 1 stiline morku tirsciu. Kaip ir nemazai g.gif
Emoli
QUOTE(Pelikanė @ 2011 12 29, 15:05)
O kaip jusu letaeigiu sulciaspaudziu sulciu konsistencija? T.y. pvz. ispaudus penkias stiklines morku ir jas perkosus per sieteli man gaunasi 4 stiklines morku sulciu ir 1 stiline morku tirsciu. Kaip ir nemazai  g.gif
*

sulčių nekošiu g.gif bet manau kad normaliai 4:1
palyginimui jei spaudžiu obuolių-morkų-migdolų sultis tą pilną uzboną atrodo jo talpa 1litras, tai išspaudų antras indas būna pilnas
laimyna
turiu HUROM sulciaspaude, tikrai pasiteisino. pvz siuo metu vaikas serga, gerti nieko nenori, valgyti irgi. sultys isigelbejimas. jas dar geria
Ramune_lt
As niekaip negaliu atsidziaugti savo Kuvings sulciauspaude. Kai nusipirkau, tai pora dienu labai gailejausi g.gif , dar aplinkiniai "durna" isvadino, kad uz tokius pinigus pirkau. Bet jei atvirai, radau labai skanu gerima: moliugas, apelsinas ir obuolys. Galiu visa diena tokias sultis maukti ax.gif . Va reiks kopusta ismeginti, o salieras - ne man wacko.gif Nebent maisyti su kazkuo reiktu, nes morkoms su salieru kol kas sakau NE.
Gal kas kokiu receptuku galit pasidalinti?
erika545
Gal yra daugiau turinciu Kuvings? Kokie atsiliepimai? Labai jau idomu smile.gif noriu isigyti, bet vis dar nedristu smile.gif
Emoli
QUOTE(Ramune_lt @ 2011 12 29, 20:10)
As niekaip negaliu atsidziaugti savo Kuvings sulciauspaude. Kai nusipirkau, tai pora dienu labai gailejausi  g.gif , dar aplinkiniai "durna" isvadino, kad uz tokius pinigus pirkau. Bet jei atvirai, radau labai skanu gerima: moliugas, apelsinas ir obuolys. Galiu visa diena tokias sultis maukti  ax.gif . Va reiks kopusta ismeginti, o salieras - ne man  wacko.gif  Nebent maisyti su kazkuo reiktu, nes morkoms su salieru kol kas sakau NE.
Gal kas kokiu receptuku galit pasidalinti?
*

Yra gera knyga "Sultys gydo ir gaivina" ten rasi visokių mišankų

O man skaniausios
morka+obuolys+mirkyti migdolai
morka+obuolys+burokėlis
vynuogės+kivi+migdolai
apelsinai+morkos

http://www.super.lt/sultys-gydo-ir-gaivina/p11983
Ramune_lt
QUOTE(Avocetė @ 2011 12 29, 21:15)
Yra gera knyga "Sultys gydo ir gaivina" ten rasi visokių mišankų

http://www.super.lt/sultys-gydo-ir-gaivina/p11983
*

Va burokėlių sulčių nuo vaikystės negaliu pakęsti doh.gif , bet su obuoliais ir morkom reiktų pamėginti. O migdolus (tai riešutus turite omeny), kaip jūs juos mirkote (vandeny)? Kokiam laikotarpiui?
Nauji metai, nauji receptai tongue.gif . Knygutės reiks paieškoti knygyne ir pavartyti. Daug info yra ir internete, bet reikia pakankamai laiko... kurio ir taip trūksta ax.gif .
Emoli
QUOTE(Ramune_lt @ 2011 12 29, 21:51)
Va burokėlių sulčių nuo vaikystės negaliu pakęsti  doh.gif , bet su obuoliais ir morkom reiktų pamėginti. O migdolus (tai riešutus turite omeny), kaip jūs juos mirkote (vandeny)? Kokiam laikotarpiui?
Nauji metai, nauji receptai  tongue.gif . Knygutės reiks paieškoti knygyne ir pavartyti. Daug info yra ir internete, bet reikia pakankamai laiko... kurio ir taip trūksta  ax.gif .
*

