Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pienas su Arbata 4
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Sportas ir dietos > Dieta
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
vaiddda-d
QUOTE(Leidana @ 2009 10 20, 13:43)
Malacius, kad atsilaikei, imk balioneli  4u.gif
*

Aciu uz balioneli wub.gif Save tuo ir guodziau kad tik pradzia sunki blush2.gif
O svarstykles tai vistiek reikia keisti,nes daznai labai nusireguliuoja jos man.Vos ne kasdien reikia is naujo nustatyt kad ant nulio rodykle butu.
Nerytė
QUOTE(vaiddda-d @ 2009 10 20, 11:19)
Atsilaikiau  assa.gif  thumbup.gif  Net pati nesitikejau kad tai imanoma biggrin.gif

merginos o kokias svarstykles jus naudojate-mechanines ar elektronines g.gif
*

ot saunuole, taip ir toliau 4u.gif 4u.gif 4u.gif

pas mane elektronines... ryte, diena ir vakare irgi nemazi skirtumai gaunasi, del to reikia svertis pastoviai vienu laiku, geriausiai ryte dar nevalgius ir negerus ax.gif
vaiddda-d
QUOTE(Nerytė @ 2009 10 20, 16:38)
ot saunuole, taip ir toliau 4u.gif  4u.gif  4u.gif

*

Aciu 4u.gif Stengiuos labai,bet tikrai nelengva blush2.gif Vakar buvom isvaziave tai paskutini kart tik 19 val valgiau,kitaip neisejo blush2.gif Bet naktis tai kazko sunkoka buvo.Maza to kad labai sunku uzmigt buvo tai dar apie 3 nakties nezmoniskai pykint pradejo blink.gif Galvoju reikia bent kazka suvalgyt kad praeitu,bet vos tik uzuodziau maista dar blogiau pasidare doh.gif Jei nebutu buves tuscias skrandis tikrai buciau vemus unsure.gif Bet aciu dievui po keliu minuciu praejo tas pykinimas.Atsiguliau ir iskart uzmigau.Iki pat zadintuvo ismiegojau.Keista,bet ryte jokio alkio nebuvo.Pusryciavau tik todel kad reikia.Idomu kodel nakti pykint pradejo g.gif ...Tikiuosi daugiau to nebus unsure.gif
Nerytė
4u.gif linkiu, kad nepasikartotu
vaiddda-d
QUOTE(Nerytė @ 2009 10 21, 20:21)
4u.gif linkiu, kad nepasikartotu
*

Aciu,tikiuosi sianakt bus geriau.Tik labai jau anksti siandien alki pajutau,tai bijau kad ko nors neuzkrimsciau doh.gif O dar vyras i maxima isvaziavo,tai prisipirks visokiu skanumynu ir valgys salia doh.gif Bet as atsilaikysiu...kad ir kiek mane erzintu tongue.gif
Nerytė
as neatsilaikyciau doh.gif stiprybes...

as neatsilaikiau net ir viena budama, prikirtau trokinio ir keksiuku cool.gif doh.gif
vaiddda-d
QUOTE(Nerytė @ 2009 10 21, 23:32)
as neatsilaikyciau  doh.gif stiprybes...
as neatsilaikiau net ir viena budama, prikirtau trokinio ir keksiuku  cool.gif  doh.gif
*

Labukas 4u.gif Atsilaikiau thumbup.gif Net pati netikiu kad tai imanoma rolleyes.gif Ir pagaliau gerai issimiegojau-visa nakti ismiegojau net nesapnuodama thumbup.gif .Ir pusryciauju tik dabar ax.gif Ryte sveriausi ir pagaliau po triju dienu pasimate rezultatas -1 kg thumbup.gif
Nerytė
QUOTE(vaiddda-d @ 2009 10 22, 10:17)
Labukas 4u.gif Atsilaikiau thumbup.gif Net pati netikiu kad tai imanoma rolleyes.gif Ir pagaliau gerai issimiegojau-visa nakti ismiegojau net nesapnuodama thumbup.gif .Ir pusryciauju tik dabar ax.gif Ryte sveriausi ir pagaliau po triju dienu pasimate rezultatas -1 kg thumbup.gif
*

ot saunuole - SVEIKINU 4u.gif , as nors kelis vakarus atsilaikiau nevalgius, bet man nei 0,5 kg. nepajudejo doh.gif
guvilė
Labutis,

