Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Žako papūgos
Supermamų klubas > Mūsų namai > Fauna
Pages: 1, 2
Dominus
Papasakokit tos, kurio turint Žako papūgas - apie džiaugsmus, vargus, netektis.
Bus tikrai įdomi tema.
alfa omega
My WebpageTai as pirma prisijungiu.Nuotraukoje musu zako Jorgos,mes ji turim dvejus metus,zakui mazdaug apie 3metus.Trumpai sakant african grey tai pacios protingiausios,pacios smalsiausios ir gudriausios papugos wub.gif
alfa omega
Na va ,musu tema isvis nepopuliari schmoll.gif Turbut zako nelabai mylimi.....
teorema
QUOTE(alfa omega @ 2009 05 18, 16:04)
Na va ,musu tema isvis nepopuliari schmoll.gif Turbut zako nelabai mylimi.....
*

Sveikutes,gal jus man galite pasakyti veislyna zako,o gal zinote kas dabar ju turi?
Just me...
o kur jus jas perkate, nes mes irgi noretume, bet "KIKOJ" jos labai brangios,beto,bijome rizikuoti ten pirkti. 4u.gif
alfa omega
QUOTE(gige252 @ 2009 05 26, 15:36)
o kur jus jas perkate, nes mes irgi noretume, bet "KIKOJ" jos labai brangios,beto,bijome rizikuoti ten pirkti.  4u.gif
*

As gyvenu Graikijoje,tai cia zako kainuoja apie 1500 euru,bet perkant grynais dar galima nusilygti,o mano tevai ieskojo LT internetu ir buvo rade uz 2000 litu ,jeigu tau idomu as galiu paklausti tiksliau.
diga
QUOTE(alfa omega @ 2009 05 26, 21:12)
As gyvenu Graikijoje,tai cia zako kainuoja apie 1500 euru,bet perkant grynais dar galima nusilygti,o mano tevai ieskojo LT internetu ir buvo rade uz 2000 litu ,jeigu tau idomu as galiu paklausti tiksliau.
*

zaku kainos dabar 3500lt yra daug info yra www.papugos.lt puslappyje ten pardavinea toks saulius ir geris su dokumentais ir dnr testu smile.gif tikrai sveikos ir jaukios jos pas juos smile.gif as asmeniskai pirkau per skelbimus is zmogaus su narvu uz 1950lt smile.gif
Siracusa
DIGA, čia saviškę avatare įsidėjusi? bigsmile.gif
Dominus
QUOTE(teorema @ 2009 05 18, 18:21)
Sveikutes,gal jus man galite pasakyti veislyna zako,o gal zinote kas dabar ju turi?
*

Gide 252 ir teorema, o ar viską žinote apie žako papūgas, ar žinote kokiojos yra triukšmingos? Ar tikrai esate pasiruošusios tam?
Aplamai, norint įsigyti žaką, reikia labai mylėti paukščius ir daug ką jiems atleisti.
Ką manot apie tai?
Siracusa
QUOTE(Dominus @ 2009 08 17, 20:21)
Gide 252 ir teorema, o ar viską žinote apie žako papūgas, ar žinote kokiojos yra triukšmingos? Ar tikrai esate pasiruošusios tam?
Aplamai, norint įsigyti žaką, reikia labai mylėti paukščius ir daug ką jiems atleisti.
Ką manot apie tai?
*

Nesutikčiau, kad žako labai triukšmingi smile.gif Lyginant su kitom, mažesnėm papūgom, kurios triukšmauja nuo ryto iki vakaro, tai žakai tikrai taip galvų neiškvaršina. Ir nerėkauja kaip kakadu.

