Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Viskas apie interjerą
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai > Statome namą nuo A iki Z
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
digmaa
Sveiki visi entuziastai ir jaukių namų fanai (manau ir aš esu tokia rolleyes.gif ), nes kai namai gražūs - tai ir mes gražesni ir nuotaika geresnė. Tad jei domitės savo (ir ne tik) namų interjero dizainu, turite klausimų - pasistengsiu atsakyti ir patarti.
Marija1
Labai labai malonu, kad parašėte, kad padėsite mums, nes manau kad daug kam reikės patarimų, bent mums tai tikrai thumbup.gif
rutulia
Sveiki, Gal ne visai i tema, bet noriu patarimo. Pas mus lauko durys yra sujungtos su langu. Kad butu aiskiau, idedu foto. Langai bus medzio spalvos. Kokias duris patartumete deti? Man grazios su stiklu per viduri, bet kai salia langas, gal visai neapsimoka deti duru su stiklu? g.gif kai manot? Norim mediniu duru, nors langai bus plastikiniai.Ar nesipjaus skirtingos fakturos?
user posted image
rytorasa
man tai gražu, kai langai ir durys dera... rolleyes.gif Plastikas su medžiu nelabai.... rolleyes.gif O kodėl nenorit plastikinių durų, kad derėtų prie langų?
rutulia
QUOTE(rytorasa @ 2009 06 08, 19:35)
man tai gražu, kai langai ir durys dera...  rolleyes.gif Plastikas su medžiu nelabai....  rolleyes.gif O kodėl nenorit plastikinių durų, kad derėtų prie langų?
*

Prisiskaiciau forume, kad nelabai g.gif Kazkaip medis atrodo ir tvirciau ir saugiau
rytorasa
na , dėl saugumo tai nežinau, bet dėl tvirtumo, tai išsikraipo ir tos, ir kitos.. rolleyes.gif
Pati suku galvą, kokias lauko duris geriau dėti... smile.gif Greitai prireiks.. mirksiukas.gif
digmaa
Laba diena,
Jusu angos (langas+durys) konfiguracijai geriausiai deretu durys su pusiniu stiklu. Taip, kad duru apacia butu uzdara, o lango aukstyje butu stiklas (su skirstymu ar be). Darykite vienos medziagos ir langa ir duris, nes tokio tipo anga uzpildyta dviem skirtingom medziagom atrodys keistokai g.gif .
Del saugumo ,tai jei salia duru yra langas - tai praktiskai jokio skirtumo ka deti.... tokiu atveju geriausia sudeti langines ar nuleidziamas apsaugines zaliuzes.
rutulia
QUOTE(digma.lt @ 2009 06 09, 09:50)
Laba diena,
Jusu angos (langas+durys) konfiguracijai geriausiai deretu durys su pusiniu stiklu. Taip, kad duru apacia butu uzdara, o lango aukstyje butu stiklas (su skirstymu ar be). Darykite vienos medziagos ir langa ir duris, nes tokio tipo anga uzpildyta dviem skirtingom medziagom atrodys keistokai  g.gif .
Del saugumo ,tai jei salia duru yra langas - tai praktiskai jokio skirtumo ka deti.... tokiu atveju geriausia sudeti langines ar nuleidziamas apsaugines zaliuzes.
*

Dekui bigsmile.gif Va, cia ideja. Del stiklu vienodame aukstyje duryse ir lange. thumbup.gif Ir del langiniu ideja thumbup.gif mastau, gal is viso si langa ir duris darytis kitoje firmoje, nei viso namo langus, daryt viska is medzio, ar kitos fakturos, bet vienodos g.gif Ir langines tada reikia sugalvoti rolleyes.gif
LABAI ACIU digma.lt 4u.gif wub.gif
Antika38
Ačių digma.lt, kad reklamuojate savo paslaugas, ačių... tik Jūs digma.lt man geriausias patarėjas visais interjero (gal net gyvenimo klausimais?) Dar kartą ačių digma.lt ... ir telaimina Jus digma.lt...
rutulia
Beje, radau stai tokias duris, tik as daryciau medzio spalvos
user posted image
Jei dar langa padarytume dviguba, gal visai nieko atrodytu g.gif
strykt
QUOTE(Antika38 @ 2009 06 09, 19:15)
Ačių digma.lt, kad reklamuojate savo paslaugas, ačių... tik Jūs digma.lt man geriausias patarėjas visais interjero (gal net gyvenimo klausimais?) Dar kartą ačių digma.lt ... ir telaimina Jus digma.lt...
*

Ko čia širstat jei žmogui padėjo? Ne savo produkciją pirkt liepė, o mestelėjo idėją, kuri prisidėjo prie naujų minčių generavimo doh.gif Ot tai jau baisu... Ačiū Dievui, kad dar yra, kas idėjomis dalijasi nemokamai 4u.gif thumbup.gif
rutulia
QUOTE(Antika38 @ 2009 06 09, 20:15)
*

