Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Mūsų namų interjeras (II tema)
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Linckutis
user posted image na galbut dabar geriau bus smile.gif
GitaZ
Laba. Vakar atveze virtuves likusius baldelius ir istapetavom viena siena. Virtuve dar nebaigta, bet jau vaizdas gereja. Truksta langams rubeliu ir nudazyti sienas. Dar kur matot foto kavos dezutes, tai ten bus durys idetos, kad nesimatytu bardakas biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Fiona
QUOTE(ziedune @ 2010 04 08, 12:35)
Taip židinio viršutinė dalis tokia ir yra, tik neužapvalintais kampais.

Norėčiau, kad atsilieptų tos forumietės, pas kurias yra tinkuoti židiniai ir pakomentuotų, ar ta dalis virš židinio angos neaprūksta.
*

ziedune, pas mus tinkuota. Neaprūksta, visą žiemą židinys kūrenosi. Bet šiaip teplus reikalas - pelenus semiant, malka netyčia stuktelėjus ne ten kur reikia, viskas iškart matosi. Bet kadangi židinio kūrentojų buvo daug, išvadų daryt dar neskubu. Jei gyvendami matysim, kad vargas su ta tinkuota siena aplink židinį, ją keisim į kitokią 4u.gif
vfeja
grazu smile.gif o jums?

man siaip labai patinka net nezinau kaip ivardinti kad nesuklysti-gal kaimiskas stilius, o gal siek tiek i vokiska panasus. man jis labai jaukus tik zinoma as maziau detaliu naudociau, nes ant ju visu dulkes renkasi smile.gif

http://www.home-designing.com/wp-content/u.../SNAG-00131.jpg

ziedune
QUOTE(Fiona @ 2010 04 24, 21:28)
ziedune, pas mus tinkuota. Neaprūksta, visą žiemą židinys kūrenosi. Bet šiaip teplus reikalas - pelenus semiant, malka netyčia stuktelėjus ne ten kur reikia, viskas iškart matosi. Bet kadangi židinio kūrentojų buvo daug, išvadų daryt dar neskubu. Jei gyvendami matysim, kad vargas su ta tinkuota siena aplink židinį, ją keisim į kitokią 4u.gif
*

Ačiū už atsakymą, Fiona. Bandysiu ir aš mb įkalbinėti, kad viršutinę židinio dalį tinkuotume. Man gražu. O pelenam išsemti iš židinio turim įsigiję štai tokį siurblį:
user posted image

Fiona, o jūs jau gyvenate name?
EGZEMPLIORIUS
QUOTE(IRI'DE @ 2010 03 21, 00:37)

Mano galva, geriausiai tiktu matines, ne blizgios, santūriai dryžuotos užuolaidos, pagrindinė spalva turėtų būti artima tapetų foninei spalvai (gal tamsesnė), o dryžiai galėtų būti violetiniai-pilki-rudi. Būtų gerai! biggrin.gif
maidala
QUOTE(Fiona @ 2010 04 24, 21:28)
*

ir pas mus zidinys tinkuotas, bet dar irenginejam, tai net nezinau ka su apdaila daryt. aplink kapsule vistiek turbut kazkokios plyteles ar pan klijuotos pas jus?
lanaa
QUOTE(maidala @ 2010 04 26, 11:41)
ir pas mus zidinys tinkuotas, bet dar irenginejam, tai net nezinau ka su apdaila daryt. aplink kapsule vistiek turbut kazkokios plyteles ar pan klijuotos pas jus?
*

aplink visa kapsule tikrai nebutina aptaisinet. uztenka, kad zidinio pado apdaila butu is lengvai priziurima.
Lillita
QUOTE(GitaZ @ 2010 04 24, 19:10)
Laba. Vakar atveze virtuves likusius baldelius ir istapetavom viena siena. Virtuve dar nebaigta, bet jau vaizdas gereja. Truksta langams rubeliu ir nudazyti sienas. Dar kur matot foto kavos dezutes, tai ten bus durys idetos, kad nesimatytu bardakas biggrin.gif

sorry, bet negaliu susilaikyt nuo keletos pastabeliu Jusu baldininkams 4u.gif :

1. salos kojos - matosi, kad sudetos per zemos, todel isreguliuota (issukta) iki maksimumo, ta apvali dalis apacioje tikrai nepuosia.. reikejo pasirinkti tinkamo aukscio kojas (bent jau 870 mm aukscio)..
2. salos sonai (soniniai skydai) - matosi savarzos, reikejo konstruktyva daryti taip, kad savarzu galvuciu nesimatytu, siuo atveju galima uzdengti galvutes dangteliais, bet tai nebus grazu, siulyciau papildomus sonelius uzdeti, gal net fasadines spalvos.
3. indaploves ispjovimas grindjuosteje - igilinus grindjuoste to plysio buvo galima isvengti, arba daryti ji mazesni, nes dabar is atstumo labai matosi.. ir kam tas atskiras fasadelis padarytas? g.gif
4. po kaitlente esancios dureles nesukeltos arba padarytos per zemos - matosi plyseliai po stalvirsiu..
5. labai krinta i akis skirtingi plintusai - mano nuomone, butu graziau visur tamsus..
6. kampines aukstesnes spinteles ir salia esantys plintusai negraziai suvesti - matosi plyseliai..

tai tiek, kiek matosi is nuotrauku.. del spalvu ir paties virtuves projekto, tai nekomentuosiu, nes nelabau jau ka bepakeisi, bet suminetus dalykus pataisyti dar butu galima..
tikiuosi, nesugadinau nuotaikos blush2.gif
Jicky
QUOTE(GitaZ @ 2010 04 24, 19:10)

