Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Auginam plaukus
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Plaukų priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
puffy_
auginu plaukucius ir as dabar, noriu naturaliu ir sveiku ax.gif jau metus nedazau, tik xna ir basma patamsinu likusius is anksciau dazytus plaukus, palyginu spalva rolleyes.gif neseniai matavau, kad lygiai per metus laiko man paaugo apie 16 cm. tai manau, kad rezultatas neblogas + galiuku pakirpimai rolleyes.gif naudoju varnalesu, semenu, jojobos, migdolu aliejus pries plovima ir semidilino bei henna plus aliejukus po plovimo, dar ampoles su placenta ir visokiu nuoviru zoleliu skalavimai....plaukuciai tikrai atsigauna thumbup.gif gyvenime nebedazysiu jokia chemija schmoll.gif gal zinok, kiek per menesi paauga plaukuciai? girdejau , kad apie 1 cm....bet cia turbut kaip kam rolleyes.gif kokius dar aliejukus ar priemones naudojat augimui paspartinti ? 4u.gif
Miaška
QUOTE(jadzka @ 2006 02 11, 14:45)
Aš kas pora mėn, padailinu formą. Dabar kaip tik reiktų tai padaryt. Gal kas galit rekomenduot kokią kirpėją Šiaurės Miestely?
*

Jadzka, tai nebūtų Šiaurės miestelis, o arčiau Kalvarijų turgaus, bet pasiūlysiu: mano ir dukryčių superinė kirpėja Eglė, tel. 2751804, grožio salone Kalvarijų 77 - naujas toks pastatas prie sankryžos, kur yra bistro ir dar kelios įstaigos.
jadzka
QUOTE(Miaška @ 2006 02 11, 22:21)
Jadzka, tai nebūtų Šiaurės miestelis, o arčiau Kalvarijų turgaus, bet pasiūlysiu: mano ir dukryčių superinė kirpėja Eglė, tel. 2751804, grožio salone Kalvarijų 77 - naujas toks pastatas prie sankryžos, kur yra bistro ir dar kelios įstaigos.
*

Žinau šitą pastatą biggrin.gif
O kaip pas ją kainekės? Kad nereiktų kokio 100 Lt. už kirpčiukų pakirpimą suplot blush2.gif
Miaška
QUOTE(jadzka @ 2006 02 12, 02:17)
Žinau šitą pastatą biggrin.gif
O kaip pas ją kainekės? Kad nereiktų kokio 100 Lt. už kirpčiukų pakirpimą suplot  blush2.gif
*

Oi ne! lotuliukas.gif Daugiausia esu mokėjusi 25 Lt. Kolegė kirposi, tai mokėjo 30 Lt, gal jos plaukų daugiau, ar kirpimas koks mandresnis, nežinau. g.gif O dukras apkerpa už 20 Lt.
Aš visada atėjusi pasakau, ko iš kirpimo noriu, tada taip ir padaro. Plaukai mano pobjauriai, banguoti, verpetuoti, ne visos gražiai sutvarkydavo, o Eglė - visada rezultatas būna toks, kokio noriu thumbup.gif
jadzka
QUOTE(Miaška @ 2006 02 12, 12:26)
Oi ne! lotuliukas.gif  Daugiausia esu mokėjusi 25 Lt. Kolegė kirposi, tai mokėjo 30 Lt, gal jos plaukų daugiau, ar kirpimas koks mandresnis, nežinau. g.gif  O dukras apkerpa už 20 Lt.
Aš visada atėjusi pasakau, ko iš kirpimo noriu, tada taip ir padaro. Plaukai mano pobjauriai, banguoti, verpetuoti, ne visos gražiai sutvarkydavo, o Eglė - visada rezultatas būna toks, kokio noriu thumbup.gif
*

