Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Amway kosmetika
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Kosmetikos gamintojai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
viola****
QUOTE(rutulyte @ 2010 03 14, 20:56)
Gal kas bandėte siųstis iš šito puslapio?  g.gif
*

Nebandziau, nes galima uzsakyti prekiu uz mazesne kaina.
Sunreja
Sveikos, as ir naudoju poras valancia kauke is Artistry, esu be galo ja patenkinta thumbup.gif Sesers sunus su problemine oda irgi ja tepasi - sake padeda nuo spuogu thumbup.gif

Noreciau isbandyti ir drekinancia kauke, gal kas bandet? Kokie atsiliepimai? 4u.gif

Taip pat gal ka nors rekomenduotumet paakiams nuo pirmuju rauksleliu? 4u.gif
viola****
Nuo pirmuju rauksleliu gerai tiks ARTISTRY regeneruojantis paakių kremas. Kremas naikina ilgalaikius paakiu patamsejimus (ratilus), mazina paakiu patinimus bei rauksleliu akiu kertelese atsiradima. Pati toki naudoju.
Sunreja
QUOTE(viola**** @ 2010 03 23, 15:25)
Nuo pirmuju rauksleliu gerai tiks ARTISTRY regeneruojantis paakių kremas. Kremas naikina ilgalaikius paakiu patamsejimus (ratilus), mazina paakiu patinimus bei rauksleliu akiu kertelese atsiradima. Pati toki naudoju.
*

O jis nebus koks riebus? g.gif Ir kokia jo kainyte? 4u.gif

Cia tas kremukas? 4u.gif

http://www.amway.com/Shop/Product/Product....av=N:4294966720
viola****
QUOTE(Sunreja @ 2010 03 23, 15:28)
O jis nebus koks riebus?  g.gif  Ir kokia jo kainyte?  4u.gif

Cia tas kremukas?  4u.gif

http://www.amway.com/Shop/Product/Product....av=N:4294966720
*

Tas pats, tinka visu tipu odai, stai aprasymas:
Sudėtis: Sudėtyje yra bioflavonoidų. Be kvapų ir alergizuojančių medžiagų.
Savybės: *Švelnus, be riebalų. O kaina gal apie 75lt- 80lt.
Maserati
QUOTE(viola**** @ 2010 03 23, 16:46)
Tas pats, tinka visu tipu odai, stai aprasymas:
Sudėtis: Sudėtyje yra bioflavonoidų. Be kvapų ir alergizuojančių medžiagų.
Savybės: *Švelnus, be riebalų. O kaina gal apie 75lt- 80lt.
*

Baigineju si krema,tikrai fainas,gerai susigeria,ir akys kazkokios gaivios atrodo! bigsmile.gif
viola****
QUOTE(Maserati @ 2010 03 23, 17:04)
Baigineju si krema,tikrai fainas,gerai susigeria,ir akys kazkokios gaivios atrodo! bigsmile.gif
*

Bet jo labai ilgam uztenka.
jurgitukas*
As taip pat noriu pasidziaugti Amway thumbup.gif turiu skalbimo miltelius, tai nerealus! taip pat orkaites valikli, loc, pasta superine bigsmile.gif indu ploviklis taip pat bigsmile.gif

dabar galvoju uzsisakyti mini sistema pabandymui, nes niekaip neatrandu sau tinkancio kremo. mano oda yra gana problematiska, T zona riebi, zandai lyg ir sausi. kartais atsiranda alerginiu paberimu aplink lupas ir nosi. kakta isberta spuogais, na ir pats veidukas linkes i berimus verysad.gif ka patartumet? g.gif
viola****
QUOTE(jurgitukas* @ 2010 03 23, 18:15)
As taip pat noriu pasidziaugti Amway thumbup.gif  turiu skalbimo miltelius, tai nerealus! taip pat orkaites valikli, loc, pasta superine bigsmile.gif indu ploviklis taip pat bigsmile.gif
dabar galvoju uzsisakyti mini sistema pabandymui, nes niekaip neatrandu sau tinkancio kremo. mano oda yra gana problematiska, T zona riebi, zandai lyg ir sausi. kartais atsiranda alerginiu paberimu aplink lupas ir nosi. kakta isberta spuogais, na ir pats veidukas linkes i berimus  verysad.gif ka patartumet?  g.gif
*

Na gal reikia pradeti nuo ARTISTRY rinkinio (valiklis, tonikas, losjonas) riebiai odai, nes tinka naudoti ir jautriai odai.