seniai cia besilankiau, nors arbata geriu pilnu tempu reguliariai po viena puoduka kiekviena diena. Padeda po pietu atsilaikyt nuo pagundu, nors rodos supratau jau, kad norint numesti svorio, reikia "smegenis" susitvarkyt. Mane i prieki varo tai, kad negaliu i veidrodi ziuret, zodziu, labai kritiska tapau blush2.gif Na, o rezultatai... Nelabai dziuginantys. Atsisiunciau pilateso pratimuku video, kazkada bandziau, tikrai poveiki turi smile.gif Mazu ir dabar pades, jeigu nepatingesiu pasimokyti 4u.gif
Nerytė
Guvile, kada pilates poveiki pajutai? bigsmile.gif
KELV'ita
Sveikos merginos smile.gif
Norejau pasiklausti, o medu i ta arbatuke deti po 30min? Kai ji pavesta?
Labai noriu numesti 5kg, tiesiog beprotiskai laugh.gif
Leidana
Sveikos panos! 4u.gif Kaip gyvenimas? smile.gif Ko tai nesirodot nei viena.. Kaip su lieknejimais sekasi, dar kas nors bemeta svori? rolleyes.gif

As prapuoliau truputeli, nes buvau uzmetusi visu tu gerimu gerima.. blush2.gif Bet kaip praeita savaitgali priaugau, taip ir stovi vietoje tas prieaugis, aciu dievui, aukstyn nekyla net gerimu nebegeriant karsta.gif Na, o si savaitgali reiks dar atsvesti Helovyna simboliskai ir tada vel imsiuosi medaus- cinamono gerimo, greiciausiai jau nuo sekmadienio smile.gif Tik reiks dar medaus turguj paieskoti nusipirkt, nes baigiasi jau..

Sekancias 2 savaites jokiu svenciu nenusimato, o tuomet - mano gimtadienis, ir vel bus balius lotuliukas.gif Tai reikia iki gimsiaus saziningai meduti pagerti, po 19h nevalgyti ir gal nukris tie priauge pora kilogrameliu, tikiuosi rolleyes.gif

Simplemind, labas 4u.gif

Ar jau isbandei gerimuka? bigsmile.gif Geri kasdien? Medu tai taip, deti po 30 minuciu, kai praausta. Isgeri idejus ir ismaisiusi, tada 30 min lauki, kol pusryciauti galesi wink.gif
As taip pat noriu numesti 5-6 kg beprotiskai biggrin.gif Bet vien noro nepakanka.. rolleyes.gif
vaiddda-d
Labukas 4u.gif Tikrai cia ramu pas mus.Arbateles apleidom matyt blush2.gif Man ju visai neblogai sekasi su vakariniu alkiu kovot. thumbup.gif Kiekviena diena saziningai nuo 6 nevalgau. Jau galiu ramiai miegot naktimis,nesapnuoju kepsniu ax.gif Ir labai dziaugiuosi kad pameciau 1.5 kg thumbup.gif
Tik su tom sventem reikalai ne kokie.Dabar per velines giminiu pasisedejimas bus tai itariu teks pertraukele dietom pasidaryt ax.gif

Leidana,o tu su cinamono gerimuku numetei kiek svorio ar jis tikrai veiksmingas? Noreciau dar pagert,tik kad prie skonio reiketu priprast doh.gif
Leidana
QUOTE(vaiddda-d @ 2009 10 29, 23:16)
Labukas 4u.gif Tikrai cia ramu pas mus.Arbateles apleidom matyt blush2.gif Man ju visai neblogai sekasi su vakariniu alkiu kovot. thumbup.gif Kiekviena diena saziningai nuo 6 nevalgau. Jau galiu ramiai miegot naktimis,nesapnuoju kepsniu ax.gif Ir labai dziaugiuosi kad pameciau 1.5 kg  thumbup.gif
Tik su tom sventem reikalai ne kokie.Dabar per velines giminiu pasisedejimas bus tai itariu teks pertraukele dietom pasidaryt ax.gif

Leidana,o tu su cinamono gerimuku numetei kiek svorio ar jis tikrai veiksmingas? Noreciau dar pagert,tik kad prie skonio reiketu priprast doh.gif
*

Geras, kaip saunu, kad -1.5kg pametei thumbup.gif O kiek is viso laiko jau po 6 nevalgai? bigsmile.gif Apimtys taip pat mazeja? Matai, tikrai kuo tolyn, tuo vakarais nevalgyt lengvyn bigsmile.gif O kaip diena, kaip nors mityba riboji, ar viskas tas pats kaip anksciau?

Na, del cinamono gerimuko, tai po visu savo eksperimentu, isvadas galeciau padaryti tokias smile.gif :

Ji saziningai kasdien geriant ir nevalgant po 19val. per 5 dienas man nukrito - 1 kg ir 3cm (cia nuo liemens, pilvo ir slaunies cm kartu sudejus).