Be to - daugiausiai kalba, tai ir klausyt įdomu tokio "triukšmo" biggrin.gif

diga
del zako rekimo galiu pasakyt tiek,tikrai uzeina jom rekti noras..Pvz dabar kuka mano ir pradejo rekt kazko,bet tokiu balseliu,kad atrodo klyktu ji,tokiu spiegimu...Del ko taip,tai numanau,akd gali but del noru turet jei pora,(zakina)..Seip labai draugiski,grazus pauksciai,bet demesio ir ziniu tikrai reikalaujantys..
alfa omega
QUOTE(Siracusa @ 2009 08 18, 17:04)
Nesutikčiau, kad žako labai triukšmingi smile.gif Lyginant su kitom, mažesnėm papūgom, kurios triukšmauja nuo ryto iki vakaro, tai žakai tikrai taip galvų neiškvaršina. Ir nerėkauja kaip kakadu.

Be to - daugiausiai kalba, tai ir klausyt įdomu tokio "triukšmo" biggrin.gif
*

Sutinku 100% thumbup.gif Man tai kaip tik atrodo kad jos is "ramiausiu" papugu yra,yra teke girdeti kaip rekauja kakadu ir makao,siaubas kaip skerdziamos butu......o manasis tai daugiausia sneka arba svilpauja ka ar kokius garsus megdzioja bet jeigu nori ramybes jam duodi koki skanesta ir viskas o.k.,o del demesio tai taip ,jie tikrai moka sau reikalauti demesio,jeigu mes ziurim tv ir mano vyras i ji nekreipia demesio pradeda trankyti groteles kurios yra narvo apacioj arba su snapu i narva kalti.....As norejau paklausti ar jusu zako prie zmoniu sneka,musiskis tai labai retai ir tai tik prie musu o jeigu svetimu bus tam paciam kambaryje tai nei zodelio neispesi,viena diena pastebejau kad mes labai ilgai buvom salone tai jis nusisuko nuo musu nugara ir pradejo sneketi...... g.gif
liggy
Oi, kokia idomi temuke! senai svajojam apie zaka... bet vis mastom - turim kate, suni ir triusi. kaip idomu zakai sugyvena su kitais gyvunais?
Siracusa
QUOTE(alfa omega @ 2009 08 20, 23:13)
As norejau paklausti ar jusu zako prie zmoniu sneka,musiskis tai labai retai ir tai tik prie musu o jeigu svetimu bus tam paciam kambaryje tai nei zodelio neispesi,viena diena pastebejau kad mes labai ilgai buvom salone tai jis nusisuko nuo musu nugara ir pradejo sneketi...... g.gif
*

Kad turbūt dauguma žakų prie svetimų nesidemonstruoja kalbinių sugebėjimų biggrin.gif
Nors draugai, kurie dažniau apsilanko, tai girdėję kalbant - juos irgi laiko šeimos nariais turbūt hihihi.gif Bet dažniausiai, jei pamato nepažįstamus, tai stebi ir tyli.

Azazella
As irgi noriu tokios papugos. Bet kol kas renkuosi info, kad nusipirkus netektu gailetis, vis gi ne zaislas, o gyvas daiktas. sakykit, o kokios prieziuros reikalauja, kiek mazdaug kainuoja islaikymas ,kokiu butiniausiu dalyku reikia, kaip sugyventu su katinais? Ar butina isleisti papuga is narvo ir kaip daznai, ar isbutu viena kelias dienas?
Saulutukė
QUOTE(Azazella @ 2009 10 11, 10:51)
As irgi noriu tokios papugos. Bet kol kas renkuosi info, kad nusipirkus netektu gailetis, vis gi ne zaislas, o gyvas daiktas. sakykit, o kokios prieziuros reikalauja, kiek mazdaug kainuoja islaikymas ,kokiu butiniausiu dalyku reikia, kaip sugyventu su katinais? Ar butina isleisti papuga is narvo ir kaip daznai, ar isbutu viena kelias dienas?
*

Užsukit į www.papugos.lt ten rasite daug temų ir naudingos informacijos... mirksiukas.gif
Siracusa
QUOTE(Azazella @ 2009 10 11, 08:51)
*

Papūga ne tiek reikalauja priežiūros, kiek namai reikalauja tvarkymosi smile.gif
Ypač, jei ji, kaip tikras šeimos narys nebūna pastoviai uždaryta narve, o gyvena daugiausiai laisvėje.
Dėl išlaikymo, tai pradžioj kainuoja daug, nes papūga turi savo atitinkama kaina smile.gif O kai turi ir papūgą, ir narvą, tai tų išlaidų nesijaučia. Nes didelį dalį jos raciono ir sau perki. Grynai papūgiškas maistas - daiginukai, sausiakas perkamas + vitaminai metams. Bet visa tai perki kartą didesniu kiekiu, tad išeina pigiau ir metų begyje nebereikia pirkti.

