Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Durys, spynos
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
SUPUOKLĖ
Sveikutes,

Gal užsisakinėjote pigiai duris Kaune? Būčiau labai dėkinga, jeigu parašytumėte 4u.gif
Giselle
QUOTE(Atize @ 2003 11 26, 03:51)
Zinai maciau kaip atrodo senos faeruotos man patiko smile.gif as neatskirciau kur naujas faneravo, o kur buvo senos smile.gif
*

gal kas zinot koki adresiuka, kur Kaune faneruoja duris?

man irgi aktualu vidaus durys KAUNE, kiek skambinausi, baisios eiles...bent jau firmose, maniau, kad pas tuos, kur skelbiasi laikrasciuose, bus pigiau, bet ir ten kainos niekuo nenusileidzia firmu. man firmu gaminiai atrodo patikimiau...
zis
As tai labai pasipiktinau duru salonais... beee.gif Nes dirba daugelis tik iki 18 val. O dirbantys zmones kaip turi i juos suspeti? Ypac, kai darboviete miesto pakrasty... verysad.gif
Fen-berry
Mes pirkom šarvuotas duris butui iš "Zabo" (Kaunas), buvom labai patenkinti, tai dabar ir namui iš ten užsisakėm, tikiuosi nenuvils ir šį kart ax.gif .
Ieva-Pieva
gal žinot, kur greitai pagamina duris? nelabai galim laukti 1-2 mėn. verysad.gif
happy
QUOTE(Mega @ 2006 08 15, 11:04)
Mes pirkom šarvuotas duris butui iš "Zabo" (Kaunas),  buvom labai patenkinti, tai dabar ir namui iš ten užsisakėm, tikiuosi nenuvils ir šį kart ax.gif .
*

mes ir Zabu patenkinti: bute durys be priekaistu 7 metai kaip stovi ir i nama is ten pat uzsisakem thumbup.gif
Ieva-Pieva
užsisakėm duris Ermitaže tongue.gif
zis
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2006 08 16, 09:55)
užsisakėm duris Ermitaže  tongue.gif
*

Ir per kiek ten laiko pagamina??? Mums tai su durimis nesiseka...Buvom Moritoj, ten pazadejo atvaziuoti ismatuoti, paskambino viena karta, vidury darbo dienos ir kai pasakem, kad negalim dabar is darbo iseiti, tai pazadejo kita diena paskambinti, ir kaip dingo taip dingo schmoll.gif O mes ant ledo... verysad.gif
Ieva-Pieva
QUOTE(zis @ 2006 08 16, 09:43)
Ir per kiek ten laiko pagamina??? Mums tai su durimis nesiseka...Buvom Moritoj, ten pazadejo atvaziuoti ismatuoti, paskambino viena karta, vidury darbo dienos ir kai pasakem, kad negalim dabar is darbo iseiti, tai pazadejo kita diena paskambinti, ir kaip dingo taip dingo schmoll.gif O mes ant ledo... verysad.gif
*

42 dienas doh.gif bet nusibodo važinėti, rinktis, vis tiek be mėnesio niekur nėra, o dar kai nestandartas doh.gif
mes patys išsimatavom, pasakėm dydį ir viskas 4u.gif
lovely
Na ir man reiketu gero meistro vidaus durims. Jei ka susiradai mestelk koordinates, dekui is anksto.
Jurblond
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2006 08 16, 09:55)
užsisakėm duris Ermitaže  tongue.gif
*

o kur ten galima užsisakyti? blink.gif Ten kur durų skyrius?
Pas mane tai šiandien turi atvažiuoti matuoti vaikinukas, mes Burbiškėse nusižiūrėjom pušines duris, visai nebrangios.
Lululu
QUOTE(Jurblond @ 2006 08 16, 16:38)
o kur ten galima užsisakyti? blink.gif  Ten kur durų skyrius?
Pas mane tai šiandien turi atvažiuoti matuoti vaikinukas, mes Burbiškėse nusižiūrėjom pušines duris, visai nebrangios.
*

Nebrangios, tai kiek g.gif ?
Jurblond
QUOTE(daliela @ 2006 08 16, 16:55)
Nebrangios, tai kiek g.gif ?
*