Beje, tikrai nuosirdziai padekojau, nes pasidziaugiau puikia ideja wub.gif jei nepatinka, juk niekas neliepia eiti i sia tema ax.gif
xmiaux
o apie vonias irgi galima paklausti? blush2.gif na aš paklausiu, o jūs jau jei galėsit tai gal atsakysit. standartinės nedidelės buto vonios sieną su tamsiu kambariuku noriu griauti kad padidint vonios kambary. bet yra bėda ta kad visiškai neįsivaizduoju kokios spalvos tiktų nedidelėje vonioje (na noriu duso kabina statyti). absoliučiai neturiu vaizduotės. lyg norejau labai su raudonu kazka, bet dabar jau net nebezinau. internete kiek ieskojau tai tik didelius vonios kambarius radau, o mazesniu foto kazkaip nelabai buvo, arba nemoku ieskot blush2.gif
tai vat tokia bedele pas man su vaizduote
Heli
QUOTE(Antika38 @ 2009 06 09, 20:15)
*

Beje apsilankiau šiame psl. super man patiko, tikrai yra gerų įdejų. Jei neturite kuom pasigirti, tai nepykite ir ant kitų, kurie tą daro. Gyvenkime draugiškai. Šaunu, kai kažkas pataria. thumbup.gif
zuikis5
Sveiki, norėčiau ir aš patarimo dėl vonios kambario. tai bus pailga patalpa (3 m ilgio), įėjimas iš galo, palei išilginę sieną bus langelis (80x80 cm). kitam gale negu durys norime padaryti dušą (ne kabiną, o tiesiog atskirti sienele su vitražiniu stiklu ir borteliu). Be dušo, dar toje patalpoje turėtų būti skalbyklė, klozetas, kriauklė, boileris na ir kokia spintutė gerai būtų... Kaip patartumėte išplanuoti patalpą ir kokio pločio ji turėtų būti? Kol kas dar nėra sumūryta vidinė siena ir plotį galime šiek tiek koreguoti. Pagal projektą plotis - 120 cm. Ar užtektų tokio? galėtume pridėti šiek tiek, bet čia būtų virtuvės sąskaita.... Ar manote kad užteks tokios patalpos 3x1,2m? blush2.gif (lubų aukštis apie 2,7 m)
Ačiū
wilike
Aš norėčiau paklausti, kokias užuolaidas derinti vaikų kambaryje prie tokių sienų

user posted image
zuikis5
QUOTE(wilike @ 2009 06 10, 10:53)
Aš norėčiau paklausti, kokias užuolaidas derinti vaikų kambaryje prie tokių sienų

user posted image
*

kokios gražios spalvos blush2.gif ar čia tapetai?
digmaa
QUOTE(xmiaux @ 2009 06 09, 20:56)
o apie vonias irgi galima paklausti?  blush2.gif  na aš paklausiu, o jūs jau jei galėsit tai gal atsakysit. standartinės nedidelės buto vonios sieną su tamsiu kambariuku noriu griauti kad padidint vonios kambary. bet yra bėda ta kad visiškai neįsivaizduoju kokios spalvos tiktų nedidelėje vonioje (na noriu duso kabina statyti). absoliučiai neturiu vaizduotės. lyg norejau labai su raudonu kazka, bet dabar jau net nebezinau. internete kiek ieskojau tai tik didelius vonios kambarius radau, o mazesniu foto kazkaip nelabai buvo, arba nemoku ieskot  blush2.gif
tai vat tokia bedele pas man su vaizduote
*

esu panasia tema aprasiusi http://digma.lt tik cia atvejis su langu:)
jei mazyte vonia, nepamirskite didelio veidrodzio privalumu, pakabine ant vienos sienos optiskai erdve padidinsite 2 kartus. Plyteles klijuokite orientuotas horizontaliai, taip ir optiskai padidinsite patalpa, nesirinkite super didelio formato plyteliu. Jei norite raudono akcento - siulyciau raudonai dekoruoti viena siena (pvz. kur duso kabina) ir grindis cool.gif
sekmes 4u.gif
wilike
QUOTE(zuikis5 @ 2009 06 10, 10:42)
kokios gražios spalvos  blush2.gif  ar čia tapetai?
*

