Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Saldumynai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
gitule
QUOTE(Olesta @ 2009 07 27, 21:35)
nu Tu duodi vaizdų, juk juos orkaitėj ir reikia džiovinti, pravėrus orkaitę 5-7 cm 75-100 laipsnių, be ventiliatoriaus, grilyje Tu juos iškepei  mirksiukas.gif
*

Nu pas mane atidaryta orkaite nekaista, uztai ir dariau taip blush2.gif Tada tik syla, kai buna uzdaryta. Tai reiskia be sansu man morengiuku skanaut? g.gif
Migle79
Visai ne slapukė, tiesiog nespėjau įkelti nuotraukų. Smagu, kad tortas patiko biggrin.gif

Taigi rodau:

user posted image

user posted image

Žmogėliuką lipdžiau pirmą kartą, todėl jis gavosi truputį neproporcingas. Manau kitą kartą bus geriau rolleyes.gif
Olesta
thumbup.gif labai dailus, Tavo gal ir nevisai proporcingas žvejys, bet tik pažiūrėjusi į tvaiškį, pamačiau, kad maniškis buvo be ausų lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif eik Tu sau doh.gif o už anatomiją 9 turėjau lotuliukas.gif siaubas tongue.gif nu nieko, kitą kartą su ausimis padarysiu lotuliukas.gif spalvos labai gražios, meldai, grybukai, super torčiukas, o kas viduj bigsmile.gif
JOLKA999
migle79 bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif ,ot vaizdeli gera atnesei,atrodo tai super wub.gif
Migle79
Ačiū labai, merginos, už pagyras wub.gif

QUOTE(Olesta @ 2009 07 27, 22:57)
o kas viduj 
*

Viduje baltas biskvitas su grietinės-grietinėlės kremu ir persikais, o "kalnelyje" - sumaltas šokoladinis biskvitas su sviestiniu kremu (alia bulvytė).
Vaidulyteee
Mergaites kokiso jus visos saunuoles,tiek prikept ir pripuost,per toki laika 4u.gif
Migle79 nu Tu kuo toliau tuo labiau stebini,rankas turi auksines,labai garzus tortas viskas taip dera,neperkrauta detalemis,tikrai labai garzus tortukas,sakyk is ko ir kaip viska darei,zveji,zole,ezera? mirksiukas.gif
o ash su labai sokoladiniu tortuku,norejosi isbandyti nauja meskio forma,ir sokoladine siena ir ganasas visas tortas gavosi bandomasis:)rezultatas nelabai,per rudas lotuliukas.gif
user posted image
Eveneirka
Migle79.. labai gražu..o kaip tą žolytę tokią padaryt?
gitule
QUOTE(Vaidulyteee @ 2009 07 27, 22:10)
Mergaites kokiso jus visos saunuoles,tiek prikept ir pripuost,per toki laika 4u.gif
Migle79 nu Tu kuo toliau tuo labiau stebini,rankas turi auksines,labai garzus tortas viskas taip dera,neperkrauta detalemis,tikrai labai garzus tortukas,sakyk is ko ir kaip viska darei,zveji,zole,ezera? mirksiukas.gif
o ash su labai sokoladiniu tortuku,norejosi isbandyti nauja meskio forma,ir sokoladine siena ir ganasas visas tortas gavosi bandomasis:)rezultatas nelabai,per rudas
*

Labai grazus zinok, man jis visai ne per rudas bigsmile.gif O koks meskiukas, kaip tikras zaisliukas minkstutis toks atrodo thumbup.gif kaip tu ji padarei? ir sonai kaip graziai papuosti, nerealus tortukas wub.gif Nu viskas, noriu torto mad.gif
Renata123
Sveikos mergaites! 4u.gif

Del dazu!