Dėl palikimo vienos, tai kelias dienas pabus viena, jei kas ateis pakeist vandens. Bet jei išvažiuojam ilgesniam laikui, tai keliauja kartu. Nuobodžiauja žakai vieni - bendraujantys paukščiai, reikia draugijos gi jiems. Ir tai viena kambaryje nelabai lieka, plasnoja iš paskos pastoviai biggrin.gif

Prieš perkant gerai išstudijuok visą papūgų forumą, pasverk visus už/prieš, apsvarstyk, ar galėsi skirti jam pakankamai dėmesio..? Juk ne trumpaamžis gyvūnas, įsigyji jį visam gyvenimui.. Daug yra istorijų, kai atsiradus vaikams, laiko augintiniui nebelieka, ir keliauja nabagai iš rankų į rankas..
Dominus
Buvau pradejes tema apie Zakus, nes planavau isvykti is LR i Germanija ir maniau, kad nebus imanoma pasiimti savo augintinio, todel uzvedziau sia tema noredamas padovanoti savo pauksti tinkamiausiam zmogui.
Taciau, suzinojau, kad did.problemu nera - nuejau i vet.klinika (truputi kitaip ji vadinasi), sumokejes 20 Lt gavau pazyma anglu kalba, kad mano zakutis sveikas - isidejau i mikruske ir po 30 val. buvome vietoje. Tiesa, pries tai su kaimynais pakalbejome (Germanijoje zmones, tvarka - kitokios) - neigiamos reakcijos nebuvo ir...viskas issisprende.
Jis daug gyvasties inesa - man l.gera, kad jis cia.
Indreaja
Siracusa, o jei kur nors prie ežeriuko, į gamtą? Ar turit kažkokį spec narvą, o kur palikt, palapinėj/mašinoj nakvot? biggrin.gif Nu su šunimis man kažkaip aišku ir paprasta, su papūgom nelabai..
Dominus
Namie laikytas paukstis patirtu didziausia stresa, isveztas i gamta. Nebent papugom butu apkarpyti sparnai. Tai saugu - jos niekad niekur neisskris, taciau man gaila paukscio, kuris negali paskristi - tegu skraidzioja bute.
Indreaja
nu, kad sparnus apkarpys, tai mažiau nestresuos. nelabai man suvokiama, kaip su paukščiu galima keliauti, bet gal kas papasakos, įdomu smile.gif
alfa omega
QUOTE(Dominus @ 2009 12 15, 18:04)
Namie laikytas paukstis patirtu didziausia stresa, isveztas i gamta. Nebent papugom butu apkarpyti sparnai. Tai saugu - jos niekad niekur neisskris, taciau man gaila paukscio, kuris negali paskristi - tegu skraidzioja bute.
*