dryzuoti tapetai, kita dazyta
digmaa
QUOTE(zuikis5 @ 2009 06 10, 09:28)
Sveiki, norėčiau ir aš patarimo dėl vonios kambario. tai bus pailga patalpa (3 m ilgio), įėjimas iš galo, palei išilginę sieną bus langelis (80x80 cm). kitam gale negu durys norime padaryti dušą (ne kabiną, o tiesiog atskirti sienele su vitražiniu stiklu ir borteliu). Be dušo, dar toje patalpoje turėtų būti skalbyklė, klozetas, kriauklė, boileris na ir kokia spintutė gerai būtų... Kaip patartumėte išplanuoti patalpą ir kokio pločio ji turėtų būti? Kol kas dar nėra sumūryta vidinė siena ir plotį galime šiek tiek koreguoti. Pagal projektą plotis - 120 cm. Ar užtektų tokio? galėtume pridėti šiek tiek, bet čia būtų virtuvės sąskaita.... Ar manote kad užteks tokios patalpos 3x1,2m?  blush2.gif  (lubų aukštis apie 2,7 m)
Ačiū
*

jei nesunku, pabraizykite is rankos sios patalpos planeli (svarbu, kad matytusi kur durys, langas ir pagrindinis kanalizacijos stovas) ir idekite i sita tema arba atsiuskite info@digma.lt
Bet is kart galiu pasakyti, kas 1.2m plocio bus mazoka verysad.gif

Papildyta:
QUOTE(wilike @ 2009 06 10, 09:53)

user posted image
*

as kabinciau ne uzuolaidas, o roleta (plocio, kaip palange). Spalva siulyciau zalia (pagal tapeto tamsiausia atspalvi) arba geltona (siek tiek prigesinta) ax.gif
dar galimas variantas tvirtinti naturalaus pluosto roleta prie lango remo ir rinktis is apacios i virsu pakeliamo roleto mechanizma (labai patogu jei pirmas aukstas).
Vanesa3
As irgi turiu beda su vone. Patalpa pailga, vienam gale durys kitam langas,
pas mane ji didoka, tik viena siena slaitinis stogas. ir nagaliu nuspresti kas geriau ar duso kabina su gilesniu padeklu (vaikams) ar pamuryta sienele su stiklinem durim.

Gal kokiu minciu blush2.gif
digmaa
QUOTE(Vanesa3 @ 2009 06 10, 13:25)
As irgi turiu beda su vone. Patalpa pailga, vienam gale durys kitam langas,
pas mane ji didoka, tik viena siena slaitinis stogas. ir nagaliu nuspresti kas geriau ar duso kabina su gilesniu padeklu (vaikams) ar pamuryta sienele su stiklinem durim.

Gal kokiu minciu  blush2.gif
*

na be planiuko sunku kazka daug patarti blush2.gif tik is patirties zinau, kad jei vaikai mazi tai vonia ju maudymui tikrai reikalinga. tokiu atveju galima daryti dusa ir vonia viename, primontuojant prie vonios papildoma sulankstoma duso sienele.
wilike
QUOTE(digma.lt @ 2009 06 10, 13:25)

as kabinciau ne uzuolaidas, o roleta (plocio, kaip palange). Spalva siulyciau zalia (pagal tapeto tamsiausia atspalvi) arba geltona (siek tiek prigesinta)  ax.gif
dar galimas variantas tvirtinti naturalaus pluosto roleta prie lango remo ir rinktis is apacios i virsu pakeliamo roleto mechanizma (labai patogu jei pirmas aukstas).
*

kad butent tu roletu ir nenoriu. musu langai mediniai, del to gadint ju su plastmases gabalais schmoll.gif
vaikas dar mazas roletu pats ir nemoketu uzsitrakti.
ir taip roletai man kambariui jaukumo visai neduoda ax.gif del to ir prasiau patarti del uzuolaidu rolleyes.gif
zuikis5
QUOTE(digma.lt @ 2009 06 10, 14:25)
jei nesunku, pabraizykite is rankos sios patalpos planeli (svarbu, kad matytusi kur durys, langas ir pagrindinis kanalizacijos stovas) ir idekite i sita tema arba atsiuskite info@digma.lt
Bet is kart galiu pasakyti, kas 1.2m plocio bus mazoka  verysad.gif

http://www.bustovizija.lt/modeliavimas/?df...af2e4b14e1f9c21
va toks būtų vaizdas. kanalizacijos dar nėra, nes dar tik ruošiamės vedžiot vandentiekio vamzdžius, užtat ir norėtume pasiplanuot...
taip pat dar nėra sienų kur durys ir kur ilga siena be lango, jas mūrysim.
Siena su durimis reikalinga toj vietoj (konstukcinis sprendimas), o va ta siena kur piešinuke apačioj - tai ją galima kažkiek patraukt. Langas jau yra
Priešais duris tam gale norėtume atskirt dušą, o palei ilgąją sieną kur langas pagal projektą eina kriauklė (po langu), klozetas, skalbyklė ir virš jos boileris.
Norėjau skalbykę perkelt į kitą pusę, kriauklę atitraukt nuo lango, bet bijau kad gali būti per siaura... Ką patartumėte?
Ačiū
digmaa
QUOTE(wilike @ 2009 06 10, 13:36)
kad butent tu roletu ir nenoriu. musu langai mediniai, del to gadint ju su plastmases gabalais  schmoll.gif 
ir taip roletai man kambariui jaukumo visai neduoda  ax.gif  del to ir prasiau patarti del uzuolaidu  rolleyes.gif
*

