Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Mūsų namų interjeras (II tema)
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Lillita
QUOTE(IRI'DE @ 2010 03 20, 23:37)
Sveiki visi,
noriu ir aš patarimo, nes jau pasimečiau sukdama galvą  kuriant interjerą doh.gif
Noriu patarimo dėl užuolaidų bendrai svetaines erdvei. Labai daug parodyt negaliu, bet pagrindinis akcentas turetų būti toks tapetas:
user posted image
kilimas irgi su panašiais violeto atspalviais, gal kiek šviesesnis. Minkšti baldai bus pilki ir šokoladiniai, kieti baldai rudi, stalas šviesus medinis. Va ir nesugalvoju ką daryti su užuolaidom, manau jos turi būti be jokių raštų, nes tapetas gana išraiškingas, kilimas irgi raštuotas. Dienines jau maždaug išsirinkau. Mąstau apie naktines, kažkodėl kolkas labiausiai peršasi tokios auksinės. Pamėtyčiau ir kelias pagalvėles ant tų pilkų baldų, būtų kaip akcentas jiems ir tai violetinei spalvai. O jei ne auksinės, tai gal kokios paprastos smėlio spalvos, kad išvis susilietų. O gal kitos spalvos akcentas tiktų...
Gal patarsit ką, ar tiktų tas aukso akcentas ar nelabai. Šiaip mėgstu natūralumą ir bijau, kad tas aukso audinys vistiek blizgės ir nelabai derės pvz su natūralaus medžio baldais  g.gif
*

tapetas pakankamas akcentas, todėl užuolaidas rinkčiausi tokio atspalvio, kaip tos gėlės žiedas (naktines), storesnio audinio, gali būti šiek tiek aksominiu, šilkiniu pagrindu, gali būti nežymiai juostuotos (neišeinant iš tapeto gėlės žiedo atspalvių), tačiau be ornamentų, dekorų. dieninės galėtų būti šviesiausio atspalvio, be rašto, lygios ir lengvos. sienų spalvos (prie Jūsų aprašytų baldų spalvų) taip pat rinkčiausi gėlės žiedo spalvos (galima tuos kelis atspalvius paderinti). 4u.gif
beskaiste
radau gera temuke ,aciu kurejai 4u.gif
kaip tik irengineju nama ir labai viskas aktualu ....
IRI'DE
QUOTE(Lillita @ 2010 03 21, 19:52)
tapetas pakankamas akcentas, todėl užuolaidas rinkčiausi tokio atspalvio, kaip tos gėlės žiedas (naktines), storesnio audinio, gali būti šiek tiek aksominiu, šilkiniu pagrindu, gali būti nežymiai juostuotos (neišeinant iš tapeto gėlės žiedo atspalvių), tačiau be ornamentų, dekorų. dieninės galėtų būti šviesiausio atspalvio, be rašto, lygios ir lengvos. sienų spalvos (prie Jūsų aprašytų baldų spalvų) taip pat rinkčiausi gėlės žiedo spalvos (galima tuos kelis atspalvius paderinti). 4u.gif
*

labai aciu uz patarimus, sienu spalva jau parinkta, kaip ir minejot, pagal geles zieda. Del uzuolaidu irgi supratau, reikia kuo kukliau. Dienines ir parinkau baltas lengvas, vos matomas. O del naktiniu, kaip manot, gal tiktu tokios siek tiek su pukeliu, nezinau kaip audinys vadinasi (kaip barchatas) ax.gif O spalva smeline pagal geles zieda ax.gif
Canet
user posted image
user posted image

Daryciau tamsiai baklazanini aksoma ( barchata), o dienines sviesias...
Osvile
Sienoms prie tokio kolorito laaabai rekomenduoju šią spalvą rolleyes.gif
My Webpage
Gautųsi jauku jauku.

