Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Šviesių plaukų priežiūros priemonės
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Plaukų priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Elektraaa
Siandien buvau Bialystoke ir prisipirkau visokiausiu gerybiu mirksiukas.gif

Nusprendziau duoti plaukams siek tiek pailseti ir si menesi plauti galva su naturalesniais, paprastesniais produktais g.gif

Sampuna naudosiu MB blush2.gif American Crew Citrus Mint, nes litra turi, o nenaudoja, tai as sunaudosiu ax.gif
user posted image

Balzama - Joanna z apteczki babuni odzywka
user posted image

Siek tiek informacijos apie sampuna, isvertus is lenku kalbos i lietuviu su Google vertejo pagalba smile.gif

Ir karta i savaite naudosiu sampuna su moliu g.gif kuri labiausiai nekantrauju pabandyti biggrin.gif
user posted image

Daugiau nenaudosiu nieko, jokiu alfaparf aliejuku, purskiamu kondicionieriu ir t.t. rolleyes.gif
carela
QUOTE(Elektraaa @ 2009 11 05, 21:44)
Siandien buvau Bialystoke ir prisipirkau visokiausiu gerybiu  mirksiukas.gif

Nusprendziau duoti plaukams siek tiek pailseti ir si menesi plauti galva su naturalesniais, paprastesniais produktais  g.gif

Sampuna naudosiu MB  blush2.gif American Crew Citrus Mint, nes litra turi, o nenaudoja, tai as sunaudosiu  ax.gif
user posted image

Balzama - Joanna z apteczki babuni odzywka
user posted image

Siek tiek informacijos apie sampuna, isvertus is lenku kalbos i lietuviu su Google vertejo pagalba  smile.gif

Ir karta i savaite naudosiu  sampuna su moliu         g.gif  kuri labiausiai nekantrauju pabandyti  biggrin.gif
user posted image

Daugiau nenaudosiu nieko, jokiu alfaparf aliejuku, purskiamu kondicionieriu ir t.t.  rolleyes.gif
*

Norit juokites norit ne,bes si men as irgi duodu plaukam pailset.Nusipirkau margaritos dilgeliu sampuna ir mieliu balzama.Kolkas visas gera.Tik kauke is keunes pasiimsiu.Na o as siandien devintam danguj thumbup.gif Pagaliau svente man,siandien pagaliau buvau kliente darbe biggrin.gif O dangus tame,kad PA-GA-LIAU nukirpo man tas prakeiktas sruogas,galai pagaliau nebe rusvi,dar siek tiek tamsesni,bet jau rezulatas thumbup.gif Net kolege kita siandien atejus sako"o spalva normali,dazeisi? blink.gif biggrin.gif ,ooo nebera rudu galu bigsmile.gif nes buvo tai be rysio biggrin.gif " As siandien labai laimiga tongue.gif ax.gif
Papildyta:
QUOTE(wenita @ 2009 11 05, 16:03)
Noriu pasiklausti pas jus,plaukus sviesinausi kirpykloje,is pradziu sruogelem,po to kelis kartus per visus plaukus pilku atspalviu,bet man ypac apatiniuose plaukuose like tokiu rudu sruogeliu,tai patarkit kaip man jas padaryti irgi sviesias.kirpejos nenori dazyti,atseit plaukam pakenks,bet as irgi rudu tu sruogu nenoriu,cia man gal reiktu tokiais dazais kur sruogelm skirti?nezinau,jos man deda pilka atspalvi per visus plaukus su keliu proc oksidatorium,bet man ju nenuima.gal pacia pabandyti su kokiais henna dazais?kaip manot?nors bijau,kad nesugadinciau isvis viso vaizdo
*

Galima,su dazais ir sesiu proc peroksidu pabandyti nuimti,bet tavo kirpeja teisi,plaukam nelabai gerai.Jei dazai neims,reiks su milteliais,o jau ant dazytu pl milteliais,tai peilis plaukam...
sky-blue eyes
QUOTE(carela @ 2009 11 05, 23:40)

