Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Dekupažuoti darbeliai
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai > Dekupažas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
efauto
QUOTE(baltė @ 2009 07 24, 18:40)
Cukrinė thumbup.gif matiškumas gana patraukliai atrodo... Be ryžinio taip gerai neatrodytų. smile.gif  thumbup.gif
*

ačiū, balte 4u.gif
Jennifer
Rodausi paskutinį savo darbelį.
Dekoruotas dekupažiniu popieriumi, kurio kraštai deginti, sendintas sotile, įtrintas aliejiniais vario spalvos dažais, purkštas matiniu sintetiniu laku. Įtrūkimai neypatingai matosi, bet patiko kaip suskilo, tokio efekto ir siekiau blush2.gif
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Mamukas Indriukas
QUOTE(Jennifer @ 2009 07 24, 21:05)
Dekoruotas dekupažiniu popieriumi, kurio kraštai deginti, sendintas sotile, įtrintas aliejiniais vario spalvos dažais, purkštas matiniu sintetiniu laku. Įtrūkimai neypatingai matosi, bet patiko kaip suskilo, tokio efekto ir siekiau  blush2.gif

*

na tik nesupyk,bet tas zemelapiu suplesymas man nelabai,na pati kompozicija gruboka,na cia mano nuomone tik blush2.gif 4u.gif
Jennifer
QUOTE(Mamukas Indriukas @ 2009 07 24, 20:24)
na tik nesupyk,bet tas zemelapiu suplesymas man nelabai,na pati kompozicija gruboka,na cia mano nuomone tik  blush2.gif  4u.gif
*

O ko man pykti, kiekvienas juk turi nuomonę, gerai kai pasako ir nebijo, man juk irgi ne viskas patinka ką čia matau lotuliukas.gif
realiai jis ne taip atrodo. Žemėlapių plėšymo nebuvo, tik padeginimas kraštų, nes užsisakiau didelį lapą dekupažinio popieriaus, kuriame buvo daug tokių gabaliukų, tad kur baigiasi lapas ten buvo daug nukandžiotų, po puse, p ogabalytį žemėlapiukų, sugalvojau juos panaudoti taip. Nes rėmelio mintis tarsi jis būtų atkeliavęs iš Kolumbo laikų, kapitono Granto filmo įmestas, rastas po ilgo laiko ar gaisro kilusio laive. Na man taip susidėliojo ir susišvietė. blush2.gif
O kad nebūtų grubumo, specialiai sendinau sotile. O kame grubumą tu įžvelgi? Šiaip nemėgstu grubių daiktų, žmonių, pati manau nesu tokia, kaip čia man taip galėjo gautis g.gif
Mamukas Indriukas
QUOTE(Jennifer @ 2009 07 24, 21:42)
O ko man pykti, kiekvienas juk turi nuomonę, gerai kai pasako ir nebijo, man juk irgi ne viskas patinka ką čia matau  lotuliukas.gif
realiai jis ne taip atrodo. Žemėlapių plėšymo nebuvo, tik padeginimas kraštų, nes užsisakiau didelį lapą dekupažinio popieriaus, kuriame buvo daug tokių gabaliukų, tad kur baigiasi lapas ten buvo daug nukandžiotų, po puse, p ogabalytį žemėlapiukų, sugalvojau juos panaudoti taip. Nes rėmelio mintis tarsi jis būtų atkeliavęs iš  Kolumbo laikų, kapitono Granto filmo įmestas, rastas po ilgo laiko ar gaisro kilusio laive. Na man taip susidėliojo ir susišvietė.  blush2.gif
O kad nebūtų grubumo, specialiai sendinau sotile. O kame grubumą tu įžvelgi? Šiaip nemėgstu grubių daiktų, žmonių, pati manau nesu tokia, kaip čia man taip galėjo gautis  g.gif
*

