Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Uteniškės gelininkės paplepėkime
Supermamų klubas > Mamų bendravimas, susitikimai, akcijos > Bendraminčiai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Medeilė
Sveikutės, ieškau pirkti levandų bigsmile.gif labai užsinorėjau rožynėlyje pasodinti g.gif arba mainytis
2jolitka
QUOTE(Medeilė @ 2011 04 22, 10:20)
Sveikutės, ieškau pirkti levandų bigsmile.gif  labai užsinorėjau rožynėlyje pasodinti g.gif arba mainytis
*

Pernai sejau,tai is viso pakelio vienas vienintelis daigelis isdygo,sekmingai perziemojo ir sprogsta,man jos grazios labai,ypac kai ju daug
2jolitka
user posted image

linksmų šv.Velykų švenčių
karalyste
Kaip merginos jusu gelytes auga?

As tai jau depresuoju , kad ziauriai sausa pas mus dar nelijo ne laso , geles nenori augti sad.gif O SILTNAMYJE AUGA , BET VISTIK LAUKE BUTU JOM DAUG GERIAU:(
rimute7
Man pernai iš viso pokelio nesudygo nė viena levanda blink.gif . Šiemet pasėjau 3 pokelius, žiūrėsiu kas bus rolleyes.gif.
Noriu pasigirti, kad pagaliau turiu prieskonių - vaistažolių daržą wub.gif ax.gif . Jau žaliuoja raudonėlis, melisa, mėta, ežiuolė, gelteklė. Kiti augalai pasėti indeliuose, šiltnamy laukia savo eilės.
Pasidalinkit patirtim, gal kuri irgi turi tokį "svajonių" daržą ax.gif ? Gal auginat kažką tooooooookio mirksiukas.gif ?..
Oi, pas mus irgi labai sausa. Vyras pritaisė laistymą iš ežero, tai prieš sėjant morkas prilaisčiau prilaisčiau... O prieš ravint braškes, irgi prilaisčiau, kitaip negalima kauptuko įkišt į žemę verysad.gif Kol kas labai prastas pavasaris g.gif
karalyste
Rimute 7 kazkada ir labai norejau prieskoniu darzelio bet namiskiai mano visai nemegsta tokiu dalyku:(
PAGALAU SIANDIEN LIETUS:) vakar jau neapsikentus visus pakalpus kibirais palaisciau ir gal sakau devas pagalejo kad dave zolytiai lietaus:) TOKS PLIUSAS BET DYDELIS MINUSAS ZYDI KLEVAI O MEDUNESIO BITUTEM NERA , NES ORAI PRASTI:( ISVADA SIEMIAT PAVASARI MEDUS BUS BRANGUS PERNA PARDAVINEJOM PO 20LT TAI SIEMIAT KOSMOSAS BUS NEBENT SODU ZDEJIMO METU BUS GERI ORAI .ECH GELEM GERAI BTEM BLOGAI NEITIKS MAN TURBUT GAMTA NEKADA:)
rimute7
QUOTE(karalyste @ 2011 05 04, 08:46)
NEITIKS MAN TURBUT GAMTA NEKADA:)
*

Laba. Tikrai, mums sunku įtikti mirksiukas.gif rolleyes.gif
Pas mus irgi nakčia palynojo, dar ir dabar drėgna, nėra saulytės.
O mes labai mėgstam žolelių arbatėles, raudonėlis nepakeičiamas prieskonis daugeliui patiekalų. Šiemet gavau tokią "pastabą" nuo pažįstamos, kad "geri žoleles per žiemą, tai ir ligos nepuola"... Ir tikrai ax.gif ...
Susidraugaukit su žolelėm ir jūs 4u.gif
2jolitka
sveikos,
kur visos prapuole?mane tai ir visokios bedeles uzspaude,bet tikiuos baigsis kada nors viskas...
rimute,kaip faina prieskoniu darzelis,as ir keleta auginu ir naudoju,dar siemet nauju psisodinau
siemet tik viskas labai prastai dygo ir dygsta,astru nesulaukiau ne vieno,serenciu ryskiai geltonu tik keletas,ramunes,verbenos nedygo visai
ir su darzovem panasiai,gal ,kad per visas bedas jas be dideles meiles sejau g.gif
karalyste
Kaip ten be meiles seti galima smile.gif KAS PERKA TAI BE MEILES smile.gif O jau jei seji tai atiduodi save:) pas man neblogai zydi pilnavidures petunijos smile.gif kad ir kaip suniai augo ir atsejinejau antra karta bet neblogai.Tresiu dilgelem ir kol kas lapam labai patinka matosi .