Galima,su dazais ir sesiu proc peroksidu pabandyti nuimti,bet tavo kirpeja teisi,plaukam nelabai gerai.Jei dazai neims,reiks su milteliais,o jau ant dazytu pl milteliais,tai peilis plaukam...
*

na bet jei noriu sviesesniu nei dabar yra,nejaugi nera jokio budo pasviesinti,tai ka man nelemta buti blondine? lotuliukas.gif nu nzn nzn ka cia man daryti doh.gif
Elektraaa
Norit juokites norit ne,bes si men as irgi duodu plaukam pailset.Nusipirkau margaritos dilgeliu sampuna ir mieliu balzama.Kolkas visas gera.Tik kauke is keunes pasiimsiu.
Na o as siandien devintam danguj thumbup.gif  Pagaliau svente man,siandien pagaliau buvau kliente darbe biggrin.gif
As siandien labai laimiga tongue.gif  ax.gif
*

drinks_cheers.gif adventas tikriausiai veikia, ruosiames savo plaukuosenas sventem wink_3.gif hihihi.gif

Jei iki svenciu plaukai pailses, paskui gave visokiu extra vitaminu, aliejuku ir kaukiu, blizges pasakiskai thumbup.gif

Dziugu, kad tiek geros nuotaikos suteike pasikeitimas 4u.gif mirksiukas.gif
sky-blue eyes
*

o kaip sakyk,jei su sruogelem dazyti skirtais dazais man vel nusruoguotu tuos vidinius plaukus,o paskui pilka atspalvi?kaip tada?nes kaip pasiziuriu kiek blondiniu aplink yra,tai kaip jos su ryzom sruogom nevaiksto,vadinasi imanoma visai nusviesinti,bet as jau pas antra kirpeja ir tas pats,ant galu deda pilka atspalvi,bet jis juk nenudazys rudu sruogeliu,reik kazko stipresnio.kazkada seniai pati dazydavau namie sviesiai,tai pavyko man kuo puikiausiai but tokios spalvos kokios noriu,nu nesuprantu kaip jos nesupranta,gal atseit plauka tausoja,na bet jei zmogus nenori tokios spalvos,tai juk reikia kazka daryti doh.gif
Elektraaa
As tavo vietoj paprasyciau, kad pabandytu tuos apatinius plaukucius pasviesinti su didesniu % oksidatorium, kaip supratau dazydavai sruogelem? O tos like rudos, tai tavo naturalus plaukuciai?
sky-blue eyes
QUOTE(Elektraaa @ 2009 11 06, 15:07)
As tavo vietoj paprasyciau, kad pabandytu tuos apatinius plaukucius pasviesinti su didesniu % oksidatorium, kaip supratau dazydavai sruogelem? O tos like rudos, tai tavo naturalus plaukuciai?
*

jo,sruogelem daziau gal pora sykiu,po to visus plaukus daziau su keune 1517 ir 9% emulsija,va nuo tada ir spalva susigadinau,nes buve sviesus pasidare pilki kaip ir turejo buti,o tos rudos sruogeles po keliu plovimu liko rudos.Paskui daziau jau 2 kartus,bet saknis dazo pirmiausia,o paskui deda ant visu pilka atspalvi su mazu %,nes sako,kad kitaip neimanoma.nejaugi? g.gif
Elektraaa
QUOTE(wenita @ 2009 11 06, 15:34)
jo,sruogelem daziau gal pora sykiu,po to visus plaukus daziau su keune 1517 ir 9% emulsija,va nuo tada ir spalva susigadinau,nes buve sviesus pasidare pilki kaip ir turejo buti,o tos rudos sruogeles po keliu plovimu liko rudos.Paskui daziau jau 2 kartus,bet saknis dazo pirmiausia,o paskui deda ant visu pilka atspalvi su mazu %,nes sako,kad kitaip neimanoma.nejaugi? g.gif
*

Neisivaizduoju ax.gif

Pvz mano drauge nori baltuteliu plauku ir zinau, kad per visa ilgi jai su stipriu % nedazo, nes kazkada pabande viena sruogele kirpeja nudazyti ir pamate, kad plaukas trupa g.gif ir todel jai daugiau net neleidzia prasyti balinti plauku ax.gif

Jusu atveju gal galima isrankioti tas tamsesnes sruogytes ir tik joms panaudoti stipresnius dazus?