Užuolaidos geriau be rašto, galų gale ryškesnį kutą parišite. O dėl spalvos sunkoka patarti. Žiūrint, ko pačiai labiau norisi 4u.gif
Manau, kad kremas efekto wow neturės. O dėl blizgesio... juk ir pats šilkas pvz. turi blizgesio, o yra labai natūralus biggrin.gif Violetinės būtų super, kaip Canet sako.
IRI'DE
Ačiū, jūs auksai 4u.gif
kažkaip net nedrįsau galvoti apie violetines užuolaidas, bet gal ir verta, nes vien tapetai efekto neduos.
Na dar mąstau... labai dėkoju už nukreipimą ax.gif
gera_lengva

Daryciau tamsiai baklazanini aksoma ( barchata), o dienines sviesias...
*

[/quote]

labai gražus tapetas 4u.gif
Osvile
QUOTE(gera_lengva @ 2010 03 22, 16:30)
labai gražus tapetas 4u.gif
*
Vien ko apvadas prie lubų vertas user posted image thumbup.gif
gera_lengva
QUOTE(Osvile @ 2010 03 22, 19:43)
Vien ko apvadas prie lubų vertas user posted image  thumbup.gif
*

aha man irgi labai patiko 4u.gif
IRI'DE
Man irgi labai gražu tas apvadas. Tik pas mus tokio nebus, gal lubos per žemos. Bet visa siena su tuo tapetu bus iš viršaus apšviesta ax.gif Tikiuosi bus gražu...
escada*
QUOTE(Rituuukas @ 2009 11 19, 23:22)

wow wow wow thumbup.gif
escada*
verysad.gif merginos,gal znote kodel man failo nleidzia ikelti? verysad.gif i kokiatema beiciau neleidzia
~Bambolina~
QUOTE(escada* @ 2010 03 27, 23:24)
verysad.gif merginos,gal znote kodel man failo nleidzia ikelti? verysad.gif  i kokiatema beiciau neleidzia
*

kai keli faila ir tau neleidzia, virsuje turi ismesti tokia juosta, kur reikia paspausti. ir tada vel bandyti ideti paveiksleli. Jauciu neaiskiai paaiskinau, bet... mirksiukas.gif
spigliukas
Labas 4u.gif Prasau patarimu kaip i kambari ''vagona'' sustatyti miegamojo baldus ir dar kokios uzuolaidos tiktu romanetes ar iki zemes uzuolaidos? g.gif
saulė_virė
QUOTE(spigliukas @ 2010 03 28, 09:53)
Labas  4u.gif Prasau patarimu kaip i kambari ''vagona'' sustatyti miegamojo baldus ir dar  kokios uzuolaidos tiktu romanetes ar iki zemes uzuolaidos?  g.gif
*

Priklauso nuo to koks vagonas, iš kurios pusės įėjimas, pas mano seserį vagonas, tačiau gale jie galėjo pasidaryti didžiulę spintą su slankiojančiomis durimis, tai kambarys tapo beveik kvadratinis 4u.gif
spigliukas
QUOTE(saulė_virė @ 2010 03 28, 11:06)
Priklauso nuo to koks vagonas, iš kurios pusės įėjimas, pas mano seserį vagonas, tačiau gale jie galėjo pasidaryti didžiulę spintą su slankiojančiomis durimis, tai kambarys tapo beveik kvadratinis 4u.gif
*

Durys yra beveik kampe, jauciu kad taip pat kaip pas jusu seseri nes mums irgi iseitu pasidaryti spinta gale su slankiojanciomis durimis. Tai kad nelebai as ju noriu lotuliukas.gif
xjurga
QUOTE(spigliukas @ 2010 03 28, 12:06)
Durys yra beveik kampe, jauciu kad taip pat kaip pas jusu seseri nes mums irgi iseitu pasidaryti spinta gale su slankiojanciomis durimis. Tai kad nelebai as ju noriu  lotuliukas.gif
*

Tai tuomet gal kažkokį kitą baldą galima gale pastatyti, pvz. komodą? O kaip stovės miegamojo lova - ar statmenai tam ilgumui (tada kambarys ne toks ilgas atrodys) ar lygiagrečiai tam ilgumui? Lengviau patarti būtų matant nuotrauką ar kambario brėžinuką.
blondine
QUOTE(vlasta2 @ 2010 03 28, 11:57)
Gaila,bet tik akims paganyti.
*