nezinau ar kabinsite ir dienines ir naktines uzuolaidas unsure.gif ...
Jei tik naktines - tuomet uzuolaidas rinkciausi iki zemes, panasaus atspalvio, kaip sienos ir nerastuotas, kad nekonkuruotu su tapetu, kuris tikrai labai zaismingas smile.gif
Jei ir dienines ir naktines - dienines sienu atspalvio, o naktines tamsesnes zalsvos zalsvos.
wilike
QUOTE(digma.lt @ 2009 06 10, 14:13)
nezinau ar kabinsite ir dienines ir naktines uzuolaidas  unsure.gif ...
Jei tik naktines - tuomet uzuolaidas rinkciausi iki zemes, panasaus atspalvio, kaip sienos ir nerastuotas, kad nekonkuruotu su tapetu, kuris tikrai labai zaismingas  smile.gif
Jei ir dienines ir naktines - dienines sienu atspalvio, o naktines tamsesnes zalsvos zalsvos.
*

aciu. desime ir dienines ir naktines.
lanaa
QUOTE(wilike @ 2009 06 10, 13:36)
kad butent tu roletu ir nenoriu. musu langai mediniai, del to gadint ju su plastmases gabalais  schmoll.gif 
ir taip roletai man kambariui jaukumo visai neduoda  ax.gif  del to ir prasiau patarti del uzuolaidu  rolleyes.gif
*

galit det tu paciu spalvu uzuolaidas kaip ir sienos spalvos. bet to cia vaiku kambarys, tai galit laisvai det kokias nors linksmu ireguliariu formu rastu uzuolaidas, kaip kontrasta dryzuotai sienai. nors as turbut naudociau ryskias spalvas. pvz. ryskiai oranzine, gerokai sodresne zalia, melyna negu siena ir pan.
digmaa
QUOTE(zuikis5 @ 2009 06 10, 14:08)
http://www.bustovizija.lt/modeliavimas/?df...af2e4b14e1f9c21
va toks būtų vaizdas. kanalizacijos dar nėra, nes dar tik ruošiamės vedžiot vandentiekio vamzdžius, užtat ir norėtume pasiplanuot...
taip pat dar nėra sienų kur durys ir kur ilga siena be lango, jas mūrysim.
Siena su durimis reikalinga toj vietoj (konstukcinis sprendimas), o va ta siena kur piešinuke apačioj - tai ją galima kažkiek patraukt. Langas jau yra
Priešais duris tam gale norėtume atskirt dušą, o palei ilgąją sieną kur langas pagal projektą eina kriauklė (po langu), klozetas, skalbyklė ir virš jos boileris.
Norėjau skalbykę perkelt į kitą pusę, kriauklę atitraukt nuo lango, bet bijau kad gali būti per siaura... Ką patartumėte?
Ačiū
*

http://www.bustovizija.lt/modeliavimas/?f9...120da13e77677d3
pabandziau logiskai sudelioti visa iranga. Kriaukle nepatogu po langu, nes nebus kaip i veidrodi dantis valantis pasiziureti, ka jau kalbeti apie skutimasi blink.gif , pries langa ir blogai - nepatogu dazytis blush2.gif tad lieka tik klozeta padeti ir sedint vaizdais grozetis 4u.gif
dusa gale patalpos atitverkite nuo klozeto duso sienele, manau cia geriausiai tiktu su slankiu dureliu sistema. Del skalbimo masinos - 1.2m plotyje tilps tik 45 cm gylio, kriaukle ir ne pati didziausia unsure.gif . galima galvoti apie bendra stalvirsi kriauklei ir skalbyklei, gautusi tokia lyg ir apjungianti spintele. Jei ilgoji siena dar nepastatyta, siulau pagalvoti apie skalbimo masinos ir boilerio "ikisima" i nisa - tiesiog padaryti igylejima mazdaug 65x65 cm i virtuves puse.... na "suvalgys" kelis kvadratinius cm virtuves, bet vonioje nesimatys dvieju gargaru:)
zuikis5
QUOTE(digma.lt @ 2009 06 10, 16:08)
http://www.bustovizija.lt/modeliavimas/?f9...120da13e77677d3
pabandziau logiskai sudelioti visa iranga. Kriaukle nepatogu po langu, nes nebus kaip i veidrodi dantis valantis pasiziureti, ka jau kalbeti apie skutimasi  blink.gif , pries langa ir blogai - nepatogu dazytis  blush2.gif tad lieka tik klozeta padeti ir sedint vaizdais grozetis  4u.gif
dusa gale patalpos atitverkite nuo klozeto duso sienele, manau cia geriausiai tiktu su slankiu dureliu sistema. Del skalbimo masinos - 1.2m plotyje tilps tik 45 cm gylio, kriaukle ir ne pati didziausia  unsure.gif . galima galvoti apie bendra stalvirsi kriauklei ir skalbyklei, gautusi tokia lyg ir apjungianti spintele. Jei ilgoji siena dar nepastatyta, siulau pagalvoti apie skalbimo masinos ir boilerio "ikisima" i nisa - tiesiog padaryti igylejima mazdaug 65x65 cm i virtuves puse.... na "suvalgys" kelis kvadratinius cm virtuves, bet vonioje nesimatys dvieju gargaru:)
*

