Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Mūsų virtuvės
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
axa
QUOTE(Tadūnas @ 2009 06 16, 16:30)
Kokius cia burtinikus radote doh.gif  spintele su stalciu bloku gali kainuot vien uz furnitura 600 Lt, o spintele su durelem, jos furnitura 70Lt.
Tai cia 1.5 ar 2 kartu skirtumas. Tegul tik neburia  lotuliukas.gif
Todel ir beginiai metrai ar tiesiniai pagal juos pagrinde skaiciuojami ir kai nuo to priklauso.
*

tai kaip tada galima skaičiuoti tiesiniais metrais jei tokie kainų svyravimai g.gif
"tiesinis metras" nieko nesako. Vienas tiesinis metras stalčių kainuoja 600 lt, o vienas tiesinis metras spintelių 100 lt .
Čia tik apytikslis, grubus skaičiavimas, kuris nuo realybės gali skirtis kelis kartus . Reikia imti projektą, jo sudedamąsias dalis ir tik tada gali paskaičiuoti.
Tadūnas
QUOTE(axa @ 2009 06 16, 16:33)
tai kaip tada galima skaičiuoti tiesiniais metrais jei tokie kainų svyravimai  g.gif
"tiesinis metras" nieko nesako.  Vienas tiesinis metras stalčių kainuoja 600 lt, o vienas tiesinis metras spintelių 100 lt .
Čia tik apytikslis, grubus skaičiavimas, kuris nuo realybės gali skirtis kelis kartus . Reikia imti projektą, jo sudedamąsias dalis ir tik tada gali paskaičiuoti.
*

Tiesiniai metrai susideda is kriaukles spinteles, indaploves, orkaites spinteles, stalciu bloko, ir integrupto saldytuvo. Su pakabinamlom spintelem kur vienoje dziovykla kitoje integrutas gartraukis (arba neintegruotas).
Tai bazinis skaiciavimas.
O visada yra skirtingos virtuvers, del to kaina nuo... wink.gif
BUoga
QUOTE(Rose Prick @ 2009 06 16, 15:12)
tai aš čia susimaišiau  rolleyes.gif  bet bėginis metras skaičiuojasi su viršutinėm spintelėm ar ne?  g.gif  man lygtais sakė, kad su  smile.gif
aš rg galvojau apie MDF, nes nenoriu kad btų su nelygumais. O kaip jos atsparumas temperatūrai ir mechaniniams poveikiams?  g.gif  kažkaip niekur nternete nerandu jokių palyginimų tarp tų plokščių  schmoll.gif
*

Laba. gal as galesiu kuom padeti - virtuves baldais mano specializacija smile.gif. Pirmiausiai parasysiu siek tiek apie medziagas. kaip suprantu labai brangiu medziagu tu nenori, todel ir rekomenduosiu tau laminuota mdp plokste. Yra auksto slegio laminuota plokste (blizgiu pavirsiumi) kurios atsparumas tikrai didelis, bet ji ir nepigi, ir yra paprasta plokste - kurios tikrai nereikia bijoti. Del valymo, taip kazkas paminejo kad dazyta plokste valosi lengviau -bet cia tik tuo atveju -jei tau reikia perbraukti pavirsiu dregnu skudureliu. Dazyta plokste yra neatspari braizymui, plius jei stipriai trinktelsi -tuoj vietoj susidarys itrukimas, tu jo iskarto nepamatysi, bet su laiku tas pazeidimas isryskes-prades trupeti dazai. laminuotoj plokstej tokiu atveju gali atsirasti ilenkimas -bet pavirsiaus nepazeisi. Plius dar vienas dazytos plokstes minisas, jeigu tu su laiku noresi uzsakyti ka nors papildomo tos spalvos - sekanti partija -gali siek tiek skirtis, ir tai gali pasimatyt - jei daiktai stoves vienas salia kito. galeciau dar daug pasakoti apie tas medziagas, bet viskas priklauso nuo jusu. NERA tokiu medziagu kurios neduzta nesibraizo ir kuriu nereikia valyti ar saugoti. Tiesiog rinkites tai kas jum patinka smile.gif.
O del kainu... Pasipaisykit mazdaug ka norite ir nuneskite i keleta firmu, ir jum ten paskaicios, pagal tai kokias medziagas ir furnitura norite - ir tai tikrai nekainuoja, o jau tada galesit rinktis. Ir labai jau kvailai skamba kad virtuve galima paskaiciuoti pagal begini metra. Jum nebent gali pasakyti kaina nuo iki, o tas gali buti nuo 1000 iki 20000 - tai va, o jum nuo to bus nei silta nei salta smile.gif.
Rose Prick
QUOTE(BUoga @ 2009 06 16, 17:36)
Laba. gal as galesiu kuom padeti - virtuves baldais mano specializacija smile.gif.
*

labai ačiū už išsamų paaiškinima, supratau, kad geriausia rinktis laminuotą medžio drožlių plokštę, taip? g.gif aš suprantu, kad įsiskaičiuoja visi mechanizmai ir pan.

