Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Saldumynai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
skristyn
QUOTE(salexa @ 2009 09 02, 13:12)
Klausimas, kokia pagal jus geriausia mase lipdymui. As su cukrine kazkaip susidraugavau atrodo bet man rozes niekaip neiseina, siaip atrodo kad grazu, bet galiukai labai aptrupa  doh.gif  brolio drauges gimtadienis kita savaitgali tai jai rozes pacios graziausios geles, tai noriu jas grazias nulipinti  doh.gif
Ir dar klausimukas, is kur pirkot gelyciu formeles, ypac ramuniu
*

man graziausiai gaunasi is pastiliazo, ir lengva dirbt su juo ir netrupa ax.gif
o gelyciu formeles as pirkau anglijoj bet yra ir LT tik kaina didesne.
http://www.kulinarijosmenas.visiems.lt/
Wijola
QUOTE(Olesta @ 2009 09 01, 19:42)
nu va kiek šaunių mokyklinių tortukų, tokių šiltų šiltų  4u.gif tai jau ne iš pirmos girdžiu, kad baisiai saldu, tai man netiks tada, o taip norėjau aš jo sūnelio gimtadieniui  g.gif ką tai daryti, neturiu vaikui torto  blink.gif noriu aišku savaime nebandyto kepti ir skanaus  g.gif  gal turit pasiūlymų  cool.gif
*

Jei dar nebandėt labai skanus Meian ,,Tailandietiškų,, bananų tortas. Lengvai pagaminamas ir vaikams patiko, tik aš kepdama biskvitus nedėjau visai kakavos, o tik juodo šokolado plytelę (100g. )

Dariau pinigų maišą, formą laikė puikiai, dengiau Meian dengimo mase.

Receptas
Papildyta:
salexa
QUOTE(skristyn @ 2009 09 02, 13:24)
man graziausiai gaunasi is pastiliazo, ir lengva dirbt su juo ir netrupa ax.gif
o gelyciu formeles as pirkau anglijoj bet yra ir LT tik kaina didesne.
http://www.kulinarijosmenas.visiems.lt/
*

Aciu 4u.gif
Meian
QUOTE(neramuole @ 2009 09 02, 09:23)
cia mano rugsejo 1 skirti darbeliai  ax.gif vaisiniai tortukai, puosta grietinele

Neramuole, nuostabus tortai, pilni meiles ir silumos wub.gif Nesuprantu ir as, kaip tau galejo sauti i galva ju nerodyti placiajai visuomenei mad.gif Labai, labai grazu!

QUOTE(drakosa @ 2009 09 02, 09:58)
sukuosi iš to, ką turiu namie... nes nei švirkšto, nei maišelio gražiai grietinėlei ar bezui išspausti neturiu (vaikas švirkštą jau panaudojo pagal paskirtį... lotuliukas.gif ), taigi, žolė gaunasi kaip kietoki šiaudai...
*

O-cho! Tai jau cia tada neimanoma atsistebeti tavo talentu ir sugebejimais, jei toki grozi sugebi padaryti visiskai be jokiu priemoniu surrender.gif Neitiketina... Kaip tu visa tai sutverei?! swoon.gif

QUOTE(Olesta @ 2009 09 02, 10:18)
kuom klijuojamos marcipano detalės?????
*

Jei kokybiskas marcipanas ir nepadauginta cukraus pudros, tai klijuot isvis niekuo nereikia -- sukimba pats.

Kitais atvejais galima drekint vandeniu, kiausinio baltymu, galima net ir cukraus glajumi klijuot...

QUOTE(pumpica @ 2009 09 02, 10:45)
Klausimas -o kaip dedamas antras torto aukstas ant apdengto pirmojo -ar jis stabiliai stovi?  :mano galva turetu nuciuozt ar jis kaip nors klijuojamas
*

Vat as irgi niekuo paprastai netvirtinu -- del antro auksto svorio ir apacioje esancios dregmes, tortai gerai sukimba vienas su kitu.