Man asmeniskai grazu sviesinti plaukai sruogelem mirksiukas.gif
sky-blue eyes
QUOTE(Elektraaa @ 2009 11 06, 16:06)
Neisivaizduoju  ax.gif

Pvz mano drauge nori baltuteliu plauku ir zinau, kad per visa ilgi jai su stipriu % nedazo, nes kazkada pabande viena sruogele kirpeja nudazyti ir pamate, kad plaukas trupa  g.gif ir todel jai daugiau net neleidzia prasyti balinti plauku  ax.gif 

Jusu atveju gal galima isrankioti tas tamsesnes sruogytes ir tik joms panaudoti stipresnius dazus?

Man asmeniskai grazu sviesinti plaukai sruogelem  mirksiukas.gif
*

tai galbut todel jos ir nenori per visus dazyti dideliu %,nes matyt nori issaugoti plauka sveika,na dazant saknis palaipsniui uzsidazys visi,o gal net taip kaip dabar ir naturaliau? g.gif ne tokia peroksidine blonde atrodau g.gif mirksiukas.gif
Elektraaa
QUOTE(wenita @ 2009 11 06, 16:11)
tai galbut todel jos ir nenori per visus dazyti dideliu %,nes matyt nori issaugoti plauka sveika,na dazant saknis palaipsniui uzsidazys visi,o gal net taip kaip dabar ir naturaliau? g.gif ne tokia peroksidine blonde atrodau g.gif  mirksiukas.gif
*

idek nuotraukyte plaukuciu, ivertinsim blush-anim-cl.gif 4u.gif

gali ikelti i www.pics.lt, nusikopijuoti nuotraukos adresiuka ir mums parasyti nuoroda 4u.gif
sky-blue eyes
QUOTE(Elektraaa @ 2009 11 06, 16:19)
idek nuotraukyte plaukuciu, ivertinsim  blush-anim-cl.gif  4u.gif

gali ikelti i www.pics.lt, nusikopijuoti nuotraukos adresiuka ir mums parasyti nuoroda  4u.gif
*

va,radau kazka panasaus nete
http://cdn.buzznet.com/assets/imgx/1/9/8/5...rig-1985681.jpg
Jurgutėlė
carela ,pasirodyk biggrin.gif
carela
QUOTE(Jurgutėlė @ 2009 11 07, 13:01)
carela ,pasirodyk biggrin.gif
*

butinai biggrin.gif reikia nusifotkint biggrin.gif
Elektraaa
QUOTE(carela @ 2009 11 08, 01:34)
butinai biggrin.gif  reikia nusifotkint biggrin.gif
*

Lauksim nuotraukyciu 4u.gif

Snd lb nustebau, pamacius, kad Jurga Seduikyte - sviesiaplauke bigsmile.gif
linkas

lb lb graziai ji man su sviesiais plaukais atrodo wub.gif thumbup.gif
Jurgutėlė
QUOTE(carela @ 2009 11 08, 01:34)
butinai biggrin.gif  reikia nusifotkint biggrin.gif
*

aha reikia tongue.gif
aš šiandien išbandžiau išgirtąją loreal absolut repair ,nepajutau jokio gerumo g.gif
Fire
Sveikos, mergaitės smile.gif

Atsiprašau, praėjusią savaitę mano vaikeliukui apendicitą išpjovė, tai plaukai negalvoj man buvo... Bet dabar viskas ok biggrin.gif

QUOTE(Elektraaa @ 2009 11 02, 12:21)
Fire grazi spalvyte  4u.gif Nepamenu, kokiais dazais ir numeriuku dazai? Gal ir perlo spalvyte? Pabandyk dar kada dienos sviesoj nusifotkinti  mirksiukas.gif Siaip as ir is savo nuotrauku pastebejau, kad vos ne kiekvienoj nuotraukytej vis skirtingas atspalvis plaukuciu  ax.gif
*

Ačiū 4u.gif Spalva milkshake 901 (ash ultra blond) su S (silver). Perlo nėra mirksiukas.gif Neturiu dabar fotiko, bet kai pavyks, nufotkinsiu ir įmesiu dienos šviesoj ax.gif