O kodėl gaila? unsure.gif
Saulyte777
PicturesPalanga
Kas vis dar derina interjerą, vertetu apsilankyti čia apžvelgt įvairių dailininkų meno kūrinių, gal ką išsirinksit. Mes išsirinkom, labai gražu dabar pas mus. wub.gif
ziedune
Merginos, užėjau ir aš į jūsų temelę pagalbos. Įsirenginėjam namą, interjerą kuriam patys, bet kaip "aprengt" židinį nesumąstau. Židinys įrengtas vidury kambario - atskiria virtuvės zoną nuo svetainės. Jo pavyzdys toks, kaip foto, dar kol kas tik gipsu apsiūtas.
user posted image
Pavyzdyje jis kaip suprantu tinkuotas. Aš tokio nenoriu, manau bus nepraktiška, greitai aprūks ir nebus tokio vaizdo. Norėčiau įvesti į jo apdailą vietnamo marmuro (baltos spalvos), nes viena svetainės siena juo dekoruota, bet kaip gražiai sugalvoti, neįsivaizduoju. Gal kas turit kokių patarimų ar pavyzdžių
Vietnamo marmuro pvz:
user posted image

Labai laukiu jūsų pasiūlymų

beskaiste
QUOTE(spigliukas @ 2010 03 28, 08:53)
Labas  4u.gif Prasau patarimu kaip i kambari ''vagona'' sustatyti miegamojo baldus ir dar  kokios uzuolaidos tiktu romanetes ar iki zemes uzuolaidos?  g.gif

as tai romanetes deciau ,maziau uzims erdves g.gif
maidala
QUOTE(maidala @ 2010 04 02, 16:40)
sveikos dizaineres ir ne tik 4u.gif noreciau patarimo, pasipaisiau savo virtuve, tik spalva man per tamsi, nelabai zinau kokia pasirinkti, gal patartumet. Programele mano ne baldam skirta projektuoti, tai kokybes mazai, bet vaizdas mazdaug turetu buti toks. Grindu spalva tokia ir bus, sienu labiau i salotine rinksim. Kokios spalvos baldai turetu buti? g.gif
http://picasaweb.google.lt/jurga.1981/Virtuve#
*

rasiau virtuves baldu temoje, bet gal apie spalvas cia patarimu gausiu ax.gif beda ta, kad virtuve sujungta su svetaine, o joje grindys gelsvos. tai sienos manau turetu buti svelniai gelsvos arba zalsvos, ir prie sito reikia priderint virtuves spalvas. Gal galit pamesti ideju? 4u.gif
beskaiste
QUOTE(maidala @ 2010 04 02, 22:30)
apie spalvas cia patarimu gausiu ax.gif beda ta, kad virtuve sujungta su svetaine, o joje grindys gelsvos. tai sienos manau turetu buti svelniai gelsvos arba zalsvos, ir prie sito reikia priderint virtuves spalvas. Gal galit pamesti ideju? 4u.gif

o kodel nenori ivest kontrasto --kokios zalios (nu ne rekiancios tokios ,bet ryskesnes o ne zalsvos )geltonos ...nebutinai gi pastelines spalvos ...oranzines ,plytine tiktu .tiesiog graziausia yra 3 spalvos ir deretu tarpusavy .va ir nelogas derinys -gelsva ,zalia sodri ,plytine smile.gif
maidala
QUOTE(beskaiste @ 2010 04 05, 23:58)
o kodel nenori ivest kontrasto --kokios zalios (nu ne rekiancios tokios ,bet ryskesnes o ne zalsvos )geltonos ...nebutinai gi pastelines spalvos ...oranzines ,plytine tiktu .tiesiog graziausia yra 3 spalvos ir deretu tarpusavy .va ir nelogas derinys -gelsva ,zalia sodri ,plytine  smile.gif
*

va apie ta plytine as labai galvoju 4u.gif plyteles turbut virtuves sienom tokias ir rinksiuos
http://www.keramika.lt/index.php?id=939&ko=2&pid=77
tik ivairius derinius beziurint pamaniau kad zalsva i smeline keisiu, nes ji man kazkaip jau nelabai tikt pradejo biggrin.gif
beskaiste
QUOTE(maidala @ 2010 04 06, 12:25)
va apie ta plytine as labai galvoju 4u.gif plyteles turbut virtuves sienom tokias ir rinksiuos
http://www.keramika.lt/index.php?id=939&ko=2&pid=77
tik  ivairius derinius beziurint pamaniau kad zalsva i smeline keisiu, nes ji man kazkaip jau nelabai tikt pradejo biggrin.gif

