Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pinigų pervedimai į užsienį/Lietuvą
Supermamų klubas > Mamų bendravimas, susitikimai, akcijos > Mamos užsienyje
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
happy mama
Sveiki,mane domina,kaip pigiausei išsiust pinigus i LT iš Italijos.Miestelija yra tik paštas.Ir koks įmamas mokestis.Ačiu iš anksto. 4u.gif
bimkutele
mano mama buvo Italijoje ir nerado būdų persiųsti pinigų į Lietuvą schmoll.gif
po_stalu
As vienos saskaitos turiu libreta (knygute) ir kortele. Tai libreta palikau uzsieny, o kortele pasiemiau su savim. Tai jei man reiktu pinigu, galetu padeti i saskaita, turedami libreta, o as issiimciau LT su kortele, kai didesnem sumom imi, o ne po 10 lt, ne tiek daug ir nuskaiciuoja. Arba galima dvi korteles issimt vienai saskaitai.
O pervedimai tarptautiniai ta tikrai brangus g.gif

Miestelyje, tikiuosi, bankas yra?
happy mama
po-stalu,mestelyje banko nera rašiau žinutės pradžioje,yra tik paštas.
fragolina*
O turi fiscale codice? (atrodo taip parasiau)
Jei turi,tada vertetu nuvaziuoti i miesteli kuriame butu bankas mirksiukas.gif atsidaryti saskaita ir viskas ax.gif

Sella
QUOTE(happy mama @ 2008 12 18, 14:45)
Negi nieks nežino? 4u.gif
*

Taigi pinigus galima pervesti per Western Union, Money gramy.Tik nuo sunčiamos sumos imamas nemažas mokestis.Bet šiaip patogu, nes pinigai pervedami iškart, o per banką reikia laukti porą dienų.
Papildyta:
QUOTE(bimkutele @ 2008 12 18, 14:49)
mano mama buvo Italijoje ir nerado būdų persiųsti pinigų į Lietuvą schmoll.gif
*

Tikrai yra būdų, tik turbūt nemokėjo itališkai žmonių pasiklausti.
happy mama
QUOTE(Sella @ 2008 12 22, 17:11)
Taigi pinigus galima pervesti per Western Union, Money gramy.Tik nuo sunčiamos sumos imamas nemažas mokestis.Bet šiaip patogu, nes pinigai pervedami iškart, o per banką reikia laukti porą dienų.
Papildyta:
Tikrai yra būdų, tik turbūt nemokėjo itališkai žmonių pasiklausti.
*

Del kalbejimo,nera problemu,o ir šios budus pervedimo visi žino aš jieškau pigiausio,nes šeis siunčiant tikrai daug prarandi.

Ačiu už norada,pasidomesiu.
dianita
Jei tu turi VISA kortele (kreditine, debitine - kuria gali atsiskaityti internetu) ir zmogus, kam siusi taip pat turi VISA (lietuvoje turi buti kreditine) ir naudojies internetine bankininkyste, tai gali pervesti per www.paypal.com