Papildyta:
Bet papildomai reikia dar naudoti poras valanti kauke.
Sunreja
O kaip del drekinancios kaukes veidui? Turit kas nors? 4u.gif
ignasser
Turiu abi kaukes: drėkinančią ir valančią. Man jos thumbup.gif . Dažniau naudoju drėkinančią, bet kartais valančią T zonoj užsidedu. Mano draugė kai nusipirko, tai savo nelaimei davė vyrui drėkinančią pabandyt - teko greitai kitą sau nusipirkt, nes vyras pasisavino lotuliukas.gif
jurgitukas*
QUOTE(viola**** @ 2010 03 23, 18:47)
Na gal  reikia pradeti nuo ARTISTRY rinkinio (valiklis, tonikas, losjonas) riebiai odai, nes tinka naudoti ir jautriai odai.

Papildyta:
Bet papildomai reikia dar naudoti  poras valanti kauke.
*

Aciu.
o ta poras valanti kauke, tai skaitosi sutraukianti poras ar kaip? nes man kosmetologe sake, kad reikia stipriai poras sutraukiancios kaukes g.gif
rasa24
As turui ta drekinancia kauke naudoju jau pora menesiu,kai pasidarai tai lyg ir nieko, o po to ir vel serpetojasi skruostai. Manau kazkiek turejo padeti bet ne kiek nepagerejo. Kaip uz tokia kaina blink.gif daugiau tikrai nepirksiu.
viola****
QUOTE(jurgitukas* @ 2010 03 24, 11:38)
Aciu.
o ta poras valanti kauke, tai skaitosi sutraukianti poras ar kaip? nes man kosmetologe sake, kad reikia stipriai poras  sutraukiancios kaukes g.gif
*

Aprasymas:
kreminė mineralais prisotinta kaukė skirta giliam odos valymui, pašalina riebalų perteklių ir nešvarumus iš odos porų, palieka odą kruopščiai išvalytą, padeda kontroliuoti odos paviršiaus riebumą ir sumažinti blizgesį, sumažina atvirų porų atsiradimą, tai kartu ir sutraukia poras.

Tos priemones reikia pastoviai naudoti, o ne taip, kad karta i menesi, kauke reikia deti 2-3 kartus per savaite. Rezultata galima bus pastebeti per 1-2 menesius.

Papildyta:
QUOTE(rasa24 @ 2010 03 24, 11:39)
As turui ta drekinancia kauke naudoju jau pora menesiu,kai pasidarai tai lyg ir nieko, o po to ir vel serpetojasi skruostai. Manau kazkiek turejo  padeti bet ne kiek nepagerejo. Kaip uz tokia kaina blink.gif daugiau tikrai nepirksiu.
*

Jei Jusu oda labai sausa ir siurksti tam yra ARTISTRY maitinantis aliejus, ji galima naudoti i tas vietas , kur daugiau issausejusia oda.
gi2lux
QUOTE(rasa24 @ 2010 03 24, 12:39)
As turui ta drekinancia kauke naudoju jau pora menesiu,kai pasidarai tai lyg ir nieko, o po to ir vel serpetojasi skruostai. Manau kazkiek turejo  padeti bet ne kiek nepagerejo. Kaip uz tokia kaina blink.gif daugiau tikrai nepirksiu.
*

vien kaukės neužtenka, reikia kasdieną drėkinti veiduką kremu.

Mano labai problematiška oda būdavo, pleiskanojo, šerpetojo ir tt. O ir be galo jautri, labai mažai kas išvis tikdavo, nes iškart pradėdavo rausti oda ir trauktį. Pradėjau naudoti Artistry time defence toniką, naktinį kremą ir paakių kremą, problemos dingo thumbup.gif kaina nemaža, bet tai gi viena iš penkių labiausiai pripažintų kosmetikų pasaulyje wub.gif o ir kiekio labai mažo tereikia, pakuotės užtenka maždaug metams thumbup.gif
rasa24
QUOTE(gi2lux @ 2010 03 24, 11:23)
vien kaukės neužtenka, reikia kasdieną drėkinti veiduką kremu.

