Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: odiniai baldai
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Stebukle
Mes buvom Dauglitoj pirmadieni Mazeikiuose. Kainos tikrai nera dideles, net sakyciau per mazos hihihi.gif tik reik labai viska gerai apziuret, nes defektai kai kurie vos vos matomi, aisku kai kur ir nera. Visos beveik prekes sukrautos pas juos i tinklalapi www.dauglita.lt. I Vilniu atvezimas sake kainuoja apie 150Lt, bet.... kaimynai ten pirko baldus ir issiderejo, kad atveztu nemokamai smile.gif
Adela
QUOTE(M-o-n-i-q @ 2008 10 31, 00:26)
Sveiki hi.gif
Kazkada aptarinejom internetine parduotuve ELIZIEJUS. Kai kurie is musu buvom jais susidomeje, bet nesiryzo pirkti, nes nebuvo galima ju apziuret gyvai, todel laukem atsiliepimu is tu, kas rysis juos isigyti smile.gif  Tai mes ir ryzomes rolleyes.gif  Baldai pas mus jau nuo liepos men ir asmeniskai as jais esu patenkinta! thumbup.gif  Labai patiko, kad baldai buvo saugiai supakuoti (plevele, kartonas, kazkas panasaus i paralona ir dar sudeti i tokius didziulius tvirtus maisus, panasius kaip bulviu biggrin.gif ), nes kitose parduotuvese teko matyt, kad tik plevele apvynioja.. g.gif
Ir siaip tvark g.gif ingai padaryta smile.gif  Beje ir miegama mechanizma galiu pagirti thumb_yello.gif
*

O gal galima butu nuotraukele pamatyti photo.gif Mane irgi domina Eliziejaus baldai, bet vis dar renkuosi.
Milllly
As taip pat noriu nuotrauka pamatyt smile.gif Eliziejaus baldu. ar labai skiriasi nuo to , kas parodyta nuotraukose? koki modeliuka isigijot?

smalsuole smile.gif
Krissti_
Laba diena, norejau pasiteirauti gal kuri zinote kur galim kokybiskai aptraukti oda minkstus baldus. dekoju uz atsakyma.
Adela
Man labai grazus Eliziejaus Gala modelis. As noriu tokio balto blush2.gif
Tai man atsiunte jo foto, nes kazkas jau uzsakinejo toki.
Gal kam bus idomu, idedu nuotraukele smile.gif

user posted image[/IMG]
Spyglienė
Adela, nepaviešintum kainos blush2.gif Labai gražu 4u.gif Kaip valosi?
Adela
QUOTE(Spyglienė @ 2008 11 05, 15:28)
Adela, nepaviešintum kainos  blush2.gif Labai gražu  4u.gif  Kaip valosi?
*

Sitos fainuoles sofkutes kaina 2438 Lt bigsmile.gif
Sofkute deja ne mano schmoll.gif O del valymosi, tai manau, kad ner problemu. Siuo metu namie turiu odinukus, tai vel noriu odiniu.
jurg_ili
Man patinka odiniai baldai, grazu, ypac kai stovi baldu salone thumbup.gif .Pati daug metu dirbau su baldais. Nusipirkom nama ir nei vieno odinio baldo blush2.gif Renkantis balda labai sunku pataikyti gera odos kokybe. Oi, kiek mes turejom bedu su tom odom. As padariau isvada ,kad geriau pirkti eko odos baldus, jie pigesni ,o ir pasius toki pat kaip ekspozicijoj ir ji kvepuoja (vasara neprilips uzpakalis).
laisve76
Na iš pradžių irgi galvojom eko odos pirkti, bet pamačius kaip tokie draugų baldai po poros metų atrodo, tai nusprendžiau nemesti pinigų į balą. Bent jau sėdimoji dalis turėtų būti arba natūralios odos arba gobeleninė.
Putpeliuke
Na del eko oda apmustu kedziu tai kiek girdejau viskas tvarkoje. O vat del apmustu tokia oda sofkuciu tai kazkaip girdziu vien neigiamus atsiliepimus. Kad atseit trukineja ir tt. Kazkas tokio ax.gif rolleyes.gif
Vijali
mes irgi nusipirkom odini kampa, minksta minksta toki... kol kas labai negraziai nesusiraukslejo, matysim kaip toliau bus... taciau man ant jo dabar per salta, tad nusipirkau antklode, kad susivynioti galeciau ax.gif bet vis tiek mieliau miegamajame bunu nei ant tos odos blush2.gif
M-o-n-i-q
QUOTE(Milllly @ 2008 11 04, 20:08)
As taip pat noriu nuotrauka pamatyt smile.gif Eliziejaus baldu. ar labai skiriasi nuo to , kas parodyta nuotraukose? koki modeliuka isigijot?