Jei labai neramu, aukstus galima sulipdyti cukraus glajumi (pataskavus keliose vietose, ant kuriu bus uzdetas antrasis aukstas).

QUOTE(meilikatyte @ 2009 09 02, 11:12)
dabar as labai nepatogiai pasijutau verysad.gif zinau kad netobula esu su visais trukumais ir dabar man labai  blush2.gif berasyt cray.gif
*

Visiems pasitaiko. Netgi tokia ase, kaip Cipciukas, kazkada minejo, jog netycia ant torto uzrase ne to vaiko varda... Tai jei jau JAI pasitaiko, tai ka kalbeti mums?

Kaip sakoma, net ir batsiuviams buna, kad pagamina du kaires kojos batus mirksiukas.gif

O apskritai ta klaidele juk menkniekis, nosine lengvai nukrapstoma (ir suvalgoma rolleyes.gif ). Ir jei "ieskotume slieku", galima butu pasakyti, kad net ir uzrasas "su rugsejo pirmaja" lituanistu butu ispeiktas, mat jie (kazkodel) draudzia naudoti rusiskus "vertalus", ir liepia rasyti "tokia ir anokia proga" arba "sveikiname tokia ir tokia proga" lotuliukas.gif Turint tai omeny, iseitu, kad puse musu forume esanciu tortu yra su klaidingais uzrasais. Bet ar jie del to maziau skanus?

Galu gale, juk mes cia pirmiausia kreipiam demesi i kulinarinius sugebejimus, o ne i kalbu ismanymo lygi, zinias profesineje srityje, kuno sudejima ar kt... Taip kad nematau priezasciu, kodel tau turetu buti nejauku. mirksiukas:

QUOTE(naitas @ 2009 09 02, 12:28)
bet  kodėl juos dėjai taip vieną ant kito? Kaip būtų buvę gražu, kad tie tortai būtų matomi iš visų pusių.
Nu va  Aš sakau  tokioms progoms reika va ko:
user posted image
*

O man kaip tik grazu, kad jie vienas ant kito, o ne ant kazkokio karkaso. Nors turiu pasakyt, man is esmes tokio tipo stovai nelabai... Tarsi butu keli vienas su kitu nesusije tortai vienas salia kito unsure.gif

Siaip ar taip, man sis isdestymas labai patrauklus ir originaliai sugalvotas blush2.gif

(... Beje, Naitai... jei paziuretum dar ir kiek tas karkasas kainuoja, tai gal pakistu ir tavo nuomone... mirksiukas.gif )

QUOTE(naitas @ 2009 09 02, 12:28)
Meian, keturio  mirksiukas.gif arba kitaip - kvartetas. Nors jos pačios žodžiais, ten lyg ir penki tortai minimi  g.gif
*

Hm, nezinau, kodel man susirode, kad ten yra trys, o ne keturi tortai... Persiprasau kepejeles 4u.gif
naitas
o aš išsirinkau sau topus šių dviejų dienų. Prašau neužpykti kitų.. bet man šitie tai tooookie gražūs..
tikiuos, ne per daug pafotošopinti kai kurie mirksiukas.gif

user posted image

user posted image

user posted image
[url=http://www.part.lt/perziura/a923122e8b7d0a041c897471a84ebdc844.JPG

user posted image

QUOTE(miskouoga @ 2009 09 02, 01:14)
Idesiu ir as savo puses savaites triusa. Tortas mamos 50-cio proga.
Du tortai Meduciai, vienas su mandarinais, kitas su kiviais, dar vienas sokoladinis su riesutais ir sokolado gabaliukais, ant virsaus tortas Menulis . Dengta pastiliazu su aliejumi ir glicerinu, gyvom gelem ir gelytem is pastiliazo be aliejaus.

