Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: 1 - 4 nėštumo mėnuo
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Aš nėščia! > Vaisiaus vystymasis
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
*Grazina*
Sveikos ax.gif Jungiuosi i jusu burely... Lialiukui mano jau 6sav. nestumas antras mirksiukas.gif aciu D. nepykina,tik sian buvau pas gydytoja tai negirdejo sirdeles tai teks vel eiti po dvieju savaiciu verysad.gif
bet tikekimes viskas bus gerai...
eglaite26
*@ukselio*mamyte* linkiu kad pamatytu plakancia sirdele! tikiuosi viskas bus gerai ir jausiesi gerai 4u.gif
na o as dariausi skana budama 7 savaitei. sirdute planka, vaisius guli isketes rankas sau laimingas (gydytoja taip sake) bet ytare gal gresianti atseit vaisius yra 7sav ir 2 dienos (buvo apziuros metu) o pats tas maiselis kuriame vaisius 6 savaaites ir 3 dienos. Kaip taip gali buti?? reiks eiti daryti dar viena skana svaites pabaigoj, bus 11 sav. nebezinau ka ir galvoti...Gal kam buvo taip?
Žalvarinė
na o aš nuėjau tai gavau nuotraukytę smile.gif. tik va vieno nesuprantu kompiuteris parašė kad 6savaitės ir viena diena (tai techniškai 7savaitė). gydytoja sakė 6savaitė, o apie širdelės plakimą nė žodžio sekantis vizitas 02-08. tai išsiklausinėsiu. beje kokie geri gydytojai yra šeškinės polklinikoj?
*Grazina*
QUOTE(Žalvarinė @ 2010 07 21, 18:44)
na o aš nuėjau tai gavau nuotraukytę smile.gif. tik va vieno nesuprantu kompiuteris parašė kad 6savaitės ir viena diena (tai techniškai 7savaitė). gydytoja sakė 6savaitė, o apie širdelės plakimą nė žodžio sekantis vizitas 02-08. tai išsiklausinėsiu. beje kokie geri gydytojai yra šeškinės polklinikoj?
*

tai pas mus toks pats terminas,tai gydytoja liepe ateiti po dvieju sav.,nes negirdejo sirdeles plakimo.. unsure.gif
Corsica
QUOTE(*@ukselio*mamyte* @ 2010 07 21, 19:25)
tai pas mus toks pats terminas,tai gydytoja liepe ateiti po dvieju sav.,nes negirdejo sirdeles plakimo.. unsure.gif
*

Nesijaudinkit, merginos, sirdeles plakima dazniausiai gydytojai pamato, kai yra 7 sav. 6 sav. truputi per anksti 4u.gif Taigi kai uz 2 sav. eisim pasirodyti, tada jau tikrai matys. Viskas yra gerai mirksiukas.gif
*Grazina*
QUOTE(wow.as @ 2010 07 23, 11:23)
Nesijaudinkit, merginos, sirdeles plakima dazniausiai gydytojai pamato, kai yra 7 sav.  6 sav. truputi per anksti  4u.gif Taigi kai uz 2 sav. eisim pasirodyti, tada jau tikrai matys. Viskas yra gerai  mirksiukas.gif
*

Aciu 4u.gif
Jolancik
O nuo keliu savaiciu leliuka pradedi jausti? Na kada jis pradeda spardytis? g.gif 4u.gif
medūzytė
sveikutes pagal paskutines mm kaip ten kas skaiciuoja man rodo 6 savaites ir 1 diena buvai pas ginekologe, padare tyrimus lyg viskas gerai, taciau teplioja ir sake kad gresentis, taciau cia ne sita tema unsure.gif bet mane ekoskopijai uzrase tik rugsejo menesiui kodel taip velai ar taip turi buti ar cia tiesiog nesaugo musu gyvybes ir reiktu pasirodyti pas kita daktare? g.gif
Giedre.K.
QUOTE(ign@siux @ 2010 07 27, 11:41)
sveikutes pagal paskutines mm kaip ten kas skaiciuoja man rodo 6 savaites ir 1 diena buvai pas ginekologe, padare tyrimus lyg viskas gerai, taciau teplioja ir sake kad gresentis, taciau cia ne  sita tema unsure.gif bet mane ekoskopijai uzrase tik rugsejo menesiui kodel taip velai ar taip turi buti ar cia tiesiog nesaugo musu gyvybes ir reiktu pasirodyti pas kita daktare? g.gif
*