smalsuole smile.gif
*

Uzsakinejom "magnolija" modeliuka. 2-viete ir 3-viete(su miegamu mechanizmu). Tik mes 3-viete prasem is dvieju pagalviu kad darytu, o ne is 3-ju, kaip ju puslapy. Cia toks pat "juodajam alksny" yra, tik raudonas. ax.gif Nuo ju ir nusiziurejau blush2.gif
Siaip esam patenkinti, tik kojytes galetu but kruopsciau padarytos, nes dabar, kaip kokiam garaziuke suvirintos mad.gif
O del foto, tai as cia dar "zalia", tai nzn kaip idet blush2.gif galeciau i pasta atsiust ir gal idetumet? mirksiukas.gif
Papildyta:
[quote=Spyglienė,2008 11 05, 16:28]
Adela, nepaviešintum kainos blush2.gif Labai gražu 4u.gif Kaip valosi?
*

[/quote

Su "pampers" servetelem labai gerai valosi odiniai baldai!!! thumbup.gif mirksiukas.gif
D-i-a-n-a
QUOTE(Ija27 @ 2008 11 06, 19:46)
mes irgi nusipirkom odini kampa, minksta minksta toki... kol kas labai negraziai nesusiraukslejo, matysim kaip toliau bus... taciau man ant jo dabar per salta, tad nusipirkau antklode, kad susivynioti galeciau  ax.gif bet vis tiek mieliau miegamajame bunu nei ant tos odos  blush2.gif
*

Ir mes ieshkom odinio kampo ,bet niekaip negalim tinkamo surasti,,kur jus pirkot ,kokie ismatavimai,mums tik 2,7 maximum telpa verysad.gif
jurg_ili
Taip naturali oda turi tokia savybe tampytis ,ypac kai ilgiau pasedi- susyla ir lieka rauksles ,bet kai nebesedi -tai turetu atsalti ir grysti atgal thumbup.gif

Apie eko oda, jos yra milijonas rusiu ,seip gali ir po pusmecio suplysti ,o yra eko odu kurios tarnauja po 10 metu

-Liucija-
Ką žinote apie odinius Malaizietiškus baldus? 4u.gif
sigb
mes odiniais "juodojo alksnio" baldais jau džiaugiamės 5 metai-ir tikrai nereikia nei į vaistinę, nei užsikloti, nei pasikloti... Baldai stovi kambaryje, kuriame vyksta didžiausias judesys-ir atrodo jie thumbup.gif . Šiek tiek apsitrynė spalva, bet tai mano akimis, suteikia baldams kažkokio šiltumo. Kai keisim baldus, vėl būtinai ieškosiu odinių.
vidal
QUOTE(sigb @ 2008 11 20, 14:13)
mes odiniais "juodojo alksnio" baldais jau džiaugiamės 5 metai-ir tikrai nereikia nei į vaistinę, nei užsikloti, nei pasikloti... Baldai stovi kambaryje, kuriame vyksta didžiausias judesys-ir atrodo jie  thumbup.gif . Šiek tiek apsitrynė spalva, bet tai mano akimis, suteikia baldams kažkokio šiltumo. Kai keisim baldus, vėl būtinai ieškosiu odinių.
*