user posted image

*

tai suminėti net 6 tortai bigsmile.gif

QUOTE(meilikatyte @ 2009 09 02, 12:12)
gal butu galima receptuka marcipano 4u.gif
*

marcipano receptas būna toks:
- pirkti maximoj, pvz. 250 gramų kainuoja 9,99 lito. Prie birių Oetker dalykėlių būna padėta.
- pirkti inetu. Pvz sugarshacke. 1 kg kainuoja apie 24 litus.
Meian kažkurioj senoj temoj (gal 9, gal 11.. nepamenu) buvo pateikusi gal keturis marcipano gaminimo receptus. Bet ir Asseni priėjo išvados, kad visgi jis arba nepagaminamas namų sąlygomis, arba pagaminamas, bet netinka lipdymui.
mmergyte
keturi tie tortai:medutis (vienas su kivi,kitas su mandarinais),sokoladinis su riesutais ir sokolado gabaliukais,ir menulis 4u.gif 2 meduciai ir dar du tortukai... 4u.gif
naitas
QUOTE(mmergyte @ 2009 09 02, 15:41)
keturi tie tortai:medutis (vienas su kivi,kitas su mandarinais),sokoladinis su riesutais ir sokolado gabaliukais,ir menulis 4u.gif  2 meduciai ir dar du tortukai... 4u.gif
*

aaaaaaaaaaa lotuliukas.gif balsu juokiuos..
šaunuolė Tu.. suskaičiavai. thumbup.gif
kažkada univeroj nėjau į logikos teorijos kursą. Visą gyvenimą tas jaučiasi laugh.gif gailiuos dabar..
meilikatyte
QUOTE(Meian @ 2009 09 02, 15:20)
Visiems pasitaiko. Netgi tokia ase, kaip Cipciukas, kazkada minejo, jog netycia ant torto uzrase ne to vaiko varda... Tai jei jau JAI pasitaiko, tai ka kalbeti mums?

Kaip sakoma, net ir batsiuviams buna, kad pagamina du kaires kojos batus  mirksiukas.gif

O apskritai ta klaidele juk menkniekis, nosine lengvai nukrapstoma (ir suvalgoma  rolleyes.gif ). Ir jei "ieskotume slieku", galima butu pasakyti, kad net ir uzrasas "su rugsejo pirmaja" lituanistu butu ispeiktas, mat jie (kazkodel) draudzia naudoti rusiskus "vertalus", ir liepia rasyti "tokia ir anokia proga" arba "sveikiname tokia ir tokia proga"  lotuliukas.gif Turint tai omeny, iseitu, kad puse musu forume esanciu tortu yra su klaidingais uzrasais. Bet ar jie del to maziau skanus?

Galu gale, juk mes cia pirmiausia kreipiam demesi i kulinarinius sugebejimus, o ne i kalbu ismanymo lygi, zinias profesineje srityje, kuno sudejima ar kt... Taip kad nematau priezasciu, kodel tau turetu buti nejauku. mirksiukas: 
*

labai,labai aciu uz siltus zodzius ir padrasinima 4u.gif
tikrai nepykstu ant tu kurios man pasako kur mano klaidos bet as esu su kompleksu ir kartais per daug paimu i galva ir bijau bedaryt ka 4u.gif dar karteli aciu 4u.gif
QUOTE(naitas @ 2009 09 02, 15:37)
marcipano receptas būna toks:
- pirkti maximoj, pvz. 250 gramų kainuoja 9,99 lito. Prie birių Oetker dalykėlių būna padėta.
- pirkti inetu. Pvz sugarshacke. 1 kg kainuoja apie 24 litus.
Meian kažkurioj senoj temoj (gal 9, gal 11.. nepamenu) buvo pateikusi gal keturis marcipano gaminimo receptus. Bet ir Asseni priėjo išvados, kad visgi jis arba nepagaminamas namų sąlygomis, arba pagaminamas, bet netinka lipdymui.
*

