Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pienligė (kandidomikozė)
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Uzusienos
Sveikos, merginos,

esu tikra, kad ne man vienai ši tema aktuali, tad nusprendžiau pratęsti pokalbį apie pienligę. Kaip ne kaip, laikas bėga, rinkoje atsiranda naujos priemonės, taip kad pasidalinkime informacija smile.gif

Aš su šia liga kovoju jau treti metai, pakeičiau ne vieną privačią ginekologę, nebesuskaičiuoju kiek pinigų sukišau konsultacijoms, tyrimams, vaistams... Išbandžiau įvairiausias žvakutes, maisto papildus, fluconazolio prisigėriau, o liga vis nesitraukia... Jau nervai nebelaiko, asmeninis gyvenimas irgi paklypo...

Tad labai įdomu kaip jūs gydote besikartojančią (mano atveju ji pasirodo jau kas mėnesį) pienligę? Ką jūsų gydytojai pataria? Kokias gydymo schemas siūlo? Manoji ginekologė pastarąjį kartą pasiūlė Macmiror Complex, o partneriui - fluconazolio tabletę, nors aš čia išskaičiau, kad neužtenka išsigydyti dabartinį epizodą, paskui reikia bent pusės metų trukmės palaikomojo gydymo (fluconazoliu arba žvakutėmis )...

Beje, noriu parekomenduoti Bioclin firmos gaminamas Multi-gyn priemones (tabletės makšties plovimo skysčiui + aparatukas makšties plovimui, Actigel gelis, Liquigel liubrikantas, intymios higienos ploviklis). Visiškai natūralu - laktobacilos ir alavijo ekstraktas, atstato makšties mikrofloros balansą ir t.t. Radau netyčia, benaršydama Internete, nes gydytojai siūlydavo pačius brangiausius varijantus, tarsi mano piniginė bedugnė... Tiesa, liubrikanto dar nepėjau išbandyti (maniškis - už jūrų marių... blush2.gif ), bet skaičiau merginų, naudojančių šį liubrikantą, atsiliepimus, tai patenkintos..

solo
Puikiai suprantu. Aš kovoju su pienligės ir vaginozės mišria infekcija. Bakterijos skirtingos, taigi gydant vieną, suveši kita. Sudominai tuo Multi-gyn. Nes mano situacija bloga - gydytoja pasiima vaistų sarašą, bando ką nors siūlyt, o aš jau visiškai viską išbandžius, tik apie šiuos negirdėjau. Skrandį antibiotikais suvariau. Tiesą sakant, jaučiuosi kaip bandomasis objektas, pažiūrėt kurie vaistai tinka, kurie ne..
Uzusienos
Aš irgi panašiai jaučiuosi dėl vaistų skyrimo - neįsigilina į konkrečią situaciją, išrašo tai, kas tuo metu ant bangos ar ką gamintojai pareklamuoja... O juk chemija nėra gerai, man atrodo, kad nuo dažno žvakučių vartojimo buvo paveikta makšties gleivinė ir dėl to mano problemos asmeniniame gyvenime (nesudrėksta, mylintis jaučiu sausumą, trintį, jokio malonumo nebeliko... ir noro mylėtis taip dažnai kaip anksčiau - irgi...). Suprantu, kad be liubrikanto sunkiai apsieisim su maniškiu. Esu bandžiusi paprastą Aquagel liubrikantą, tai man nuo jo pienligė atsirado - išmečiau iškart... Viliuosi, kad kitaip bus su Multi-gyn Liquigel, nes jis ne tik sutepa tam kartui, bet dėl savo sudėtinių medžiagų turėtų saugoti natūralią mikroflorą, gerinti gleivinės būklę, natūraliai atstatyti makšties drėgnumą...

O šiaip vartoju Multi-gyn tabletes makšties plovimui. Galima profilaktiškai kartą per savaitę, palaikant balansą, o galima ir gydyti - 2 kartus per dieną daryti plovimus 5 paras. Naudojau atskirai, be Actigelio, nors parašyta, kad geresni rezultatai, kai tuo pačiu dar ir tepama Actigeliu bent 2 kartus per dieną.

Aš stengiuosi pereiti prie natūralių gydymo metodų. Buvau pas homeopatę nulėkus, tai liepė visų pirma organizmą valyti, maistą derinti, nes, anot jos, pienligės ir t.t., tai atsakomoji organizmo reakcija į užterštumą toksinais, zaraza visa lenda... Logikos tame yra, nes candida gyvena ne tik makštyje, bet ir žarnyne, tad sutvarkius virškinimą tikrai turi pagerėti...

Be visa to, pasiūlė vartoti Lipocol 5+ maisto papildą (su prebiotikais ir probiotikais) žarnynui - patiko. Tiesa, dar prieš tai, Internete pasiskaičius, buvau nusipirkus Candilact maisto papildą (griepfrukto sėklų ekstraktas, inulino skaidulos ir laktobacilos), tai netrukus pereisiu prie jo. Įdomu ar yra merginų, kurios Candilacta ilgesnį laiką vartoja, kaip rezultatai?

Turėjau Citrobiotik forte plius aloe lašiukus (grynas greipfruto sėklų ekstraktas su alijošiaus ekstraktu), tai man labai patiko. Ir gėriau po 15 lašų kasdien, ir makšties plovimą esu dariusi. Tik tiek, kad brangoka...

Perskaičiau prieš kelias dienas apie higieninius lašiukus Malavit (www.malavit.ru), tai be visa ko, rašoma, kad labai geri rezultatai gydant pienligę ir bakterinę vaginozę. Gal išbandysi? Kaina apie 13 Lt (lyginant su Citrobiotik kaina apie 45 Lt už tą patį kiekį) Suvesk www.vaistai.lt paieškoje MALAVIT ir tau išmes sąrašą vaistinių, kuriose galima įsigyti.

Rašai, kad antibiotikais skrandį susigadinai. Sakoma, kad česnakas - natūralus antibiotikas, kuris labai veiksmingas sergant pienlige, bakterine vaginoze. Reikia į visus patiekalus jo dėti, galima valgyti gryną (bandžiau - pakramčius taip degina, kad neiškentus išspjoviau smile.gif. Perskaičiau, kad reikia pjaustyti riekelėmis ir taip per daug nekramčius valgyti, gal taip tikrai įmanoma? smile.gif Ir dar skaičiau apie makšties plovimus česnako vandeniu (pati nebandžiau...): 1 česnako skiltelę susmulkinti į košelę. Užpilti 1,5 litro virinto vandens ir palaikyti kelias minutes. Išmaišyti ir perkošti. Šį vandenį sunaudoti per vieną dieną.