TAi tikrai reiks nueiti biggrin.gif
O klausimukas - kokio ji amžiaus? Nes turiu jau tokį prietarą....
Azazella
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 01 24, 13:49)
o man zinokit tas varnalesu aliejus nieko gero  schmoll.gif  bet kas vienam netinka, kitam gali labai tikti  smile.gif  man labai patinka vo5 karstas aliejus plaukams, pasildai truputi ir palaikai minute laiko, o plaukai tokie svelnuciai ir parasyta, kad jo efektas jauciamas 4 plovimus..nu man bent jau jis tiko ir patiko  biggrin.gif tokiu budu atgaivinti gali pazeistus plaukus, bet kad augima skatina tai neaisku  rolleyes.gif
*

Ir man sis aliejus labai patiko biggrin.gif
Miaška
QUOTE(jadzka @ 2006 02 12, 11:33)
*

Amžiaus tai nežinau... Atrodo lyg iki 30-ties būtų... g.gif Na, maximum - trisdešimties, bet čia tik pagal atrodymą.
Vienžo, ne senutė, bet ir ne piemenka biggrin.gif
Quba
QUOTE(jadzka @ 2006 02 12, 11:33)
*

Vot čia, tai man įdomu... kas per prietaras? bigsmile.gif
jadzka
QUOTE(Quba @ 2006 02 22, 18:08)
Vot čia, tai man įdomu... kas per prietaras?    bigsmile.gif
*

Tiesiog, kažkada mane kirpo jauniklė - tai bisiškas pravalas buvo. Išgrąskė plaukus, ir dar sėdėt turėjau daugiau nei valandą doh.gif:
Ir kelis kartus kirpo moteriškės virš 40. Tai irgi kai nukirpdabo kaip normalu būtų prieš 20 metų. Jos tiesiog nesugeba šiuolaikiškai kirpt.

Labiausiai patinka kokių 28 - 35 metų kirpėjos. aišku, +/- keli metai dar nieko biggrin.gif
Quba
QUOTE(jadzka @ 2006 02 22, 17:13)
Labiausiai patinka kokių 28 - 35 metų kirpėjos. aišku, +/- keli metai dar nieko biggrin.gif
*

Jo... nėr geriau už aukso vidurį thumbup.gif ... bet mislijau, kad ką gudresnio žinai biggrin.gif
jadzka
QUOTE(Quba @ 2006 02 22, 19:16)
Jo... nėr geriau už aukso vidurį  thumbup.gif  ... bet mislijau, kad ką gudresnio žinai  biggrin.gif
*

Taij kad patirtis byloja.... nes rimtai, kiek kirpo arba jauniklė arba vyresnė - tai pravalas buvo doh.gif:
Quba
QUOTE(jadzka @ 2006 02 22, 18:37)
Taij kad patirtis byloja.... nes rimtai, kiek kirpo arba jauniklė arba vyresnė - tai pravalas buvo doh.gif:
*

Tep... ir dar sakoma, jog kirptis reikia tik pas malonias, nuosirdžias, gerai nusiteikusias... nes "vėdmos" , kirpdamos, neva, užneša nesėkmę topsecret.gif
biggrin.gif
^^liutuke
QUOTE(Inga73 @ 2006 02 21, 10:46)
Ir man sis aliejus labai patiko biggrin.gif
*

man irgi, reikes vel nusipirkt, nors naudoju ir varnalesu aliejuka, bet poveikio nejauciu, gal per didelio tikiuosi lotuliukas.gif
Miaška
QUOTE(Quba @ 2006 02 22, 19:08)
Tep... ir dar sakoma, jog kirptis reikia tik pas malonias, nuosirdžias, gerai nusiteikusias... nes "vėdmos" , kirpdamos, neva, užneša nesėkmę    topsecret.gif
biggrin.gif
*