bandysiu ieškoti ir projektuoti ax.gif
BUoga
[quote=Rose Prick,2009 06 16, 18:47]
labai ačiū už išsamų paaiškinima, supratau, kad geriausia rinktis laminuotą medžio drožlių plokštę, taip? g.gif aš suprantu, kad įsiskaičiuoja visi mechanizmai ir pan.

bandysiu ieškoti ir projektuoti ax.gif
*

[/quote

Laminuota plokste butu praktiskiausia. Bet svarbu uzsakineti rimtenioj firmoj, silpna vieta sitoj plokstej gali buti krastu laminavime. nes jeigu uzsakinesite kokioj mazoj firmeleje - kur krastus laminoja "rankiniu budu" - tai tiek gali ir laikyti! Stambesniose imonese, yra tam specialios stakles - net vizualiai yra skirtumas - jeigu palygintumete tas plokstes. Siaip galeciau, pasisiulyt ir pabraizyti jum virtuvele, siuo metu neturiu daug darbelio smile.gif. tik tiek kad rytoj vaikui bus operacija - tai keleta dieneliu manes darbe nebus. Bet jei domina -parasykite man i az, pasakyciau kokiu ismatavimu man reikia - ( tarp kitko as cia uz aciu siulau smile.gif )
Julijasha
Noriu isgirsti profu nuomones Hettich ar Blum g.gif Kadangi mano virtuve nera maza tai net ir nedidelis kainu skirtumas bendroj sumoj yra pakankamai zenklus g.gif Tai gal neverta det blum'o ?
Tadūnas
QUOTE(Julijasha @ 2009 06 16, 19:33)
Noriu isgirsti profu nuomones Hettich ar Blum  g.gif  Kadangi mano virtuve nera maza tai net ir nedidelis kainu skirtumas bendroj sumoj yra pakankamai zenklus  g.gif  Tai gal neverta det blum'o ?
*

Vienareiksmiskai Hettich, bet tai bus tikrai brangiau.
kristik
QUOTE(Julijasha @ 2009 06 16, 18:33)
Noriu isgirsti profu nuomones Hettich ar Blum  g.gif  Kadangi mano virtuve nera maza tai net ir nedidelis kainu skirtumas bendroj sumoj yra pakankamai zenklus  g.gif  Tai gal neverta det blum'o ?
*

O ką, Hettich pigesnis? Man kai kurie niuansai labiau patinka Hettich rolleyes.gif Kiek teko domėtis, tai jie tokie pat rimti kaip ir Blum smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Tadūnas @ 2009 06 16, 19:16)
*

Tadūnai, gal gali daugiau pakomentuoti 4u.gif
Man kažkaip Hetich priimtinesnis pasirodė, bet nežinojau, kad jis ženkliai brangesnis ax.gif
Julijasha
QUOTE(Tadūnas @ 2009 06 16, 21:16)
*

Nu kad ne g.gif Turiu kainas vienodu mechanizmu g.gif Blum'as brangesnis.

QUOTE(kristik @ 2009 06 16, 21:20)
O ką, Hettich pigesnis? Man kai kurie niuansai labiau patinka Hettich  rolleyes.gif Kiek teko domėtis, tai jie tokie pat rimti kaip ir Blum  smile.gif
*