na va, čia MB svajonė - kad sėdint tulike pro langą žiūrėt biggrin.gif mums buvo suprojektuota viskas palei priešingą sieną, bet man irgi logiškiau atrodė viską čia perkelt smile.gif dėl nišos pakalbėsiu prieš mūrijant sieną, man patiko Jūsų idėja wub.gif
ačiū 4u.gif 4u.gif
Viliomante
Gal kas zino, kur ieskoti marmurino, turbut taip jis vadinasi. Cia toks spalvotas glaistas, kuris tepamas keliais sluoksniais su nedidelem glaistyklem. Aciu 4u.gif
Viliomante
Gal kas zino, kur ieskoti marmurino, turbut taip jis vadinasi. Cia toks spalvotas glaistas, kuris tepamas keliais sluoksniais su nedidelem glaistyklem, gaunasi labai lygus pavirsius,o matosi visi tepti sluoksniai. Aciu 4u.gif
digmaa
QUOTE(Viliomante @ 2009 06 14, 21:40)
Gal kas zino, kur ieskoti marmurino, turbut taip jis vadinasi. Cia toks spalvotas glaistas, kuris tepamas keliais sluoksniais su nedidelem glaistyklem. Aciu  4u.gif
*

Vilniuje Domus gelerijoj yra http://www.dekorocentras.lt jie teikia tokio dekoravimo paslaugas, pasiteiraukit, gal galima uzsisakyti is ju misini ir bandyti dazyti patiems. Siaip dazus jie maiso visu firmu, tik ta sutirstintoja savo specialu prideda.
Crystal Sky
QUOTE(wilike @ 2009 06 10, 09:53)

user posted image
*

Labai grazios sienos, nors ir kambario fragmentas nedidelis parodytas, matosi, kad kuriama labai jauki atmosfera. O kas del uzuolaidu, tai tikrai, drasiai galima butu kabinti ir kazka ryskesnio, zinoma, nepersistengti su labai kontrastingom spalvom. Isivaizduoju, kad graziai turetu atrodyti romanete is naktinio aud. su horizantaliom linijom (kabinama ant nisos, ne ant lango, priesingai nei roletas) ir ant grazaus, plono karniziuko lengvutes dienines uzuolaidas, kad ir vienspalves, iki grindu.
Kitas variantas, jei nesinori kazkokiu per daug sudetingu mechanizmu, galima puikiausiai kabinti ant karnizo (is dvieju lazdu) dvejas uzuolaidas, naktines ir dienines. Labai tinkamas variantas su ikaltais ziedais i audini, lengva ir naudoti ir estetiskai, lengvai atrodo. Tik reiktu apsispresti katras is ju daryti "pagrindines" spalviniu atzvilgiu. Mano manymu, vienos is ju turetu buti siek tiek riskesnes, o kitos turetu buti "antraeiles" pagal kontrastinguma, gal net naturalaus baltumo.
ZOdziu, variantu imanoma daug prikurti, ir grozi kiekvienas supranta, bei ivertina savaip. Tai, ko gero, jei as atsidurciau panasioje situacijoje ir kiltu abejoniu, geriau kreipciausi i koki uzuol. salona ar siaip pavieni profesionala, kas tuo uzsiima.
Neprosali, zinoma, ir cia suzinoti daugiau nuomoniu.
Kristaline
Turiu klausimuką ax.gif
Kur svetainėje turėtų kabėti šviestuvas?
Planuoju klasikinio stiliaus inerjerą su nemažu šviestuvu, maždaug kvadrato formos gyvenamajame kambaryje.
Ar šviestuvo vieta priklauso nuo baldų išdėstymo, ar daugiau nuo patalpos formos ir kt. dalykų? Būčiau dėkinga už konsultaciją ar nuorodą kokią šia tema 4u.gif
Kol kas man sunku numatyti vietą, nei baldų, nei apdailos... bet elektrikams turiu pasakyti kur nuvesti laidus, kad po to nereiktų gręžioti lubų.
digmaa
QUOTE(Kristaline @ 2009 06 26, 14:49)
Turiu klausimuką ax.gif
Kur svetainėje turėtų kabėti šviestuvas?
Planuoju klasikinio stiliaus inerjerą su nemažu šviestuvu, maždaug kvadrato formos gyvenamajame kambaryje.
Ar šviestuvo vieta priklauso nuo baldų išdėstymo, ar daugiau nuo patalpos formos ir kt. dalykų? Būčiau dėkinga už konsultaciją ar nuorodą kokią šia tema  4u.gif
Kol kas man sunku numatyti vietą, nei baldų, nei apdailos... bet elektrikams turiu pasakyti kur nuvesti laidus, kad po to nereiktų gręžioti lubų.
*