nu sita plytine visai gera .nu bet bus plytine ,gelsva ir smeline ---labai vientisa ,spalvos is vienos paletes g.gif tada gal kokia elektrine ar juros vandens spalvas prislopintas pabandyk ...
maidala
QUOTE(beskaiste @ 2010 04 07, 00:30)
nu sita plytine visai gera .nu bet bus plytine ,gelsva ir smeline ---labai vientisa ,spalvos is vienos paletes  g.gif tada gal kokia elektrine ar juros vandens spalvas prislopintas pabandyk ...
*

bus dar ir daug tamsiai rudos 4u.gif tai va susidejau as sitas gelsva, tamsiai ruda ir plytine, ir deliojau ivairius fonus. na kazkaip zalsva man pasirode nelabai deranti, pamaniau kad plytine gerai pagyvins visa palete, o smeline kaip fonas (sienoms) turetu gal gerai ziuretis g.gif
GitaZ
Laba. Labai reikia jusu patarimu. Mano virtuve tokios spalvos, plyteles jau irgi suklijuotos, sienu matosi, o grindu tokios oranzines su rudu atspalviu (kaip murzes tokios). Langas foto vienas matosi, kitas ant kitos sienos - kampinis. Kokia spalva dazyti sienas? Man lyg noretusi viena siena, esancia priesais virykle, tapetuoti, bet velgi - kokia spalva pasirinkti?
user posted image[/URL]
maidala
QUOTE(GitaZ @ 2010 04 08, 11:04)
Laba. Labai reikia jusu patarimu. Mano virtuve tokios spalvos, plyteles jau irgi suklijuotos, sienu matosi, o grindu tokios oranzines su rudu atspalviu (kaip murzes tokios). Langas foto vienas matosi, kitas ant kitos sienos - kampinis. Kokia spalva dazyti sienas? Man lyg noretusi viena siena, esancia priesais virykle, tapetuoti, bet velgi - kokia spalva pasirinkti?
user posted image[/URL]
*

as imciau kazkokia SPALVA, ta prasme ne kremine, ne rusva, o rausva, zalsva ar pan. siaip man patiko spalva renkantis naudot powerpointa smile.gif isikeliau savo nuotrauka ir deliojau skirtingus fonus, taip pamaciau kokia man spalva dera, kokia ne. gal pabandykit 4u.gif
another
QUOTE(ziedune @ 2010 03 30, 22:24)
Merginos, užėjau ir aš į jūsų temelę pagalbos. Įsirenginėjam namą, interjerą kuriam patys, bet kaip "aprengt" židinį nesumąstau. Židinys įrengtas vidury kambario - atskiria virtuvės zoną nuo svetainės. Jo pavyzdys toks, kaip foto,  dar kol kas tik gipsu apsiūtas.

Pavyzdyje jis kaip suprantu tinkuotas. Aš tokio nenoriu, manau bus nepraktiška, greitai aprūks ir nebus tokio vaizdo. Norėčiau įvesti į jo apdailą vietnamo marmuro (baltos spalvos), nes viena svetainės siena juo dekoruota, bet kaip gražiai sugalvoti, neįsivaizduoju. Gal kas turit kokių patarimų ar pavyzdžių
Vietnamo marmuro pvz:

Labai laukiu jūsų pasiūlymų
*

O kodėl galvojat, kad aprūks? Jei židinys su durelėmis ir kaminas vietoje, trauka gera, tai neturėtų rūkti g.gif
Pas mus dengtas granitu, kol kas be durelių, todėl kuriam retai, bet valyti išties labai paprasta ax.gif Su marmuru nebloga mintis, manau, būtų galima dengti visą tą dalį, kur pavyzdėlyje gelsva, o viršus toks ir yra, ar pas jus kitoks?
ziedune
QUOTE(Will @ 2010 04 08, 13:07)
O kodėl galvojat, kad aprūks? Jei židinys su durelėmis ir kaminas vietoje, trauka gera, tai neturėtų rūkti  g.gif
Pas mus dengtas granitu, kol kas be durelių, todėl kuriam retai, bet valyti išties labai paprasta  ax.gif  Su marmuru nebloga mintis, manau, būtų galima dengti visą tą dalį, kur pavyzdėlyje gelsva, o viršus toks ir yra, ar pas jus kitoks?
*

Taip židinio viršutinė dalis tokia ir yra, tik neužapvalintais kampais.

