Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pynimas iš laikraščių - 5
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Terra2
QUOTE(muse+ @ 2010 02 12, 13:34)
Na,idedu daug medziagos 4u.gif Kasyte 16 psl. book.gif  Tik kad rusiskai(jei nekliudo)Is savo patyrimo-kai pinsit ta kasyte,pindamos apatine dali geriau kiskite vytele po trecia-antra eile nuo virsaus skaiciuojant,nes kitaip pyne ne is priekio, bet is virsaus"ziuri" huh.gif
http://www.lozahobby.ru/books/499f2033d43cd.pdf
*

ačiukas!
AGkatulis
muse+ turejau tokia knyga lietuviu kalva, bet jau nerandu verysad.gif

user posted image

user posted image

As pagal si pyniau ax.gif
Comma
QUOTE(AGkatulis @ 2010 02 12, 09:01)
As galiu idetiis knygos nuskanuota, tik popietu  mirksiukas.gif
*

Gal per iseigines turesi daugiau laiko paieskoti blush2.gif Labai lauksim wub.gif
muse+
Dabar baigiu pabaigt dazyt skalbiniu pintine,kombinavau 2 pynimo budus,virvele, ir paprastu pynimu,bet po 4 vyteles vienoj eilutej.Po 4 vyteles tai labai buvo sunku pint,tikra tragedija,o is anksto galvojau,kad bus net greiciau(censored2.gif )kol kas idedu nedazyta biggrin.gif , o kai pabaigsiu, tai ir dazyta.Dar ir dangti dabar pinu smile.gif
user posted image
didesis foto:
http://images47.fotki.com/v1588/photos/2/1...P1300645-vi.jpg
Comma
QUOTE(muse+ @ 2010 02 12, 19:15)
Dabar baigiu pabaigt dazyt skalbiniu pintine,kombinavau 2 pynimo budus,virvele, ir paprastu pynimu,bet po 4 vyteles vienoj eilutej.Po 4 vyteles tai labai buvo sunku pint,tikra tragedija,o is anksto galvojau,kad bus net greiciau(censored2.gif )kol kas idedu nedazyta biggrin.gif , o kai pabaigsiu, tai ir dazyta.Dar ir dangti dabar pinu smile.gif

Saunuole drinks_cheers.gif Ikvepimas matyt tave pagaves mirksiukas.gif Labai nekantru pamatyti dazyta ax.gif
ausree
[quote=muse+,2010 02 12, 21:15]
Dabar baigiu pabaigt dazyt skalbiniu pintine,kombinavau 2 pynimo budus,virvele, ir paprastu pynimu,bet po 4 vyteles vienoj eilutej.Po 4 vyteles tai labai buvo sunku pint,tikra tragedija,o is anksto galvojau,kad bus net greiciau(censored2.gif )kol kas idedu nedazyta

labai grazi pintine thumbup.gif thumbup.gif .As irgi planuoju pinti skalbiniams,bet kol kas neturiu vyteliu,nes kitais darbais uzsiemus..,tokiais kaip uzgaveniu kaukes gamyba arba darbeliai mokyklinei Kaziuko mugei ax.gif doh.gif o ir tas dezutes,kurias jau rodziau dar nespejau iki galo sutvarkyti,bet po iseiginiu butinai ikelsiu.
muse+
QUOTE(ausree @ 2010 02 12, 22:39)

labai grazi pintine thumbup.gif  thumbup.gif .As irgi planuoju pinti skalbiniams,bet kol kas neturiu vyteliu,nes kitais darbais uzsiemus..,tokiais kaip uzgaveniu kaukes gamyba arba darbeliai mokyklinei Kaziuko mugei ax.gif  doh.gif o ir tas dezutes,kurias jau rodziau dar nespejau iki galo sutvarkyti,bet po iseiginiu butinai ikelsiu.
*

Aciu ax.gif , Labai lauksiu pasirodant, nes niekas nekelia savo darbu kazkaip.Matyt, as laiko turiu daugiau(vaikai mano didesni).Ir darbo grafikas gana laisvas rolleyes.gif
1juraciukas
QUOTE(muse+ @ 2010 02 12, 21:15)
Dabar baigiu pabaigt dazyt skalbiniu pintine,kombinavau

Saunuole, tikrai ispudingai ziurisi.