Na taip. Na ir as girdejau kad kokybe nenusileidzia. ax.gif
Tadūnas
Julijasha, ju specelizacija tik virtuves, del to kaina yra zemesne elementariu lankstu ir panasiai (sutaupytos islaidos naujo dizaino islaidoms administracijai)
Kodel Hettich'as todel, kad jo patvarumas yra didesnis, jie nereklamuoja saves, ju vardas jau yra reklama. Ju asortimenta gaminiu paziurekite, ka jie gamina, bus pakankamas atsakymas, vien dizaineriu idejos vercia issizioti pamacius tai ka sumste, o visa tai musu parankumui.
Yoli
Na aš nedrįsčiau taip vienareikšmiškai teigti apie hettich gerumą. Abi šios įmonės turi produktų su pliusais ir minusais. Turėčiau pastebėti, kad ir BLUM didelės reklamos nepastebėjau, reklama didelė iš lūpų į lūpas.. vat ir visa reklama, o tai reiškia, mano manymu, kad žmonės patys renkasi kuri yra geresnė furnitūra. Aš asmeniškai galėdama rinktis rinkčiausi BLUM. Man apskritai labiau patiktų gal tiesiog išbandyti ir tada spręsti, čia yra kiekvieno asmeninis reikalas, tas pats kaip dėl skonio nesiginčyjama smile.gif
Vitalijaa
Sveiki,

patiko virtuves komplektas, kuri projektavo "Monarchdizainas". Gal kas buvot susidure su sia firma, ar patikimi ?
Tadūnas
Raskite man BLUM'o sistema, pertvarai sienu (uzdaryti virtuves matomuma, nuo svetaines), nors mes lietuviai ja isnaudojam, kai slankiojanciu duru sistemas spintoms doh.gif
Dar vienas dalykas Hettich'as nesireguliuoja (apie lankstus nesneku), kad sumontuoti turi dirbti be klaidu. Kodel BLIUM'as tai palieka? Ar tam, kad po keliu metu reiks juos perreguliuot, nuo nusidevejimo?
Julijasha
QUOTE(Yoli @ 2009 06 16, 22:47)
Na aš nedrįsčiau taip vienareikšmiškai teigti apie hettich gerumą.
*

Bet jei renkiesi Blum, tai is kur gali zinot gerai ar blogai tas Hettich. Nebent daryti puse virtuves Blumo, o kita puse Hettich,tada gal ir galima lyginti juos.
vasara77
Siandien man pradejo montuoti virtuve thumbup.gif Gal greit galesiu pasirodyt ax.gif biggrin.gif

Visur sudejo Blum furnitura. Tik va su rankenelem tai problema. doh.gif Niekaip neapsisprendziu g.gif cool.gif biggrin.gif Visos kazkokios daugumoj grubios, storos, o man noretusi graksciu, ilgu, "lengvu" rolleyes.gif Radau keleta Hettich kataloge, kurios patinka, bet va ju kaina, tai visai nepatinka blink.gif schmoll.gif biggrin.gif
Tadūnas
QUOTE(Julijasha @ 2009 06 16, 22:20)
Bet jei renkiesi Blum, tai is kur gali zinot gerai ar blogai tas Hettich. Nebent daryti puse virtuves Blumo,  o kita puse Hettich,tada gal ir galima lyginti juos.
*

Tai pastebi kai tenka vaziuoti taisyt objektus, matai, kad netaip yra kaip turi but. Pas mane pati prieskambary Hettich'o lankstai, svetaineje BLUM'o po pusmecio jau pasirode, kam tokia erdve reguliavimui.
Dejavoo
QUOTE(Julijasha @ 2009 06 16, 19:33)
*

Rinkites BLUM, tikrai nepasigailesite. Kiek dirbu su sitos firmos furnitura, dar neteko girdeti nusiskundimu. Gamintojas suteikia 25 metu garantija. Jei ka parasikit i AZ, suteiksime nuolaida wink.gif
Yoli
QUOTE(Julijasha @ 2009 06 16, 21:20)
Bet jei renkiesi Blum, tai is kur gali zinot gerai ar blogai tas Hettich. Nebent daryti puse virtuves Blumo,  o kita puse Hettich,tada gal ir galima lyginti juos.
*

Pasiūlyčiau nuvykti ir pas vienus ir pas kitus ir prieš perkant apsispręsti. Paprastai tokiose parduotuvėse būna ekspozicijose visi mechanizmai, kurie labiausiai domina žmones. Tai užtruktu gal kokį porą valandų bet nebeliktų abejonių smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Tadūnas @ 2009 06 16, 21:36)
Tai pastebi kai tenka vaziuoti taisyt objektus, matai, kad netaip yra kaip turi but. Pas mane pati prieskambary Hettich'o lankstai, svetaineje BLUM'o po pusmecio jau pasirode, kam tokia erdve reguliavimui.
*