http://www.imunitetas.lt/?aid=7255 va, čia rašoma apie natūralius antibiotikus, gal ką pritaikysi sau... Sėkmės! smile.gif
Peony
Prieš kelis metus susidūriau su pienlige. Konsultavausi su ginekologe. Tai anot jos, pienligę sukelia kelių rušių bakterijos ir nusiuntė į AIDS centrą pasidaryti dėl jų tyrimus. Tai chlamidijos, mikoplazma, ureaplazma. Sako, kad pas mus jomis apsikrėtę yra 95 proc. visų žmonių. Jos nekenksmingos, tik parazituoja organizme, o dėl streso ar susilpnėjusios imuninės sistemos, ar pakeitus partnerį, jų padaugėja. Tada jos ir sukelia pienligę. Man surado ureaplazma. Gydytoja paskyrė antibiotikus - viena tabletė, kuri veikia 10 dienų. Ir keletą metų neturėjau jokių problemų - ir antibiotikus vartojau, ir nervinių visokių stresų turėjau, o pienligė nesikartojo.
Visus tuos metus saugojausi ir nesimylėjau be prezervatyvo. Tik pernai iš didelės meilės leidausi įkalbama ir pakeičiau apsisaugojimo priemones. Po to per pastarąjį pusmetį jau antrą kartą pasikartojo pienligė. verysad.gif
Dabar gydausi Klion D žvakutėmis. Eisiu vėl tikrintis dėl šitų bakterijų. O tada - pas ginę.
JOLYSKA
Perskaičiau prieš kelias dienas apie higieninius lašiukus Malavit (www.malavit.ru), tai be visa ko, rašoma, kad labai geri rezultatai gydant pienligę ir bakterinę vaginozę. Gal išbandysi? Kaina apie 13 Lt (lyginant su Citrobiotik kaina apie 45 Lt už tą patį kiekį) Suvesk www.vaistai.lt paieškoje MALAVIT ir tau išmes sąrašą vaistinių, kuriose galima įsigyti.

Sie lasiukai vaistinese jau nebeparduodami ax.gif
Uzusienos
QUOTE(Peony @ 2009 05 01, 21:28)
Prieš kelis metus susidūriau su pienlige. Konsultavausi su ginekologe. Tai anot jos, pienligę sukelia kelių rušių bakterijos ir nusiuntė į AIDS centrą pasidaryti dėl jų tyrimus. Tai chlamidijos, mikoplazma, ureaplazma. Sako, kad pas mus jomis apsikrėtę yra 95 proc. visų žmonių. Jos nekenksmingos, tik parazituoja organizme, o dėl streso ar susilpnėjusios imuninės sistemos, ar pakeitus partnerį, jų padaugėja. Tada jos ir sukelia pienligę.  Man surado ureaplazma. Gydytoja paskyrė antibiotikus - viena tabletė, kuri veikia 10 dienų. Ir keletą metų neturėjau jokių problemų - ir antibiotikus vartojau, ir nervinių visokių stresų turėjau, o pienligė nesikartojo.
Visus tuos metus saugojausi ir nesimylėjau be prezervatyvo. Tik pernai iš didelės meilės leidausi įkalbama ir pakeičiau apsisaugojimo priemones. Po to per pastarąjį pusmetį jau antrą kartą pasikartojo pienligė.  verysad.gif
Dabar gydausi Klion D žvakutėmis. Eisiu vėl tikrintis dėl šitų bakterijų. O tada - pas ginę.
*

Buvo ir pas mane ureaplazma, išsigydžiau, bet pienligė po to jau 3 kartus buvo... Vienu žodžiu, nusipirkau šią savaitę Mycosyst 150mg 2 tabletes, išgėriau vieną, o po trijų dienų - kitą. Vartoju Candilact maisto papildą ir pradėjau 7 dienų Gynocaps kursą (po 1-2 per dieną). Taip pat artimiausius 6 mėnesius po mėnesinių profilaktiškai gersiu Mycosyst 150mg, na ir kartą per savaitę profilaktiškai įsidėsiu Gynocaps arba darysiu makšties plovimą su Multi-gyn tirpalu, tepliosiuos Actigeliu iš tos pačios serijos. Jei įdomu, galėsiu informuoti kaip sekasi ar nėra "atkryčių" smile.gif
Papildyta:
QUOTE(JOLYSKA @ 2009 05 02, 10:47)
Sie lasiukai vaistinese jau nebeparduodami  ax.gif
*

O tu gal vartojai tuos lašiukus ar pabandyti norėjai? Nes aš irgi keliose vaistinėse paklausiau, tai negirdėjusios... tiesa, vaistinės ne iš nurodyto www.vaistai.lt sąrašo buvo...
Jonvabaliuke
Sveikutes, norejau jums patarti pasidometi apie moteriskas zolines kapsules, kuriu pagalba jau ne viena atsikrate ir pienliges r kitu problemu. thumbup.gif
Yra puslapis apie jas www.beautiful-life.lt
As pati jas dabar naudoju, tai toks valymasis vyksta, kazkada turejau pienlige, tai dabar net varskes eina lauk.
Svarbiausia, kad tai zoles, o ne chemija. Viskas naturalu. smile.gif
JOLYSKA
Ne as pati MALAVIT lasiuku nenaudojau,bet noreciau juos isigyti,jie ne tik ginekologinems ligoms gydyti tinka......

Gal yra daugiau atsiliepimu apie kapsules is sio puslapiuko www.beautiful-life.lt
Aprasymas tai labai jau grazus ax.gif ,tik idomu ar tikrai toks poveikis...
Uzusienos
QUOTE(Jonvabaliuke @ 2009 05 02, 21:20)
Sveikutes, norejau jums patarti pasidometi apie moteriskas zolines kapsules, kuriu pagalba jau ne viena atsikrate ir pienliges r kitu problemu. thumbup.gif
Yra puslapis apie jas www.beautiful-life.lt
As pati jas dabar naudoju, tai toks valymasis vyksta, kazkada turejau pienlige, tai dabar net varskes eina lauk.
Svarbiausia, kad tai zoles, o ne chemija. Viskas naturalu. smile.gif
*

Mane šiek tiek suglumino kaina - 45 Lt už vieną kapsulytę?.. ir tikrai būtų įdomu išgirsti ką kitos išbandžiusios mano
`delfine`
Sveikos 4u.gif
siuo metu neturiu laiko nulekti pas gydytoja, panasu kad pienlige isitaisiau doh.gif gal siaip sutriko ph pusiausvyra unsure.gif
gal galit kazka parekomenduoti nusipirkti?
pamenu kad pries keleta metu man buvo israsytos vagisan ovules g.gif
dar lyg ir ecovag naudojau
bet apie nei vienu poveiki nepamenu doh.gif

prasau patarkit ka nors blush2.gif
forma tikrai nera rimta ir sunki, tai gal ir to vagisan uztektu? g.gif
Ankara
QUOTE(Uzusienos @ 2009 04 29, 21:32)
Sveikos, merginos,

Tad labai įdomu kaip jūs gydote besikartojančią (mano atveju ji pasirodo jau kas mėnesį) pienligę? Ką jūsų gydytojai pataria? Kokias gydymo schemas siūlo? Manoji ginekologė pastarąjį kartą pasiūlė Macmiror Complex, o partneriui - fluconazolio tabletę, nors aš čia išskaičiau, kad neužtenka išsigydyti dabartinį epizodą, paskui reikia bent pusės metų trukmės palaikomojo gydymo (fluconazoliu arba žvakutėmis )...

