Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pynimas iš laikraščių - 5
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
pmociute
QUOTE(AGkatulis @ 2010 03 10, 00:38)
Aha, ir as klausimeli promociutei turiu  biggrin.gif 
As tai ant 2.5 virbaliuko suku vyteles, o jus ant kokio? Na mane sudomino tas krepsys su dangciu, nes jo forma idomi, ant ko tokio ispinti  g.gif ?
O kad prazydo rozes tai labai smagu, juk pavasaris wub.gif
*

Aš pinu ant medinio iešmuko, atitiktų maždaug 2,5- 3 nr. virbalą, o apipyniau molinį ąsotėlį. Pyniau iki tos vietos, kur pradeda siaurėti, tada ąsotį ištraukiau ir susiaurinau jau be formos. Nelabai lygiai gavosi, bet į fasadui parinkau lygesnį šoną. Ką darysi, jeigu darai broką, tai išmoksti ir maskituotės manevrų mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(d-oncek @ 2010 03 09, 23:32)
Saunuoles 4u.gif O as kruva vyteliu prisisukau ir dar kaupiuosi,.Pmociutei klausimas-tas vertikalias susukat storesnes?Pas jus jos nesusiploja,todel labai graziai ziurisi 4u.gif
*

Visas vyteles suku ant vieno iešmuko. Pindama stengiuosi labai nespausti, kad statiniai nesusiplotų. Tada ir apipynimo vytelės nesusiploja. Aišku, pynimo tempas gaunasi lėtesnis. Tačiau vyteles suku smarkiai, kad gautųsi kuo standesnės.
Varlytė
o tai tuos šiaudukus kokio pločio juosteles reikia susikarpyti ačiu
pmociute
QUOTE(gb78 @ 2010 03 09, 23:12)
Tai kaip gi tuos padėklus tokiu gražiu pagrindu padaryti, pmociute? ax.gif  blush2.gif Kaip pradėti pinti?
*

user posted image
1. Sudedu taip vyteles. Jeigu nori ilgesnio, daugiau per vidurį skersinių. Apipinu 2 eiles.
2. Skersinius iš kraštų (ten kur du) : vieną atskiriu ir dar pinu kokis 4 - 5 eiles ir
3. į tarpus pridedu dar po vieną skersinį (pažymėjau rodyklėmis).
Tada jau pinu norimo dydžio. Jeigu kažko nesupratai - klausk.
Vitalma
Mergaites, o eina nupinti dezute be vielu? ax.gif Padariau pirma apvalu, dabar noriu pabandyti kvadratine dezute pabandyti blush2.gif Gal kas net nuorodele greiciau imestu kol surasiu...
ausree
QUOTE(Vitalma @ 2010 03 10, 18:33)
Mergaites, o eina nupinti dezute be vielu? ax.gif Padariau pirma apvalu, dabar noriu pabandyti kvadratine dezute pabandyti blush2.gif Gal kas net nuorodele greiciau imestu kol surasiu...
*

O kaip suprasti "be vielu"?Mes vielu nenaudojame g.gif Nors galima ir vielas apipinti g.gif Paimi keturkampe dezute ir ja apipini,o po to gali istraukti ir viskas.Jei nori,kad butu tvirciau gali ir neistraukti.O gal as ne taip klausima supratau?
Vitalma
QUOTE(ausree @ 2010 03 10, 18:36)
O kaip suprasti "be vielu"?Mes vielu nenaudojame g.gif Nors galima ir vielas apipinti g.gif Paimi keturkampe dezute ir ja apipini,o po to gali istraukti ir viskas.Jei nori,kad butu tvirciau gali ir neistraukti.O gal as ne taip klausima supratau?
*

Taip taip ausree smile.gif Varciau zurnaliukus is ketvirtos temutes, tai ten radau, kad reikia remus is vielu pasidaryti, del to ir pagalvojau, kaip butu galima be ju...o kur rasti kaip dezute apipinti ax.gif ?
ausree
QUOTE(Vitalma @ 2010 03 10, 18:57)
Taip taip ausree smile.gif Varciau zurnaliukus is ketvirtos temutes, tai ten radau, kad reikia remus is vielu pasidaryti, del to ir pagalvojau, kaip butu galima be ju...o kur rasti kaip dezute apipinti ax.gif ?
*

