Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Sagių pasaulis
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Zivivi
QUOTE(xernesta @ 2010 04 01, 13:39)
Gal pasirodysiu nemandagi, bet labai smalsu  blush2.gif  Ant ko Jus darote dekupaza (sagems, auskarams) Is kur gaunate tas medines plokstekles  smile.gif  As galvoju gal is medzio fanieros issipjaustyti forma ir nusisveisti  g.gif
*

Aš tai perku ruošinukus smile.gif
xernesta
Jo maciau yra bigsmile.gif silvery tik vieneto kaina 4lt doh.gif
Angelina 2007
QUOTE(xernesta @ 2010 04 01, 14:47)
Jo maciau yra  bigsmile.gif  silvery tik vieneto kaina 4lt  doh.gif
*

Paziurekite Pylimo 38, vakar ten buvau, tai maciau. Veiksmas Vilniuje.
agotele1111
Labukas
Labai grazu pas Jus temukeje. Ar galima prisijungti prie Jusu?
Esu naujoke sagiu gamyboje. Visada norejau ismokti jas gaminti. Kaip ir visus kitus papuosaliukus. Del saves ir del draugiu smile.gif
Visada mane zavejo kamejos tai drauge labai pigiai ju pripirko ir atsiunte tai dabar pagal Jusu pamokeles bandysiu padaryti sage su kameja.
Tiesa viena sage jau turiu is uztrauktuko padariau, visai orginaliai isejo, tik praktikos reikia labai daug ir kruopstumo
xernesta
As irgi meginsiu jungtis hihihi.gif namau esu pakankamai meniska ax.gif budama 13m gamindavau puokstes, namams ar seip dekoracijas smile.gif bet aptingau su tuo reikaliuku, o siuo metu darbe labai neturiu ka veikti doh.gif tai gal uzsiimti kokiu sagiu gamyba mastau.gif Reikes kuria diena atsitysti priemoniu ir pabandyti, kazka susiregsti lotuliukas.gif
agotele1111
QUOTE(xernesta @ 2010 04 01, 17:05)
As irgi meginsiu jungtis  hihihi.gif namau esu pakankamai meniska  ax.gif budama 13m gamindavau puokstes, namams ar seip dekoracijas  smile.gif bet aptingau su tuo reikaliuku, o siuo metu darbe labai neturiu ka veikti  doh.gif  tai gal uzsiimti kokiu sagiu gamyba  mastau.gif Reikes kuria diena atsitysti priemoniu ir pabandyti, kazka susiregsti  lotuliukas.gif
*

manau tai visai neblogas uzsiemimas, mane visoki rankdarbiai labai atpalaiduoja, smegenus prasivalo po darbo smile.gif tik dar labai sunku susigaudyti kokiu priemoniu reikia. kokio storio juosteles ir pan. apsiuvineju kameja karoliukais ir pati neatsistebiu smile.gif nes mano akimis ziurint visai graziai gaunasi smile.gif
Papildyta:
turiu klausimeli smile.gif
Jus karoliukus siuvinejat su zilka ar tiesiog siulu?
yyla
As tai tik su zilka,nueinu i zveju parduotuve ir nusiperku biggrin.gif

user posted image
agotele1111
QUOTE(yyla @ 2010 04 01, 17:23)
As tai tik su zilka,nueinu i zveju parduotuve ir nusiperku biggrin.gif

user posted image
*

na reikes ir man jos isigyti, nes dabar tai su siulu bandau, bet tik pirmas bandymas, tai..................
bet tavo sages grozis super smile.gif
rubinuolė
zivivi, nerealiai gražus komplektėlis wub.gif wub.gif wub.gif
man irgi patinka gaminti sages medžių tematika thumbup.gif

yyla, labai orginalios jūsų sagytės wub.gif thumbup.gif
agotele1111
Merginos gal gali patarti kaip apdirbti uzpakaline puse sages? ar jus tik priklijuojat odos gabaliuka ir viskas? ir ka dedat ziogelius ar specialius uzsegimus?
agotele1111
Na idedu savo pirmuosius bandymus smile.gif

user posted image

user posted image
dalruka
Merginos, jusu sages is uztrauktuku superines clap.gif thumbup.gif thumbup.gif
karosimi
QUOTE(Zivivi @ 2010 04 01, 10:31)
Komplektas "Žibutė po medžiu"  wub.gif
user posted image
*

Nu sitie medziai tai superiniai wub.gif wub.gif wub.gif ,o jie spauzdinti ar kaip g.gif
Dollzz
user posted image

uztrauktukine sage
dalitavit
Agotele111 -labai grazi sege:) kaip "is pieno plaukusi" grazu, pavasariska..