Gal pasikartosiu, jau esu apie tai rašiusi, bet šitą bėdą ir aš turėjau doh.gif Nieko man nei antibiotikai irgi skyrė ir vienų ir kitų nepadėjo, prasikankinau apie 3 mėn su kokių 2 sav pertrauka (po antibų vartojimo), nei žvakutės, nei kremukai irgi nieko negelbėjo, kol pasitepi tai gerai ir gal dar pusdienį po to, vėliau vėl tas pats nors sienom lipk doh.gif
Pradėjau domėtis natūraliais metodais ir ką, jei tai yra bakterinis disbalansas tai antibijotikais jo nesutvarkysi tik dar daugiau suerzinsi organizmą ir sunaikinsi gerasias bakterijas, kurios reguliuoja virškinimą ir mikroflorą. Nusipirkau Candilact papildą, daug spanguolių sulčių (išgerdavau po litrą per dieną) kurios veikė bent jau man iškart išgėrus po pusvalandžio jau pajusdavau palengvėjimą. Žolelių arbatų, nes nuo pienligės ir pūslė atsiėmė savo tai medetkų, petražolių, mišinio nuo pūslės uždegimo ir daug vandens. Žodžiu gėriau ištisai. Plius griežta dieta (neįsivaizduojat kiek prastovėdavau prie lentynų ieškodama duonos be mielių doh.gif ), nevartoti druskos, jokio cukraus, aštraus, rūgštaus, riebaus maisto, jokių kepinių nes įeina mielės ir cukrus. Neiškart, bet gana greit pajutau rezultatą po dviejų savaičių pienligė beveik išnyko. Taip kad dietologė, kuri minėjo kad reikia sutvarkyti organizmą visiškai teisi, tai sunku, bet bent jau mano atveju vaistai nepadėjo. Dar jausdavau simptomus apie du mėnesius, užtat gėriau spanguolių kapsules su E ir C vitaminu dar apie 3-4mėn. Dabar tfu tfu tfu lyg ir nieko, jei tik pajuntu ką negero iškart griebiu už spanguolių sulčių ir nemalonūs pojūčiai dingsta, plius prisilaikau tom dienom nuo saldumynų ir kepinių mirksiukas.gif Beje labai svarbu vartoti vitaminą C, užtat ir pirkau kapsules kur ne vien spanguolių ekstraktas, bet ir vitaminas C.
Tai tiek, gal kam padės 4u.gif
Beje plauti makštį griežtai nerekomenduojama jokiais tirpalais, kad ir koks būtų aprašymas, jie vistiek neatitiks natūralios mikrofloros, mikroflora turi atsistatyti ir makštis išsivalyti pati. Ginekologė griežtai man uždraudė naudoti betkokius intymios higienos prausiklius, muilus ir pan, tik vanduo ir iš išorės žinoma,į vidų nelyst smile.gif
Prieš smileysex.gif jokio apsiprausimo, turi praeiti mažiausiai 2 val nuo apsiprausimo, kad būtų galima mylėtis, nes išplaunat natūralų sekretą, trūkinėja makšties sienelės ir plinta pienligė, na arba jei kitaip neišeina labai daug lubrikanto, bet vėlgi kai tokia bėda kankina geriau kuo natūraliau blush2.gif
Uzusienos
QUOTE(`delfine` @ 2009 05 08, 06:59)
Sveikos  4u.gif
siuo metu neturiu laiko nulekti pas gydytoja, panasu kad pienlige isitaisiau  doh.gif  gal siaip sutriko ph pusiausvyra  unsure.gif
gal galit kazka parekomenduoti nusipirkti?
pamenu kad pries keleta metu man buvo israsytos vagisan ovules  g.gif
dar lyg ir ecovag naudojau
bet apie nei vienu poveiki nepamenu  doh.gif

prasau patarkit ka nors  blush2.gif
forma tikrai nera rimta ir sunki, tai gal ir to vagisan uztektu?  g.gif
*

Kai nežinai ar tikrai pienligė ar šiaip koks disbalansas, geriausia būtų išbandyti natūralias priemones, kad netinkamais vaistais neprisidaryti sau daugiau žalos.

Pabandyk nusipirkti "Citrobiotic plus aloe" lašiukų (greipfutų sėklų ekstraktas, kurio candida labai nemėgsta) ir pagerk kasdien 2-3 kartus po 5-15 lašų pusėje stiklinės vandens. Taip pat į stiklinę vandens įlašink 5-10 lašų šio ekstrakto ir apsiprausk kelis kartus per dieną (galima ir į makštį). Jei tikrai nieko rimta, tai po savaitės turėtų praeiti, o jei nepadės - tiesiu taikymu pas ginekologę. Beje, jei labai niežti ir nėra laiko žaistis su apsiprausimais, tiks Lomexin 600mg viena žvakutė (apie 28Lt kainuoja).

Beje, Vagisan ir Ecovag, tai pieno bakterijų žvakutes, kurios gali nuimti (o gali ir ne, priklausomai nuo situacijos) pienligės simptomus tam kartui, bet jos nepanaikina paties grybelio, po kurio laiko vėl pasirodys... Paprastai šias priemones siūlo vartoti po pienligės gydymo vaistais, kad atstatyti makšties mikroflorą.

Sėkmės smile.gif
naca
MALAVIT bandziau - man jokio poveikio. dar turiu kazkur jo uzkisusi, bet jau galiojimas pasibaiges.

Delfine, man rodos, tepiesi hormoniniais tepalais? tai pienlige ju drauge unsure.gif
Uzusienos
QUOTE(naca @ 2009 05 08, 14:15)
MALAVIT bandziau - man jokio poveikio. dar turiu kazkur jo uzkisusi, bet jau galiojimas pasibaiges.

Delfine, man rodos, tepiesi hormoniniais tepalais? tai pienlige ju drauge unsure.gif
*

Įdomumo dėlei, o kur Šiauliuose Malavitą parduoda?

naca
man is rusijos parveze. bet manau galima turguje is prekiaujanciu rusiska kosmetika uzsisakyti mirksiukas.gif
`delfine`
QUOTE(naca @ 2009 05 08, 14:15)

*

nu dar to betruko kad nuo hormoniniu tepalu pienlige pultu doh.gif
o jei rimtai tai as tu tepalu naudoju dabar itin mazai...tai kazkaip net keista butu jeigu nuo ju islistu dabar o ne pries pora metu kai naudojau tikrai nemazais kiekiais g.gif

na Lumexin ar kokio ten vaistuko kur kazkas man rekomendavo pavartojau, ziuresiu kaip bus
jeigu nepraeis -teks eiti pas gin doh.gif
turiu itarima kad man kontraceptikai gyvenima gadina...
pries tris menesius pakeiciau as juos unsure.gif
Uzusienos
Kortikosteroidai yra susiję su pienlige, nes ten kažkaip imunitetą silpnina...

Aš kontraceptikų jau porą metų nenaudoju,kai pienligė įsisiautėjo... ir kontraceptinis žiedas netiko dėl tos pačios priežasties, ir prezervatyvai irgi.. tenka natūraliai saugotis, bet tai stresas nerealus, pastoti nesinori dar...o ka daryti daugiau?
Carla
QUOTE(Uzusienos @ 2009 04 29, 21:32)

Beje, noriu parekomenduoti Bioclin firmos gaminamas Multi-gyn priemones (tabletės makšties plovimo skysčiui + aparatukas makšties plovimui, Actigel gelis, Liquigel liubrikantas, intymios higienos ploviklis). Visiškai natūralu - laktobacilos ir alavijo ekstraktas, atstato makšties mikrofloros balansą ir t.t. Radau netyčia, benaršydama Internete, nes gydytojai siūlydavo pačius brangiausius varijantus, tarsi mano piniginė bedugnė... Tiesa, liubrikanto dar nepėjau išbandyti (maniškis - už jūrų marių...  blush2.gif ), bet skaičiau merginų, naudojančių šį liubrikantą, atsiliepimus, tai patenkintos..
*