Geriausia sviestuvus destyti, kai jau aisku kur koks baldas stoves, zinoma bendram apsvietimui galima viena sviestuva kabinti lubu centre, bet visada geriausia tureti bent tris skirtingus sviestuvu tipus - pvz. lubini, bra ir torsera; lubini, torsera ir staline. Tokiu budu bet kada sukursite norima apsvietimo nuotaika, o vienas svietuvas palubej.... sakyciau tikrai mazoka verysad.gif . Jei patalpoje bus kelios funkcines zonos - pvz. poilsio ir TV, valgomasis stalas, darbo vieta - pagalvokit apie atskira apsvietima kiekvienai is ju. Jei noresite sviestuvo virs valgomojo stalo, o jis niekaip neisikomponuos patalpos centre, galite lubose isirengti papildoma kabli ir veliau, ilgesnio laido pagalba koreguoti sviestuvo vieta (kaip toks sprendimas atrodo galite paziureti CIA)
Kristaline
QUOTE(digma.lt @ 2009 06 26, 18:38)
Geriausia sviestuvus destyti, kai jau aisku kur koks baldas stoves, zinoma bendram apsvietimui galima viena sviestuva kabinti lubu centre, bet visada geriausia tureti bent tris skirtingus sviestuvu tipus - pvz. lubini, bra ir torsera; lubini, torsera ir staline. Tokiu budu bet kada sukursite norima apsvietimo nuotaika, o vienas svietuvas palubej.... sakyciau tikrai mazoka verysad.gif . Jei patalpoje bus kelios funkcines zonos - pvz. poilsio ir TV, valgomasis stalas, darbo vieta - pagalvokit apie atskira apsvietima kiekvienai is ju. Jei noresite sviestuvo virs valgomojo stalo, o jis niekaip neisikomponuos patalpos centre, galite lubose isirengti papildoma kabli ir veliau, ilgesnio  laido pagalba koreguoti sviestuvo vieta (kaip toks sprendimas atrodo galite paziureti CIA)
*

Dėkui už atsakymą 4u.gif
Valgomasis bus atskirai. Kambaryje poilsio zona ir TV. Prie sofos planuoju statyti toršerą.
Kristaline
O kokiame aukštyje nuo grindų turėtų kabėti sieniniai šviestuvai laiptinėje ir kt. kambariuose pvz. koridoriuje ir valgomajame? Mano supratimu tai pats šviestuvas turėtų būti žmogui virš galvos? O laiptinėje gal kiek aukščiau?
digmaa
QUOTE(Kristaline @ 2009 07 20, 19:44)
O kokiame aukštyje nuo grindų turėtų kabėti sieniniai šviestuvai laiptinėje ir kt. kambariuose pvz. koridoriuje ir valgomajame? Mano supratimu tai pats šviestuvas turėtų būti žmogui virš galvos? O laiptinėje gal kiek aukščiau?
*

Standartiniuose butuose (kur lubos h=2.50-2.70m) sienini sviestuva (bra) reiktu tvirtinti minimum 50 cm zemiau lubu - tai apie 1.80-2.20 m aukscio diapazone. Cia toms vietoms kur vaikstoma, o prie stalo, skaitymo otomanes, kur sviesa reikalinga ne tik kaip akcentas, sviestuva reiketu tvirtinti, kad gaubto apatine briauna nebutu auksciau akiu lygio - taip isvengsite akinimo.
Butuose, kur lubos 3 ir daugiau metru aukscio - bra tvirtinimo taskas butu ties 3/4 - 4/5 sienos aukscio riba, bet reikia konkreciai ziureti pagal norima sviestuvo tipa.
Del laiptiniu - pasirinkus tvirtinimo taska 2-2.20 m austyje, manau, tikrai nesuklysit mirksiukas.gif
Kristaline
QUOTE(digma.lt @ 2009 07 22, 14:53)
Standartiniuose butuose (kur lubos h=2.50-2.70m) sienini sviestuva (bra) reiktu tvirtinti minimum 50 cm zemiau lubu - tai apie 1.80-2.20 m aukscio diapazone. Cia toms vietoms kur vaikstoma, o prie stalo, skaitymo otomanes, kur sviesa reikalinga ne tik kaip akcentas, sviestuva reiketu tvirtinti, kad gaubto apatine briauna nebutu auksciau akiu lygio - taip isvengsite akinimo.
Butuose, kur lubos 3 ir daugiau metru aukscio - bra tvirtinimo taskas butu ties 3/4 - 4/5 sienos aukscio riba, bet reikia konkreciai ziureti pagal norima sviestuvo tipa.
Del laiptiniu - pasirinkus tvirtinimo taska 2-2.20 m austyje, manau, tikrai nesuklysit  mirksiukas.gif
*

