Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Žele , žele tortai ir desertai-4
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Saldumynai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
nerez
TAigi. Žadėjau daryt želė tortą su braškėm. Užpyliau želatiną su karštu vandeniu O reikia lyg tai su šaltu, palaukti kol išbrinks ir tada šildyt... Lyg tai taip pamenu, nes ant pakelio aiškiai neparašyta... Man lėkt naują pirkt, nes tai jau amen, ar vis tiek ji sustings....? Prašau, patarkit greitai....
*dew*
Štai kokius grožius gamina mūsu merginos

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Toliau , gaminame , rodome , konsultuojamės .... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Papildyta:

1 tema
2 tema ir 1-os temos receptų sąrašas

3-a tema
user posted image

RECEPTAI IŠ 2 TEMOS
Mažuliukai želiukai (Cipciukas)
Tortas "Jogurtinis musas" (RiMami)
Želė su varškės rutuliukais (Sikste)
Jogurtinė želė su vaisiais (Olesta)
Sluoksniuotas žele tortas (foto) (Masiania)
Kefyro-grietinės žele (astiti)
Tortas su žele ir biskvitu (foto) (*B.A*)
Putėsis "Paukščių pienas" (vixiuke)
Lengvas ir gaivus pusiau žėlinis torčiukas (paaiškinimas) (laumupė)
Braškių-jogurto putėsiai (alexxandra)
Sluoksniuoti žele tortai (receptas ir daug foto) (Elemire)
Želė kiaušiniai (foto) (Elemire)
Želė kiaušiniai (Cipciukas)
Balta žele (Elemire)
Balta želė (Cipciukas)
Persikinis želiukas su bananais (receptas, paaiškinimas) (Olesta)
Sluoksniuotas želė tortas (paaiškinimas) (Dangė*)
Putėsiai (Povila$)
Putėsiai paprasti ir su kondensuotu pienu (paaiškinimas) (davija)
Biskvitinis pyragas su jogurto žėle (paaiškinimas) (jurguliux)
Varškės desertas su uogomis (vixiuke)
Kondensuoto pieno putėsiai (paaiškinimaspaaiškinimas) (laurindre)
Dviaukštis želė tortas su konservuotais persikais (pjūvio foto, dar vienas želė tortas) (Olesta)

user posted image

ŽELIUKŲ NUOTRAUKOS BE RECEPTŲ IŠ 2 TEMOS
2 žele tortai su vaisiais (sayonara2)
2 žele tortai (Masiania*)
Žele tortas su vaisiais (laurindre)
Sluoksniuotas žele torto gabaliukas (aprašymas) (Saulėgrąža)
Sluoksniuoto želė torto gabaliukas (Muske)
Žele tortas (Zebra)
Sluoksniuotas žele tortas (neramuole)
Maži desertukai (Dai'na)
Sluoksniuotas žele tortas (astiti)
Žele tortas ir desertas(Masiania)
Želė tortas (aprašymas) (lialytia)
Želė tortas (lialytia)
Valentiniškas želiukas-širdelė (aprašymas, paaiškinimas kaip padaro širdeles) (Cipciukas)
Želiukas (@zemuoge@)
Žemuoginis animacinis eksperimentas (Olesta)
Valentino želė-širdelė (lialytia)
Paprastas želiukas (čikuraku)
Želė tortas (aprašymas) (lialytia)
Sluoksniuotas želė tortas-širdelė aprašymas) (laurindre)
Dviaukštis žele tortas (Olesta)
Želė putesiai (pagal Cipciuko "Margų putėsių" receptą) (paaiškinimas dėl papuošimo, paaiškinimas2, patarimas) (Povila$)
Žele tortas (davija)
Želė tortas (astiti)
Želė tortas (lialytia)
Želė tortas (rugiagele26)
Dvisluoksnis želė tortas (aprašymas) (liusijana)
Želė tortas, puoštas šokoladine glazūra ir vyšniomis (aprašymas) (liusijana)
Žele tortas (Dai'na)
Baltasis želiukas (lialytia)
Braškių-jogurto putėsiai (JOLKA999)
Sluoksniuotas želė tortas su bananais (eglejk)
Dryžuotasis želiukas (lialytia)
Paukščių pienas pagal šį receptą) (*B.A*)
Želė tortas su apelsinais (Dange*)
Velykiniai puskiaušiniai su mėlynėmis (aprašymas)(eglejk)
Želė tortas su vaisiais (lialytia)
Daug želė tortų nuotraukų ir želė-kiaušiniai (Monse)
Želė tortas (laimasa)
Putėsiai su kondensuotu pienu pagal laurindrę (lialytia)
Tortas su putėsiais ir želės gabaliukais (Monse)
Želė tortas su daug vaisių ir Mėtinis-ananasinis želiukas (aprašymas, paaiškinimas) (Cipciukas)
Želiukas su kriauklytėmis (daividija)
Sluoksniuotas želė tortas (diora)
Želė tortas (spin2liux)