Nekeliau savo darbelio, nes nedazytas ir nezinau kada turesiu kokius dazus, uztat nesedziu be darbo. Siandien pasidariau dar viena dezute (tik kasyte virsuje nerilipdyta)
As, optimiste, pametusi galva kaip puoliau i pacia didziausia deze kuria tik radau namuose, tai ir knisausi savaite ax.gif O siandien paemiau normalia-bats, bats ir turiu. Ar as cia taip augu unsure.gif lotuliukas.gif

Ryt uzklijuosiu kasa-pasirodisiu jusu teismui ir noreciau patarimu kokiais dazais man jas nudazyti ax.gif
AGkatulis
as tai pyniau pinimas vadinasi "sluoksniniu" us kiekvienos statmenos vyteles po vytele, tikrai jis greiviau pinasi, nei virvele
As galveliau pinsiu deze, reikai dar pasiruosti zaliavos. Man patiko sukti tuos siaudukus
AGkatulis
Na susiruosiau pirktis beica ir laka. Dar noriu informacijos , nupinus reikai beicuoti, isdziuvus nulakuoti?

O kam akriliniai dazai? Vietoje ko jie naudojami?
Laka ir beica perkate medienai???
muse+
QUOTE(AGkatulis @ 2010 02 13, 13:20)
Na susiruosiau pirktis beica ir laka. Dar noriu informacijos , nupinus reikai beicuoti, isdziuvus nulakuoti?

O kam akriliniai dazai? Vietoje ko jie naudojami?
Laka ir beica perkate medienai???
*

As pirmiau beicuoju, isdziuvus lakuoju,galima butu maisyt beica su laku, bet sunku pasakyt kokiu santykiu,todel taip ir dazau.Lakas akrilinis(blizgus, matinis, pusiau blizgus),ji reikia skiesti vandeniu 1:3(1 dalis vandens).Akriliniai dazai tai norint suteikt spalva,bet graziau man beicas.Tiesa,beicas yra nedazytiems nei karto pavirsiams,tai yra, ant pliko laikrascio dazyt.
irmulia
Merginos, o kaip jums štai tokios rankinės? wub.gif manau, jas drąsiai iš laikraštinių vytelių įmanoma nusipinti thumbup.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Comma
QUOTE(irmulia @ 2010 02 13, 13:50)
Merginos, o kaip jums štai tokios rankinės?  wub.gif manau, jas drąsiai iš laikraštinių vytelių įmanoma nusipinti  thumbup.gif

Tu kaip visada randi kazka tokio nuo ko sirdis apsala 4u.gif
AGkatulis
Nu ragas, buvau senukuose ir tokio kaip beico jau neturi prekyboje, o tik pinoteksas, tai paemiau bet nezinau ar daryti ka nors. "PRO .DEKO"
Na ir sustojo mano darbai, o lako mazomis patuotemis ir nera tik po5l doh.gif verysad.gif
ausree
QUOTE(AGkatulis @ 2010 02 13, 18:06)
Nu ragas, buvau senukuose ir tokio kaip beico jau neturi prekyboje, o tik pinoteksas, tai paemiau bet nezinau ar daryti ka nors. "PRO .DEKO"
Na ir sustojo mano darbai, o lako mazomis patuotemis ir nera tik po5l  doh.gif  verysad.gif
*

As tai pries pora savaiciu pirkau "pasidaryk pats" beica "furnocolor" ir laka akrilini-tai dar buvo po 1litra.Nors manau,kad pinoteksas irgi neturetu buti blogai(bet turbut tik brangiau gaunasi),nes turbut irgi galima skiesti vandeniu.
As tai dabar daziau pagamintas piestukines(vaikui i mokykla jau ruosiames Kaziuko mugei) is laikrastiniu siaudeliu,tai kur turejau laka sumaisiusi su beicu tai man graziau gavosi,o kur neuzteko,tai viena padariau tik su beicu-tai man nepatiko,nes kai kur siaudeliai atsiklijavo nuo pagrindo.Skiedziu is akies: mazdaug po lygiai lako ir beico pilu,o po to dar vandens dapilu gal koki trecdali :ir dazau dar karta kai isdziuna.
Stebuklinga
QUOTE(ausree @ 2010 02 13, 18:24)
As tai pries pora savaiciu pirkau "pasidaryk pats" beica "furnocolor" ir laka akrilini-tai dar buvo po 1litra.Nors manau,kad pinoteksas irgi neturetu buti blogai(bet turbut tik brangiau gaunasi),nes turbut irgi galima skiesti vandeniu.
As tai dabar daziau pagamintas piestukines(vaikui i mokykla jau ruosiames Kaziuko mugei) is laikrastiniu siaudeliu,tai kur turejau laka sumaisiusi su beicu tai man graziau gavosi,o kur neuzteko,tai viena padariau tik su beicu-tai man nepatiko,nes kai kur siaudeliai atsiklijavo nuo pagrindo.Skiedziu is akies: mazdaug po lygiai lako ir beico pilu,o po to dar vandens dapilu gal koki trecdali :ir dazau dar karta kai isdziuna.
*