Ir dar nesikirpčiau pas ligonę - na, tuo metu negaluojančią. Mano vyrą vestuvių išvakarėse kai kirpo, tai dejavo ir už šono stvarstėsi, kažkas jai ten skaudėjo. Matytumėt, kaip smilkinius iškandžiojo - siaubazzz kažkoks, o dar tokią dieną... doh.gif O aš kartą laukdama eilėje stebėjau kaip kirpėja dirbo ir guodėsi klientei, kad jai labai aukšta temperatūra, tai ant tos klientės galvos kažkokį paukščių gripą ir suraizgė, baisiai apkirpo.
Fannya
Grisiu prie pagrindines temos smile.gif Plaukams auginti naudoju skatinanti plauku augima (ir stabdanti slinikima) seruma. Plaukai tikrai auga kaip pasiute - net keista - ziurineju pernai metu nuotraukas, ir matau, ant kiek paaugo blink.gif
O ir kirpeja labai isgyre plaukus - sake, kaip sviesinti atrodo puikiai, nei issauseje, nei skilineja, nei sakojasi - sako beveik nematau reikalo pakirpt net galiukus smile.gif Pirma kart isgirdau toki savo plauku ivertinima, tai pusdieni skraidziau padebesiuose smile.gif
RamuneM
QUOTE(Kachiukai @ 2006 02 24, 04:04)
Grisiu prie pagrindines temos smile.gif Plaukams auginti naudoju skatinanti plauku augima (ir stabdanti slinikima) seruma.

Gal gali tiksliau parašyti kaip vadinasi, kur pirkai, kiek kainavo. Būtų didelis dėkui.
Erina
QUOTE(Kachiukai @ 2006 02 24, 03:04)
Plaukams auginti naudoju skatinanti plauku augima (ir stabdanti slinikima) seruma. Plaukai tikrai auga kaip pasiute -

Greit rašyk kas čia per stebuklas, kur pirkai, kiek mokėjai ir t.t ax.gif

Šiandien JI žurnale radau tokią reklamikę: золотой шолк augalinė plaukų augimą skatinanti priemonė (kaina apie 8 lt). Gal esat išbandžiusios?
jadzka
QUOTE(Erina @ 2006 02 24, 10:56)
Greit rašyk kas čia per stebuklas, kur pirkai, kiek mokėjai ir t.t  ax.gif

Šiandien JI žurnale radau tokią reklamikę: золотой шолк augalinė plaukų augimą skatinanti priemonė (kaina apie 8 lt). Gal esat išbandžiusios?
*

Aš irgi atsiverčiau šitą žurnalą... Šiaip tai iš Zolotoj šolk esu naudojusi šampūną, balzamą ir kaukę. Man tikrai patiko thumbup.gif: plaukučiai atsigavo, tik bėda - kvapas toks keistokas tų priemonių... Rozmarinas žiauriai jautėsi, bet plaukai kaip po prof. priemonių.
Reiks pabandyti ir šią priemonę..
Žm❤nytė
sveikos, mergaites, cia itariu shneka apie tas priemone kur sarmoj ar euro vaistinej galima gaut - tokie tamsiai melyni buteliukai - kaina apie 17 litu uz sampuna, ir balzamas panashiai, ir dar serumas yra.
esu bandzius - tikrai padeda

Papildyta:
beja, kvepia tikrai skaniai
Azazella
QUOTE(M.Jolanciukas @ 2006 01 26, 13:21)
na kadangi varnalėšų aliejus skirtas nuo slinkimo bei plaukų šaknų stiprinimui, tai ir tepiau juo tik šaknis, na kokius 5cm, nes mano plaukai yra ilgi, tai reikėtų tada nemažai aliejaus, kad pakaktų visus plaukus sutepti smile.gif
aišku reikia nemažai kantrybės ir laiko su tais tepliojimais, nes norėdama greitesnio rezultato, tepdavai šaknis kas antrą plovimą, tada uždėdavau tokią dušo kepuraitę, tačiau tiktų ir papraščiausias polit. maišelis, tada galvą apvyniodavau rankšluoščiu, ir taip valandėlę,o jei turėdavau laiko, tai ir ilgiau  mirksiukas.gif
dažniausiai tepliodavausi vakarais,nes ryte nelabai išeitų prieš darbą tiek laiko skirti , ir šiaip vakare plaukai gali išdžiūti patys, nereikia naudoti džiovintuvo, nes ankčiau plaudavau galvą tik rytais ir džiovindavau, tai plaukų galiukai pasausėdavo, o dabar tuo nesiskundžiu wink.gif
*