na pas mus maximoj nera marcipano pirkt,o arciausei i klaipeda vaziuot doh.gif na kai vaziuosiu nusipirksiu ir pabandysiu bet ten maciau labai maza dezute akropolio maximoj
aciukas 4u.gif
mmergyte
QUOTE(naitas @ 2009 09 02, 14:51)

kažkada univeroj nėjau į logikos teorijos kursą. Visą gyvenimą tas jaučiasi laugh.gif gailiuos dabar..
*

cia kaip kokia afisa mokykloj gali buti.. "vaikai,mokykites,stropiai mokykites,nes jei ne uzauge galit patapti Naitu.." lotuliukas.gif lotuliukas.gif
drakosa
QUOTE(naitas @ 2009 09 02, 13:37)
o aš išsirinkau sau topus šių dviejų dienų. Prašau neužpykti kitų.. bet man šitie tai tooookie gražūs..
tikiuos, ne per daug pafotošopinti kai kurie  mirksiukas.gif

ačiū kolege už įvertinimą, nesitikėjau kad mano baisuoklis kažkam patiks (apart mano pirmoko.. lotuliukas.gif , nes jam bile saldu...). Labai dėkoju... ax.gif
naitas
QUOTE(mmergyte @ 2009 09 02, 16:14)
cia kaip kokia afisa mokykloj gali buti.. "vaikai,mokykites,stropiai mokykites,nes jei ne uzauge galit patapti Naitu.." lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
*

tai kaip suprantu, pati lankei logikos kursą ir todėl nesi tinkama jokiai afišai laugh.gif
Renatina
QUOTE(miskouoga @ 2009 09 02, 00:14)
Idesiu ir as savo puses savaites triusa. Tortas mamos 50-cio proga.
Du tortai Meduciai, vienas su mandarinais, kitas su kiviais, dar vienas sokoladinis su riesutais ir sokolado gabaliukais, ant virsaus tortas Menulis . Dengta pastiliazu su aliejumi ir glicerinu, gyvom gelem ir gelytem is pastiliazo be aliejaus.

*

miskooga, labai skoninga. tiesiog idealu wub.gif

Dziolina
labas visom skaitau cia as apie jusu mena ir groziuosi jusu tortais,lenkiu zemai galva uz nuostabius tortus,galvoju gal ir man koki parodyti is savo kolekcijos?????? tik nezinau ar iseis ikelti blush2.gif rolleyes.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Olesta
oooo, kokie gražūs tortai, sveika atvykusi, prirašymą aš iš karto užskaitau - puikūs darbai, o gal galima plačiau, kas su kuo, kas viduje blush2.gif labai gi smalsu, žinai gi ax.gif
skristyn
QUOTE(naitas @ 2009 09 02, 14:37)
tikiuos, ne per daug pafotošopinti kai kurie  mirksiukas.gif

*

aciu dar karteli uz ivertinima ax.gif as lbai noreciau ismokt naudotis fotoshop, bet man kompas tai fantastikos sritis, nieko as nesuprantu, kol paveiksliuka ismokau ikelt kiek vargau doh.gif

QUOTE(naitas @ 2009 09 02, 14:51)
aaaaaaaaaaa  lotuliukas.gif  balsu juokiuos..
šaunuolė Tu.. suskaičiavai.  thumbup.gif 
*

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif as irgi nejau, buvo pasirenkamas dalykas, bet taip ir nesusigundziau ax.gif

QUOTE(Dziolina @ 2009 09 02, 15:32)
labas visom skaitau cia as  apie jusu mena ir groziuosi jusu tortais,lenkiu zemai galva uz nuostabius tortus,galvoju gal ir man koki parodyti is savo kolekcijos?????? tik nezinau ar iseis ikelti  blush2.gif  rolleyes.gif

