Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Savaitgalio pietūs šeimai
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos
Pages: 1, 2
Karambola
Mes su draugėmis vos ne kiekvieną dieną viena kitai ėmėme uždavinėti klausimą, ką gaminsi vakarienei. O šaindien nusprendžiau paklausti ir jūsų, ką gaminsit savaitgalį? Juk smagu nusižiūrėti blush2.gif

Pasidalinkit, prašau patirtimi 4u.gif
Kenga
As, kasdien apklausiamoji drauge, atsakau, kad siandien vakarienei gaminsiu stai ka: kepsiu vistu sparnelius. smile.gif Orkaiteje. Pries tai apie valandziuke pamarinuosiu majoneze ir garstyciose. Prie sparneliu orkaiteje iskepsiu bulviu puseles ir cesnako skilteles. Cesnaka dek likus 15 min iki kepimo pabaigos. Nieko originalaus, aisku, cia nepateikiau ax.gif , ale skanu ir mazai krapstymosi cool.gif
Rimukas
O as kopijuoju vienos drauges parasyta sriubos recepciuka. Pati darau toki, tik is parastos zuvies, ne rinkinuko (niekaip as jo negaunu, ar nerandu, nzn..) doh.gif

Lašišos sriuba

O aš neseniai išmokau virti labai skania lašišos sriubą smile.gif Rimi būna
tokie lašišos rinkinukai sriubai uz 2.99 lt. Nu šakės kaip skanu
Tame rinkinuke esančią žuvį verdi kokias 20 min, po to
išgriebi, sultini perkoši. Nuo žuvies nugramdai visas raudonas
mėsytes.
Tada į sultini įdedi bulvių, morkų, prieskoniu, kartais įdedu
šparaginiu pupelių su ankštimis (saldytu, supjaustytu). Kai bulves
išverda, sumetu ir žuvies gabaliukus. Šiaip galima nebaltinti, bet as
užbaltinu - stikline pieno ir 2 šaukštai miltų (sumaišius pilti i
verdančią sriubą). "Palčiki obližiš"
thumbup.gif
Karambola
Ačiū, mamos 4u.gif

Kenga, apie bulves. Žinau vieną kepimo orkaitėje plonybę, gal pritaikysi. Aš bulves prieš kepdama orkaitėje apverdu, jos tada minkštesnės tampa.

Na, kai pradėjau gamint sparnelius su soja ir n\medum, jaučiu man niekas namuose neleistų kitaip jų paruošt sad.gif

Rimukai, o tu nebandei tų rinkinukų sriubai didesniuose prekybos centruose ieškot? Akropolio Maximoj ir Bazėj tikrai būna.
aifa
Nieko ypatinga. Vakar prisipirkau mėsytės, tai bus taip.
Šeštadieniui suskinsiu galų gale paprikas iš šiltnamio, prikimšiu jas faršo (kimšimui maišau su tarkuota morka) ir iškepsiu orkaitėje kartu su bulvių puselėmis. Vyras paprikos schmoll.gif , tai jam išskirtinis meniu - pridėsiu mėsytės į išskabtuotas bulves. O kol keps išvirsių daržovių sriubytę - morka, bulvė (nu reikia tą išskaptuotą dalį kažkur sudėti), kauliukas nuo mėsytės, brokolių likučiai iš daržo. Ir likusį faršą kotletams (standartiškai su trupučiu tarkuotos bulvės, nes su bulka maniškiai nemėgsta). Šeštadienį ir apkepsiu kotletus, kol keps kimštos paprikos. Tai sekmadienį liks tik puodą ant ugnies ir patroškinti. Salotėlės prie kotletų paprastos - morkytė tarkuota su majonezu ir česnaku. Dar pomidorų galima šiltnamyje parinkti. Sriubos sekmadienį nebus - tingėsiu terliotis.
Tai va toks ir meniu - neišrankūs mano šeimyna.
aifa
QUOTE(Karambola @ 2005 09 16, 10:39)
Na, kai pradėjau gamint sparnelius su soja ir n\medum, jaučiu man niekas namuose neleistų kitaip jų paruošt sad.gif
*

hmmm maniškiai lik šiol "lepinasi" majoneze marinuotais. Laukiu receptėlio tų "gurmaniškų" su soja ir medum. 4u.gif
Rimukas
QUOTE(Karambola @ 2005 09 16, 10:39)