Esu is Vilniaus, tai kooperuojos prie Vln, rodos jau Ingerele buvo pasiulus, kad jai siustu (laaabai atsiprasau, jei nick'a supainiojau). BET! Mergaites, gal bukime kantrios ir palaukiam likusiu dazu?! Cia, as tik siulau. Tiesiog, manau, prasides betvarke (nesupraskite mane neteisingai), t.y. pagalvokite apie Cipciuka, kiek jai lakstymo, begiojimo, galvos skausmo doh.gif Jai reikes po kelis kartus siusti, vienoms per viena karta, kitoms kita karta; vel gi vienos is vieno miesto nores dabar, kitos gi - is to pacio miesto nores veliau (o tas miestas ne vienas...). As neisivaizduoju kaip jai cia reikes..... Gal visgi palaukiame visos kantriai likusiu dazu!!! Aisku, cia yra tik mano nuomone! Kaip dauguma nuspres.... mirksiukas.gif

Torciukai, mergaites, JUSU, N U O S T A B U S ! ! ! wub.gif wub.gif wub.gif
Tiesioooog griuk negyvas!!! Tokiu tortu kokioj nors parduotuvej ar kepykloj ne su ziburiu nesu macius blink.gif Ir kas galejo pagalvot, kad dauguma is musu, pirmus tortukus visai neseniai pradejo kept.... ir kur gi ismoko? O gi cia SM! bigsmile.gif wub.gif Jus visos, visos, be isimties saunoles, kruopscia-auksarankes!!!
Sveikinu, prisijungus "naujokes" su pirmais torciukais user posted image Jusu tortai, taip pat be isimties! laaabai saunus, laaabai silti ir nuostabus!!! wub.gif
RiMami
Gitule, tavo katinas atrodo laaaaaaaabai efektingai thumbup.gif Kuo toliau – tuo labiau noriu aplikacijas išmokt daryt wub.gif gražuuuuu wub.gif wub.gif wub.gif

Migle, nespėjau vieno torto pagirti blush2.gif , o čia jau kitas bigsmile.gif – nu nerealūs tortai thumbup.gif ir krepšiukas laaaabai gražutis – rožytės laaaaabai dailios wub.gif , o žvejas – tai išvis super thumbup.gif Tavo labai visi meniški tortai, turbūt kokia dailininkė esi rolleyes.gif

Adriu, kuklus tai kuklus – bet koks dailus ir šiltas tavo medutis wub.gif

Daina, tavo tortukas tooooks natūralus, žodžiu valgomas toks biggrin.gif ir labai gražus thumbup.gif

Vaidulyteee, kooooks mielas meškiukas wub.gif tooooortas atrodo laaaabai gražiai thumbup.gif . Norėjau paklaust pagal kokį receptą kepei meškiuką, gal turi kokį super-duper receptuką blush2.gif domiuosi, nes irgi turiu meškio formą tai viskas tuo klausimu laaaabai domina blush2.gif

Renata123 drinks_cheers.gif laaaabai tau pritariu, aš irgi lauksiu visų dažų ax.gif
gitule
QUOTE(RiMami @ 2009 07 27, 22:25)
Gitule, tavo katinas atrodo laaaaaaaabai efektingai  thumbup.gif Kuo toliau – tuo labiau noriu aplikacijas išmokt daryt wub.gif  gražuuuuu wub.gif  wub.gif  wub.gif
*

Aciukas 4u.gif Visi liko labai suzaveti ax.gif Pabandyk, tikrai pavyks mirksiukas.gif
O gal kuri turit issisaugojus, kur Cipciukas raso kaip masinyte daryt? papuosimu jau 9 temas perskaiciau ir Cipciuko jau antra varau karsta.gif Kita savaite reiks masinyte kept, pirmaja kepiau pagal kazkokio rusisko saito pavyzdi, bet skaiciau kad kazkur yra kaip Cipciukas daro rolleyes.gif Gal kuri zinot kur? 4u.gif
Renata123
QUOTE(RiMami @ 2009 07 28, 00:25)