oi, kaip smagu girdėt, kad " juodasis alksnis" nėra kapskant:-) pasišiukšlinęs.Mes taip pat laukiam odinio komplekto pono " Mateo" biggrin.gif .Bus matyt kaip pas mus jam patiks, nes tai pat bus svetainėj, kur ir dienas ir vakarus leidžiam, nes yra bendrai su virtuve.
Miela sigb, kokias naudojat priemones ir kaip dažnai. Mano " Mateo" bus tamsus, niekad neturėjau odiniu baldu, tai kaži kaip reiks jį globot g.gif
sigb
QUOTE(vidal @ 2008 11 20, 15:27)
oi, kaip smagu girdėt, kad " juodasis alksnis" nėra kapskant:-) pasišiukšlinęs.Mes taip pat laukiam odinio komplekto pono " Mateo" biggrin.gif .Bus matyt kaip  pas mus jam patiks, nes tai pat bus svetainėj, kur  ir dienas ir vakarus leidžiam, nes yra bendrai su virtuve.
Miela sigb, kokias naudojat priemones ir kaip dažnai. Mano " Mateo" bus tamsus, niekad neturėjau odiniu baldu, tai kaži kaip reiks jį globot g.gif
*

Mūsų baldai taip pat tamsūs-tamsiai žali. Priežiūros priemones perku "juodojo alksio" parduotuvėje ir 2 kartus per metus jomis valau baldus. Šiaip dulkes, vaikų paliktus trupinius, įvairias dėmeles nuvalau drėgnu švelniu skudurėliu arba, kaip čia jau viena mama minėjo, drėgna pampers servetėle. Reikia stengtis stipriai netrinti kokios nors pridžiuvusios dėmeles, geriau pašlapinti tada šiek tiek palaukti ir tada tik nuvalyti. Stipriai trindama galite pažeisti spalvą. Sėkmės. Manau, kad ir jums jūsų baldai tarnaus ilgai.
Gucci XX
As noriu parduoti savo odinius Juodojo alksnio baldukus, nes keiciam buta. Beveik nauji, jei ka rasykit i a.d. ax.gif
gita.
sveiki, gal kas pirkot odinius baldus is litsofa.lt? atrodo graziai, idomu kaip kokybe? gal kas turit?
vidal
[quote=sigb,2008 11 22, 14:45]
Mūsų baldai taip pat tamsūs-tamsiai žali. Priežiūros priemones perku "juodojo alksio" parduotuvėje ir 2 kartus per metus jomis valau baldus. Šiaip dulkes, vaikų paliktus trupinius, įvairias dėmeles nuvalau drėgnu švelniu skudurėliu arba, kaip čia jau viena mama minėjo, drėgna pampers servetėle. Reikia stengtis stipriai netrinti kokios nors pridžiuvusios dėmeles, geriau pašlapinti tada šiek tiek palaukti ir tada tik nuvalyti. Stipriai trindama galite pažeisti spalvą. Sėkmės. Manau, kad ir jums jūsų baldai tarnaus ilgai.

oi ačiū už atsakyma,patarimus.Kaip faina, kad dalinamasi geraja patirtim.Dėkui.
Jau laukiu nebesulaukiu savojo " Mateo". Jau, jau šią savaite turėtų atvykt 4u.gif Aš taip pat žadėjau pirmiausia priemones nusipirkt tam pačiam jų salone, išsaugot čeki ateičiai, jei kokia problema su oda - manau įrodymai praverstų smile.gif kad valiau su ju priemonėm. Bet tikiuosi kad viskas bus gerai biggrin.gif
Ačiū už patarimus, ir gražaus jums visoms artėjančio šventinio maratono
( pamirškim krizes!!!, nes jau vien nuo to žodžio blo...)
aureku
sveikutes smile.gif , mes ka tik uzsisakem raudona odini kampa Sicily is Eliziejaus thumbup.gif . turetume gauti vasario menesi. kai gausim, pasidalinsim savo patirtimi. ryzomes uzsisakyti interneto nors gyvai neteko matyti blush2.gif , tik internetiniam puslapyje, tai tikimes, kad labai nusivilti neteks unsure.gif .
auroriux
Labas vakaras! Vis ieidavau i sita foruma kartas nuo karto pasiskaityti. Ieskomes odiniu baldu svetainei, o pasiula didziule. Jau apejom daug salonu Vilniuje: i Juodaji Alksni, ir Softimus, Renlena, Interio... Kur tik nebuvom.. Galva gale dienos istinsta. Matau is atsiliepimu, kad perkate baldus Eliziejuje.Kazkaip nedrasu dar mums pirkti gyvai nemacius. Tarsi kate maise.. smile.gif Noreciau patarimo. Buvom salone "Egavis", Savanoriuose. Kas uzkliuvo, kad ten dabar nuolaidos, turbut jau tos kaledines, ir baldams is ekspozicijos 50 proc. Kai pamaciau, prisipazinsiu, sugunde. Pasikalbejau su pardavejomis, uzsakant ir taiko nuolaidas. Hm.. Gal kas esat ka "Egavyje" pirke? Kokios patirties jau gal su tos firmos baldais turit? Kiek apziurejom, Kler baldai patiko, ir pagaminti, rodos, kokybiskai. Tik noretusi pklaust, gal kas turi kokiu atsiliepimu..
Miracle
sveiki,