O Jus kai lakuojate ar kambaryje nesmirda?
Turiu nusipinusi pora darbeliu, bet nedristu beicuoti, lakuoti, esu jautri kvapams blush2.gif
ausree
QUOTE(Stebuklinga @ 2010 02 13, 19:18)
O Jus kai lakuojate ar kambaryje nesmirda? 
Turiu nusipinusi pora darbeliu, bet nedristu beicuoti, lakuoti, esu jautri kvapams  blush2.gif
*

Siek tiek jauciasi,bet nieko baisaus :palieku orlaide porai valandai ir prasivedina.Zinoma nera tokio kvapo kaip aliejiniu dazu ar lako parketui,bet truputi toks specifinis jauciasi,taip,kad tikrai nieko baisaus,o jei maza daikteli dazysi tai ir nepajausi smile.gif
sAuLyTeA;)
nju labai jau tju dailiai padarei smile.gif galetum prekiauti biggrin.gif
AGkatulis
Graziai labai atrodo.
Na as bijau su tuo pinoteksu daryti, kad nesugadinciau g.gif Nezinau ar brangiau as uz 1L mikejau 8.60
Dabar mastau, kad geriaugal as dar pasiieskosiu to beico po svenciu g.gif
O kam skiesti vandeniu laka reikia???
ausree
QUOTE(AGkatulis @ 2010 02 14, 00:58)
Graziai labai atrodo.
Na as bijau su tuo pinoteksu daryti, kad nesugadinciau  g.gif Nezinau ar brangiau as uz 1L mikejau 8.60
Dabar mastau, kad geriaugal as dar pasiieskosiu to beico po svenciu g.gif
O kam skiesti vandeniu laka reikia???
*

Lakas skiedziamas,kad neliptu pats gaminys ,nes jei neskiesti laka,tai po to ilgai reikia laukti ir vis tiek jis "kimba",o be to daugiau gaunasi ax.gif Man atrodo,kad pinoteksas ir pigiau gavosi negu "furnicolor"(atrodo apie 13 lt mokejau,jau nepamenu doh.gif )O tu pabandyk nupinti ka nors mazo,kad jei ka negaila butu ismesti ,bet manau,kad nieko neturetu atsitikti.As pamenu kazkada tvora daziau kaime,tai kazkaip siek mazoka buvo,tai praskiedziau su vandeniu ir viskas gerai buvo.
Terra2
QUOTE(muse+ @ 2010 02 13, 22:27)
Na,baigiau dazyti savo "pintinaite"(rytoj iskeliaus pas drauge biggrin.gif )
*

Daili pintinė. Labai "akuratniai" dangtis padarytas. O kaip užbaigta pati pintinė? Atskirai priklijuota ar pintinės vytelės taip dailiai sukaišiotos?
pmociute
[quote=muse+,2010 02 13, 22:27]

Puikus darbas, muse+. Mano draugės irgi prašo krepšių, bet dabar niekaip..., o ir pati jau pasiilgau rimto pynimo. Tokius mažiukus daiktelius (laisvalaikiu) Kaziuko mugei, kuri kasmet būna mūsų mokykloje, panarplioju ir viskas. Sėkmės 4u.gif
Comma
Muse+ nu malacius mergiote 4u.gif thumbup.gif
muse+
QUOTE(Terra2 @ 2010 02 14, 15:37)
Daili pintinė. Labai  "akuratniai" dangtis padarytas. O kaip užbaigta pati pintinė? Atskirai priklijuota ar pintinės vytelės taip dailiai sukaišiotos?
*

Aciu visoms biggrin.gif Pintine pabaigiau taip uzkaisiodama vyteles,cia paskutinius savo visus darbus taip pabaigiu.
Drauge laaaabai nustebo,nes nezinojo is ko as ta pintine pyniau hah.gif lotuliukas.gif Siaip tai man paciai mano darbai nelabai ir idealus,bet stengiuos mirksiukas.gif
Comma
QUOTE(muse+ @ 2010 02 14, 17:55)
Aciu visoms  biggrin.gif  Pintine pabaigiau taip uzkaisiodama vyteles,cia paskutinius savo visus darbus taip pabaigiu.
Drauge laaaabai nustebo,nes nezinojo is ko as ta pintine pyniau hah.gif  lotuliukas.gif Siaip tai man paciai mano darbai nelabai ir idealus,bet stengiuos mirksiukas.gif
*