Dar prie to pacio brukstelsiu , kad turim pavasarinio meducio jei kuri pageidautu i uteniskiu sarasiuka brukstelkit man i az nes sakiau pavesiu iki utenos kai susikoperuos daugiau merginu .
rimute7
Sveikos ( ? ) gėlininkės smile.gif . Apsnūdo mūsų skyrelis, begalybė darbų darbelių kieme, darže, gėlynuose... Ir šį pavasarį man nepasisekė : nesudygo levandos verysad.gif . Pernai neturėjau jų, tai bent šiemet tikėjausi pasidžiaugti. Sėjau lauke, laisčiau, bet... Dviejų "gamintojų" sėklos buvo pirktos skirtingose parduotuvėse. Na, labai pikta ir apmaudu... Gal jas reikia pasisėt į dėžutes ir tik paaugusias persodinti. Kažin, kaip pas jus reikalai su levandom g.gif ?
karalyste
QUOTE(rimute7 @ 2011 06 09, 21:25)
Sveikos ( ? ) gėlininkės smile.gif . Apsnūdo mūsų skyrelis, begalybė darbų darbelių kieme, darže, gėlynuose... Ir šį pavasarį man nepasisekė : nesudygo levandos verysad.gif . Pernai neturėjau jų, tai bent šiemet tikėjausi pasidžiaugti. Sėjau lauke, laisčiau, bet... Dviejų "gamintojų" sėklos buvo pirktos skirtingose parduotuvėse. Na, labai pikta ir apmaudu... Gal jas reikia pasisėt į dėžutes ir tik paaugusias persodinti. Kažin, kaip pas jus reikalai su levandom g.gif ?
*

su levandom pas man ir liudna ne venos neturiu:(
2jolitka
sveikos,
ko tokios tylios ir nekalbios? biggrin.gif
as tai braskemis uzsiemus,3kibirai saldikly tupi,daugiau tik valgymui bus
reiks jau zoleliu arbatai pasirinkt,labai graziai dasis suzaliavo ir kvepia skaniai
karalyste
QUOTE(2jolitka @ 2011 06 22, 17:12)
sveikos,
ko tokios tylios ir nekalbios? biggrin.gif
as tai braskemis uzsiemus,3kibirai saldikly tupi,daugiau tik valgymui bus
reiks jau zoleliu arbatai pasirinkt,labai graziai dasis suzaliavo ir kvepia skaniai
*

TAI KAD DARBYMETIS JUODAS MAN NE TIEK SU GELEMS KIEK SU BITEMIS SIUO METU doh.gif

O KAS LIECIA ZOLELIU SAKOMA JOG IKI JONINU VISOS ZOLELES ZIEMAI TINAMOS TAP KAD SKUBEK:)
2jolitka
sveikos,
kokia tyluma cia g.gif kazin kodel?kaip gyvenat?ka veikiat?
as ryt naslaites antra syki sesiu,sejau pries 3savaites-ne viena neisdygo verysad.gif
broliene braskiu daigu senga sengana dave,naktri palijo,pasodinsiu siandien
o pekino kopustus sejat?pavasari per 2kartus sejau,suzydejo,taip ir nesu ju derliaus sulaukus,gal i antra vasaros puse bandyt?
o kaliaropes rudeniui kada sejat?maniskes jau medet ima,nesuvalgysim,per daug prisejau
ka dar sejat is geliu ar darzoviu? g.gif
2jolitka
niekas cia nebesilanko verysad.gif
karalyste
labukas,