*

Iš kur traukėt tas senas baisias mokyklines kėdes? biggrin.gif
GitaZ
QUOTE(Lillita @ 2010 04 26, 12:35)
sorry, bet negaliu susilaikyt nuo keletos pastabeliu Jusu baldininkams  4u.gif  :

1. salos kojos - matosi, kad sudetos per zemos, todel isreguliuota (issukta) iki maksimumo, ta apvali dalis apacioje tikrai nepuosia.. reikejo pasirinkti tinkamo aukscio kojas (bent jau 870 mm aukscio)..
2. salos sonai (soniniai skydai) - matosi savarzos, reikejo konstruktyva daryti taip, kad savarzu galvuciu nesimatytu, siuo atveju galima uzdengti galvutes dangteliais, bet tai nebus grazu, siulyciau papildomus sonelius uzdeti, gal net fasadines spalvos.
3. indaploves ispjovimas grindjuosteje - igilinus grindjuoste to plysio buvo galima isvengti, arba daryti ji mazesni, nes dabar is atstumo labai matosi.. ir kam tas atskiras fasadelis padarytas?  g.gif
4. po kaitlente esancios dureles nesukeltos arba padarytos per zemos - matosi plyseliai po stalvirsiu..
5. labai krinta i akis skirtingi plintusai - mano nuomone, butu graziau visur tamsus..
6. kampines aukstesnes spinteles ir salia esantys plintusai negraziai suvesti - matosi plyseliai..

tai tiek, kiek matosi is nuotrauku.. del spalvu ir paties virtuves projekto, tai nekomentuosiu, nes nelabau jau ka bepakeisi, bet suminetus dalykus pataisyti dar butu galima..
tikiuosi, nesugadinau nuotaikos  blush2.gif
*

Aciu uz pastabas.
1. Salos kojos uzdetos laikinos, rytoj atves tikrasias, tiesiog nespejo laiku gauti is gamintoju tu kojeliu. Tai bus pataisyta.
2. Visur savarzu galvutes uzdengtos dangeteliais.
3. Del indaploves man ten viskas gerai, as nepriekabi tokiems dalykams, nes nesu turejusi tokios virtuves (islingus is tarybinio buto), tai man ir sitas variantas rojus.
5. Cia apie kokius plintusus?
6. Kampine spintele su perpsektyva ateityje mazinti, kai ives naujus euro duju balionus, tilps i zemesne, tai mes ja suzeminsim, bus lygi su visomis. Tiesiog tai dienai neturejom kito pasirinkimo, reikejo kazkur slepti duju baliona.
Del spalvu ir isdestymo tai man paciai viskas ciki ir nera ko diskutuoti. thumbup.gif
QUOTE(Merveilleux @ 2010 04 27, 15:52)
Iš kur traukėt tas senas baisias mokyklines kėdes?  biggrin.gif
*

Dirbu mokykloje biggrin.gif Kedes laikinai pasitanauja, kol neturiu tikruju biggrin.gif Labai originalios biggrin.gif
ladysonata
sveikos mergaites 4u.gif
uz 5men susilauksim atzalos, tad norime susitvarkyti viena kambari 4x8m. Jame gyvensime as su vyru ir kudikelis smile.gif noreciau sulaukti patarimu, kaip reiktu sukurti grazu ir skoninga interjera. perziurejau visa sita tema, lb idomiai atrodo foto tapetai. domina viskas nuo sienu apmusalu iki baldu ir mazu smulkmenu. galvojau apie tokias dominuojancias spalvas: violetine, gelsva, zalsva, oranzine ar balta su tamsaus medzio akcentais. zinau tik tiek, kad noresime dideles lovos thumbup.gif langas yra tik vienoj pusej, visas kambarys staciakampis, be jokiu islinkimu ir pan.
busiu lb dekinga uz bet kokius pasisakymus wub.gif
beskaiste
QUOTE(ladysonata @ 2010 08 13, 20:51)
uz 5men susilauksim atzalos, tad norime susitvarkyti viena kambari 4x8m. Jame gyvensime as su vyru ir kudikelis smile.gif
*

patarciau pagal save ka as daryciau ...
pirkciau apvalia lova kad butu is visu sonu lengva prieti ir kudikelis neuzsigautu po to sliauziodamas .pastatyciau viduri kambario .vaiko lovyte prie sienos ir vaikui spintele auksta ir siaura -kad kuo maziau vietos uzimtu -kur susides jo visi daikciukai .o viena siena butu bumbulai spalvoti -ar tapetai ,ar piesta butu,ar fototapetas -yra zinau su balionais fainas ...o kitos sienos tu spalvu kokie balionai ar bumbulai --visos 3 sienos skirtingu svelniu atspalviu ...taip butu jauki linksma aplinka ax.gif gal pradziai tiek ...
MisLa
sveiki,

reikia patarimo, nes galva visai nebedirba.
Tvarkom svetaine, sekcija bus balta su vienom juodom dureliam, mikstas kampas bus melyno koralo spalvos, o pagalveles su geles rastais. Kur stoves kampas ta siena galvoju tapetuoti juodom gelem baltame fone tapetais, bet kokia spalva dazyt kitas sienas, kad atsimustu balta sekcija ir tiktu prie kitu detaliu g.gif

gal suprantamai paaiskinau ax.gif

is anksto dekoju smile.gif

sekcija
kampas
o tapetai, bus ant tos sienos kur stoves melynas kampas, bus tokie (tie antri,su juodom gelem)
tapetai
arba tie 6 arba 7 paveiksliukas
tapetai1
MisLa
QUOTE(MisLa @ 2010 08 20, 10:13)
sveiki,