Nesu girdėjusi kad BLUM lankstai blogi, pas pačią namie virtuvėje BLUM lankstai ir jokių nusiskundimų neturiu. Mane tas kategoriškumas šiek tiek stebina, Tadai, būkite lankstesnis... tas kategoriškumas pražudys mirksiukas.gif nieko asmeniško smile.gif manau šiuo metu renkasi klientas ir tik pabandęs, susidarys savo asmeninę nuomonę. Pasikartosiu abu gamintojai turi vienokių ar kitokių pliusų/minusų. nes idealių nėra smile.gif
Tadūnas
Na gal ir tiesa del kategoriskumo 4u.gif
Zinoma klientas renkasi kokios furnituros pageidauja, bet kodel dauguma tu kurie gamina - montuja rinktusi ne BLUM'o sau?
Yoli
QUOTE(Tadūnas @ 2009 06 17, 12:25)
Na gal ir tiesa del kategoriskumo 4u.gif
Zinoma klientas renkasi kokios furnituros pageidauja, bet kodel dauguma tu kurie gamina - montuja rinktusi ne BLUM'o sau?
*

Na kadangi nesusidūriau su tokiais, tai negaliu atsakyti smile.gif
Lillita
teko nemazai dirbti ir su Blum ir su Hettich, tai tikrai galiu pasakyti, kad ir vienas ir kitas yra analogiski produktai, kainos irgi labai panasios, tiesiog vieni baldininkai turi geresnes nuolaidas Blum`a pirkdami, kiti Hettich`a, nuo to matyt ir priklauso. skirtumai pagrinde tarp ju yra dizaino - Hetticho soneliai suapvalinti - Blumas i tai sako, kad staciais krastais labiau panaudota erdve smile.gif man asmeniskai labiau patinka Hettich pasiulymai stalciu isplanavimams, daug ivairiu priedu biriems produktams, saukstines, suskirstymai etc.. Blumas viso to turi tikrai maziau. Tadunas sake, del Blum slankiojanciu sistemu - jus nemaisykite vel Furnitano su Blum`u, Blum`as gamina tik atidarymo mechanizmus, lankstus ir begelius, kuriuose geriausiai ir specializuojasi, o Hettich turi daug didesne baze furnituros, bet, tarkime, atidarymo mechanizmai Blum negali prilygti, cia jau is praktikos sakau, pvz Aventus Blum yra nepralenkiami.. taip, kad pasirinkima gali itakoti kaina ir dizainas, kokybe panasi. kelis kartus buvau Milano baldu parodose, specialiai ziurejome, kokia furnitura naudoja baldininkai, tai pagrinde apie 60 proc. Blum, apie 30 proc Hettich, like - visokia kitokia.
Papildyta:
QUOTE(vasara77 @ 2009 06 16, 21:25)
Siandien man pradejo montuoti virtuve  thumbup.gif  Gal greit galesiu pasirodyt  ax.gif  biggrin.gif

Visur sudejo Blum furnitura. Tik va su rankenelem tai problema. doh.gif  Niekaip neapsisprendziu  g.gif  cool.gif  biggrin.gif Visos kazkokios daugumoj grubios, storos, o man noretusi graksciu, ilgu, "lengvu"  rolleyes.gif Radau keleta Hettich kataloge, kurios patinka, bet va ju kaina, tai visai nepatinka  blink.gif  schmoll.gif  biggrin.gif
*