KITI ŽELE TORTAI IR DESERTAI

Želė tortas su vaisiais (Elžbieta)
Želė tortas su vaisiais (Elžbieta)
Vyninių drebučių pyragaičiai (Elžbieta)
Nesilpnų nervų savininkams. Želė šokolade (Elžbieta)
Kinrožės arbatos drebučiai su cinamoniniais obuoliais (Elžbieta)
Obuoliniai pyragaičiai (Elžbieta)
Saldainiai "Paukščių pienas" (Elžbieta)
Jogurtinis tortas su persikais (kita šio torto foto) (Elžbieta)
Gaivus torčiukas (londonas)
Tortas su vynuogėm ir prancūzišku kremu SABAYON (Inočka)
Jogurtinis tortas su vaisiais (inetum)
Braškių ir jogurto tortas (papalike)
Tortas "Paukščių pienas" (limita)

user posted image

NESALDŪS ŽELE RECEPTAI
Nesaldūs želė: "Paukštienos kepenėlių putėsiai su vyno drebučiais", Liežuvis želė žiede", "Silkės suktinukai drebučiuose", "Želė su frikadelėmis", "Vištienos drebučiai", "Varškės užkandis su lašiša", "Receptas deserto su uogom pagal Mari", "Silkė želė žiede"
Nesaldūs žele tortai
Valentinos daržovių žiedas
Silkė želė žiede

CIPCIUKO PATARIMAI:
Cipciuko patarimas dėl želatinos
Cipciuko patarimas kiek dėti želatinos
Dėl želės sluoksniavimo, kad neatsiskyrinėtų sluoksniai
Aurinija
Ačiū už tokią naują gražią temą 4u.gif Bus ką studijuoti man dabar smile.gif

Aš šian pasidariau želė putėsių, skanumėlis thumbup.gif O dabar iškilo klausimas. Gal būtų skanu pasidaryt sluoksnį želė iš naminių obuolių sulčių? rolleyes.gif
zebenkstiejka
Nežinau ar šiton temon klaust, bet pabandysiu ax.gif
Ieškojau interneto platybėse jogurtinių želė tortų receptų.. radau nemažai, bet darant vistiek susidūriau su keliais klausimais:
Jogurtinė želė dažniausiai susideda iš jogurto, želatinos, kartais dar sulčių, ir grietinėlės. Nesupratau, ar reik pirma padaryt plaktą grietinėlę, ir tada įmaišyt ją į jogurtinę masę, ar tiesiog supilt neplaktą ir viską paplakt? blink.gif

Ir dar biski susigadinau nuotaiką, kai išdėliojau formos dugne ornamentus iš vaisių, užpyliau želė sluoksnį, ir amen mano ornamentams- nedanešiau iki šaldytuvo, išsitabalavo jie verysad.gif tai kaip daryt? biski pilt želės, pastingdyt ir tada "įkaišiot" ornamentus.. ar kaip unsure.gif
Gyvsidabris
Labai gražūs torčiukai thumbup.gif

Ir aš labai mėgstu žėlė tortus. Bet paskutinį kartą, Naujųjų sutikimui, nusprendžiau padaryti žėlė mažose formelėse.

user posted image

user posted image
Solen
bigsmile.gif kaip apetitnai atrodo thumbup.gif ,net seile nutyso beziurint....o is kur tokiu formeliu mazu gavai g.gif
*dew*
QUOTE(Aurinija @ 2010 01 28, 21:19)
Ačiū už tokią naują gražią temą  4u.gif  Bus ką studijuoti man dabar smile.gif