Lubrikantas tai man labai netiko, pasiskaičiau koks jis turėtų būti geras galvoju tikrai kaip tik man, nes dažnai pienligė aplanko. O kai užsitepiau tai taip pradėjo graužti, deginti, kad nieko nebenorėjau bėgau praustis.
brigitauskas
sveikutes, kankinauis uzpernai ir as su ta pienlige, tik praeidavo ir vel uzeidavo, jau viltis pasveikti, buvo toli toli. drauge vaistininke parekomendavo stiprinti imuniteta Alkymer vitaminais, nu zinokit po kurso viskas susitvarke, daugiau ji manes neaplanke, nors vat neperseniausiai ir antibiotikus nuo helikobacter pylori buvau gerus. pameginkit, gal kuriai tikrai pades.
beje ir apatinius visus savo tik medvilninius dabar vienu dydziu didesnius nesioju, o pienliges metu turejau keleta, juos virindavau pastoviai, o paskui po visko ismeciau, maza ka tos grybo sporos doh.gif
Uzusienos
QUOTE(Carla @ 2009 05 10, 10:10)
Lubrikantas tai man labai netiko, pasiskaičiau koks jis turėtų būti geras galvoju tikrai kaip tik man, nes dažnai pienligė aplanko. O kai užsitepiau tai taip pradėjo graužti, deginti, kad nieko nebenorėjau bėgau praustis.
*

Na, aš dar jo vis neišbandžius... bet Actigelį naudoju ir lengvas "deginimo" pojūtis - normalus reiškinys, taip ir turi būti, po minutės praeina smile.gif
`delfine`
QUOTE(Uzusienos @ 2009 05 10, 00:18)
1. Aš kontraceptikų jau porą metų nenaudoju,kai pienligė įsisiautėjo... ir kontraceptinis žiedas netiko dėl tos pačios priežasties, ir prezervatyvai irgi..
2.tenka natūraliai saugotis, bet tai stresas nerealus, pastoti nesinori dar...o ka daryti daugiau?
*

1. o mane va ziedas kaip tik nuo pienliges isgelbejo g.gif bet del tam tikru priezasciu teko ji dabar pakeisti, ir matyt suzadino pokytis pienlige doh.gif
2. va va...naturaliais budais tai cia man ne mylejimasis o kosmaras taptu schmoll.gif as jau tokia panikuotoja doh.gif bet manau jau visi zenklai man rodo kad laikas mesti tuos kontraceptikus ir gyventi normaliai doh.gif
naca
QUOTE(`delfine` @ 2009 05 09, 22:58)
nu dar to betruko kad nuo hormoniniu tepalu pienlige pultu  doh.gif
o jei rimtai tai as tu tepalu naudoju dabar itin mazai...tai kazkaip net keista butu jeigu nuo ju islistu dabar o ne pries pora metu kai naudojau tikrai nemazais kiekiais  g.gif
*

manau nebutinai ji turi uzpulti butent tuo paciu metu, kai juos vartoji didesniais kiekiais. tiesiog jie oragnizme uzsilieka ilgai, tam tikras imunitetas susilpneja, o ta drauge pienlige islenda atsiradus palankioms salygoms, kad ir kontraceptikams doh.gif
bet tikrai visur pabreziama kortikosteroidu ir candidamikozes sasaja unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Uzusienos @ 2009 05 10, 12:10)
Na, aš dar jo vis neišbandžius... bet Actigelį naudoju ir lengvas "deginimo" pojūtis - normalus reiškinys, taip ir turi būti, po minutės praeina smile.gif
*

man tas deginimo pojutis budavo anksciau, kai pienlige tiesiog istisai siautedavo doh.gif matyt nusilpusia suplonejusia gleivine taip veikia. o dabar, kai pienlige gyvent jau leidzia, tai ir to deginimo nebera prausiantis rolleyes.gif
Uzusienos
QUOTE(naca @ 2009 05 10, 17:12)
manau nebutinai ji turi uzpulti butent tuo paciu metu, kai juos vartoji didesniais kiekiais. tiesiog jie oragnizme uzsilieka ilgai, tam tikras imunitetas susilpneja, o ta drauge pienlige islenda atsiradus palankioms salygoms, kad ir kontraceptikams  doh.gif
Papildyta:
man tas deginimo pojutis budavo anksciau, kai pienlige tiesiog istisai siautedavo doh.gif  matyt nusilpusia suplonejusia gleivine taip veikia. o dabar, kai pienlige gyvent jau leidzia, tai ir to deginimo nebera prausiantis rolleyes.gif
*

Aš ne tik Fucicort (kortikosteroidas) naudojau rankų odą tepti nuo dermatito kažkokio, bet ir Flixotide (gliukokortikosteroidas) nuo asmos, tai kai perskaičiau, kad šitie vaistai yra siejami su pienlige, nustojau ir viena, ir kita... Gal sutapimas, bet mano pienligė subujojo 2007, kai pradėjau Flixotide naudoti...

O Multi-gyn Actigelio anotacijoje parašyta,kad pasitepus jaučiamas dilgčiojimas, tarsi šaltukas toks ir tai yra normali reakcija į šią priemonę, po minutės ,kitos jokių neįprastu pojūčių nebelieka smile.gif išbandyta praktikoje smile.gif
naca
ir as po daugelio metu susiejau su kortikosteroidais doh.gif . svarbiausia, kad nezinojau, jog juos naudoju, nes nieko tokio iprasto kortikosteroidinio vaistu sudety parasyta nebuvo. man greitai subujojo ta pienlige. ir dabar tuos kortikosteroidus naudoju, bet jau nedaug, tai pienlige sumazejusi ax.gif .
solo
Sakykit, ar normalu, kad gydytoja pasakė, jog visada turėsiu naudot žvakutes (ne gydomąsias, o palaikančias mirkoflorą)? Po kiekvienų santykių, po pliažo... Nieko sau pinigų išeis.
naca
Solo, jei tik tai pades, tai dar laiminga busi ax.gif . bet , manau, kad jei pasitrauks ta pienlige, tai tikrai nereiks ju visalaik naudoti rolleyes.gif
gal tai tik reklama g.gif

o kokias zvakutes?
solo
QUOTE(naca @ 2009 05 10, 17:16)
Solo, jei tik tai pades, tai dar laiminga busi ax.gif . bet , manau, kad jei pasitrauks ta pienlige, tai tikrai nereiks ju visalaik naudoti rolleyes.gif
gal tai tik reklama g.gif

o kokias zvakutes?
*

Tai kad aš kankinuos jau n metų (kartu su BV), o nuo šio sausio pas savo gyd vaikščiojau kas 2 sav. Išrašė visus įmanomus vaistui, savaitei padeda. Dabar neseniai su draugu po išgėrem flucohexal tabletę, kolkas ramu, bet dar savaitė nepraėjo biggrin.gif Paskutinį kartą man darė onkocitologinį, bet jis jaučiu neparodo grybų. Nes aš aiškinu ginei, kad daug išskyrų blogo kvapo, o ji sako "tai išskyros turi būt, o tas kvapas... nu apsiplausi". Turbūt nesuvokia. Tai ir pasakė, kad turėsiu naudot žvakutes dažnai. Sako tai čia normalu, kaip be kremo negali, taip ir be šito, čia ne vaistas, o palaikyt higienai. Aha, kažkodėl mano pažįstamoms moterims ta higiena taip brangiai nekainuoja...

vagisan arba gynocaps
Uzusienos
QUOTE(solo @ 2009 05 10, 17:45)
Sakykit, ar normalu, kad gydytoja pasakė, jog visada turėsiu naudot žvakutes (ne gydomąsias, o palaikančias mirkoflorą)? Po kiekvienų santykių, po pliažo... Nieko sau pinigų išeis.
*

Aš kol pati nepradėjau intensyviai domėtis šiais reikalais, tai net nežinojau, kad tokios atstatomosios žvakutės yra ir kad po gydymo antigrybelinėmis žvakutėmis, būtina atstatyti mikroflorą... Nė karto nė viena ginekologė nepatarė jų naudoti, tik vieną iš paskutinių kartų pasiūlė pasidaryti plovimą Floragyn Lavanda makšties plovimo priemone, bet tai vienkartinės maudynės šitos man kainavo beveik 19Lt...