Rimukai, o tu nebandei tų rinkinukų sriubai didesniuose prekybos centruose ieškot? Akropolio Maximoj ir Bazėj tikrai būna.
*

Kazkaip ziurejau tik Mindaugo ir Pasilu maxsimose ir Savanoriu Rimi, ziurejau saldytos zuvies skyriuse... cry.gif
Rimukas
O as tai visa savaite ruosiausi daryti makaronu apkepa su grybais, bet taip ir nepadariau, tai darysiu gal siandien arba rytoj: 4u.gif
tik gal pomidoru padazo nedesiu, man kazkaip neskaniai skamba ohmy.gif)

Greitas ir sotus patiekalas. Jeigu negalite gyventi be mėsos, pagardinkite apkepą kumpio gabalėliais.
Gaminimo laikas: 45min. Porcijoje: apie 340 kcal (4 porcijos)
500g didelių vamzdelio formos makaronų,
500g pievagrybių,
750g pomidorų padažo,
250g tarkuoto fermentinio sūrio.
1. Ištepame sviestu kepimo formą. Dideliame puode išverdame makaronus, vandenį nupilame, tačiau makaronų šaltu vandeniu neperliejame.
2. Keptuvėje įkaitintame svieste apkepiname smulkiai supjaustytus grybus, nuolat maišydami.
3. Į kepimo formą sudedame pusę makaronų, ant viršaus uždedame pusę pomidorų padažo, pusę grybų ir užberiame pusę sūrio. Sluoksniuojame dar kartą, paskutinis sluoksnis - sūrio.
4. Kepame neuždengę 180˚ C karštumo orkaitėje 25 minutes.
Drauges pastabos: mirksiukas.gif Pakepinau šoninę, svogūnus, pievagrybius, supyliau i išvirtus makaronus, tada dar grietinės ir į orkaitę. Pakepiau 20 min, tada užbarsčiau sūrio. Niam niam niam buvo:)

Karambola
QUOTE(aifa @ 2005 09 16, 10:45)
hmmm maniškiai lik šiol "lepinasi" majoneze marinuotais. Laukiu receptėlio tų "gurmaniškų" su soja ir medum.  4u.gif
*

Sparnelių receptas
Reikės:
1 kg vistienos sparneliu (geriausiai tinka sparneliai, bet galima gaminti ir kitas vistos kuno dalis:)
3-4 susmulkintos skilteles cesnako (galite deti daugiau arba maziau, kaip patinka)
1,5 cm smulkiai supjaustyto imbiero saknies (milteliai irgi tiktu, bet skonis tikrai ne tas)
1/3 puodelio (maniskis 200 ml) tamsaus soju padazo
2/3 puodelio sauso vyno
2 saukstai medaus
2 saukstai aliejaus kepimui

Sparnelius supjaustyti i tris dalis, galiukus pasidedu i saldikli sultiniui virti. Gilioje keptuveje ikaitinam 2 saukstus aliejaus, sudedam sparnelius ir apkepam 3-4 min ant stiprios ugnies, kad pakestu spalva, gali siek tiek paskrusti, tada sudedam smulkinta cesnaka ir imbiera, pakepam dar 2-3 min, supilam soja, vyna, sudedam medu, traskinam 30 min ant silpnos ugnies uzdengus. Tada nuimam dangti ir ant stiprios ugnies isgarinam skysti, kad padazas pasidarytu tirstas. Tik reikia nuotat maistyi, nes labai lengvai pridega.
Valgom su ryziais. Ryzius mes verdam be druskos, o prie ju pasidarom tokio soju padaziuko su cesnaku. Isspaudiam kokis 4-5 skilteles cesnako ir padazinej uzpilam soju padazu. Tokiu padazu apslakstom ryzius. Skanaus!