Aš šian pasidariau želė putėsių, skanumėlis  thumbup.gif  O dabar iškilo klausimas. Gal būtų skanu pasidaryt sluoksnį želė iš naminių obuolių sulčių?  rolleyes.gif
*

manau kad labai tiktu, prie saldzios zele imaisytas saldziarugsciu obuoliu zeles sluoksnis bigsmile.gif man tokia mintis nesove, reiktu pabandyti ax.gif

QUOTE(zebenkstiejka @ 2010 01 29, 02:47)
Nežinau ar šiton temon klaust, bet pabandysiu  ax.gif
Ieškojau interneto platybėse jogurtinių želė tortų receptų.. radau nemažai, bet darant vistiek susidūriau su keliais klausimais:
Jogurtinė želė dažniausiai susideda iš jogurto, želatinos, kartais dar sulčių, ir grietinėlės. Nesupratau, ar reik pirma padaryt plaktą grietinėlę, ir tada įmaišyt ją į jogurtinę masę, ar tiesiog supilt neplaktą ir viską paplakt?  blink.gif

Ir dar biski susigadinau nuotaiką, kai išdėliojau formos dugne ornamentus iš vaisių, užpyliau želė sluoksnį, ir amen mano ornamentams- nedanešiau iki šaldytuvo, išsitabalavo jie  verysad.gif tai kaip daryt? biski pilt želės, pastingdyt ir tada "įkaišiot" ornamentus.. ar kaip  unsure.gif
*

na as neesu eksperte, bet grietineles atskirai neplakciau, tiesiog sumaisyciau viska kartu ir deciau tirpinta zelatina g.gif o del ornamentu, tai isdeliokite juos, iskart dekite i saldytuva ir atsargiai su saukstu pilkite zeles, labai mazai, kad nesemtu ornamentu, ir kad jie nepakiltu, tada kai sustenks zele, pilkit vel, jau galit daugiau, bet lai dar neapsemia, kai uzstenks antras sluoksnis, tada jau drasiai galite pilti pilna forma mirksiukas.gif svarbiausia kad ornamentai gerai isitvirtintu
QUOTE(Gyvsidabris @ 2010 01 29, 14:10)
Labai gražūs torčiukai  thumbup.gif

Ir aš labai mėgstu žėlė tortus. Bet paskutinį kartą, Naujųjų sutikimui, nusprendžiau padaryti žėlė mažose formelėse.

*

labai faini zeliukai wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Dai'na @ 2010 01 29, 14:26)
bigsmile.gif kaip apetitnai atrodo thumbup.gif ,net seile nutyso beziurint....o is kur tokiu formeliu mazu gavai g.gif
*

kaip matau formeles skirtos sokoladiniams saldainiams daryti smile.gif
Gyvsidabris
QUOTE(Dai'na @ 2010 01 29, 15:26)
*

Visos Tupperware silikoninės formelės
laurindre
QUOTE(zebenkstiejka @ 2010 01 29, 02:47)
Nežinau ar šiton temon klaust, bet pabandysiu  ax.gif
Jogurtinė želė dažniausiai susideda iš jogurto, želatinos, kartais dar sulčių, ir grietinėlės. Nesupratau, ar reik pirma padaryt plaktą grietinėlę, ir tada įmaišyt ją į jogurtinę masę, ar tiesiog supilt neplaktą ir viską paplakt?  blink.gif

*

Galima grietinele ir plakti, esu bandziusi ir taip, gauna labiau panasu i putesius, man kazkaip riebokai g.gif Man asmeniskai skaniau tik imaisyta, as tiesiog zelatina grietineleje istirpdau 4u.gif Kai atvesta, supilu jogurta 4u.gif
Papildyta:
Dew, pamirsau svarbiausia doh.gif Labai graziai sukurta temute wub.gif Labai aciu uz naujus namucius 4u.gif
*dew*
QUOTE(laurindre @ 2010 01 29, 20:34)

Dew, pamirsau svarbiausia doh.gif  Labai graziai sukurta temute wub.gif Labai aciu uz naujus namucius 4u.gif
*

blush2.gif oj ner uz ka, nukopinau, dar biskeli dadejau 4u.gif
laurindre
Yra uz ka, visa savaite niekas naujos temutes nesukure, o tu atejai ir dar tokia grazia sukurei wub.gif
Reikia kazka imesti temai pagrazinti g.gif