Per pms ir mmm jis vienas nebeveikia, tai norint liekneti toliau ,reikia daryti taip:

Per Pms (savaite iki menesiniu):
gerti cinamonini , nevalgyti po 19h ir prideti pienarbates 1 dideli puoduka dienos metu. Tokiu budu man per diena nukrito -0.5kg, bet apimtys nepajudejo is vietos.
O paskui papuole savaitgalis su baliuku, tai nuo jo grizo viskas blush2.gif

Per Mmm:
gerti cinamonini, valgis iki 19h + Pienarbate diena, taciau padvigubinti cinamoninio gerimo proporcijas (t.y. vietoj 0.5 saukstelio cinamono + 1 saukst. medaus, i stikline deti 1 saukst. cinamono + 2 saukst. medaus)
Iseina ,zinoma, saldu kaip du medu, bet as greitai pripratau ir dabar jau norisi tokio saldumo ax.gif Na ir per Mmm 3 dienas taip geriant nukrito -700gr ir -2.5cm.

Taigi, man veikia tik geriant butent tokiais budais, nes jau prisibandziau ivairiausiai, tai atradau, kaip svoris krenta smile.gif Tik viska suzigrazinau, kas savaitgali baliavojant, geda peleda blush2.gif

Krenta svoris ,zinoma po truputi, ir imanoma tokiu budu svori mesti, valgant tikrai bileka ir bilekiek iki 19 val smile.gif Taciau sventes, alkoholis ir baliukai vakarais - kaip imanoma reciau. Geriausia - ne dazniau kaip karta i menesi rolleyes.gif Nes nuo ju visas svoris, mestas per savaite, grizta..
vaiddda-d
Na taip,as ir pati neatsidziaugiu kad taip lengvai tirpstu thumbup.gif Pradejau sio menesio 19-ta diena. Dienos metu valgau beveik viska.Riboju tik bulves,majoneza riebesnes mesos atsisakau (arba jei valgau taip per pus maziau).Negeriu jokio alkoholio ir gazuotu gerimu.stengiuosi isgerti daugiau vandens.Sumazejo ne tik svoris bet ir apimtys.Nematuoju juostele bet jauciu kad dzinsai laisvesni pasidare,ir pilvukas ne toks atsikises thumbup.gif O dar savijauta rytais kur kas geresne.Pabundu zvali,kupina jegu ir energijos.O kai anksciau vakarais prisirydavau ryte nepajegdavau is lovos islipt per galvos skausma ir pilvas nenormaliai ispustas budavo doh.gif Visada galvodavau kad rytais galva skauda del per zemo spaudimo (kazkada turejau tokia bedele) bet dabar supratau kad tai buvo del valgymo pries miega blush2.gif
bet buna ir sunkesniu akimirku-pas anyta prie vakarienes stalo isgerem po sampano taure tai parejus namo dar sniceli sukirtau aluciu uzsigerdama doh.gif .labai tas sampanas apetita sukele,tai gryzus iskart ir pavalgiau,nes jutau kad neiskesiu blush2.gif
Leidana
Neblogai ,neblogai tu cia maitinaisi iki 18h, saunuole! Ir energijos daugiau, ir lieknesne ir galvos nebeskauda thumbup.gif Bet visgi ribojai si bei ta.. Idomu ar neribojant nei bulviu nei majonezo, nei ziurint kokia ten mesyte, riebi ar ne, kristu taip pat svoris, tik nevalgant po 18, ar jau nebe g.gif

O ka svarstykles rodo po anytos sampano ir alucio? Padidejo nuo to vakaro svoris? g.gif Man iskart butu buve +1-1.5kg po keliu dienu, kuriuos vel mesti reiktu is naujo verysad.gif

Siandien laukia baliuska, tai ir vel pliusas poryt garantuotas doh.gif Bet leksiu siandien i turgeli medaus stiklainiuko, ir nuo sekmadienio liekninsiuos vel tipo biggrin.gif O siandien pienarbates reikia pameginti isgerti, gal tuomet po skanaus vakaro su aluciu svoris neuzkils? g.gif g.gif Eksperimentas bus lotuliukas.gif
vaiddda-d
Anksciau budavo taip kad isvis nevalgau bulviu,riebios mesos,majonezo,duonos,bet svoris nuo to nekrisdavo schmoll.gif Mano pagrindine beda budavo vakarinis apsirijimas doh.gif Budavo visa diena laikausi saikingai valgydama o vakare prisivalgau uz visa diena ir dar su pliusu doh.gif Dabar,kai dienos metu saves labai nevarzau tai po 6 nera taip sunku nevalgyti.Tiesa ir rytais nesinori valgyt dabar.Jau 10 val,o as dar valgyt nenoriu ax.gif Bet reikia eit papusryciaut,negerai organizmui leist tiek badaut smile.gif
tiesa, po anytos vakarienes svorio padidejimo nebuvo (kol kas) ax.gif
Leidana
Labas dienelis ax.gif

