Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Rankšluostis ar kitoks papuošimas su inicialais
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Vestuvės > Įvairios smulkmenos
Pages: 1, 2
Buzzy
QUOTE(wilma22 @ 2008 06 18, 11:24)
o visai grazu tokios sirdys, ir as kazka panasaus galvoju daryti, o ta balta uzuolaida, cia jau atskirai? g.gif
*

Ta uzuolaida atskirai... Kadangi ji buvo likusi nuo kazkieno vestuviu nenukabinta, mums visai tiko, tik susegiau kaip man reik ir viskas. Bet planuose buvo be tu uzuolaidu lotuliukas.gif
Siguliukasss82
As kaip tik ir galvojau ka cia tokio idomesnio, subtilesnio pakabinus... pasirido yra nuomoti graziu sirdziu thumbup.gif Ranksluotis manau tiktu kokioj nors kaimo sodyboje, o iskilmingoje saleje nelabai... Reiks paieskoti dar minciu, gal ka aptiksim dar geresnio mirksiukas.gif
loretita2
QUOTE(emiliukas5 @ 2008 06 17, 22:09)
Mes buvome issinuomave tokias sirdeles be jokiu inicialu. Atrode paprastai, lengvai, i tema..  Nuomavomes salone Pas Lidija (Vilnius).

Atsiprasau jei kam nepatiks, bet man asmeniskai tie ranksluosciai arba raudoni sirdies formos balionai is helio su rutu inicialais - kazkokia beskonybe...  schmoll.gif
*

thumbup.gif man tai grazu. O jau tuos ranksluoscius tai tikrai nekabinkit, jau galima kazka grazaus galima sugalvot.
karamele_21
stai rodausi ka mes pasidareme ant sienos mirksiukas.gif
user posted image
VelDan
QUOTE(emiliukas5 @ 2008 06 17, 22:09)
Mes buvome issinuomave tokias sirdeles be jokiu inicialu
*

QUOTE(karamele_21 @ 2009 02 15, 13:03)
stai rodausi ka mes pasidareme ant sienos  mirksiukas.gif
*

Pirmas variantas labai patiko (bet užuolaidą vis tiek nuimčiau), o antras nelabai... Na bet vis tiek geriau nei rankšluostis ar vardų raidės iš rūtų.
loretita2
QUOTE(karamele_21 @ 2009 02 15, 13:03)
stai rodausi ka mes pasidareme ant sienos  mirksiukas.gif

man grazu, nes cia daug darbo ideta, gal taip atrodo kas cia tokio, bet kai supranti kiek reikia metru kaspino ir laiko ji sugofruoti, o tai daroma su meile ir entuziazmu, GRAZU 4u.gif
ITMA
Pas mane buvo taip papuosta wink.gif

user posted image
karamele_21
aciu loretita 2 4u.gif ax.gif
Nastulia
cia pati dareisi,ar kas padare rolleyes.gif as dar galvoju,nuotaikinga gal pasidaryti,jei rasciau,ka Mazeikiu apskrity,kas paiso sarzus, tongue.gif manau atrodytu nuotaikingai,musu abieju dideli spalvingi sarzai pakabinti lotuliukas.gif kaip manot mergaites ax.gif gal kas ka rekomenduojat,ar pacios uzsiimat blush2.gif 4u.gif
maža mazgė
sarzas butu visai smagu, ir siuolaikiska smile.gif dar patiko irutes papuosimas rolleyes.gif
wit@
ax.gif Niekaip neina sugalvoti ka virs galvu padaryti juaniesiams, visa salė medine ir didlei langai visur. noretusi taip subtiliai paprastai ...
stebuklinga garbanele
as ir va mastau ka cia sugalvojus tokio grazaus ir paprasto, bet kad iejus butu wow 4u.gif
wit@
ax.gif na kalbejau su jaunaja Ji nenori kazko tradicinio.
Tema pas mus su angeliukais ... vyrauja zalia auksine ir balta spalva... bet nesinori perkrauti ir virs galvu dar angeliukus tupdyti smile.gif