[attachmentid=192339]
*dew*
QUOTE(laurindre @ 2010 01 29, 21:07)
Yra uz ka, visa savaite niekas naujos temutes nesukure, o tu atejai ir dar tokia grazia sukurei wub.gif
Reikia kazka imesti temai pagrazinti g.gif

[attachmentid=192339]
*

sakes kaip nerealiai atrodo, ale grazu su tom braskem, tik dabar jos neskanios ir brangios, o sezonas dar toli doh.gif
*dew*
cia toks tepat lepat doh.gif
user posted image
Aurinija
Na, gi gražūs tie jūsų darbai nepaprastai 4u.gif Aš vakar padariau pirmą gaminį žėlė žiede, likau sužavėta rolleyes.gif Forma tokia graži ir žėliukas taip lengvai išslydo, na super thumbup.gif Ir dabar turiu klausimėlį. Kaip reiktų padaryt sluoksnį su šaldytom braškėm arba mėlynėm? Stingdinti jogurte?
laurindre
Turejau valentinini vietoj braskiu sirdeles is raudonos zele, bet nuotraukos kompe jau nerandu. Tai sitam braskes vietoj sirdeliu. mirksiukas.gif Jis, zinoma, braskiu sezono metu darytas bigsmile.gif
*dew*
QUOTE(Aurinija @ 2010 01 30, 22:43)
Na, gi gražūs tie jūsų darbai nepaprastai  4u.gif Aš vakar padariau pirmą gaminį žėlė žiede, likau sužavėta  rolleyes.gif  Forma tokia graži ir žėliukas taip lengvai išslydo, na super  thumbup.gif  Ir dabar turiu klausimėlį. Kaip reiktų padaryt sluoksnį su šaldytom braškėm arba mėlynėm? Stingdinti jogurte?
*

galite jogurte arba zeleje, pasiruosiat 2 pokelius pvz braskiu zeles uzpilat 500 ml vandens ir paskui trintas braskes 4u.gif patarciau kad jos butu su cukrumi thumbup.gif nes paskui bus rugstu doh.gif
dvija
Dieve,kaip gražu bigsmile.gif Kaip tik turiu kelių rūšių želė.Reikės šiandien ką nors pagaminti ir man.Ačiū už įdėjas thumbup.gif
*dew*
QUOTE(dvija @ 2010 01 31, 13:32)
Dieve,kaip gražu bigsmile.gif Kaip tik turiu kelių rūšių želė.Reikės šiandien ką nors pagaminti ir man.Ačiū už įdėjas thumbup.gif
*

sekmes mirksiukas.gif
Aurinija
QUOTE(*dew* @ 2010 01 31, 10:00)
galite jogurte arba zeleje, pasiruosiat 2 pokelius pvz braskiu zeles uzpilat 500 ml vandens ir paskui trintas braskes 4u.gif patarciau kad jos butu su cukrumi thumbup.gif nes paskui bus rugstu doh.gif
*

Tai taip, pas mane trintos su cukrumi šaldiklyje jau biggrin.gif Padariau želiuką su ledais, trintom braškėm, žėle. Ryt žiūrėsiu, kas išeis biggrin.gif
*dew*
QUOTE(Aurinija @ 2010 01 31, 22:20)
Tai taip, pas mane trintos su cukrumi šaldiklyje jau  biggrin.gif  Padariau želiuką su ledais, trintom braškėm, žėle. Ryt žiūrėsiu, kas išeis  biggrin.gif
*

lauksim foto 4u.gif
Aurinija
QUOTE(*dew* @ 2010 01 31, 22:52)
lauksim foto 4u.gif
*

Na, nufotografavau, bet gėda įkelt... blush2.gif Toks paprastutis, be papuošimų, be nieko, o dar su telefonu fotografavau, nes fotoaparatas sugedo.. doh.gif Ryt gal pamėginsiu įkelt. Bet jau skonis.. Pasaka wub.gif
*dew*
QUOTE(Aurinija @ 2010 02 01, 21:29)
Na, nufotografavau, bet gėda įkelt...  blush2.gif Toks paprastutis, be papuošimų, be nieko, o dar su telefonu fotografavau, nes fotoaparatas sugedo..  doh.gif  Ryt gal pamėginsiu įkelt. Bet jau skonis.. Pasaka  wub.gif
*

nu jau tik nesigedykit mirksiukas.gif
Gitusia
Ačiū *dew* už naują temą wub.gif
user posted image