Renata123 drinks_cheers.gif
*

As, asmeniskai, linkus palaukti visu dazu. Net pagalvojus jau baisu darosi, kiek jai lakstymo, vienoms siusti per du kartus, kitoms per viena blink.gif doh.gif
Cipciukas mums ir taip daro didziuuuule paslauga, taip rupindamasi mumis unsure.gif
Cicpciuk nuosirdziai JUMS dekoju uz JUSU paslauguma, nuosirduma, geruma ir tiesiog uz tai, kad esate!!! oro_buckis.gif
Migle79
Ačiū labai. Tiesiog nuraudau blush2.gif

Vaidulyteee, meškiukas labai mielas, šonai atrodo labai dailiai. Ir ruda spalva visai netrukdo, gražiai žiūrisi 4u.gif

QUOTE(Vaidulyteee @ 2009 07 27, 23:10)
Migle79 is ko ir kaip viska darei,zveji,zole,ezera? mirksiukas.gif
*

QUOTE(Eveneirka @ 2009 07 27, 23:13)
o kaip tą žolytę tokią padaryt?
*

Žolė - tai sviestinis kremas žalios spalvos apibarstytas žalios spalvos kokoso drožlėmis. Ežeras - irgi sviestinis kremas, tik žydros spalvos. Žvejys, valtelė, eglutės, grybukai, gėlytės ir lapeliai - iš pastilažo.

QUOTE(RiMami @ 2009 07 27, 23:25)
Migle, Tavo labai visi meniški tortai, turbūt kokia dailininkė esi rolleyes.gif
*

Prajuokinai biggrin.gif Su daile ir iš viso menu nieko bendro neturiu, vaikystėje nei piešti, nei lipdyti normaliai nemokėjau. Esu gryna "tiksliukė", pagal išsilavinimą - ekonomistė, o dirbu banke tongue.gif
succes
cipciuk, kadangi as is kauno tai zlius dazus pasiimsiu dabar, o kitu lauksiu ir pasiimsiu kai jau bus.
shrekiuke
Sveikos smile.gif norėjau paklausti ar atliekamų dažų dar yra? Ar čia visi jau užrezervuoti wink.gif?

Torčiukai kokie fainūs.. Man ta šokolado siena nesigavo, o čia ji tokia graži smile.gif O tortukas su žveju, tai oj joi smile.gif kokios spalvos, koks kruopštumas..
Rimse
Palauksiu visų dažų 4u.gif
Solen
Koks grazus wub.gif O kaip taip graziai sonus padarei? bigsmile.gif
drinks_cheers.gif

Šonus apdejau pjaustytu sokoladu,nieko ypatinga ir paprasta mirksiukas.gif

Migle79,labai mielas žvejys wub.gif ,tortukas kaip iš paveiksliuko 4u.gif
Vaidulyteee,gražūs labai šonai 4u.gif
padima
labas,kadangi matau dauguma dazu lauks,tada laukiam visos smile.gif koperacija atsaukiam
Elzė
QUOTE(Cipciukas @ 2009 07 27, 18:46)
Štai kokius parvežė dažus , tamsiai mėlyni ( 40 štukų ) , žali ( 40 štukų ) , braškiniai ( 50 štukų - visoms ) , ir vyšninių ( 30 štukų )
*

o čia jie jau visi rezervuoti? ax.gif jei ne, tai aš norėčiau. Bet aš nedaug, nes aš tik pradedu rolleyes.gif
Olesta
taip taip, dažų reikėtų palaukti visų ir aš tos nuomonės, Cipciukui labai daug vargo kitaip unsure.gif

o nuo meškiuko išsilydžiau, čia būtų MB svajonių tortas, šokoladas šokolade ir dar pašokoladuotas blush2.gif o tas meškiukas kaip ir spec. forma surbitone mačiau pirkti, tai ten keksas gal viduj kepamas g.gif
moniuxx
[quote=Cipciukas,2009 07 27, 19:46]
Mergaitės , dėl dažų , gera ir nelabai naujiena .