jei vartei 4 temute,tai 45 psl.turejo i akis kristi kaip daryti dezutes be pagrindo,t.y.viduj be dezes.Manau,kad kazka galima panaudoti -susikonstruoti g.gif o kitur niekur nepastebejau ax.gif nebent yra ten ,kur man neatidaro doh.gif
muse+
Tai galima butu i kampus det 3 storesnes vyteles,nereiktu nei jokiu vielu ir jos atstotu rema
Pasigirsiu-man bendradarbis suvirins rema komodai(uz dyka),turesiu vel ka veikt rolleyes.gif
kabarksta
Keliu tema, kad nepasimestu blush2.gif
Isbandziau pynima is juosteliu, visai patiko:

user posted image
AGkatulis
QUOTE(kabarksta @ 2010 03 14, 20:39)

user posted image
*

bigsmile.gif kaip fainai atrodo
Terra2
Sveikutės!
Jei įdomu, pažiūrėkit, kiek kainuoja pintinukai iš laikraščių Prancūzijoje.
http://www.cerisesurladeco.com/fr/Catalogu...cle___2272.html
*Kristinute*
QUOTE(kabarksta @ 2010 03 14, 19:39)

tikras grozis thumbup.gif thumbup.gif o kaip tas juosteles darei? rolleyes.gif noreciau ir as pameginti.o daugiau laikrasciu reikejo, negu standartiskai?
_buterfly_
sveikutes, norejau paklausti jusu ar jus ilgas tas juosteles sukat ar ne? nes man kazkaip kilo dabar klausimas- jei trumpos tos juosteles tai apvyniojus kazkiek jos turi baigtis, kaip tada uzbaigiat ja ir toliau pinat? o jei ilgas darot, na kaip "sniurus" tokius tai kaip juos suklijuojat? smile.gif
kabarksta
[quote=Terra2,2010 03 15, 18:35]
Sveikutės!

Oho, pmociute ten butu milijoniere blink.gif

tikras grozis thumbup.gif o kaip tas juosteles darei? noreciau ir as pameginti.o daugiau laikrasciu reikejo, negu standartiskai?

Aciu, Ciukyta. Laikrasciu tokiam pynimui reikia maziau, nes visam krepsiukui sunaudojau 22 juosteles. Laikrascio lapa isilgai supjaustau i 4 dalis, kiekviena juosta dar sulankstau i 4 dalis, krastus ilenkdama i vidu ir suklijuoju sona, kad neissilankstytu. Dar per nakti palaikau prislegtas, o tada pinu ant kartonines dezutes.
ausree
QUOTE(_buterfly_ @ 2010 03 15, 19:39)
sveikutes, norejau paklausti jusu ar jus ilgas tas juosteles sukat ar ne? nes man kazkaip kilo dabar klausimas- jei trumpos tos juosteles tai apvyniojus kazkiek jos turi baigtis, kaip tada uzbaigiat ja ir toliau pinat? o jei ilgas darot, na kaip "sniurus" tokius tai kaip juos suklijuojat?  smile.gif
*

vyteles gaunasi kazkur apie 50-60 cm(cia kaip kam pavyksta susukti),o po to- pynimo eigoje reikia sukisti vytele viena i kita pries tai patepus klijais ir taip pinti toliau vis sukisant ir suklijuojant .Geriausiai yra is karto pries pinant jas suklijuoti po dvi(ikisus viena i kita),nes po to greiciau pinasi ir maziau isyra(juk nelauksi kol jos susiklijuos-reikia pinti toliau..)
Turbut atsakiau g.gif ,jei teisingai supratau klausima ax.gif
kabarksta labai graziai ziurisi dezute 4u.gif 4u.gif 4u.gif
_buterfly_
QUOTE(ausree @ 2010 03 15, 22:26)
vyteles gaunasi kazkur apie 50-60 cm(cia kaip kam pavyksta susukti),o po to- pynimo eigoje reikia sukisti vytele viena i kita pries tai patepus klijais ir taip pinti toliau vis sukisant ir suklijuojant .Geriausiai yra is karto pries pinant jas suklijuoti po dvi(ikisus viena i kita),nes po to greiciau pinasi ir maziau isyra(juk nelauksi kol jos susiklijuos-reikia pinti toliau..)
Turbut atsakiau g.gif ,jei teisingai supratau klausima  ax.gif
kabarksta labai graziai ziurisi dezute 4u.gif  4u.gif  4u.gif
*

jop teisingai, dekui uz patarima, reiks bandyti i rman pinti smile.gif
kabarksta
[quote
kabarksta labai graziai ziurisi dezute 4u.gif 4u.gif 4u.gif
*