Vieną želiuką jau nešiaus į balių, o šiam šeštadieniui užsakytas dar vienas wub.gif
Kaip tik idėją pametėjot apie braškes, įdėsiu kelias pirktines, juk nešant į balių vaizdas itin svarbus!
*dew*
QUOTE(Gitusia @ 2010 02 02, 16:26)
Ačiū *dew* už naują temą  wub.gif
user posted image

Vieną želiuką jau nešiaus į balių, o šiam šeštadieniui užsakytas dar vienas wub.gif
Kaip tik idėją pametėjot apie braškes, įdėsiu kelias pirktines, juk nešant į balių vaizdas itin svarbus!
*

nera uz ka 4u.gif
drinks_cheers.gif o braskes labai puosniai atrodo wub.gif
Aurinija
O kodėl man neišeina įkelt foto? unsure.gif Dingsta tiesiog ji unsure.gif
*dew*
QUOTE(Aurinija @ 2010 02 02, 20:11)
O kodėl man neišeina įkelt foto? unsure.gif  Dingsta tiesiog ji  unsure.gif
*

blink.gif kai ikeliate prieda, spauskit prideti, o tada siuskit zinute, bet man isikelia ir be pridejimo g.gif
jola1
Ir as ilgai sedejau sitoj zeliuku temoj , oji tikrai netrumpa smile.gif , nusprendiau paeksperimentuot su zele. Pirmas blynas aisku prisvylo, antra atiduodu jusu teismui
jola1
norejau ideti foto bet nepavyko. O jus merginos saunuoles thumbup.gif cia tiek grozybiu prisiziurejau ir nemazai ismokau is jusu 4u.gif
laurindre
Tiesiai galesi kelti, tik kai turesi 100 zinuciu 4u.gif
daividija
QUOTE(jola1 @ 2010 02 03, 19:45)
norejau ideti foto bet nepavyko. O jus merginos saunuoles  thumbup.gif  cia tiek grozybiu prisiziurejau ir nemazai ismokau is jusu  4u.gif
*

Tai kelk per kitur cia,idek nuotrauka,tada nukopijuok antra eilute ir tiesiai perkelk i rasymo laukeli,nereikia jokiu IMG spausti.
linanil
Sveikutės 4u.gif

Na ir šaunuolės Jūs, žaviuosi sukurtais grožiais Jūsų.
user posted image

Skaitinėjau ir pati sumasčiau padaryti. Vakar nusipirkau ir TW žiedą tą. ax.gif
Perskčiau sąžiningai temukes, va tada ir susisuko man galva rolleyes.gif

Tai vat ką aš turiu, jogurtas, grietinėlė, šaldytos vyšnios, braškės, konservuoti persikai ir nusipirkau Dr.Oetker želatinos ir želės.

1. Tai dabar tikslinuosi, pvz 1l jogurto pakanka želatinos pakelio (Dr.Oetker 20 g.) ir kaip supratau ją reikią tirpinti vandenyje šiltame tai gautusi daugiau nei 1 l. ? Nenoriu kad ji būtų žiauriai kieta, bet kad ir šaukštu nereiktu semti blush2.gif

2. Ir dar , galiu maišyti želatina, grietinėlę ir šaldytas braškes nededama papildomai vandens? Nes buvau radusi, kad visu pirma 0,5 l vandenyje reikia ištirpinti želė, o aš su želatina bandyti noriu, bet kaip suvokiu tai taip pat turėčiau mažame kiekyje vandens išsitirpinti....
Būsių dėkinga už atsakymus, labai atsiprašau jei turėsit kartotis blush2.gif
laurindre
Zelatinai istirpinti nereikia tiek daug vandens, tik, kad apsemtu 4u.gif 1 l vandens zelatina nebus labai kieta, net gerokai drebanti 4u.gif
jola1
Aciu merginos uz patarimus del nuotrauku.Muset labai norit mano zeliukus pamatit g.gif biggrin.gif pabandysiu idet tas nuotraukas
linanil
Niu ir aš jau baigiau darbukus su tortuku smile.gif