Labai ačiū už ataskymą 4u.gif
adatiene
Sveiki, na ir aš noriu paklausti.
Renkamės langų rėmų spalvą. prie ko geriau derinti langus ir duris - prie sienų spalvos, stogo ar pastogių?
Kristaline
Dėl durų spalvos man irgi aktualus klausimas ax.gif
Mūsų name sudėti balti plastikiniai langai (tokį nusipirkom).
Palanges, laiptų pakopas ir duris dėsim ąžuolines. Grindis irgi planuojam dėti ąžuolo spalvos. Bet durys man labai gražu balintos. Ar nesipjaus balintos ąžuolo durys su natūralia medienos spalva?
Ar reikia derinti grindų ir durų spalvą ar durų ir baldų geriau?
Rasosmama

Noriu labai pakalusti del lubu spalvu. Kaip Jus dazote lubas, baltai ar derinate prie sienu spalvos? As norejau visur baltu lubu, tik voniose spalvotu... Ka galit patart is savo patirties?
g.gif
digmaa
QUOTE(adatiene @ 2009 09 07, 10:49)
Sveiki, na ir aš noriu paklausti.
Renkamės langų rėmų spalvą. prie ko geriau derinti langus ir duris - prie sienų spalvos, stogo ar pastogių?
*

Kiek suprantu klausiate apie spalvas fasadineje puseje. visu pirma reiketu nuspresti, kokio galutinio rezultato tikites: jei norite kontrastingo derinio rinkites pvz. sviesias sienas ir tamsius (rudus, pilkus, bordo) langus arba atvirksciai - tamsias sienas ir sviesius remus. Duris tokiu atve ju galite derinti prie remu spalvos, o jei desite langines - duris rinkites langiniu spalvos. Svelnus (nekontrastingas) derinys bus jei prie pasteliniu sienu derinsite dar sviesesnio atspalvio remus ir duris. Beje nepamirskite lietuvisku sezonu kaitos ir gamtinio kolorito wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Kristaline @ 2009 09 07, 13:10)
Dėl durų spalvos man irgi aktualus klausimas ax.gif
Mūsų name sudėti balti plastikiniai langai (tokį nusipirkom).
Palanges, laiptų pakopas ir duris dėsim ąžuolines. Grindis irgi planuojam dėti ąžuolo spalvos. Bet durys man labai gražu balintos. Ar nesipjaus balintos ąžuolo durys su natūralia medienos spalva?
Ar reikia derinti grindų ir durų spalvą ar durų ir baldų geriau?
*

jei durys nera planuojamos ikomponuoti, kaip kazkos isskirtinis interjero akcentas, jas patartina rinktis grindu, sienu ar siu pavirsiu apdailai artimu atspalviu. jei balinto medzio bus tik durys, tai gali siek tiek keistokai atrodyti. Pagalvokite, kur dar galetumete panaudoti panasia mediena - virtuves komplektas, valgomojo stalas, vonios spinteles ar kt.
Papildyta:
QUOTE(Rasosmama @ 2009 09 07, 13:16)
Noriu labai pakalusti del lubu spalvu. Kaip Jus dazote lubas, baltai ar derinate prie sienu spalvos? As norejau visur baltu lubu, tik voniose spalvotu... Ka galit patart is savo patirties?
g.gif
*

nera jokiu taisykliu, kad lubos turi buti baltos:), sviesesne lubu nei sienu spalva itesiog vizualiai siek tiek isplecia erdve. Tad jei patalpa erdvi, auksta - galima drasiai eksperimentuoti spalvomis ir rastais. ypac spalvotos lubos pasiteisina, kai patalpose slaitines lubos ir nuo vienos sienos iki kitos gaunasi gan didelis auksciu perkritimas.
daugiau info apie lubu apdaila rasite lubu dizainas.
svajociuke
Nezinau ar labai cia i tema, kadangi ziuriu labiau apie duris kalba eina blush2.gif , bet buciau be galo dekinga jei kas zino ir galetu sia info pasidalint i az, kur galima butu rasti tokiu tapetu.. (darbininkas pridirbo kaimynams, tai tenka mums taisyt, o tapetu nerandam tokiu pirkt sad.gif ) jie kazkokie ala drobiniai skaitosi..