Jei turi sias salygas (internetas, kreditines, etc) galesiu smulkiau aprasyti. Man ka tik persiunte taip pinigus is IT (nesvarbu realiai is kokios salies). Nereikia eiti i banka
Opse-Deize
Sveikos,turiu toki galvosuki.. Kriksto dukrai gyvenanciai UK norejau perduoti,per pazistamus,gimtadieniui pinigeli.Pakeiciau banke i svarus..bet pazistamu kelione atsidejo.. dabar neisivaizduoju kaip tuos svarus persiusti,nes pavedimai brangiai kainuoja.. kokiais budais galima nebrangiai persiusti pinigelius gal zinot? ax.gif
Ingute1986
Va man irgi idomu kaip pigiau pervesti pinigus i uzsieni ? nes bankai uz pavedima apie 90 litu ima sad.gif hmmm bet gal sakau pervedinejant is kreditines pigiau ? gal kas zinot ?
Bet nesamone kad taip brangiai kainuoja pavedimai, as anksciau is Austrijos pervedinedavau i Lietuva ar bet kuria kita sali , tai man apie 10 litu uz pavedima reikejo moketi. Ir kodel tie Lietuvos bankai taip kainas uzsikele... gi jei butu pigu tai manau daug kas ju paslaugom naudotusi.
Pvz man viena kart reikejo vos 7 eurus pervesti i Vokietija, tai pasirodo net ir tokia maza suma pervedinejant vis tiek teks 90 litu moketi biggrin.gif nesamone kazkokia biggrin.gif
Limcamca
Western Union g.gif Bet, jie irgi nepigiai ima g.gif
Samojinga
Ziurint kiek nori siusti, jei koks 40sv tai galima ideti i atviruka ir dar ka nors ir pasiusti registruotu siuntiniu per pasta.... 4u.gif
Western union brangoka.. g.gif As karta is UK siunciau sesei i LT per Money Gram, gavosi pigiau nei western...jeigu is UK siunti per Money Gram tai Lietuvoje galima atsiimti tik Snoro banke...jokiam kitam...Todel patariu nueit i Snora ir pasiteirauti kiek kainuotu per Money Gram pervesti... bigsmile.gif Siunciant per Money Gram pinigeliuus gavo per 15min.. smile.gif
siguliukas17
QUOTE(Samojinga @ 2009 08 02, 00:38)
Ziurint kiek nori siusti, jei koks 40sv tai galima ideti i atviruka ir dar ka nors ir pasiusti registruotu siuntiniu per pasta.... 4u.gif
Western union brangoka.. g.gif As karta is UK siunciau sesei i LT per Money Gram, gavosi pigiau nei western...jeigu is UK siunti per Money Gram tai Lietuvoje galima atsiimti tik Snoro banke...jokiam kitam...Todel patariu nueit i Snora ir pasiteirauti kiek kainuotu per Money Gram pervesti... bigsmile.gif Siunciant per Money Gram pinigeliuus gavo per 15min.. smile.gif
*

Ir uk galima pasiimti bet kuriam paste, manau sitas variantas bus pigiausias.
Isimylejus
pastu nesaugu,du kartus negavo pinigeliu tiems ,kuriems sunciau pastu gimtadieniu proga..
bet jeigu autore turi banko saskaita lietuvoje,tai gali is jos siusti pinigus i uzsienio banko saskaita,siuo atveju kriksto dukros mamai juk jie tikrai turi banko saskaita.
rasele1972
Na Jeigu siunti is savo sakaitos LT.banke i ES salis,tai kainuoja 40lt. 4u.gif
Samojinga
QUOTE(Isimylejus @ 2009 08 02, 12:56)
pastu nesaugu,du kartus negavo pinigeliu tiems ,kuriems sunciau pastu gimtadieniu proga..

*

Ziurint kaip ten juos siuntei g.gif ...Reikia butinai registruoti ir nedeti siaip prie atviruko i voka, o siusti normalu siuntinuka..Pora kart mano tevai taip suzaide mums kai siunte siuntinuka, tarp ivairiu vitaminu, meskiuku ir knyguciu sugebejo mazajai "dovaneliu"ideti... doh.gif
Nepatariu siusti neregistruotu siuntiniu i lietuva ir is lietuvos. Karta negavau neregistuoto... verysad.gif Dabar visad registruojam... thumbup.gif
Mylinti...
o jei dirbi UK ir nori persiusti kas menesi pinigu i LT , idomu gal kokia Visa kortele isimti Lietuvoje, o bunant UK ideti pinigus i savo Visa kortele, tada is jos internetu pervesti i laukiancio pinigus saskaita.

laki vaizduote mano , turbut taip neimanoma g.gif
*alisa*
QUOTE(Mylinti... @ 2009 08 03, 11:33)
o jei dirbi UK ir nori persiusti kas menesi pinigu i LT , idomu gal kokia Visa kortele isimti Lietuvoje,  o bunant UK ideti pinigus i savo Visa kortele, tada is jos internetu pervesti i laukiancio pinigus saskaita.