jola1, laukiam laukiam mirksiukas.gif
Aurinija
Nu va, bandau įkelt savo foto biggrin.gif Pirmas gaminys želė žiede, tai tiesiog paprasti putėsiai. Tai nepykit už paprastumą biggrin.gif Bet jau skonis man... wub.gif

user posted image
flooding
Sveikos, šiandien SB konstravau želė torčiuką, viskas būtų puiku, jei ne tas jogurtas doh.gif Daugiau nebedarysiu su jogurtu...Gal reiktų su grietine pabandyt? g.gif Ar jau būtų per riebu? g.gif
S.N.A.S
QUOTE(flooding @ 2010 02 05, 01:18)
Daugiau nebedarysiu su jogurtu
*

o kas pastarajam nutiko? želatino neatitaikėt? g.gif
linanil
QUOTE(flooding @ 2010 02 05, 00:18)
Sveikos, šiandien SB konstravau želė torčiuką, viskas būtų puiku, jei ne tas jogurtas  doh.gif Daugiau nebedarysiu su jogurtu...Gal reiktų su grietine pabandyt?  g.gif  Ar jau būtų per riebu?  g.gif
*

Labas ax.gif 4u.gif

Niu ir aš vakar dariau su jogurtu ir pirmą kartelį blush2.gif Sustingo gerai, bet negailėjau želatinos, ir visai ne kiena, taip normalu, nors galvojau bus oi oi oi. O kas tau nutiko ? doh.gif
Gitusia
QUOTE(linanil @ 2010 02 04, 14:02)
2. Ir dar , galiu maišyti želatina, grietinėlę ir šaldytas braškes nededama papildomai vandens? Nes buvau radusi, kad visu pirma  0,5 l vandenyje  reikia ištirpinti želė, o aš su želatina bandyti noriu, bet kaip suvokiu tai taip pat turėčiau mažame kiekyje vandens išsitirpinti....
*

Aš kai papildomai įpyliau į grietinėlę vandens, man kažas nesigavo, prastai stingo...
Geriau pilti pieną thumbup.gif
O į želė geriau pilti ne 0,5 L vandens, o 0,3 L 4u.gif

QUOTE(flooding @ 2010 02 05, 00:18)
Sveikos, šiandien SB konstravau želė torčiuką, viskas būtų puiku, jei ne tas jogurtas  doh.gif Daugiau nebedarysiu su jogurtu...Gal reiktų su grietine pabandyt?  g.gif  Ar jau būtų per riebu?  g.gif
*

Ir man įdomu, kas nutiko?
Šiaip ir aš sakiau nebedarysiu su jogurtu, nors vienas lengviausių variantų, bet man esmė tame, kad nemėgstu jogurto blush2.gif
Aš darau baltą sluoksnį: 450 ml grietinėlės, 300 ml pieno, 4 šaukštai cukraus (su kavamale padarau pudrą) ir pusė šaukščiuko citrinos rūgšties (sumalu kartu su cukrumi, dar + pokas vanilino) ir 20 g. (vienas pakelis) DR.OETKER želatinos, išbrinkintos 100 ml šalto vandens (po to pakaitinu, kad ištirptų pilnai, atvėsinu ir supilu į paruoštą kambario temperatūros grietinėlę...
Gal ir rieboka, bet kaip skanu thumbup.gif
Kaip tik šiandien darysiu sluoksniuotą su apelsinų ir vyšnių želė TW žiede (nes užsakymas ryt į balių atsinešti).
Dar reitų braškių paieškot, Maximoj vakar neradau unsure.gif
flooding
QUOTE(S.N.A.S @ 2010 02 05, 01:38)
o kas pastarajam nutiko? želatino neatitaikėt? g.gif
*

Sustingti sustingo, bet kažkodėl pačiam jogurte ta želatina tokiais mažais gumuliukais sušoko doh.gif Ir kodėl taip? g.gif Jogurtas buvo kambario temperatūros, želatina nekaršta...Daba einu bandyt iškrapštyt iš formos, jei bus negerai eisiu lipdyt iš naujo kitą lotuliukas.gif
laurindre
Gal zelatina blogai istirpusi buvo g.gif
flooding
QUOTE(laurindre @ 2010 02 05, 15:22)
Gal zelatina blogai istirpusi buvo g.gif
*