Tvarkom svetaine, sekcija bus balta su vienom juodom dureliam, mikstas kampas bus melyno koralo spalvos, o pagalveles su geles rastais. Kur stoves kampas ta siena galvoju tapetuoti juodom gelem baltame fone tapetais, bet kokia spalva dazyt kitas sienas, kad atsimustu balta sekcija ir tiktu prie kitu detaliu  g.gif

gal suprantamai paaiskinau  ax.gif

is anksto dekoju  smile.gif

sekcija
kampas
o tapetai, bus ant tos sienos kur stoves melynas kampas, bus tokie (tie antri,su juodom gelem)
tapetai
tapetai1
*

nejaugi niekas negalit patart ka unsure.gif
ladysonata
beskaiste<<<
arba reikes apvalesniais kampais lova pirkti, visai nepagalvojau apie tai... dekuj wink.gif
joa, ir spintuciu kudikelio daiktukams reikes smile.gif jau db esu prisirinkusi nemazai rubeliu smile.gif))
idomus tavo siulytas variantas del tapetu, is dalies sutinku, reikes svelniu bent pora spalvu daryti. bet turbut lb zaismingo nedarysim, nes ilgai cia negyvensime smile.gif
dekuj wink.gif
tuja.
QUOTE(MisLa @ 2010 08 23, 15:49)
nejaugi niekas negalit patart ka  unsure.gif
*

As nieko netapetuociau, isdazyciau kaip nors sviesiai sienas ir kabinciau uzuolaidas koralo spalvos ar kaip nors dalinai su intarpais koralo. Dar koks sviestuvas idomus, zydinti gele ir nereikia jau tu geliu su tapetu blush2.gif Bet cia tik mano skonis, as ne jokia profe blush2.gif O jus darykit kaip jums atrodo geriausiai ir graziausiai.
mazee
QUOTE(Marcela* @ 2010 08 23, 16:46)
As nieko netapetuociau, isdazyciau kaip nors sviesiai sienas ir kabinciau uzuolaidas koralo spalvos ar kaip nors dalinai su intarpais koralo. Dar koks sviestuvas idomus, zydinti gele  ir nereikia jau tu geliu su tapetu  blush2.gif Bet cia tik mano skonis, as ne jokia profe  blush2.gif O jus darykit kaip jums atrodo geriausiai ir graziausiai.
*

As irgi pritariu, man kazkaip tie tapetai jau per margai ir per sunkus atrodo blush2.gif
gedrime
QUOTE(MisLa @ 2010 08 23, 13:49)
nejaugi niekas negalit patart ka  unsure.gif
*

As pritariu pries tai pasisakiusioms del tapetu, jei kampas bus su geletom (ne vienspalvem) pagalvelem, tikrai nereikia sienos margos. Gal tiesiog kita atspalvi jei norisi, man dar strukturinis tinkas patinka (nezinau ar madoje, cia taip tik mano galvoje svieciasi). Kartais maziau yra daugiau :-) Spalvos ir zaismingumo galima ivesti stalo padekleliais, zvakem, paveikslais. Svetaineje man paveikslas (ar meniska, didele, kokybiskai ireminta nuotrauka) netgi graziau ir orginaliau nei pamarginta siena. biggrin.gif

comep
QUOTE(beskaiste @ 2010 08 20, 00:19)
patarciau pagal save ka as daryciau ...
pirkciau apvalia lova kad butu is visu sonu lengva prieti ir kudikelis neuzsigautu po to sliauziodamas .pastatyciau viduri kambario .vaiko lovyte  prie sienos ir vaikui spintele auksta ir siaura -kad kuo maziau vietos uzimtu -kur susides jo visi daikciukai .o viena siena butu bumbulai spalvoti -ar tapetai ,ar piesta butu,ar fototapetas -yra zinau su balionais fainas ...o kitos sienos tu spalvu kokie balionai ar bumbulai --visos 3 sienos skirtingu svelniu atspalviu ...taip butu jauki linksma aplinka  ax.gif gal pradziai tiek ...
*

isproteciau tokiam raibam kambary biggrin.gif
jau vien apvali lova tarsi 'issukis'
dar burbuliuota siena plius kitos 3 skirtingos spalvos... biggrin.gif
MisLa
QUOTE(gedrime @ 2010 08 24, 03:41)
As pritariu pries tai pasisakiusioms del tapetu, jei kampas bus su geletom (ne vienspalvem) pagalvelem, tikrai nereikia sienos margos. Gal tiesiog kita atspalvi jei norisi, man dar strukturinis tinkas patinka (nezinau ar madoje, cia taip tik mano galvoje svieciasi). Kartais maziau yra daugiau :-) Spalvos ir zaismingumo galima ivesti stalo padekleliais, zvakem, paveikslais. Svetaineje man paveikslas (ar meniska, didele, kokybiskai ireminta nuotrauka) netgi graziau ir orginaliau nei pamarginta siena.  biggrin.gif
*

o tai is kylo klausimas, kokia spalva dazyt?, gal sakyciau kokia zalsva, kad atsimustu melynumas g.gif man dizainere (tapetu) siule kur kampas stoves tapetuoti dryzuotais tapetais, o likusias sienas vienspalviais. Kaip jus manot? Mat as tai pasimetus, mano visu kitu kambariu sienos dazytos, gal rimtai irgi dazyti.
Papildyta:
QUOTE(comep @ 2010 08 24, 11:53)
isproteciau tokiam raibam kambary  biggrin.gif
jau vien apvali lova tarsi 'issukis'
dar burbuliuota siena plius kitos 3 skirtingos spalvos...  biggrin.gif
*