QUOTE(Rimukas @ 2005 09 16, 10:45)
Kazkaip ziurejau tik Mindaugo ir Pasilu maxsimose ir Savanoriu Rimi, ziurejau saldytos zuvies skyriuse...  cry.gif
*

Taigi čia ne šaldyta, čia šviežia mirksiukas.gif Nors šiose maximose žuvies skyriai mažiukai, gali ir nebūt. Karoliniškių Maximoj irgi neteko tų rinkinių matyt, tik karpių rinkiniai, o lašišų schmoll.gif
Karambola
QUOTE(Rimukas @ 2005 09 16, 10:52)
Drauges pastabos:  mirksiukas.gif  Pakepinau šoninę, svogūnus, pievagrybius, supyliau i išvirtus makaronus, tada dar grietinės ir į orkaitę. Pakepiau 20 min, tada užbarsčiau sūrio. Niam niam niam buvo:)
*

mirksiukas.gif thumbup.gif
Saga
Bandziau as blauzdeles gaminti su soja ir medumi, man thumbup.gif thumbup.gif ... o vyrui sake skanu, taciau kita karta marinuoti majoneze, prieskoniuose ir daug cesnako deti sad.gif ...... nesutapo musu skoniai, siandien gal blauzdeliu nusipirksiu bus rytdienai pietus seimai.... idomu tie cesnakai.... reikes pabandyti ir bulviu gal idesiu kepdama, vis kitoniskai mirksiukas.gif .... norejau daryto grybu blynelius, bet vyras sake jau atsibodo jam..... ko gero tikrai per daznai darau, reikes pertrauka ilgesne padaryti, bet man taip skanu, o dar ir pigu... ax.gif ax.gif
Elena
Taip, savaitgalis... g.gif
Mes vieną savaitgalio dieną pietaujam mieste.Tai jau reiks tik vakarienės, ir pusryčių.Pusryčiams šeštadieniais pas mane omletas arba karšti sumuštiniai, o sekmadienį košė, kokia nusprendžia balsavimas. O pietums šį savaitgalį bus grybų sriuba ir vištiena su cukinijomis.
Vištienai paruošti imu krutinelę, užmarinuoju su visokiais prieskoniais ir palieku valandai kokiai.Tada imu daug morkų ( nes mėgstu labai) pjaustau rutuliukais, apkepinu.Į apkepintas morkas dedu svogūnų, dar pakepinu.Sudedu ant viršaus vištieną, uždengiu ir kepu. Cukinijas nulupu, pjaustau griežinėliais, pabarstau druskos, pipirų ir sudedu ant vištienos. Nuo cukinijų atsiranda skysčio ir viskas labai gražiai troškinasi.Pabarstau daug žalumynų, galima sojos įpilti.Kas mėgsta galima dėti pomidorus arba pomidorų padažą.
Karambola
QUOTE(Saga @ 2005 09 16, 11:11)
norejau daryto grybu blynelius, bet vyras sake jau atsibodo jam..... ko gero tikrai per daznai darau, reikes pertrauka ilgesne padaryti, bet man taip skanu, o dar ir pigu...  ax.gif  ax.gif
*

Saga, tai prisipažink, prašau, kaip tuos blynelius kepi 4u.gif

Elena, viliojančiai ta vištiena skamba... wub.gif O prie jos dar žuvienę ir čiki piki pietūs ax.gif

O nelepinat savaitgalį šeimos kepiniais ar kitais saldumynais?
Saga
QUOTE(Karambola @ 2005 09 16, 12:27)
Saga, tai prisipažink, prašau, kaip tuos blynelius kepi 4u.gif

*

Na jeigu savu grybu turi tai apverdi, jeigu sudyti tai nuplauni...... mes siemet neturime grybu atsargu tai perku pievagrybius turguje. Nes ten rusis prastesne ju ir kaina daug mazesne. Kilogramas kainuoja tiktai 3,50 Lt... tai va, nusiperku 1,5 kg..... apverdu (na kokias 4-5 min po uzvirimo)... sumalu su mesmale, pridedu kepintu svogunu (pora galvuciu sukepinu).. i mase dedu 3 kiausinius, pora kupinu saukstu krakmolo, prieskoniu ir kepu kaip blynus i keptuve dedama su saukstu...... padarau balta padaza, bulviu kose..... su pomidoru ar agurku nuostabus skonis gaunasi.....