Uzsuku vis bet niekas cia neplepa:(
2jolitka
QUOTE(karalyste @ 2011 08 05, 12:02)
labukas,
Uzsuku vis bet niekas cia neplepa:(
*

keista ir dar daugiau liudna,kad niekas nebendrauja...juk taip smagu butu augaliuku ar derliaus pertekliumi pasidalinti,pasidziaugti kitu uzaugintais groziais ir savuosius parodyti
karalyste
QUOTE(2jolitka @ 2011 08 05, 18:54)
keista ir dar daugiau liudna,kad niekas nebendrauja...juk taip smagu butu augaliuku  ar derliaus pertekliumi pasidalinti,pasidziaugti kitu uzaugintais groziais ir savuosius parodyti
*

NAGI NAGI RODIKIS NUOTRAUKELES smile.gif
Medeilė
QUOTE(karalyste @ 2011 08 05, 18:56)
NAGI NAGI RODIKIS NUOTRAUKELES smile.gif
*

Sveikos mergaitės, na tikrai, gaivinkime mūsų temutę. Jolita, jau galiu braškių tau duoti, nors gerlius menkas šiais metais buvo, kadangi krūmai dideli, gal persodinti reikia, tai aš tau visą krūmelį ir išrausiu, galėsi išsiskirstyti. Galiu pasiūlyti šliaužiančios vaisginos, perkūnropių, uolaskėlės, samaninės rūtos, irisų. Pati labai norėčiau flioksų ryškių. O gal kas turite streptokarpų, mainytis ar parduoti ?
2jolitka
bigsmile.gif
medeile,viso krumo nereik man,saves nenusiskriausk,nebent usiuka koki
braskiu as turiu ir senga sengana,saulene,vikat.remontantinu kazkokiu,bet yra noras augint ta ,ko neauginus
Medeilė
QUOTE(2jolitka @ 2011 08 11, 22:21)
bigsmile.gif
medeile,viso krumo nereik man,saves nenusiskriausk,nebent usiuka koki
braskiu as turiu ir senga sengana,saulene,vikat.remontantinu kazkokiu,bet yra noras augint ta ,ko neauginus
*

Sveika, tai kad ūsų neišleido, nesuprantu aš šių braškių, išrausiu kelmuką, nes turiu jų nemažai, tik va reik susiderinti kada susitikti. Rytoj galiu nuvežti į tą vietą, kurioje anksčiau susitikome, nes važiuosiu pro šalį, tik man dar telef. savo parašyk, iki. Dar klausimėlis - o auginant kelias braškių veisles jos nesusikryžmina? Sako jei kelias augini, po kiek metų vis tiek viena lieka? g.gif
Medeilė
Kaimynė išparduoda labai labai didelius įvairių melsvių krūmus po 3 litus, imant didesnį kiekį kaina dar derinama. smile.gif
Palme22
veikos, rudeni kai kanus kasiu, gal bus norinciu pasikeisti, pvz ant jurginu? blush2.gif
2jolitka
QUOTE(Palme22 @ 2011 08 19, 14:43)
veikos, rudeni kai kanus kasiu, gal bus norinciu pasikeisti, pvz ant jurginu?  blush2.gif
*