*

wub.gif grazu ypac tas su 1
Meian
QUOTE(Dziolina @ 2009 09 02, 15:32)
labas visom skaitau cia as  apie jusu mena ir groziuosi jusu tortais,lenkiu zemai galva uz nuostabius tortus,galvoju gal ir man koki parodyti is savo kolekcijos?????? tik nezinau ar iseis ikelti  blush2.gif  rolleyes.gif
*

Sveika atvykusi, Dziolina, ir dar su tokiais grazuoliais! Nuostabu bigsmile.gif
Vaiiva
QUOTE(miskouoga @ 2009 09 01, 23:14)
user posted image
*

Netekau žado! Tikrai! Nuostabiai padirbėjai, labai labai gražiai ir įspūdingai atrodo wub.gif bigsmile.gif wub.gif
padima
mane jau nerimas ima del dazu,ar jie parvyks man taip reiketu po dvieju savaiciu,mazum iki to laiko parvyks g.gif
Renatina
QUOTE(Vaiiva @ 2009 09 02, 16:16)
Netekau žado! Tikrai! Nuostabiai padirbėjai, labai labai gražiai ir įspūdingai atrodo wub.gif  bigsmile.gif  wub.gif
*

as jau gyriau miskouogos tortukus wub.gif , bet irgi dar sugrizau paziuret neseniai prisiminus....

JOLKA999
QUOTE(padima @ 2009 09 02, 14:18)
mane jau nerimas ima del dazu,ar jie parvyks man taip reiketu po dvieju savaiciu,mazum iki to laiko parvyks g.gif
*

naitas rase,kad is chaku tik apie rugsejo 17 ax.gif
gitule
QUOTE(Dziolina @ 2009 09 02, 13:32)
labas visom skaitau cia as  apie jusu mena ir groziuosi jusu tortais,lenkiu zemai galva uz nuostabius tortus,galvoju gal ir man koki parodyti is savo kolekcijos?????? tik nezinau ar iseis ikelti  blush2.gif   rolleyes.gif
*

Sveika istojusi i sekta 4u.gif Nuostabus tortai tikrai tikrai thumbup.gif
praeiviene
Brangios kepejeles,

Sakykit - ar galiu sausainiu ir varskes tortuka puosti beze? Jei ne, tai gal saldainiu mase geriau tiktu?

Labai lauksiu greito atsakymo, nes tortukas jau rytoj i dukrytes darzeli turi iskeliauti ax.gif .

Is anksto dekoju drinks_cheers.gif
Meian
QUOTE(praeiviene @ 2009 09 02, 18:52)
Brangios kepejeles,

Sakykit - ar galiu sausainiu ir varskes tortuka puosti beze? Jei ne, tai gal saldainiu mase geriau tiktu?

Labai lauksiu greito atsakymo, nes tortukas jau rytoj i dukrytes darzeli turi iskeliauti  ax.gif .

Is anksto dekoju  drinks_cheers.gif
*

Tiks abu variantai, jei i varske "neslapiuojanti", t.y., jei i ja nera pripilta daug papildomu skysciu.
Vaidulyteee
Mergaites,kiek ir kokie tortai nespeju atsiziuret,su kiekviena diena vis daugiau ir daugiau,ir be abejo labai grazus visu jusu tortukai mirksiukas.gif
as ir dariau tortuka,man jis nevykes.su ta arklio galva prasiknisau visa nakti kadangi jis buvo labai dielis,i saldytuva tilpo tik tik,po to dar problemu turejau negalejau ishtraukti is saldytuvo lotuliukas.gif bet kazkaip...
tai vat viduj sokoladiniai biskvitai,sokaladinis ganasas,dengta sokoladine marshmellow mase smile.gif
user posted image
Meian
QUOTE(Vaidulyteee @ 2009 09 02, 20:33)
as ir dariau tortuka,man jis nevykes.
*

blink.gif Nesuprantu, kas cia tau nevykusio blink.gif Tobula arklio galva, ir dargi visi raumenys -- kaip nulieti... Netikiu, kad ir pati kitaip manai schmoll.gif
Olesta
QUOTE(Meian @ 2009 09 02, 20:48)
blink.gif Nesuprantu, kas cia tau nevykusio  blink.gif Tobula arklio galva, ir dargi visi raumenys -- kaip nulieti... Netikiu, kad ir pati kitaip manai  schmoll.gif
*

sutinku drinks_cheers.gif
praeiviene
QUOTE(Meian @ 2009 09 02, 21:21)
Tiks abu variantai, jei i varske "neslapiuojanti", t.y., jei i ja nera pripilta daug papildomu skysciu.
*

Aciu uz atsakyma 4u.gif .

