Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Nedarbingumo pažymėjimas, ligos pašalpa
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Socialinių reikalų labirintuose
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Mimmi
Norėčiau patarimo.Turiu neįgalumą,tai pagal istatymus man per metus man už biuletenį sodra apmoka tik 90dienų.Šiais metais mano limitas jau išnaudotas. Bet lapkričio 9 dieną operuoja mano 7 metų vaiką ir ligoninėje gulėsim apie pora savaičių. Nuo lapkričio 1 mane darbe palieka tik pusei etato. Kaip sodra skaičiuos man biuletenį,ar aš jau nieko negausiu,nes savo limitą išnaudojau.Gal gali kas paaiškint.
marconi
Sveiki. Gal žinot, kiek per metus galima imti bilieteni vaiko slaugai? Ar gali atleisti iš darbo jai bilietėni imi kiekviena mėn (dažnai serga vaikas)? Arba gal žinot kur galima pasiskambinti, kad paaiškintu kaip su tais nedarbingumo pažimėjimais yra?
Aimeja
Slaugant šeimos narius (vaikus, įvaikius, sutuoktinį, tėvus, įtėvius) ligos pašalpa mokama:

ne ilgiau kaip 7 kalendorines dienas;
vaiką iki 14 metų – ne ilgiau kaip 14 kalendorinių dienų;
šeimos nariui ar globėjui, slaugančiam stacionare bet kuria liga sergantį iki 7 m. vaiką – už visą slaugymo laikotarpį, bet ne ilgiau kaip 120 kalendorinių dienų per kalendorinius metus;
šeimos nariui, globėjui ar rūpintojui slaugančiam stacionare, ambulatoriškai ar medicininės reabilitacijos ir sanatorinio gydymo įstaigoje vaiką iki 18 metų, sergantį sunkiomis ligomis (pagal sveikatos apsaugos ir socialinės apsaugos ir darbo ministrų patvirtintą sąrašą), pašalpa iš „Sodros“ biudžeto lėšų mokama nuo pirmosios slaugymo dienos už visą reikalingą slaugymo laikotarpį, bet ne ilgiau kaip 120 kalendorinių dienų per kalendorinius metus;
motinai (tėvui), įmotei (įtėviui), prižiūrintiems vaiką, kurio priežiūrai suteiktos nėštumo ir gimdymo ar vaiko priežiūros atostogos kitam asmeniui, dėl savo ligos ar traumos negalinčiam šio vaiko prižiūrėti, ne ilgiau kaip 14 kalendorinių dienų.

Atleisti kaip ir neturėtų dėl vaiko ligos, bet priklauso nuo darbo pobūdžio, ir jei pastoviai imat, nu tai neatliekat gerai savo darbo, arba tą darbą priversti atlikti pastoviai už jus bendradarbiai.
Maja Di
Sveikutės 4u.gif
Norėjau paklausti tokio klausimėlio. Patyriau traumą darbe, dar nepasveikus patyriau dar vieną traumą bet jau buityje. Idomu kaip bus mokamas biuletenis, ar reikia prašyt gydytojo kad rašytų pirminę diagnozę, ar nepriklausomai nuo to kokia bus galinė diagnozė bus mokama 100 proc. Ačiū už atsakymą
Ogiene
QUOTE(saulytė7 @ 2009 10 19, 19:14)
Norėčiau paklausti, ar būdama eilinėse apmokamose atostogose (prieš dekretą) galiu imti biuletenį vaiko slaugai ir ar verta? Gydytoja kaip ir sakė, kad būnant atostogose už slaugą neapmoka...
*

as buvau atostosgose ir man vaikas susirgo ,tai pasiemiau nedarbingumo pazymejima,o atsotogas atsauke ,nes negali vienu metu moketi ir uz atostogas ir dar uz nedarbingumo pazymejima gauti pinigus
*Sausutė*
QUOTE(alinaanila @ 2009 10 29, 16:29)
as buvau atostosgose ir man vaikas susirgo ,tai pasiemiau nedarbingumo pazymejima,o atsotogas atsauke ,nes negali vienu metu moketi ir uz atostogas ir dar uz nedarbingumo pazymejima gauti  pinigus
*

na o as kai buvau atostogose tai man buvo dukryte apsirgusi, tai kai grizau su bileteniu is ligonines tiesiai nuejau i darbviete ir pridaviau bileteni ir man pratese atostogas tiek dienu kiek ir sirgome 4u.gif
**Izzy**
Labai reikia pagalbos nuo lapkricio 4d iki sendien turejau bileteni ant vaiko slaugos sendien ji uzdare nors vaikas nepasveiko rytoj vaziuosiu pas savo gyditoja imsiu ant saves bileteni ir dabar galvoju kaip man bus mokama nuo kelintos dienos ir kiek procentu???
Hegira
Sveikutės