Na, man tai po uzvakar baliuko, svoris ir cm kaip visad padidejo, bet to ir reikejo tiketis blush2.gif

Siandien, su naujomis jegomis, vel meginsiu liekneti su medaus-cinamono arbatele is pradziu bigsmile.gif Ir 2 savaites po 19 val. jokiu grieku! , kad pamatyti koks bus rezultatas rolleyes.gif Iki 19h - viskas neribotai, tik alkoholio - ne ne ne bigsmile.gif O be cinamono gerimuko, tik nevalgant po 19h - nei svoris nei apimtys man nejuda is vietos schmoll.gif

Gal kas susigundys ir prisijungs? ax.gif
vaiddda-d
QUOTE(Leidana @ 2009 11 01, 13:53)
Labas dienelis  ax.gif
Na, man tai po uzvakar baliuko, svoris ir cm kaip visad padidejo, bet to ir reikejo tiketis  blush2.gif

Siandien, su naujomis jegomis, vel meginsiu liekneti su medaus-cinamono arbatele is pradziu  bigsmile.gif Ir 2 savaites po 19 val. jokiu grieku! , kad pamatyti koks bus rezultatas  rolleyes.gif Iki 19h - viskas neribotai, tik alkoholio - ne ne ne  bigsmile.gif O be cinamono gerimuko, tik nevalgant po 19h - nei svoris nei apimtys man nejuda is vietos  schmoll.gif

Gal kas susigundys ir prisijungs?  ax.gif
*

O kodel nevalgai butent nuo 19 h? Nebandei nuo 18? gal tada svoris kristu? g.gif As vakar kavinej nemaza pica sukirtau su aluciu ir dar dukros deserta su ledais ir grietinele ( uzsisakem o ji nenorejo...Kadangi esu nuo suvalkijos tai gaila palikt buvo biggrin.gif ) Tai po tokio apsirijimo net vakare valgyt nenorejau schmoll.gif Taigi vakar nuo 16h nieko taip ir nevalgiau vakare daugiau...
Miledi.N
QUOTE(rena @ 2009 10 09, 15:17)
Arbatos, malsinancios alki, receptas: 2 saukstelius juodosios arbatos uzplikyti verdanciu pienu ir viskas. Skanaus!  4u.gif

*

Sakykit, o cia 2 sausteliai arbatzoliu ant 1 stiklines g.gif man atrodo turetu labai stipri arbata gautis g.gif
Nerytė
QUOTE(Miledi.N @ 2009 11 01, 23:39)
Sakykit, o cia 2 sausteliai arbatzoliu ant 1 stiklines  g.gif man atrodo turetu labai stipri arbata gautis  g.gif
*

ji stiproka gaunasi, bet su pienu to nelabai jauciasi ax.gif
agute07
As po japonų dietos pradėjau žalią arbatėlę gerti, išlaikiau 10 d vietoj 13 d bet 4 kg pameciau 4u.gif
Nerytė
QUOTE(agute07 @ 2009 11 02, 00:10)
As po japonų dietos pradėjau žalią arbatėlę gerti, išlaikiau 10 d vietoj 13 d bet 4 kg pameciau  4u.gif
*

tai cia nuo dietos ar nuo zalios arbatos pametei tuos kg? bigsmile.gif
Leidana
Sveikutes! smile.gif

Na ka ,nuo medaus gerimuko pomazel liekneju lyg ir , nors svoris kol kas toks pats ax.gif vakar -0.5 cm nuo liemens, siandien ryte- kolkas 0. Ziuresiu kas bus rytoj ax.gif O jeigu 3 dienas is eiles ir svarstykle, ir cm juostele rodys 0, tuomet padvigubinsiu gerimuko proporcijas.