sveika.
Nenoriu visai gazdinti, bet man kai pradėjo teplioti, nu ir pilvelį labai skaudėti, tai aš iš kart nuvažiavau į ligoninę, ten pažiūrėjo echo ir paguldė į skyrių, nes matė kad leliukui nevisia gerai .. pagulėjau kol viskas nurimo, ir tada paleido smile.gif taigi šiaip manau nepanikuok, bet gali pasirodyti kitaii gydytojai, nes tepliojimas gero nerodo.. yra ten visokių niuansų, kad vaisus tvirtinasi, kad buvusių mėnesinių metu pakraujuojama.. bet aš nuvažiuočiau iki ligoninės, jei viskas gerai, pažiūrės ir paleis 4u.gif
Ocean Sun
QUOTE(Jolancik @ 2010 07 25, 23:38)
O nuo keliu savaiciu leliuka pradedi jausti? Na kada jis pradeda spardytis?  g.gif  4u.gif
*

Pirmu nestumu mazdaug nuo 16 sav. as pajutau tik 20 sav.,o su antru jau daug anksciau apie 14-15 sav. plazdeno drugelis biggrin.gif
medūzytė
QUOTE(Giedre.K. @ 2010 07 27, 14:37)
sveika.
Nenoriu visai gazdinti, bet man kai pradėjo teplioti, nu ir pilvelį labai skaudėti, tai aš iš kart nuvažiavau į ligoninę, ten pažiūrėjo echo ir paguldė į skyrių, nes matė kad leliukui nevisia gerai .. pagulėjau kol viskas nurimo, ir tada paleido  smile.gif taigi šiaip manau nepanikuok, bet gali pasirodyti kitaii gydytojai, nes tepliojimas gero nerodo.. yra ten visokių niuansų, kad vaisus tvirtinasi, kad buvusių mėnesinių metu pakraujuojama.. bet aš nuvažiuočiau iki ligoninės, jei viskas gerai, pažiūrės ir paleis  4u.gif
*

tai as pati kazkaip nesiraminu, taciau padare kraujo tyrimus, jie lyg geri ir daugiau nieko, israse duphaston ir isleido namo, pas gine rugpjucio pabaigoj uzregistravo o ekoskopijai tik rugsejo pradz. tai kazkaip ir nesuprantu kodel taip velina, jei butu kas negerai tai turetu atidziau dometis g.gif o kai esu pas sita gine uzsiregistravus tai toj pacioj poliklinikoj jau pas kita man atrodo neina, nezinau, o kur kitur kreiptis net neisivaizduoju, nes kaip ir vilniuje dar neseniai gyvenam, tokiu dalyku niekada nereikejo niekur kreiptis ir dometis, tad nieko nezinau doh.gif
*Grazina*
QUOTE(ign@siux @ 2010 07 27, 14:08)
tai as pati kazkaip nesiraminu, taciau padare kraujo tyrimus, jie lyg geri ir daugiau nieko, israse duphaston ir isleido namo, pas gine rugpjucio pabaigoj uzregistravo o ekoskopijai tik rugsejo pradz. tai kazkaip ir nesuprantu kodel taip velina, jei butu kas negerai tai turetu atidziau dometis g.gif o kai esu pas sita gine uzsiregistravus tai toj pacioj poliklinikoj jau pas kita man atrodo neina, nezinau, o kur kitur kreiptis net neisivaizduoju, nes kaip ir vilniuje dar neseniai gyvenam, tokiu dalyku niekada nereikejo  niekur kreiptis ir dometis, tad nieko nezinau doh.gif
*

Siaip patarciau nuvaziuoti iki VGN,yen labai yra geru gydytoju ir echo daro vietoj,nereikia laukiti iki rugsejo ar kito menesio...As pati lankausi pas gyd.Kitoviene labai sauni daktare antra leliuka gimdysiu pas ja...Aisku 1konsultacija kainuoja 50lt.,bet as isitikinusi ir bet kokiu laiku galiu jai skambinti klausti kas netaip...
Taigi pagalvok..