skaiciau straipsni kaip pataria parapsihologai kaip irengti vaiko kambari, ir pataria, kad:
Kokios spalvos tinkamiausios vaiko kambariui?
Geriausia, jei vaiko kambaryje vyraus natūralios gamtos spalvos - žalia, ruda, melsva, smėlio… Lyg miško, paplūdimio, dangaus ir pan. spalvos.
Reikia skirti smėlio ir geltoną spalvą. Geltona skatina skrandžio, kepenų veiklą, todėl padidėja vaiko apetitas. Jei vaikas nevalgus, tai gal ir nieko bloga, bet jei jis riebulis, kas tada? Taigi geltona spalva tinkamiausia virtuvei arba kampukui, kuriame nevalgus vaikas žaidžia.
Ypač reikėtų vengti raudonos ir oranžinės spalvos. Jei kambarys raudonos spalvos, širdis pradeda smarkiau plakti, kyla spaudimas, padidėja nervingumas, atsiranda agresija. O juk vaiko nervų sistema dar jautresnė. Mano praktikoje buvo ne vienas atvejis, kai į mane kreipėsi mama ir skundėsi, jog jos vaikas nervingas. Išaiškėdavo, kad užtenka raudonas užuolaidas pakeisti ramesnės spalvos užuolaidomis ir jis tapdavo ramus kaip angeliukas. Neramiems, jautriems vaikams labai tiks žalios spalvos kambarys, nes ši spalva ramina. O štai mėlyna padeda sukoncentruoti dėmesį. Ir ji labai tiks tam kampukui, kuriame vaikas mokosi, tarkim, kuriame stovi vaiko darbo stalas. Netgi patarčiau vaiko darbo stalą nudažyti mėlyna spalva.
gedrime
Misla,

Kad patarti butu gerai kad idetumet nuotrauka, butu aisku, taip pat reiktu zinoti pvz, koks bendras stilius naudojamas name/bute, uzuolaidos, kokio dydzio kambarys, koks spalvu koloritas vyrauja namie.

Beje, kur nurodete kampo nuotrauka manau labai neblogas derinys pavaizduotas: kampas elektrine melyna su rudai, sienos sviesios, paveikslai su rudais. man tai liux

Nezinant siu detaliu sunku ka patarti. Zemiau pateikiau keleta nuotraukyciu, gal kokiu ideju rasite:
Melsva siena priesingoje puseje su dideliais sviesiais paveikslais
Jei norite ryskaus kambario
Dar vienas panasus
Paprasta ir grazu
migleete
QUOTE(MisLa @ 2010 08 20, 10:13)
sveiki,

Tvarkom svetaine, sekcija bus balta su vienom juodom dureliam, mikstas kampas bus melyno koralo spalvos, o pagalveles su geles rastais. Kur stoves kampas ta siena galvoju tapetuoti juodom gelem baltame fone tapetais, bet kokia spalva dazyt kitas sienas, kad atsimustu balta sekcija ir tiktu prie kitu detaliu  g.gif

gal suprantamai paaiskinau  ax.gif

is anksto dekoju  smile.gif

sekcija
kampas
tapetai
tapetai1
*

siulau atsisakyti geletos sienos vienareiksmiskai. arba atsisakyti geletu pagalveliu.

taciau, jei pagalveles lieka, sienoms geriausias variantas, manau, butu - strukturinis arba dazomas tapetas. vaizdas panasus, kaip strukturinio tinko, bet daug jaukesnis ir lengviau igyvendimamas.

dryzuota siena - labai stilingai atrodytu ir daug geriau tiktu prie geletu pagalveliu. apie dryzius: horizontalus dryziai isplecia kambari, i vertikalus - aukstina lubas. taip pat vertikalus dryziai kuria dinamiska, o horizontalus - ramu interjera.

sienos spava rinkciausi is neutraliu paletes, taciau pakankamai sviesia, kad susidarytu kontrastas su ryskiu minkstu kampu. Tiktu pieno baltumo arba sviesi "minksta" pilka. tokiu atveju kampas liktu svetaines interjero akcentu. Prie geletu tapetu likusioms sienos dazu spalva rinkciausi pagal sviesu tapetu fona.

Jei atsisakytumete geletu pagalveliu, jas pakeistumete neutraliu spalvu dryzuotomis arba lygiomis, patarciau ant sienu pasikabinti menisku dideliu formatu juodai baltu arba sepia nuotrauku. Interjeras taptu ypac stilingu.

Jei noretumete, galeciau pakonsultuoti nemokamai. Esu interjero dizainere. rasyti i AZ.
migleete
QUOTE(ladysonata @ 2010 08 13, 20:51)
sveikos mergaites 4u.gif
uz 5men susilauksim atzalos, tad norime susitvarkyti viena kambari 4x8m. Jame gyvensime as su vyru ir kudikelis smile.gif noreciau sulaukti patarimu, kaip reiktu sukurti grazu ir skoninga interjera. perziurejau visa sita tema, lb idomiai atrodo foto tapetai. domina viskas nuo sienu apmusalu iki baldu ir mazu smulkmenu. galvojau apie tokias dominuojancias spalvas: violetine, gelsva, zalsva, oranzine ar balta su tamsaus medzio akcentais. zinau tik tiek, kad noresime dideles lovos thumbup.gif  langas yra tik vienoj pusej, visas kambarys staciakampis, be jokiu islinkimu ir pan.
busiu lb dekinga uz bet kokius pasisakymus wub.gif
*

kadangi kambarys pailgos formos, siulau atskirti dvi zonas: gyvenamaja ir miegamojo. atskirti jas galima stikline matine pertvara, lentynomis, taip erdve nesudalinama i mazas "dezutes", lieka didele. Butina numatyti kiek laiko gyvensite, ir ko prireiks vaikui, kai paaugs, kad galetumete nesunkiai transformuoti kambari.