[/quote]

Na, jei patiko, tai dar viena parodysiu:

user posted image user posted image
ausree
QUOTE(kabarksta @ 2010 03 15, 22:29)
[quote
kabarksta labai graziai ziurisi dezute 4u.gif  4u.gif  4u.gif
*

Man labai grazu kai dezutes buna spalvotos,t.y.baltos,melynos,zalios ir t.t.,o kai dar paveikslelis uzdetas,tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Labai idomiai uzbaigta g.gif 4u.gif ir paveikslelis toks "svelnus" 4u.gif
muse+
kaip tycia,man prireike dezutes,kabarksta, priminei man,kad dar nebandziau sito pynimo budo.Jau supratau, kas kaip, tai tureciau neuzilgo ir as nupint bigsmile.gif
Terra2
QUOTE(_buterfly_ @ 2010 03 15, 19:39)
sveikutes, norejau paklausti jusu ar jus ilgas tas juosteles sukat ar ne? nes man kazkaip kilo dabar klausimas- jei trumpos tos juosteles tai apvyniojus kazkiek jos turi baigtis, kaip tada uzbaigiat ja ir toliau pinat? o jei ilgas darot, na kaip "sniurus" tokius tai kaip juos suklijuojat?  smile.gif
*

Čia yra parodyta kaip sukti ir kaip pradėti pinti sujungiant vyteles. Nors aš sujungiu vyteles vieną su kita be klijų. Tik įkišu vieną į kitą apie 1cm ir puikiai ir tvirtai laikosi.
http://tulina01.mypage.cz/menu/pleteni-z-p...roucene-pleteni
*Kristinute*
o gal turit paaiskinima su paveiksliukais,kaip pinti is sulankstytu juosteliu ax.gif ?
kabarksta
QUOTE(Ciukyta @ 2010 03 16, 09:37)
o gal turit paaiskinima su paveiksliukais,kaip pinti is sulankstytu juosteliu ax.gif ?
*

Paveiksliuku neturiu, bet principas panasus, kaip ir is apvaliu vyteliu. Pirmiausia nupini reikiamo dydzio dugna (pas mane 6x8 juosteles), paskui uzlenki juosteliu galus vertikaliai ir pini aplinkui kiekviena eile atskirai iki reikiamo aukscio. Sekmes, jei dar kas bus neaisku, klausk, bandysiu paaiskint.
Gera
QUOTE(kabarksta @ 2010 03 16, 10:14)
Paveiksliuku neturiu, bet principas panasus, kaip ir is apvaliu vyteliu. Pirmiausia nupini reikiamo dydzio dugna (pas mane 6x8 juosteles), paskui uzlenki juosteliu galus vertikaliai ir pini aplinkui kiekviena eile atskirai iki reikiamo aukscio.  Sekmes, jei dar kas bus neaisku, klausk, bandysiu paaiskint.
*

labai fainai atrodo thumbup.gif Galite pakomentuoti , kai nupinti dugna? Kaip pradeti? doh.gif Atsiprasau, gal temoj ir yra nuoroda, bet ne radau, ar nepastebejau! 4u.gif
kabarksta
QUOTE(Gera @ 2010 03 16, 11:11)
labai fainai atrodo   thumbup.gif   Galite pakomentuoti , kai nupinti dugna? Kaip pradeti?  doh.gif  Atsiprasau, gal temoj ir yra nuoroda, bet ne radau, ar nepastebejau!  4u.gif
*

As darau taip: susidedu viena salia kitos tiek juosteliu, koks dugno plotis (pas mane-6), uzdedu pasirinkta dezute per viduri, kad zinociau, kurioje vietoje pradeti pinti dugna (kad is abieju pusiu liktu vienodi juosteliu galai), ir pinu tol, kol dugnas buna reikiamo dydzio (pas mane-8 skersines juosteles). Vel reikia ziureti, kad liktu vienodi juosteliu galai abiejose pusese. Tada uzdedu dezute, uzlenkiu juosteliu galus vertikaliai ir pinu aplinkui eile po eiles iki reikiamo aukscio.
Pabandziau nupiest, gal bus aiskiau:

user posted image
Gera
QUOTE(kabarksta @ 2010 03 16, 11:49)
As darau taip: susidedu viena salia kitos tiek juosteliu, koks dugno plotis (pas mane-6), uzdedu pasirinkta dezute per viduri, kad zinociau, kurioje vietoje pradeti pinti dugna (kad is abieju pusiu liktu vienodi juosteliu galai), ir pinu tol, kol dugnas buna reikiamo dydzio (pas mane-8 skersines juosteles). Vel  reikia ziureti, kad liktu vienodi juosteliu galai abiejose pusese. Tada uzdedu dezute, uzlenkiu juosteliu galus vertikaliai ir pinu aplinkui eile po eiles iki reikiamo aukscio.
*