I varskyte deta truputis saldytu ir sutrintu braskiu ir tirpinto sviestuko, o patys sausainiai aplaistyti obuoliu sultimis.

Dar dabar pamasciau, kad gal grietinele plakta geriau butu puosti? g.gif
Vaidulyteee
aj mergaites del tos arklio galvos tai tikrai esu nepatenkinta,sakau daugiau nebedarysiu tokiu,ne mano rankoms,bet vat uz tat kitu tortuku patenkinta,nors ir prastutis,bet vis tiek,pirma karta man gavosi apdengti tortuka mase lygut lygutelis buvo,aciu Meian uz patarima kaip dengti,tikrai padejo:)
na baleto batukai pastilazas as juos pablizginau bet kadangi fotografavau su telefonu tai nelabai matosi,gelytes pastilazas,mase marshmellow,viduje sokoladinis tortukas:)
user posted image
gitule
QUOTE(Vaidulyteee @ 2009 09 02, 18:33)
Mergaites,kiek ir kokie tortai nespeju atsiziuret,su kiekviena diena vis daugiau ir daugiau,ir be abejo labai grazus visu jusu tortukai mirksiukas.gif
as ir dariau tortuka,man jis nevykes.su ta arklio galva prasiknisau visa nakti kadangi jis buvo labai dielis,i saldytuva tilpo tik tik,po to dar problemu turejau negalejau ishtraukti is saldytuvo lotuliukas.gif bet kazkaip...
tai vat viduj sokoladiniai biskvitai,sokaladinis ganasas,dengta sokoladine marshmellow mase smile.gif
user posted image
*

Nu pritrenkei tiesiogine to zodzio prasme doh.gif Sakes, kaip grazu bigsmile.gif Tai jeigu cia nevykes, kaip tada atrodo vykes? blink.gif
Ir antras labai dailus wub.gif 4u.gif
miskouoga
Aciu labai visoms uz pagyrimus tortui. Man paciai irgi patiko, nors buvo siokiu tokiu klaideliu blush2.gif

Klausimas -o kaip dedamas antras torto aukstas ant apdengto pirmojo -ar jis stabiliai stovi? blush2.gif mano galva turetu nuciuozt unsure.gif ar jis kaip nors klijuojamas g.gif
*

[/quote]

Mano virsutinis tortas dar buvo ant kartoninio padekliuko, ir tada uzdetas ant tu triju. Pradejom pjaustyt nuo apatiniu, tai tas virsutinis labai lengvai nusieme, bet iki tol stovejo stabiliai, niekur neslidinejo. I restorana vezem bagazinej, tai du kartus prasiau vyro, kad sustotu, begau paziuret biggrin.gif

QUOTE(naitas @ 2009 09 02, 11:28)

bet  doh.gif
kodėl juos dėjai taip vieną ant kito? Kaip būtų buvę gražu, kad tie tortai būtų matomi iš visų pusių.
Nu va  doh.gif Aš sakau topsecret.gif tokioms progoms reika va ko:
user posted image
Meian, keturio  mirksiukas.gif arba kitaip - kvartetas. Nors jos pačios žodžiais, ten lyg ir penki tortai minimi  g.gif
*