p.s. neissigaskit tiktai kad tas 1,5 kg bus labai daug, jie apverda, susimala nebuna tiek daug wink.gif ..... tiesa, porai dienu uztenka mirksiukas.gif
Karambola
Saga, aš panašius daržovių blynelius kepu. Mano šeima juos dievina. wub.gif
Sumalu mėsmale morkų, bulvių, svogūną (esu bandžius dėt ir mėsos, tinka biggrin.gif , pvz. vištienos krūtinėlė arba bet kox faršas). Įmušu kiaušinius, pridedu porą šaukštų krakmolo. Iškepu blynelius, sudedu į puodą ir patroškinu su grietinele arba grietine. Jei turiu, ant viršaus sumetu dar brokolio arba kalafioro.
Rimukas
Nu labai skaniai skamba tie grybu kotletai. Mano mama ir daro (tik nezinau kaip, reiks kada paklausti), tai apsiedimas. Bet kazkaip megstu daryti valgyti, kad visiems tiktu tas patiekalas, o mano maziausias dar grybu negali valgyti... cry.gif

Nors aisku galima kokios koses greit pravirti... thumbup.gif
Karambola
Rimukai, o mažiausiems peivagrybių irgi negalima?
Rimukas
QUOTE(Karambola @ 2005 09 16, 12:22)
Rimukai, o mažiausiems peivagrybių irgi negalima?
*

nu tipo iki triju metu vaikai neturi fermentu, virskinanciu grybus... blink.gif
Pievagrybiai vistiek grybai g.gif
Amalia
QUOTE(Karambola @ 2005 09 16, 11:58)
Saga, aš panašius daržovių blynelius kepu. Mano šeima juos dievina. wub.gif
Sumalu mėsmale morkų, bulvių, svogūną (esu bandžius dėt ir mėsos, tinka biggrin.gif , pvz. vištienos krūtinėlė arba bet kox faršas). Įmušu kiaušinius, pridedu porą šaukštų krakmolo. Iškepu blynelius, sudedu į puodą ir patroškinu su grietinele arba grietine. Jei turiu, ant viršaus sumetu dar brokolio arba kalafioro.
*

Sakyk, o Tu darzoves zalias ar virtas mali? Nes as zalias tai tarkuoju...Jus tokios darbstuoles, o as arbuza troskinsiu, jei vyras nupirkes parves , o jei ne - plova virsiu.
linaj
o gal kuri mesteltu gera minti ka is vistos krutineles gero padaryt ax.gif
as ja isviriau ir daugiau nieko gero nesumisliju, apart supjaustyt juostelem ir su ryziais patiekt blush2.gif
Elena
Vaikystėje mama kepdavo tokius blynus kaip Saga, tik iš voveruškų.Niam niam kaip skanu rolleyes.gif
Karambola
QUOTE(Amalia @ 2005 09 16, 12:49)
Sakyk, o Tu darzoves zalias ar virtas mali? Nes as zalias tai tarkuoju...Jus tokios darbstuoles, o as arbuza troskinsiu, jei vyras nupirkes parves , o jei ne - plova virsiu.
*

Žalias malu. Su tarka galiu tik sūrį ir virtus kiaušinius tarkuot, kitaip visus pirštus pasitarkuoju, net su burokine.

Amalia, o receptėliai arbūzo ir plovo? 4u.gif
linaj
QUOTE(Amalia @ 2005 09 16, 13:49)
*

arbuza? blink.gif nagi nagi pasidalink savo receptuku su tuo arbuzu g.gif
Karambola
QUOTE(linaj @ 2005 09 16, 12:50)
as ja isviriau ir daugiau nieko gero nesumisliju, apart supjaustyt juostelem ir su ryziais patiekt  blush2.gif
*

Pats papraščiausias: supjaustyt juostėlėm ar kubeliais, apvoliot krakmolu arba miltais ir pakept. Atskirai pakepint daržoves (šaldytas arba šviežias - morkas, paprikas, agurkus, kinietišką kopūstą). Tada sudėt vištieną ir užpilt pirktiniu padažu, arba naminiu pagal savo skonį, pvz. pomidorų pasta (padažas, citrina, cukrus, sojos padažas). Čia galima įvairiausių variacijų prigalvot.
linaj
thumbup.gif reikes ismeginti
Rimukas
QUOTE(Amalia @ 2005 09 16, 12:49)
*