SVEIKOS, as nusipirkt koki gumbeli noreciau,mano keli turimi jurginai labai jau paprasti,pati ivairesniu noreciau
Palme22
kai jau bus laikas kasti parasykit, man parasykit norincios tai susitarsim manau, as pirkau po 3 lt saknyte, tai arba pasikeisim i kokias kitokias daugemetes gėlytes mirksiukas.gif Jie labai greitai dauginasi.
karalyste
turesu merginos ir as anu nemazai jei kas noresit mirksiukas.gif

o dabar dar siulau meducio nuosavo mielai i az rasykit jei susidarys daugiau norinciu atvesu 4u.gif
Palme22
pasejau naslaites pries keleta dienu, o ju dygsta thumbup.gif Manaiu ilgiau daigeliu laukt reikes, nes ir taip gal suvelinau su sejimu g.gif
2jolitka
o man siemet labai nesiseke su naslaitem
kai sejau pirma syki nedygo,o kai antra-beveik visos ismire-liko tik keletas verysad.gif g.gif
merginos,kai iskasit kanus,praneskit,pirksiu po saknele skietingai zydinciu,o kokie pas jus?as tik raudonai zydinciu anksciau turejau,bet tais metais kai krausciausi,pas mama susodinau,o ji per velai matyt nukase,buvo salnos pakasti ir neissilaike
ir jurginu dar labai noreciau,gal kuri turi?

siandien savo braskyna dar 90daigu padidinau ax.gif
Palme22
maniskes zaliais lapais raudonai zidincios, turiu ir tamsiais lapais bet nezinau kiek bus ju. jai kas ims daugiau po 2 lt parduosiu rolleyes.gif
aram
merginos ieskau mirtos ar neturit vaikelio?
juzste
Sveikos, norim pramazint savo geliu darzeli, gal kam patiks.
user posted image

user posted image

user posted image

Noreciau smboliskai, sokolado smile.gif
Palme22
mergaites visai apmires sis musu gelininkiu skyrelis 4u.gif

gal kam kanu saknu reikes, jai isilaikys galesiu po 3 lt parduoti imant daugiau nei 10 vnt po 2 lt 4u.gif
rimute7
Visos miega sniego pataluos smile.gif mirksiukas.gif
Palme22
tai jau laikas keltis butu biggrin.gif
rimute7
Palme, matau, kad mes nemiegam jau mirksiukas.gif . Žinai, turiu tokią problemą : noriu palei patvorį apsodinti kokiom nors nereikliom gėlėm ? Nesugalvoju kas geriau tiktų? Tvora labai reta, žalio tinklo. Noriu žemų gėliukių, kad būtų nereiklios, ilgai žydėtų, netgi atbaiddytų vabzdžius? Ar lemta išsipildyt mano svajonėm? g.gif ax.gif rolleyes.gif
Palme22
QUOTE(rimute7 @ 2012 01 29, 23:21)
Palme, matau, kad mes nemiegam jau mirksiukas.gif . Žinai, turiu tokią problemą : noriu palei patvorį apsodinti kokiom nors nereikliom gėlėm ? Nesugalvoju kas geriau tiktų? Tvora labai reta, žalio tinklo. Noriu žemų gėliukių, kad būtų nereiklios, ilgai žydėtų, netgi atbaiddytų vabzdžius? Ar lemta išsipildyt mano svajonėm? g.gif  ax.gif  rolleyes.gif
*

labas, ne kokia patareja is manes, bet geles dievinu, tik paciai ne labai kas gaunasi doh.gif

Medeilė
Sveikutės, smagu, kad bundam po truputį 4u.gif apsėdo mane gloksinijų manija, tai dabar ieškausi įvairių spalvų, gal kuri turite parduoti? ar norėtumėte keistis - turiu veislinių streptokarpų vaikiukų bigsmile.gif
Palme22
kokis grazios, pirma paziurejau kaip jos atrodo.
Medeilė
Taigi va, ir man tas grožis ramybės neduoda, anskčiau pirkdavau bulvytes sėklų parduotuvėje, bet šiemet sakė neturės, o žydinti nuo 13 iki 15 litų parduotuvėje, kai norisi kelių spalvų, tai gaunasi brangokai, bet gal reiks vieną įsigyti. Kaune prieš kelias savaites pirkau nukainotą, bebaigiančią žydėti už 2 litus, o pas mus tokių nuolaidų nebūna, ech...
Palme22
TAI GI VAT, MES IR KAI VILNIUN ISVAZIUOJAM KAIP ILENDUI GELES TAI VARVINU SEILES wub.gif
karalyste
Sveikutes, na kagi liga musu atbunda jau:)