lauksiu kitos partijos ,kad viskas vienu siuntimu gautusi ,nes itariu ,kad cia pasvalieciu su ziburiu nerasiu unsure.gif
o gal klystu? jei yra dar kas is sio krasto prasau atsiliepkit flirt.gif
daividija
QUOTE(gitule @ 2009 07 27, 20:50)
Nu pas mane atidaryta orkaite nekaista, uztai ir dariau taip  blush2.gif  Tada tik syla, kai buna uzdaryta. Tai reiskia be sansu man morengiuku skanaut? 
*

As juos dziovinu uzdarytoj ir dar su ventiliatorium ir gaunasi thumbup.gif pas mane tokia sena orkaite,ventilaitorius neissijungia..
QUOTE(Migle79 @ 2009 07 27, 20:52)
Visai ne slapukė, tiesiog nespėjau įkelti nuotraukų. Smagu, kad tortas patiko

Taigi rodau:

Nu tavo darbeliai tai visada is koju verciantys,kruopstus ir dailus!!!

QUOTE(Olesta @ 2009 07 27, 20:57)
thumbup.gif labai dailus, Tavo gal ir nevisai proporcingas žvejys, bet tik pažiūrėjusi į tvaiškį, pamačiau, kad maniškis buvo be ausų 
*

lotuliukas.gif Ausys gal nukrito nuo dazno zvejojimo. lotuliukas.gif
QUOTE(Vaidulyteee @ 2009 07 27, 21:10)
o ash su labai sokoladiniu tortuku,norejosi isbandyti nauja meskio forma,ir sokoladine siena ir ganasas visas tortas gavosi bandomasis:)rezultatas nelabai,per rudas lotuliukas.gif

labai grazu.Meskiuka formoj kepei??Nusipirkau ir as meskiuko forma ir uzmeciau ant spintos ir pamirsau doh.gif Reikes kada issitraukt...Kokiai meskuciu dienai iskept...
rugiagele26
Zvejybinis tortas blink.gif blink.gif blink.gif thumbup.gif

Noriu patarimo... zodziu reiks padengti kuria nors mase, arba beze, torta su mascarpone ir bananais, arba snikersa. Taigi klausimai:

1. Padengti torta gausiai sviestiniu kremu is pradziu, o tada deti ta mase?

2. Be abejo toks klausimas jau buvo gal, bet kai as niekad nedengus tortu cukrine mase, tai ja iskociot turbut reikia labai plonai?

3. Ir ar cukrine mase tikrai pjaunant nebuna kieta? blush2.gif

4. Beze tai turbut nuo tokiu tortu nuciuoz? doh.gif
gitule
QUOTE(daividija @ 2009 07 28, 10:10)
As juos dziovinu uzdarytoj ir dar su ventiliatorium ir gaunasi thumbup.gif pas mane tokia sena orkaite,ventilaitorius neissijungia..

*

O, kaip aciu oro_buckis.gif Dziovini 75-100 temperaturoj? Kiek laiko? As vakar pasakiau, kad ismesiu tuos nedadziuvusius, tai Gita su anyta sulapnojo greitai lotuliukas.gif
rasyte_
Migle blink.gif koks grozis 4u.gif
Visu kitu mergaiciu torciukai irgi labai simpatulkos thumbup.gif wub.gif