O mano pilvuzas jau auga jauciuosi bisky issiputus manau delto,kad antras vaikelis.. tikrai nesijauciu kaip 7sav. nestumas..,o visas 16sav. bigsmile.gif
medūzytė
Sveikos, siandien buvau privaciai pas viena daktare, superiskai viska paaiskino, nuramino kad viskas gerai papasakojo viska padare nuotraukyte sidute jau tukseno, maciau wub.gif drasiai galiu teikti kad mums jau daugiau kaip sesios savaites, tik deja trecios liniuotes neleidzia isideti ax.gif
kiskiene
aukselio mamyte, mano irgi pilvukas didesnis nei turetu buti:) Na ne 16 savaitej jauciuosi, bet kai atsistojau salia penkta menesi pirmakart besilaukiancios, tai atrodem panasiai bigsmile.gif
O ign@siux galeciau irgi pasakyti, kad reiktu pasirodyti pas dar kazka. ZInoma, dave duphaston ir gydytoja isitikinusi, kad viska jis isspres, bet turi aiskiai zinoti, del ko teplioja - gal placenta atsiskyrineja, tada turi labai saugotis. Vien vaistais visko neisspresi, nors jie ir laaabai padeda. Turi tau aiskiai ivardinti gresiancio persileidimo priezasti. Bet pats svarbiausias dalykas nestumo metu - maksimaliai pozityvus mastymas - su pirmuoju buna daznai del nezinojimo baisu ir labai jaudinames, bet net ir baisiausiai mums skambantiems zodziams turim rasti jegu pasakyti - buna ir blogiau, as viska sugebesiu:) Sekmes, nestuke.gif
MazyteFeja
Sveikutės mirksiukas.gif
Keliauju ir aš pas jus su savo dygstančiu pilvuku, nors atrodo dar ankstoka jam dygti, juolab kad tai mano 1 nestuke.gif , bet gal dėl to, kad stuburas per pilvą beveik matydavosi biggrin.gif
Į polikliniką pateksiu tik kitą savaitę, todėl dėl visokiausių neramumų ir skausmelių jau porą sykių buvau privačiai nuvažiavusi. Abu kartus parodė ką ten pilvelyje turiu. 2 syk jau ir širdutę mačiau - kas tėveliui TOOOKĮ įspūdį paliko biggrin.gif lotuliukas.gif

Lengvo visoms nešiojimo 4u.gif
TamsiMergaite
As ir laukiu nesulaukiu kada patvirtins kad viskas gerai. nepaleisiu savo vaiko.

Labai negerumai puola. Nieko nesinori tik miegoti. Na ir dar vemti. doh.gif
*Grazina*
QUOTE(TamsiMergaite @ 2010 07 31, 16:41)
As ir laukiu nesulaukiu kada patvirtins kad viskas gerai. nepaleisiu savo vaiko.

Labai negerumai puola. Nieko nesinori tik miegoti. Na ir dar vemti.  doh.gif
*

Pamatysi,kad viskas bus gerai tavo mazyliukui wub.gif Na vemti tai tikiu,kad norisi doh.gif as su pirmu nestumu tai daug geriau vandens tai man padedavo,o va db visai nepykina... thumbup.gif As treciadieny einu pas gydytoja,idomu kaip ten su sirdele leliuko mano..,nes praeita karta negirdejo,db bus 8sav. tai manau,kad viskas bus geraii.. mirksiukas.gif
MazyteFeja
Ir aš miegojau, bet dabar jau po truputį tvarkosi tas reikaliukas smile.gif
*Grazina*
QUOTE(MazyteFeja @ 2010 08 02, 11:56)
Ir aš miegojau, bet dabar jau po truputį tvarkosi tas reikaliukas  smile.gif
*

Taip dazniausiai buna,kad nuo 10-12sav. viskas statosi i vietas thumbup.gif
spindulele
sveikos, ir man taip budavo iki 12 savaites, tik miegodavau iri Wc begdavau, energijos nulis budavo, bet kai suejo 12ta savaitele viskas pasikeite, db ir jegu atsirado, ir miegot daug nereikia smile.gif
*Grazina*
Su didziausiu liudesiu palieku jusu temele,nes ryt is ryto man darys valyma,nes vaisiukas neissivystes.. verysad.gif verysad.gif
Lengvo nestuke.gif visoms..
Jolancik
QUOTE(*@ukselio*mamyte* @ 2010 08 05, 20:23)
Su didziausiu liudesiu palieku jusu temele,nes ryt is ryto man darys valyma,nes vaisiukas neissivystes.. verysad.gif  verysad.gif
Lengvo  nestuke.gif  visoms..
*