fototapetai gali optiskai isplesti erdve, todel jums tiktu kazkoks makro vaizdas pvz., miestas.

reiktu pasirinkti spalvu palete ir stilistika, abi zonos turetu dereti tarpusavyje. svarbu pasirinkti kas bus interjero akcentai, "vinys", visa kita turetu buti neutraliuose tonuose. taip galesite isvengti chaoso. Kadangi tai bus seimos kambarys, siulau rinktis zaisminga bet originalu stiliu, pvz modernu su retro elementais.

Jei tureciau Jusu planeli, galeciau konkreciau kazka patarti ir pakonsultuoti.
smile.gif
gedrime
Va dar radau ideja, kur jusu minksto ir sekcijos spalvom tiktu
Va cia
migle11
laba diena noreciau patarimo, saliona ssujungtas su virtuve, sienu spalva bus sviesiai persikine, kaip galvojate ar grazu jei bus ir lubos tokios pacios spalvos???
ValSve
QUOTE(migle11 @ 2010 09 01, 12:58)
laba diena noreciau patarimo, saliona ssujungtas su virtuve, sienu spalva bus sviesiai persikine, kaip galvojate ar grazu jei bus ir lubos tokios pacios spalvos???
*

Aš tai esu kategoriškai prieš spalvotas lubas... man jos turi būti baltos smile.gif Bet čia tik mano nuomonė smile.gif
O jei ne baltos, vos vos pilkšvos, žalsvos ir pan, priklausomai nuo sienų spalvos... bet skirtumas turi būti
MisLa
QUOTE(gedrime @ 2010 08 31, 17:18)
Va dar radau ideja, kur jusu minksto ir sekcijos spalvom tiktu
Va cia
*

visi pasiulymai thumbup.gif bet vienas minusiukas, mano vyras grieztai atsisako bet kokios sviesios spalvos, mat pas mus yra mazas ropliukas 2.gif , kuris dar tik mokinasi vaiksciot.
nemoku imesti planelio, tad bandysiu parasyt.
musu svetaine yra 17.62 kv
staciakampio formos ilgesne krastyne 4,35 m, trumpesnioji 4,05 m. iejimas ir langai is trumpesniu priesingu pusiu. Tikiuosi aiskiai as cia paaiskinau blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(gedrime @ 2010 08 31, 16:45)
Misla,

Kad patarti butu gerai kad idetumet nuotrauka, butu aisku, taip pat reiktu zinoti pvz, koks bendras stilius naudojamas name/bute, uzuolaidos, kokio dydzio kambarys, koks spalvu koloritas vyrauja namie.

Beje, kur nurodete kampo nuotrauka manau labai neblogas derinys pavaizduotas: kampas elektrine melyna su rudai, sienos sviesios, paveikslai su rudais. man tai liux
Nezinant siu detaliu sunku ka patarti. Zemiau pateikiau keleta nuotraukyciu, gal kokiu ideju rasite:
Melsva siena priesingoje puseje su dideliais sviesiais paveikslais
Jei norite ryskaus kambario
Dar vienas panasus
Paprasta ir grazu
*

virtuve sviesiai persikine su tamsiu persiku, uzuolaidos zalios. koridorius, pa kol kas, sviesiai ruzavas, vos ne pumpurinis, bet perdazysiu i avietini. Miegamasis kapucino spalvos, uzuolaidos - dar neaisku, gal tamsiai rudos, dar nenusipirkom, dabar babutes kaba kazkokios lotuliukas.gif apie stiliu, tai kaip kazkas sake - modernas. g.gif
MisLa
*

pas mane virtuveje, visos trys sienos tamsus persikas o kita siena, kuri yra atvira, neuzstatyta, sviesiai persikines spalvos ir lygiai tokios pat spalvos lubos. Ir kas tik pamato sako kad atrodo thumbup.gif
(virtuveje nesinorejo baltu lubu, nes pas ka tik benueiciau, jos nebe tokios baltos pasidaro po kiek laiko)
gedrime
QUOTE(MisLa @ 2010 09 01, 14:57)
visi pasiulymai  thumbup.gif   bet vienas minusiukas, mano vyras grieztai atsisako bet kokios sviesios spalvos, mat pas mus yra mazas ropliukas 2.gif  , kuris dar tik mokinasi vaiksciot.
nemoku imesti planelio, tad bandysiu parasyt.
musu svetaine yra 17.62 kv
staciakampio formos ilgesne krastyne 4,35 m, trumpesnioji 4,05 m. iejimas ir langai is trumpesniu priesingu pusiu. Tikiuosi aiskiai as cia paaiskinau  blush2.gif
Papildyta:
virtuve sviesiai persikine su tamsiu persiku, uzuolaidos zalios. koridorius, pa kol kas, sviesiai ruzavas, vos ne pumpurinis, bet perdazysiu i avietini. Miegamasis kapucino spalvos, uzuolaidos - dar neaisku, gal tamsiai rudos, dar nenusipirkom, dabar babutes kaba kazkokios  lotuliukas.gif  apie stiliu, tai kaip kazkas sake - modernas.  g.gif
*

Del kolidoriau, as tai vis del to sakyciau ji dazyti sviesia spalvyte, pvz. magnolija ar pan. Nieko ten daug nenusitepa, kaip atrodo, mano sunus 3.5 metu, napasakyciau kad labai jis ten jau pritepliojo... ax.gif Ir manau, kad kolidorius tokia vieta kur sviesos maziausia, o spalva atrodo tamsesne ir ryskesne. Na zinoma, jums spresti.... Ir dak, kadangi namie daug ivairiu spalvu, tai sakyciau kolidorius turetu buti neutralus.