Ankstesniuose puslapiuose mačiau, kad buvo klausta kiek max kalendorinių dienų per metus galima turėti nedarbingumą, bet taip niekas ir neatsakė. verysad.gif Gal visgi yra žinančių, kaip ten iš tikrųjų, ar yra kažkoks max dienų skaičius, o gal dabar pakeitus ned. apmokėjimo tvarką pamiršta apie tokį apribojimą?
Ieškojau info sodros puslapyje, bet nei apie max. nedarbingumo dienų skaičių per metus, nei apie paprastą ligą ir jos max. trukmę nieko neradau parašyta..
Dėkui už atsakymą aciuks.gif
nerile
Kas tiksliai zino?
Jei 7d. gulejau ligonineje, is kuriu 2pirmas dienas emiau nedarbinguma, o paskui forminau atostogas. Tai ar gali rasyti nedarbinguma 2d., uz kurias moka darbdavys???
Man taip buvo, tai sodra reikalauja ligonines perrasyti nedarbinguma visam ligonineje guletam laikui...
Hegira
Niu ka gi, nieks nezinote verysad.gif , tai pati pasiskambinau i sodra ir issiaiskinau smile.gif
Junge per kelis kartus, nes kai tik uzduodi klausima tai atsakymas buvo tyla arba isvis as jus sujungsiu su kitu skyriumi. lotuliukas.gif, bet siaip ne taip issiaiskinau thumbup.gif
Per kalendorinius metus galima buti nedarbingu 153 kalendorines dienas, is ju be pertraukos (pastoviai su nedarbingumu) galima 122 k.d. jei daugiau, tai yra kazkokia komisija ir tada sprendziama ar tesiamas ned. ar ne.
Tai tiek. Gal kam bus idomu. mirksiukas.gif mirksiukas.gif
kapitoška
Labas, panos prasau pagalbos, jeigu siandiena parasiau prasyma del atleidimo is darbo, ar nuo rytdienos nedarbingumo pazymejimas bus apmokomas, jei susirgsiu? blush2.gif
Hegira
QUOTE(kapitoška @ 2009 11 23, 12:14)
Labas, panos prasau pagalbos, jeigu siandiena parasiau prasyma del atleidimo is darbo, ar nuo rytdienos nedarbingumo pazymejimas bus apmokomas, jei susirgsiu? blush2.gif
*

Sveikute
Atleidimo atveju nedarbingumas yra apmokamas dar 5 kalendorines dienas. Bet jei tu tik siandien parasei prasyma, tai pagal istatyma tu atleista butum tik po 2 sav., tai tas 2 savaites tu skaitaisi dirbanti ir per ta laika gali susirgti. mirksiukas.gif
Nebent esate susitare, kad esi atleidziama anksciau, t.y. siandien paskutine tavo darbo diena, tada tau ligos atveju apmoka sodra tik 5 dienas.
@mama@
Sveikos, gal kuri žinote kaip mokamas biuletenis beislaukiančioms (jei susiję su nėštumu) - gulėjau ligoninėj, dabar tęsia biuletenį ginė, panašu, kad vėl teks gultis į ligoninę sad.gif Ar tokia pat tvarka - 2 pirmas dienas pamoka darbdavys, tada sodra 5 dienas 40proc, likusį laiką 80 proc?
Dėkui už atsakymą 4u.gif
Hegira
QUOTE(@mama@ @ 2009 11 23, 17:56)
Sveikos, gal kuri žinote kaip mokamas biuletenis beislaukiančioms (jei susiję su nėštumu) - gulėjau ligoninėj, dabar tęsia biuletenį ginė, panašu, kad vėl teks gultis į ligoninę sad.gif Ar tokia pat tvarka - 2 pirmas dienas pamoka darbdavys, tada sodra 5 dienas 40proc, likusį laiką 80 proc?
Dėkui už atsakymą 4u.gif
*