is savo patirties patarciau pamatyti "gyvai" baldus, nes mes pradzioje ketinome uzsisakineti is juodojo alksnio "verona" komplekta, bet kai gyvai apziurejom, paciupinejom ir pasedejom, mums su vyru nepatiko... o issirinkome Modial'i... ir labai dziaugemes, kol kas dar nenusivylem, labai patogus, minksti, tiesa dar tik nuo pavasario turime, kaip bus toliau, paziuresim mirksiukas.gif

QUOTE(auroriux @ 2008 11 26, 21:49)
Labas vakaras! Vis ieidavau i sita foruma kartas nuo karto pasiskaityti. Ieskomes odiniu baldu svetainei, o pasiula didziule. Jau apejom daug salonu Vilniuje: i Juodaji Alksni, ir Softimus, Renlena, Interio... Kur tik nebuvom.. Galva gale dienos istinsta. Matau is atsiliepimu, kad perkate baldus Eliziejuje.Kazkaip nedrasu dar mums pirkti gyvai nemacius. Tarsi kate maise.. smile.gif Noreciau patarimo. Buvom salone "Egavis", Savanoriuose. Kas uzkliuvo, kad ten dabar nuolaidos, turbut jau tos kaledines, ir baldams is ekspozicijos 50 proc. Kai pamaciau, prisipazinsiu, sugunde. Pasikalbejau su pardavejomis, uzsakant ir taiko nuolaidas. Hm.. Gal kas esat ka "Egavyje" pirke? Kokios patirties jau gal su tos firmos baldais turit? Kiek apziurejom, Kler baldai patiko, ir pagaminti, rodos, kokybiskai.  Tik noretusi pklaust, gal kas turi kokiu atsiliepimu..
*

*Živutė*
Na ka mergikes jau atkeliavo mano kampas tad ymetu foto 4u.gif
Remonto nespejom iki galo pasidaryti bet matau bendra vaizda matot ax.gif
Na jau turim ji savaite laiko tai kolkas tikrai labai dziaugiuos wub.gif thumbup.gif tfu tfu tfu biggrin.gif
user posted image
tisa
labai grazus kampas thumbup.gif mes turime panasaus dizaino ir spalvos tik 3-ju daliu sofa ir du fotelius.
Uzsakynejome is Juodojo Alksnio pries 3 metus ir esame patenktinti ir baldais ir gamintojais.
Siaip noreciau patarti kad jei kazka uzsakynejat tai geriau kad gamintu Lietuvoje, nes jei kas ne taip tai galima susisiekt su gamintojais ir problema spresti, arba kai reikia kazka pakeisti tai buna greiciau. Tai vat kas liecia Alksnio tai labai super. O kaip buna uzsako zmones is katalogo ir veza is kokios Korejos odinius baldus jau pagamintus ir jei atvez su broku tad kol pakeis reikia laukti oj kaip ilgai verysad.gif
citrinuke33
del odiniu baldu, tai mano nuomone jie parodo prabanga, bet nesuteikia namams jaukumo ir silumos. teko man sveciuose sedeti ant odines sofutes. labaiusiai nepatiko, kad sededama tarsi slysti zemyn. bet sofa atrodo graziai. smile.gif as dar girdejau, kad geras gobelenas yra patvaresnis uz dirbtine oda (ekooda vadinasi).
o tikros odos baldas, manau irgi ilgai atlaikytu. tik kaip ir sakiau, jaukumo nesuteiks.
*Živutė*
QUOTE(citrinuke33 @ 2008 12 03, 14:28)
del odiniu baldu, tai mano nuomone jie parodo prabanga, bet nesuteikia namams jaukumo ir silumos. teko man sveciuose sedeti ant odines sofutes. labaiusiai nepatiko, kad sededama tarsi slysti zemyn. bet sofa atrodo graziai. smile.gif as dar girdejau, kad geras gobelenas yra patvaresnis uz dirbtine oda (ekooda vadinasi).
o tikros odos baldas, manau irgi ilgai atlaikytu. tik kaip ir sakiau, jaukumo nesuteiks.
*