QUOTE(carela @ 2009 11 02, 13:22)
Labai grazus plaukuciai ir spalva superine mirksiukas.gif
*

QUOTE(furyy @ 2009 11 02, 18:53)
wou Fire, kokie gražūs plaukai thumbup.gif

Labai ačiū jums 4u.gif Bet žinokit, tikrai nėra tokie jau gražūs tie mano plaukai unsure.gif Labai norėtųsi pasigirti, bet jie visada buvo slidūs, tiesūs ir ploni, o nuo dažymo, aišku, dar kažkiek plonėja, be to, ilgą laiką labai slinko, prieš nepilnus metus pavyko šiaip taip pristabdyt... Nešiojau plaukus iki liemens, bet dėl to slinkimo teko nusikirpt ir dabar jie vos truputį žemiau pečių. Labai pavydžiu, kam Dievas davė gražius stiprius plaukus wub.gif

QUOTE(Jurgutėlė @ 2009 11 03, 15:36)
fire ,įmesk dar foto ,nespėjau pamatyt
*

QUOTE(aistuliaa @ 2009 11 03, 19:59)
Aha
*

pabandykit dabar pažiūrėt 33 psl., turėtų rodyti, nes foto neišėmiau, tiesiog buvo man photobucket'as užlūžęs ax.gif

Mačiau, apie plaukučių saugojimą kalbėjot, tai aš jau kurį laiką, apie porą metų naudoju tik ekologiškus šampūnus arba bent be SLS, tai galiu pasakyti, kad tikrai pagerėjo plaukų išvaizda ax.gif
Jurgutėlė
aha ,rodo jau nuotraukytes ,graži spalvytė ,bet kaip gaila ,jei sakot ,kad iki liemens turėjot ,kad teko nusikirpt doh.gif
Fire
Man nebuvo kažkokio šoko, nes nenusikirpau iš karto. Iš pradžių kiek pasitrumpinau iki krūtinės, po to po truputį vis trumpinau. Trumpiausiai nusikirpau šį pavasarį, tada jau buvo liūdnoka ax.gif Bet kadangi man kiek virš 30, tai nebūtina kasų ilgų augint biggrin.gif

Va, taip per trisdešimtmetį atrodė smile.gif

Elektraaa
Grazus 4u.gif jusu plaukuciai thumbup.gif Buvo ir dar dabar, mano nuomone, neprasciau atrodo wub.gif

Ir nereikia gedytis ir saves nuvertinti, tikrai buna prastesniu plaukuosenu tongue.gif

O del ilgio, tai man negrazu ziauriai ilgi ir sakykim tiesus schmoll.gif Jie dazniausiai buna lb nuobodus ax.gif
O plaukuciai siek tiek ilgesni peciu linijos ar pan su peciu linija gali buti iv. kirpimo, ir lb ivairiai juos gali nesioti, daug maziau rupescio ir grazu mirksiukas.gif

As pati lb stipriai isploninau plaukus ir siek tiek pakarpiau, kad galeciau auginti ilgesnius, nes dabar ilgis iki liemenuko susegimo biggrin.gif Sakiau, jei turesiu dar ilgesniu, tai tik stipriai pakarpytus rolleyes.gif
Fire
QUOTE(Elektraaa @ 2009 11 09, 22:09)
Grazus  4u.gif jusu plaukuciai  thumbup.gif Buvo ir dar dabar, mano nuomone, neprasciau atrodo  wub.gif

Ir nereikia gedytis ir saves nuvertinti, tikrai buna prastesniu plaukuosenu tongue.gif

O del ilgio, tai man negrazu ziauriai ilgi ir sakykim tiesus  schmoll.gif  Jie dazniausiai buna lb nuobodus  ax.gif 
O plaukuciai siek tiek ilgesni peciu linijos ar pan su peciu linija gali buti iv. kirpimo, ir lb ivairiai juos gali nesioti, daug maziau rupescio ir grazu  mirksiukas.gif