Bandziau nusipirkti to varnalesu aliejaus, jo niekur nera, kai kuriose vaistinese sake, kad niekada ir neturejo. schmoll.gif
Kur jo pirkti? g.gif
CrazySun
QUOTE(Inga73 @ 2006 03 01, 10:01)
Bandziau nusipirkti to varnalesu aliejaus, jo niekur nera, kai kuriose vaistinese sake, kad niekada ir neturejo. schmoll.gif
Kur jo pirkti? g.gif
*

Droge ne vienam mačiau 4u.gif
Azazella
QUOTE(CrazySun @ 2006 03 01, 09:23)
Droge ne vienam mačiau 4u.gif
*

Aciu, bandysiu pirkt smile.gif
Pūkelis
QUOTE(Inga73 @ 2006 03 01, 10:01)
Kur jo pirkti? g.gif
*

Aš vakar droge taip pat mačiau. Norėjau nusipirkti, bet įsigyjau dilgėlių ekstrakto plaukams, pabandymui:) smile.gif Žiūrėsim kas čia gausis ax.gif
braskel
QUOTE(Pūkelis @ 2006 03 01, 22:56)
Aš vakar droge taip pat mačiau. Norėjau nusipirkti, bet įsigyjau dilgėlių ekstrakto plaukams, pabandymui:) smile.gif Žiūrėsim kas čia gausis  ax.gif
*

galima placiau apie jusu pirkini 4u.gif
1111
QUOTE(Erina @ 2006 02 24, 09:56)
Greit rašyk kas čia per stebuklas, kur pirkai, kiek mokėjai ir t.t  ax.gif

*

Tai parašys kas nors kas ten per stebuklas ar ne mirksiukas.gif
Lala
QUOTE(mamusiuka @ 2006 03 03, 15:37)
Tai parašys kas nors kas ten per stebuklas ar ne mirksiukas.gif
*

As ji turiu, ten yra aliejukas, dezuteje 3 pakeliai po 15ml, reikia nauduoti viena karta i savaite pries plovima, labai patiko, plaukai liko svelnus ir minksti, kvapas malonus, man labiau patiko negu varnelisiu ax.gif
CrazySun
QUOTE(Lala @ 2006 03 03, 16:16)
As ji turiu, ten yra aliejukas, dezuteje 3 pakeliai po 15ml, reikia nauduoti viena karta i savaite pries plovima, labai patiko, plaukai liko svelnus ir minksti, kvapas malonus, man labiau patiko negu varnelisiu  ax.gif
*

kažkaip gal praleidau, bet...kas čia per priemonė? blush2.gif
kokia firma?kur įsigyti?kaina? blush2.gif
labai jau patiko tavo atisliepimai... bigsmile.gif
Lala
QUOTE(CrazySun @ 2006 03 04, 15:46)
kažkaip gal praleidau, bet...kas čia per priemonė? blush2.gif
kokia firma?kur įsigyti?kaina?  blush2.gif
labai jau patiko tavo atisliepimai... bigsmile.gif
*

Eurokose, Zolotoj Solk, kaina ~8lt ax.gif
CrazySun
QUOTE(Lala @ 2006 03 04, 15:49)
Eurokose, Zolotoj Solk, kaina ~8lt  ax.gif
*

ačius... 4u.gif blush2.gif
ESLAUDA
QUOTE(Kachiukai @ 2006 02 24, 02:04)
Grisiu prie pagrindines temos smile.gif Plaukams auginti naudoju skatinanti plauku augima (ir stabdanti slinikima) seruma. Plaukai tikrai auga kaip pasiute - net keista - ziurineju pernai metu nuotraukas, ir matau, ant kiek paaugo blink.gif
O ir kirpeja labai isgyre plaukus - sake, kaip sviesinti atrodo puikiai, nei issauseje, nei skilineja, nei sakojasi - sako beveik nematau reikalo pakirpt net galiukus smile.gif Pirma kart isgirdau toki savo plauku ivertinima, tai pusdieni skraidziau padebesiuose smile.gif
*