Cipciuk, as irgi lauksiu visu dazu 4u.gif Ir aciu Jums, bei Jusu draugei 4u.gif
Vaidulyteee
qitule,RiMami,Migle79,Dai'na,Olesta,daividija aciu mergaites as net nemaniau kad kam nors patiks sis tortas ax.gif
meskiuka kepiau paprastoje silikonineje formoje,kepiau sokoladini keksiuka pagal cipciuko recepta,tai kai kepe nugaryte taip graziai pakylo.meskiuko apacia palyginau kad butu lygi ir pasodinau ant pertepto torto ir ismeigiau bambukini iesma per visa meski ir torta blush-anim-cl.gif2:meski aptepiau ganasu likusiu nuo torto,bet idejau daugiau sokolado kad spalvos bent skirtusi smile.gif tada islydziau sokolada prikeverzojau ant kepimo popieriaus ir apdengiau torta aplink ir i saldytuva,po kiek laiko nuemiau popieriu sienele liko prilipus prie torto(graziau butu jai tortas baltas o siena juoda,bet kadangi tortas buvo skirtas draugei sokolado fanatikiai:)
rugiagele26
Eina peklon, kovojau su beze... vistiek as kazka ne taip padarau. Nors beze kaip zefyras issiplake, ir dabar ji ant torto dar vis stovi, tfu tfu tfu, bet siek tiek rintelius apleido, bet tik siek tiek. O kad ryskus ryskus butu, tai tik is krastu. Gal del to, kad torto kremas plikytas? ir dregme pasijaucia? g.gif na bet as ja vistiek perkasiu mad.gif sutepiau sioki toki torciuka rolleyes.gif
naitas
QUOTE(Vaidulyteee @ 2009 07 28, 01:10)
norejosi isbandyti nauja meskio forma
*

Labai gražus "ažūras" thumbup.gif

Migle... Migle... jei Tu ir banke taip dirbi, kaip prie tortų, tai sakau, greitai banko valdytoja būsi mirksiukas.gif .. o gal jau esi unsure.gif
Apia
Del dazu - jungciausi prie vilnieciu, bet galiu palaukti ir pilno atvezimo bei pasiimti juos veliau 4u.gif
daividija
QUOTE(gitule @ 2009 07 28, 10:10)
O, kaip aciu oro_buckis.gif Dziovini 75-100 temperaturoj? Kiek laiko? As vakar pasakiau, kad ismesiu tuos nedadziuvusius, tai Gita su anyta sulapnojo greitai  lotuliukas.gif
*

kazkur apie 80C,apie 2 val,priklauso nuo morengiuku dydzio,jei dideli,tai dar ir ilgiau.
rugiagele26
Na cia ziuriu kai kurie klausimai ryskiai nepastebimi... mad.gif
meduolytee
Rugiagele, as irgi su beze vargstu. Su medaus tortu bezas man super laiko, bet praeita savaitgali kepiau snikersa ir biskvitini medaus torta.
Abu padengiau beze - ir abu aptirpo, nuciuoze. Nesuprantu , kame reikalas. As net biskvitu nesulaisciau. Tikiuosi ir as, kad gal kas atsakys........
Povila$
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 07 28, 12:16)
Zvejybinis tortas  blink.gif  blink.gif  blink.gif  thumbup.gif

Noriu patarimo... zodziu reiks padengti kuria nors mase, arba beze, torta su mascarpone ir bananais, arba snikersa. Taigi klausimai:

1. Padengti torta gausiai sviestiniu kremu is pradziu, o tada deti ta mase?

2. Be abejo toks klausimas jau buvo gal, bet kai as niekad nedengus tortu cukrine mase, tai ja iskociot turbut reikia labai plonai?

3. Ir ar cukrine mase tikrai pjaunant nebuna kieta?  blush2.gif

4. Beze tai turbut nuo tokiu tortu nuciuoz?  doh.gif
*

1. Aš tikrai gausiai nedengiu sviestiniu kremu, na taip normaliai. Tada dar aptepu skysta gliukoze, jeigu neturi, pasidaryk cukraus ir vandens sirupo tirštumo kaip dirbtinis medus. Apdengta torto masė nebus tokia kieta ir geriau prilips, lengviau pasiduos lyginimui.