Norėčiau, kad atsilieptų tos forumietės, pas kurias yra tinkuoti židiniai ir pakomentuotų, ar ta dalis virš židinio angos neaprūksta.
Undinelle
QUOTE(GitaZ @ 2010 04 08, 10:04)
user posted image[/URL]
*

As nesirinkciau i virtuve tapetu, man kazkaip atrodo praktiskiau ir graziau dazytos sienos su plytelemis, kaip jusu atveju. O spalva dazymui pasirinkciau kokia pasteline, neutralia, nes ir vyraujancios jusu spalvos juk ramios. Sekmes renkantis, lauksime rezultatu. 4u.gif
P.S. o kas pas jus bus kampe, matau yra rozetes ir pakyla. Kam cia vieta palikta? g.gif
GitaZ
QUOTE(Undinelle @ 2010 04 20, 13:09)
As nesirinkciau i virtuve tapetu, man kazkaip atrodo praktiskiau ir graziau dazytos sienos su plytelemis, kaip jusu atveju. O spalva dazymui pasirinkciau kokia pasteline, neutralia, nes ir vyraujancios jusu spalvos juk ramios. Sekmes renkantis, lauksime rezultatu.  4u.gif
P.S. o kas pas jus bus kampe, matau yra rozetes ir pakyla. Kam cia vieta palikta?  g.gif
*

Na as jau buvau imetusi sita virtuves varianta, visos kaip viena sake, kad berysio tas iskeltas kampas, kad spalvos negrazios, net upa nueme, o as tai dziaugiausi savo nauju pirkiniu doh.gif O mes ten kampineje spinteleje uzslepe duju baliona, o ant pakylos padeta mikrobange. Zinokit viena siena jau tikrai bus tapetuojama, tik ne ta kur matosi fotokej, kaip tik priesinga. Sia savaite dar atvez indauja, kuria statysim prie sienos ir "sala", kai jau viska pabaigsim iki galo, vel imesiu foto su galutiniu variantu, gal jau nebus taip baisu biggrin.gif Nors man tai ir dabar labai gera virtuve.
*AMRI*
QUOTE(GitaZ @ 2010 04 20, 19:09)
Na as jau buvau imetusi sita virtuves varianta, visos kaip viena sake, kad berysio tas iskeltas kampas, kad spalvos negrazios, net upa nueme, o as tai dziaugiausi savo nauju pirkiniu  doh.gif  O mes ten kampineje spinteleje uzslepe duju baliona, o ant pakylos padeta mikrobange. Zinokit viena siena jau tikrai bus tapetuojama, tik ne ta kur matosi fotokej, kaip tik priesinga. Sia savaite dar atvez indauja, kuria statysim prie sienos ir "sala", kai jau viska pabaigsim iki galo, vel imesiu foto su galutiniu variantu, gal jau nebus taip baisu biggrin.gif Nors man tai ir dabar labai gera virtuve.
*

Svarbiausia,kad jums ji miela ir patogi.O man asmeniskai spalvine gama visai nebloga. 4u.gif
lanaa
QUOTE(GitaZ @ 2010 04 20, 20:09)
Na as jau buvau imetusi sita virtuves varianta, visos kaip viena sake, kad berysio tas iskeltas kampas, kad spalvos negrazios, net upa nueme, o as tai dziaugiausi savo nauju pirkiniu   doh.gif  O mes ten kampineje spinteleje uzslepe duju baliona, o ant pakylos padeta mikrobange. Zinokit viena siena jau tikrai bus tapetuojama, tik ne ta kur matosi fotokej, kaip tik priesinga. Sia savaite dar atvez indauja, kuria statysim prie sienos ir "sala", kai jau viska pabaigsim iki galo, vel imesiu foto su galutiniu variantu, gal jau nebus taip baisu biggrin.gif Nors man tai ir dabar labai gera virtuve.
*