Nesulaukiam atsakymo kas cia per serumas ??????? ax.gif bigsmile.gif

O man asmeniskai labai patiko VO5 aliejukas drekinantis, tikrai plaukai labai svelnuciai, sunaudojau visus tris, dabar bandysiu maitinanti bigsmile.gif
Vovere
o man tai geriausiai atsiauginti plaukus padeda sebastian produkcija - tepu aliejumi, kad plaukai neskilinetu ir purskinejuosi specialiais vitaminais 4u.gif
jadzka
Aš šiandien Kerastase aliejuką nusipirkau smile.gif
Ir visai jis man patiko smile.gif
tokie švelnųs galiukai liko pasitepus. Žiūrėsiu kaip jis toliau veiks g.gif:
Tik kaina tokia... cry.gif
braskel
QUOTE(jadzka @ 2006 03 05, 21:31)
*

na na, ir kokia ta kaina, taip skriaudzianti? (ir kiekis koks) 4u.gif blush2.gif
jadzka
QUOTE(braskel @ 2006 03 05, 22:35)
na na, ir kokia ta kaina, taip skriaudzianti? (ir kiekis koks)  4u.gif  blush2.gif
*

Kiekis 125 mll. Kaina 55 Lt.
Nors įtariu, kad ilgam užteks, tai gal ir apsimokejo...
astuxxx2000
QUOTE(jadzka @ 2006 03 05, 23:34)
*

o kur pirkai? 4u.gif tai cia pigiau gaunasi uz alfaparf ax.gif
braskel
QUOTE(jadzka @ 2006 03 05, 22:34)
*

Tai tik dziaukis, tikrai nebrangiai isejo mirksiukas.gif thumbup.gif

QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 03 05, 22:41)
o kur pirkai?  4u.gif  tai cia pigiau gaunasi uz alfaparf  ax.gif
*

man atrodo, kad alfa parf yra tik 30 ml ir kainuoja apie 50 lt g.gif
Taigi, kainos ner ko lyginti 4u.gif
jadzka
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 03 05, 23:41)
o kur pirkai?  4u.gif  tai cia pigiau gaunasi uz alfaparf  ax.gif
*

Prkau Akropoly, Burzua salone.
Victorious
QUOTE(Vovere @ 2006 03 05, 18:43)
o man tai geriausiai atsiauginti plaukus padeda sebastian produkcija - tepu aliejumi, kad plaukai neskilinetu ir purskinejuosi specialiais vitaminais  4u.gif
*

Cia ta amerikieciu produkcija, neseniai Lietuvoje atsiradusi?
Luandra
As naudoju Dzintars balzama su arbatmedzio ekstaktu, kuris stiprina saknis ir skatina plauku augima. suzinojau apie ji pries metus. Turejau tokia problema, kad nuejau pas nauja kirpeja nusikirpti ir nuo tos dienos plaukai pradejo augti labai labai retai.
Sitame forume ir butent sitoj temoj (ten viskas rusiskai, bet daug geru patarimu)
http://cmjournal_ru/cgi-bin/forum/ikonboar...=ST;f=17;t=1050
Suzinojau apie Dzintars. Plaukai auga labai greitai. Naudojau ji iki siol.As ne esu jautri kvapams, bet mano mamai jo kvapas labai nepatinka, nes sudetyje yra sogunai, pipirai, cesnakas. ir t.t.
astuxxx2000
QUOTE(Luandra @ 2006 03 13, 17:15)
As naudoju Dzintars balzama su arbatmedzio ekstaktu, kuris stiprina saknis ir skatina plauku augima. suzinojau apie ji pries metus. Turejau tokia problema, kad nuejau pas nauja kirpeja nusikirpti ir nuo tos dienos plaukai pradejo augti labai labai retai.
Sitame forume ir butent sitoj temoj (ten viskas rusiskai, bet daug geru patarimu)
http://cmjournal_ru/cgi-bin/forum/ikonboar...=ST;f=17;t=1050
Suzinojau apie Dzintars. Plaukai auga labai greitai. Naudojau ji iki siol.As ne esu jautri kvapams, bet mano mamai jo kvapas labai nepatinka, nes sudetyje yra sogunai, pipirai, cesnakas. ir t.t.
*

tai balzamas tokioj didelej bonkutej? g.gif as naudoju alieju, tai mazesnej bonkutej..o kuo jie skiriasi? g.gif kaip ta balzama tu naudoji - prasom papasakoti 4u.gif
Luandra
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 03 13, 17:18)
tai balzamas tokioj didelej bonkutej?  g.gif as naudoju alieju, tai mazesnej bonkutej..o kuo jie skiriasi?  g.gif  kaip ta balzama tu naudoji - prasom papasakoti  4u.gif
*