QUOTE(vaiddda-d @ 2009 11 01, 14:38)
O kodel nevalgai butent nuo 19 h? Nebandei nuo 18? gal tada svoris kristu?  g.gif As vakar kavinej nemaza pica sukirtau su aluciu ir dar dukros deserta su ledais ir grietinele ( uzsisakem o ji nenorejo...Kadangi esu nuo suvalkijos tai gaila palikt buvo biggrin.gif ) Tai po tokio apsirijimo net vakare valgyt nenorejau schmoll.gif  Taigi vakar nuo 16h nieko taip ir nevalgiau vakare  daugiau...
*

Nuo 18 nevalgyt esu bandziusi ir ne karta. Is pradziu svyruodavo koks 1 kilogramas ten atgal, o kai jau organizmas priprato po 18 maisto negauti - tai jokiu pokyciu nebudavo, svoris stovi vietoj. O valgant iki 19, rezultatas tas pats smile.gif Taigi geriau as valgysiu iki 19 viska ir kiek norisi, jei svoris nuo to neauga. O vat jeigu tik pavalgau ko veliau - iskart auga, nes skrandis jau priprates vakarais maisto nebegaut ir nebedirbt.

Ideja davei del alk. gerimu smile.gif Reiks kada, kai labai jau uzsimanysiu, pameginti kokio sidro ar alucio isgerti popiet, bet tik iki 19 val hihihi.gif , gal tuomet nuo to svoris neuzkiltu po dvieju dienu, kaip kad visad buna.. rolleyes.gif

O tau nebuvo svorio pokyciu ne ant rytojaus, o ant porytojaus nuo to alucio diena? g.gif rolleyes.gif Nes mane tai bet koks alkoholis , gertas vakare, net be "zakuskes" storinanciai veikia - po keliu dieneliu islenda riebus pliusas, ypac ant apimciu doh.gif
Leidana
Neryte, kaip tu gyveni? 4u.gif Noras liekneti dar nepraejo? ax.gif
vaiddda-d
siaip is alkoholiniu gerimu megstu tik aluti blush2.gif Deja jis ir pats labai koloringas ir dar apetita sukelia doh.gif Tai dabar stengiuosi kuo reciau sau ta malonuma leist ax.gif Svorio pokycio labiausiai bijojau ne del alaus (isgeriau tik 0.3 bokaliuka) o del picos...Labai jau soti buvo...kaip namine rolleyes.gif Taigi svoris nepadidejo,bet ir nemazeja kol kas g.gif
Be visu savo dietu dar kasdien vartoju maltas linu semenis thumbup.gif
Nerytė
QUOTE(Leidana @ 2009 11 03, 12:44)
Neryte, kaip tu gyveni?  4u.gif  Noras liekneti dar nepraejo?  ax.gif
*

4u.gif kaip malonu, kad pakalbinai

nepraejo, bet nebegeriu nei vieno nei kito gerimuko, nebeturiu laiko, darbais uzsiemus, vakarais jau tiek daug nevalgau, nes nusikalus griztu ir nelabai norisi, bet pastebejau, kad svoris svyruoja +- 0,5 kg. ir nei per kur zemiau doh.gif
LOONA_
labas rytelis . radau gera receptas pas jus. taciau kiek cia to aliejaus reikia gal galit padet ir parasyt aciu smile.gif
PLAUKŲ SLINKIMAS
Kenčiantys dėl plaukų slinkimo ar plikimo gali naudoti pastą,
padarytą iš karšto alyvų aliejaus, 1 valgomojo šaukšto medaus ir 1
arbatinio šaukštelio cinamono miltelių. Šia pasta reikia ištepti
galvą prieš ją plaunant, palaikyti apie 15 minučių, ir po to plauti
galvą. Labai veiksminga netgi palaikius tik 5 minutes."

kada ir kiek reikia isgerti arbatinio pienuko per diena?
Leidana
Labas LOONA smile.gif

Zinok ar geras tas receptelis, tai as jau kazkaip abejoju g.gif 5 kartus jau pries plaudama galva ji dariau, o rezultatu tai jokiu visiskai sad.gif Kaip slinko plaukai suorais taip ir tebeslenka,ne trupucio ne maziau, nors dar ir vitaminus Fitoval plaukams ketvirta menesi geriu unsure.gif
Aliejaus tai pilnai pakanka 2.5 valg. sauksto galvai itrinti..

Jeigu bandysi, tai parasyk ir mums, kokie rezultatai 4u.gif Nes man jau upas praejo siuo marmalu tepliotis, nematant pagerejimo verysad.gif

O pienarbate gerti galima kasdien, kada puola alkis, bent 1 karta per diena smile.gif 2 kartus ,manau, geriausia- diena ir vakare apie 18 val., kad po to daugiau nieko nebevalgyt rolleyes.gif Nors kiekviena daro, kaip kuriai patogu.. Tik veliau nei 18h vakare isgerus, gali ilgai neuzmigti, nes neblogai tonizuoja sis gerimas mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Nerytė @ 2009 11 04, 10:54)
4u.gif  kaip malonu, kad pakalbinai

nepraejo, bet nebegeriu nei vieno nei kito gerimuko, nebeturiu laiko, darbais uzsiemus, vakarais jau tiek daug nevalgau, nes nusikalus griztu ir nelabai norisi, bet pastebejau, kad svoris svyruoja +- 0,5 kg. ir nei per kur zemiau doh.gif
*