Jei gleivinė labai išsausėjusi nuo medikamentinio gydymo, jaučiamas diskomfortas, tai pieno rūgšties žvakutės gali būti išeitis. Sunaudok pakuotę, kol pasijusi geriau, o paskui bandyk mažinti - kartą per savaitę daryti, grynai profilaktiškai. Nereikia prie žvakučių priprasti, organizmas turi pats stengtis atstatyti balansą...

Prieš lytinius santykius nepatariama apsirausti, kad neišplauti gerųjų bakterijų, tik pabloginsi situaciją, o po lytinių santykių patariama sisiuką padaryti ir tiesiog apsiprausti vandeniu arba intymios higienos prausikliu su pieno bakterijomis... bent jau aš tokios taktikos prisilaikysiu...
solo
QUOTE(Uzusienos @ 2009 05 10, 17:46)
Jei gleivinė labai išsausėjusi nuo medikamentinio gydymo, jaučiamas diskomfortas, tai pieno rūgšties žvakutės gali būti išeitis. Sunaudok pakuotę, kol pasijusi geriau, o paskui bandyk mažinti - kartą per savaitę daryti, grynai profilaktiškai. Nereikia prie žvakučių priprasti, organizmas turi pats stengtis atstatyti balansą...
----
Prieš lytinius santykius nepatariama apsirausti, kad neišplauti gerųjų bakterijų, tik pabloginsi situaciją, o po lytinių santykių patariama sisiuką padaryti ir tiesiog apsiprausti vandeniu arba intymios higienos prausikliu su pieno bakterijomis... bent jau aš tokios taktikos prisilaikysiu...
*

Aš jau esu naudojus ir gynocaps, ir vagisan (kartu su antibiotikais tabletėmis). Toks jausmas, kad esu visiems vaistams atspari...
---
Nesiprausti? blink.gif Tuomet nebūtų tų santykių visai. Dėl kvapo negalėčiau nei pati mylėtis nei draugo prisileisti. Be to, ginė sakė, kad reiktų kaip tik apsipraust prieš mylintis. Aš nenaudoju jokių ploviklių, tik vandeniu.
Uzusienos
QUOTE(solo @ 2009 05 10, 18:34)
Tai kad aš kankinuos jau n metų (kartu su BV), o nuo šio sausio pas savo gyd vaikščiojau kas 2 sav. Išrašė visus įmanomus vaistui, savaitei padeda. Dabar neseniai su draugu po išgėrem flucohexal tabletę, kolkas ramu, bet dar savaitė nepraėjo  biggrin.gif  Paskutinį kartą man darė onkocitologinį, bet jis jaučiu neparodo grybų. Nes aš aiškinu ginei, kad daug išskyrų blogo kvapo, o ji sako "tai išskyros turi būt, o tas kvapas... nu apsiplausi". Turbūt nesuvokia. Tai ir pasakė, kad turėsiu naudot žvakutes dažnai. Sako tai čia normalu, kaip be kremo negali, taip ir be šito, čia ne vaistas, o palaikyt higienai. Aha, kažkodėl mano pažįstamoms moterims ta higiena taip brangiai nekainuoja...

vagisan arba gynocaps
*

Onkocitologinis daromas norint patikrinti gimdos kaklelio būklę, prevencinė priemonė nuo vėžio smile.gif su grybais šitas tyrimas nieko bendro neturi...

Flucohexal tai fluconazolis, nuo grybo, o kiek jūs jo gėrėt? tik po 1 tabletę? na, partneriui tai gana, o tau tai dar vienos reiktų (geriamos su 3 dienų pertrauka), nebent tu gėrei vieną tabletę ir tuo pat metu dar naudojai žvakučių antigrybelinių (kiek žinau, Macmiror Complex yra universalios, tinka ir pienligei gydyti, ir BV, ir mišriai infekcijai)

Papildyta:
QUOTE(solo @ 2009 05 10, 18:50)
Aš jau esu naudojus ir gynocaps, ir vagisan (kartu su antibiotikais tabletėmis). Toks jausmas, kad esu visiems vaistams atspari...
---
Nesiprausti?  blink.gif  Tuomet nebūtų tų santykių visai. Dėl kvapo negalėčiau nei pati mylėtis nei draugo prisileisti. Be to, ginė sakė, kad reiktų kaip tik apsipraust prieš mylintis. Aš nenaudoju jokių ploviklių, tik vandeniu.
*

Kai naudoji antibiotikus tuo pat metu reikia profilaktiškai išgerti 150mg fluconazolio tabletę arba Vagisanas tiktų, bet fluconazolis pigiau gaunas smile.gif

Jei yra kvapas, vadinasi tuometu yra BV arba mišri infekcija, ir mylėtis išvis nepatartina, lygiai taip pat negalima mylėtis gydantis, naudojant žvakutes, reikia išlaukti iki gydymo pabaigos, sunaudoti atstatančių žvakučių kursą, o tada jau šokt į lovą smile.gif

Dėl prausimosi prieš lytinius santykius. Čia tas varijantas, kai perdėta higiena tik pablogina reikalą. Net ir paprastas vanduo sausina ir taip jau išbalansuotą makštį, nebelieka natūralios drėgmės, išplaunamos gerosios bakterijos, kai makštis sausa tai labai lengva gleivinę pažeisti ir vėl zarazą užsiveisti... čia kaip pasaka be galo bus...
Carla
QUOTE(Uzusienos @ 2009 05 10, 13:10)
*

Man nepraėjo ir nusiprausus dar visą vakarą graužė ir nekartą bandžiau verysad.gif
naca
Tai apsiplauti isorinius organus galima, bet maksties nei pries mylintis, nei siaip be reikalo nereikia schmoll.gif

is savo patirties galiu pasakyti, kad nei zvakutes, nei geriami , nei tos ilgo poveikio tabletes man visiskai nepadejo. Diflukan ( tai turbut kaip flukohexal) man padejo tik pirmus 3 menesius, o paskui dar bevartojant vel islindo. geriau 7 men, bet be reikalo doh.gif
Uzusienos
QUOTE(Carla @ 2009 05 10, 19:17)
Man nepraėjo ir nusiprausus dar visą vakarą graužė ir nekartą bandžiau verysad.gif
*

Hmm, na, gal tavo organizmas nepripažino šitos priemonės.. būna gi, kad netinka... bet keista tikrai g.gif
solo
QUOTE(Uzusienos @ 2009 05 10, 18:00)
1.Flucohexal tai fluconazolis, nuo grybo, o kiek jūs jo gėrėt? tik po 1 tabletę? n