340 be stiklu ir rankenu, nusilakuosim taip pat patys, ti pastatymas dar 90 Lt
zis
QUOTE(Jurblond @ 2006 08 16, 17:08)
*

Mano meistras sake nepirkt pusiniu duru, esa jos labai prastos... ax.gif O mano geriausias draugas nepaklause, ir dabar turi grazias, isbrinkusias duris, kurios neuzsidaro, o firmos, kurioje uzsisakinejo niekaip negali prisikviesti, kad pataisytu... blink.gif
Jurblond
QUOTE(zis @ 2006 08 16, 17:22)
Mano meistras sake nepirkt pusiniu duru, esa jos labai prastos... ax.gif O mano geriausias draugas nepaklause, ir dabar turi grazias, isbrinkusias duris, kurios neuzsidaro, o firmos, kurioje uzsisakinejo niekaip negali prisikviesti, kad pataisytu... blink.gif
*

blink.gif , išbrinko ar susitraukė, nes jei buvo šlapios, tai džiūstant susitraukia, o kad išbrinktų tai dar negirdėjau. o rinkomės tokias, nes jos pigesnės.
Lululu
QUOTE(Jurblond @ 2006 08 16, 17:08)
*

Tai 340 + stiklas apie 50 Lt.+50 Lt. rankenos +20 lakas+90 įstatymas = 550 Lt. (na tai tikrai nėra brangu)
Šiaip įstatymas gana brangus, mums dėjo uosines durys, tai už staktų ir durų įstatymą moėjom tik po 50 Lt.
zis
QUOTE(daliela @ 2006 08 17, 11:07)
Tai 340 + stiklas apie 50 Lt.+50 Lt. rankenos +20 lakas+90 įstatymas = 550 Lt. (na tai tikrai nėra brangu)
Šiaip įstatymas gana brangus, mums dėjo uosines durys, tai už staktų ir durų įstatymą moėjom tik po 50 Lt.
*

Me sdabar irgi uzsimanem uosiniu duru... ax.gif Tai bandysim ieskot meistru... smile.gif
savitre
mano tėvai turi pušines visam name susidėję prieš kokius6metus vidinės durys liuks o laukinės jau reikia keisti visas duris užsisakė kaime lentpjūvėj ir mano tėvų kaimynai irgi kol kas liuks padarytos ir kainavo be stiklų su įstatymu 400lt padaro net ir nestandartus tik pats turi atvešti rankenas ir spynas jie įdeda o ir tikrai jie įsiteko už vienas duris į 400lt
Eimutė
QUOTE(Jurblond @ 2006 08 16, 16:08)
*

QUOTE(daliela @ 2006 08 17, 10:07)
*

QUOTE(savitre @ 2006 08 17, 16:41)
mano tėvai turi pušines visam name susidėję prieš kokius6metus vidinės durys liuks o laukinės jau reikia keisti visas duris užsisakė kaime lentpjūvėj ir mano tėvų kaimynai irgi kol kas liuks padarytos ir kainavo be stiklų su įstatymu 400lt padaro net ir nestandartus tik pats turi atvešti rankenas ir spynas jie įdeda o  ir tikrai jie įsiteko už vienas duris į 400lt
*

Labai reikėtų meistrų kontaktų 4u.gif Būtinai reikia duris užsisakyti tik nelabai yra pas ką verysad.gif Dėkui visoms 4u.gif
Raganėlė
pasidalinkit info kur kaune pigiau vidaus durų nusipirkti
labai reikia
ačiū
linutka