Zivivi- vis labiau stebini, tobulyn tobulyn...grazus paskutiniai darbeliai:))

SAUNUOLIKES 4u.gif
agotele1111
dar pora mano darbeliu siandieniniu nauju...................
jusu teismui smile.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(dalitavit @ 2010 04 01, 22:01)
Agotele111 -labai grazi sege:) kaip "is pieno plaukusi" grazu, pavasariska..

Zivivi- vis labiau stebini, tobulyn tobulyn...grazus paskutiniai darbeliai:))

SAUNUOLIKES 4u.gif
*

aciukas, tai pirmieji mano bandymai smile.gif
agotele1111
o sita sage mano dukrytei. gavosi tokia kukli ir maza smile.gif
user posted image

labanaktis 4u.gif
Zivivi
Rubinuole, Karosimi, Dailitavit wub.gif

karosimi, medziai atspausdinti 4u.gif

Yla, tavo sage labai grazi. Man tai mistika, kaip graziai padaryti gele is organzos. Kazkaip labai gabalais apsidegina tie krastai g.gif Ar vis tik tu kitokia technika naudojai? Neisyra krasteliai, jei ju nepridegini? g.gif
yyla
dekui visoms smile.gif
zivivi-nenaudoju jokios kitos technikos,cia paprasciausia nuo medziageles priklauso,vienos labai graziai rieciasi,kitos ne.tai tos kurios negraziai dega,tai tu nenaudoju biggrin.gif
Zivivi
QUOTE(yyla @ 2010 04 02, 08:07)
dekui visoms smile.gif
zivivi-nenaudoju jokios kitos technikos,cia paprasciausia nuo medziageles priklauso,vienos labai graziai rieciasi,kitos ne.tai tos kurios negraziai dega,tai tu nenaudoju biggrin.gif
*

Yla, o kuri medziaga graziai dega? g.gif gal as tikrai ne tokia bandziau doh.gif
Kaip gaila, kad siandien saulutes nera... Nesigaus graziai nufotkinti naujo savo darbelio sad.gif
mur`miaw
Laba diena pasirodysiu ir as 4u.gif 4u.gif user posted image
mochaPapuosalai
Laba diena panelės, matau, jog gaminate labai gražius papuošaliukus. Noriu Jums pasiūlyti apsilankyti online kataloge ir peržiūrėti mano siūlomas prekes papuošaliukų gamybai, taip pat turiu natūralių akmenų, bei įvairių karoliukų:
http://public.fotki.com/mochaPapuosalai/
Vilniuje ar Panevėžyje susitinku su panelėmis ir paduodu prekes, o į kitus miestus siunčiu, šį mėnesį už siuntimą mokate tik pusę kainos, - kitą pusę sumoku aš! smile.gif Jei turite klausimu rašykite: mochapapuosalai@gmail.com
mur`miaw
Laba diena pasirodysiu ir asuser posted image
Zivivi
QUOTE(mur`miaw @ 2010 04 02, 15:25)
Laba diena pasirodysiu ir as
*

Vaivorykstes spalvu wub.gif Is tikro idomus sprendimas, netradicine, kitokia sage thumbup.gif
grite
mur`miaw kokia įdomi sagė thumbup.gif wub.gif
Pasirodysiu ir aš savo porą sagių 4u.gif
user posted image
user posted image
dalitavit
Graziu Velyku Visom:) 4u.gif

"Dancing"

user posted image
grite
dalitavit kokia GRAŽI sagė "Dancing" wub.gif thumbup.gif
dalitavit
QUOTE(grite @ 2010 04 03, 14:18)
dalitavit kokia GRAŽI sagė "Dancing" wub.gif  thumbup.gif
*