Niekas gi negime viska idealiai mokedamas. Svarbiausia, kad yra noras tobuleti 4u.gif
As va pradejau rankomis siuti uztiesala ant darbo kedes, bet va numeciau... Nepavyko taip kaip noriu verysad.gif Ryt vel is naujo pradesiu, gal is kokio n-tojo karto pavyks lotuliukas.gif
Muse+ cia tavo akiotes pakreivao rodo tongue.gif bent jau krepsius tai mano akiom idealus wub.gif
laimiene
QUOTE(muse+ @ 2010 02 13, 21:27)

thumbup.gif super darbelis

dabar sakyk su kelintu nr beicavai? man patiko spalva, naturaliai atrodo.
muse+
QUOTE(laimiene @ 2010 02 17, 15:24)
thumbup.gif  super darbelis

dabar sakyk su kelintu nr beicavai? man patiko spalva, naturaliai atrodo.
*

aciu biggrin.gif Daziau su 10 numeriu rolleyes.gif
ausree
Bandau ikelti darbelius kuriuos jau rodziau,tik nebuvo iki galo pabaigti,o dabar laukiu jusu teismo ax.gif
http://img192.imageshack.us/gal.php?g=nuotr019.jpg
As irgi daziau nr 10,bet pas mane visai kitokia spalva blush2.gif
muse+
ausree, kitas reikalas dabar, fainai atrodo,lygiai,graziai 4u.gif O dar turint galvoj, kad cia pirmieji darbukai thumbup.gif
muse+

Na,is tikruju, ta spalva kitokia-bet cia gal apsvietimas kaltas ir atsiblizga lakas,nes tikrai nr.10 daziau. O tu lakavai ant virsaus?Nes man labai nepatiko, kad nulakavus blizga(pusiau blizgus g.gif ).Bet spalva tai isryskeja bigsmile.gif Nezinau,ka kitasyk darysiu,nes dideli tai noris tirstesniu laku nulakuot,teks, matyt,kita pirkt g.gif
ausree
QUOTE(muse+ @ 2010 02 17, 22:08)
Na,is tikruju, ta spalva kitokia-bet cia gal apsvietimas kaltas ir atsiblizga lakas,nes tikrai nr.10 daziau. O tu lakavai ant virsaus?Nes man labai nepatiko, kad nulakavus blizga(pusiau blizgus g.gif ).Bet spalva tai isryskeja bigsmile.gif Nezinau,ka kitasyk darysiu,nes dideli tai noris tirstesniu laku nulakuot,teks, matyt,kita pirkt  g.gif
*

As daziau sumaisiusi beica ir laka,o po to dar antra karta pakartojau su beicu ir laku(aisku siek tiek vandeniu praskiedziau).Na o man tai visai grazu kai blizga blush2.gif
Aciu uz ivertinima mirksiukas.gif
1juraciukas
QUOTE(ausree @ 2010 02 17, 21:42)
Bandau ikelti darbelius kuriuos jau rodziau,tik nebuvo iki galo pabaigti,o dabar  laukiu jusu teismo ax.gif
*

Labai faina.... wub.gif labai grazu, .... ypac smagiai ziurisi idekliukas. Tik noreciau pasmalsauti... o po tuo audekliuku yra pynimas ar ....ne ax.gif
ausree
QUOTE(1juraciukas @ 2010 02 17, 22:15)
Labai faina.... wub.gif labai grazu, .... ypac smagiai ziurisi idekliukas. Tik noreciau pasmalsauti... o po tuo audekliuku yra pynimas ar ....ne  ax.gif
*

Taip yra ,gali paziureti pirmame psl. yra neuzbaigti darbai.Bet cia gera minti pametei...juk vistiek virsus uzsidengia tai galima ir nepinti g.gif
1juraciukas
QUOTE(ausree @ 2010 02 17, 22:22)
Taip yra ,gali paziureti pirmame psl. yra neuzbaigti darbai.Bet cia gera minti pametei...juk vistiek virsus uzsidengia tai galima ir nepinti g.gif
*