Sveikos, mamytės,

norėčiau pasidalinti vidinių durų adresiuku, kurias šiandien radau:
Firma vadinasi "Durų fabrikas", atrodo Petro Balkio įmonė. Ji yra Kaune, Savanorių pr.206 (ar tikrai 206, negaliu 100 tvirtinti).Rasit labai lengvai - priešai Savanorių Hipermaksimą, tam pačiam ilgam pastate kuris prasideda prie požeminės perėjos ir tesiasi iki firmos 1000 plytelių. Vat. Ten radau pigių PUŠINIŲ DURŲ (nes tokių ieškojau).
Durų komplektas (durys su stiklais, be stiklų, spyna, staktos, lankstai) -300 Lt.Jos būtų nelakuotos. Jei norite, kad nulakuotų ar nubeicuotų, teks sumokėti papildomai iki 100Lt.
Aš šiandien užsisakiau, negaliu pasakyti dėl kokybės, betman patiko - kaina nedidelę, be to, nusilakuosime patys, nes seniuose vandens pagrindo kokybiškas lakas 70Lt, o užteks gal 3 durims po 2 kartus nulakuoti.
jurgytia
Mums irgi prieš savaitę jau sudėjo vidaus duris. Vadinasi Valdo durys (Ramučiuose prie Kauno) www.valdodurys.lt Man tai jos labai patiko, ir šiaip aptarnavimas super thumbup.gif Nes kiek susidūrėm su meistrais remontuodami butą ir užsisakinėdami baldus, tai amžinai kažkokios problemos, tai vėluoja, ta dar kažkas negerai. O dar vienas privalumas, kad tas duris mums padarė per tris savaites, nes kitur reikėjo laukt net tris mėnesius.
rosenda
QUOTE(jurgytia @ 2006 09 07, 18:43)
Mums irgi prieš savaitę jau sudėjo vidaus duris. Vadinasi Valdo durys (Ramučiuose prie Kauno) www.valdodurys.lt  Man tai jos labai patiko, ir šiaip aptarnavimas super thumbup.gif Nes kiek susidūrėm su meistrais remontuodami butą ir užsisakinėdami baldus, tai amžinai kažkokios problemos, tai vėluoja, ta dar kažkas negerai. O dar vienas privalumas, kad tas duris mums padarė per tris savaites, nes kitur reikėjo laukt net tris mėnesius.
*

O kaineles kokios ten rolleyes.gif
Eimutė
QUOTE(jurgytia @ 2006 09 07, 19:43)
Mums irgi prieš savaitę jau sudėjo vidaus duris. Vadinasi Valdo durys (Ramučiuose prie Kauno) www.valdodurys.lt  Man tai jos labai patiko, ir šiaip aptarnavimas super thumbup.gif Nes kiek susidūrėm su meistrais remontuodami butą ir užsisakinėdami baldus, tai amžinai kažkokios problemos, tai vėluoja, ta dar kažkas negerai. O dar vienas privalumas, kad tas duris mums padarė per tris savaites, nes kitur reikėjo laukt net tris mėnesius.
*

Valdo durys tai tikrai super thumbup.gif Buvome ten nuvažiavę. Gamina jie faneruotas duris, o kainos tai tikrai nemažos. Skaičiavo, kad su stiklais virš 1000 lt gaunasi, bet kokybė tai tikrai labai gera.
Papildyta:
QUOTE(linutka @ 2006 09 07, 16:08)
Durų komplektas (durys su stiklais, be stiklų, spyna, staktos, lankstai) -300 Lt.Jos būtų nelakuotos. Jei norite, kad nulakuotų ar nubeicuotų, teks sumokėti papildomai iki 100Lt.
Aš šiandien užsisakiau, negaliu pasakyti dėl kokybės, betman patiko - kaina nedidelę, be to, nusilakuosime patys, nes seniuose vandens pagrindo kokybiškas lakas 70Lt, o užteks gal 3 durims po 2 kartus nulakuoti.
*