2.Jei yra kvapas, vadinasi tuometu yra BV arba mišri infekcija, ir mylėtis išvis nepatartina, lygiai taip pat negalima mylėtis gydantis, naudojant žvakutes, reikia išlaukti iki gydymo pabaigos, sunaudoti atstatančių žvakučių kursą, o tada jau šokt į lovą smile.gif

3.Dėl prausimosi prieš lytinius santykius. Čia tas varijantas, kai perdėta higiena tik pablogina reikalą. Net ir paprastas vanduo sausina ir taip jau išbalansuotą makštį, nebelieka natūralios drėgmės, išplaunamos gerosios bakterijos, kai makštis sausa tai labai lengva gleivinę pažeisti ir vėl zarazą užsiveisti... čia kaip pasaka be galo bus...
*

1.Taip, vieną tegėriau, ir tai, savavališkai, nes kai ginė išrašė paskutines žvakutes (vaistinėj spec pagamino geltonas), po kelių dienų vėl iš naujo viskas prasidėjo. Per 5 mėn suvartojau šiuos vaistus: Macmiror, Arilin, Gynocaps, Poligynax, Mycomax, Diflucan, Flucohexal, Trichopolį ir doksicikliną, Berlocid, Betadine ir Femminelle žvakutes. Nuo Femmineles, beje, buvo žiauru, nuo vienos žv. graužė, perštėjo 3 dienos nebežinojau, kur dingt. O su antibais susigadinau skrandį. Pripažinkit, toks kiekis nėra normalu, o antibai neturi veikti tik savaitę? blink.gif

2. Taip, mišri. Tai aš ir taip nesimyliu... gaunas keli kartai per mėnesį, kuomet man yra "geriau". Gydantis nesimyliu.

3. Tai aš turėjau omeny, kad makšties neplaunu, tik išorėj apsiplaunu. Apskritai viduj laaabai retai kokiu tamtum rosa tirpalu prasiskalauju ir tiek. Ir niekad neturėjau galimybės pasimylėt ekspromtu dėl tų pačių bėdų, pastoviai draugui reikia pasakyt "palauk, dabar aš einu apsiprausti". Pravalas...
naca
ir as beveik visas tas esu vartojusi doh.gif
tik antibiotiku tai ne schmoll.gif . kodel tau juos israse? juk jie veikia tik tuo momentu uzdegima, o paskui dar blogiau doh.gif . antibiotikai isvis musu priesas.

paskui as meciau visas tas zvakutes, tabletes. pradejau pasitepineti su tepalais. ne tiek, kiek yra nurodymuose (nes vistiek nepades, tik bereikalingas nuodijimasis), bet tik tiek , kad kazkiek pagerintu savijauta. o maksti plauti man efektyviausia paprasciausia priemone - vandeniu su soda.
Uzusienos
QUOTE(naca @ 2009 05 10, 20:06)
tik antibiotiku tai ne schmoll.gif . kodel tau juos israse? juk jie veikia tik tuo momentu uzdegima, o paskui dar blogiau doh.gif . antibiotikai isvis musu priesas.

paskui as meciau visas tas zvakutes, tabletes. pradejau pasitepineti su tepalais. ne tiek,  kiek yra nurodymuose (nes vistiek nepades, tik bereikalingas nuodijimasis), bet tik tiek , kad kazkiek pagerintu savijauta. o maksti plauti man efektyviausia  paprasciausia priemone - vandeniu su soda.
*

Sodos tirpalas palengvina situaciją tik esant pienligei, kai BV ar mišri infekcija - netinka! Ne vienos ginekologės pasisakymus šiuo klausimu esu skaičiusi.

Tuo pačiu dar noriu dėl medetkų nuoviro perspėti - jis netinka esant pienligei, nors daugelis merginų rekomenduoja šią liaudišką priemonę. Reikalas tame, kad medetkos veikia antibakteriškai, bet ne fungistatiškai, t.y. jos neveikia grybo, kuris ir yra pienligės sukėlėjas. Taip kad apsiplaunant medetkų nuoviru rizikuojama išsausinti gleivinę ir viso labo išplauti gerąsias bakterijas, kurias kaip tik reikia visokeriopai dauginti smile.gif

O antibiotikais, greičiausiai, buvo gydoma BV, bet kadangi nebuvo vartota antigrybelinių priemonių profilaktiškai pirmuosius kartus, antibiotikai iššaukė pienligę ir prasidėjo užburtas ratas...gydai BV, paskui pienligę, paskui vėl BV ir t.t. sad.gif
`delfine`
QUOTE(naca @ 2009 05 10, 17:12)
manau nebutinai ji turi uzpulti butent tuo paciu metu, kai juos vartoji didesniais kiekiais. tiesiog jie oragnizme uzsilieka ilgai, tam tikras imunitetas susilpneja, o ta drauge pienlige islenda atsiradus palankioms salygoms, kad ir kontraceptikams  doh.gif

*

nu va doh.gif tai reiks ir gydytoja savo perspeti...
toks vaizdas kad bet pas koki gydytoja einant turi prasinesti kad dar ir pso sergi doh.gif

dar man iskilo toks svarbus klausimelis - kai sergate pienlige, ar apatinius rubus kaip nors ypatingai plaunate? g.gif
Uzusienos
QUOTE(naca @ 2009 05 10, 20:06)

paskui as meciau visas tas zvakutes, tabletes. pradejau pasitepineti su tepalais. ne tiek,  kiek yra nurodymuose (nes vistiek nepades, tik bereikalingas nuodijimasis), bet tik tiek , kad kazkiek pagerintu savijauta. o maksti plauti man efektyviausia  paprasciausia priemone - vandeniu su soda.
*

Sodos tirpalas palengvina situaciją tik esant pienligei, kai BV ar mišri infekcija - netinka! Ne vienos ginekologės pasisakymus šiuo klausimu esu skaičiusi.

Tuo pačiu dar noriu dėl medetkų nuoviro perspėti - jis netinka esant pienligei, nors daugelis merginų rekomenduoja šią liaudišką priemonę. Reikalas tame, kad medetkos veikia antibakteriškai, bet ne fungistatiškai, t.y. jos neveikia grybo, kuris ir yra pienligės sukėlėjas. Taip kad apsiplaunant medetkų nuoviru rizikuojama išsausinti gleivinę ir viso labo išplauti gerąsias bakterijas, kurias kaip tik reikia visokeriopai dauginti smile.gif

O antibiotikais, greičiausiai, buvo gydoma BV, bet kadangi nebuvo vartota antigrybelinių priemonių profilaktiškai pirmuosius kartus, antibiotikai iššaukė pienligę ir prasidėjo užburtas ratas...gydai BV, paskui pienligę, paskui vėl BV ir t.t. sad.gif
Papildyta:
QUOTE(`delfine` @ 2009 05 10, 21:01)
nu va  doh.gif  tai reiks ir gydytoja savo perspeti...
toks vaizdas kad bet pas koki gydytoja einant turi prasinesti kad dar ir pso sergi  doh.gif

dar man iskilo toks svarbus klausimelis - kai sergate pienlige, ar apatinius rubus kaip nors ypatingai plaunate?  g.gif
*