mintis labai gera thumbup.gif gruboka,na turejau omeny,kad gal tuos gabaliukus reikejo,na netokiais lopeliais det ir gan vienodo dydzio ir tarpais,siek tiek reikejo pazaist deliojant viena didesni kita mazesni,galincio uzeit vienas ant kito,ar tarkim vienas kampas zemelapio,kuris ima i sonus plyst,ar supratai ka norejau pasakyt smile.gif tiesiog su paciu tuo isdestymu daugiau pazaist,o siaip mintis superine thumbup.gif
Jennifer
QUOTE(Mamukas Indriukas @ 2009 07 24, 21:06)
mintis labai gera thumbup.gif  gruboka,na turejau omeny,kad gal tuos gabaliukus reikejo,na netokiais lopeliais det ir gan vienodo dydzio ir tarpais,siek tiek reikejo pazaist deliojant viena didesni kita mazesni,galincio uzeit vienas ant kito,ar tarkim vienas kampas zemelapio,kuris ima i sonus plyst,ar supratai ka norejau pasakyt smile.gif  tiesiog su paciu tuo isdestymu daugiau pazaist,o siaip mintis superine thumbup.gif
*

Dėliojau ilgai, deginau daug lotuliukas.gif , bet taip man gavosi blush2.gif . Žinoma, visokių variacijų galima būtų prigalvoti, padaryti visą seriją tokių. Na, bet pirmas sakyčiau toks drąstiškesnis ir drąsesnis mano darbelis. Dėkoju už pastabas smile.gif
Mamukas Indriukas
QUOTE(Jennifer @ 2009 07 24, 22:08)
Dėliojau ilgai, deginau daug  lotuliukas.gif , bet taip man gavosi  blush2.gif . Žinoma, visokių variacijų galima būtų prigalvoti, padaryti visą seriją tokių. Na, bet pirmas sakyčiau toks drąstiškesnis ir drąsesnis mano darbelis. Dėkoju už pastabas  smile.gif
*

na ir saunuole 4u.gif o mano pastabosbuvo buvo daugiau draugiskas patarimas drinks_cheers.gif
Marinčik
kokia skani cukrine,labai graziai gavosi,super,ir pakabele idomi ,irgi labai patiko rolleyes.gif na visu labai,labai superiniai darbeliai 4u.gif
grite
Cukrinė tai superinė thumbup.gif Ir ryžinio su servetėle suderinimas thumbup.gif Man labai patiko tokia mintis ir atlikimas biggrin.gif
Leveret
Sveikos 4u.gif

Labai susižavėjau jūsų visų darbeliais ir nutariau išmėginta save ax.gif Pirmadienį eisiu į kursus ir griebsiu jautį už ragų biggrin.gif Tikiuosi neužilgo pasirodyti čia vėl, tik jau su savo darbeliais smile.gif
Furija
Jennifer, tavo "Grantas" labai idomus smile.gif
Jennifer
QUOTE(Furija @ 2009 07 24, 21:48)
Jennifer, tavo "Grantas" labai idomus smile.gif
*

ačiū mirksiukas.gif
efauto
QUOTE(Marinčik @ 2009 07 24, 21:15)
kokia skani cukrine,labai graziai gavosi,super
*

QUOTE(grite @ 2009 07 24, 21:32)
Cukrinė tai superinė thumbup.gif Ir ryžinio su servetėle suderinimas thumbup.gif Man labai patiko tokia mintis ir atlikimas biggrin.gif
*

ačiū jum 4u.gif 4u.gif
del ryzinio, tai mane cia mokytoja, mano ikvepeja, Lachese pamoke wink.gif as jau dariau pora indeliu, dejau serksna prie serveteles, bet netaip ziurejosi wink.gif tai jinai man patare deti ryzini ax.gif tai va, ačiū Lachesei 4u.gif jei paziuretumet, tai pas ja labai daug tokiu darbeliu su ryziniu mirksiukas.gif
urupeja2
[quote=Jennifer,2009 07 24, 23:54]
Ideja tai thumbup.gif , bet man toks lipdukiskas atrodo siek tiek tas remelis ale lipdukai pametyti vietomis rolleyes.gif man paciai su dekup. pop. taip gavosi vienas darbelis tai kazkaip servet. arba ryzini pop. naudoju mirksiukas.gif
Kamėja_Mėja
QUOTE(efauto @ 2009 07 24, 14:29)
*

Labai daili cukrinė clap_1.gif įsivaizduoju, kaip gražiai atrodys, kai bus pilna cukraus wub.gif