Keista, kad tiek privargus ir prisilakscius, dar vakarais beveik nevalgant, svoris vistiek nepasiduoda g.gif g.gif

O gal padetu 1 iskrovos dienele per savaite? bigsmile.gif Per darbus nebutu kada 1 diena ko kito valgyt, tik iskrovai pasiimtus produktus rolleyes.gif Zinoma, tam reikia pasiryzti ir pozityviai nuteikti save is anksto g.gif

As tai sarvuojuos dabar kantrybe ir geriu cinamonine arbatike toliau.. Siryt vel buvo apvalus 0, tai padvigubinau gerimo proporcijas, gal gi pramus.. hihihi.gif
Papildyta:
Vaiddda, o kuo tau tos linu semenis padeda, prasom papasakot? bigsmile.gif

Valgiau anksciau maltas selenas kazkokias, bet nieko nuo ju nepajutau, net wc reikalai nepagerejo, nors jos - a lia "organizmo sluota" skaitosi schmoll.gif
vaiddda-d
QUOTE(Leidana @ 2009 11 04, 23:01)
Vaiddda, o kuo tau tos linu semenis padeda, prasom papasakot?  bigsmile.gif

Valgiau anksciau maltas selenas kazkokias, bet nieko nuo ju nepajutau, net wc reikalai nepagerejo, nors jos - a lia "organizmo sluota" skaitosi  schmoll.gif
*

cia galima pasiskaityti placiau http://www.linai.lt/savybes/#sub003
negaliu pasakyti kad pajutau kazkoki stebuklinga poveiki,bet man jogurtas sumaisytas su semenimis sotesnis nei be semenu.Be to labai patinka ju skonis thumbup.gif
LOONA_
QUOTE(vaiddda-d @ 2009 11 04, 21:40)
cia galima pasiskaityti placiau http://www.linai.lt/savybes/#sub003
negaliu pasakyti kad pajutau kazkoki stebuklinga poveiki,bet man jogurtas sumaisytas su semenimis sotesnis nei be semenu.Be to labai patinka ju skonis thumbup.gif
*

kvieciu semenys as irgi vartojau, tai man susitvarke WC, jeigu geriat nemazai vandens tada irgi susitvarko.

mano plaukai tai zinokit visada slinko ir niekas nepadejo, bandysiu ir si recepta, gal man sis pades biggrin.gif p.S, neslinko tik kai nescia buvau biggrin.gif bet gi tai neapzinas dalyjkas
vaiddda-d
kvieciu selenu esu visa maisiuka sunaudojus. Bet linai man atrodo naudingesni organizmui g.gif beto selenos labai sunkiai ryjasi,o linus visai skanu pakramtyti ax.gif Si karta linus nusipirkau su kazkokiais smulkiais akmenukais tai reikejo butinai malti nes kramtant galima dantis issilauzyti doh.gif Kazkokius nekokybiskus nusipirkau unsure.gif
Nerytė
QUOTE(Leidana @ 2009 11 04, 21:01)
Keista, kad tiek privargus ir prisilakscius, dar vakarais beveik nevalgant, svoris vistiek nepasiduoda  g.gif  g.gif 

O gal padetu 1 iskrovos dienele per savaite?  bigsmile.gif Per darbus nebutu kada 1 diena ko kito valgyt, tik iskrovai pasiimtus produktus  rolleyes.gif  Zinoma, tam reikia pasiryzti ir pozityviai nuteikti save is anksto  g.gif
*

nelabai privargstu ax.gif vakarais siek tiek uzkandu ir obuolius valgau arba kitus vaisius ax.gif kartais duoniuku uzkertu ir nekrenta tie zarazos... ar valgiau ar nevalgau vis tiek nejuda doh.gif