Labas smile.gif

Tvarka ta pati. Kai atidaromas naujas nedarb. lapelis pirmos 2 dienos is darbdavio, tada 3-7 is sodros 40 proc., o likusios dienos 80proc.
Apmokamos tik darbo dienos. mirksiukas.gif
Vieno nedarb. max trukme 122 k.d., o is viso per metus nedarb. neturetu virsyti 153 k.d. Jei daugiau yra kazkokia komisija ir tada nezinau ar sodra apmoka.
andos
Jei dėl gripo epidemijos uždaromas darželis- paskelbiamas karantinas, o vaikas neserga, ar galiu imti nedarbingumo pažymėjimą jo priežiūrai? Ar Sodra apmokės tokį "biuletenį"?
Niktė
QUOTE(andos @ 2009 11 24, 22:25)
Jei dėl gripo epidemijos uždaromas darželis- paskelbiamas karantinas, o vaikas neserga, ar galiu imti nedarbingumo pažymėjimą jo priežiūrai? Ar Sodra apmokės tokį "biuletenį"?
*

nedarbingumo pažymėjimą sodra moka tik sergantiems ir dėl to negalintiems dirbti. Juk ir vasarą darželiai nedirba bet niekas biliotenių neišrašinėja
@mama@
QUOTE(Hegira @ 2009 11 24, 17:00)
Labas  smile.gif

Tvarka ta pati. Kai atidaromas naujas nedarb. lapelis pirmos 2 dienos is darbdavio, tada 3-7 is sodros 40 proc., o likusios dienos 80proc.
Apmokamos tik darbo dienos.  mirksiukas.gif
Vieno nedarb. max trukme 122 k.d., o is viso per metus nedarb. neturetu virsyti 153 k.d. Jei daugiau yra kazkokia komisija ir tada nezinau ar sodra apmoka.
*

ačiū labai 4u.gif O kažin, jei dabar esu biuletenyje dėl pilvelio, bet kabinasi sloga, gerklė, reiks eit pas terapeutę, tai ar toliau ji tęs biuletenį ar vis ginekologė?
Hegira
QUOTE(@mama@ @ 2009 11 25, 12:16)
ačiū labai 4u.gif O kažin, jei dabar esu biuletenyje dėl pilvelio, bet kabinasi sloga, gerklė, reiks eit pas terapeutę, tai ar toliau ji tęs biuletenį ar vis ginekologė?
*

Nėra už ką smile.gif Savo kailiu visa tai patiriu, tai žinau. smile.gif
O kuri gyd. gali tęsti nedarbingumą, tai nzn. pas kurią pirmą eisi pas tą ir pasiklausk. mirksiukas.gif
Ir nesusirk smarkiai nono.gif nono.gif
nerile
QUOTE(*Širdelė* @ 2009 11 25, 10:01)
nedarbingumo pažymėjimą sodra moka tik sergantiems ir dėl to negalintiems dirbti. Juk ir vasarą darželiai nedirba bet niekas biliotenių neišrašinėja
*

biggrin.gif Nu tai neparasys gi diagnozes "karantinas" tongue.gif Parasys kokia liga ir slaugyk blush2.gif
Niktė
QUOTE(nerile @ 2009 11 26, 15:46)
biggrin.gif Nu tai neparasys gi diagnozes "karantinas"  tongue.gif Parasys kokia liga ir slaugyk blush2.gif
*

Nu jei gydytojai paduosi į kišenę tai parašys doh.gif o jei nueis sveikas žmogus įdomu kokia liga bus? Plaučių uždegimas, o gal sulaužyta koja bigsmile.gif
andos
QUOTE(*Širdelė* @ 2009 11 25, 10:01)
*

ir slaugantiems moka, ir nušalintiems nuo darbo dėl epidemijos ir dar yra atvejų...
o dėl vasaros tai nelabai į temą čia... juk kiekvieną vasarą nebūna epidemijos...
Mane domina, ar gali išduoti nedarbingumo pažymėjimą slaugai dėl epidejimos, nors vaikas neserga. Kad dėl ligos gali, tai aišku 4u.gif
Niktė
QUOTE(andos @ 2009 11 27, 14:04)
ir slaugantiems moka, ir nušalintiems nuo darbo dėl epidemijos ir dar yra atvejų...
o dėl vasaros tai nelabai į temą čia... juk kiekvieną vasarą nebūna epidemijos...
Mane domina, ar gali išduoti nedarbingumo pažymėjimą slaugai dėl epidejimos, nors vaikas neserga. Kad dėl ligos gali, tai aišku  4u.gif
*