Mano labai problematiška oda būdavo, pleiskanojo,  šerpetojo ir tt. O ir be galo jautri, labai mažai kas išvis tikdavo, nes iškart pradėdavo rausti oda ir trauktį. Pradėjau naudoti Artistry time defence toniką, naktinį kremą ir paakių kremą, problemos dingo  thumbup.gif kaina nemaža, bet tai gi viena iš penkių labiausiai pripažintų kosmetikų pasaulyje  wub.gif o ir kiekio labai mažo tereikia, pakuotės užtenka maždaug metams  thumbup.gif
*

Tepu ryte ir vakare krema drekinanty sothys, ir tonika turiu artistry.
Papildyta:
QUOTE(rasa24 @ 2010 03 24, 12:13)
Tepu ryte ir vakare krema drekinanty sothys, ir tonika turiu artistry.
*

Ce yra internetinis adresas ( skin deep cosmetic safety reviews). Galima irasyti bet kokia kosmetikos firma ir pasiskaityti kokiais ji balais yverrttinta pagak kenksminguma, kas i ja ieina.
Papildyta:
QUOTE(viola**** @ 2010 03 24, 11:05)
Aprasymas:
kreminė mineralais prisotinta kaukė skirta giliam  odos valymui,  pašalina riebalų perteklių ir nešvarumus iš odos porų, palieka odą kruopščiai išvalytą, padeda kontroliuoti odos paviršiaus riebumą ir sumažinti blizgesį, sumažina atvirų porų atsiradimą, tai kartu ir sutraukia poras.

Tos priemones reikia pastoviai naudoti, o ne taip, kad karta i menesi, kauke reikia deti 2-3 kartus per savaite. Rezultata galima bus pastebeti per 1-2 menesius. 

Papildyta:

Jei Jusu oda labai sausa ir siurksti tam yra ARTISTRY maitinantis aliejus, ji galima naudoti i tas vietas , kur daugiau issausejusia oda.
*

Mano drauge ja prekiauja, reiks su ja pasitarti kas geriau aciuks 4u.gif
viola****
CODE
[QUOTE][quote=rasa24,2010 03 24, 13:22]
[QUOTE]Tepu ryte ir vakare krema drekinanty sothys, ir tonika turiu artistry.[/QUOTE][/QUOTE]
Bet kremas, kaip suprantu, ne Artistry, o kitos firmos, tai taip negalima, visos priemones turetu buti vienos firmos, nes kitaip gali pasireiksti alerginiu reakciju.

rasa24
QUOTE(viola**** @ 2010 03 24, 12:30)
CODE
[QUOTE][quote=rasa24,2010 03 24, 13:22]
[QUOTE]Tepu ryte ir vakare krema drekinanty sothys, ir tonika turiu artistry.[/QUOTE][/QUOTE]
Bet kremas, kaip suprantu, ne Artistry, o kitos firmos, tai taip negalima, visos priemones turetu buti vienos firmos, nes kitaip gali pasireiksti  alerginiu reakciju.
*

As tik megineli dabar bandau sothys. Renkuosi kas geriau tiks. O atistry megineliu nera. Truputi baisu pirkti o jai netiks, su tokia oda g.gif
viola****
QUOTE(rasa24 @ 2010 03 24, 13:38)
As tik megineli dabar bandau sothys. Renkuosi kas geriau tiks. O atistry megineliu nera. Truputi baisu pirkti o jai netiks, su tokia oda  g.gif
*

Kaukiu megineliu nera, o kremu tai yra.
kurlikutis
Sveikos merginos. As taip pat noriu pagirt sios firmos priemones. thumbup.gif ka esu isbandzius viskas pasiteisino. Kainos kiek didokos bet skalsu. Turiu kauke riebiai odai man ji patinka, dantu pasta. Akiu makiazo valiklis superinis, labai svelniai valo nereikia trint akiu. dantu skalavimo preiemone truputi astroka man. Balzama paluku turiu, jis nebrangus bet labai patinka. Ateiti isbandysiu dar daugiau priwemoniu tai parasysiu savo pastebejimus ax.gif
viola****
Visiems, kas is mano pazistamu isbande Artistry kosmetika, ji patiko ir tiko, labai svarbu yra taisyklingai parinkti atitinkancios priemones pagal odos tipa, t.y. prausiklius, tonikus, kremus ir t.t.
jurgitukas*
QUOTE(viola**** @ 2010 03 25, 21:11)
Visiems, kas is mano pazistamu isbande Artistry kosmetika, ji patiko ir tiko, labai svarbu yra taisyklingai parinkti atitinkancios priemones pagal odos tipa, t.y. prausiklius, tonikus, kremus ir t.t.
*