Netyčia ir aš užtikau tą parduotuvėlę. Pušinių durų komplektas tikrai kainuoja 300 lt tik negalima pasirinkti durų modelio. Teisingiau galima pasirinkti iš dviejų: su stiklais ar be jų doh.gif Šiaip durys gražiai atrodo ir klasikiniam interjerui turėtų labai tikti. O už beicavimą užsiprašė 200 lt g.gif Leistų rinktis iš daugiau modelių būtų super variantas 4u.gif
zis
O mums su durim juodai nesiseka... mad.gif Viena firma, kurioje planavome uzsisakyti uosio duris, paliko mus ant ledo...Susitarem, kad atvaziuos, ismatuos duris, leis issirinkti modeli...Tai viena karta sutartu laiko neatvaziavo, ir dar pasiteisino tuo, kad pas mus neva tel. buvo isjungti, nors mes po 10 min, kai ju nesulaukem bandem jiems skambinti (nekele ragelio0. tada susitarem, kad jie mums paskambins kai gales, nepaskambino, dar karta bandem ju ieskoti, tai arba nekeldavo ragelio, arba pasakydavo, kad perskambins veliau...ir, aisku, nepaskambindavo frusty.gif 000189.gif Tai gal zinot kur Vln galima isigyt medines duris... help.gif
mamyte21
Daromes remonta ir niekaip negalime nusipirkti kambario durų blink.gif Ypac brangiu pirkti neketiname. Padekite, nes jau baigiu nuproteti doh.gif
levrete
Uzsisakem sarvo duris Siauliuose "Spynu pasaulyje". dabar belieka tiketis, kad neteks nusivilti. o vidaus duru ieskojom su stiklu per visa ilgi, tai sunkoka buvo rasti, bet visgi radom, tik kaina studentams biskeli auksciau galimybiu... tikiuosi rezultatas padės uzmirsti islaidas ax.gif
Camea
Siandien maciau Senukose neblogu duru rolleyes.gif
adaida
gal kas zinot ar ant sarvo duru deda PVC kampa, kad kampai nenusilupinetu? doh.gif doh.gif
Kamilija
Norėčiau "valdiškas-senas" duris pakeisti gražesnėm su minimaliom išlaidom blush2.gif
Esu girdėjusi, kad galima tas pačias duris perdaryti- meistrai, išsiveža senas duris, jas gražiai padengia medžio laminatu ( o jeigu kokio dar ąžuolo imitacija bigsmile.gif ) , padaro gražiai ir pigiai smile.gif
Gal kas esate tai darę Kaune,Šiauliuose ar Kelmej, labai reikėtu rekomendacijų su telefono nr. 4u.gif
pati gyvenu Raseiniuose,turbūt meistrai atvžiuotų iki mūsų mastau.gif
Kamilija
QUOTE(Kamilija @ 2006 10 01, 12:13)
Norėčiau "valdiškas-senas" duris pakeisti gražesnėm su minimaliom išlaidom blush2.gif
  Esu girdėjusi, kad galima tas pačias duris perdaryti- meistrai, išsiveža senas duris, jas gražiai padengia medžio laminatu ( o jeigu kokio dar ąžuolo imitacija  bigsmile.gif ) , padaro gražiai ir pigiai smile.gif
  Gal kas esate tai darę Kaune,Šiauliuose ar Kelmej, labai  reikėtu rekomendacijų su telefono nr. 4u.gif
  pati gyvenu  Raseiniuose,turbūt meistrai atvžiuotų iki mūsų mastau.gif
*

help.gif
light blue
GAL GALĖSIT PAGELBĖTI.
IŠNARŠĖM VISUS KAMPUS, BET...REZULTATŲ NĖRA sad.gif
Į LAIPTINĖS LAUKO DURIS REIKIA RANKENOS. NA TOKIOS KUR IŠ LAUKO BURBULAS, O IŠ VIDAUS RANKENA. KAI RANGOVAS PASTATĖ NAMĄ, TAI ĮDĖJO PAPRASTĄ RANKENĄ, O MES NORIM DOMOFONĄ TURĖTI, TAI REIKIA BŪTENT TOS RANKENOS - BURBULO. FIRMA, KURI STATĖ DURIS ŠLANGA APSIMETA, TIPO MES TOKIŲ DETALIŲ NETURIM, IEŠKOKIT, JŪSŲ BĖDA.
GAL KAS ŽINOT, KUR GAUTI? SENUKUOSE TOKIŲ DAIKTŲ NĖRA PIRKTI.
BEJE, PAČIOS DURYS PLASTIKINIU RĖMU IR TOLIAU STIKLINĖS.
Kuculis
Ar galetu man kas nors pasakyti,kokias vidaus duris geriausia rinktis?Kuo skiriasi pvz. laminuotos nuo faneruotu?
Ir dar :kas per daiktas tas faneravimas?Cia senas duris kazkaip patvarko? unsure.gif
Raganėlė
QUOTE(Asta78 @ 2006 10 04, 17:48)
Ar galetu man kas nors pasakyti,kokias vidaus duris geriausia rinktis?Kuo skiriasi pvz. laminuotos nuo faneruotu?
Ir dar :kas per daiktas tas faneravimas?Cia senas duris kazkaip patvarko? unsure.gif
*