M,es irgi nebekerpam sparnu nes kai viena karta jam kirpom tai tikrai jam stresas buvo ,pora dienu isvis nebesnekejo ir ant mano vyro(kadangi jis tas kirpejas buvo) labai supykes buvo kai mano vyras prieidavo prie narvo Jurgis iskart jam uzpakali atsukdavo o siaip ten tarp ju nesveika meile yra,jam karts nuo karto uzeina noras paskraidyti bet bute blogiausiu atveju i kokias uzuolaidas uzsikabina,pora kartu i langa trenkesi kol suprato kad per langa neisskrisi.My WebpageMy Webpage Jurgis graikas tai ir sneka tik graikiskai ax.gif
Dominus
Jau nebeegzistuojanciame forume maciau zakucio nuotraukas, pakirptais sparnais, kur jis ir po smeli prie juros striksejo ir ant medzio sode tupejo. Tikrai ispudinga, bet ir rizikinga, nes plunksnos turi savybe ataugti, o tada nezinia kokios aplinkybes pauksti isgasdintu. Kiek skaiciau tokiu netekciu - arba nebegrizdavo, arba rasdavo nebegyvus.
Na, viskas imanoma tik reikia buti l.rupestingais tevais.
O maniskis - ne 30, o 34 val. kelione mikriuku atlaike geriausiai, nors masina Vokietijoje buvo sugedusi - taise 3 val., po to dar 3 valandom sustabde policajai, krate bagaza, atlupinejo autodetales ir pan.
Siracusa
Indreaja, turim nediduką kelioninį narvą (toks labiau nimfinis). Vežamės ją ir į stovyklas, tiesa, jei gyvenam namelyje. Ant plyno lauko, kur tik palapinė ir mašina, tai nea, nerizikuoju, nes gali perkaisti visą dieną ant saulės vasarą. Bet visur kitur, tai keliaut su ja no problem, nė ten kokių stresų nė ko, jei nuo mažens pratini. Aš tos nuomonės, kad mažesnis stresas su šeimininkais, kad ir kitoj aplinkoj, nei vienai uždarytai namie tupėt cool.gif

Dėl sparnų pakirpimo. Aš visgi už kirpimą, nes nepakirpti sparnai viena iš namie auginamų papūgų mirties priežasčių. Papūgistų forume praeitą savaitę į stiklą atsitrenkęs užsimušė fantastinis eclectu'sas, kuris namie buvo ne naujokas ir puikiai orientavosi erdvėje. Ir tai anaiptol ne vienintelis atvejis.. So.. šeimininkams spręsti.. Be to, vistiek butuose/namuose paukščiai pilnavertiškai nepaskraido, kaip kad laukiniai jų gentainiai..
Maniškė irgi buvo pernai atsitrenkus į stiklą ir įkritus į smulkiaspyglį kaktusą, ačiūdie, viskas baigėsi sėkmingai. Dabar plunksnos pilnai ataugę, visur sekioja iš paskos hihihi.gif bet prieš vasaros sezoną vėl pakirpsim cool.gif
Dominus
Gal but, is tikruju - pries vasara butu neblogai sparnelius pakirpti.
Siracusa
Dominus, kaip papūga - po kelionės greit adaptavosi? Kelionę narve praleido, ar ant peties kur? bigsmile.gif
Dominus
QUOTE(Siracusa @ 2009 12 23, 13:12)
Dominus, kaip papūga - po kelionės greit adaptavosi? Kelionę narve praleido, ar ant peties kur?  bigsmile.gif
*

Siracusa, kelione i Germanija, mano vaikas stebetinai gerai pernese, nors yra didelis bailys. Gabentas buvo mano sename nimfiuko narvelyje, uzdengtas anklode nuo sofos - tamsoje gyvunai ramesni buna, maziau stresuoja. Nors tuo metu vyravo dideli karsciai (iki +30C) - viskas praejo gerai. As net nustebes buvau. Kai pasiekem keliones tiksla - ispradziu tylejo, jokio garso neisdave, kaip partizanas. Taciau, atvykes, lese ir gere vandeni iskart. O savo senas dainas pradejo dainuoti jau 3-ia diena.
As galvoju, kad gal jam padejo sena rimta patirtis - buvo jau 2 kartus isskrides pro langa, po 3 dienas - ir nieko, tik l.pakudusi susigrazinau ir l.istroskusi (kad pavyko susigrazinti - mums tada nerealiai pasiseke, ir net du kartus!). Tais kartais taip pat jau 3 dienoje atkutes buvo.
Zodziu, nenuobodu man su juo biggrin.gif .
diga
kaip saunu,kad si tema visgi gyva,kiek bandziau rasyt visi tylejo ir nerase 4u.gif as ir zakute turiu,mergyte mazute dar smile.gif 8 menesiu,bet planuojam sausi seimos pagausejima,vyriski jai nupirkti blush2.gif ,kaip jusu zakuciai laikosi?ga nuotraukom pagyvinsit tema? 4u.gif
Dominus
QUOTE(diga @ 2009 12 25, 19:01)
kaip saunu,kad si tema visgi gyva,kiek bandziau rasyt visi tylejo ir nerase  4u.gif  as ir zakute turiu,mergyte mazute dar smile.gif 8 menesiu,bet planuojam sausi seimos pagausejima,vyriski jai nupirkti  blush2.gif ,kaip jusu zakuciai laikosi?ga nuotraukom pagyvinsit tema?  4u.gif
*