tai vat,kad su tais issirinkimais keblu doh.gif sitiek kremu turiu nenaudojamu doh.gif atrodo jau radau sau tinkama, o po kokiu dvieju savaiciu prasideda paberimai,alerginiai kazkokie, oda jautri pasidaro rolleyes.gif nesuprantu,kas cia darosi....
tai vat ir zadu isbandyt artistry kosmetika butent riebiai odai, tikiuosi ,kad tiks ax.gif

dar man labai idomu ar yra mazesnes talpos poras valanti kaukyte ? ar tik 100ml?
pipiriukas
QUOTE(viola**** @ 2010 03 03, 21:27)
Tai turbut yra SATINIQUE suteikiantis blizgesi serumas, o ne aliejukas. Turiu toki, tikrai labai geras plaukams, o ypač sausiems ir lūžinėjantiems.
*

Gal galetu kas pakomentuoti smulkiau - kokia to serumo paskirtis, koks poveikis, kaip ir kada naudoti. Ar pries plaunant plaukus, ar formuojant sukuosena? Aciu.
viola****
QUOTE(pipiriukas @ 2010 03 27, 08:43)
Gal galetu kas pakomentuoti smulkiau - kokia to serumo paskirtis, koks poveikis, kaip ir kada naudoti. Ar pries plaunant plaukus, ar formuojant sukuosena? Aciu.
*

Tinka visų tipų plaukams, o ypač sausiems ir lūžinėjantiems, suteikia plaukui sveiką blizgesį ir gyvybingumą, tačiau plaukų nesuriebaluoja ir neapsunkina, o net gi juos padaro elastingesniais. Gali būti naudojama kasdien prieš ar net po šukavimo ant sausų arba drėgnų plaukų.
m.krystina
noreciau suzynoti gal kas ,bandet sviesynanti krema nuo strazdanu ir pigmentyniu demiu kokie atsylepimai kaip ji naudoti ir ar jis veiksmingas raso kad per 14 dienu jau matosi poveikis, ir dar domintu gal banet seruma, ARTISTRY Serum Liftingujące kokie jo atsylepimai ir ar verta pirkti .
m.krystina
koki sampuna naudoti pazeistiems ,slenkantiems plaukams,ir balzama ,jei plaukai sausi ?
kristele10
QUOTE(m.krystina @ 2010 04 04, 13:23)
koki sampuna naudoti pazeistiems ,slenkantiems plaukams,ir balzama ,jei plaukai sausi ?
*

Drekinanti sampuna ir balzama + atstatanti/regeneruojanti kauke butina mirksiukas.gif
m.krystina
gal galetumet sio sampuno ,balzamo ,kaukes, parasyti koda ,is anksto aciu. smile.gif
viola****
QUOTE(m.krystina @ 2010 04 13, 22:17)
na ar parasys kas nors man pavadinima sampuno ir kaukes,balzamo sad.gif
*

kaukes kodas 5070, balzamo 5050, sampunas 5030. smile.gif
Vitulka

i 
Platinančių kosmetiką ieškokite Skelbimų lentoj.
Ši tema skirta ne paieškoms, o atsiliepimams dalintis;)
Veduokle01
Sveikos merginos, galiu pasakyti kad Artistry kosmetika jau naudoju 1 metus ir veido pasikeitimai akivaizdus, net negaliu patiketi kad tai mano veidukas. Arsiausia problema buvo nuolat besikaupiantys inkstirai ir riebi oda. O dabar ziuriu poros susitraukia ir veidas svyti smile.gif Galvoju kad gal dar padejo vitaminas E kuri geriu paskutiniu metu ....
Kissable_lips
QUOTE(Veduokle01 @ 2010 05 17, 21:17)
Sveikos merginos, galiu pasakyti kad Artistry kosmetika jau naudoju 1 metus ir veido pasikeitimai akivaizdus, net negaliu patiketi kad tai mano veidukas. Arsiausia problema buvo nuolat besikaupiantys inkstirai ir riebi oda. O dabar ziuriu poros susitraukia ir veidas svyti smile.gif Galvoju kad gal dar padejo vitaminas E kuri geriu paskutiniu metu ....
*