Del saliono. Jei salionas yra sviesus (pvz.pietu puseje), galima butu dazyti viena siena tamsiai melyna spalva. Kadangi kambarys beveik kvadratinis, tai siulyciau rinktis ta siena, kur bus kampas (nes bent jau pas mane, tai labiausiai tepli vieta, nes mano mazylis megdavo (ir tebemegsta) uzsiropti ant atkaltes.
Butinai kabinciau dideli sviesu paveiksla ant melynos sienos, kuris deretu ir atsvertu priesais esancia sekcija. Likusias sienas dazyciau labai sviesia spalva, kaip magnolija ar sviesesne.

Jei grindys tamsios, tada vis del to visas sienas dazyciau sviesiai(neutralia spalvyte). Jei labai norisi sienos-akcento, darykit strukturini pavirsiu (tinka, ar, kaip kazkas siule, dazomus tapetus).

Nereikia bijoti sviesios spalvos, kai daug tamsiu spalvu namai atrodo niurus... Nenorisi man primesti savo nuomones, bet pasirinkusi daugiau sviesiu spalvu tikrai nesigailesit mirksiukas.gif

Naktines uzuolaidas deciau sviesaus smelio arba rudas. 4u.gif
migleete
*

grazu, dazykite, nepasigailesite smile.gif baltos lubos labai nuobodu ir taip iprasta iki kaulu smegenu smile.gif nors senuosiuose interjeruose lubos visada budavo ne maziau imantrios ir idomios nei sienos ar kitos interjero detales. manau, baltos lubos atejo is biednu tarybiniu kreidiniu lubu laiku biggrin.gif

spalvotos lubos interjere

spalvotos lubos labai klasikiniame interjere
paslydau
QUOTE(migleete @ 2010 09 01, 22:28)
grazu, dazykite, nepasigailesite smile.gif baltos lubos labai nuobodu ir taip iprasta iki kaulu smegenu smile.gif nors senuosiuose interjeruose lubos visada budavo ne maziau imantrios ir idomios nei sienos ar kitos interjero detales. manau, baltos lubos atejo is biednu tarybiniu kreidiniu lubu laiku  biggrin.gif

spalvotos lubos interjere

spalvotos lubos labai klasikiniame interjere
*

pas mus taip pat, nei vienoje is triju patalpu nera baltos lubos. kambaryje labai sviesi kremine, kitame kambaryje ir sienos ir lubos ta pacia sviesiai sviesiai zalsva. koridoriuje ryski.
MisLa
salionas yra pietineje puseje, visa diena sviecia saule. Man siulo ta siena kur bus kampas dazyti obuolio zalumo spalva ir derinti su aukso spalva. grindys Bus sviesaus azolo spalva, kaip ir visuose kambariuose. O ta magnolijos spalva t.y. i geltonuma blush2.gif mat nelabai supratau.
O aplamai kas geriau tapetai ar dazyta siena? Nors jei visi kambariai dazytom sienom. tai jauciu nelabai kaip ir dera tapetuoti g.gif
beskaiste
kategoriskai esu pries baltas lubas .kategoriskai esu ir pries sviesias ,pastelines spalvas ...jau atsibodo unsure.gif
as ipusejau namo remonta .antro auksto didelis gyvenamas kambarys 45 kvm yra su salotinem lubom --jos skliautines ir aukstos .1 sienos --zalia ryski ,2 raudonos ir 1 plytine (priesais zalia) --yra viduri kaminas su skaldytu plytu dekoracija --todel plytine ir atsirado interjere.grindys sviesios .baldai bus sviesus .uzuolaidu noresiu su daug zalia nes langu daug-rytinej 2 ir pietinej balkonas ir 1 ilgas didelis langas ,kitas siauresnis ...
nesigailiu kad pasidariau ryskia erdve .... rolleyes.gif maniskiai patenkinti mano sprendimu taip nudazyti ...
Papildyta:
QUOTE(MisLa @ 2010 09 03, 14:51)
... Man siulo ta siena kur bus kampas dazyti obuolio zalumo spalva ir derinti su aukso spalva....
*

labai neblogai siulo --zalia ramina ,geltona--aukso suteikia daug spindesio thumbup.gif
taip ir daryk thumbup.gif
o dazyt ar tapetuoti g.gif man tapetai schmoll.gif daug graziau dazyta ...nepatiks ar kudikelis isterlios ,po metu kitu atspalviu galesit nudazyti bigsmile.gif
gedrime
QUOTE(beskaiste @ 2010 09 03, 22:03)
kategoriskai esu pries baltas lubas .kategoriskai esu ir pries sviesias ,pastelines spalvas ...jau atsibodo  unsure.gif
as ipusejau namo remonta .antro auksto didelis gyvenamas  kambarys 45 kvm yra su salotinem lubom --jos skliautines ir aukstos .1 sienos --zalia ryski ,2 raudonos  ir 1 plytine (priesais zalia) --yra viduri kaminas su skaldytu plytu dekoracija --todel plytine ir atsirado interjere.grindys sviesios .baldai bus sviesus .uzuolaidu noresiu  su daug zalia nes langu daug-rytinej 2 ir  pietinej  balkonas ir 1 ilgas didelis langas ,kitas siauresnis ...