As aliejuka Maximoj visada matau ir galvoju nupirkti, bet visada atidedu. Ar Jis geras?
Balzama naudoti kaip ir visas tokias priemones. Uztepti ant plauku, apvinioti maisu, ant virsaus dar ko nors ir laikyti 20 min. As itrinu balzama tik i saknis. Kvapas tai stiprus, bet kai po to isplauni sampunu jo nebelieka.
astuxxx2000
QUOTE(Luandra @ 2006 03 13, 17:41)
As aliejuka Maximoj visada matau ir galvoju nupirkti, bet visada atidedu. Ar Jis geras?
Balzama naudoti kaip ir visas tokias priemones. Uztepti ant plauku, apvinioti maisu, ant virsaus dar ko nors ir laikyti 20 min. As itrinu balzama tik i saknis. Kvapas tai stiprus, bet kai po to isplauni sampunu jo nebelieka.
*

niu as ta alieju naudoju lygiai taip pat, kaip tu balzama ax.gif tai va butu idomu suzinot kuo jie skiriasi g.gif
Aislanda
QUOTE(Kachiukai @ 2006 02 24, 04:04)
*

QUOTE(ESLAUDA @ 2006 03 05, 18:37)
Nesulaukiam atsakymo kas cia per serumas ??????? ax.gif bigsmile.gif

O man asmeniskai labai patiko VO5 aliejukas drekinantis, tikrai plaukai labai svelnuciai, sunaudojau visus tris, dabar bandysiu maitinanti bigsmile.gif
*

Prasom pasidalinti kas cia per serumas? ax.gif Man ir labai idomu smile.gif
ingutera
na na ir aš to serumo pavadinimą norėčiau sužinoti blink.gif jau kaip noriu ilgų plaukų...
Fannya
QUOTE(Aislanda @ 2006 03 14, 09:27)
Prasom pasidalinti kas cia per serumas? ax.gif Man ir labai idomu  smile.gif
*

Kalbejau apie Yves Rocher anti-chute plauku seruma.
user posted image
Ka zinau ka cia daugiau apie ji pasakot, lyg ir viskas tenai parasyta ax.gif
svelni
QUOTE(jadzka @ 2006 03 05, 21:31)
*

As nusipirkau Kerastase ampuliu nuo slinkimo.viena ampule kainavo 10 Lt, jos uztenka 2 dienoms.kursas 5 ampules.Maciau paskutiniame Paneles zurnale jas reklamavo, tai 10 ampuliu kaina 138 Lt.
Jos tai thumbup.gif tos ampules, nes jau plaukai pradejo atauginet.
ingutera
QUOTE(Kachiukai @ 2006 03 15, 14:00)
Kalbejau apie Yves Rocher anti-chute plauku seruma.
user posted image
Ka zinau ka cia daugiau apie ji pasakot, lyg ir viskas tenai parasyta  ax.gif
*

Kaune turbūt jau nėra yves rocher parduotuvės, anksčiau žinau, kad buvo. Įdomu, kur jį galima būtų nusipirkt? g.gif
ESLAUDA
QUOTE(ingutera @ 2006 03 16, 22:26)
Kaune turbūt jau nėra yves rocher parduotuvės, anksčiau žinau, kad buvo. Įdomu, kur jį galima būtų nusipirkt? g.gif
*

Taigi yra bigsmile.gif Merkurijaus pirmame aukste, prie iki iejimo atskiros durys ax.gif
coliukasv
o kiek kainuoja? g.gif
ESLAUDA
QUOTE(coliukasv @ 2006 03 16, 23:23)
o kiek kainuoja? g.gif
*

nezinau, nepaziurejau g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.