O naudojat priemones riebiai odai? ax.gif
Veduokle01
QUOTE(Kissable_lips @ 2010 05 17, 21:48)
O naudojat priemones riebiai odai?  ax.gif
*

Taip naudojau Artistry riebiai odai. Pas mane riebi oda ir nuolat susidarydavo inkstirai poruose sad.gif O dabar esu patenkinta nes tos poros beveik uzsivere. Visos pigmenitines demeles isnyko. Idomu kai dabar vasaros saulute nubuciuos ar vel jos islys smile.gif
Dar naudoju pora kartu per savaite balto molio kauke. Ir pilinga. Beje dabar nusipirkau is naujos serijos Beautycycle irgi likau patenkinta. ax.gif
sapniukeee
Is paprastu liniju Artistry netiko man nei viena. Dar dabar turiu du naujutelius prausiklius viena sausai odai, kita misriai. Galiu parduoti uz mazesne kaina blush2.gif

Taciau labai patenkinta esu ju abiem veido kaukem, drekinamaja, ir poras sutraukiancia, taipat sveitikliuku.
Sia kaukes nuolatos kartoju, nes geresniu kol kas neradau, taciau sveitikli pakeiciau i kita firma...

Taipat dar labai patiko serumas su AHA rugstimi veidui. Si kartojau kelis sykius, dar puse buteliuko turiu smile.gif
O Bright Idea - sviesinamasis kazkaip man nepatiko doh.gif jokio rezultato nepastebejau, nenoriu jo naudot, bet reikia subaigt, nes gaila pinigeliu lotuliukas.gif
successful3
Ar kuri bandėte kvepalus iš Amway? Kaip jums? Patiko? g.gif
Pika0000
Vyras naudoja sport tai kvapas fainas labai,o as ANTICIPATe raudona ta buteliuka tai irgi patenkinta. Jei ka domintų turiu mėginius.

i 
Ištrintas komercinis pasiūlymas.
Turkish
Man ANCESTRY yra kažkas tokio.... wub.gif kvepalai, kurių visuomet norėjau
taip pat skanūs Anticipate Intense.
Opportune girdėjau ilgai nesilaikė vienai... sunku iš tiesų pačiam ir pasakyti, kai jau esi pripratęs prie kvapo.
SuperMeska
O BeautyCycle kosmetikos niekas dar nebande?
Uzsisakiau visa rinkinuka ax.gif
GhostRider
QUOTE(SuperMeska @ 2010 06 18, 12:28)
O BeautyCycle kosmetikos niekas dar nebande?
Uzsisakiau visa rinkinuka  ax.gif
*

ji gera, tik pigesne nei artistry. ax.gif
Turkish
Draugė sakė, kad kai pripratus prie geresnio (Artistry) vargiai ar bepatiks Beautycycle. Pradedančiosioms tiktų ir patiktų jis smile.gif
GhostRider
QUOTE(Turkish @ 2010 06 18, 12:34)
Draugė sakė, kad kai pripratus prie geresnio (Artistry) vargiai ar bepatiks Beautycycle. Pradedančiosioms tiktų ir patiktų jis smile.gif
*

aisku artistry naudot yra geriau, nes ji turi kazko savo. juk jei amway uzsisakai galima per 3men graznti be problemu. bent jau pas mane taip galima. ax.gif
SuperMeska
QUOTE(Turkish @ 2010 06 18, 12:34)
*

Tikra tiesa smile.gif Be reikalo as uzsisakiau Beautycycle. Pries tai naudojau Artistry, net nezinau kaip paaiskinti, bet visai kitoks pojutis.