Uzjauciu verysad.gif
Zwaaaigzdute
QUOTE(*@ukselio*mamyte* @ 2010 08 05, 20:23)
Su didziausiu liudesiu palieku jusu temele,nes ryt is ryto man darys valyma,nes vaisiukas neissivystes.. verysad.gif  verysad.gif
Lengvo  nestuke.gif  visoms..
*

uzjauciu, laikykis unsure.gif 4u.gif
krispi
sveikos mergaites, as toj temelej pirma karta, bet kadangi esu antra karta nestuke.gif tai idomu paskaitinet.
ir pasirodo,kad ne tik as cia tokia išsiputus nors man kokia16 savaite, bet jauciuos kad jau daugiau laiko negu 4 men. ir pilvas net daktarei uzkliuvo ir kas keisciausia kad dar tikslaus dydzio nenustato man kokiu 2-3 sav. paklaida, nu menesio gale sake gal jau tiksliau pasakys.
tikiuos rasiu su kuo sioj temelej pabendraut, nes po 6 metu pertraukos tai daug kas kitaip ir atrodo ir primirsau jau daug ka.
MazyteFeja
Kaip smagu, kad čia mūsų nestuke.gif daugėja smile.gif
krispi, prisiminsi ir dar patarsi mums naujokėlėms 4u.gif smile.gif
giedrepm
sveikos nestuke.gif
as taip jungiuos prie jusu. mums tik penkios savaites, o as jau maciau mazuliuka per echoskopija. man prasidejo kraujavimas,tai teko ja daryti, verysad.gif bet as cia pas jus su klausimu, ar kam nors buvo uzejusi depresija? man lenda visokios mintys del ateities, lb baisu del visko,manau del to ta depresija ir uzejo, nzn kaip cia apsiramint...ir kelt sau nuotaika. unsure.gif tiesa vakar
pralinksmejau kai pamaciau kompiuterije savo mazuliuka, kaip daktare sake puslyte.istikruju vos neapsiverkiau,bet buvau lb pakileta, o sain atsikeliu ir vel tas pats...
Aisy
QUOTE(giedrepm @ 2010 08 27, 06:48)
sveikos  nestuke.gif
as taip  jungiuos prie jusu. mums tik penkios savaites, o as jau maciau mazuliuka per echoskopija. man prasidejo kraujavimas,tai teko ja daryti,  verysad.gif bet as cia pas  jus su klausimu, ar kam nors buvo uzejusi depresija?  man lenda visokios mintys del ateities, lb baisu del visko,manau del to ta depresija ir uzejo, nzn kaip cia apsiramint...ir kelt sau nuotaika. unsure.gif tiesa vakar
pralinksmejau kai pamaciau kompiuterije savo mazuliuka, kaip daktare sake puslyte.istikruju vos neapsiverkiau,bet buvau lb pakileta, o sain atsikeliu ir vel tas pats...
*