pabandyk sitas, man jos labai simpatiskos smile.gif
S.2576/320MCR kodas
http://www.furnitanas.lt/katalogas/rankene...f/metalines.pdf
Tadūnas
QUOTE(BUoga @ 2009 06 16, 17:36)
Laba. gal as galesiu kuom padeti - virtuves baldais mano specializacija smile.gif. Pirmiausiai parasysiu siek tiek apie medziagas. kaip suprantu labai brangiu medziagu tu nenori, todel ir rekomenduosiu tau laminuota mdp plokste. Yra auksto slegio laminuota plokste (blizgiu pavirsiumi) kurios atsparumas tikrai didelis, bet ji ir nepigi, ir yra paprasta plokste - kurios tikrai nereikia bijoti. Del valymo, taip kazkas paminejo kad dazyta plokste valosi lengviau -bet cia tik tuo atveju -jei tau reikia perbraukti pavirsiu dregnu skudureliu. Dazyta plokste yra neatspari braizymui, plius jei stipriai trinktelsi -tuoj vietoj susidarys itrukimas, tu jo iskarto nepamatysi, bet su laiku tas pazeidimas isryskes-prades trupeti dazai. laminuotoj plokstej tokiu atveju gali atsirasti ilenkimas -bet pavirsiaus nepazeisi. Plius dar vienas dazytos plokstes minisas, jeigu tu su laiku noresi uzsakyti ka nors papildomo tos spalvos - sekanti partija -gali siek tiek skirtis, ir tai gali pasimatyt - jei daiktai stoves vienas salia kito.  galeciau dar daug pasakoti apie tas medziagas, bet viskas priklauso nuo jusu. NERA tokiu medziagu kurios neduzta nesibraizo ir kuriu nereikia valyti ar saugoti. Tiesiog rinkites tai kas jum patinka smile.gif.
O del kainu... Pasipaisykit mazdaug ka norite ir nuneskite i keleta firmu, ir jum ten paskaicios, pagal tai kokias medziagas ir furnitura norite - ir tai tikrai nekainuoja, o jau tada galesit rinktis. Ir labai jau kvailai skamba kad virtuve galima paskaiciuoti pagal begini metra. Jum nebent gali pasakyti kaina nuo iki, o tas gali buti nuo 1000 iki 20000 - tai va, o jum nuo to bus nei silta nei salta smile.gif.
*

Lilita, galiu pasakyt tik viena mums isdalina breziunius, pasiziuri, pamatai kokia furnitura, jai tai Hettich, tai uz galvos pasiiemi, kiekvienam baldziui lengviau gaminti, kai turi milimetra erdves paklaidai, o jai nera, tai tikrai, net stakles ziuri vos ne su akiniais sad.gif
BLUM'o furnitura turint, gaminti tikrai paprasta, siule stalciu fasadu sablonus, tikrai visi pasakem nereikia metyt pinigu, ko mes nenaudosim 4u.gif
Ir vel as kategoriskas doh.gif
Lillita
QUOTE(Tadūnas @ 2009 06 17, 19:39)
Lilita, galiu pasakyt tik viena mums isdalina breziunius, pasiziuri, pamatai kokia furnitura, jai tai Hettich, tai uz galvos pasiiemi, kiekvienam baldziui lengviau gaminti, kai turi milimetra erdves paklaidai, o jai nera, tai tikrai, net stakles ziuri vos ne su akiniais sad.gif
BLUM'o furnitura turint, gaminti tikrai paprasta, siule stalciu fasadu sablonus, tikrai visi pasakem nereikia metyt pinigu, ko mes nenaudosim 4u.gif
*

bet cia eina kalba ne apie tai, kas patogiausia baldininkams gamyboje, o apie tai, kas geriausia ir patogiausia klientams smile.gif
prekestolen
QUOTE(Tadūnas @ 2009 06 17, 19:39)
*

Tadūnai, atleiskit, bet aš nebesupratu Jūs už Blumus ar Hetich'us unsure.gif Tikrai nesišaipau, otik renkuosi info, nes jos greit prireiks.
Tadūnas
As uz Hettich'a.
Lilita, turiu omenyje tai, kad BLUM'as duodamas reguliavimui, automatiskai palieka paklaidos atitaisymui ir sureguliavimui, po tam tikro laiko. O Hettich'as jau to neduoda, 'pramazinai' viskas, pirkis detale jokiu bet nera.
Viskas sia tema nesigincysiu, jau argumentu issakiau tikrai pakankamai. Spreskite jus klientai 4u.gif
kristik
QUOTE(dije @ 2009 06 17, 20:29)
Tadūnai, atleiskit, bet aš nebesupratu Jūs už Blumus ar Hetich'us  unsure.gif  Tikrai nesišaipau, otik renkuosi info, nes jos greit prireiks.
*