o su iskrovos diena tai man neiseitu... as turiu diena valgyti, bet dziaugiuosi, kad vakare apmazinau thumbup.gif
vaiddda-d
As irgi negaleciau iskesti nevalgius visa diena schmoll.gif Juk kasdien imaista seimai gaminu,tai niekaip neatsilaikyciau unsure.gif Ir jei issilaikyciau iki vakaro tai vakare pries miega prisiryciau uz visa dienele ir dar daugiau doh.gif Nors ka gali zinot gal tik reikia tinkamai nusiteikti...Kazkada ta pati sakiau apie nevalgyma po 18 val. rolleyes.gif
agute07
Pavėluotai atsakau - kg pamečiau nuo japonų dietos, o kadangi druskų stygius troškina, tai žinau, kad tos gurmanų ax.gif arbatėles į sveikatą, tai ir geriu...
Dėl cinamono, medaus receptukų...Dedu kaukę, -rezultatas patinka thumbup.gif Tik dėl slinkimo - nėra ko baimintis, nes dabar slinkimo metas verysad.gif
Per Malachovo laidas girdėjau, kad arbata su pienu tikrai daro stebuklą geriant ilgesnį laiką, bet kiek pamenu akcentavo ir po ilgo gėrimo galimas skrandžio problemas verysad.gif
Viltuke84
Labas vakaras 4u.gif Noreciau as ta pieno arbata isbandyti bigsmile.gif Tik klausimelis,ar galima ja gurksnoti visa diena,kai tik praalksti? 4u.gif
rena
QUOTE(Viltuke84 @ 2009 11 11, 02:26)
Labas vakaras  4u.gif Noreciau as ta pieno arbata isbandyti  bigsmile.gif Tik klausimelis,ar galima ja gurksnoti visa diena,kai tik praalksti?  4u.gif
*

galima
Miledi.N
QUOTE(agute07 @ 2009 11 11, 00:51)
Per Malachovo laidas girdėjau, kad arbata su pienu tikrai daro stebuklą geriant ilgesnį laiką, bet kiek pamenu akcentavo ir po ilgo gėrimo galimas skrandžio problemas verysad.gif
*

o konkrečiau g.gif
agute07
QUOTE(Miledi.N @ 2009 11 11, 12:45)
o konkrečiau  g.gif
*

kalbėjo apie moterį, kuri numetė gerdama stiprios juodos arbatos, nes ji tipo neleidžia įsisavinti riebalus g.gif Sako, nors su pienu gertu, bet ir tai ilgalaikis vartojimas nėra gerai doh.gif
Tiksliau paklausiu uošvio gydytojo, jis irgi sakė man gerti juodą arbatą dėl svorio kritimo blink.gif Mediciniškai vėliau atrašysiu tongue.gif
Flaxkids
labas mergu kaip senai buvau pas jus apsilankiusi mirksiukas.gif
zinote turiu pasigirti man liko dietos 14 dienu is 90 clap.gif
rezultatas pa kol kas apytiksliai -11kg paskutines dvi savaites nebuvau sau griezta tai svoris nekrito bet esu patyenkinta ir tiek kiek numeciau greitai jungsiuos prie jusu saikos ir vel mirksiukas.gif
Miledi.N
QUOTE(agute07 @ 2009 11 11, 13:34)
kalbėjo apie moterį, kuri numetė gerdama stiprios juodos arbatos, nes ji tipo neleidžia įsisavinti riebalus  g.gif Sako, nors su pienu gertu, bet ir tai ilgalaikis vartojimas nėra gerai  doh.gif
Tiksliau paklausiu uošvio gydytojo, jis irgi sakė man gerti juodą arbatą dėl svorio kritimo  blink.gif Mediciniškai vėliau atrašysiu  tongue.gif
*

Labai laukiu 4u.gif
Turiu refliuksą GERL, noriu pagerti arbatos, bet dabar net nežinau unsure.gif paprastą arbatą tai geriu blush2.gif
Viltuke84
Na va, pradejau ir as pienarbate gerti 4u.gif Bet turbut per mazai pieno uzpyliau, nes labai stipriai jautesi arbatos skonis g.gif Bet visai skaniai susigere smile.gif O ryte ja reikia ant tuscio skrandzio gerti? g.gif
Nerytė
Sveikutes, apleidau jus visai blush2.gif

neprisimenu kada geriau pienarbate doh.gif

Cikita_G, stulbinantys rezultatai. Saunuole thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Viltuke84, as neatsisakyciau pusryciu.... negadink sau sveikatos, geriau tarp valgymu ir vakare gerk 4u.gif
rena
QUOTE(Cikita_G @ 2009 11 11, 14:46)
labas mergu kaip senai buvau pas jus apsilankiusi  mirksiukas.gif
zinote turiu pasigirti man liko dietos 14 dienu is 90  clap.gif
rezultatas pa kol kas apytiksliai -11kg paskutines dvi savaites nebuvau sau griezta tai svoris nekrito bet esu patyenkinta ir tiek kiek numeciau greitai jungsiuos prie jusu saikos ir vel  mirksiukas.gif
*

oho, nu saunuole thumbup.gif sveikinu 4u.gif
agute07
QUOTE(Cikita_G @ 2009 11 11, 15:46)
rezultatas pa kol kas apytiksliai -11kg paskutines dvi savaites nebuvau sau griezta tai svoris nekrito bet esu patyenkinta ir tiek kiek numeciau greitai jungsiuos prie jusu saikos ir vel  mirksiukas.gif
*