2. Nei plonai, nei storai - apie 5 mm, pažiūrėk čia

3. Nebūna.

4. Ant šios masės kuo puikiausiai galima puošti beze, ji tam puikiai tinka. smile.gif
rugiagele26
O kaip greit sureagavot biggrin.gif tik pasipiktint reikia, ir greit atsako biggrin.gif juokauju smile.gif

Net 5 mm storio??? blink.gif

O meduolyte, aptept reikia tortus sviestiniu kremu, jau issiaiskinau, ir nenubegs beze biggrin.gif nes man kazkada taip buvo, as tai is vis gudri, sulaisciau gausiai, ir uzdejau beze, galutiniam rezultate viskas nuciuoze biggrin.gif dabar juokas, tada sakiau teksiu visa torta biggrin.gif siaip siandien gerule beze issiplake, ale kad ...

Ir plikytu kremu pertepta torta taip pat pasirodo reikia aptept sviestiniu kremu doh.gif paprotino mane cia kai kas biggrin.gif

O as turejau galvoje kad tuos tortus mano paminetus, ar tinka beze dengt? be mases.
meduolytee
QUOTE(meduolytee @ 2009 07 28, 22:30)
Rugiagele, as irgi su beze vargstu. Su medaus tortu bezas man super laiko, bet praeita savaitgali kepiau snikersa ir biskvitini medaus torta.
Abu padengiau beze - ir abu aptirpo, nuciuoze. Nesuprantu , kame reikalas. As net biskvitu nesulaisciau. Tikiuosi ir as, kad gal kas atsakys........
*

tiesa, as juos abu dar buvau aptepus sviesto, bikvito ir kondencovkes tyrele.
Povila$
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 07 28, 22:39)
O kaip greit sureagavot biggrin.gif tik pasipiktint reikia, ir greit atsako biggrin.gif juokauju smile.gif

Net 5 mm storio???  blink.gif

O as turejau galvoje kad tuos tortus mano paminetus, ar tinka beze dengt? be mases.
*

Na manau nuo 3 iki 5mm. Tuos tortus dengti beze netinka, ir man asmeniškai bezė nučiuožia ir nuo sviestinio kremo (šonai). ax.gif
meduolytee
Tai reikejo tik sviestiniu? nes as torta biskiuka apijausciau, idejau sviesto, kondencuoto, sublenderiavau, aptepiau, atsaldziau ir tada dengiau. man sonai vis issileidazia.
rugiagele26
QUOTE(Povila$ @ 2009 07 28, 22:45)
Na manau nuo 3 iki 5mm. Tuos tortus dengti beze netinka, ir man asmeniškai bezė nučiuožia ir nuo sviestinio kremo (šonai).  ax.gif
*

Jooo...nusisaut man belieka... doh.gif

Man labai puikiai tortas beze pamenu pasidenge, kai dariau morengini. Nieks nenuciuoze, neapsileido...
Povila$
QUOTE(meduolytee @ 2009 07 28, 22:45)
Tai reikejo tik sviestiniu? nes as torta biskiuka apijausciau, idejau sviesto, kondencuoto, sublenderiavau, aptepiau, atsaldziau ir tada dengiau. man sonai vis issileidazia.
*

Na aptepus tortą sviestiniu kremu, jis tikrai neturėtų išsileisti, tačiau man, kaip ir minėjau bezė nesilaiko ant sviestinio kremo, ypač torto šonuose, ji vistiek nučiuožia. smile.gif
rugiagele26
QUOTE(meduolytee @ 2009 07 28, 22:45)
*

O tau isplakus beze dzibukas laikosi pastacius? gal blogai beze issiplaka? g.gif (tokia mokanti as dar tave mokau lotuliukas.gif ) Zodziu gal kokia plevele apvilkt torta reikia, o tada beze, tai gal nenuciuoz tada lotuliukas.gif
Povila$
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 07 28, 22:47)
Jooo...nusisaut man belieka...  doh.gif

Man labai puikiai tortas beze pamenu pasidenge, kai dariau morengini. Nieks nenuciuoze, neapsileido...
*

Tai jeigu tau laikėsi ir nečiuožė nieks, tai ir aptepk tuos tortus sviestiniu kremu ir tada beze. Turbūt skirtingus kremus darome, todėl taip ir gaunasi... tongue.gif lotuliukas.gif
meduolytee
Labai grazus Jusu tortai. Asseni , Cipciuk, Meian nepakartojama !!!!!!!!!!!
Olesta- aparpuolis nuo zaviuju bateliuku!