o

Mano Zakutis cia puikiai adaptavosi ir gyvena geriau nei Lietuvoje. Nupirom jam puiku, milziniska narva (turbur Arom skirtas) ir zymiai pigiau nei kainuotu LT - 200 Eu (apie 700 Lt). Kiti narvai ir narveliai taip pat pigesni (bet reikia zinoti kur ieskoti).

O tema atgijo, gal but del to, kad as savaji l.sekmingai parsigabenau, nes nezinojau, kad tai yra imanoma. O tada budamas dideliame liudesyse norejau ji atiduoti (ne parduoti) i geras rankas, kad ten ji zmones myletu.
Kadangi mano paukstis sekmingai prigijo - jis man teikia d.dziaugsmo ir net tam tikros pilnatves, todel pasidziaugdamas, nutariau tema pratesti ir gal but pasidalinti patirtimi (jei kas manes ko paklaustu).

Beje "Vitakrafft" nera geriausias pasaras zakams (kainuoja3,5 eu). Jis geras, bet kaina yra uzlauzta del l.izymios firmos. Yra lygiai tokios pacios sudeties pasaras, jis sveriamas, o kaina 5-6 kartus mazesne. Be to, cia maisto pasirinkimas yra nerealus ir nuolaidos buna didesnes.
Tiek kol ziniu smile.gif .
diga
uoj ne as saviskes neseriu vitakraftu,perku versale laga maista,tik nzn ar toks ten pas tave yra wink.gif bet maistukas vertas demesio wink.gif ikelk foto saviskio,pas tave kas mergyte ar berniukas? o tu is lt vezeisi ar kaip?nelabai zinau visos istorijos taviskio smile.gif
Dominus
Maniskis yra berniukas jam gal 7 m.
Pirkau pries 4 metus (2005 m. rugseji), kai zakuciai buvo l.atpige - tada tekainavo 1500 Lt (pries tai - 4500 Lt. kainavo), taciau turejo viena trukuma - jie visi buvo nebe jaunikliai ir kaip man pasake, jei tiket pardavejos zodziais - maniskiui buvo tada apie 3 metus.
Turejau daug vargo kol jis tapo naminis, nes jis l.ilgai buvo laukinukas - rekiantis, baikstus ir neprisileidziantis.
Tik didele meile pauksciams padejo man iskesti visa ta dalyka ir gal tik po 1,5 metu jis tapo daugmaz naminis.
Man labai keista, bet kai isvaziavau is LT, man pradejo l.trukti butent jo, nors LT turiu dar puiku ir l.meilu nimfiuka.
Kai sunus ruosesi atvaziuoti i Vokietija, paprasiau, kad atveztu manaji zakuti.
Kai jis buvo atveztas (o visa istorija iki vezimo ir vezimo procesas aprasytas auksciau) - kazkaip ramiau pasidare, nors jis siokiu tokiu problemu cia, su savo klyksmu irgi daro.