*

Viskas imanoma, bet viskas ir kainuoja smile.gif
Va cia vienas gan patogus budas.Tik nezinau ar visi bankai toki siulo
http://www.lloydstsb.com/current_accounts/...ansfer_card.asp
Elba
QUOTE(Samojinga @ 2009 08 02, 01:38)
*

As kazkada broliukui taip gimtadieniui siuntinejau, bet karteli ir negavo - atvirukas atejo, o viduje pinigeliu neberasta schmoll.gif Bet neregistuotu buvo, registruotu tai gal neisiminetu g.gif

QUOTE(Mylinti... @ 2009 08 03, 13:33)
o jei dirbi UK ir nori persiusti kas menesi pinigu i LT , idomu gal kokia Visa kortele isimti Lietuvoje,  o bunant UK ideti pinigus i savo Visa kortele, tada is jos internetu pervesti i laukiancio pinigus saskaita.

*

Gal ir imanoma. Girdejau, kad Barclays i LT "ateina", o gal jau ir yra. Tai idomu kaip cia butu, jei cia saskaita jame turetumet ir pora korteliu. Isivaizduoju, kad galetumet issimti - juk tas pats bankas g.gif
Samojinga
QUOTE(Elba @ 2009 08 03, 19:03)
As kazkada broliukui taip gimtadieniui siuntinejau, bet karteli ir negavo - atvirukas atejo, o viduje pinigeliu neberasta  schmoll.gif Bet neregistuotu buvo, registruotu tai gal neisiminetu  g.gif
*

Tai reikia siusti siuntini, o ne atvirute...na galima padaryt nedideli siuntinuka i butinai registruot... ax.gif ir i ta siuntinuka idet pinigelius... mirksiukas.gif

Manau kad registruotum neturetu isimti...aisku registracija kainuoja zymiai daugiau...
samand1s
QUOTE(Mylinti... @ 2009 08 03, 13:33)

*

labas.direct debit pasidarai nuejes i banka ,pasakai is kokios saskaitos i kokia ir tau kiekviena menesi tokiu paciu laiku ta pacia suma(kokia yra nustatyta)nusiuncia i saskaita kur esi susitarusi,uz dyka.
o kas nori vienkartines sumas siusti tai galima is turincio banko siusti i lt turinti banka ,ekonominiu budu butu pigiausei,bet dar priklauso nuo sumos(bet aisku eis daug ilgiau negu privacios firmos). biggrin.gif
Tomblibukas
Entropay http://www.entropay.com/ nebrangu, ten ima man rods pusę procento už sumą (pervedimas, išėmimas). Pabandykit. Mes juo naudojomes, kai bilietus pirkom, bo iš paprastų kortelių nepriėmė rainaras, tai ir atradom tą entropay (virtuali debetinė).
Tik ten limitas yra, man atrodo, kad įdėt gali nuo 10 svarų (jeigu pasirenki vienos rūšies valiutą, tai jau visuomet ta pati) o išimt man atrodo nuo 1 svaro galima. Žodžiu, viskas ten gerai, išbandyta, ir teko įdėt ir išimt likutį, tik va vedė atgal gal kokias 4 dienas doh.gif
Opse-Deize
*

aha ir as taip maniau padaryti..bet paste pasake,kad muitineje atidaro siuntinius..ir jei randa pinigu,isima ir dar bauda parsiuncia.. g.gif
Papildyta:
QUOTE(siguliukas17 @ 2009 08 02, 09:52)
Ir uk galima pasiimti bet kuriam paste, manau sitas variantas bus pigiausias.
*