Slaugai dėl epidemijos niekas nedarbingumo neduoda schmoll.gif
*Caras*
Sveikos mergaitės, man čia toks klausimas iškilo. Per kiek laiko reikia pristatyt sodrai biuletenį g.gif . Ar yra koks terminas? Čia man šiandien vienas žmogelis nupasakojo, kad butinai reikia pristatyt per 10 dienų, nes kitaip sodra jau pinigėlių nemokės schmoll.gif
Robyn
QUOTE(andos @ 2009 11 25, 00:25)
*

...tokiais atvejais, reikia iš darželio imti pažymą, kad darželis uždarytas karantinui dėl epidemijos ir gydytojas privalo išduoti nedarbingumo pažymėjimą jame žymėdamas grafą "epidemija", mokėjimo tvarka tokia pati kaip ir paprastos slaugos 85 proc....
LR Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatymas 11 str.

Papildyta:
QUOTE(*Caras* @ 2009 11 29, 02:23)
Sveikos mergaitės, man čia toks klausimas iškilo. Per kiek laiko reikia pristatyt sodrai biuletenį g.gif . Ar yra koks terminas? Čia man šiandien vienas žmogelis nupasakojo, kad butinai reikia pristatyt per 10 dienų, nes kitaip sodra jau pinigėlių nemokės  schmoll.gif
*

...nedarbingumo pažymėjimas galioja 6 mėn. nuo paskutinės ligos dienos, vadinasi sodrai pateikusi jį tame laikotarpyje pinigėlius tikrai gausi 4u.gif
lapute33
Mamytes gal galetumet apsviesti pagal kuriuos menesius bus skaiciuojama ligos pasalpa, jei nedarbingumo lapeli turiu nuo rugsejo 10d 4u.gif
Atlantida
Ar galiu daryt taip: 7 dienu trukmes nedarbinguma (vaiko slauga namuose, persalimas) uzdaryt treciadieni. O kita nedarbinguma (vel to paties vaiko slauga, istyrimas vaiko raidos centre ligoninej) atidaryt jau sekancia diena, ketvirtadieni?

Ar neturi but tarp tu biliuteniu pertrauka?

Ar yra kazkokie reikalavimai, kiek ilgiausiai gali testis nedarbingumai del vaiko slaugos? Vaikas 3 metu 4 menesiu.

Aciu.
linytes
Sveiki, iškilo toks klausimukas. Dabar esu vaiko priežiūros atostogose ir truputį dirbu. Jeigu dabar susirgčiau, ar galima būtų biuletenį nešti tik darbdaviui kaip pateisinamą nedarbo priežastį, o į sodrą nenešti, nes labiau apsimoka auginimo pašalpa, o ne nedarbingumas?
Papildyta:

TeQuiLa
QUOTE(linytes @ 2009 12 01, 12:25)
Sveiki, iškilo toks klausimukas. Dabar esu vaiko priežiūros atostogose ir truputį dirbu. Jeigu dabar susirgčiau, ar galima būtų biuletenį nešti tik darbdaviui kaip pateisinamą nedarbo priežastį, o į sodrą nenešti, nes labiau apsimoka auginimo pašalpa, o ne nedarbingumas?
Papildyta:
*

kodel gi ne wink.gif
kazkada MB darbe irgi neperdave sodrai biuletenio, nes kazkaip prazioplino ji suforminti kaip serganti, ir nieko.
**Izzy**
QUOTE(Atlantida @ 2009 12 01, 10:49)
Ar galiu daryt taip: 7 dienu trukmes nedarbinguma (vaiko slauga namuose, persalimas) uzdaryt treciadieni. O kita nedarbinguma (vel to paties vaiko slauga, istyrimas vaiko raidos centre ligoninej) atidaryt jau sekancia diena, ketvirtadieni?