apie porą valandų reiktų pamirkyt, bet aš užpilu vandeniu ir padedu į šaldytuvą. Nes ant stalo labai greit rūgsta biggrin.gif o šaldytuve net savaitę mirkyti išstovi.
Išmirkius spaudžiu šiek tiek įpildama vandens mirksiukas.gif
Burokėliais irgi nesižaviu, bet šios sultys man patinka. O be to jų labai nedaug reikia. O kraujas kaip eržilo bus thumbup.gif lotuliukas.gif
scorpie
Net nežinau ką pasakyti, man apskritai obuoliai labai dera su salierais, tai ir sultys man skanios. Čia šiek tiek skonio reikalas gaunasi smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Avocetė @ 2011 12 29, 15:57)
Turiu Hurrom nesigailiu
Papildyta:

spaudžia. vienų negėriau, bet su obuoliais jo labai skanios  bigsmile.gif galvoju reik pasinešt ant kopūstų dietos  bigsmile.gif
Papildyta:

Prašom papasakoti ar nesijaučia aitrus salierų kvapas? ir kiek jų gėrei? antsvorio tema man aktuali  biggrin.gif
*

Net nežinau ką pasakyti, man apskritai obuoliai labai dera su salierais, tai ir sultys man skanios. Čia šiek tiek skonio reikalas gaunasi smile.gif O geriu aš jas pastoviai, apskritai stengiuos vengti labai saldžių sulčių, tokių kaip vynuogės, kriaušės. Tiesiog sultys tapo mano pusryčiais, ir energijos daug duoda ir sotu.
Emoli
QUOTE(scorpie @ 2011 12 30, 11:37)
Net nežinau ką pasakyti, man apskritai obuoliai labai dera su salierais, tai ir sultys man skanios. Čia šiek tiek skonio reikalas gaunasi smile.gif

Papildyta:
Net nežinau ką pasakyti, man apskritai obuoliai labai dera su salierais, tai ir sultys man skanios. Čia šiek tiek skonio reikalas gaunasi smile.gif O geriu aš jas pastoviai, apskritai stengiuos vengti labai saldžių sulčių, tokių kaip vynuogės, kriaušės. Tiesiog  sultys tapo mano pusryčiais, ir energijos daug duoda ir sotu.
*

vynuogių sulčių dažnai negeriu, dažniau morkas ir obuolius biggrin.gif
reiks ryt pabandyt su salierais biggrin.gif kaži prarysiu laugh.gif
micefee
O kur jūs tas sulčiaspaudes perkat? Ta Kuvings lietuvos pardėse virš 1000lt kainuoja. wacko.gif
Jurgio tetis
QUOTE(micefee @ 2011 12 31, 16:55)
O kur jūs tas sulčiaspaudes perkat? Ta Kuvings lietuvos pardėse virš 1000lt kainuoja.   wacko.gif
*

Isiveskite intike kuvings.
Pelikanė
QUOTE(Jurgio tetis @ 2012 01 01, 03:02)
Isiveskite intike kuvings.
*

Nauju metu nakti nesimiega hihihi.gif?

O kaip ten su mano klausimu - ar normalu, kad perkosus jau ispaustas morku sultis, gaunasi 4 stiklines sulciu ir dar 1 pilna stikline tirsciu? g.gif Kazko daugoka, o gal mano sietelis brokuotas?
Jurgio tetis
QUOTE(Pelikanė @ 2012 01 01, 11:40)
Nauju metu nakti nesimiega hihihi.gif?

O kaip ten su mano klausimu - ar normalu, kad perkosus jau ispaustas morku sultis, gaunasi 4 stiklines sulciu ir dar 1 pilna stikline tirsciu?  g.gif Kazko daugoka, o gal mano sietelis brokuotas?
*

Kad brokuotas netikiu nes visu skylutes vienodos. As niekada nebandziau kosti, bet tirsciai jauciasi ir kai perku morkas is skirtigu ukininku taip pat skiriasi tirsciu kiekis.kartais tikrai daug situ tirsciu.
Emoli
QUOTE(Jurgio tetis @ 2012 01 01, 13:30)
Kad brokuotas netikiu nes visu skylutes vienodos. As niekada nebandziau kosti, bet tirsciai jauciasi ir kai perku morkas is skirtigu ukininku taip pat skiriasi tirsciu kiekis.kartais tikrai daug situ tirsciu.
*

aš tai net nesuprantu kam tas sultis košti huh.gif
Pelikanė
QUOTE(Jurgio tetis @ 2012 01 01, 14:30)
*

Na tada aisku...