dekui,pasidomesiu.. smile.gif
Papildyta:
*

aciu uz info.. smile.gif
Papildyta:
aciu visoms uz info..ieskosim varianto.. 4u.gif
vilma0410
Siaip mes airijoje nueinm i banka ir uzpildom tokia forma irsiunciame is saskaitos i saskaita ir tai kainuoja 57 centai manau kad anglijoje turetu buti taipat
Tulla
as siunciu per Barclay banka.
nueinu, uzpildau labai lengva formele, duodu pinigelius plius 3 svarus, nes tokia siuntimo kaina.
pareinu namo, tada paskambinu i lonodono barclay banka, yra rusiska linija.
pirma karta skambinant reikia vardo pavardes, gimimo datos, saskaitos nr. cia viskas gavejo. tada suteikia numeriuka, kuri reikia padiktuoti kai kita karta skambinsiu. tada nebereikia is naujo saskaitu diktuoti.
ir 6tad sumokejus pinigelius jau pirmadieni jie adresato saskaitoj.
siunciu kas savaite
sigita
Money gram Lietuvoje nebera. Kaip man pigiausiai persiusti eurus i Italija?
DOMINUKE
Sveiki,o as tureciau is darbo gauti ceki,ir nezinau ka daryti,nes antradieni gausiu,o treciadieni isskrendu,ir jei nespeju issigryninti,tai idomu kiek man tai kainuotu lietuvoj? g.gif Ir kiek laiko turi praeiti nuo cekio gavimo,iki tol kad ji galetum issigryninti?
Upjora
QUOTE(Tulla @ 2009 09 17, 22:16)
as siunciu per Barclay banka.
nueinu, uzpildau labai lengva formele, duodu pinigelius plius 3 svarus, nes tokia siuntimo kaina.
pareinu namo, tada paskambinu i lonodono barclay banka, yra rusiska linija.
pirma karta skambinant reikia vardo pavardes, gimimo datos, saskaitos nr. cia viskas gavejo. tada suteikia numeriuka, kuri reikia padiktuoti kai kita karta skambinsiu. tada nebereikia is naujo saskaitu diktuoti.
ir 6tad sumokejus pinigelius jau pirmadieni jie adresato saskaitoj.
siunciu kas savaite
*

Pataisysiu Jus siek tiek,taip,pinigus padedi i Barclays banka(atsidarai jame ) savo saskaita,o tuos pinigus is Barclays banko saskaitos perveda kompanija Opal Transfer.
Sitaip pinigus jau treji metai siunciu ir niekada neiskilo jokiu problemu.O ir kainuoja ne tiek jau brangiai-3 svarai.
Rekomenduoju sita pinigu pervedimo buda.
Papildyta:
QUOTE(DOMINUKE @ 2009 11 27, 15:43)
Sveiki,o as tureciau  is darbo gauti ceki,ir nezinau ka daryti,nes antradieni gausiu,o treciadieni isskrendu,ir jei nespeju issigryninti,tai idomu kiek man tai kainuotu lietuvoj? g.gif Ir kiek laiko turi praeiti nuo cekio gavimo,iki tol kad ji galetum issigryninti?
*

Nezinau tiksliai kiek kainuotu,bet mano tevukas gryninosi Lietuvoje ceki is Revenue,man atrodo,kad jam kazkoki procenta nuskaiciavo ir pinigeliu teko laukti apie menesi.
malienka
Is UK i LT siusti pinigiukius pigiausia per OPAL. £3nuo bet kokios sumos.Jeigu ju ofisas toli, taipaprasciausiai nueini i Barclay banka.

Cia visa info
http://opaltransfer.com/lt/state/AA:navID....:-1.1285768078/

thumbup.gif kompanija.Pigu ir greita thumbup.gif
*dew*
o kiek patarimu pasiskaiciau bigsmile.gif viena rase, kad bankas padiktuoja numeriuka kazkoki...pamenu kai sesuo siusdavo pinigus mamai, tai ji paskambindavo mamai ir padiktuodavo kazkoki numeri.su tuo numeriu mama nuimdavo pinigelius.o va as noreciau kitaip daryti, ar ymanoma siusti tuos pinigelius, bet kad jie ten ir liktu stoveti,niekas ju nenuiminetu.kaip tada?nebereikia to numeriuko?ar kaip?paaiskinkite jus man neismanelei?nes nezinosiu kaip elgtis doh.gif
*dew*
nagi mergaites, nejau netaipote juodai dienai LT saskaitose? biggrin.gif
grange
jei žinot savo banko iban numerį ir gavėjo, tai man atrodo europoj siunčiama nemokamai, ar bent jau minimaliai, pasiklauskit pas save banke kiek kianuotų.
minde0445
na cia apie uzsieni daugmaz, tai norejau paklausti, pvz man anglijoje mka kas savaite atlyginima i vokeli, o lietuvoje esu savo kortele pasidares seb banko, ar galima anglijoje i bet koki banka ateiti,ir tuos grynuosius ideti i ta kortele? parodzius ten pasa, tos korteles saskaitos numeri? bet kokiam banke imanoma ir kiek reiktu uz tai moketi? ir kaip pervestu svarus i ta kortele seb,tai toje korteleje butu suma isversta litais?