Ar neturi but tarp tu biliuteniu pertrauka?

Ar yra kazkokie reikalavimai, kiek ilgiausiai gali testis nedarbingumai del vaiko slaugos? Vaikas 3 metu 4 menesiu.

Aciu.
*

vaiko slaugai nedarbinguma duoda tik 14dienu ilgiausei ax.gif
linytes
QUOTE(TeQuiLa @ 2009 12 01, 16:04)
kodel gi ne wink.gif
kazkada MB darbe irgi neperdave sodrai biuletenio, nes kazkaip prazioplino ji suforminti kaip serganti, ir nieko.
*

Ačiū thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(andos @ 2009 11 25, 00:25)
*

http://www.delfi.lt/news/daily/flu/epidemi...u.d?id=26308499 ČIA IR APIE TAI RAŠO smile.gif
serija74
Sveiki,
buvau vaiko priežiūros atostogose iki 3 metų, rugpjūčio 17 d. pradėjau dirbti. Lapkričio 2 d. susirgo vaikas, nedarbingumo pažymėjimą turėjau 5 dienas. Sodra pervedė 69 Lt ligos pašalpą.
Gal kas paaiškintų kaip ji buvo apskaičiuota? Dėkoju.
Hegira
QUOTE(serija74 @ 2009 12 02, 17:06)
Sveiki,
buvau vaiko priežiūros atostogose iki 3 metų, rugpjūčio 17 d. pradėjau dirbti. Lapkričio 2 d. susirgo vaikas, nedarbingumo pažymėjimą turėjau 5 dienas. Sodra pervedė 69 Lt ligos pašalpą.
Gal kas paaiškintų kaip ji buvo apskaičiuota? Dėkoju.
*

Laba
Kaip suprantu tau sumokėjo pagal minimalų atlyginimą, nes pašalpai iš sodros apskaičiuoti imamas vidurkis už prieš tai ėjusį ketvirtį. Tavo atveju tai yra balandį, gegužę, birželį. Tuo metu dar buvai vaiko priežiūros atostogose, todėl apskaičiuodami pašalpos dydį jie ėmė nustatytą vyriausybės minimalų atlyginimą.
Jei klystu pataisykite. mirksiukas.gif
serija74
QUOTE(Hegira @ 2009 12 02, 15:36)
Laba
Kaip suprantu tau sumokėjo pagal minimalų atlyginimą, nes pašalpai iš sodros apskaičiuoti imamas vidurkis už prieš tai ėjusį ketvirtį. Tavo atveju tai yra balandį, gegužę, birželį. Tuo metu dar buvai vaiko priežiūros atostogose, todėl apskaičiuodami pašalpos dydį jie ėmė nustatytą vyriausybės minimalų atlyginimą.
Jei klystu pataisykite.  mirksiukas.gif
*

Neklystate smile.gif , ačiū!
@mama@
O gal kuri žinote, jei esu biuletenyje, bet savaitę dar turiu atostogų, kurias norėčiau panaudoti prieš dekretą, ar turiu sugrįžti vienai dienai į darbą, kad parašyčiau prašymą atostogoms, juk būdama biuletenyje to padaryti turbūt kaip ir negaliu g.gif Bet gydytoja nenori manęs išleist į darbą nei dienai per epidemiją, nes jau sirgau g.gif
Ačiū labai už ats 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Vėta
Sveiki 4u.gif . Labai prašau pagalbos 4u.gif . Vyras susirgo pandeminiu gripu ir komplikacija plaučių uždegimu. Dirba dviejose darbovietėse. Vienoje darbovietėje išėjo nesusipratimas ir administracijai liko nepranešta, jog turi nedarbingumo pažymėjimą. Vyras nedirbo. Dabar sužinojome, jog jam antroje darbovietėje buvo rodomas darbas ir paskaičiuotas atlyginimas. Dabar gręsia negauti iš viso nedarbingumo pašalpos. Šiuo metu vyras dar serga, administracija žino, bet kaip bus su biuleteniu?Sako, kad neturi kaip rodyti. Ką dar galėtume pakeisti, kur kreiptis, kad nors iš kito darbo būtų gauta pašalpa. Vyras nedirbo, bet nepranešė darbovietei apie ligą ir nedarbingumo pažymą.
Hegira
QUOTE(@mama@ @ 2009 12 05, 20:50)
O gal kuri žinote, jei esu biuletenyje, bet savaitę dar turiu atostogų, kurias norėčiau panaudoti prieš dekretą, ar turiu sugrįžti vienai dienai į darbą, kad parašyčiau prašymą atostogoms, juk būdama biuletenyje to padaryti turbūt kaip ir negaliu g.gif Bet gydytoja nenori manęs išleist į darbą nei dienai per epidemiją, nes jau sirgau g.gif
Ačiū labai už ats 4u.gif  4u.gif  4u.gif
*