na tas iskeltas kampas tikrai keistokai ziuris, taciau jei ten statysis indauja manau bus gerai. kas ten suabejojot del tapetu praktiskumo virtuvej, tai tikrai neverta, ypac, kai tu tapetu dabar pasirint yra ivairiausiu rusiu. siaip as siena, kuri matos palikciau balta, nes gyvumo duoda. o jei labai jau norit vientisumo, tai galima butu dazyt kokia nors sviesiai pilka. na aisku idomu butu pamatyt ir ta kita siena, kur tapetuot zadat ir kas ten per tapetas.
beskaiste
QUOTE(GitaZ @ 2010 04 20, 20:09)
Na as jau buvau imetusi sita virtuves varianta, visos kaip viena sake, kad berysio tas iskeltas kampas, kad spalvos negrazios, net upa nueme, o as tai dziaugiausi savo nauju pirkiniu  doh.gif  O mes ten kampineje spinteleje uzslepe duju baliona, o ant pakylos padeta mikrobange. Zinokit viena siena jau tikrai bus tapetuojama, tik ne ta kur matosi fotokej, kaip tik priesinga. Sia savaite dar atvez indauja, kuria statysim prie sienos ir "sala", kai jau viska pabaigsim iki galo, vel imesiu foto su galutiniu variantu, gal jau nebus taip baisu biggrin.gif Nors man tai ir dabar labai gera virtuve.

aisku kad tau svarbu gerai bigsmile.gif man pavyzdziui truksta kontrasto ,man per niuri ...pas mane spalvos ryskios bus (dar nenudazyta ....
QUOTE(*AMRI* @ 2010 04 20, 23:02)
Svarbiausia,kad jums ji miela ir patogi.O man asmeniskai spalvine gama visai nebloga. 4u.gif

kiekvienas ziuri is savo varpines drinks_cheers.gif
GitaZ
QUOTE(beskaiste @ 2010 04 21, 23:14)
aisku kad tau svarbu gerai  bigsmile.gif man pavyzdziui truksta kontrasto ,man per niuri ...pas mane spalvos ryskios bus (dar nenudazyta ....

kiekvienas ziuri is savo varpines  drinks_cheers.gif
*

O as nenorejau ryskiu spalvu, ir taip virtuveje rakandu prisitato, ryskumo inesiusu zaliuzem ant lango, su kokais nors indais, uzteks man jo, ryskios spalvos greiciau pabosta.
Vaidux
Gal ne visai i tema, bet buvau pas viena baldininka, tai patikekit kiek visokiu naujoviu prirode. Pasirodo dabar ant bangos - interjere stiklas. pvz. virtuve klijuoti ne plytelem, o deti vaizda stikle. Kai parode jau padarytus darbus - tikrai akys iskrito. Kainos ne is pigiuju, bet jau vaizdelis. O be to - ant spinteliu ar siaip ant visokiu spintu pasirodo galima uzdeti bet koki paveiksliuka ir tada tas motyvas pvz nueina per visas virtuvines spinteles - nu atrodo - nerealiai. Kaip gaila, kad tokiu groziu nebuvo, kai virtuve daremes. Kas idomiausia - atrodo man madingai, taip stilingai, jokiu kicu nekvepia. Pasiliksiu sita minti prieskambariui, nes tas dar vis savo eiles nesulaukia, vis darom darom ir ant vietos sad.gif
Rimvyde1
QUOTE(Vaidux @ 2010 04 22, 14:53)
Gal ne visai i tema, bet buvau pas viena baldininka, tai patikekit kiek visokiu naujoviu prirode. Pasirodo dabar ant bangos - interjere stiklas. pvz. virtuve klijuoti ne plytelem, o deti vaizda stikle. Kai parode jau padarytus darbus - tikrai akys iskrito. Kainos ne is pigiuju, bet jau vaizdelis. O be to - ant spinteliu ar siaip ant visokiu spintu pasirodo galima uzdeti bet koki paveiksliuka ir tada tas motyvas pvz nueina per visas virtuvines spinteles - nu atrodo - nerealiai. Kaip gaila, kad tokiu groziu nebuvo, kai virtuve daremes. Kas idomiausia - atrodo man madingai, taip stilingai, jokiu kicu nekvepia. Pasiliksiu sita minti prieskambariui, nes tas dar vis savo eiles nesulaukia, vis darom darom ir ant vietos sad.gif
*