Tai laukiam arbuzo receptuko 4u.gif
rosa
QUOTE(linaj @ 2005 09 16, 13:50)
*

Per Gustavo enciklopediją girdėjau tokį receptą - žalią vištos krūtinėlę supjaustyt juostelėm, mušt kiaušinį, bert prieskonių, daug česnako ir truputį krakmolo bei majonezo. Viską įkišt į šaldytuvą ir palikt kokiai valandai. Paskui kept blynelius. Bandžiau, visai skanu, tik reikia nepadaugint krakmolo.
Amalia
QUOTE(Rimukas @ 2005 09 16, 15:06)
Tai laukiam arbuzo receptuko  4u.gif
*

Kuo paprasciausiai - supiaustau kubeliais, paverdu, nupilu vandeni, kiek padaziuko ( miltai+sviestas+grietinele), muskatu uzbarstau - gero apetito! As tai savaitgaliais nepersidirbu, nes visa savaite kiekvienam atskirai virti priversta.Siaip padaza su pienu darau, bet kai cia nieko kito nededu, tai kiek sociau.
Kartais apkepa darau - lygiai taip pat arbuza apverdu, bulves su lupenom isvirusi riekem supiaustau, na ir susluoksniuoju, tuo paciu padazu+kiausinis iplaktas uzpilu.Galima norint farso ar kumpio kubeliu isluoksniuot - fantazijai laisve.
Asta
QUOTE(Amalia @ 2005 09 17, 10:51)
Kuo paprasciausiai - supiaustau kubeliais, paverdu, nupilu vandeni, kiek padaziuko ( miltai+sviestas+grietinele), muskatu uzbarstau - gero apetito! As tai savaitgaliais nepersidirbu, nes visa savaite kiekvienam atskirai virti priversta.Siaip padaza su pienu darau, bet kai cia nieko kito nededu, tai kiek sociau.
Kartais apkepa darau - lygiai taip pat arbuza apverdu, bulves su lupenom isvirusi riekem supiaustau, na ir susluoksniuoju, tuo paciu padazu+kiausinis iplaktas uzpilu.Galima norint farso ar kumpio kubeliu isluoksniuot - fantazijai laisve.
*

g.gif o čia koks arbūzas? kaip cukinija ar moliūgas, ar kaip? blush2.gif
Nome
QUOTE(Asta @ 2005 09 17, 17:24)
g.gif  o čia koks arbūzas? kaip cukinija ar moliūgas, ar kaip?  blush2.gif
*

Nu man irgi kazkaip nesitiki, kad cia tas "tradicinis" arbuzas su raudonu minkstimu ir seklomis blink.gif
Amalia
QUOTE(Nome @ 2005 09 17, 17:28)
Nu man irgi kazkaip nesitiki, kad cia tas "tradicinis" arbuzas su raudonu minkstimu ir seklomis  blink.gif
*

Prabocykit, mergaites, man su lietuviskais terminais truputi cry.gif , jus tikriausiai ta padara moliugu vadinat, man tai viskas arbuzas - ar baltas, ar raudonas. As turejau galvoj ta su geltona mesa, kur amerikonai skyles ispiauste zvake istato per Visus Sventus. Zadu pasitaisyti. zodyna pavartyti.
aifa
QUOTE(Karambola @ 2005 09 16, 10:55)
Sparnelių receptas
Reikės:
1 kg vistienos sparneliu (geriausiai tinka sparneliai, bet galima gaminti ir kitas vistos kuno dalis:)
3-4 susmulkintos skilteles cesnako (galite deti daugiau arba maziau, kaip patinka)
1,5 cm smulkiai supjaustyto imbiero saknies (milteliai irgi tiktu, bet skonis tikrai ne tas)
1/3 puodelio (maniskis 200 ml) tamsaus soju padazo
2/3 puodelio sauso vyno
2 saukstai medaus
2 saukstai aliejaus kepimui

Sparnelius supjaustyti i tris dalis, galiukus pasidedu i saldikli sultiniui virti. Gilioje keptuveje ikaitinam 2 saukstus aliejaus, sudedam sparnelius ir apkepam 3-4 min ant stiprios ugnies, kad pakestu spalva, gali siek tiek paskrusti, tada sudedam smulkinta cesnaka ir imbiera, pakepam dar 2-3 min, supilam soja, vyna, sudedam medu, traskinam 30 min ant silpnos ugnies uzdengus. Tada nuimam dangti ir ant stiprios ugnies isgarinam skysti, kad padazas pasidarytu tirstas. Tik reikia nuotat maistyi, nes labai lengvai pridega.
Valgom su ryziais. Ryzius mes verdam be druskos, o prie ju pasidarom tokio soju padaziuko su cesnaku. Isspaudiam kokis 4-5 skilteles cesnako ir padazinej uzpilam soju padazu. Tokiu padazu apslakstom ryzius. Skanaus!
*