nesugalvoju nesugalvoju ;(
graziausia man su gyvom gelem kaip padaro tokius bumbuliukus ir tiesiog su kaspinais pakabina.... bet velgi... nzau..
norisi kad butu kaip tu sakai WAU smile.gif
melynas dangus
Pas mus bus tokios sirdeles 4u.gif mes patys jas pasidarėm prisipirkę įvairių smulkmenų Kauno urmo bazėse smile.gif (šioj nuotraukoj jos pakabintis ant spintos renkenelių, ne ant sienos, tai nekreipktik demesio mirksiukas.gif )
Fortunata
QUOTE(saulute85 @ 2009 05 18, 09:50)
Pas mus bus tokios sirdeles  4u.gif  mes patys jas pasidarėm prisipirkę įvairių smulkmenų Kauno urmo bazėse  smile.gif  (šioj nuotraukoj jos pakabintis ant spintos renkenelių, ne ant sienos, tai nekreipktik demesio  mirksiukas.gif )
*

yra sumaniu ir kurybingu zmoniu,tikrai faina,dziaugiuos. 4u.gif
angeber
mes ant sienos kabinsime paciu daryta sirdi is rozyciu ax.gif

http://public.fotki.com/angeber/sirdis/dsc01472.html
sirdeles
QUOTE(angeber @ 2009 06 04, 20:27)
mes ant sienos kabinsime paciu daryta sirdi is rozyciu  ax.gif

*

labai grazu ir originalu thumbup.gif
ITMA
QUOTE(angeber @ 2009 06 04, 19:27)
mes ant sienos kabinsime paciu daryta sirdi is rozyciu  ax.gif

*

o kaip tu ta sirdi darei? ;)kokiu medziagu reikia?wink.gif
angeber
QUOTE(irute1984 @ 2009 06 08, 10:26)
o kaip tu ta sirdi darei? ;)kokiu medziagu reikia?wink.gif
*

Reikia krepinio popieriaus, 1-2 cm pinoplasto( vadinama juros puta,balta,lengva ax.gif ), plokstes arba kartono,na zirkliu,kliju ir kantrybes smile.gif
Pirmiausia prisidariau daug rozyciu is raudono krepinio popieriaus (idedu pvz.kaip daryti). Kai jas susukau tai dar sutvirtinau klijais kad neissileistu. Tada ant paprasto popieriaus nusipiesiau raidziu pavyzdzius ir paprasiau MB kad is putos ispjautu raides mirksiukas.gif Po to ant ju uzklijavau sidabrini krepini popieriu. Ant paprasto popieriaus pasidariau sirdies forma ir aisku vel prasiau kad MB ispjautu ja ant plokstes,bet galima naudoti ir kartona. Tada sirdi apklijavau raudonu krepiniu popieriumi ir uzklijavau raides,na ir galiausiai suklijavau rozytes. Ai dar is kitos puses,pries klijuojant rozytes, pritvirtinom raiksteli,kad butu galima pakabinti ant sienos. mirksiukas.gif

http://public.fotki.com/angeber/sirdis/253...b26b47dd9o.html
Pimkie
Nenoriu pasirodyti arogantiška (nes tikrai kiek žmonių, tiek nuomonių), bet man tai širdys, balionai, balandžiai ar angeliukai atrodo banaliai ir kičiškai, o lininis rankšluostis su rūtomis išrašytais inicialais - tinka tik super tradicinėms vestuvėms g.gif
Tai dabar svarstau, ar nieko nedaryti, ar rinktis kokį linksmą variantą (juk vakarėlis!!!), kaip pvz.:

QUOTE(Miško uoga @ 2006 05 22, 11:49)
Pas mus irgi jokių rankšluoščių nebus  biggrin.gif  Aš iš viso noriu kažkaip kitaip padaryti.. Vos ne kokį užrašą iš serijos X+X=KM  biggrin.gif  Na, kad prikolas būtų.. O visoki lininiai rankšluoščiai su rūtom ne man / ne mums  tongue.gif
*