Cia ne depresija, o hormonai isdykauja su nuotaiku kaitomis smile.gif Man irgi buna atsikeliu ryte ir nuotaika tokia bloga, kad ir saviski ir visus aplink galeciau sudraskyti is niekur nieko. Kita diena jau buna geriau.. Nusiramink, kai nuotaika negera, pasiskaityk internete koks didelis tavo zirniukas ir pakils nuotaika 4u.gif
Na man siandien jau 7 savaite prasideda. Kolkas dideliu blogumu nejauciu. Tik galva paskauda kartais ir miegutis suima dazniau.. Pykinimu ir vemimu ir su pirmus nestumu neturejau,tai manau ir dabar gal mane aplenks ax.gif
Apola
visai neseniai suzinojau, kad laukiuosi. pagal mmm pirma diena turetu buti jau 6 sav. taciau snd nuejusi pas gine, ji patikino, kad zirniukas yra per mazas ir atitinka 3 sav. verysad.gif gyd tegia, jog nestumas gali buti nesivystantis arba, kad as pastojau tik rugpjucio gale(o ne liepos gale). tikimybes tam yra, nes su vyru nesisaugojom kaip tik pries 3 sav.
taigi, snd mane apziurejo vaginaliniu budu echoskopu, ir ketvirtadieni liepe ateiti dar karta, pasiziuret ar zirniukas juda ar ne. idomu, ar verta cia taip daznai echoskopuotis, gal palaukt pvz iki kito 4dienio ir tada eiti pas gine apziurai, kai jau bus praejusi pilna savaite? g.gif nes kazin, ar per 3 dienas kas nors ten pasikeis...
nestumo simptomai yra - krutine skauda, isbrinkus visa, pilvo apacia maudzia, tik nepykina. idomu, ar tokie pozymiai buna jau 3 sav? ar cia man tikrai zirniukas nebesivysto? verysad.gif
o gal geriau daktares reikalauti kraujo tyrima daryti, ne echoskopuoti? g.gif
*Puika*
QUOTE(Bordini @ 2010 09 06, 16:49)
visai neseniai suzinojau, kad laukiuosi. pagal mmm pirma diena turetu buti jau 6 sav. taciau snd nuejusi pas gine, ji patikino, kad zirniukas yra per mazas ir atitinka 3 sav. verysad.gif gyd tegia, jog nestumas gali buti nesivystantis arba, kad as pastojau tik rugpjucio gale(o ne liepos gale). tikimybes tam yra, nes su vyru nesisaugojom kaip tik pries 3 sav.
taigi, snd mane apziurejo vaginaliniu budu echoskopu, ir ketvirtadieni liepe ateiti dar karta, pasiziuret ar zirniukas juda ar ne. idomu, ar verta cia taip daznai echoskopuotis, gal palaukt pvz iki kito 4dienio ir tada eiti pas gine apziurai, kai jau bus praejusi pilna savaite? g.gif  nes kazin, ar per 3 dienas kas nors ten pasikeis...
nestumo simptomai yra - krutine skauda, isbrinkus visa, pilvo apacia maudzia, tik nepykina. idomu, ar tokie pozymiai buna jau 3 sav? ar cia man tikrai zirniukas nebesivysto? verysad.gif
*

Geriau pasidaryk kraujo tyrimus rytoj ir po kokiu keliu dienu.Jei skaiciukai dideja, tai reiskia viskas gerai ir paciai bus ramiau, o tada po keliu savaiciu ir pas gine nubek, nebet kraujuot pradesi...
inmama
QUOTE(Bordini @ 2010 09 06, 15:49)
taigi, snd mane apziurejo vaginaliniu budu echoskopu, ir ketvirtadieni liepe ateiti dar karta, pasiziuret ar zirniukas juda ar ne. idomu, ar verta cia taip daznai echoskopuotis, gal palaukt pvz iki kito 4dienio ir tada eiti pas gine apziurai, kai jau bus praejusi pilna savaite? g.gif  nes kazin, ar per 3 dienas kas nors ten pasikeis...
*

jo hcg tyrimukas tau pades smile.gif o jei gyveni vln tai net per pora valandu suzinosi atsakyma nestuke.gif

norejau kitu merginu paklausti, kelinta savaite pamate jusu vaikelio sirdies plakima?
medūzytė
QUOTE(inmama @ 2010 09 07, 18:15)
norejau kitu merginu paklausti, kelinta savaite pamate jusu vaikelio sirdies plakima?
*

Sveikutes 4u.gif as pas gine nuejau sestos savaites viduriukyje sirdute plake pilnu ritmeliu mirksiukas.gif
MazyteFeja
QUOTE(inmama @ 2010 09 07, 17:15)

*

Man kai buvo 5 sav. dar tik pūslytę matė, o kitą sykį lankiausi po 3 sav. buvo 8 sav ir 2 d. plakė kaip geniukas thumbup.gif
*Puika*
aš ir kai buvau 8 sav ir 5 dienos, tai puikiai plakė, o ankščiau ir tik mažą puslytę tematė.. labai jau anksti nubėgau ax.gif
sinita
sveikos,
man ~5 savaites, gyd liepe pasirodyt apie 8 savaite, nes ten kur lankiausi, tai tik echo padare, nestukiu jie neseka. ar normalu vestis vyra kartu darytis echo 8 savaite, noriu, kad irgi isgirstu sirdele ax.gif ar dar per anksti? blush2.gif
*Puika*
QUOTE(sinita @ 2010 09 11, 15:38)
sveikos,
man ~5 savaites, gyd liepe pasirodyt apie 8 savaite, nes ten kur lankiausi, tai tik echo padare, nestukiu jie neseka. ar normalu vestis vyra kartu darytis echo 8 savaite, noriu, kad irgi isgirstu sirdele ax.gif ar dar per anksti? blush2.gif
*