Jei teisingai supratau, tai Tadūnas prioritetą teikia Hettich'ui, tik pastarojo furnitūros montavimas turi būti itin tikslus (todėl baldžiams reikia kruopščiau dirbti). Blumo furnitūra montuojant turi galimybę reguliuotis, kas sąlygoja prielaida, jog reguliavimai yra tam, kad ateityje galima būtų pareguliuoti, nes su laiku furnitūra gali išsijudinti ax.gif
Papildyta:
Va, paadvokatavau, ale ir pats nuomonės autorius parašė biggrin.gif
Tadūnai, man tik klausimas iškilo toks - tarkim blogai įmontavai Hettich furnitūrą ir tau reikia naujos detalės. Bet ar tokiu atveju nebus gadinamos baldinės plokštės g.gif ?
Tadūnas
QUOTE(kristik @ 2009 06 17, 22:13)
Jei teisingai supratau, tai Tadūnas prioritetą teikia Hettich'ui, tik pastarojo furnitūros montavimas turi būti itin tikslus (todėl baldžiams reikia kruopščiau dirbti). Blumo furnitūra montuojant  turi galimybę reguliuotis, kas sąlygoja prielaida, jog reguliavimai yra tam, kad ateityje galima būtų pareguliuoti, nes su laiku furnitūra gali išsijudinti ax.gif
Papildyta:
Va, paadvokatavau, ale ir pats nuomonės autorius parašė  biggrin.gif
Tadūnai, man tik klausimas iškilo toks - tarkim blogai įmontavai Hettich furnitūrą ir tau reikia naujos detalės. Bet ar tokiu atveju nebus gadinamos baldinės plokštės  g.gif ?
*

Pagaliau kazkas suprato, ka as turiu omeny thumbup.gif

Kaip gali reiket detales blink.gif juk visos sistemos prisukamos medvarzciais? nepataikiai milimetra viskas pirkis plokste ar kita zaliava.

Dar vienas pastebejimas apie BLUM'a: stalciukai i sonus reguuliuojasi plastmasiniais ir tikrai minkstais elementais. Ar tai byloja ju patvaruma, kad jie nuo perkrovos nenuslys i sona? g.gif
kristik
Aš taip ir supratau, kad suklydus reikės naujos plokštės, tik per skubėjimą ne taip supratau tai ką parašei blush2.gif
Man kažkas sakė, jog Hettich stalčiai išlaiko iki 80 kg svorį smile.gif Nežinau ar tai tiesa, bet kai apie kg paklausiau tų, kurie užsiima Blum, man pasakė, kad Blum tiek neatlaiko g.gif
Dejavoo
QUOTE(Tadūnas @ 2009 06 17, 22:15)
Pagaliau kazkas suprato, ka as turiu omeny thumbup.gif

Kaip gali reiket detales blink.gif  juk visos sistemos prisukamos medvarzciais? nepataikiai milimetra viskas pirkis plokste ar kita zaliava.

Dar vienas pastebejimas apie BLUM'a: stalciukai i sonus reguuliuojasi plastmasiniais ir tikrai minkstais elementais. Ar tai byloja ju patvaruma, kad jie nuo perkrovos nenuslys i sona? g.gif
*

Reguliuojasi ne stalciukai, o tik ju fasadas, todel apkrovai tai neturi jokios reiksmes. rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(kristik @ 2009 06 17, 23:55)
Aš taip ir supratau, kad suklydus reikės naujos plokštės, tik per skubėjimą ne taip supratau tai ką parašei blush2.gif
Man kažkas sakė, jog Hettich stalčiai išlaiko iki 80 kg svorį smile.gif Nežinau ar tai tiesa, bet kai apie kg paklausiau tų, kurie užsiima Blum, man pasakė, kad Blum tiek neatlaiko  g.gif
*

Kas sake - suklydo. Blumas irgi turi sistemas atlaikancias 80kg. Pats maciau, pats bandziau wink.gif
kristik
QUOTE(Dejavoo @ 2009 06 18, 08:21)

Kas sake - suklydo. Blumas irgi turi sistemas atlaikancias 80kg. Pats maciau, pats bandziau wink.gif
*

Ar turi omeny tandemboxús?
Dejavoo
QUOTE(kristik @ 2009 06 18, 09:34)
Ar turi omeny tandemboxús?
*

Aha, tie patys smile.gif
Žanė
cheeeebra biggrin.gif nu bet gi kaip nuobodu user posted image

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Lillita @ 2009 06 17, 19:54)
S.2576/320MCR kodas
*

dabartinėj virtuvėj turiu ketvirtas nuo viršaus. čia meistriukai pasiūlė, nu tikrai liuks smile.gif

o dabar aš paprašysiu pagalbos, kas matėt lietuvoj panašias į šias:

user posted image

tik prabangaus logotipo nereikia biggrin.gif
prekestolen
QUOTE(Žanė @ 2009 06 18, 15:10)
cheeeebra biggrin.gif nu bet gi kaip nuobodu
*

oi nenuobodu ne ne schmoll.gif - aš tik skaitau viska apie blumus ir hetichus kas ką rašo-ir net SB garsiai perskaitau kas ką rašo. Gerai gerai, kuo daugiau info tuo mums bus lengviau.. mirksiukas.gif arba ne :hihihi;
vasara77
QUOTE(Lillita @ 2009 06 17, 19:54)
S.2576/320MCR kodas
*

jau is situ issirinkau smile.gif

QUOTE(Žanė @ 2009 06 18, 16:10)
dabartinėj virtuvėj turiu ketvirtas nuo viršaus. čia meistriukai pasiūlė, nu tikrai liuks smile.gif
o dabar aš paprašysiu pagalbos, kas matėt lietuvoj panašias į šias:

Butent tokias ir issirinkau. Tik uzsake blizgias ir ilgesnes (matyt maziau paklausios, nes tik trumpu turi sandeliuose) biggrin.gif

Pastebejau, kad kuo paprastesnes formos, tuo brangesnes g.gif (sneku apie tas is Hettich katalogo) , o jei dar ir ilgesniu reikia, tai tada visai doh.gif
Žanė
QUOTE(vasara77 @ 2009 06 19, 10:02)
jau is situ issirinkau  smile.gif
Butent tokias ir issirinkau. Tik uzsake blizgias ir ilgesnes (matyt maziau paklausios, nes tik trumpu turi sandeliuose)  biggrin.gif

Pastebejau, kad kuo paprastesnes formos, tuo brangesnes  g.gif  (sneku apie tas is Hettich katalogo) , o jei dar ir ilgesniu reikia, tai tada visai doh.gif
*

mano tai trumpesnės matyt, ir matinės. ilgis toks kiek daugiau nei sprindis. man patinka thumbup.gif

taip, paprastumas ir kokybė visada kelia kainą...
mazuliux
Sveiki visi 4u.gif

Siuo metu mes irgi daromes remontus, virtuve ne isimtis. Turime vienus meistrus, jie jau dare mano mamai virtuve, kokybe ir visu kitu tikrai patenkinti, taciau dabar labai kaina uzsikele ir nelabai skuba paskaiciuoti viska tiksliai schmoll.gif Tad noriu paklausti-pasiulyti, kas gaminate Vilniuje (na, berods buvo pora trejeta cia uzsukanciu daznai baldu gamintoju blush2.gif ), gal noretumete/galetumete pateikti savo pasiulyma del virtuves baldu. Buitine technika jau turime savo. Virtuve nedidele 6 ar 7 kvadratai. Tiesa, mus spaudzia laikas, tad reiktu kuo greiciau viska padaryti, bet , zinoma, del gero kokybes-kainos santykio, manau kiek ir del laiko susitartume ax.gif tad jei kas turite pasiulymu, prasom, rasykite. Geriau gal az mirksiukas.gif
poshkyte
merginos, o stalą į virtuvę gaminat tokios pačios plokštės kaip ir baldai? ar perkat komplektą su kėdėm g.gif mes baldus jau leidžiam į gamybą, bet be stalo. Galvoju kaip čia geriau.
Agonija
QUOTE(poshkyte @ 2009 06 19, 17:10)
merginos, o stalą į virtuvę gaminat tokios pačios plokštės kaip ir baldai? ar perkat komplektą su kėdėm  g.gif  mes baldus jau leidžiam į gamybą, bet be stalo. Galvoju kaip čia geriau.
*

Mes tai darėm tokį pat kaip spintelių stalviršis thumbup.gif Su nikeliuotomis kojomis.
Žanė
QUOTE(poshkyte @ 2009 06 19, 17:10)
merginos, o stalą į virtuvę gaminat tokios pačios plokštės kaip ir baldai? ar perkat komplektą su kėdėm  g.gif  mes baldus jau leidžiam į gamybą, bet be stalo. Galvoju kaip čia geriau.
*

štai ir aš tą patį klausimą sprendžiu. galvoju, jei rasiu kokį gatavą pirkti, tai pirksiu. bet kad sunkiai randu... nžn nžn...
lukamona
labai aktuali tema del tu visu mechanizmu, ploksciu , ieskom, kas virtuve pagamins, spinta, tai zinias renkames, gerai, kad yra kur pasiskaityti. Dabar lauksim vienos firmos projekto-pasiulymo su mechanizmais, ziuresim, ka turesim..
Dejavoo
QUOTE(lukamona @ 2009 06 19, 22:50)
labai aktuali tema del tu visu mechanizmu, ploksciu , ieskom, kas virtuve pagamins, spinta, tai zinias renkames, gerai, kad yra kur pasiskaityti. Dabar lauksim vienos firmos projekto-pasiulymo su mechanizmais, ziuresim, ka turesim..
*

pabandykit ir nefirmoi pasiteiraut ax.gif
Osvile
QUOTE(Dejavoo @ 2009 06 19, 22:57)
pabandykit ir nefirmoi pasiteiraut  ax.gif
*