Skalbiu rankutėmis, paprastu ūkišku muilu ir labai gerai išskalauti reikia. Patartina karštu lygintuvu dar išlyginti. Skaičiau, kad galima skalaujant į vandenį įlašinti greipfruto sėklų ekstrakto (Citrobiotic forte plus aloe arba Citrobiotic), kuris naikina candida albicans... na, kad apatiniai turi būti medvilniniai ir neaptempti, ne stringai jokie, tai tikriausiai kartoti nereikia smile.gif
solo
QUOTE(Uzusienos @ 2009 05 10, 20:07)
---
Skalbiu rankutėmis, paprastu ūkišku muilu ir labai gerai išskalauti reikia. Patartina karštu lygintuvu dar išlyginti. Skaičiau, kad galima skalaujant į vandenį įlašinti greipfruto sėklų ekstrakto (Citrobiotic forte plus aloe arba Citrobiotic), kuris naikina candida albicans... na, kad apatiniai turi būti medvilniniai ir neaptempti, ne stringai jokie, tai tikriausiai kartoti nereikia smile.gif
*

Tai ką daryti tokiu atveju, kad nebūtų tai viena tai kita? unsure.gif
---
Aš galvoju, kaip kelnaičių forma (!) įtakoja bakterijas? Na, aš nešioju ir stringus, bet tik medvilninius. Nei kažkokie aptemti, nu normalūs.

Jau radau, kad ant juostelės gali patekti bakterijų iš tiesiosios žarnos. Ok, ir jų atsisakysiu. Miegu nuoga, leidžiu kvėpuoti. Nebežinau, kaip dar save prižiūrėti.
naca
ne tik del tu bakteriju patekimo stringai netinka, bet ir del to, kad didesne trintis yra.
ir depiliacija labai itakoja, nes nebera oro tarpo ir apsaugos nuo trinties , dregmes, kuria sudaro plaukai. bet zinant dabartine mada .... doh.gif
solo
QUOTE(naca @ 2009 05 10, 20:55)
ne tik del tu bakteriju patekimo stringai netinka, bet ir del to, kad didesne trintis yra.
ir depiliacija labai itakoja, nes nebera oro tarpo ir apsaugos nuo trinties , dregmes, kuria sudaro plaukai. bet zinant dabartine mada ....  doh.gif
*

Tai kaip trintis veikia, jei vistiek kvėpuoja kūnas? Man nieks netrina biggrin.gif Nu, aišku, juoks juokais, bet man gydytoja pasakė, kad visad reiks naudot (bent kas 3 dieną) tas žvakutes, maždaug čia kaip kremas... Pavydžiu moterims, neturinčioms tokių bėdų. Žiūrėsiu kiek gelbės man flucohexalis, jei ir vėl prasidės viskas, nebežinau, ką reiks daryt.
naca
tai tau nera diskomforto, nes esi ipratusi. bet tos, kurios neipratusios prie stringu ,tai tikrai jaucia skirtuma prigludimo (gal tai tiksliau, negu pavadinau trintis). as negaledavau pakesti net aptemptesniu kelniu, kai jos budavo smarkiau prigludusios prie tos vietos, tai iskart padetis pablogedavo unsure.gif .
geriausia vaikscioti su sijonu ir be kelnaiciu hihihi.gif
solo
QUOTE(naca @ 2009 05 10, 21:26)
tai tau nera diskomforto, nes esi ipratusi. bet tos, kurios neipratusios prie stringu ,tai tikrai jaucia skirtuma prigludimo (gal tai tiksliau, negu pavadinau trintis). as negaledavau pakesti net aptemptesniu kelniu, kai jos budavo smarkiau prigludusios prie tos vietos, tai iskart padetis pablogedavo unsure.gif .
geriausia vaikscioti su sijonu ir be kelnaiciu hihihi.gif
*

Man kažkada rekomendavo atsisakyti džinsų. Nu sorry, jei dar ir rūbų atsisakyt.... reikia medvilninių apteškių arba, kaip sakai, sijonėlio, po kuriuo nieko biggrin.gif
Ankara
QUOTE(solo @ 2009 05 10, 22:33)
Man kažkada rekomendavo atsisakyti džinsų. Nu sorry, jei dar ir rūbų atsisakyt.... reikia medvilninių apteškių arba, kaip sakai, sijonėlio, po kuriuo nieko  biggrin.gif
*

Būtent, nes nerekomenduojami aptempti rūbai, kurie trukdo cirkuliuot orui mirksiukas.gif Stringai irgi blogis smile.gif
Pasikartosiu, bet nelieka nieko ką daryt kaip tvarkyt organizmą vartojant gerąsias bakterijas ir derinant mitybą, o ne geriant antibus doh.gif kaip dar kažkas minėjo reikia apatinius labai prisižiūrėt ir lovos patalynę. Apatinius plaut su skalbiamu muilu ne milteliais ir gerai išlygint kiekvieną kantelį, tas pats su patalyne, keist kad ir kas antrą dieną, plaut ant karšto režimo 90 laipsniu rodos ir lygint labai kruopščiai. Dėl viso kito jau rašiau anksčiau.
Aš beje kaip tu išbandžiau gal 6 rūšis antibijotikų, lomexiną, dar kažkokį tepalą, žvakutes, rezultatas, pagerėjimas porai dienų, po to vėl lipk sienom, susitvarkiau natūraliom priemonėm mirksiukas.gif
Be to dar būtina kas rytą suvalgyti po indelį natūralaus jogurto smile.gif
Uzusienos
O je,kiek čia visko prirašėt smile.gif

dėl stringų ir trinties - candida albicans gyvena žarnyne, per išangę, stringų juostelės pagalba, jai labai lengva patekti makšties link, o trintis sukelia gleivinės mikropažeidimus, o candidai tik to ir reikia, kad patekti gilyn... čia į temą būtų pasakyti ir tai, kad po sisiuko reikia apsivalyti išangės link, o ne atvirkščiai.. vėl gi dėl tos pačios priežasties...

dėl delipiacijos čia įdomi mintis.. reiks pabandyti daugiau augmenijos palikti smile.gif

aš ko negaliu prisiversti, tai džinsų siaurų atsisakyti, aišku, jų nenešioju 24/7, bet taip patogu, kai užsimeti... ehhhh

Beje, mano paskutinio gydymo nuo pienligės rezultatai: po išgertų 2 Mycomax 150mg tablečių su 3 dienų pertrauka (paskutinė vartota 04.29) ir tuo pačiu metu pradėtų Gynocaps (savaitė, po 2 per dieną) - kol kas ramu.. sausumo nejaučiu, neniežti... dėl visa ko, kas kelios dienos išorę pasitepu Multi-gyn actigeliu, mažiuliuko lašelio užtenka.. dabar laukiu mmm, nes artimiausius 6 mėnesius iškart po jų gersiu Mycomax 150mg, kad užgniaužti tą bjaurybę candidą... tiesa, dar tebegeriu Candilact po 2 per dieną ir pradėjau jogurto kapsules varoti prieš kelias dienas, nes bijau, kad stiklinės kefyro per dieną visgi negana smile.gif ir stengiuosi saldumynų mažiau vartoti, nors labai tą reikalą mėgstu... ehhh
Uzusienos
QUOTE(solo @ 2009 05 10, 22:09)
Tai kaip trintis veikia, jei vistiek kvėpuoja kūnas? Man nieks netrina  biggrin.gif  Nu, aišku, juoks juokais,  bet man gydytoja pasakė, kad visad reiks naudot (bent kas 3 dieną) tas žvakutes, maždaug čia kaip kremas... Pavydžiu moterims, neturinčioms tokių bėdų. Žiūrėsiu kiek gelbės man flucohexalis, jei ir vėl prasidės viskas, nebežinau, ką reiks daryt.
*

Flucohexalis yra gerai, nes greitai nuslopina pienligės simptomus ir veikia giluminius sluoksniu, ne taip kaip vietinės žvakutės), bet pagal visus tyrimus, nemažai daliai moterų, praėjus mėnesiui po šio vaisto suvartojimo, dar yra randama pienligės sukėlėjų, todėl reikia dar 6-12 mėnesių, likus 3-5 dienoms iki mėnesinių (pas ką ciklas reguliarus) arba iškart po mėnesinių išgerti profilaktiškai 150mg fluconazolio (Flucohexal, Mycomax, Mycosyst, Flucoric, Diflucan.. visi jie tas pats vaistas, tik pavadinimai skiriasi...).