As pati lb stipriai isploninau plaukus ir siek tiek pakarpiau, kad galeciau auginti ilgesnius, nes dabar ilgis iki liemenuko susegimo  biggrin.gif  Sakiau, jei turesiu dar ilgesniu, tai tik stipriai pakarpytus  rolleyes.gif
*

Labai ačiū, ramiau širdžiai 4u.gif grynai mano draugės žodžiai parašyti biggrin.gif
Nu bet pavydžiu sveikų, storų, tankių plaukų vis tiek blush2.gif biggrin.gif

Na, man pats gražiausias ilgis žemiau menčių (iki liemenėlės sagties) thumbup.gif wub.gif

Ir labai gražu banguoti plaukučiai, aš tai sukdavau juos arba keletą kasų nakčiai pindavau. Dabar kai trumpoki, tarsi nėra prasmės, nebent šventei, nes nelabai ir sveika sukti. O pas ką natūralūs garbanojasi, tai man faina labai ax.gif
Elektraaa

Svarbiausiai, kad plaukuciai priziureti, grazia spalvyte nudazyti, blizga ir puosia zmogu 4u.gif Jokie plaukai graziai neatrodytu, jei nebutu priziureti mirksiukas.gif

Su tais idealiais plaukais tai cia nerasyta taisykle 4u.gif Tos kurios turi garbanotus - nori lygiu, ir atvirksciai. Panasiai ir su tom kurios turiu ju lb daug, dazniausiai, jei stori plaukai ir ju lb daug (ypac jei linke suktis), tai su jais lb sunku susitvarkyti, jie shiaushiasi, veliasi ir pan.. Man tai tikrai kartais norisi plonesniu ir kad butu ju siek tiek maziau ax.gif
Labai daug kas priklauso ir nuo kiprimo, juk galima priderinti kirpima prie savo plauku tipo ir kai turi stilinga kirpima, visai kitaip ir pats jautiesi del savo plaukuciu.
Man pvz lb grazu tokskirpimas, bet as niekaip tokio negaliu tureti schmoll.gif as turiu tokia nuomone, kad ir bob (kare) kirpimas yra tinkamas daugiau ploniems plaukuciams smile.gif
Fire
Sutinku, kokie bebūtų plaukai, svarbiausia sveiki ir prižiūrėti drinks_cheers.gif
Tada gražu žiūrėti ir į plonesnius plaukus.

Su tais norais to, ko neturi, man buvo gan pamokanti istorija biggrin.gif
Kartą parduotuvėj pamačiau gerokai apkūnią moterį, kurios buvo fantastiškai gražūs plaukai wub.gif Aš turbūt pirmą kartą realybėj mačiau tokius gražius plaukus - natūraliai šviesūs, tankūs, sveiki, ilgis iki pusės nugaros, didelėm gražiom bangom wub.gif Ech...
Aš taip į ją žiopsojau, kad ir ji į mane pradėjo žiūrėti, tai teko prieiti, atsiprašyti ir pagirti jos nuostabius plaukus. Tada ji man sako: "o aš į Jus žiūriu ir galvoju, kaip Jums gerai, kad Jūs tokia liekna" doh.gif Tai juokėmės abi lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Nevertini, žmogus, to, ką be pastangų turi...

Elektraaa, įdomi ir visai daili šita šukuosena, bet man asmeniškai nepalyginti su kažkuo tokiu blush2.gif
user posted image

Tačiau sutinku, kad yra šukuosenų stiliai, kurie super žiūrisi būtent ant plonų plaukučių, pvz.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Sakyčiau, Victoria Beckham puikiai išsisuka, turėdama plonus plaukus

user posted image

user posted image

Aktorė Eglė Jackaitė irgi turi plonus šviesintus plaukus, man regis, jai tikrai tinka naujasis kirpimas
Jackaitė
Fire
Atsiprašau, kadangi labai off topic'ų prirašiau, tai pasitaisydama parašysiu savo šviesintų plaukų priežiūros priemones biggrin.gif

Baigiau Alterna caviar anti-aging blonde šampūną user posted image ir kondicionierių, patiko labai, bet kaina žudo doh.gif biggrin.gif

Dabar naudoju Phyto axil šampūną user posted image ir
Milkshake kaukę
user posted image
Milkshake leave in kondicionierių
user posted image