g.gif Tai gal kokie nekokybiski kad slysti zemyn blink.gif nu man kaip tik jie thumbup.gif pries tai turejau gobeleno baldus tai su oda nepalyginsi esu labai patenkintair labai jauku man dabar namie wub.gif
Manau jaukumas priklauso nuo visos aplinkos o ne nuo sofkes 4u.gif
Nmergyte
Labas visiems,
Norejau paklausti, ar patenkinti kas turite Ashley odiniais baldais? Mes norime pirkti 3+2+1 su reglaineriais. Idomu butu zinoti jusu nuomome ir pastebejimus kaip laiko oda, ar nesalta, ar neprakaituoja kunas, ar reglaineriai negenda?
Gal kas galetu parasyti? 4u.gif ax.gif bigsmile.gif
Rami-Puma
Sveiki.

Mes irgi dabar i ta pati kolektyva trinames - ieskom odiniu baldu klp.

na musu pagrindiniai kriterijai butu tokie - minkstumas, miegamas mechanizmas, kaina.

Tai po ilgu ieskojimu ir domejimusi renkames is VOKMIDOS SIESTOS ir JUOD ALKSNIO MONDIAL.

na skirtumai tokie kad vokmidoj eko oda, juodajam alksni kaip ir naturali oda. bet ir kaina 2ooo lt skiriasi.

Gal kas turi kokiu komentaru apie sias firmas???

ir gal kas galetu pakomentuoti kokie skirtumai ir koks rysys yra tarp:

naturalios odos
eko odos
odos pakaitalo
dirbtinės odos

zinau kad skirtumai yra, bet nesigaudau kokie g.gif
Rittule
QUOTE(damselfly @ 2008 12 06, 20:39)

naturalios odos
eko odos
odos pakaitalo
dirbtinės odos

*

pagrindinis skirtumas: yra natūrali oda ir yra visi kiti trys smile.gif
siūlyčiau rinktis tik natūralią, ji šiltesnė, minkštesnė ir tuo pačiu tvirtesnė wink.gif
sigb
QUOTE(damselfly @ 2008 12 06, 20:39)
Sveiki.

Mes irgi dabar i ta pati kolektyva trinames - ieskom odiniu baldu klp.

na musu pagrindiniai kriterijai butu tokie - minkstumas, miegamas mechanizmas, kaina.

Tai po ilgu ieskojimu ir domejimusi renkames is VOKMIDOS SIESTOS ir JUOD ALKSNIO MONDIAL.

na skirtumai tokie kad vokmidoj eko oda, juodajam alksni kaip ir naturali oda. bet ir kaina 2ooo lt skiriasi.

Gal kas turi kokiu komentaru apie sias firmas???

naturalios odos
eko odos
odos pakaitalo
dirbtinės odos

*

mes juoduoju alksniu esame patenkinti. Na ir aišku baldus jei perkate ne metams, tai geriau natūrali oda-ilgiau ir gražiau tarnauja. Sėkmės ir gero apsisprendimo 4u.gif
giega
O as noriu papasakot savo baldu istorija.
Pirkau italiskus naturalios odos baldus.Sviesiai zalsvos spalvos,labai grazus.Parduotuvej apziurejom,isciupinejom visas siules,issedejom visus kampus.Viskas buvo puiku.Laukem 2men kol atveze.Kojos i vieta neprisisuka,Minkstumas toks,kad net ikrenti i sofa,jai dar tik du men o atrodo kad naudojo pora metu,taip oda issitampe.Jau vienas meistras buvo,dabar dar vieno laukiu.O kiek reiks laukt,kol man jas pakeis i kokybiskas?
Vilione
As uz odinius baldus thumbup.gif Man jie asocijuojasi su groziu, prabanga rolleyes.gif Bet gal pasakysit, kur rasti patarimus apie odiniu baldu prieziura? Kaip juos priziurite jus? Is anksto aciu 4u.gif
Rittule
QUOTE(Vilione @ 2008 12 07, 18:41)
As uz odinius baldus thumbup.gif Man jie asocijuojasi su groziu, prabanga rolleyes.gif Bet gal pasakysit, kur rasti patarimus apie odiniu baldu prieziura? Kaip juos priziurite jus? Is anksto aciu 4u.gif
*