Dar manau per anksti. Juk dažniausiai dar echo daro per apačią, tai ar bus tau jauku su vyru? Šiaip ar taip,manau dar palaukti smile.gif
Natele
QUOTE(Bordini @ 2010 09 06, 16:49)
*

Kiek zinau, sis HCG tyrimas mokamas, kazin ar siuntimus raso, ypac dar tokiam nestume... Tai nezinau, ar verta reikalaut is gydytojos, ne visur ji ir daro, paciai savo noru nebent eit.
AisLu
QUOTE(*Puika* @ 2010 09 13, 08:12)
Dar manau per anksti. Juk dažniausiai dar echo daro per apačią, tai ar bus tau jauku su vyru?  Šiaip ar taip,manau dar palaukti smile.gif
*

8 savaite man echo jau dare per virsu ir viskas puikiai matesi wub.gif
bee
Kaip įdomu, taip visoms anksti echo daro.
O man gydytoja pasakė, kad tik nuo 18 sav darys.... g.gif unsure.gif Mums dar tik 12 savaitėlių...
O taip įdomu pažiūrėti, kaip jis ten gyvena, kaip širdutė plaka...
Gal pasikeisti gydytoją, ar čia taip normalu?
Ruby Tuesday
QUOTE(bee @ 2010 09 13, 11:41)
Kaip įdomu, taip visoms anksti echo daro.
O man gydytoja pasakė, kad tik nuo 18 sav darys.... g.gif  unsure.gif  Mums dar tik 12 savaitėlių...
O taip įdomu pažiūrėti, kaip jis ten gyvena, kaip širdutė plaka...
Gal pasikeisti gydytoją, ar čia taip normalu?
*

Man sake, kad tik nuo 9-10 sav. darys, bet as jau siandien vaziuosiu, ir siaip ginei nemazai klausimu turiu, ir zinau, kad jau bent puslyte matys, tai noriu isitikinti, kad viskas tokio dydzio, kaip ir turi buti smile.gif

Labai keista, kad gydytoja taip ilgai nenori daryti g.gif Gal tikrai vertetu pasikeisti gydytoja, juk kiek galima laukti doh.gif
Angel1203
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2010 09 15, 11:55)

sveikos as pirma kart buvau pas gine kai man buvo 7 savaites ir jau maciau sirdele plakancia ir nuotrauka padare aisku ten nieko nesimate tik toks kleckiukas vaikelis buvo 1 cm dabar eisiu rugsejo 29 jauciu vel ziures bet man jau bus 15 savaiciu tai gal pamatysiu jau ka rimtesnio blush2.gif
O kaip jusu pilvas atrode 13-14 savaite ar mates pakitimas man tai jau jauciasi kad jis pucias biski
maskanyte
QUOTE(Angel1203 @ 2010 09 16, 14:22)
sveikos as pirma kart buvau pas gine kai man buvo 7 savaites ir jau maciau sirdele plakancia ir nuotrauka padare aisku ten nieko nesimate tik toks kleckiukas vaikelis buvo 1 cm  dabar eisiu rugsejo 29 jauciu vel ziures bet man jau bus 15 savaiciu tai gal pamatysiu jau ka rimtesnio  blush2.gif
O kaip jusu pilvas atrode 13-14 savaite ar mates pakitimas man tai jau jauciasi kad jis pucias biski
*

Man eccho pirma dare 12sav.tai jau matesi maziukas mielas zmogiukas 4u.gif Pilvukas ir jau buvo matyt ne taip jau stipriai bet matesi mirksiukas.gif
*Puika*
QUOTE(Angel1203 @ 2010 09 16, 14:22)
sveikos as pirma kart buvau pas gine kai man buvo 7 savaites ir jau maciau sirdele plakancia ir nuotrauka padare aisku ten nieko nesimate tik toks kleckiukas vaikelis buvo 1 cm  dabar eisiu rugsejo 29 jauciu vel ziures bet man jau bus 15 savaiciu tai gal pamatysiu jau ka rimtesnio  blush2.gif
*

man, tai nelabai dar matosi... vakare gal didesnis būna,kai išpučia, bet šiaip jei gerai pavalgyčiau, tai ir panašiai atrodyčiau smile.gif šiaip sakyčiau nelabai kas matosi..
Angel1203
QUOTE(*Puika* @ 2010 09 16, 15:31)
man, tai nelabai dar matosi... vakare gal didesnis būna,kai išpučia, bet šiaip jei gerai pavalgyčiau, tai ir panašiai atrodyčiau smile.gif šiaip sakyčiau nelabai kas matosi..
*