QUOTE(Avocetė @ 2012 01 01, 16:46)
aš tai net nesuprantu kam tas sultis košti huh.gif
*

Paprasta - jei nepatinka sultys su tirciais, tai ir kosi. O maziukai vaikai dazniausiai labiau sultis geria be tirsciu, nei su ''drozlemis'' kaip mes juokaujame apie morku sultis biggrin.gif
Emoli
QUOTE(Pelikanė @ 2012 01 01, 20:16)
Na tada aisku...
Paprasta - jei nepatinka sultys su tirciais, tai ir kosi. O maziukai vaikai dazniausiai labiau sultis geria be tirsciu, nei su ''drozlemis'' kaip mes juokaujame apie morku sultis  biggrin.gif
*

nežinau ką ūs ten košiat vistiek, nuo pačios daržovės/vaisiaus priklauso. vienus obuolius kai spaudžiu išeina sultys, kitus jau tyrelė.. ir ką ten be iškoši
MrFroid
QUOTE(Jurgio tetis @ 2011 12 29, 11:37)
Coway 150 w ir tik 40 apsuku per minute tai dvigubai leciau bega sultys, nor gal t o greicio ir uztenka, Hurom taip pat 150w 80 apsuku. Kuvings 350w 80 apsuku ir nuo nuju metu Kuvings pradeda duoti varkliui didziausia garantija 42 men. jei turite daugiau klausimu rasykite asmenine zinute.
*

Ir dar Kuvings privalumas, kad porą kg sveria daugiau smile.gif)) Keista, kad iki Lietuvos atkeliauja tik tiek garantijos - užsienyje juk tokio tipo sulčiaspaudžių varikliams po 6-10 metų duoda. Ne esmė, kad po tiek laiko jau nano sulčiaspaudėmis nano sultis spausim.

Papildyta:
QUOTE(erika545 @ 2011 12 29, 20:57)
Gal yra daugiau turinciu Kuvings? Kokie atsiliepimai? Labai jau idomu smile.gif noriu isigyti, bet vis dar nedristu smile.gif
*

Hurom, Kuvings, Coway, etc. - visos tos sulčiauspaudės kone vienodos (kad ir kaip Jurgio tėtis bandytų įrodyti priešingai) ir apie visas visur yra identiškai geri atsiliepimai. Jeigu iš principo įrodymai už lėtaeigę sulčiaspaudę veža, tai nusipirkus tikrai neteks nusivilti.
Jurgio tetis
QUOTE(MrFroid @ 2012 01 04, 01:49)
Ir dar Kuvings privalumas, kad porą kg sveria daugiau smile.gif)) Keista, kad iki Lietuvos atkeliauja tik tiek garantijos - užsienyje juk tokio tipo sulčiaspaudžių varikliams po 6-10 metų duoda. Ne esmė, kad po tiek laiko jau nano sulčiaspaudėmis nano sultis spausim.

Papildyta:

Hurom, Kuvings, Coway, etc. - visos tos sulčiauspaudės kone vienodos (kad ir kaip Jurgio tėtis bandytų įrodyti priešingai) ir apie visas visur yra identiškai geri atsiliepimai. Jeigu iš principo įrodymai už lėtaeigę sulčiaspaudę veža, tai nusipirkus tikrai neteks nusivilti.
*