*

Man patiko idėja thumbup.gif manau realiai rėmelis gražiau atrodo, nei foto smile.gif
PACIOS
Sveikos,kelias dienas nebuvau,tai matau padirbejos visos is peties... biggrin.gif
Labai grazus ir idomus visu darbeliai,neimanoma visus apsneketi... thumbup.gif
Na bet man visu paciu, paciausias... Dziugos+ Laikrodis "Penktadienio vakaras klube",Man tai nerealus darbas... thumbup.gif wub.gif thumbup.gif
urupeja2
rodausi, papuosalu dezute kamelijos ax.gif foto nesimato, bet visa dezute padengta aukso akriliniais dazais, atrodo kaip aukso dulkemis nubarstyta smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
alialeks
Urupeja2, labai grazi dezute thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .
Blogai , kad foto nesimato tuo aukso. bigsmile.gif
Mamukas Indriukas
puiku urupeja wub.gif thumbup.gif
PACIOS
Vajetau kokia simpatiska komodele...saunuole... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
efauto
QUOTE(Kamėja_Mėja @ 2009 07 25, 00:37)
Labai daili cukrinė clap_1.gif įsivaizduoju, kaip gražiai atrodys, kai bus pilna cukraus  wub.gif 
*

ačiū tau 4u.gif 4u.gif

QUOTE(urupeja2 @ 2009 07 25, 12:06)
rodausi, papuosalu dezute kamelijos ax.gif foto nesimato, bet visa dezute padengta aukso akriliniais dazais, atrodo kaip aukso dulkemis nubarstyta smile.gif
*

grazi komodele 4u.gif antroj foto matosi blizgejimas mirksiukas.gif
urupeja2
Aciu visom mergytem , kurios pagyre, pasijutau va sitaip
bis.gif biggrin.gif
Kamėja_Mėja
QUOTE(urupeja2 @ 2009 07 25, 13:06)
*

Labai daili komodėlė wub.gif įsivaizduoju, kiek daug darbo įdėjai, žinant kokia komodėlė miniatiūrinė smile.gif gal gali perfotografuoti ir parodyti šį grožį labiau ryškesnį? 4u.gif
O kaip tu išgavai tokį efektą su aukso akriliniais dažais, maišei į laką?
urupeja2
QUOTE(Kamėja_Mėja @ 2009 07 25, 23:10)
Labai daili komodėlė  wub.gif įsivaizduoju, kiek daug darbo įdėjai, žinant kokia komodėlė miniatiūrinė  smile.gif gal gali perfotografuoti ir parodyti šį grožį labiau ryškesnį?  4u.gif
O kaip tu išgavai tokį efektą su aukso akriliniais dažais, maišei į laką?
*

aciu, ryt pabandysiu nufotografuot is naujo, nes vakare prie lempinio apsvietimo is vis iskraipytas vaizdas gausis. Ant jau nudekoruoto darbelio paemiau akriliniu dazu aukso sp. ir padaziau ant virsaus su slapiu teptuku tai pasiskirsto dazai taip labai blankiai bet atrodo kaip aukso dulkelemis visas darbas, paprasta, pabandyk mirksiukas.gif
Kamėja_Mėja
QUOTE(urupeja2 @ 2009 07 26, 00:02)
*

Viskas atrodo paprasta, kol nedarai biggrin.gif ačiū 4u.gif tikrai pabandysiu smile.gif
efauto
manau, kad paprasciau i laka siek tiek dazu ipilti wink.gif (as dariau kelis darbus, tai i laka ipyliau aukso spalvos dazu irgi taip pat gavosi wink.gif )
Lachesė
arba ant šlapio lako galima paberti aukso dulkiu.
PAsijauciu kaip tikra burtininke, paimu ziupsni dulkiu tarp pirstu ir puciu tada jos nugula labai dailiai ant daikto.

http://public.fotki.com/architektas/1001-l...ideliscopy.html

čia taip tolygiai nugule ,kad net sunku pastebeti, tokios kaip demes matosi, o man tas su taptuku labai patiko variantas, kaip su sendinimu gaunasi.