nu siaip as nesu labai smulki ir lasiniu ant pilvo jisada turejau tai daba man jau uztai ir padidejo greiciau nei kitom biggrin.gif
Ruby Tuesday
As vakar buvau pas gine ir maciau savo pilvuko gyventoja wub.gif Nelabai supratau, kur ten sirdele buvo, man tik toks vienas kamuoliukas matesi, bet gine sake, kad sirdele normaliai plaka smile.gif Taip smagu buvo pamatyti, tokios geros emocijos uzpludo wub.gif
Angel1203
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2010 09 16, 20:38)
As vakar buvau pas gine ir maciau savo pilvuko gyventoja wub.gif Nelabai supratau, kur ten sirdele buvo, man tik toks vienas kamuoliukas matesi, bet gine sake, kad sirdele normaliai plaka smile.gif Taip smagu buvo pamatyti, tokios geros emocijos uzpludo wub.gif
*

wub.gif wub.gif as pirma kart nuejau pas gine lygiai tiek pat laiko kaip tau buvo man atsuko monitoriu sako matai ta judanti taskeli cia plaka sirdeli toks keistas jausmas apeme wub.gif dabar eisiu antra kart labai laukiu jau tureciau pamatyti vaizda o ne taska bigsmile.gif
Jurgel
QUOTE(Angel1203 @ 2010 09 16, 19:42)
wub.gif  wub.gif  as pirma kart nuejau pas gine lygiai tiek pat laiko kaip tau buvo man atsuko monitoriu sako matai ta judanti taskeli cia plaka sirdeli toks keistas jausmas apeme  wub.gif dabar eisiu antra kart labai laukiu jau tureciau pamatyti vaizda o ne taska  bigsmile.gif
*

as irgi pirma karta tik taska maciau, turiu ir nuotraukyte wub.gif pirmadieni einu pas gydytoja tai jau tikiuosi normaliai savo kleckiuka pamatyti wub.gif
kiskiene
Mamos,

ka darom? Pereinam i nauja tema? Nes pilvukai auga, tai jau is ketvirto menesio islipom lyg ir:)))
Kaip jus jauciates? Pas mane tai jau savaite kirmeliukas kruta:) Jauciu labiausiai ryte arba vakare, nors vat ir dabar sedziu, rasau, o ten makaluojasi:)) Aisku, mano jau trecias barsukas, bet sumaisyti su kuo nors tai tikrai sunku. Tik vat dar nezinau, aks ten kruta, reikia eiti ultra daryti, baisiai smalsu:)
oliuka
Sveikos nestuke.gif

Smagu, paskaitinėti info, apie naują gyvenimo tarpsnį. thumbup.gif Mums jau beveik 8sav. Kitą savaitę einu pas ginekologę ir šeimos gydytoją. Žiūrėsiu kaip seksis bendrauti, nes turėjau persirašyti į naują kliniką. Tikiuosi, kad viskas bus OK ir išgirsiu tik geras žinias. O jei ką naudingo sužinosiu, būtinai pasidalinsiu su visom bigsmile.gif
Linkiu visoms laimingo laukimo 4u.gif
Mėlyn@kė
QUOTE(oliuka @ 2010 09 24, 16:11)
Sveikos  nestuke.gif

Smagu, paskaitinėti info, apie naują gyvenimo tarpsnį.  thumbup.gif  Mums jau beveik 8sav. Kitą savaitę einu pas ginekologę ir šeimos gydytoją. Žiūrėsiu kaip seksis bendrauti, nes turėjau persirašyti į naują kliniką. Tikiuosi, kad viskas bus OK ir išgirsiu tik geras žinias. O jei ką naudingo sužinosiu, būtinai pasidalinsiu su visom  bigsmile.gif
Linkiu visoms laimingo laukimo  4u.gif
*

sveika prisijungusi, tau irgi gražaus ir laimingo nešiojimo 4u.gif man taippat 8 savaitėlės, buvau pas ginę, padarė mums pirmąją nuotraukytę ax.gif wub.gif nieko įžiūrėti dar neina, nes pagal ją tai 1,5cm žirniukas ten pūpso smile.gif 4u.gif
AisLu
Mes vakar su maziuku susitikom wub.gif 10sav+2d tai jau 4cm, rankytes ir kojytes matesi wub.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.