Na, visi gyvunai vienokiu ar kitokiu problemu sudaro, taciau teikia ir daug to ko mums truksta.
Dominus
Mano Zakutis Germanijoje pilnai adaptavosi. Cia pavasaris prasisdejo vasario 22 d., todel galejau jau i terasa isleisti, su kitais pauksciais susiciulbeti. Cia, pietu Vokietijoje, tie pauksciai, kuri pas mus atskrenda tik geguzes men. - cia jie visi ziemoja ir niekur neisskrenda, todel kai oras atsyla - pradeda ir ziemos dienomis ciulbeti kaip pavasari. Mano Gugas jau ukauja kaip peleda, bando megdzioti varnenus ir kitus giesmininkus. Tik va vokieskai dar neismoko, kazkodel:).

redsunrise
Mes turime nimfa, galvojome reikia isbandyti, ar seksis auginti, sekasi jau 7 metai biggrin.gif Dabar pamastome kad zaka pats laikas butu isigyti, vaikai praauge, plunksnu nebenuplesys, bet visi zakai is olandijos gabenami, ar yra kur Lietuvoje ju pirkti
Siracusa
QUOTE(redsunrise @ 2010 04 23, 12:39)
Mes turime nimfa, galvojome reikia isbandyti, ar seksis auginti, sekasi jau 7 metai biggrin.gif Dabar pamastome kad zaka pats laikas butu isigyti, vaikai praauge, plunksnu nebenuplesys, bet visi zakai is olandijos gabenami, ar yra kur Lietuvoje ju pirkti
*

nu ne visi iš olandijos, atrodo, daugiau iš čekijos g.gif o jūs norite būtent LT veisto?
neseniai skelbiu.lt mačiau pardavinėjo mažylį, bet ten african grey timneh ir congo mišrūnas cool.gif papūgų forume yra išsiritęs timneh mažylis, tik prie jo jau eilė hihihi.gif
Dominus
O as nelabai suprantu- koks skirtumas is kokio veislyno? Svarbiausias dalykas yra ar zakutis dar jauniklis ar nebe, nes nebe jaunikli l.sunku adaptuoti prie saves ir dar sunkiau prie kt. seimos nariu. Na, aisku svarbu kokia kaina- . As dar 2005 m. buvau sumastes atsivesti is Slovakijos, t.y. nuvaziuoti, pailseti, o vaziuojant atgal pasiimti pauksteli (internte buvau rades adresa, ten galima is anksto uzsisakyti). Bet kaip jau minejau buvo atpigimas iki 1500 Lt ir nusipirkau LT. Na tik vargau ilgai su juo, nes ne jauniklis buvo, bet dabar jis man pilnateisis seimos narys - jo niekam nei parduosiu, nei atiduosiu.

Na, o maniskis suokia, ukia jau visokiu pauksciu balsais ir klykia bei krykstauja, tuo paciu balsu, kaip kaimynu 2 metu vaikutis - griunam is koto smile.gif. Kaimynui sakom: nezinojom, kad dar vaiku turesim smile.gif.
einareja
Sveiki,
Dominus matosi , kad jūs puikus ir atsidavęs žako šeimininkas 4u.gif
Kelinti metai skaitau apie žako,bet vis apsiraminu,nes kainos didelės. Tikiuosi įsigyti jį metų bėgyje. Įdomu kokios jų kainos skandinavijoje g.gif
Dominus
QUOTE(einareja @ 2010 04 30, 16:38)
Sveiki,
Dominus matosi , kad jūs puikus  ir atsidavęs žako šeimininkas :4As u:
Kelinti metai skaitau apie žako,bet vis apsiraminu,nes kainos didelės. Tikiuosi įsigyti jį metų bėgyje. Įdomu kokios jų kainos skandinavijoje  g.gif
*

Na, taip esu didelis gyvunu myletojas ir daznai susiduriu su tuo, kad l.daznai zmones manes nesupranta, todel jei nera didelio reikalo apie tai kalbeti, as patyliu. Ypatingai, svelniai tariant, nemegstu medziotoju - as tu zmoniu negaliu suprasti, ypac kai zinau, kad tas ar anas zmogus-medziotojas yra tikrai geras zmogus.
O pauksciai man, tai pavasario saukliai - isivaizduokit, jei pauksciu nebebutu, kaip supilketu musu gamta.