Nu gal....Einu iš naujo daryt doh.gif doh.gif doh.gif
*dew*
QUOTE(flooding @ 2010 02 05, 14:32)
Nu gal....Einu iš naujo daryt  doh.gif  doh.gif  doh.gif
*

na gausis anksciau ar veliau 4u.gif
laizanika
Bet ir grozybiu cia pas jus merginos thumbup.gif Zele darau visada kai laukiu brolio sveciuose, jis megejas. Tai kai paziurejau kokiu cia skanestu yra, tai dabar nustebinsiu as ji kai susitiksim. Pabandymui kad nepasisiukslinciau ismeginau receptuka su jogurtu ir bandyti sluoksniuoti saldymo kameros pagalba. Esu klaikiai patenkinta thumbup.gif Pavyko thumbup.gif Jau uzsiprasiau kad brolis nupirktu tokia formele kaip Cipciuko su rastais virsuje. O jusu teismui idedu savo pirmojo gaminio nuotrauka. Vaizdelis nera labai superinis, neturiu formos saldymui, naudojau paprasta stikliny inda, o beto tai tik bandymas, taciau skonis geras. I jogurta dejau daly zelatinos, daly zele, tai man gal ir daugiau saldumo noretusi, bet to saldumo suteikia zele idaras.
Fortuncike
QUOTE(laizanika @ 2010 02 06, 01:00)
Bet ir grozybiu cia pas jus merginos  thumbup.gif 
*

labai gražiai ir įdomiai atrodo thumbup.gif
laizanika
QUOTE(Fortuncike @ 2010 02 06, 01:06)
labai gražiai ir įdomiai atrodo  thumbup.gif
*

Aciu blush2.gif
Tik jau poto kai abi idaro zele istirpdziau ir atvesinau pagalvojau kad reikejo raudona pvz su zalia kokia sloksniuoti, nes cia gavosi baltas su baltu, ale pabandziau, isejo, dabar galesiu jau bet ka su bet kuo sliknsiuoti.

Ir dar atradimas taupancioms blush2.gif Vis pagailiu pinigeliu DR.Otker zele, perku pacia pigiausia Optimos zele. Ji net ant 0,25l pakiuka istirpdzius labai prastai sustingsta, tik skonis jos man visai geras. Tai as dabar dar idedu i 0,25l pakely tos zele ir sauksta toky net nekupina, normalu valgoma sauksta zelatinos ir viskas puikiai sustingsta. thumbup.gif
*dew*
QUOTE(laizanika @ 2010 02 06, 00:13)
Aciu  blush2.gif
Tik jau poto kai abi idaro zele istirpdziau ir atvesinau pagalvojau kad reikejo raudona pvz su zalia kokia sloksniuoti, nes cia gavosi baltas su baltu, ale pabandziau, isejo, dabar galesiu jau bet ka su bet kuo sliknsiuoti.

Ir dar atradimas taupancioms  blush2.gif  Vis pagailiu pinigeliu DR.Otker zele, perku pacia pigiausia Optimos zele. Ji net ant 0,25l pakiuka istirpdzius labai prastai sustingsta, tik skonis jos man visai geras. Tai as dabar dar idedu i 0,25l pakely tos zele ir sauksta toky net nekupina, normalu valgoma sauksta zelatinos ir viskas puikiai sustingsta.  thumbup.gif
*

na as kai darau zele valgyti patiems namuose, taip pat naudoju optima linija, nu zinokit pakeli istirpinu 300 ml vandens, gaunasi tikrai super mirksiukas.gif
zuliaska
yra kauno bazese pusę kilo želatinos gal 9,5 kainuoja. normali tikrai želė.
flooding
QUOTE(*dew* @ 2010 02 05, 23:13)
na gausis anksciau ar veliau 4u.gif
*

Gavosi cool.gif biggrin.gif Bet vietoj jogurto naudojau grietine, sumaisyta su cukrum ir citrinos rugstele, skonis thumbup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.