Tai va va, galima po tokia medziagyte ir pachalturinti kam gi stengtis, pinti-ir paslepti ax.gif , vaje kokia as negera blush-anim-cl.gif
Comma
Jau pavydziu jums baltu pavydu lotuliukas.gif O as varna pameginau katra diena sukti siaudelius, nepavyko, tai dabar ateinu pasidziaugti jusu darbais blush2.gif
pmociute
"PRODUKCIJA" Kaziuko mugei. Galima sakyti - ne kokybė, bet kiekybė biggrin.gif . Rimtesniems darbams nelieka laiko.
user posted image user posted image
muse+
[quote=pmociute,2010 02 17, 23:05]
"PRODUKCIJA" Kaziuko mugei. Galima sakyti - ne kokybė, bet kiekybė biggrin.gif . Rimtesniems darbams nelieka laiko

thumbup.gif thumbup.gif
Terra2
QUOTE(pmociute @ 2010 02 17, 23:05)
"PRODUKCIJA" Kaziuko mugei. Galima sakyti - ne kokybė, bet kiekybė biggrin.gif . Rimtesniems darbams nelieka laiko.
*

Labai gražūs ir praktiški darbeliai. O spalva tai "superinė" Su kokiais dažais dažėte?
ausree
[quote=pmociute,2010 02 17, 23:05]

Labai grazus darbeliai 4u.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .As jusu darbais jau zaviuosi nuo pat pradziu(nes kol pati pasiryzau kazka pradeti teko visas temas perskaityti rolleyes.gif )Labai suzavejo komoda,tai ir as kada nors bandysiu kokia nediduke pasidaryti,nes jau senai svajoju blush2.gif tik beda,kad vyras nesuranda laiko sukalti karkasa,tai teks paciai pasistengti doh.gif
laimiene
ausree, maladiec thumbup.gif
pmociute irgi thumbup.gif
vakar kaip tik dairiausi to beico,sunku supaisyt kokia bus spalva, tai ir nesiryzau pirkt doh.gif sakau palauksiu kol muse atrasys kelintu daze, o dabar isvis susibalamutijau, vienai vienokia spalva, kitai kitokia gaunasi... unsure.gif
ausree
QUOTE(laimiene @ 2010 02 18, 10:39)
ausree, maladiec  thumbup.gif
pmociute irgi  thumbup.gif
vakar kaip tik dairiausi to beico,sunku supaisyt kokia bus spalva, tai ir nesiryzau pirkt  doh.gif   sakau palauksiu kol muse atrasys kelintu daze, o dabar isvis susibalamutijau, vienai vienokia spalva, kitai kitokia gaunasi...  unsure.gif
*

tai va,as irgi nesupratau...Man irgi muse+ patiko spalva.Na o siandien keliu tokiu smulkmeneliu:dariau vaikui i mokykla i artejancia Kaziuko muge piestukines.Ir dar pridejau pati pirma krepseli,bet cia toks visiskai kreivas,nes nemokejau uzbaigti virsaus,net nesiryzau is pradziu lakuoti:galvojau ismesiu blush2.gif
http://img198.imageshack.us/gal.php?g=nuotr025.jpg
pmociute
QUOTE(Terra2 @ 2010 02 18, 09:40)
Labai gražūs ir praktiški darbeliai. O spalva tai "superinė" Su kokiais dažais dažėte?
*

Ačiū. Aš dažau rusišku beicu. Vadinasi "Morilka", Atspalviai : vienų - polisandras, kitų - moka. Klaipėdoje galima nebrangiai nusipirlti. Pusė litro kainuoja 3 Lt su centais. Druskininkuose toks pat butelis kainuoja virš 7 Lt. Maišau iškart su akriliniu laku. Vienas prie vieno ir dar truputį įpilu vandens(iš akies).
AGkatulis
oi oi kiek darbu, na as ir siandien jau pasistengiau su pinoteksu nudazyti, pasirinkau raudonmezdio spalva, laukiu kol isdzius ir matysiu ar sukietes kiek darbelis, o lako dar neprisiruosiu nusipirkti, na ryt jei pavyks isvaziuoti i miesta taipaieskosiu g.gif ATRILINIO lako mirksiukas.gif
P.S. Kaip skaiciau promociutes zinute vietoje akrilinio perskaiciau arklinio, doh.gif tai tada paraidziui skaiciau thumbup.gif lotuliukas.gif sedziu ir juokiuosi dabar.
O promociute tai saunuole, toks kiekis darbeliu, net pavydu.
Comma, o man labai patinka sukti tas vyteles assa.gif
Vitalma
QUOTE(muse+ @ 2010 02 05, 23:56)
grazus skeciu deklas biggrin.gif  thumbup.gif  As vis pinu, nieko idomaus, bet pasirodysiu blush2.gif
Pintine mezgimo siulams:
http://images112.fotki.com/v184/photos/2/1...P1230627-vi.jpg
Ir 2 padeklai
http://images112.fotki.com/v184/photos/2/1...P1230618-vi.jpg
http://images47.fotki.com/v1588/photos/2/1...P1230624-vi.jpg
Dar nupyniau velykini krepsiuka(dekoratyvini, 2 kiausiniams biggrin.gif ),keista tokia pintinaite, dar viena padekla ir vazoneli apipyniau.Tik dar nedazyti schmoll.gif