Išbandžiau su labai jau didele improvizacija (nu taip jau gavosi blush2.gif ). Bet nenuvylė nei manęs, nei šeimynos. Bet galvoju, gal visgi reiktų pabandyti orginalų variantą. Kilo tokie klausimai - koks sojos padažas. Aš jų turiu dviejų rūšių - saldų ir sūrų. Kurį reiktų naudoti? O gal dar būna koks nors?
Ir dar kilo toks klausimas - pas mane ant to padažiuko viršaus šiek tiek riebaliukų buvo. Ko gero vištos sparneliai buvo rieboki. Ar jums taip būna ir ar ką nors darote dėl to? Gal kokių kūdų sparnelių ieškoti reikia?
Karambola
Na, neesu a šio reikalo didelė profesionalė 4u.gif . Žinau šviesų ir tamsų sojos padažą. Šitam patiekale naudoju tamsų. O iš sparnelių šiek tiek ir man riebaliukų išsisunkia. Manau, iš kalakuto sparnelių jų būtų dar daugiau biggrin.gif
aifa
QUOTE(Karambola @ 2005 09 20, 15:32)
Na, neesu a šio reikalo didelė profesionalė 4u.gif . Žinau šviesų ir tamsų sojos padažą. Šitam patiekale naudoju tamsų. O iš sparnelių šiek tiek ir man riebaliukų išsisunkia. Manau, iš kalakuto sparnelių jų būtų dar daugiau biggrin.gif
*

Na, aš išbandžiau tamsų sūrų. Pandysiu tamsų saldų kitą kartą. Kai dariau su sūriu gavosi toks įdomus skonis. Nu visai nieko, bet aš matai ne vyną dėjau, o saldokas obuolių sultis smile.gif
Jei prisiruošiu išbandyti su saldžiu sojos padažu ir sausu vynu, parašysiu palyginimą. Pagal komponentus aš taip manau, kad reiktų tikėtis saldžiarūgščio padažo.
Karambola
QUOTE(aifa @ 2005 09 20, 16:33)
Na, aš išbandžiau tamsų sūrų. Pandysiu tamsų saldų kitą kartą. Kai dariau su sūriu gavosi toks įdomus skonis. Nu visai nieko, bet aš matai ne vyną dėjau, o saldokas obuolių sultis  smile.gif 
Jei prisiruošiu išbandyti su saldžiu sojos padažu ir sausu vynu, parašysiu palyginimą. Pagal komponentus aš taip manau, kad reiktų tikėtis saldžiarūgščio padažo.
*

schmoll.gif Padažas saldus, ne saldžiarūgštis. Aifa, pamėgink tokį derinį (tamsi soja, baltas sausas vynas), manu nenusivilsi 4u.gif Mes dažnai šį patiekalą gaminam, ypač kai turim svečių. Visi laaaaaabai giria blush2.gif
aifa
QUOTE(Karambola @ 2005 09 21, 13:09)
schmoll.gif Padažas saldus, ne saldžiarūgštis. Aifa, pamėgink tokį derinį (tamsi soja, baltas sausas vynas), manu nenusivilsi 4u.gif Mes dažnai šį patiekalą gaminam, ypač kai turim svečių. Visi laaaaaabai giria blush2.gif
*

Išbandžiau su tamsiu sojos padažu ir baltu sausu vynu. Skanu, bet galima ir su sultimis daryti. Skirtumas skonio nėra labai didelis. Ir net sunku pasakyti, kaip skaniau. Vyras tai sakė niuansų tokių nejaučia smile.gif Vaikams labiau patiko su sultimis, o man abu atvejai savotiškai skanūs. Galite ramiai naudoti obuolių sultis, jei vyno po ranka neturite - patiekalo tikrai nesugadinsite smile.gif
Rimukas
Labas panos 4u.gif