swoon.gif

Visokiu skoniu yra, tikriausiai taip ir turi buti.... Pasistengsiu susilaikyti nuo komentaru ir nebuti KATEGORISKA
paslydau
QUOTE(beskaiste @ 2010 09 04, 00:03)
kategoriskai esu pries baltas lubas .kategoriskai esu ir pries sviesias ,pastelines spalvas ...jau atsibodo  unsure.gif
as ipusejau namo remonta .antro auksto didelis gyvenamas  kambarys 45 kvm yra su salotinem lubom --jos skliautines ir aukstos .1 sienos --zalia ryski ,2 raudonos  ir 1 plytine (priesais zalia) --yra viduri kaminas su skaldytu plytu dekoracija --todel plytine ir atsirado interjere.grindys sviesios .baldai bus sviesus .uzuolaidu noresiu  su daug zalia nes langu daug-rytinej 2 ir  pietinej  balkonas ir 1 ilgas didelis langas ,kitas siauresnis ...
nesigailiu kad pasidariau ryskia erdve .... rolleyes.gif maniskiai patenkinti mano sprendimu taip nudazyti ...

Keista, kad patiko 4ios skirtingos spalvos vienam kambary :/
beskaiste
QUOTE(gedrime @ 2010 09 04, 11:24)
Visokiu skoniu yra, tikriausiai taip ir turi buti....  Pasistengsiu susilaikyti nuo komentaru ir nebuti KATEGORISKA
*

nu as esu is nestandartiniu zmoniu ,ir aplinka gal mano siek tiek kitokia ax.gif

QUOTE(paslydau @ 2010 09 04, 15:56)
Keista, kad patiko 4ios skirtingos spalvos vienam kambary :/
*

zalia ir salotine is vienos paletes ...jos visai tarpusavy dera ...o ir raudona su plytine is tos pacios paletes ,tarpusavy pereina ---taip kad 2 spalviniai deriniai gaunasi bigsmile.gif ir akiu jie nebado smile.gif
paslydau
QUOTE(beskaiste @ 2010 09 04, 19:32)
nu as esu is nestandartiniu zmoniu ,ir aplinka gal mano siek tiek kitokia  ax.gif
zalia ir salotine is vienos paletes ...jos visai tarpusavy dera ...o ir raudona su plytine is tos pacios paletes ,tarpusavy pereina ---taip kad 2 spalviniai deriniai gaunasi  bigsmile.gif  ir akiu jie nebado  smile.gif
*

gali but, dabar labai ant bangos pastelines spalvos, tai daug kam gali but keistas toks derinys, gyvai gal visai ir ziurisi, isivaizduot sunku. smile.gif pas mane yra irgi ryskiu spalvu namie, nieko, gyvenam, patinka smile.gif
juratelexxx
QUOTE(maidala @ 2010 04 06, 12:25)
va apie ta plytine as labai galvoju 4u.gif plyteles turbut virtuves sienom tokias ir rinksiuos
http://www.keramika.lt/index.php?id=939&ko=2&pid=77
tik  ivairius derinius beziurint pamaniau kad zalsva i smeline keisiu, nes ji man kazkaip jau nelabai tikt pradejo biggrin.gif
*

Musu vonioje vienos is plyteliu tokios, tik baltos mirksiukas.gif Virtuvei nerekomenduociau - labai prastai valosi doh.gif
tuja.
QUOTE(beskaiste @ 2010 09 04, 19:32)
nu as esu is nestandartiniu zmoniu ,ir aplinka gal mano siek tiek kitokia  ax.gif
zalia ir salotine is vienos paletes ...jos visai tarpusavy dera ...o ir raudona su plytine is tos pacios paletes ,tarpusavy pereina ---taip kad 2 spalviniai deriniai gaunasi  bigsmile.gif  ir akiu jie nebado  smile.gif
*

Labai butu idomu foto pamatyt ax.gif
beskaiste
QUOTE(Marcela* @ 2010 09 05, 10:30)
Labai butu idomu foto pamatyt  ax.gif
*