Dabar tas purškiamas kondicionierius baigėsi, tai užsisakiau Tigi ego boost
user posted image
Nelabai man patinka Tigi priemonės dėl visos chemijos unsure.gif , bet apie šią priemonę girdėjau tiek gerų atsiliepimų, pagalvojau, gi plaukų galai su galvos oda "nekontaktuoja", tai gal nors vaizdas bus geras biggrin.gif

Dar pavasarį-rudenį sunaudoju ampulių kursą plaukams stiprinti. Dar darau pašildyto alyvuogių aliejaus kaukes... Vat ir visa priežiūra ax.gif
Dudute
Oi kol suradau jus 4u.gif

SOS... Į ką pakeisti plaukų dažus KEUNE 1517, kad nebūtu geltonas plaukas?? Man taip norisi spalvos į pilkumą, bet man niekaip neišeina- jie vis vien geltoni.. Gal ką patartumėt? g.gif
carela
QUOTE(Dudute @ 2009 11 10, 16:00)

SOS... Į ką pakeisti plaukų dažus KEUNE 1517, kad nebūtu geltonas plaukas?? Man taip norisi spalvos į pilkumą, bet man niekaip neišeina- jie vis vien geltoni.. Gal ką patartumėt? g.gif
*

O kodel keiti Keune?oksidanto stipruma kelk,o jei nepades,liks milteliai tik 4u.gif
Dudute
QUOTE(carela @ 2009 11 10, 21:59)
O kodel keiti Keune?oksidanto stipruma kelk,o jei nepades,liks milteliai tik 4u.gif
*

Iki šiol maišiau 6proc ir 9proc 50/50, tai kaip daryti dabar?
carela
QUOTE(Dudute @ 2009 11 11, 07:30)
Iki šiol maišiau 6proc ir 9proc 50/50, tai kaip daryti dabar?
*

maisyk tik su devyniais mirksiukas.gif
gaika69
Sveikos.
Kai daziaus sviesiai, tai pastoviai gaudavau ta geltona spalva. dabar pakeiciau dazus ir mano plaukai atrodu super smile.gif
Dazai everline .

Papildyta:
QUOTE(Dudute @ 2009 11 10, 17:00)

*

Sveika. Zinok as ta pacia problema turejau. Pabandyk pakeisti dazus i everline. Siuo metu kaip tik naudoju ir man labai patinka.
-čiobrelis-
QUOTE(Dudute @ 2009 11 10, 17:00)

*

O pilkinanciu sampunu nebandei? smile.gif
---------
as toliau traukiuosi ir blondiniu burelio, nusipirkau daziukus light brown spalvyte.. ax.gif
Dudute
QUOTE(gaika69 @ 2009 11 12, 12:50)
Sveika. Zinok as ta pacia problema turejau. Pabandyk pakeisti dazus i everline. Siuo metu kaip tik naudoju ir man labai patinka.
*

Kur juos perki?

QUOTE(aistuliaa @ 2009 11 12, 13:41)
O pilkinanciu sampunu nebandei? smile.gif
---------
as toliau traukiuosi ir blondiniu burelio, nusipirkau daziukus light brown spalvyte..  ax.gif
*

Nu nea, naudoju sampunus blondem, kaukes, o pilkintoju nebaldziau...
gloss
davines turi labai grazia sviesia spalvyte wub.gif bent jau man .....
mariamne
panos, gal kuri uzmatet kur Vilniuje rasti kauke/krema plauku galams is CEHKO - naujas produktas, kaip suprantu, apie 150 - 200ml turbut, pakuote i dantu pastos ar paprastu ranku kremo tubele panasi, melyna pakuote su ryskiai geltonu kanapes lapu? rekomendavo man kirpeja kaip labai daug dregmes duodancia priemone plauku galiukams blondinems. Klaipedoj ir Kaune zinau kur rast, o Vilniuje? PARKE nera... verysad.gif MEDINESE SUKOSE irgi...
*Nastiushka*
Sveikutes smile.gif O kur Vilniuje galima nupirkti Keune 1517? kad butu lengviau rasti, as ne vilniete. Ir sakykit, jus cia rasot apie procentus, ten kazkaip atskirai reikia oksidanta pirkt ar kaip?
Ilgakoja
QUOTE(Birūta @ 2009 11 13, 08:58)
panos, gal kuri uzmatet kur Vilniuje rasti kauke/krema plauku galams is CEHKO - naujas produktas, kaip suprantu, apie 150 - 200ml turbut, pakuote i dantu pastos ar paprastu ranku kremo tubele panasi, melyna pakuote su ryskiai geltonu kanapes lapu? rekomendavo man kirpeja kaip labai daug dregmes duodancia priemone plauku galiukams blondinems. Klaipedoj ir Kaune zinau kur rast, o Vilniuje? PARKE nera...  verysad.gif MEDINESE SUKOSE irgi...
*