Pries 3 savaites prie pat mano namo lango, buvusioje lesykleleje, varnenai susisuko lizdeli ir ten isperejo 4 varneniukus. Jau jie vos telpa i lizdeli - stori, kaip parsiukai ir baigia apsipluksnuoti. As laimingas, kaip mazas vaikas!
O cia, pietu Vokietijoje varnenai truputi kitokie nei LT - jie ciulba itin graziai, melodingai - kas buvote siose Europos platumose, tikriausiai zinote.
Siracusa
QUOTE(Dominus @ 2010 05 01, 19:00)
Na, taip esu didelis gyvunu myletojas ir daznai susiduriu su tuo, kad l.daznai zmones manes nesupranta, todel jei nera didelio reikalo apie tai kalbeti, as patyliu.
*

Dauguma zoofanų su tuo susiduria cool.gif Kitavertus, tas 'kitoniškumo' nesupratimas manau būdingas visiems hobiams.
girene
kazkaip tikrai tema mirus,negi nieks lietuvoj neturit?smile.gif
Siracusa
QUOTE(girene @ 2010 07 01, 13:16)
kazkaip tikrai tema mirus,negi nieks lietuvoj neturit?smile.gif
*

turim, turim tongue.gif
girene
na bet negyvuoja tema,kai sunu kaciu:)
mane domina,nes noriu isigyt,papuga.lt pabendrauju
Siracusa
QUOTE(girene @ 2010 07 01, 15:46)
na bet negyvuoja tema,kai sunu kaciu:)
mane domina,nes noriu isigyt,papuga.lt pabendrauju
*

tai ir gyvūnas ne toks įprastas kaip šuo ar katė cool.gif

papūgų forume apie žako info yra nepalyginamai daugiau.
girene
QUOTE(Siracusa @ 2010 07 01, 17:07)
tai ir gyvūnas ne toks įprastas kaip šuo ar katė  cool.gif

papūgų forume apie žako info yra nepalyginamai daugiau.
*

zinau,marios skaitymo.gal zinai,kas prekiauja,veisia jas?
Siracusa
QUOTE(girene @ 2010 07 01, 17:21)
zinau,marios skaitymo.gal zinai,kas prekiauja,veisia jas?
*

Paukščių pardavėjai
girene
QUOTE(Siracusa @ 2010 07 02, 16:16)
Paukščių pardavėjai
*

zinau,maciau,bijau nusipirkt is nemyletoju
saulius pats va nepardavineja ju
Papildyta:
pas tikrus veisėjus šiemet ne žakučių metai ,o pas pardavėja vardu Darius
taip man saulius rase
Dominus
Tik noreciau patarti, kad daugiau atkreiptum demesi i siu pauksciu ypatumus, nes sie pauksciai dideli triuksmadariai. Manau, reikia buti labai dideliam pauksciu myletojui, kad galeti buti tolerantiskas ju klykimui. Klykia jie ne nuolatos, bet tarpais kai uzeina - siaubo filmas. biggrin.gif
Eglaitė 32
Mane domina sios papugos, bet nematau, kad vystytusi si tema. Gal kas zinote kt. internetinius adresus kur galima butu gauti informacijos apie zakucius.
Siracusa
QUOTE(Eglaitė 32 @ 2010 08 05, 13:16)
Mane domina sios papugos, bet nematau, kad vystytusi si tema. Gal kas zinote kt. internetinius adresus kur galima butu gauti informacijos apie zakucius.
*

daugiausiai apie žako gali rasti čia -- didžiausia jų augintojų kompanija wink.gif
Eglaitė 32
QUOTE(Siracusa @ 2010 08 05, 15:35)
daugiausiai apie žako gali rasti čia -- didžiausia jų augintojų kompanija wink.gif
*

Aciu uz nuoroda. Tikrai daug yra geros informacijos. Bet negi moterys neturi zako papugu, kad sis skyrelis mirsta?
girene
QUOTE(Eglaitė 32 @ 2010 08 05, 16:19)
Aciu uz nuoroda. Tikrai daug yra geros informacijos. Bet negi moterys neturi zako papugu, kad sis skyrelis mirsta?
*

as ir tai pastebejau
o nuorodoj pati dalyvauju
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.