Kad neturiu tokio padeklo, o ir kaina jo nelabai maloni. Ir is vis nieko neturiu iki rugsejo 17 d. ax.gif Gelytes formele radau prie plastilino rinkinio, kvarbatkas dariau sausainiu formeles pagalba. Gal ir spalvos buciau kitos padarius, bet kad ir dazu dar neturiu unsure.gif

QUOTE(mmergyte @ 2009 09 02, 13:41)
keturi tie tortai:medutis (vienas su kivi,kitas su mandarinais),sokoladinis su riesutais ir sokolado gabaliukais,ir menulis 4u.gif  2 meduciai ir dar du tortukai... 4u.gif
*

Teisingai suskaiciavot thumbup.gif , matyt, neaiskiai parasiau ax.gif
Asseni
Vaidulyteee, gera galva, i arkli gi panasu ne i karve. O daugiau praktikos tai is vis neatskirsim kur tortas, o kur tikras arklis

Batukai labai grazus
miskouoga
QUOTE(Vaidulyteee @ 2009 09 02, 19:33)
user posted image
*

Arklio galva - blink.gif thumbup.gif
Turiu drauge - zirgu myletoja, kad man toks iseitu padaryt.
Olesta
aš kaip žirgų mylėtoja, tai nė už ką nepjaučiau tokio torto blush2.gif aš juos labai myliu 4u.gif ax.gif
@adrij@
user posted imageuser posted imageuser posted image.....dievuli , padėk man atlaikyti tą ką pamačiau , ir neužversti kojų .... wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif ....nu JŪS meeeeeeeeergos ir duodat blink.gif blink.gif blink.gif

---------------------------------------------------------------------------------------------

O čia nežinau nei ar verta rodyti po jūsiškių tortų unsure.gif .....nu lyg motociklą dariau ......

user posted image

user posted image

Net pamiršau unsure.gif .....medutis , pastilažas .....
rugiagele26
QUOTE(Cipciukas @ 2009 09 02, 21:42)
---------------------------------------------------------------------------------------------

O čia nežinau nei ar verta rodyti po jūsiškių tortų  unsure.gif .....nu lyg motociklą dariau ......

Net pamiršau  unsure.gif .....medutis , pastilažas .....
*

karsta.gif blink.gif
Asseni
Na, Baisu, Cipciuk, Oj kaip baisu lotuliukas.gif . Tikras mocas

Nu gi kaip tokio metalo gabala valgyt g.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
rikke
Oleste aciu uz juodojo misko proporcijas 24 skardai ax.gif
daividija
QUOTE(Cipciukas @ 2009 09 02, 18:42)
1.user posted imageuser posted imageuser posted image.....dievuli , padėk man atlaikyti tą ką pamačiau , ir neužversti kojų .... wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif ....nu JŪS meeeeeeeeergos ir duodat  blink.gif  blink.gif  blink.gif

2.O čia nežinau nei ar verta rodyti po jūsiškių tortų  unsure.gif .....nu lyg motociklą dariau ......

1..PRITARIU VISU 120 PROCENTU.

2.IRGI PRITARIU,CIA TEMA APIE TORTU PAPUOSIMUS,O NE APIE MOTOCIKLUS lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
nu kaip tikras,net MB is kito kambario galo pamate ir dar labiau apako lotuliukas.gif
Liusii
sveikos smile.gif

sedziu cia ir nuolat spoksau i jusu sedevrus biggrin.gif norejau pasakyti kad gaminau Asseni nemedaus torta biggrin.gif sveciams labai patiko thumbup.gif o ir man paciai drinks_cheers.gif cia nedejau nes puosiant pradejo skysteti grietinele ir nesigavo graziai verysad.gif kai puosiu balta grietinele tai viskas gerai o ten idejau dazu tai gal sakau nuo ju g.gif
dosa
Labai atsiprašau už poster_offtopic.gif bet kur galėčiau rasti nemedaus torto recepuką? blush2.gif
Asseni
QUOTE(Liusii @ 2009 09 02, 22:24)
sveikos  smile.gif

sedziu cia ir nuolat spoksau i jusu sedevrus  biggrin.gif  norejau pasakyti kad gaminau Asseni nemedaus torta  biggrin.gif sveciams labai patiko  thumbup.gif o ir man paciai  drinks_cheers.gif cia nedejau nes puosiant pradejo skysteti grietinele ir nesigavo graziai  verysad.gif kai puosiu balta grietinele tai viskas gerai o ten idejau dazu tai gal sakau nuo ju  g.gif
*