user posted image

user posted image
juraciusss
Laba diena...ziuriu cia niekas jau seniai neraso...Bet vis tikiuosi,gal kas man atsakys.....Renkames langu spalva is vidines puses...Visada svajojau apie balinto medzio spalvas.Tad noreciau deti langus,grindis ir duris butent sios spalvos...Bet...daug kas sako,kad prie sitokiu spalu dera tik provanso arba klasikinis stilius...Tie stiliai manes nezavi schmoll.gif Nejaugi daugiau jokie stiliai nedera prie siu spalvu g.gif As galvojau pritaikyti kazkokius kontrastingesnius siai spalvai modernius baldus.... g.gif Na neteke man niekada kurtis busto,tad gal as cia jau visai nusigrybauju? blush2.gif 4u.gif
Ihmantas
QUOTE(juraciusss @ 2009 12 10, 18:28)
Laba diena...ziuriu cia niekas jau seniai neraso...Bet vis tikiuosi,gal kas man atsakys.....Renkames langu spalva is vidines puses...Visada svajojau apie balinto medzio spalvas.Tad noreciau deti langus,grindis ir duris butent sios spalvos...Bet...daug kas sako,kad prie sitokiu spalu dera tik provanso arba klasikinis stilius...Tie stiliai manes nezavi  schmoll.gif  Nejaugi daugiau jokie stiliai nedera prie siu spalvu  g.gif  As galvojau pritaikyti kazkokius kontrastingesnius siai spalvai modernius baldus.... g.gif  Na neteke man niekada kurtis busto,tad gal as cia jau visai nusigrybauju?  blush2.gif  4u.gif
*

man gyvenant londone ,mados ir stiliu sostineje ,teko bendrauti su lietuviu siuveja kuri siuva drabuzius vienai londono dizaineriai ,tai sake stilius yra tai kas tau grazu ir priimtina o ne tai kas siuo metu madinga,as pritarciau siai nuomonei tai taikytina tiek drabuziam tiek interjerui,darykit kad jums jusu namai butu mieli
juraciusss
QUOTE(Ihmantas @ 2009 12 10, 18:33)
man gyvenant londone ,mados ir stiliu sostineje ,teko bendrauti su lietuviu siuveja kuri siuva drabuzius vienai londono dizaineriai ,tai sake stilius yra tai kas tau grazu ir priimtina o ne tai kas siuo metu madinga,as pritarciau siai nuomonei tai taikytina tiek drabuziam tiek interjerui,darykit kad jums jusu namai butu mieli
*

labai aciu 4u.gif
giedre.v
QUOTE(juraciusss @ 2009 12 10, 15:28)
Laba diena...ziuriu cia niekas jau seniai neraso...Bet vis tikiuosi,gal kas man atsakys.....Renkames langu spalva is vidines puses...Visada svajojau apie balinto medzio spalvas.Tad noreciau deti langus,grindis ir duris butent sios spalvos...Bet...daug kas sako,kad prie sitokiu spalu dera tik provanso arba klasikinis stilius...Tie stiliai manes nezavi  schmoll.gif  Nejaugi daugiau jokie stiliai nedera prie siu spalvu  g.gif  As galvojau pritaikyti kazkokius kontrastingesnius siai spalvai modernius baldus.... g.gif  Na neteke man niekada kurtis busto,tad gal as cia jau visai nusigrybauju?  blush2.gif  4u.gif
*

bus grazu, drasiau bigsmile.gif
Ihmantas
QUOTE(juraciusss @ 2009 12 10, 18:37)
labai aciu  4u.gif
*

as asmeniskai megstu palikti darbus tam kas ji ismano ,as galiu pastatyti gkp sienas ,bet kaip jas apdailinti ir nudazyti palieku spresti dizaineriui smile.gif juolabiau manau siuo metu kainos nesikandzioja
juraciusss
QUOTE(Ihmantas @ 2009 12 10, 18:45)
as asmeniskai megstu palikti darbus tam kas ji ismano ,as galiu pastatyti gkp sienas ,bet kaip jas apdailinti ir nudazyti palieku spresti dizaineriui  smile.gif juolabiau manau siuo metu kainos nesikandzioja
*

siaip turim dizainere,bet jos nuomone butu tokia,kad detu naturalaus medzio langus ir grindis....Sako balinto medzio spalvos nelabai dera prie musu namo aplinkos ir pacio namo...Bet man atrodo,kad derinant baldus,laiptus ir t.t.,galima isgauti nebloga visuma,kuri deres prie fasado ir aplinkos g.gif Aisku,jei pasirinksim sviesias spalvas,ji stengsis mums padet viska suderint,bet va,ta jos nuomone kazkaip man nebeleidzia apsisprest...Bijau ,kad paskui netektu gailetis.O viska atiduot i dizaineres rankas irgi nesinori...norisi kad butu paciai mielos spalvos,medziagos ir t.t...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.