Kur ta Jūsų "ne firma" įsikūrusi? biggrin.gif AŽ prašom.
mukuki
Man iskilo toks klausimas, kai dabar lietuvoje krize ar jauciasi tai darant remonta?(ar kainos nukrito?)
Dejavoo
QUOTE(mukuki @ 2009 06 20, 02:00)
Man iskilo toks klausimas, kai dabar lietuvoje krize ar jauciasi tai darant remonta?(ar kainos nukrito?)
*

Tikrai taip. Kai kuriu darbu kone dvigubai smile.gif
poshkyte
apšvieskit mane dar del blumų - penktad sudėjom visus taškus, ateinančią sav pradės baldus gamint, o aš tik dabar giliau knistis pradėjau doh.gif - žiūriu blumų stalčiuose yra tokia eilute- jeigu su integruota švelnaus stabdymo sistema prie kainos pridėkite tiek ir tiek lt. O aš maniau visi blum stalčiai su ta švelnia stabdymo sistema blink.gif ir projektuotoja nieko nesakė. kaip čia yra, dar nevėlu pakeisti unsure.gif

ir dar - merginos ar tiesa, kad jeigu orkaite su pirolize, tai be teleksopinių bėgeliu? nes tipo jie neatlaiko aukštos temp?
Lillita
QUOTE(poshkyte @ 2009 06 20, 22:06)
O aš maniau visi blum stalčiai su ta švelnia stabdymo sistema  blink.gif  ir projektuotoja nieko nesakė. kaip čia yra, dar nevėlu pakeisti  unsure.gif

ir dar - merginos ar tiesa, kad jeigu orkaite su pirolize, tai be teleksopinių bėgeliu? nes tipo jie neatlaiko aukštos temp?
*

tikrai soft closing sistema prisideda atskirai, ji nekainuoja labai daug, pora detaliu is apacios isideda i stalciaus dugna ir viskas. bet gali buti, kad toje imoneje pritraukimas yra pagal nutylejima dedamas i visus stalcius, gal del to atskirai ir neuzrase(bent jau pas mus taip), bet butinai pasitikslinkit smile.gif

ir tikrai tiesa,kad i pirolizes funkcija turincia orkaite teleskopiniu begeliu ideti negalima (nebent tai butu isimami begeliai, bet tektu kiekviena karta pries naudojantis sia funkcija juos ismontuot, o paskui sumontuot, tai nera labai patogu).
Žanė
*

ir taip, ir ne. dažniausiai tai, ko užsimanau, nėra atpigę doh.gif lotuliukas.gif
mirattes
*

Galiu pasakyti geriausia pavyzdi, su tuo paciu spintos brezinuku perejome per panasiai 10 imoniu gaminanciu spintas, kainos svyravo nuo 2000 iki 4800. Su identisku breziniu ir vienodom plokstem!! Pries krise visos buvo nuo 4000.
freewind
sakykit specialistai smile.gif ar imanoma priklijuota Hpl sieneles plokste susiaurinti 6 cm, na vietoj 3,11m padaryti 3,05?
graziai, taip, kad nesimatytu ar neskils? Tiesiog planai pasikeite ir dabar issikisa ji mums. blush2.gif
Aima
QUOTE(Lillita @ 2009 06 21, 02:33)
ir tikrai tiesa,kad i pirolizes funkcija turincia orkaite teleskopiniu begeliu ideti negalima (nebent tai butu isimami begeliai, bet tektu kiekviena karta pries naudojantis sia funkcija juos ismontuot, o paskui sumontuot, tai nera labai patogu).
*

Nenoriu suklaidinti, bet pervaziavus per buitines technikos parduotuves isirinkom Electrolux orkaite su pirolize joje yra teleskopiniai begeliai, kiek mums rode tai jie labai paprastai issiima ir isideda. Neesu niekad naudojusis tokia orkaite, bet sudetinga ir kad butu nepatogu nepasirode mirksiukas.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.