4u.gif Supratau, aciu! P.S.Ir laukiu pas save i svecius, pasiimti serveteles! drinks_cheers.gif mirksiukas.gif
*Pavasarė*
QUOTE(kabarksta @ 2010 03 16, 11:49)
As darau taip: susidedu viena salia kitos tiek juosteliu, koks dugno plotis (pas mane-6), uzdedu pasirinkta dezute per viduri, kad zinociau, kurioje vietoje pradeti pinti dugna (kad is abieju pusiu liktu vienodi juosteliu galai), ir pinu tol, kol dugnas buna reikiamo dydzio (pas mane-8 skersines juosteles). Vel  reikia ziureti, kad liktu vienodi juosteliu galai abiejose pusese. Tada uzdedu dezute, uzlenkiu juosteliu galus vertikaliai ir pinu aplinkui eile po eiles iki reikiamo aukscio.
Pabandziau nupiest, gal bus aiskiau:

user posted image
*

Aš lankstytomis juostelėmis esu tik dėžutę apipynusi, bet taip daug gražiau thumbup.gif Tik man klausimas vienas kyla - kaip ten viršų pabaigiate taip gražiai? ax.gif
kabarksta
O, Gera, kaip smagu, atleksiu popiet drinks_cheers.gif
Jei turit omeny antrosios dezutes virsu, tai ten paskutine dejau susukta vytele-virsus gaunasi tvirtesnis ir grazesnis ax.gif
*Pavasarė*
QUOTE(kabarksta @ 2010 03 16, 12:16)
O, Gera, kaip smagu, atleksiu popiet drinks_cheers.gif
Jei turit omeny antrosios dezutes virsu, tai ten paskutine dejau susukta vytele-virsus gaunasi tvirtesnis ir grazesnis ax.gif
*

tą tai supratau, kad paprasta vytelė, bet paskui į vidų užlenkiate galus ir klijuojate, ar slepiate po vidine užkišdama?
kabarksta
Galus uzlenkiu ir uzkisu uz zemiau esancios juosteles.
laimiene
QUOTE(Terra2 @ 2010 03 15, 17:35)
Sveikutės!

vo cia tai gera, staigiai visos profesionales taptume biggrin.gif

QUOTE(kabarksta @ 2010 03 15, 21:29)

vo sita tai fainute thumbup.gif
*Pavasarė*
Čia labai daug grožių radau. Galima pakopijuoti biggrin.gif
http://fitinka.blog.cz/galerie/pleteni-z-papiru#
Terra2
Sveikutės,
kur visos prapuolėt? Tur būt velykoms ruošiatės? Aš nupyniau keletą zuikuęių kiaušiniams.
user posted image
čia gal geriau matosi:
user posted image
AGkatulis
Kokie fainu zuikeliai 4u.gif o staliukas ir is laikrasciu pintas???
Terra2
QUOTE(AGkatulis @ 2010 03 22, 14:14)
Kokie fainu zuikeliai  4u.gif  o staliukas ir is laikrasciu pintas???
*

ten tokia taburetė, bet ne iš laikraščių.
ausree
[quote=Terra2,2010 03 22, 09:52]
Sveikutės,
kur visos prapuolėt? Tur būt velykoms ruošiatės? Aš nupyniau keletą zuikuęių kiaušiniams.

Kokie fainuoliai 4u.gif 4u.gif 4u.gif :superTikrai kazkaip temute aprimo. As tai vargstu su savo komoda.Jau nupyniau 4 stalcius,bet liko pasigaminti karkasa ir viska pabaigti doh.gif (bet darbas sustojo,nes vyras niekaip neparnesa mediniu bruseliu doh.gif )
kabarksta
Terra2, smagus zuikuciai thumbup.gif O kiek kiausiniu telpa?
As pasidariau pora vazeliu (viduje buteliukas, galima pilti vandeni):