kur rasti tokios info nesidomėjau, bet pagrindinis aspektas priežiūroje- valymas drėgna skepetaite, taip pat kartą per mėnesį apipurškiu specialiu odos priežiūros losjonu. Jis ne tik išvalo, bet minkština odą, ji tampa elastingesnė, taigi mažiau ir susidėvi wink.gif
Niren
ryt ir as jau sulauksiu savo baldu is juodojo alksnio smile.gif
siandien kalbejau su pardaveja kaip juos priziuret, tai ji patare su ukiniu muilu be tulzes pamuiluotu vandenuku valyt. sake nereik brangiu priemoniu, labai puikiai ir gerai valo ir negadina.
plato
QUOTE(giega @ 2008 12 07, 15:04)
O as noriu papasakot savo baldu istorija.
Pirkau italiskus naturalios odos baldus.Sviesiai zalsvos spalvos,labai grazus.Parduotuvej apziurejom,isciupinejom visas siules,issedejom visus kampus.Viskas buvo puiku.Laukem 2men kol atveze.Kojos i vieta neprisisuka,Minkstumas toks,kad net ikrenti i sofa,jai dar tik du men o atrodo kad naudojo pora metu,taip oda issitampe.Jau vienas meistras buvo,dabar dar vieno laukiu.O kiek reiks laukt,kol man jas pakeis i kokybiskas?
*

O kur čia taip pirkote? g.gif
Lara22
Zadu prikt odinius baldus, kokiu turite atsiliepimu apie gintaro, mato baldus, grafu baldus?
liutuker
Gal kas nors miega ant odinio kampo? noriu pirkti i vieno kambario buta...vietos labai mazai..tad reikia pasirinkti kazka gero ir praktisko..prisiskaiciau daug apie tuos odinius baldus, kad labai praktiska valyti, priziureti..bet kaip su miegojimu..?ar patogu?koks geriausiai butu miegojimui?kad kasdien lankstomas greitai neluztu...
gugiene
labutis,
gal kas pirkot "itallsofa' firmos minkstus baldus, man kiek ziurejau kol kas labiausiai patiko.
o gal kas serijale "Nekviesta meile" atkreipet demesi i miroslovo svetaines minkstus baldus, idomu is kur jie.
Vanila08
sveikutes visos,
As cia dar aujoke, ir noreciau jusu visu paklausti kur Kaune yra odiniu baldu parduotuviu
is anksto dekoju,
ax.gif
gugiene
QUOTE(Vanila08 @ 2009 02 03, 11:17)
sveikutes visos,
As cia dar aujoke, ir noreciau jusu visu paklausti kur Kaune yra odiniu baldu parduotuviu
is anksto dekoju,
ax.gif
*

Mes ziurejomes bet kad vienoj vietoj butu nelabai radom, kol kas kaip sakiau patiko Itallsofa firmos, o ju yra Plazoje, nemuno balduose.
Egle.vb
QUOTE(liutuker @ 2009 01 28, 19:41)
Gal kas nors miega ant odinio kampo?  noriu pirkti i vieno kambario buta...vietos labai mazai..tad reikia pasirinkti kazka gero ir praktisko..prisiskaiciau daug apie tuos odinius baldus, kad labai praktiska valyti, priziureti..bet kaip su miegojimu..?ar patogu?koks geriausiai butu miegojimui?kad kasdien lankstomas greitai neluztu...
*

Mes pirkom odini kampa, ant kurio kasnakt ir miegam, nusiziurejom parduotuveje toki kampa kur atrama is pagalviu, issirinkom spalva, svarbu kad korpusas/remas istraukiamos dalies ne medinis o metalinis butu, tai tas pagalves gal ir atsibosta kas kart uzdet nuimt, bet uztat miegama dalis gerokai praplateja, miegot minksta ir patogu. thumbup.gif
SuperMama
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.