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Kaip smagu, kad patiko. thumbup.gif
Tik nemedaus reiktu turbut kabutese rasyt "nemedaus", bu vel gausim bart lotuliukas.gif lotuliukas.gif
@adrij@
" Kondencofkės tortas " ....pats laikas duoti jam pavadinimą biggrin.gif .

dosa....tai toks pat tortas kaip medutis , tik vietoj medaus dedasi kondencuotas pienas .

gitule
QUOTE(Cipciukas @ 2009 09 02, 19:42)
O čia nežinau nei ar verta rodyti po jūsiškių tortų  unsure.gif .....nu lyg motociklą dariau
*

Cipciuk , be zodziu likau, dingo kalbos dovana ir issinarino akys user posted image. Nuostabus mocas thumbup.gif
Papildyta:
O kuri nors kuriat nauja tema? ax.gif Nes tuoj liksim be namuciu smile.gif
skristyn
QUOTE(miskouoga @ 2009 09 02, 21:29)
  ax.gif  Gelytes formele radau prie plastilino rinkinio, kvarbatkas dariau sausainiu formeles pagalba. Gal ir spalvos buciau kitos padarius, bet kad ir dazu dar neturiu  unsure.gif 
Teisingai suskaiciavot  thumbup.gif , matyt, neaiskiai parasiau  ax.gif
*

Saunuole, kad neturedama priemoniu padarei toki grozi

QUOTE(Asseni @ 2009 09 02, 21:47)
Na, Baisu, Cipciuk, Oj kaip baisu  lotuliukas.gif . Tikras mocas

Nu gi kaip tokio metalo gabala valgyt  g.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
*

drinks_cheers.gif
lotuliukas.gif Cipciu isimk ta metalo gabala greiciau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
QUOTE(daividija @ 2009 09 02, 22:13)
1..PRITARIU VISU 120 PROCENTU.

2.IRGI PRITARIU,CIA TEMA APIE TORTU PAPUOSIMUS,O NE APIE MOTOCIKLUS lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
nu kaip tikras,net MB is kito kambario galo pamate ir dar labiau apako lotuliukas.gif
*

drinks_cheers.gif nu bet ir prajuokinot, vyras sako tau stogas pavaziavo i tuos tortus spoksant, ir aplamai ka mocas daro tortu temoj, sako junk kompa lauk, nezviegus lotuliukas.gif
mmergyte
o tai ask isrado ta kondensovkes torta? g.gif as tai dariau pagal cipciuko recepta ax.gif lotuliukas.gif
Liusii
QUOTE(mmergyte @ 2009 09 03, 00:07)
o tai ask isrado ta kondensovkes torta? g.gif  as tai dariau pagal cipciuko recepta ax.gif  lotuliukas.gif
*

tai ten ir yra Cipciuko receptas tik vietoj medaus kondensuotas idetas biggrin.gif tai gal vietoj medutis pavadinti ji pienutis lotuliukas.gif as tai ir Asseni krema nukopijavau ax.gif
Asseni
18 tema cia

mmergyte, neisradau, a patobulinau, idejau kitus kremus. Gavosi visai kitas tortas. biggrin.gif
Vaidulyteee
aciu jum mergaites uz pagyras blush2.gif
vajej Cipciuk kaip jus toki motocikla padarete,papasakokite placiau prasau,nes jau toks groooozis...cia jus ant mases piesete dazias ar atskiras detales lipdete ant torto?
SuperMama
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.