Taip... visi darosi drasesni ir nebijo naujoviu thumbup.gif Dar galima koki nori piesini, aisku konturini, isfrezuoti ploksteje, konturo linija dar ir padazyti galima kita spalva, arba pries uzlaminuojant plokste, po apacia klijuojamas iskilus, mazdaug pora milimetru ornamentas, o uzlaminavus gaunasi realjefinis piesinys.
O,sienas dekoruoti galima ir taip http://picasaweb.google.ru/Rimvyde1
lanaa
QUOTE(Vaidux @ 2010 04 22, 14:53)
*

na toks stiklas ant bangos buvo pries 3-4 metus, dabar jau galvoji ka cia naujo sugalvot, nes toks stiklas jau patapo masinio vartojimo produktu smile.gif
Vaidux
QUOTE(lanaa @ 2010 04 22, 20:09)
na toks stiklas ant bangos buvo pries 3-4 metus, dabar jau galvoji ka cia naujo sugalvot, nes toks stiklas jau patapo masinio vartojimo produktu  smile.gif
*

Gaila, kad neturiu jokio pavyzdzio apie ka as cia kalbu, nes tai ka maciau esu 100 procentu garantuota, kad tai yra naujove ir pavyzdziui tiesiog staigiai is google nukopinau bet kokius kelis paveiksliukus siaip tarkim:

http://www.vivawall.lt/index.php?sid=84b67...2d1747.45115388

http://www.vivawall.lt/index.php?sid=84b67...b147e1.49739728

http://www.vivawall.lt/index.php?sid=84b67...0250&pgNr=1

http://www.vivawall.lt/index.php?sid=84b67...4802c9.74966909

http://www.artidea.lt/lt/prekiu-galerija/p...p;categories=47

ir tarkim tokio paveikslo stikline siena vietoj virtuviniu plyteliu tarkim per visa virtuves siena po spintelem II auksto ar siaip kur nors pritaikyti interjere

ar tarkim varliukas ar dar kas nors i vaiku kambari ar siaip kur nors
http://www.vivawall.lt/index.php?sid=84b67...chparam=varl%EB

Cia ikeliau kaip ale pavyzdzius, bet cia kiekvieno fantazija ir norai smile.gif

- yra masinio naudojimo produktas schmoll.gif Nea nesutinku schmoll.gif
lanaa
QUOTE(Vaidux @ 2010 04 22, 22:07)
Gaila, kad neturiu jokio pavyzdzio apie ka as cia kalbu, nes tai ka maciau esu 100 procentu garantuota, kad tai yra naujove ir pavyzdziui tiesiog staigiai is google nukopinau bet kokius kelis paveiksliukus siaip tarkim:

http://www.vivawall.lt/index.php?sid=84b67...2d1747.45115388

http://www.vivawall.lt/index.php?sid=84b67...b147e1.49739728

http://www.vivawall.lt/index.php?sid=84b67...0250&pgNr=1

http://www.vivawall.lt/index.php?sid=84b67...4802c9.74966909

http://www.artidea.lt/lt/prekiu-galerija/p...p;categories=47

ir tarkim tokio paveikslo stikline siena vietoj virtuviniu plyteliu tarkim per visa virtuves siena po spintelem II auksto ar siaip kur nors pritaikyti interjere

ar tarkim varliukas ar dar kas nors i vaiku kambari ar siaip kur nors
http://www.vivawall.lt/index.php?sid=84b67...chparam=varl%EB

Cia ikeliau kaip ale pavyzdzius, bet cia kiekvieno fantazija ir norai smile.gif

- yra masinio naudojimo produktas  schmoll.gif Nea nesutinku  schmoll.gif
*

na jei turit omeny po stiklu kisama tapeta, fototapeta, na ir panasaus efekto technologijas, tai tikrai nera naujiena smile.gif
saldainia
bet labai brangu kiek žinau.
maidala
zinot man akyse prasviesejo kai drauge paskolino knyga "spalvu taikymas interjere" (Anna Starma) - gal kam pravers 4u.gif nusipirkom vakar dazus pabandymui, tai jau bandysim biggrin.gif
jurda
QUOTE(GitaZ @ 2010 04 22, 07:25)
O as nenorejau ryskiu spalvu, ir taip virtuveje rakandu prisitato, ryskumo inesiusu zaliuzem ant lango, su kokais nors indais, uzteks man jo, ryskios spalvos greiciau pabosta.
*