Daividija- krepsininkai liuks 4u.gif
Papildyta:
Dzibuojassi puikiai, beza vos mikseris pasuka jau. O kai padengiu......pradeda skysteti ir ciuozti. sakau, gal kad silta, svietas minksteja ir lenda i beze. net nebezinau. Gal Cipciukas, Meian, Asseni mus abi paprotys drinks_cheers.gif

O del daziuku - priimkit ir mane ax.gif ax.gif ax.gif Olesta as prie taves koperuotis galiu?
Olesta
visos panevėžietės gali jungtis prie Olestos dažų užsakymui, Cipciuką informavau, kad siųstų man kai bus dažai 4u.gif
meduolytee
Cipciuk - man labai reiktu po 3 pakelius visu spalvyciu. Is anksto dekoju.

Tiesa, siandien musu draugas vaziuoja po pietu i kauna, gal jis galetu paimti daziukus, Cipciukui nereiktu lakstyti. Prie musu galetu jungtis merginos is Pasvalio, nes karta per savaite musiskiams tenka vaziuoti ta linkme.
Olesta
Labauskis, temelė skrieja kosminiu greičiu link finišo, tai va paskutiniai pastūmėjimai link jo - tortukas mažam berniukui gimtadienio proga
user posted image
dengta Meian mase, cukrinė kompozicija pirktinė blush2.gif , gėlytės iš Cipciuko masės, vidus - Glacce braškinio torto biskvitai, banainai ir konservuotų vaisių asorti, pertepta grietinėle - ale vaisinis tortukas ax.gif

ir tiesiog tortas pagal RiMami, tik nedarytas antrasis kremas, o padidintos biskvito normos ir pertepta ir aptepta pertepimo kremu viskas, aplieta šokoladine glazūra, kriauklė saldaininės masės, serbentai iš sodo, kvietkos iš parduotuvės, migdolų plokštelės ant šonų, viskas lyg ir smile.gif

user posted image
Renata123
QUOTE(Olesta @ 2009 07 29, 10:38)

Nuostabus tortukas thumbup.gif Jau toks mielas, o spalva kokia silta wub.gif Sakykit, o ta Meian mase, ji skani?

Man antro tociuko nerodo cry.gif

O pokol parasiau zinute, tai ir atsirado antra nuotaruka biggrin.gif Kooooks niamnis bigsmile.gif O ta kriauklyte su spec. formele daryta ar rankomis blink.gif
meduolytee
labai grazus tortukas Olesta. Ir vienas ir kitas. Tu musu spartuole thumbup.gif
naitas
QUOTE(Renata123 @ 2009 07 29, 11:45)
Sakykit, o ta Meian mase, ji skani?
*

saldi ta masė. Skonis truputį priklauso ir nuo to, kokius kvapus dėsi minkant masę, kokio skonio aliejų naudosi (alyvuogių, riešutų).
šiaip tai visada tą masę savo lėkštelėj galima nukrapštyt. Bet jeigu kava nesaldinta, tai viskas gerai.
Meian
Uch, Rugiagele, kokia arsi aggressive.gif ... Kazi, kodel... nestuke.gif biggrin.gif