Jei nesat išsityrusi dėl mycoplasma, chlamydia ir ureaplasma (iš šlapimo kanalo), reikėtų tai padaryti, nes turint šių zarazų kartojasi pienligė. Beje, šio tyrimo metu gali iškarto nustatyti kokiems antibiotikams bakterijos jautrios, kad vienu sykiu nudėt jas visas, o ne "metodom tika", kaip rusai sako, bandyti vienus, kitus, tikintis, kad suveiks , taip tikrai skrandį susigandinti bepigu... ir , pasikartosiu, jei jau teks gerti antibiotikų, būtinai lygiagrečiai vartokit antigrybelines tabletes

Dėl BV... klausimas ar ten tikrai BV, ar trichomonozė? Nes jų simptomai panašūs, tik tiek, kad trichomonozė yra lytiškai plintanti liga, tad būtina gydytis ne tik pačiai, bet ir partnerį gydyti (metronidazolio tabletėmis, arba partneriui - metronidazolis, o moteriai - Macmiror complex žvakutės)
solo
QUOTE(Uzusienos @ 2009 05 11, 10:52)
Dėl BV... klausimas ar ten tikrai BV, ar trichomonozė? Nes jų simptomai panašūs,  tik tiek, kad trichomonozė yra lytiškai plintanti liga, tad būtina gydytis ne tik pačiai, bet ir partnerį gydyti (metronidazolio tabletėmis, arba partneriui - metronidazolis, o moteriai - Macmiror complex žvakutės)
*

Na, gyd sakė, kad vaginozė, dar paminėjo, kad jos sunku atsikratyti. Ir lankstinuką davė apie BV pasiskaityt.
Uzusienos
QUOTE(solo @ 2009 05 11, 15:14)
Na, gyd sakė, kad vaginozė, dar paminėjo, kad jos sunku atsikratyti. Ir lankstinuką davė apie BV pasiskaityt.
*

Vaginozė tai bendras terminas įvairaus pobūdžio makšties infekcijoms, tai susivok, kad mielas... BV atsiranda dėl mikrofloros pakitimų, kaip ir pienligė.

Dar radau patarimų dėl natūralių priemonių:

Pienligė

Nesilankykite baseine ir pirtyje. Nesinaudokite aromatizuotomis kūno priežiūros priemonėmis – muilu, žele, kūno kremu ir kosmetika, kuri gali skelti dirginimą ir alergines reakcijas.

Gerkite kefyrą, valgykite jogurtą arba vartokite maisto papildus, kuriuose būtų acidofiluso.

Būklei pablogėjus išgerkite 3-4 stiklines spanguolių sulčių per dieną, kad šlapime padaugėtų rūgšties.

Galima į makštį įsidėti jogurtu suvilgytą tamponą. Arba sumaišyti 1-2 lašelius arbatmedžio aliejaus su 3 lašais alyvuogių aliejaus. Suvilgykite mišiniu tamponą ir įstumkite į makštį 2-3 valandoms. Procedūrą kartokite kiekvieną dieną visą savaitę.
solo
Man tiesiog įdomu, ar išsigydžius pienligę, galiu normaliai gyventi kaip paprasta moteris, prisižiūrinti higieną, bet nesiimanti visokių papildomų priemonių (jogurtų gėrimų, spec tamponų ir pan, džinsų atsisakymų) ar visgi tai reiškia, kad mano organizmas yra linkęs į šią ligą ir visą gyvenimą turėsiu taip "ypatingai" save prižiūrėt?
Ankara
QUOTE(solo @ 2009 05 11, 22:01)
Man tiesiog įdomu, ar išsigydžius pienligę, galiu normaliai gyventi kaip paprasta moteris, prisižiūrinti higieną, bet nesiimanti visokių papildomų priemonių (jogurtų gėrimų, spec tamponų ir pan, džinsų atsisakymų) ar visgi tai reiškia, kad mano organizmas yra linkęs į šią ligą ir visą gyvenimą turėsiu taip "ypatingai" save prižiūrėt?
*

Organizmas yra linkęs, tai teks prisižiūrėt truputį, bet jei susitvarkys mikroflora yra tikimybė, kad galėsi kaip rašai ir visai normaliai gyvent mirksiukas.gif Su tarpinėm profilaktikos priemonėm pajutus kažką nelabai gero smile.gif Beje pienligė pasireiškia nusilpus imunitetui, kurį vėlgi silpnina antibiotikai mirksiukas.gif Tavo teisė rinktis ar bandyt natūralias priemones, jos tiesa veiksmingos pavartojus ilgesnį laiką ar antibiotikus, kurie veikia greit, bet tas veikimas kaip pati rašai tau trumpalaikis ir reikia vis kitų 4u.gif

Dar šis tas iš straipsnio:
Daugeliui moterų pienligė, arba makšties kandidozė, gerai žinoma. Su šia grybeline infekcija bent kartą gyvenime susiduria apie 75 procentus moterų. Liga dažniausiai kamuoja cukriniu diabetu sergančias, antibiotikus vartojančias pacientes. Jeigu moters maistas nevisavertis, jei trūksta vitaminų ar ji serga tam tikromis lėtinėmis ligomis, jeigu organizmas nusilpęs, pienligę sukeliantis grybelis gali suvešėti. Ši liga itin dažnai nustatoma ir nėščiosioms, nes besikeičiantis hormonų santykis veikia makšties terpę.
Gydytoja ginekologė perspėja, kad perdėta higiena taip pat gali pakenkti organizmui. Specialistai pataria neplauti makšties, o tik išorinius lytinius organus.
Sergančiosioms pienlige reikėtų susirūpinti imuniteto stiprinimu. Svarbu sveikai maitintis, valgyti daug daržovių, vaisių, nepamiršti ir vitaminų. Reikėtų į valgiaraštį įtraukti mėsos, žuvies produktų, paukštienos.
Sintetiniai drabužiai, netinkamas apatinis trikotažas, retai keičiami įklotai gali paskatinti pienligę sukeliančio grybelio dauginimąsi. Šilta, drėgna „sintetinė“ aplinka grybeliui itin palanki, tad jeigu kamuoja ši liga, derėtų dėvėti natūralaus pluošto apatinius drabužius, o įklotai turėtų būti laidūs orui, bekvapiai. Rekomenduojama nenaudoti tamponų.
Per gausus saldumynų vartojimas, ypač jei tai daroma dažnai, taip pat gali paskatinti pienligę. Reikėtų atsisakyti saldžių patiekalų, ypač perdirbtų, kuriuose yra rafinuoto cukraus.

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.