Manau, jei darbdavys sutinka tave išleisti atostogų, tai tik parašyk prašymą, kad nuo tada ir tada (kita diena po nedarbingumo uždarymo) prašai atostogų ir tau nereikės nei vienos dienos dirbti.
Jei neišleidžia, tai prašyk, kad tęstų nedarbingumą iki dekreto.
P.S. O kodėl taip nori dar prieš dekretą panaudoti atostogas, juk išmoka labai nežymiai padidėtų? O tai, kad pasiliks atostogų, nieko blogo - po dekreto galėsi išnaudoti mirksiukas.gif
@mama@
QUOTE(Hegira @ 2009 12 08, 20:03)
Manau, jei darbdavys sutinka tave išleisti atostogų, tai tik parašyk prašymą, kad nuo tada ir tada (kita diena po nedarbingumo uždarymo) prašai atostogų ir tau nereikės nei vienos dienos dirbti.
Jei neišleidžia, tai prašyk, kad tęstų nedarbingumą iki dekreto.
P.S. O kodėl taip nori dar prieš dekretą panaudoti atostogas, juk išmoka labai nežymiai padidėtų? O tai, kad pasiliks atostogų, nieko blogo - po dekreto galėsi išnaudoti  mirksiukas.gif
*

Ačiū 4u.gif Manau, kad negrįšiu ten po motinystės atostogų ax.gif 100 proc nežinau, jei krizė tęsis, tai teks aišku grįžt ax.gif
*Caras*
Labas mergaitės. Aš tai čia kažko nesuprantu dėl tų nedarbingumo lapelių rašymo. Vaikas susirgo antradienį 12.08 tai biuletenį išrašė iki šiandien 12.10 tik trim dienom. Nuėjau šiandien pratęsė iki pirmadienio. Nesuprantu aš tų gydytojų, ar sunku išrašyt biuletenį visai savaitei g.gif . Nes man atrodo, kad tampant vaiką po polikliniką kas antrą dieną, jis ten tikrai gali kokį brudą pasigaut doh.gif
nerile
Ar imanoma gauta ir uzregistruota sodroje nedarbingumo pazymejima ji paimti ir negrazinti, ispejus ten, kad sodra man nieko nemoketu? (zadu darbe formintis atostogas, nes blogai israsytas ir niekas netaiso, o man netinka datos)..
erika_jaz
sveiki mirksiukas.gif
turiu jums klausimeli,gal kas atsakys g.gif
turime viena vaika,jam 2m2men,esu jo auginimo ir prieziuros atostogose iki 3m .dabar laukiuosi antro vaiko ir jau nuo 2009m gruodzio men esu nestumo ir gimdymo atostogose.ar susirgus vaikui gali vyras imti nedarbinguma jam priziureti? g.gif
1000inis
QUOTE(erika_jaz @ 2010 01 11, 21:31)
sveiki mirksiukas.gif
turiu jums klausimeli,gal kas atsakys g.gif
turime viena vaika,jam 2m2men,esu jo auginimo ir prieziuros atostogose iki 3m .dabar laukiuosi antro vaiko ir  jau nuo 2009m gruodzio men esu nestumo ir gimdymo atostogose.ar susirgus vaikui gali vyras imti nedarbinguma jam priziureti? g.gif
*

NE, nes tu tam ir esi atostogose ir prieziuroje (as taip irgi norejau), nebent kas perpora metu pasikeite, nors, abejoju
(li)julija(li)
Sveikutės 4u.gif