Kad jos panasios tai taip, bet tikrai ne vienodos. Kuvings variklio ir perdavimo pavaros dydis tikrai kardinaliai skiraisi no Coway ir Korejeciai tikrai be reiklalo svorio nedidinina (cia ne Tarybiniai laikai ir ne Siaures Koreja biggrin.gif ) nes metalas taip pat kainuoja. Kai coway pries metus kainavo 800LT Topo centre tai manau, kad produktas atitiko kainos ir kokybes santyki, bet tuo metu Bauer agentams buvo sudietinga parduoti uz 1200 kai Tope gali zymiai pigiau nupirkti, tai jie nusprende nebeduoti i mazmena ir dabar sekmingai prezentacijose pardavineja po 1300-1400 LT. Vat cia ir skirtumas.
gitulia
Namu ukyje Coway irgi yra per akis ir greicio, ir galingumo, ir svorio (o vietos ant mano neitin didelio stalvirsio uzima gerokai maziau ir dailiai atrodo, nes isspaudus sultis as jos neslepiu). Kazin ar labai galima pastebeti koki puses minutes ar minutes skirtuma, kai seimai desertui sugalvoji koki litriuka sulciu isspausti. Man ta minute (jei apskritai toks skirtumas yra) visiskai negroja, kol istrauksiu stiklines is spinteles ir isbegs tos sultys. O ir zinios apie kainas Jurgio tecio netikslios.
Zodziu, namu poreikiams bet kurios is minimu sulciaspaudziu tikrai pakanka.
Jurgio tetis
QUOTE(gitulia @ 2012 01 04, 09:44)
Namu ukyje Coway irgi yra per akis ir greicio, ir galingumo, ir svorio (o vietos ant mano neitin didelio stalvirsio uzima gerokai maziau ir dailiai atrodo, nes isspaudus sultis as jos neslepiu). Kazin ar labai galima pastebeti koki puses minutes ar minutes skirtuma, kai seimai desertui sugalvoji koki litriuka sulciu isspausti. Man ta minute (jei apskritai toks skirtumas yra) visiskai negroja, kol istrauksiu stiklines is spinteles ir isbegs tos sultys. O ir zinios apie kainas Jurgio tecio netikslios.
Zodziu, namu poreikiams bet kurios is minimu sulciaspaudziu tikrai pakanka.
*

Taip tikrai pakanka, as tik noriu pasakyti, kad juos skirtingos. Del kainos as rasau faktus gruodzio men. zmogus nupirko uz 1350, jei jus nupirkote zymiai pigiau tai saunuole.
gitulia
Nu tikrai pigiau, kaip tas zmogus sugebejo tiek sumoketi g.gif Na moka tie platintojai ant karstuju priciupti ir isiulyti nespejus pasidometi nei kainom nei alternatyvom biggrin.gif
jurgina1975
Sveiki, norėjau paklausti turinčių Hurom ar kitas lėtaeiges.

Spaudžiau morkų sultis ir iš pimo karto išspaudos išbiro tokiais smulkiais gabaliukais, kurie dar turėjo gerokai drėgmės. Aš tada dar kartą tirščius subėriau š sulčiaspaudę ir dar nemažai sulčių išsispaudė.
Gal čia nuo morkų priklauso, bet aš kažkaip tikėjausi, kad iškart labai sausai išspaus.
Gal kam taip pat buvo? ax.gif
ricicinuke
Sveiki,sakykit,ar skiedziat sultis vandeniu,jei taip,-kokiu santykiu...?
Pelikanė
QUOTE(jurgina1975 @ 2012 01 10, 21:08)
Spaudžiau morkų sultis ir iš pimo karto išspaudos išbiro tokiais smulkiais gabaliukais, kurie dar turėjo gerokai drėgmės. Aš tada dar kartą tirščius subėriau š sulčiaspaudę ir dar nemažai sulčių išsispaudė.
Gal čia nuo morkų priklauso, bet aš kažkaip tikėjausi, kad iškart labai sausai išspaus.
Gal kam taip pat buvo?  ax.gif
*

Kai perskaiciau - pabandziau. Ir istikro issipaude didziule papildoma stikline morku sulciu... na va, ne toks jau ir stebuklas tos letaeiges. Bet pvz. citrusinius, visokius lapus - spaudzia nepriekaistingai tai tikrai.