user posted image user posted image
Terra2
QUOTE(kabarksta @ 2010 03 22, 15:45)
Terra2, smagus zuikuciai thumbup.gif  O kiek kiausiniu telpa?
As pasidariau pora vazeliu (viduje buteliukas, galima pilti vandeni):

user posted image  user posted image
*

Į mažesnius telpa 6 kiaušiniai, o į tą tamsesnį-didesnį - 12.
Puikios vazelės. O su kuo ir kiek kartų dažėte ?
*Pavasarė*
Aš irgi panašų kiškiuką nusipyniau, tik neprisiruošiu nulakuoti blush2.gif
Stebuklinga
Noreciau suzinoti, ar galima lakuoti dekupazui skirtu laku? Turiu toki balta (mama nupyle smile.gif ). Nulakavau viena karta, bet krepsys atrodo minkstokas g.gif Ar dar karta lakuoti ar apskritai jis sitam reikalui netinka blush2.gif
Terra2
QUOTE(Stebuklinga @ 2010 03 22, 16:36)
Noreciau suzinoti, ar galima lakuoti dekupazui skirtu laku? Turiu toki balta (mama nupyle  smile.gif ). Nulakavau viena karta, bet krepsys atrodo minkstokas  g.gif Ar dar karta lakuoti ar apskritai jis sitam reikalui netinka  blush2.gif
*

Tinka, žinoma, kad tinka, tik manau, kad per brangu dekupažinį laką naudoti. Man būtų gaila smile.gif
kabarksta
Vazeles 2 kartus nupurskiau aukso sp. dazais. Manau, dar neblogai butu padengt purskiamu laku, bet as nespejau - vazeles buvo prichvatizuotos blush2.gif
laimiene
QUOTE(kabarksta @ 2010 03 22, 16:07)
Vazeles 2 kartus nupurskiau aukso sp. dazais. Manau, dar neblogai butu padengt purskiamu laku, bet as nespejau - vazeles buvo prichvatizuotos blush2.gif
*

o koks tas purskiamas lakas? as nulakavau toki vazoniuka ant purskiamu,tai man pazaliavo blush2.gif
Terra2
QUOTE(kabarksta @ 2010 03 22, 17:07)
*

ar yra ir purškiamas lakas, ar turit omeny plaukų laką? Aš esu bandžiusi su plaukų laku, bet nepatiko. Gal todėl, kad specialiai nusipirkau labai pigų ir prastą. Š...das ir yra š...das!
kabarksta
QUOTE(Terra2 @ 2010 03 22, 17:14)
ar yra ir purškiamas lakas, ar turit omeny plaukų laką? Aš esu bandžiusi su plaukų laku, bet nepatiko. Gal todėl, kad specialiai nusipirkau labai pigų ir prastą. Š...das ir yra š...das!
*

As turiu purskiama automobilini laka Feesto, bet raso, kad jis tinka iv. daiktams (baldams, dviraciams ir pan.).
AGkatulis
As nulakavau medienos laku ir tai man darbelis per skystas is vyteliu jie tokie kieti, stiprus g.gif o is laikrasciu man taip tvirtai nesigauna verysad.gif
Gera
[quote=kabarksta,2010 03 22, 15:45]As pasidariau pora vazeliu (viduje buteliukas, galima pilti vandeni):
Man patinka! P.S. Labai aciu jums uz pamokele! 4u.gif Parodisiu ir as savo pirma blina, dar ne lakota , yra minciu dar perdazyti ir viduje pagrazinti ,bet cia ilga istorija dar.... blush2.gif user posted image
kabarksta
Gera, ner uz ka, dziaugiuosi, jei buvo naudinga drinks_cheers.gif O mokine talentinga, puikus darbas, vertas desimtuko 4u.gif Man ir taip grazu, zaisminga thumbup.gif Beje, ir as dekoju uz pasidalinima patirtim- jau prisisukau plonesniu vyteliu, tik dar nespejau panaudoti blush2.gif
Terra2
Parodisiu ir as savo pirma blina, dar ne lakota , yra minciu dar perdazyti ir viduje pagrazinti ,bet cia ilga istorija dar.... blush2.gif
[/quote]
Vau! Kaip kruopščiai padaryta, puiku!
pmociute
[quote=Gera,2010 03 23, 12:25]
[ Parodisiu ir as savo pirma blina, dar ne lakota , yra minciu dar perdazyti ir viduje pagrazinti ,bet cia ilga istorija dar....

Puikus darbas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
AGkatulis
Gera

Nuostabus darbelis, kaip is parduotuves lentynos thumbup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.