Gal kuri esate realiai susidūrusi su tokia situacija: nedarbingumas nuo 11.10 iki 12.29, dėl nežinojimo blush2.gif , išsilaikiau egzaminų sesiją nuo 12.09 iki 12.17, kelis egzaminus, vieną egzaminą praleidau 12.03, nes labai blogai jaučiausi, kiti buvo nesunkūs, jaučiausi pakankamai gerai, todėl nusprendžiau neatidėlioti vėlesniam laikui ir išsilaikyti. Pinigų aišku dar negavau, paskambinus į sodrą man pasakė, jog aš laikiau nedarbingumo metu egzaminus, todėl dabar jie tikrins mano pažymėjimo teisėtumą, na biliutenis buvo tikras, lankiausi pas gydytoją visą šį laiką kas savaitę ir tyrimus dariausi įvairiausius, su tuo pažymėjimu kaip ir viskas tvarkoje, bet dabar gavoju, kaip ir už ką man nebus sumokėti pinigai ???

Radau tokią info:

* Asmenims, pažeidusiems gydytojo nustatytą gydymo ir slaugos režimą, paskirtu laiku be pateisinamos priežasties neatvykusiems pas gydytoją arba pasitikrinti darbingumo, ligos pašalpa "Sodros" sprendimu gali būti neskiriama arba jos mokėjimas nutraukiamas nuo pažeidimo padarymo dienos, bet ne ilgiau kaip 14 kalendorinių dienų.

Ar man nemokės nuo 12.07 14 kalendorinių dienų ar iš viso nemokės nuo 12.07, nes pažeidimas nebuvo vienkartinis, o toliau tęsėsi?

Atsakykite, prašau 4u.gif
Ciel Bleu
Sveiki,

jei nedarbingumo pažymėjime įrašytas laikotarpis
nuo ..
iki 2010.02.17
ar 17-tą dieną jau reikia pasirodyti darbe?
Niktė
QUOTE(Ciel Bleu @ 2010 02 16, 19:00)
Sveiki,

nuo ..
iki 2010.02.17
*

Ne 17, o 18 mirksiukas.gif
braskute_v

QUOTE(Ciel Bleu @ 2010 02 16, 21:00)
Sveiki,

nuo ..
iki 2010.02.17
*

Juk 17 d., tai dar turite pasirodyti pas gydytoją, o jis spręs ar užbaigti ar tęsti. taigi, jei užbaigs, tai į darbą 18 d.
tiskute
Per kiek dienu turi pervest pinigelius uz nedarbinguma? i sodra pristaciau vasario 5d,el.bankininkystej jau rodo senai kad paskaiciuota g.gif
Niktė
QUOTE(tiskute @ 2010 02 22, 09:16)
Per kiek dienu turi pervest pinigelius uz nedarbinguma? i sodra pristaciau vasario 5d,el.bankininkystej jau rodo senai kad paskaiciuota g.gif
*

Po trijų savaičių jeigu nėra pinigėlių, tada eikit ir pasidomėkit kodėl mirksiukas.gif
ciuke
QUOTE(tiskute @ 2010 02 22, 10:16)
*

per 14 darbo dienu.

Buciau labai dekinga, jei parasytumete kaip per el bankininkyste paziureti paskaiciavimus.
donna bella
Sveikutės, gavau el. biliotenį, pristačiau į darbovietę, o į sodrą ar reikės eiti? Buhalterė sako, kad "ne", gydytoja, kad "taip", tai eiti ar neiti? Kaip žinos sodra mano sąskaitos nr? Pirmą kartą susidūriau...paaiškinkit a? g.gif smile.gif
Niktė
QUOTE(donna bella @ 2010 02 26, 16:34)
Sveikutės, gavau el. biliotenį, pristačiau į darbovietę, o į sodrą ar reikės eiti? Buhalterė sako, kad "ne", gydytoja, kad "taip", tai eiti ar neiti? Kaip žinos sodra mano sąskaitos nr? Pirmą kartą susidūriau...paaiškinkit a? g.gif  smile.gif
*

Yra darboviečių kurios pačios į sodrą nuneša nedarbingumą. Tokiu atveju darbovietėje Jūs pildote prašymą ten surašote visus duomenis ir toliau viską darbovietė sutvarko. 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.