aciu smile.gif
DOMINUKE
QUOTE(minde0445 @ 2010 04 26, 17:14)
na cia apie uzsieni daugmaz, tai norejau paklausti, pvz man anglijoje mka kas savaite atlyginima i vokeli, o lietuvoje esu savo kortele pasidares seb banko, ar galima anglijoje i bet koki banka ateiti,ir tuos grynuosius ideti i ta kortele? parodzius ten pasa, tos korteles saskaitos numeri? bet kokiam banke imanoma ir kiek reiktu uz tai moketi? ir kaip pervestu svarus i ta kortele seb,tai toje korteleje butu suma isversta litais?

aciu smile.gif
*

Man atrodo galima,bet jie pirmiausiai siulys jums atsidaryti pas juos saskaita.O kiek man pervedineje pinigu i LT, tai nesvarbu kokia suma,uz pervedima 17svaru nuskaiciuoja.O nuo sask.Lietuvoj galit pasiimti pinigus banke arba svarais arba litais.
rozeslasiukas
Jei turi atsidares Seb valiutine saskaita tai galesi nusiimti ir svarais, o jei turi tik litu saskaitai tai tau automatiskai pervestus pinigus konvertuos i litus pagal ju dienos kursa..
laurechka
QUOTE(rozeslasiukas @ 2010 04 26, 17:04)
Jei turi atsidares Seb valiutine saskaita tai galesi nusiimti ir svarais, o jei turi tik litu saskaitai tai tau automatiskai pervestus pinigus konvertuos i litus pagal ju dienos kursa..
*

Neparistam dar ir fakto, kad nuimant oinigus ne banko bankomate, imamas mokestis wink.gif Tai manau butu paprasciau atsidaryt saskaita UK banke...
rozeslasiukas
QUOTE(laurechka @ 2010 04 26, 17:32)
Neparistam dar ir fakto, kad nuimant oinigus ne banko bankomate, imamas mokestis wink.gif Tai manau butu paprasciau atsidaryt saskaita UK banke...
*

Cia as supratau, kad klause apie siuntima i Lietuva ir pinigu nusiima Lietuvoje..O ne apie nusiima pinigu is lietuviskos korteles uk mirksiukas.gif
minde0445
taip, cia apie nusiimia lietuvoje, tai tiesiog bet kokiame uzsienio banke paprasai pervesti grynuosiusi banko saskaita uzrsyta ir sumoketi 17 svar ir viskas gerai,taip tikrai?

ir dar, o kokie galima grynuju veztis pvz is Anglijos skrendant i Lietuva, ? kad neprisikabintu niekas
Traleliushke
Nu va ir sau reikalinga ats suzinojau, aciu smile.gif
Jei rimtai, man irgi darbdavys vokely moka cekiuku, tai issigryninu ir i vietine UK saskaita persivedu iskart banke, i lietuviska kortele ir nebandziau, nors vis pagalvodavau kad dali ir i LT saskaita persivest noreciau, tai ok, supratau, sumokesiu 17 svareliu ir persivesiu kada pasitaupius 4u.gif
*alisa*
QUOTE(minde0445 @ 2010 04 27, 10:18)
taip, cia apie nusiimia lietuvoje, tai tiesiog bet kokiame uzsienio banke paprasai pervesti grynuosiusi banko saskaita uzrsyta ir sumoketi 17 svar ir viskas gerai,taip tikrai?