Del apdengimo mases: sviestiniu kremu tikrai nereikia storai tepti (tereikia aplyginti), o pacia mase as kocioju mazdaug 3mm storio, bet pirma karta darydama, kociok kiek storiau (mazdaug 5mm), nes:
1 - mazesne tikimybe, kad dengdama sudraskysi (o tai labai svarbu, nes uzdengus mase torta, prilimpa trupiniai, ir viskas, nebeperkociosi -- kelio atgal nera)
2 - lengviau bus sulygint klostes sonuose (plonesne mase sunkiau "sukist" viena i kita)
3 - Jei mase pradetu tirpti del viduje esancios dregmes, ploniau iskociojus ji tirps ne tik viduje, bet ir isoreje (dregme prasiskverbia), tuo tarpu storesnis mases sluoksnis sudrekt gali prie torto, bet i pavirsiu islikt sausesnis ir taip nepadaryt itakos galutiniam vaizdui. (Aisku, jei gerokai per daug dregmes, cia jau niekas nepades, bet jei dregmes perteklius buvo nedidelis, tie keli milimetriukai gali isgelbeti situacija).

Maciau, buvo pasiulymas aptept torta gliukoze ar dirbtiniu medum. Labai atsargiai su tokiais eksperimentais!!! Tai tikriausiai labai gerai veikia pries dengiant torta pirktine mase, kurioje visokiu stabilizatoriu, konservantu ir tt yra -- bet sitaip aptepus torta ir padengus namie gaminta mase, bus liudna, mase istes. Sluoksniuoti tokia mase ant gliukozes - tas pats, kaip imaisyti daugiau skyscio i pacia mase (pastovejus ta gliukoze isigeria i vidu). Pvz., kad ir kai torto sulaistyme ar pertepime buna cukraus sirupo nuo uogienes, jis blogai veikia mase (buna, kad torto apdengimas patezta butent tose vietose, kur pertepta). Zodziu, su namine tokiu eksperimentu nerekomenduoju. (arba gal as nelabai supratau, kas tai buvo per pasiulymas, kur ta sirupa det..?)

Baimintis del to, kad mase per kieta bus, TIKRAI nereikia. Ji bus arba trapi (jei pgl ta mano recepta, kur su cukraus sirupu), arba tasi (jei su gliukoze), bet tikrai puikiausiai galima mase supjaustyti. Net ir be peilio (dariau vestuvini torta, kuri jaunavedziai isigudrino pjaustyt mentele, skirta torto gabaliukui pakelti -- na, tokia visai be asmenu... Ir jokiu problemu).

* * *

Del torto aptepinejimo vadinamaja "bulvyte" -- cia viskas liuks, bet as asmeniskai nepritariu minciai deti i ja kondensuoto pieno. Cia, matyt, del skonio taip yra sumanyta, kas megsta ji, bet is esmes kondensuotas pienas jokiu pagerinamuju "surisamuju" savybiu neduoda, jis kaip tik minkstina mase ir dar, be to, turi "salutini" poveiki masei -- toki, kaip tirsto cukraus sirupo. (dedant kondensuoto pieno, tai nepadarys itakos saldainiu mases apdengimui -- su kitomis visaip gali but...). Beje, dar idomus momentas... galite ismegint toki eksperimenta -- sumaisyt sviesta su kondensuotu pienu, gerai atsaldyt, ir tada palaikyt kambario t-roj. Mase prades rasoti. Sumaisius si dalyka su biskvito trupiniais, sie sugeria dregmes pertekliu, betgi manau, pakaktu i "bulvyte" tiesiog ideti maziau sviesto ir jokio kondensuoto -- ir paprasciau, ir patikimiau, ir kam tas papildomas saldumas... Na, bet, aisku, cia grynai mano asmenine nuomone.

* * *

Beze sunku padengti sviestiniu kremu aptepta torta... bet sviestini krema issukus su dideliu kiekiu biskvito trupiniu ir sia mase aptepus torta, ji ir geriau dengiasi, ir laikosi.

Normalu, kad beze ypac gerai dengiasi morenginis tortas -- juk cia principe gimines ax.gif Na, t.y., jis sausas, kibaus pavirsiaus, idealios salygos beziukui.

meduolytee
Man Meian mase labai patinka. Gerai dengiasi. Iki jos dengdavau tik marcipanine daugiausiai.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.