100proc.pritariu. Nesenai buvau pas draugę, ji pasidariusi remontą, tai tiek visko daug, perkrauta, grindys skirtingų laminatų, sienos ryškių tapetų, baldai ir šviesūs, ir tamsūs. vISKAS ne mano skonio, gal jie ir gerai jaučiasi, man geriau sienos pastelinės, o akcentus galima suteikt kitais daiktais, kuriuos lengvai galima pabodus pakeist kitais ir nereikia didelių investicijų
irina2t
Sveikutes mergaites, ar galima prisideti prie jusu? 4u.gif As gyvenu Italijoje,ir sio metu mes su draugu irgi irenginejam savo pirma busta ( Labai atsiprasau jei darau daug gramatiniu klaidu,bet lietuviu ne mano gymtoji kalba,be to jau beveik 6 metai tenka bendrauti italiskai blush2.gif ) Is tikruju labai malonu,bet ir labai sunku issirinkti,nes tai kas patinka ne visada patogu,o tai kas patogu ne visada patinka g.gif Italai labiau linke rinktis tai kas madinga,net jei ir nelabai praktiska. Tai kad teko jieskoti mums kompromiso tarp mados ir praktiskumo g.gif Dabar su nekantrumu laukiu kada jau surinks baldus,tikiosi po savaites jau galesiu atsiusti nuotraukas.
BevardeX
QUOTE(irina2t @ 2010 04 23, 14:31)
Sveikutes mergaites, ar galima prisideti prie jusu?  4u.gif  As gyvenu Italijoje,ir sio metu mes su draugu irgi irenginejam savo pirma busta ( Labai atsiprasau jei darau daug gramatiniu klaidu,bet lietuviu ne mano gymtoji kalba,be to jau beveik 6 metai tenka bendrauti italiskai  blush2.gif ) Is tikruju labai malonu,bet ir labai sunku issirinkti,nes tai kas patinka ne visada patogu,o tai kas patogu ne visada patinka  g.gif Italai labiau linke rinktis tai kas madinga,net jei ir nelabai praktiska. Tai kad teko jieskoti mums kompromiso tarp mados ir praktiskumo  g.gif Dabar su nekantrumu laukiu kada jau surinks baldus,tikiosi po savaites jau galesiu atsiusti nuotraukas.
*

Labai smalsu, lauksim foto bigsmile.gif
beskaiste
nu koks sunkus dalykas galutinis dazymas sienu --jau nupirkom dazus ,o as antrame aukste ant dideles sienos 5,60 m ilgio isinorejau fototapeto su ryskiom didelem aguonom bigsmile.gif ,kadangi tokio dydzio neradau ,tai turbut teks piesti g.gif .o kadangi gali atspalviai skirtis ,tai antras aukstas dabar kol kas nedazomas --o pas mane didele gyvenama erdve bus ten ,kurioje net 45 kv/m...
irina2t
QUOTE(irina2t @ 2010 04 23, 15:31)
Sveikutes mergaites, ar galima prisideti prie jusu?  4u.gif  As gyvenu Italijoje,ir sio metu mes su draugu irgi irenginejam savo pirma busta ( Labai atsiprasau jei darau daug gramatiniu klaidu,bet lietuviu ne mano gymtoji kalba,be to jau beveik 6 metai tenka bendrauti italiskai  blush2.gif ) Is tikruju labai malonu,bet ir labai sunku issirinkti,nes tai kas patinka ne visada patogu,o tai kas patogu ne visada patinka  g.gif Italai labiau linke rinktis tai kas madinga,net jei ir nelabai praktiska. Tai kad teko jieskoti mums kompromiso tarp mados ir praktiskumo  g.gif Dabar su nekantrumu laukiu kada jau surinks baldus,tikiosi po savaites jau galesiu atsiusti nuotraukas.
*

Baldus rinkomes is cia
http://www.arredamentimarinucci.com/
Linckutis
sveiki , gal kas kur matete kur galima isigyti tokia lentyna ?

http://radikal.ru/F/s50.radikal.ru/i128/10...ef0839.jpg.html
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.