Sveikute, o kur klaipedoje galima jo rasti?smile.gif)0 Dekui
Salvachita
Sveikos ;] Gal kuri žino,kaip išgaut tokią plaukų spalva kaip Godos Sabutytės? ;]
http://www.balsas.lt/10/16/wiki_sabutyte.jpg
Dudute
QUOTE(*Nastiushka* @ 2009 11 13, 18:05)
Sveikutes smile.gif O kur Vilniuje galima nupirkti Keune 1517? kad butu lengviau rasti, as ne vilniete. Ir sakykit, jus cia rasot apie procentus, ten kazkaip atskirai reikia oksidanta pirkt ar kaip?
*

Taip, atskirai reikia pirkti oksidantą. Jis maišosi santykiu 1:2 man rodos. Stiprumą reikia rinktis pagal savo plauką ir norimą išgauti atspalvį.. Dažniausiai geriausiai turėti savo kažkokį indą į kurį tau įpils to oksidatoriaus ax.gif

QUOTE(Salvachita @ 2009 11 14, 23:51)
Sveikos ;] Gal kuri žino,kaip išgaut tokią plaukų spalva kaip Godos Sabutytės? ;]
*

Man rodos pas ją sruogelėmis dažyti plaukai g.gif
-čiobrelis-
QUOTE(Salvachita @ 2009 11 14, 22:51)
*

Nu as kaip suprantu, kad jos isvis plaukais naturalus ir dazyti kazkiek sruogelemis g.gif
Papildyta:
QUOTE(Birūta @ 2009 11 13, 12:58)
panos, gal kuri uzmatet kur Vilniuje rasti kauke/krema plauku galams is CEHKO - naujas produktas, kaip suprantu, apie 150 - 200ml turbut, pakuote i dantu pastos ar paprastu ranku kremo tubele panasi, melyna pakuote su ryskiai geltonu kanapes lapu? rekomendavo man kirpeja kaip labai daug dregmes duodancia priemone plauku galiukams blondinems. Klaipedoj ir Kaune zinau kur rast, o Vilniuje? PARKE nera...  verysad.gif MEDINESE SUKOSE irgi...
*

Idomu ar ji tikrai tokia gera g.gif smile.gif
Gundaa
QUOTE(Salvachita @ 2009 11 14, 22:51)
*

Kazkur skaiciau, kad jinai dazosi sviesioms sruogelem smile.gif
mademoiselli
nusipirkau tos babuskos rusiska purskikli nenuplaunama sviesiems plaukams. su ramunelem. nu bet labai jau prastas! kai papurskiu tai kazkokie kaip isaudai pasidaro, veliasi... schmoll.gif
carela
QUOTE(mademoiselli @ 2009 11 18, 18:59)
nusipirkau tos babuskos rusiska purskikli nenuplaunama sviesiems plaukams. su ramunelem. nu bet labai jau prastas! kai papurskiu tai kazkokie kaip isaudai pasidaro, veliasi...  schmoll.gif
*

Atsargiai merginos su ramunelem,ramuneles ryzina sviesius plaukus mirksiukas.gif
Kur prapuolusios visos,tyla ramybe... 4u.gif
Cherry_
QUOTE(Birūta @ 2009 11 13, 12:58)
*