nugis reikia plintusus dar sudet biggrin.gif langus isvalyt ,griozdus nereikalingus isnest ....tada jusu teismui parodysiu bigsmile.gif
dabar kamuojuos su baldais doh.gif noriu is pigesniu ir idomiu biggrin.gif ...jau minti audziu su keliais variantais minkstos dalies - internete radau , o su kietais tai dar minciu nera ...
Kristute87
Sveikos, paneles smile.gif nepykit jeigu ne i tema, bet neradau panasios temos...Norejau su Jum pasikonsultuoti...Vakar mum atveze kampa ir iskilo problema man...Jo spalva yra alyvine...., dbr esu pasimetus, nes nez kokia sekcija pirkti ir kilima koki man derinti prie sio kampo...Pdekit man isspresti si klausima...Aciuka labai smile.gif
Papildyta:
Sveikos, paneles smile.gif nepykit jeigu ne i tema, bet neradau panasios temos...Norejau su Jum pasikonsultuoti...Vakar mum atveze kampa ir iskilo problema man...Jo spalva yra alyvine...., dbr esu pasimetus, nes nez kokia sekcija pirkti ir kilima koki man derinti prie sio kampo...Padekit man isspresti si klausima...Aciuka labai smile.gif
Papildyta:
nepykit esu naujoke verysad.gif Jeigu kazkas ne taip.....
Aruna
Kokia ta alyvinė tamsi ar šviesi? Tarp savęs dera tamsi su šviesia, taip pat rausvai alyvinė, arba sudžiuvusios rausvos rožės spalva- bent jau man tai pastarasis labai derinys patinka. Taip pat pistacijų arba kiek šiltesnė žalsva, auksinė, netgi bordo.
migleete
QUOTE(Kristute87 @ 2010 09 07, 15:42)
Sveikos, paneles smile.gif nepykit jeigu ne i tema, bet neradau panasios temos...Norejau su Jum pasikonsultuoti...Vakar mum atveze kampa ir iskilo problema man...Jo spalva yra alyvine...., dbr esu  pasimetus, nes nez kokia sekcija pirkti ir kilima koki man derinti prie sio kampo...Pdekit man isspresti si klausima...Aciuka labai smile.gif
Papildyta:
Sveikos, paneles smile.gif nepykit jeigu ne i tema, bet neradau panasios temos...Norejau su Jum pasikonsultuoti...Vakar mum atveze kampa ir iskilo problema man...Jo spalva yra alyvine...., dbr esu  pasimetus, nes nez kokia sekcija pirkti ir kilima koki man derinti prie sio kampo...Padekit man isspresti si klausima...Aciuka labai smile.gif
Papildyta:
nepykit esu naujoke verysad.gif  Jeigu kazkas ne taip.....
*

niekada nesuklysite derindama ka nors su neutraliomisn spalvomis: balta, juoda, venge (tamsiai ruda), visu atspalviu pilka. atsargiau reiktu elgtis su "ryzomis", raudonmedzio, vysnios.

atsiuskite kokia nuotrauka, idomu, kokia ta alyvine?
Kristute87
tamsi alyvine....man dbr galvos skausmas... ir negaliu ramiai miegot:)
gedrime
QUOTE(Kristute87 @ 2010 09 07, 16:11)
tamsi alyvine....man dbr galvos skausmas... ir negaliu ramiai miegot:)
*

Tamsiai alyvine gali buti keliu atspalviu, galetumet imesti kokia nuoroda su tokia spalva
Kristute87
Dedu linka, nes foto nemoku ideti...spalva yra tokia, kaip sio kilimo user posted image
migleete
QUOTE(Kristute87 @ 2010 09 07, 20:40)
Dedu linka, nes foto nemoku ideti...[/img]
*

sita tamsi/sodri grazuole? labai puiki spalva. pasakiska. ramiai miegokite. ji tegul buna jusu interjero asimi, visa kita rinkites neutraliu spalvu: balta, juoda, visu atspalviu pilka, chaki, baltos kavos, pilkai rudi atspalviai. nezinau, koks jusu stilius, jei megstate ekstavagancija, siulyciau net auksinius, raudonus, zalio obuolio atspalvius detalese. o kilimo nesirinkite tokios spalvos kaip kilimo, abu daiktai susilies i viena blyna, nieko gero nebus. geriau kazka neutalaus, kad nekonkuruotu su sofa. sitoje nuotraukoje - negeras spalvu derinimo pavyzdys sad.gif nesekite juo.

sekmes kuriant namus smile.gif

gedrime
QUOTE(Kristute87 @ 2010 09 07, 18:40)
Dedu linka, nes foto nemoku ideti...spalva yra tokia, kaip sio kilimo user posted image
*

4u.gif

Asn nesu dizainere ar kas panasaus, bet paskutiniu metu labai domiuosi namu interjeru, nes teks paciai kurti savo namo interjera... Man patinka kai interjerai yra isbaigti, apgalvoti, stilius, modernus+klasika derinys. O ideju dazniausiai semiuosi is interneto.

Jei patinka modernus interjeras, puikiai tiktu juoda ar balta blizgiu pavirsiumi "sekcija", jei labiau patinka klasika, manau deretu ir tamsiai rudas medis.

100% pritariu del spalvu gamos Migleetei. Jei jusu sofa(ar kampas) bus kambario akcentas, tai aplinkines spalvos turetu ne uzgosti, o pabrezti balda.

Violetine naudoja norint sukurti prabangesni interjera, Pvz. labai graziai zuretusi kristoline liustra, ar mozaikinis veidrodis/paveikslas, Pvz
Jei nesate priesiskai nusiteikusi pries geletus tapetus, manau visai neblogai ziuretusi viena siena su sviesiai pilkos spalvos geletais/rastuotais, retrostiliaus tapetais and balto fono.

Idesiu pora man patikusiu sprendimo variantu (i baldu dizaina galite nekreipti demesio, esme salvos biggrin.gif )
Pilka siena, sviesios grindys, dar paderinta pilku ir tamsiai rudu atspalviu

Is tiesu sprendimu yra daug, ypac jei kuriamas naujas interjeras ir galima isigyti kitu baldu ir pan kas deretu. Tiesiog reikia apgalvoti norima stiliu, spalvu gama ir pasiskolinti ideju is kitur
Juma81
QUOTE(Kristute87 @ 2010 09 07, 21:40)
*

Turiu panašios spalvos kampą. Man ši spalva gražiai žiūrisi su alyvuogių, samanų ir kita prigesinta žalia spalva.

Geras patarimas kurti pranagos įspūdį sudarantį interjerą. Nebūtinai visą, bet kai kurios detalės tikrai gerai derėtų prie šios vyšninės-violetinės spalvos (klasikiniai veidrodžiai, tapetai, kilimas, netgi paveikslas...).
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.