Tai ka savaitgali valgyt darom??? gathering.gif
Karambola
Labas 4u.gif

Mes į sodybą pas močiutę lekiam ax.gif Nieko negaminsim biggrin.gif

Galiu pasidalinti šios savaitės kulinariniais "atradimais" 4u.gif

Šią savaitę nusisekė porą troškinių pagamint.
Nr. 1. Pakepinau naminį faršą, tada žiedais pjaustytus vodiūnus:), burokine tarka tarkuotas morkas, pabaigaoje sudėjau smulkintus pomidorus ir papriką. Dar kelias minutes pakepiau ant stiprios ugnies, tada įpyliau vandens, šlakelį natūralaus pomidorų padažo, porą kubelių sultinio ir troškinau pusvalandį.
Nr. 2. Apkepiau ant stiprios ugnies gabaliukais supjaustytą vištienos file, išėmiau iš keptuvės. Tada apkepiau žiedais pjaustytus svogūnus, burokine tarka tarkuotas morkas, kubeliais pjaustytą cukiniją ir brokolius. Kelias minutes pakepiau, sudėjau mėsą, įlypiau vandens ir porą kubelių sultinio. Patroškinau apie 20 min.
Niam niam niam:)

Be to, buvom svečiuose "krevečių vakarienę" valgyt.

Salotos:
Indelis krevečių sūrimi, pora kubeliais supjaustytų avokadų, griežinėliais supjaustytos juodosios alyvuogės, krapai, susmulkintas česnakas. Užpilui: per pusę Helmans majonezas ir natūralus jogurtas. Patiekti ant salotų lapų.

Ir "a la semkės":
Negliaudytas krevetes išvirk (5-7 min) su šlakeliu balto vyno, pridėjus krapų. Nusipirk balto vyno. Tada uodegėles traukai, vyneliu užsigeri... Puiki romantiška vakarienė žvakių šviesoje tongue.gif
Rimukas
Sedziu pietu nevalgius, tai kaip suniui net seiles tysta biggrin.gif
Kozete
QUOTE(Karambola @ 2005 09 16, 10:55)
*

Kur Jūs perkate maltą imbierą? Niekur nerandu. Žalią randu - malto ne. Žinau, kad prie prieskonių, bet nei IKI, nei Maximoje nerandu. verysad.gif
Karambola
Maximoje tikrai turėtum rasti 4u.gif Raudoni popieriniai pakeliai, berods, Saldvos ax.gif Bet aš visada renkuosi šviežią, man skaniau. malto turiu tik kraštutiniam atvejui.
Saga
merginos, kuo stebinsite seimyna si savaitgali, trys dienos svenciu...... ka galvojate, ar dar anksti? ax.gif
Karambola
Mamos ir ne tik, prašom pasidalinkit mintimis 4u.gif
arden
mes važiuojam į kaimą, o ten skerstuvės nusimato, tai ir nesuku sau galvos dėl šio savaitpabaigio tongue.gif
Anecka
O aš savo būsimam vyrui paruošiau labai skanu apkepą su grybais.

Apkepas
kisule
QUOTE(Anecka @ 2005 11 09, 11:00)
O aš savo būsimam vyrui paruošiau labai skanu apkepą su grybais.
Apkepas
*

tai gal receptuką duosi ax.gif mirksiukas.gif
Rimukas
Aha, nes tik nuotrauka as radau.... cry.gif
erika9
QUOTE(Kozete @ 2005 10 26, 12:10)
Kur Jūs perkate maltą imbierą? Niekur nerandu. Žalią randu - malto ne. Žinau, kad prie prieskonių, bet nei IKI, nei Maximoje nerandu.  verysad.gif
*

Tikrai būna didesnėse parduotuvėse smile.gif Ieškok iš Santa Marijos serijos
Indukė
tuoj eisim valgyt lazanija bigsmile.gif thumbup.gif
Nerytė
Vakar dariau tokį troškinį:

išmarinuotą ir gabalėliais supjaustytą vištos krūtinėlę pakepiau, sudėjau pusžiedžiais supjaustytą svogūną, papriką (raudoną ir geltoną), pievagrybius, baigiant kepti sudėjau konservuotus kukurūzus, ananasus, šaldytus žirnelius ir prieskonius ir viską užpyliau su grietinėle. Valgėm su ryžiais. Buvo skanu essen.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.