Kas per dieta? As irgi noriu?
Kaip ta arbatele gerei?
g.gif
vaiddda-d
QUOTE(Cikita_G @ 2009 11 11, 15:46)
*

saunuole thumbup.gif sveikinu 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Nerytė @ 2009 11 12, 01:48)
Sveikutes, apleidau jus visai blush2.gif
neprisimenu kada geriau pienarbate doh.gif

*

As irgi neatsimenu kada geriau blush2.gif Jei uzsimanau pienarbates tai apsiziuriu kad pienas pasibaiges,o jei piemo yra tai siaip nenoriu biggrin.gif
Bet man kol kas uztenka kad po18 nevalgau.Tiesa,svoris jau nebekrenta taip kaip pirmomis dienomis schmoll.gif Bet apimtys tai sumazeje...ypac krutines doh.gif Nu ka padarysi-nereikia noret visko-ir lieknos figuros ir grazios krutines verysad.gif Is pradziu norejau svert 50 kg dabar galvoju kad bus ties 52 apsistot. Taigi iki siekiamo tikslo liko apie 2 kg ax.gif
rena
QUOTE(vaiddda-d @ 2009 11 12, 11:44)

Bet man kol kas uztenka kad po18 nevalgau.Tiesa,svoris jau nebekrenta taip kaip pirmomis dienomis schmoll.gif Bet apimtys tai sumazeje...ypac krutines doh.gif  Nu ka padarysi-nereikia noret visko-ir lieknos figuros ir grazios krutines verysad.gif Is pradziu norejau svert 50 kg dabar galvoju kad bus ties 52 apsistot. Taigi iki siekiamo tikslo liko apie 2 kg ax.gif
*

o koks tavo ugis g.gif

mano kaip apsistojo ties 54-55, tai taip ir basta, nors atvirai pasakius koloriju dabar neskaiciuoju, stengius nevalgyt nuo 19val., tai zo ir trypsiu vietoj, nors kai pradejau mesti svori, tai ir norejau numest iki 55kg, ta pasiekiau, o dabar pamasciau, kad visai butu ne prosali ir iki 50 numest biggrin.gif na matyt tiesa zmones sneka, kai turi ko norejai, tai poto dar norisi daugiau tongue.gif

dariau as vakar ta kauke su cinamonu ir medum, tai siaip slinkimo tikrai maziau nei buvo, bandysiu vel po 2sav. pasidaryt g.gif bet pas mane tikraja ta zo prasme kuokstais plaukai slinko, o dabar kai perbraukiu per plaukus, tai saujoj vienas plaukas rolleyes.gif
vaiddda-d
QUOTE(rena @ 2009 11 12, 14:09)
o koks tavo ugis g.gif

*

160cm blush2.gif Tai galvoju kad 50 gal jau ir per mazai butu.Kazkada kai buvau 20-mete tai gal 50 sverdama atrodziau neblogai bet dabar kai jau stuktelejo 30 tai reikia biski daugiau del solidumo ax.gif
rena
QUOTE(vaiddda-d @ 2009 11 12, 13:17)
160cm  blush2.gif Tai galvoju kad 50 gal jau ir per mazai butu.Kazkada kai buvau 20-mete tai gal 50 sverdama atrodziau neblogai bet dabar kai jau stuktelejo 30 tai reikia biski daugiau del solidumo ax.gif
*

tai mano irgi toks ugis, tai va visa gyvenima 44 sveriau, bet visi ir vadino dziusna tongue.gif , tai sakau jau man kai link sarakovniko, tai gal ir 55kg normaliokas ax.gif rolleyes.gif
vaiddda-d
QUOTE(rena @ 2009 11 12, 14:25)
tai mano irgi toks ugis, tai va visa gyvenima 44 sveriau, bet visi ir vadino dziusna tongue.gif , tai sakau jau man kai link sarakovniko, tai gal ir 55kg normaliokas ax.gif  rolleyes.gif
*

as iki 24 metu 45kg sveriau.Tada atrode normalu ir pati buvau patenkinta savo isvaizda,bet kai dabar issitraukiu senas nuotraukas tai blink.gif tikra dziusna buvau doh.gif
Turiu tokia lentele kur surasyta kiek turi sverti moteris pagal ugi ir amziu,tai pagal ja nuo 30 iki 39 metu 160cm moters normalus svoris 58.5kg ax.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.