dar gi auksuoti labai patogu su aliejinaiis dazais. jei yra pakankamai skysti palyginus su kitomsi spalvomis ir galima pasinauti ir teptuku ir sausu skuduriuku juos trinant, kazkas panasaus i metalik pastas, tik pastarosios labai greitai dziuna, kas man nepatiko.... nes negali sureguliuoti aukso kiekio.
Felem
Rodau kelis savo remelius nuotraukoms 4u.gif
paveiksliukai spausdinti ant japonisko ryzinio popieriaus

user posted image

user posted image
swajojuu
Labai mieli, silti remukai ax.gif grazu 4u.gif
Mamukas Indriukas
QUOTE(ikea @ 2009 07 26, 12:17)

*

labai labai grazus remeliai,labai 4u.gif
aussrrina
Padariau dovanele skirta gimtadieniui.
http://public.fotki.com/aussrrina/dekupazi...ukasdovanu.html
efauto
ikea, aussrrina, abieju darbeliai labai grazus smile.gif
Felem
aciu visoms uz pagyrimus 4u.gif
malonu kai sito meno ases tave pagiria blush2.gif blush2.gif
aussrrina
efauto labai aciu mirksiukas.gif
orintuxx
Sveikos darbstuoles urupeja2, ikea, aussrrina grazus darbeliai jusus thumbup.gif pasidarbavot mirksiukas.gif
Kamėja_Mėja
*

Labai gražūs rėmeliai, ypatingai pirmi smile.gif
ziogelis2
na, merginos doh.gif
ko gero, pirma karta vienu ikvepimu perziurejau visa tema, likau apzaveta ir nuostabiai praleidau vakara smile.gif
darbai nuostabus, pasijutau atsilikusi dekupaze (technikose,, medziagose, atlikime..) blush2.gif bet manau, tai pataisoma hihihi.gif
nevardinsiu dabar, kuriu is jusu darbeliai suzavejo, nes praktiskai - visi. bet ypac nuostabios visos vyndezes wub.gif, kai kurie remeliai - irgi... vienu zo, jau nagai niezti griebtis dekupazo, nors tiek visokiu nebaigtu/pradetu sumanymu laukia blush2.gif
aciu visoms smile.gif
Raseleb

Labai šaunūs rėmeliai thumbup.gif
urupeja2
Aciu dar karteli uz pagyras smile.gif
ikea ir aussrine labai nice darbeliai, tokie svarus 4u.gif
Papildyta:
[quote=Kamėja_Mėja,2009 07 25, 23:10]
Labai daili komodėlė wub.gif įsivaizduoju, kiek daug darbo įdėjai, žinant kokia komodėlė miniatiūrinė smile.gif gal gali perfotografuoti ir parodyti šį grožį labiau ryškesnį? 4u.gif
Bandziau siandiena padaryti foto is arciau, nu nesimato to auksinimo kad ir kaip fotkinciau, reikia profesionalaus fotoaparato ir spec apscvietimo doh.gif
jurguzet
thumbup.gif labai faini darbeliai smagu aki paganyti
Kamėja_Mėja
QUOTE(urupeja2 @ 2009 07 26, 23:38)
Bandziau siandiena padaryti foto is arciau, nu nesimato to auksinimo kad ir kaip fotkinciau, reikia profesionalaus fotoaparato ir spec apscvietimo doh.gif
*

Ačiū už pastangas 4u.gif kartais taip gaila, kad negali nufotografuoti tam tikrų efektų verysad.gif

Vėl mini papuošalų dėžutė "Akimirka", krašteliai dekoruoti sidabro folija smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Raseleb
QUOTE(Kamėja_Mėja @ 2009 07 27, 02:22)
Vėl mini papuošalų dėžutė "Akimirka", krašteliai dekoruoti sidabro folija  smile.gif
*