geriausiai viską manau parduotuvėj išaiškins su gyvais pvz., nes faneruotų būna skirtingas vidaus užpildas
Essexgirls
gal kuri pirke salone Kvadra duris (italiskos),gal kokiu atsiliepimu turit 4u.gif
Nerutė
mes is garazo i nama dejom metalines duris wink.gif Pirkom ir state UAB Dorvila wink.gif Kadangi padare viska ok, svarstau galimybe uzsisakinet kitas duris pas juos, tik kad va velniskai brangios kai kurios (o jos man tokios grazios) ir dar pristatymo laikas 16 sav unsure.gif tai va ir laukiu tk nelabai aisku ko blush2.gif jauc teks kuri laika be duru gyvent ax.gif blush2.gif
Gal kas is VLN galite rekomenduot kur gerai ir graziai dao duris? Beje kas ka dirdejo apie " Vituko durys" vartau ju kataloga gal ir nieko pvz, bet neaisku kaip visa kita blush2.gif dekavoju 4u.gif
Avita
Nerute, paziurek faugoje, turi tokias pat duris, kainos tos pacios, tik pristatymo terminas dvigubai trumpesnis ax.gif
zis
QUOTE(Nerutė @ 2006 10 06, 09:08)
mes is garazo i nama dejom metalines duris wink.gif Pirkom ir state UAB Dorvila wink.gif Kadangi padare viska ok, svarstau galimybe uzsisakinet kitas duris pas juos, tik kad va velniskai brangios kai kurios (o jos man tokios grazios) ir dar pristatymo laikas 16 sav  unsure.gif  tai va ir laukiu tk nelabai aisku ko  blush2.gif  jauc teks kuri laika be duru gyvent  ax.gif  blush2.gif
Gal kas is VLN galite rekomenduot kur gerai ir graziai dao duris? Beje kas ka dirdejo apie " Vituko durys" vartau ju kataloga gal ir nieko pvz, bet neaisku kaip visa kita  blush2.gif  dekavoju  4u.gif
*

Vituko durimis prekiaujama ir Ermitaze, ten uzsisakineti yra pigiau, bet pagaminimas 2 men. Niekam nerekomenduoju susideti su Domo durim, nes labai nekokybiskos...
Essexgirls
nu susizinojau kvadroje kokia kiana duru kokiu as norejau ,ziauriai grazios 5000litu,iskrist gali is basanoskiu doh.gif doh.gif doh.gif kas gali uz tokias sumas pirkt
g.gif
Nerutė
QUOTE(Avita @ 2006 10 06, 09:43)
Nerute, paziurek faugoje, turi tokias pat duris, kainos tos pacios, tik pristatymo terminas dvigubai trumpesnis ax.gif
*

4u.gif

QUOTE(zis @ 2006 10 06, 12:54)
Vituko durimis prekiaujama ir Ermitaze, ten uzsisakineti yra pigiau, bet pagaminimas 2 men. Niekam nerekomenduoju susideti su Domo durim, nes labai nekokybiskos...
*

4u.gif

QUOTE(Essexgirls @ 2006 10 06, 18:00)
nu susizinojau kvadroje kokia kiana duru kokiu as norejau ,ziauriai grazios 5000litu,iskrist gali is basanoskiu doh.gif  doh.gif  doh.gif kas gali uz tokias sumas pirkt
g.gif
*

tai jau tikrai lotuliukas.gif irnesakyk.gif
aistia
QUOTE(Asta78 @ 2006 10 04, 17:48)
*

laminuotų durų apdailai naudojamas sintetinis laminatas, o faneruotų - natūralus medžio lukštas, laminuotos - brangesnės.