*

Manau ,kad pirma reikes atsidaryti saskaita uk banke, o tik po to galesit siusti pinigus i lt banka.Paprastai uzejus i betkoki uk banka ir paprasius, jums pinigu neperves...
minde0445
o tai kaip pvz kokia paslauga reikia apmoketi, ir paduodi saskaitos numeri ir perveda i ten?
*alisa*
QUOTE(minde0445 @ 2010 04 27, 13:31)
o tai kaip pvz kokia paslauga reikia apmoketi, ir paduodi saskaitos numeri ir perveda i ten?
*

Truputi aiskiau klausima suformuluokit, nes nelabai suprantu, ka norit paklausti g.gif
minde0445
nu pvz, vienam zmogui norejau pinigu pervesti,tai nuejau paprastai i banka,padaviau saskaitos numeri, ji paprase dar pasakyti varda pavarde, ir viskas, poto jau to zmogaus korteleje yra tie pinigai
*alisa*
QUOTE(minde0445 @ 2010 04 27, 18:41)
nu pvz, vienam zmogui norejau pinigu pervesti,tai nuejau paprastai i banka,padaviau saskaitos numeri, ji paprase dar pasakyti varda pavarde, ir viskas, poto jau to zmogaus korteleje yra tie pinigai
*

Tai ir cia galima ta pati padaryti nes pinigai vietoj vaiksto, o nera siunciami i kita sali.
I Lt kiti siuncia per tokia kontora kaip Western union ir panasias, bet ten atrodo turi zmogus atsiimti asmeniskai, ir gal tik Snoro banke...nezinau visu subtilybiu mirksiukas.gif Yra ivairiu varijantu...
Siaip tai nera dideliu problemu ir saskaita uk banke atsidaryti.
minde0445
tai sakai nera problemu, Anglijoje budamas banke,pasakyt LT saskaitos nr, ir toje korteleje jau pinigai bus, kiek tai kainuoja?
romuciukas
QUOTE(minde0445 @ 2010 04 27, 15:31)
*

tarptautinis pavedimas brangiai kainuoja (kiekvienas bankas turi savo tarifus,nueik,pasiteirauk) ir kol pinigai saskaita kita pasiekia praeina maziausiai savaite.
Jei nori,kad kazkas kitas galetu nusiimineti pinigus nuo UK saskaitos,pasidaryt banke,kuriame turi saskaita, dvi koreles.Viena korta siunti i LT,kita pasilieki sau.Ir zmogus nusiima babkes Lietuvoj nuo tavo saskaitos.
Jei toks variantas netinka,nueik i Barclay,ar kaip jis ten teisingai rasosi) banka.Pasakyk,kad nori pervedinet pinigus is UK banko i LT banka,jie turi kozkokias spec kortas,kur pavedima paprasta padaryt ir jis maziausiai (palyginus su kitais bankais) kainuoja.Cia pati nebandziau,nezinau,mano pazistama taip pervedineja.
<Goddess>
gal kas bane is lietuviskos korteles nusimti pinigeliu cia uk bankomate? ar rodo saskaitos likuti? ir kiek mazdaug nuskaiciuoja uz paziurejima?
minde0445
o kaip del grynuju vezimosi lektuve? kiek daugiausiai leidzia?
*alisa*
QUOTE(minde0445 @ 2010 04 28, 05:20)
tai sakai nera problemu, Anglijoje budamas banke,pasakyt LT saskaitos nr, ir toje korteleje jau pinigai bus, kiek tai kainuoja?
*

Ziurint kokiam banke saskaita atsidarysi.Bet mazdaug apie 20 svaru buna pinigu persiuntimas.Kai atsidarysi saskaita, tai ir pasiklausi mirksiukas.gif Ir tau labai maloniai paaiskins visus galimus pinigu persiuntimo budus.Kaip jau anksciau rase, siulo ir dvi korteles pasimti....nebutina tada tarptautini pervedima daryti...Issirinksi sau patogiausia buda 4u.gif
Nenyte*
Labas,kiek zinau tai vienas zmogus gali turet iki 10tukst litu,jei klystu pataisykit.bet bent mes esam vezesi daug daugiau,didziausia suma buvo 10tukst euru.
Jei gerai supratau jei patikrintu grizus ir turetum daugiau nei 10tukst litu reiketu deklaruot tuos pinigus,vienu zodziu mokescius susimoket kazkokius.Bet bent musu niekada niekas netikrino,ir nemacius as kad kazka tikrintu.
Pvz pas mus is airijos siunciant pinigus reikia turet saskaita banke,tada nueini i baqnka isidedi tuos pinigus i saskaita,uzpildai forma ir issiuncia.Mazdaug per tris dienas gauna.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.