i 
Ištrintas komercinis pasiūlymas.
Vitulka

i 
Bet kokie skelbimai, siūlantys įsigyti kosmetikos, yra nepageidaujami ir trinami. Nariams skiriami įspėjimai.
Afters
Kaip jums Artistry makiažo pagrindai? ax.gif
m.krystina
man tai nelabai patiko schmoll.gif
Afters
QUOTE(m.krystina @ 2010 07 25, 19:31)
man tai nelabai patiko  schmoll.gif
*

Kas būtent nepatiko? Prastai padengia? g.gif
m.krystina
man visai ji nemaskuoja ,labai skysta ir prastai dengia schmoll.gif
LoretaJas
QUOTE(vikce333 @ 2010 06 18, 12:40)
aisku artistry naudot yra geriau, nes ji turi kazko savo. juk jei amway uzsisakai galima per 3men graznti be problemu. bent jau pas mane taip galima. ax.gif
*

Sveikos, yra skirtumas tarp Artistry ir Beauticicle. Kadangi Artristry bendradarbiauja su Nutrylite ir gauna is ju visas reikiamas medziagas. Be to ji yra isbandyta, pakliuna i 5-tuka, Beauticicle yra sukurta atsizvelgiant i dabartine situacija ir veikia daugiau estetiniu pagrindu. (Bet irgi nebloga)

Dar vienas pasiulymas, jei perkate is platintojo kosmetika pasiteiraukite apie veido tyrima, kuris kainuoja apie 50 lt. Jums su specialiu aparatu nustatys kokia turite veido ir kaklo oda ir parinks kosmetika. Tik nezinau ar Beauticicle daro ta tyrima specialiu SAM aparatu. Tai tikrai pades sutaupyti pinigus ir parinkti tinkama jusu veido odai kosmetika.
sekmes smile.gif
GhostRider
QUOTE(LoretaJas @ 2010 07 27, 22:28)
Sveikos, yra skirtumas tarp Artistry ir Beauticicle. Kadangi Artristry bendradarbiauja su Nutrylite ir gauna is ju visas reikiamas medziagas. Be to ji yra isbandyta, pakliuna i 5-tuka, Beauticicle yra sukurta atsizvelgiant i dabartine situacija ir veikia daugiau estetiniu pagrindu. (Bet irgi nebloga)

Dar vienas pasiulymas, jei perkate is platintojo kosmetika pasiteiraukite apie veido tyrima, kuris kainuoja apie 50 lt. Jums su specialiu aparatu nustatys kokia turite veido ir kaklo oda ir parinks kosmetika. Tik nezinau ar Beauticicle daro ta tyrima specialiu SAM aparatu. Tai tikrai pades sutaupyti pinigus ir parinkti tinkama jusu veido odai kosmetika.
sekmes  smile.gif
*

daro tik su Artistry kosmetika. ir visazistai dirba tik su Artistry kosmetika, labai retai kada deda ir beautycycle kosmetika.
ir labai abejoju kad platintojai daro ar zino kur daro tyrima, nes platintojams rupi tik kad preke prastumti greiciau ir yra zmoniu kurie nezino kad toks dalykas yra, kaip tyrimas. As kaip platinimu neuzsiemu tai ir daugiau kalbet apie tai negaliu, nes nezinau nieko. as uzsiemu visai kitokia veikla smile.gif
pries koki menesi dariausi tyrima. ir tikrai susitaupo pinigeliai.

perliukai2010
Naudoju AMWAY Beautycycle air age repair visa serija, pieneli, tonika, dienini ir naktini kremus. Esu labai patenkinta, rekomenduoju visoms kas rupinasi rauksliu prevencija ir nori atitolinti odos senejimo procesa.
Naudoju ir tusa akims ir makijazo nuemeje, kurie tinka jautrioms akims. Makijazo valiklis visiskai nedirgina akies gleivines, jei ir patenka i aki. Ji galima palyginti su Lancome makijazo nuemeju, nes sudetis taip pat is 2 komponentu, kuriuos reikia suplakti.
Naudoju renku krema, super dalykelis, nes yra su vit.A ir E, spf15 ir net apsaugo nuo senatviniu demiu. Tereikia mazo kiekio, kad isiteptum rankas. Cia tai tikrai labai geras dalykas, nes turiu patirties iv.kosmetiku branduose, tai tokio dar nebuvau niekur atradusi.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.