QUOTE(ricicinuke @ 2012 01 11, 13:04)
Sveiki,sakykit,ar skiedziat sultis vandeniu,jei taip,-kokiu santykiu...?
*

Ne, neskiedziu. Vyras skiedzia tik apelsinus sultis santykiu 2 dalys apelsinu ir 1 vandens, bet cia del gydytojo nurodymu.
junijor
Sveiki,norejau paklausti,ar galima stollar sulciaspaudes perplauti ipylus vandens i vaisiu dejimo anga kaip kitose sulciaspaudese.
smikiukas
Turiu gerą patarimą dėl morkų išspaudų. Geriu skanią morkų kavą, gal ir jums patiks. Tereikia išspaudas sudžiovinti orkaitėje arba keptuvėje ir truputį paskrudinti. Į verdantį vandenį puodeliui kavos dėti 2 šaukštelius ar daugiau paruoštų morkų traškučių, pavirinti 1-2 min., palaikyti uždaram puode, pagardinti pienu, grietinėle ar cinamonu. Labai skanu ir sveika. thumbup.gif
jurgina1975
QUOTE(smikiukas @ 2012 01 12, 01:27)
Turiu gerą patarimą dėl morkų išspaudų. Geriu skanią morkų kavą, gal ir jums patiks. Tereikia išspaudas sudžiovinti orkaitėje arba keptuvėje ir truputį paskrudinti. Į verdantį vandenį puodeliui kavos dėti 2 šaukštelius ar daugiau paruoštų morkų traškučių, pavirinti 1-2 min., palaikyti uždaram puode, pagardinti pienu, grietinėle ar cinamonu. Labai skanu ir sveika. thumbup.gif
*

Ačiū labai už receptuką, reikės pamėginti smile.gif

QUOTE(Pelikanė @ 2012 01 11, 14:19)
Kai perskaiciau - pabandziau. Ir istikro issipaude didziule papildoma stikline morku sulciu... na va, ne toks jau ir stebuklas tos letaeiges. Bet pvz. citrusinius, visokius lapus - spaudzia nepriekaistingai tai tikrai.
*

vat aš irgi galvojau, kad bus nepriekaištinga smile.gif
Roxetė
QUOTE(Agnekk @ 2010 03 17, 10:39)
Sveiki, aš galvoju ir apie STOLLAR , bet kaina didoka  ax.gif  gal kuri rekomenduos galingą , bet su mažesne kaina 4u.gif  O ZELMER sulčiaspaudes , kaip jų kokybė?
*

Mes jau metus turim stolar sulciaspaude, bet va, kaina didele, o sugedo po puses metu. Aisku nesem atgal, pataise per menesi, plokste sugedus buvo. Gal koks brokas. Siaip spaudziam ir kietus ir minsktus vaisius. Irgi mums palieka "siuksliu" (pvz. obuoliu likuciu). Manau tos "siuksles" priklauso nuo vaisiu rusies, o ne del sulciaspaudes kaltes g.gif
indica
Gal kas, nusimanantis apie letaeiges, ka nors zino apie Slow Juicer JT-2010? Jokios info lietuviskai daugiau nera, tik tas pats skelbimas daugybeje skelbimu svetainiu g.gif
indica
QUOTE(indica @ 2012 01 15, 02:16)
Gal kas, nusimanantis apie letaeiges, ka nors zino apie Slow Juicer JT-2010? Jokios info lietuviskai daugiau nera, tik tas pats skelbimas daugybeje skelbimu svetainiu g.gif
*

Hmm, nebeatidaro sios nuorodos. Tiesiog reik nueit i skelbiu. lt ir ivest "letaeige sulciaspaude", tai ten tik pora skelbimu ir tera.
Jurgio tetis
QUOTE(indica @ 2012 01 15, 10:09)
Hmm, nebeatidaro sios nuorodos. Tiesiog reik nueit i skelbiu. lt ir ivest "letaeige sulciaspaude", tai ten tik pora skelbimu ir tera.
*

Cia tas pats modelis kur Top shopas pardavineja. Kinietiskas.
indica
QUOTE(Jurgio tetis @ 2012 01 15, 10:48)
Cia tas pats modelis kur Top shopas pardavineja. Kinietiskas.
*

Tai skaitosi nelabai kokybiskas? Ilindau i Topshopo puslapi, bet pas juos bent jau siuo metu ner jokiu sulciaspaudziu g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.