QUOTE(Essexgirls @ 2006 10 06, 18:00)
nu susizinojau kvadroje kokia kiana duru kokiu as norejau ,ziauriai grazios 5000litu,iskrist gali is basanoskiu doh.gif  doh.gif  doh.gif kas gali uz tokias sumas pirkt
g.gif
*

hmmm... nematau nieko keisto, yra turtingų žmonių, kurie nori turėti kokybę ir estetiką, o mokėti gali dar ir ne tiek
Betukas
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2006 08 15, 11:23)
gal žinot, kur greitai pagamina duris? nelabai galim laukti 1-2 mėn.  verysad.gif
*

Niu va, pas mus ta pati problemėlė. doh.gif Mes jau kliedim, kad Kalėdas švęsim naujuose namuose wub.gif , o šiandien sužinojom, kad durų reiks laukti 2,5 mėn. blink.gif Susinervinai žiauriai. O ir išsirinkti kaip sunku g.gif Grindys pas mus Patagonijos (atrodo taip) ąžuolas, prie jų nerandam tinkamo atspalvio durims. Kaip sakot prie ko dar būtų galima paderinti spalvą? Bus stiklais. O ir kaina doh.gif Apie 1000 g.gif
Raganėlė
QUOTE(Betukas @ 2006 10 09, 17:43)
Niu va, pas mus ta pati problemėlė. doh.gif  Mes jau kliedim, kad Kalėdas švęsim durų reiks laukti 2,5 mėn. blink.gif Susinervinai žiauriai. O ir išsirinkti kaip sunku  g.gif  Grindys pas mus  Patagonijos (atrodo taip) ąžuolas, prie jų nerandam tinkamo atspalvio durims. Kaip sakot prie ko dar būtų galima paderinti spalvą? Bus stiklais. O ir kaina  doh.gif  Apie 1000  g.gif
*

o čia kokios medžiagos 1000 lt
Lupos
Nu pas mane kaip paskaiciavo, tai vidurkis kad nestandartines buto durys ir alksnio lygtais, gaminamos "Alsekos" su ovalia stakta, tai vieno vnt kaina su montavimu 2500litu, laukiu nuolaidu. doh.gif
Betukas
QUOTE(Raganėlė @ 2006 10 09, 17:59)
o čia kokios medžiagos 1000 lt
*

Fanieruotos durys. Firma "Taumona". mirksiukas.gif
Raganėlė
QUOTE(Betukas @ 2006 10 09, 18:49)
Fanieruotos durys. Firma "Taumona". mirksiukas.gif
*

faneruotoms tikrai turėtų išgauti reikiamą atspalvį ir kainą labai gera jei čia su stakta, apvadais, rankenom spynom ir įstatymu
Ieva-Pieva
QUOTE(Betukas @ 2006 10 09, 16:43)
Niu va, pas mus ta pati problemėlė. doh.gif 
*

užsisakėm ermitaže, pagamino greičiau nei žadėjo bigsmile.gif
ANGELL
Laba 4u.gif

Gal kas galite pasakyti kiek Kaune kainuoja sarvuotos lauko durys ir kokias nors kordinates.Aciu

Ieskojau per neta,tai nieko gero neradau,nei kainu schmoll.gif ,o ir modeliu pasirinkimo schmoll.gif

Noriu palygint kainas ,jei bus pigiau reiks sakytis is LT
zis
QUOTE(KristiTal @ 2006 10 09, 19:38)
Nu pas mane kaip paskaiciavo, tai vidurkis kad nestandartines buto durys ir alksnio lygtais, gaminamos "Alsekos" su ovalia stakta, tai vieno vnt kaina su montavimu 2500litu, laukiu nuolaidu. doh.gif
*

Mes pasimoke su Domo durimis, vel grizom prie naturalaus masyvo ir uzsisakem alksnio...kaina 1800 lt be pastatymo... g.gif Laukti reikes nuo 1 iki 1,5 men. O kol kas gyvename sau be duru mirksiukas.gif Tik tuolete duris dekiu uzsidenge blink.gif
Kriste222
Gal kas nors galėtų pasidalinti paslaptimis, kur galima pigiau pasidaryti faneruotų ar medinių vidaus durų 4u.gif Kaune tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.