Aciu Grite.. pavasarinis ikvepimas smile.gif
HēiBai
Kadangi dekupažo temoj niekas nepadėjo, tai noriu paprašyti pagalbos čia..:>

Sveikos visos,

Labai reikia Jūsų pagalbos. Bandau daryti sages dekupažo technika. Naudoju Antik I ir Antik II priemones. Suskilinėja... O kad matytųsi įskilimai, rašo, kad reikia įtrinti patina. Kol dar jos neturėjau pabandžiau įtrinti paprastu baltu akrilu, greitai nuvalius įskilimai paryškėja, tačiau paveikslėlis tampa ne toks ryškus, ten kur skilimo nėra, galvojau vadinasi tinka tik patina. Šiandien nusipirkau patinos SilverCity... Tačiau jos užtepus ir greitai nuvalius sugadinau darbą, įskilimai aišku išryškėjo, bet pats paveisliukas susidrumstė... Tapo nebešvarus... Ką kaip išryškinti įtrukimus nesugadinus pačio paveiksliuko?

Vat toj sagej "dancing" paryškintas skilinėjimas, bet spalvos liko ryškios ir nesumurzintos... Nesuprantu kaip taip padaryti.. blush2.gif

Čia patina

user posted image

O taip atrodo sugadintas darbas:
user posted image

O čia įtrinta akrilu, tik įtrukimai maži...:

user posted image
Sorry už prasta foto kokybę...
Vika 12
Laba diena smile.gif
Labai noriu visų mamyčių ir ne mamyčių paprašyti pagalbos 4u.gif ax.gif blush2.gif ax.gif Esu prisipirkusi tiek dauug visokių visokiausių karoliukų, tiek veltinio, ir pagrindų papuošalams daryti bigsmile.gif Ir kaip naujokė šioje įdomioje rankdarbių srityje pasigaminau pirmąjį darbelį, tai yra sagė, velta (badytas iš veltinio pagrindas, ir apsiuvinėtas spalvotais mažais karoliukais), na ir kaip pirmas darbas - išėjo gražiai, bet nieko ypatingo. ax.gif blush2.gif Norėčiau sužinoti, kaip pasigaminti kokią gražią sagę ar auskarus smile.gif Bet dar nieko nemoku blush2.gif
Šiaip man labai patinka kažką gaminti, kurti, o ypatingai kai gali pats tuo savo "kūriniu" pasipuošti mirksiukas.gif ax.gif
O ir pinigėlių gaila, nes labai daug išleidau karoliams, dėžutėms, veltiniui ir tt. doh.gif
Aš galėčiau padaryti nuotrauką savo dėžutės, kokių karoliukų turiu, veltinių, gal jus galėtumėte patarti kaip ir ką pasigaminti blush2.gif smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif ax.gif 4u.gif Tik yra viena bėda, esu naujokė supermamų klube, tai nemoku įsidėti nuotraukos. ax.gif
BŪSIU LABAI DĖKINGA, JAI PATARSITE, KAIP MAN PRADĖTI TOBŪLĖTI SU TAIS RANKDARBIAIS. : thumbup.gif
dalruka
QUOTE(Dollzz @ 2010 04 01, 22:34)
uztrauktukine sage
*

Labai puiki sage thumbup.gif
yyla
QUOTE(Zivivi @ 2010 04 02, 11:31)
Yla, o kuri medziaga graziai dega?  g.gif  gal as tikrai ne tokia bandziau  doh.gif 
*

reikia eksperimentuoti mirksiukas.gif ir atrasi savo medziagyte bigsmile.gif

nauja sagyte smile.gif

user posted image

user posted image

o cia i palukus smile.gif

user posted image
Vika 12
Sveiki, tai niekas man nepatars kai daryti sagę? verysad.gif Turiu daug veltinio ir dekuažo priemonių, o jau šį penktadienį sesers gimtadienis, noriu pagaminti kažkokį papuošalą, ir mamos va gimtadienis ant nosies smile.gif O aš nemoku dar nieko gaminti, nes tiek mamų klube ir dekupažo, papuošalų pasaulyje esu visai žalia, naujokė. verysad.gif