*

Muse gal gali pamokyti kaip savo darbelius padarei ax.gif Noriu ir as pradeti pinti ir labai patiko jusu darbeliai.. Gal kokios nuorodos yra i padekliukus?
muse+
QUOTE(Vitalma @ 2010 02 18, 21:25)
Muse gal gali pamokyti kaip savo darbelius padarei ax.gif Noriu ir as pradeti pinti ir labai patiko jusu darbeliai.. Gal kokios nuorodos yra i padekliukus?
*

gal galeciau surast nuoroda i ta pirma padekla-staciakampi-jo principa(jei tik prisiminsiu kur). O antras labai paprastai,tiesiog krepsiuka pyniau ir po kokiu 6 eiliu i virsu pabaigiau.Galesiu padet,jei nori,tik klausk.As savo bendradarbius 2 jau ismokiau pynimo paslapciu biggrin.gif ,dukra irgi- turejo mokykloj technologiju olimpiadoj dalyvaut su pynimu(gaila,kad taip ir neteko sudalyvaut-del kito uzsiemimo)

O apie spalva kalbant-bandziau 9 nr.,tai labai tamsus, o 10 tai i raudonuma vos vos,bet man tai labai ta spalva patiko biggrin.gif ,kadangi pas mus mazas miestukas, tai yra tik 5 spalvu pasirinkimas blink.gif ,turbut geresnio varianto sau ir nerasciau. doh.gif
muse+
Vitalma, idedu nuoroda i staciakampi padekla(7-ta zinute,elenukes ideta)
http://www.craftladies.puslapiai.org/topic...ka-vt65,375.htm
Tik as dugna pyniau tokiu principu:
http://images22.fotki.com/v821/photos/2/15...10_03_01-vi.jpg
gresimgy
labukas visoms senbuvems smile.gif pagarba uz tokius grozius thumbup.gif tai va jau baigiau visas temas jusu perskaityti tai ir sakau pradeiu rasyti. as kaip pasiskaitau jusu tai pasikraunu tikios energijos, entuzijazmo, kad jau pripyniau visokiu daikciuku. tik niekaip neiseina ideti fotkiu. padekit man, ax.gif priimsite i savo gretas? prisistatymo ar ko reikalausite drinks_cheers.gif biggrin.gif
muse+
liuks, naujokiu mums niekada nebus per daug biggrin.gif Lauksim darbeliu nuotrauku rolleyes.gif
Tiesa,norejau paklaust- ar esate kuri pynusi is zurnalu, kaip dazosi jie, ar limpa prie ju beicas?Mat pas mane nelaime-baiges atsargos(buvo dvieju metu sankaupos darbe kasdieniniu LR) g.gif
gresimgy
QUOTE(muse+ @ 2010 02 19, 13:39)
liuks, naujokiu mums niekada nebus per daug biggrin.gif  Lauksim darbeliu nuotrauku rolleyes.gif
Tiesa,norejau paklaust- ar esate kuri pynusi is zurnalu, kaip dazosi jie, ar limpa prie ju beicas?Mat pas mane nelaime-baiges atsargos(buvo dvieju metu sankaupos darbe kasdieniniu LR) g.gif
*

as pyniau is norfos zurnaliuku, siaip kieti , labai sunkiai pinasi ir bandau laikrastine pasidaryti bet labai jau daug darbo reikia ax.gif as daziau su laku ir dejau tik pigmento rudo. bandau nuotrauka ideti kur is iki zurnaliuku daryta jei pavyks foto nes pirma karta dedu
http://public.fotki.com/gresimgy/rankdarbi...kdarbiai-2.html
http://public.fotki.com/gresimgy/rankdarbi...kdarbiai-1.html

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.