thumbup.gif
Nastulia
mes taip at enorejom,banaliu uzrasu,ir sugalvojom,kad bus ant drobes musu su vyru,atprintinta linksma foto,didele lango dydzio thumbup.gif labai originaliai atrode,ir linksmai,visiems patiko,ir fotografassako,ooo nieko panasaus nesu mates thumbup.gif vat kaip mirksiukas.gif
amena
mes patys dareme papuosima virs jaunuju.
maniskis islankste is vielos sirdutes forma. tada ja apklijavome dvipuse lipnia juosta. ant jos uzklijavome kaspinelius ir va kaip gavosi:
http://zd.amfoto.lt/main.php?cmd=imageview...%2Fzzdd-623.jpg
tikiuosi matosi smile.gif
zyle2
Man tai ziauriai patiko va tokia ideja GELIU RAIDES VESTUVEMS laaaabai grazu, paprastu, bet subtilu smile.gif
Apola
na, gal kas nors turi nauju ir idomiu ideju, kaip daliai papuosti inicialus virs galvos? gal kas randat paveiksleliu, nes nieko idomaus nesumastau g.gif
falkona
Ranksluosciai atbuvus seniena, nebent kas daro pagal tradicijas viska.. as irdi noriu sirdeles. dar vienose vestuvese maciau balandziai buvo irgi neblogas derinukas.
leliuga
smile.gif

Gal kas tokių norit?

įdėjau kitose temose,tai jei išbars tai blush2.gif
user posted image
Rastika
gal kas turite naujų minčių
Rastika
leliuga, o kaip čia dar tas stalas papuoštas? g.gif gal dar šio stalo daugiau foto turi? ax.gif
zigri
Sveikos, gal turite ideju kaip papuosti uzuolaidas inicialais, kurios bus uz jaunuju nugaru? 4u.gif
Cristale
mano buvo tokios :
user posted image

Uploaded with ImageShack.us

user posted image

Uploaded with ImageShack.us
mafijozė
man tai visi tie puošimai virš galvų visiškai nepatinka schmoll.gif ..gal dar kėdes papuošti kokiu kitos spalvos kaspinu, tai dar suprantu... bet tie kabantys kičai virš galvų unsure.gif
*Perla*
Mes kabinome auksines spalvos ziedus.Man jie daug originaliau atrode nei butu kyboje tos sirdys,ir dar su inicialais...
user posted image
mergyte1990
is ko padaryti aukso ziedai
mergyte1990
keliame foto su dekoracijomis jauniesiems uz nagaru sventimo vietoje prie stalo tai pvz sirdys ,ziedai ir komentuojam kam sirdis geriau kam ziedai ir t.t
*Perla*
QUOTE(mergyte1990 @ 2011 09 15, 11:00)
is ko padaryti aukso ziedai
*

Viduje labai tvirtas kartonas,o apvynioti auksines spalvos popieriumi ir sutvirtinti klijais blush2.gif Is tolo nepasakytum,kad tai popierius ax.gif Grazu atspindi duoda thumbup.gif
mergyte1990
QUOTE(*Perla* @ 2011 09 15, 17:49)
Viduje labai tvirtas kartonas,o apvynioti auksines spalvos popieriumi ir sutvirtinti klijais blush2.gif Is tolo nepasakytum,kad tai popierius ax.gif Grazu atspindi duoda thumbup.gif
*

o koks ziedu dydis cm ,as dar pagalvojau is juros putos ir apvynioti auksines spalvos medziagine juostele ,audiniu parduotuvese yra.o koks tas kartonas is kur ji gauti kad tvirtas butu
*Perla*
QUOTE(mergyte1990 @ 2011 10 10, 14:52)
o koks ziedu dydis cm ,as dar pagalvojau is juros putos ir apvynioti auksines spalvos medziagine juostele ,audiniu parduotuvese yra.o koks tas kartonas is kur ji gauti kad tvirtas butu
*

Koks dydis nepasakysiu,nes reikia matuoti,o kartonas nuo tv dezes.Labai tvirta ax.gif
ritulkaaaa
Laba diena merginos. Noriu isiterpti į jūsų temą. Gal ką domintų. Darau širdis iš kaspinėlių. Kaina sutariama. 4u.gif Jeigu ką domintų turiu keleta nuotraukų. Rašykit į AZ.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.