Turiu mažų karoliukų, kuriais būtų galima apsiuvinėti sagę, daug turiu, jeigu čia galima įkelti foto, galėsiu parodyti savo priemonęs. Gal jums kils kokių minčių 4u.gif blush2.gif ax.gif Man labai patinka dekupažas ir gaminti papuošalus, bet pačiai dar neišeina verysad.gif ax.gif 4u.gif
Kalpana
Vika 12, paskaityk ankstesnes temas. Rasi daug patarimų, pamokymų, idėjų. Reikia tiesiog šiek tiek teorijos žinoti ir pradėti dirbti smile.gif Patirtis ateis su praktika.
nukritau
4u.gif

user posted image
cindy
Ar čia toks neaiškus motyvas viduriuke ar aš jo neįžiūriu? smile.gif
nukritau
orchidėjos žiedo dalis blink.gif
Zivivi
Mano naujoji... "Pernykštis lapas" wub.gif
user posted image
Avijacija
QUOTE(Vika 12 @ 2010 04 05, 12:30)
Sveiki, tai niekas man nepatars kai daryti sagę?  verysad.gif  Turiu daug veltinio ir  dekuažo priemonių, o jau šį penktadienį sesers gimtadienis, noriu pagaminti kažkokį papuošalą, ir mamos va gimtadienis ant nosies smile.gif  O aš nemoku dar nieko gaminti, nes tiek mamų klube ir dekupažo, papuošalų pasaulyje esu visai žalia, naujokė.  verysad.gif

Turiu mažų karoliukų, kuriais būtų galima apsiuvinėti sagę, daug turiu, jeigu čia galima įkelti foto, galėsiu parodyti savo priemonęs. Gal jums kils kokių minčių  4u.gif  blush2.gif  ax.gif  Man labai patinka dekupažas ir gaminti papuošalus, bet pačiai dar neišeina  verysad.gif  ax.gif  4u.gif
*

jo.......svarbiausia prisipirkt priemonių, nors dar nė nežino ką saryt doh.gif tiesiog į tokius klausimus niekad nebus atsakymų. Kas geriau gali žinot tavo mamos ar sesers skonį. bet šiaip pasakysiu - labai drąsu pradėt gamint iš kart kažkam dovanų. Nežinau kaip kitom, bet kokios 5-7 pirmosios sagės ėjo šiukšlių dėžėn. Turiu porą pasilikus...... tai pažiūriu ir juokas jama lotuliukas.gif nors visad būna išimčių. Gal iš kart sukursi kokį šedevrą. Šiaip tai pirmam sagių puslapyje yra kiek zinau nuorodos, pasižiūrėk. O jei visai neišmanai dekupažo tai pirmam jų puslapyje taip pat daug info. reikia bandyt. žiūrėt, skaityt. O kai bus kažkoks konkretesnis klausimas, tada ir išgirsi atsakymą konkretų ir aiškų 4u.gif
*Mirabella*
Mano savaitgalio pasisėdėjimai. blush2.gif

user posted image

user posted image

user posted image

HēiBai
QUOTE(Vika 12 @ 2010 04 05, 12:30)
Sveiki, tai niekas man nepatars kai daryti sagę?  verysad.gif  Turiu daug veltinio ir  dekuažo priemonių, o jau šį penktadienį sesers gimtadienis, noriu pagaminti kažkokį papuošalą, ir mamos va gimtadienis ant nosies smile.gif  O aš nemoku dar nieko gaminti, nes tiek mamų klube ir dekupažo, papuošalų pasaulyje esu visai žalia, naujokė.  verysad.gif

Turiu mažų karoliukų, kuriais būtų galima apsiuvinėti sagę, daug turiu, jeigu čia galima įkelti foto, galėsiu parodyti savo priemonęs. Gal jums kils kokių minčių  4u.gif  blush2.gif  ax.gif  Man labai patinka dekupažas ir gaminti papuošalus, bet pačiai dar neišeina  verysad.gif  ax.gif  4u.gif
*