as jau palergonijas pasisejau ir grikiukus . ir vis jau suku ratus po seklu tinklapius vis mastau ka siemiat auginti:) ka jus planuojate vasarai auginti?
rimute7
[quote=karalyste,2012 02 06, 18:28]

... pasisejau ir grikiukus ...

Laba. O grikiukai tai kas ? Grikiai?
Prašom plačiau rolleyes.gif mirksiukas.gif
Palme22
QUOTE(karalyste @ 2012 02 06, 20:28)

as jau palergonijas pasisejau ir grikiukus . ir vis jau suku ratus po seklu tinklapius vis mastau ka siemiat auginti:) ka jus planuojate vasarai auginti?
*

O KUR JUS pirkot pelergoniju seklas? labai noreciau. ir dar labai noriu vatokiu moliugu bet siust neapsimoka, neziurejau gal zalioje stoteleje yra

cia nebrangus siuntimas, bet negi vienus moliugus siusi

http://nojus.lt/index.php?page=shop.produc...=71&lang=lt

kal kam kanu reikes saknu po 2-3 lt arba mainau ant kitokiu geliu daugiameciu

nuotrauka skolinta

user posted image
karalyste
GRIKIUKAI tikrai ne grikiai tai visadzydes begonijos smile.gif begoniukais dar vadina ant kapu jas megsta sodinti smile.gif

o palergonijas as siunciausi is e-seklos.lt
Palme22
QUOTE(Palme22 @ 2012 02 08, 12:32)
O KUR JUS pirkot pelergoniju seklas? labai noreciau. ir dar labai noriu vatokiu moliugu bet siust neapsimoka, neziurejau gal zalioje stoteleje yra

cia nebrangus siuntimas, bet negi vienus moliugus siusi

http://nojus.lt/index.php?page=shop.produc...=71&lang=lt

kal kam kanu reikes saknu po 2-3 lt arba mainau ant kitokiu geliu daugiameciu

nuotrauka skolinta

user posted image
*

mergaites, buvau jau pas uosviene (ten pas ja kanai labai gerai laikosi) sake jau nosites kiso kanu, reiskia nenusale, kas nori pasisodinti jau i vazina kad anksiau ziedu sulauktu kreipkites 4u.gif
Palme22
kur dinge visos 4u.gif
juzste
Sveikos, noriu paklausti gal kuri turit parduoti braskiu, kurios dera visa vasara, usu? smile.gif
2jolitka
sveikos,
ramu cia ax.gif
mane tai darbai uzpuole,kad ne darbas,tai darzai,konservavimai ir t.t
MEDEILE,labai fainos uogutes tavo duotos braskes
kaip bananas auga?as mazuliuka buvau pasilikus,vel vaikuti uzaugino ir krinas daug vaiku turi
gal kuri noretu-keisciau i kokia nors gelyte

juzste,visai neseniai remontantiniu braskiu usus kolegei atidaviau,jei dar kelis uzaugins,pranesiu,jei nebusi is kur nors gavus
Palme22
pavasarys, METAS KELTIS 4u.gif
irmgarda29
prisijungsiu as cia jeigu ka....
siaip uaginu kambaris cia namuose nedaug turiu t zzoji labai daznai isisika...kaime turiu kelias mylimas gelytes....o siaip auginu viska kas auga....
beja eiskau jeronimo,taip liaudiskai vadinasi pavadinimo tikro nzn,gaila...galiu internete susirasti....cia tokia kambarine gele,kuria reikia naudo,kaip vaist kostint,ne kap kvepia....mm,
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.