Labai graži mini dėžutė thumbup.gif . Neperkrauta, bet labai simpatiška. Kol kas nesu bandžiusi folijos, bet kiek pasižiūriu darbelių labai gražiai atrodo. Reiks pasimokyti kaip su ja dirbti, arba jau dirbusių su ja patarimų klausti ax.gif Jei kas pamokytų būtų labai smagu blush2.gif
PACIOS
Mergytes,labai grazus jusu visu remeliai wub.gif thumbup.gif
Ir labai grazi Akimirka wub.gif thumbup.gif
aussrrina
Kamėja_Mėja nuostabi mini papuosaline "Akimirka" thumbup.gif
Džiuga+
Man ir labai daili dėžutė 4u.gif Super wub.gif tokia gaivi atrodo. Ar brangūs klijai folijai ? tongue.gif
Mamukas Indriukas
puiki dezute,kameja meja wub.gif
baltė
Na, tikrai grožybių pridėjot, visi darbeliai labai pavykę, bet labiausiai man šį kartą ikea rėmeliai (beje, kur pirkai, jie matau yra dideli?), urupėja komodėlė (auksinimas ant komodėlės tikrai matosi, aš taip pat kelis kartus mėginau, galbūt todėl ir matau jau tą efektą) ir Kamėja_M dėžutė (kažkaip atrodo ir tos folijos faktūra tinkama dėžutei, atrodo lyg būtų apsitrynus...).
Taip pat gražūs žydrom gėlytėm rėmukai. Gaivūs tokie wub.gif
kvartetas
kameja zavi dezute wub.gif . as tai klijus ir folija turiu, bet lako dar neisigijau. todel man labai idomu koki ta laka reikia pirkti , o gal yra koks analogas ir tinka is statybiniu medziagu parduotuves nupirktas. pasidalinkit patirtim bigsmile.gif
Felem
QUOTE(baltė @ 2009 07 27, 11:03)
Na, tikrai grožybių pridėjot, visi darbeliai labai pavykę, bet labiausiai man šį kartą ikea rėmeliai (beje, kur pirkai, jie matau yra dideli?), urupėja komodėlė (auksinimas ant komodėlės tikrai matosi, aš taip pat kelis kartus mėginau, galbūt todėl ir matau jau tą efektą) ir Kamėja_M dėžutė (kažkaip atrodo ir tos folijos faktūra tinkama dėžutei, atrodo lyg būtų apsitrynus...).
Taip pat gražūs žydrom gėlytėm rėmukai. Gaivūs tokie wub.gif
*

aciu us pagyrimus 4u.gif
remelius dazniausiai perku per visokias muge, sitie konkreciai pirkti per Kauno dienas. Dydis 13x18 cm nuotraukom. Buna ir mazesniu, ir didesniu. Mokejau tikrai nebrangiai, palyginus su kainom parduotuves - po 7 lt kiekvienas bigsmile.gif dar i juros svente zadu lekt si savaitgali, manau irgi reiks uzsipirkt thumbup.gif ten kainos irgi nesikandzioja.....
sobieska
Labas rytelis visoms
user posted image
QUOTE(urupeja2 @ 2009 07 24, 11:41)
Sobieska nu tu kaip visada graziu vaizdu negaili, kada ka naujo parodysi is savo dekupazo menes bigsmile.gif
*

Sakai ka naujo biggrin.gif ...turiu viena uzsakymuka,bet bijau pradet realizuot (bijau tikra sio zodzio prasme) ne karto nesu to dariusi,bet jauciu tuoj prisnekins...dar truputuka "pasilauzysiu" ...

QUOTE(efauto @ 2009 07 24, 14:29)
cukrine anytai 4u.gif
[
*

user posted image ziuriu netsiziuriu,gėriuosi-neatsigėriu...nu labai skani cukrine.Turbut martele pagyrima jau gavo biggrin.gif pliusiuka uzsidejo

*

Nu niekaip neisivaizduoju nuotraukos siuose remeliuose,nebent pozuotojas butu persirises aki juodu raisciu ir su nemenka skrybele po juoda piratu veliava biggrin.gif
Užmačia tikrai vykusi...
QUOTE(urupeja2 @ 2009 07 25, 13:06)
rodausi, papuosalu dezute kamelijos ax.gif
*

Va cia man yra labiausiai patikes tavo darbo vaisius (kiek atsimenu) taip lygiai atiderinta/suderinta,fonas superinis o dar ir paauksinimas user posted image

*

Remeliai liuks,ypač pirmasis
user posted image

QUOTE(Kamėja_Mėja @ 2009 07 27, 02:22)

Vėl mini papuošalų dėžutė "Akimirka",
*

Ka cia ir bepasakysi... kaip visadada zavingauser posted image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.