Apie dvikomp. laka gali pasižiūrėti čia.. :> Čia yra retro:

http://www.artmanija.lt/goods/gid,7357/Dvi...-2-x-100ml.html

O čia antik (aš jį naudoju)

http://www.artmanija.lt/goods/cat,235/sub,...2-x-100ml-.html

O čia apie vienkomp. ir šiaip naudinga info:

http://www.decoartele.lt/?id=4

Aš irgi nenumaniau kaip daryti sages, tik maždaug įsivaizdavau... Sėdėjau internete visą dieną, rinkausi informaciją, suvokinėjau nuo ko pradėti... Galiausiai nuspirkau ko reikia ir pradėjaudaryti... Kiek kartų ardžiau... Kiek sugadinau... Bet galų gale vieną padriau.. Tuoj bus antra baigta... Tik man vis neišeina paryškint skilinėjimų, vėl reiks sėdėt ir visą dieną bandyti.. ;>

Erikos skrynelė
Keletas mano ilgojo savaitgalio darbų 4u.gif

Nr. 46
user posted image

Nr. 47
user posted image

Nr. 48
user posted image

P. S. Patiko Zivivi "Pernykštis lapas", dalitavit "Dancing" ir yyla dvi paskutiniosios sagės wub.gif
jujuke
Zivivi labai grazi sage "Pernykštis lapas" thumbup.gif
satchita
JuodaKatytė, man tavo Nr. 47 tai wub.gif , atrodo lyg rasota tokia. Ten akmenukai priklijuoti, ar ten kas, neįžiebiu?
Erikos skrynelė
nojura - ačiū 4u.gif ten yra saga su tokiais įdubimais blizgančiais ax.gif visi pradžioje pagalvoja, kad ten akmenukai blush2.gif
Vika 12
QUOTE(Mildusia :> @ 2010 04 05, 22:20)
Apie dvikomp. laka gali pasižiūrėti čia.. :> Čia yra retro:

http://www.artmanija.lt/goods/gid,7357/Dvi...-2-x-100ml.html

O čia antik (aš jį naudoju)

http://www.artmanija.lt/goods/cat,235/sub,...2-x-100ml-.html
O čia apie vienkomp. ir šiaip naudinga info:

http://www.decoartele.lt/?id=4

Aš irgi nenumaniau kaip daryti sages, tik maždaug įsivaizdavau... Sėdėjau internete visą dieną, rinkausi informaciją, suvokinėjau nuo ko pradėti... Galiausiai nuspirkau ko reikia ir pradėjaudaryti... Kiek kartų ardžiau... Kiek sugadinau... Bet galų gale vieną padriau.. Tuoj bus antra baigta... Tik man vis neišeina paryškint skilinėjimų, vėl reiks sėdėt ir visą dieną bandyti.. ;>
*

Ačiū labai smile.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
satchita
Patiko man su tais užtrauktukais "žaisti" smile.gif ax.gif Šitą dar vąšeliu apnėriau ir karoliukais pasiuvinėjau:
user posted image
Vika 12
QUOTE(nojura @ 2010 04 06, 18:50)
Patiko man su tais užtrauktukais "žaisti" smile.gif ax.gif Šitą dar vąšeliu apnėriau ir karoliukais pasiuvinėjau:
user posted image
*

Koks gražus jūsų darbas wub.gif
Aš dar mokinukė, bandau žaisti su veltiniu blush2.gif Kad man pavyktų kada tokią pasigaminti kaip jūsų wub.gif
grite
JuodaKatytė patiko visos trys paskutinės tavo sagės thumbup.gif
Pasirodau ir aš savo paskutiniąją:
user posted image
satchita
QUOTE(Vika 12 @ 2010 04 06, 19:24)
Koks gražus jūsų darbas  wub.gif
Aš dar mokinukė, bandau žaisti su veltiniu blush2.gif  Kad man pavyktų kada tokią pasigaminti kaip jūsų wub.gif
*

Dėkui už įvertinimus, bet kad aš irgi mokinukė smile.gif Čia mano trečia sagė. Taip kad dar yra kur tobulėti ax.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.