Siulyciau nuvaziuoti i Parduotuve Martina (Vilkpedeje ir PC Parkas ) Ten didziausias Cehko pasirinkimas koki tik maciau thumbup.gif reikes ir man nuvaziuoti, sudomino labai smile.gif
Elektraaa
QUOTE(carela @ 2009 11 18, 20:37)
Atsargiai merginos su ramunelem,ramuneles ryzina sviesius plaukus mirksiukas.gif
Kur prapuolusios visos,tyla ramybe... 4u.gif
*

Kadangi plaukai palikti ramybes busenoj, tai ir tylim ax.gif

Taciau pastebejau, kad man jie nuo paprastu sampunu ir nenaudojant aliejuku lb issausejo, tiesiog kai patrinu su pirstais - siugzda blink.gif Galvoju gal man jau uzteks to poilsiojo rolleyes.gif
Elektraaa
Tiesa, uzsisakiau Split ender'i hihihi.gif santa2.gif
user posted image

tikiuosiu nebus veltui isleisti pinigeliai ax.gif blush-anim-cl.gif
Dudute
QUOTE(Elektraaa @ 2009 11 19, 14:32)
Tiesa, uzsisakiau Split ender'i  hihihi.gif  santa2.gif
user posted image

tikiuosiu nebus veltui isleisti pinigeliai  ax.gif  blush-anim-cl.gif
*

Obas, pirma kartą toki matau. Ką jis daro? bigsmile.gif
Elektraaa
Pagal aprasyma sitas aparaciukas nukerpa po kelis cm plauku galiuku smile.gif

Daugiau pasiskaityti anglu kalba galit cia
-čiobrelis-
QUOTE(Elektraaa @ 2009 11 19, 13:32)
Tiesa, uzsisakiau Split ender'i  hihihi.gif  santa2.gif

Kokia kaina to aparato? biggrin.gif
Elektraaa
QUOTE(aistuliaa @ 2009 11 19, 18:46)
Kokia kaina to aparato? biggrin.gif
*

As pirkau ebay, tai su parsiuntimu man kainavo 22 svarai 4u.gif 85 LT ax.gif

Po savaiteles tureciau gauti.... pasiziurejau, kad galima pakeisti senus i naujus peiliukus, tai pagalvojau, kad gal ir imanoma juo naudotis g.gif Peiliukai atsimpa mzdaug po 12 kartu naudojimosi rolleyes.gif
carela
QUOTE(Elektraaa @ 2009 11 18, 22:57)
Kadangi plaukai palikti ramybes busenoj, tai ir tylim  ax.gif

Taciau pastebejau, kad man jie nuo paprastu sampunu ir nenaudojant aliejuku lb issausejo, tiesiog kai patrinu su pirstais - siugzda  blink.gif Galvoju gal man jau uzteks to poilsiojo  rolleyes.gif
*

Na jeigu,jau sausi,tai palepink jau mirksiukas.gif
Kokiu principu tas aparatas veikia?tai jis nekerpa,jei peiliukai dedas,tai jis pjauna ax.gif plauka galima pjauti viena karta,antra karta butina kirpti,paskui vel galima pjauti.Kitaip plaukui negerai.
Elektraaa
QUOTE(carela @ 2009 11 19, 22:54)
Na jeigu,jau sausi,tai palepink jau mirksiukas.gif
Kokiu principu tas aparatas veikia?tai jis nekerpa,jei peiliukai dedas,tai jis pjauna ax.gif  plauka galima pjauti viena karta,antra karta butina kirpti,paskui vel galima pjauti.Kitaip plaukui negerai.
*

Aciu uz perspejima 4u.gif Net nebuciau pagalvojus, kad taip reikia daryti mirksiukas.gif

Stai cia detaliau parodytas jo mechanizmo principas
user posted image

Kadangi seniau vos ne kiekviena diena tiesindavau plaukus, turiu lb daug negraziu galiuku vidury galvos ax.gif Tai lb tikiuosiu, kad sito aparato pagalba galesiu juos panaikinti rolleyes.gif
vaidaxxx
Sveikos merginos mirksiukas.gif retai as cia apsilankau jau... wub.gif , vakar ikeliau savo plauku nuotraukas, gal galit patart, ar imanoma toki geltonuma pasalint su pilkinamuoju sampunu...? ax.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.