Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Viskas naujagimiui
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai > Mezgimas, nėrimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
valentinuke
4u.gif ZUZANA labai jau grazuz vaikuciai papuosti tavo megztais rubeliais thumbup.gif wub.gif wub.gif
zuzana*
Ačiū,ačiū, tavo darbeliai vaikučiams nepasiduoda maniems. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
saldainia
na jau zuzana tavo darbeliai vaikučiams labai dailūs
Jukituke
Sveikos darbstuoles mirksiukas.gif

Jungiuosi ir as i jusu buri ir rodau savo pirmaji ''blyna'' vienam mazyliui dovanu blush2.gif

user posted image
zuzana*
Labas rytas, nagi ir šaunus tas tavo pirmasis blynas, net neprisvilęs.
user posted image
valentinuke
Grazus lelius ir suknute bus thumbup.gif wub.gif wub.gif
zuzana*
Ačiū, ačiū, prie suknutės beliko tik kelnaites numegzt, bet vis dar trūksta rankų. 4u.gif 4u.gif
dodone
Grazus sliauztinukas, tik labai daug darbo. Bet gal kuri imsis.. wink.gif

user posted image

schema 1

schema 2

schema 3
vilma*25
aciu, bigsmile.gif acte[COLOR=blue][SIZE=7], tau labai uz meskiukus. 4u.gif dabar jau teks kibti i darbus. tikiuosi ir man iseis tokie pat grazus darbeliai bigsmile.gif
9kristina
user posted image
user posted image
iskilo toks klausimas noriu numegzti kombizoniuka, bet kaip man pradedanciai klausimas toks iskilo, noriu kad kelnyciu klynukas susisegtu, tai man reiktu kelnytes keliais virbalais megzti ?
zuzana*
QUOTE(9kristina @ 2009 09 30, 12:59)
user posted image
user posted image
iskilo toks klausimas noriu numegzti kombizoniuka, bet kaip man pradedanciai klausimas toks iskilo, noriu kad kelnyciu klynukas susisegtu, tai man reiktu kelnytes keliais virbalais megzti ?
*

Ne, megzti reikia dviem virbalais,įmetu schemą,kad būtų aiškiau
user posted image
satyrra
sviezutelis dar
http://public.fotki.com/juraciukaslt/mano-...i/imgp3673.html
Jasumi
QUOTE(satyrra @ 2009 10 04, 17:37)

nerodo sad.gif
9kristina
QUOTE(satyrra @ 2009 10 04, 17:37)

kepuriuko schemute gal yra?
Laurita84
QUOTE(9kristina @ 2009 10 04, 19:56)
kepuriuko schemute gal yra?
*

As ir labai noreciau schemos kepuriuko ax.gif
viosim
Kaip gražu, Satyrra.
satyrra
Dekui uz ivertinimus, o kepuriukas megztas tuo paciu rasteliu, tik virsuj suraukta kaspineliu. Pradejau nuo geltono rantelio viena gera viena bloga, kaip kad kojnes, tik nepamenu kiek akiu uzdejau, atrodo 50, tada mezgiau rasteliu aukstyn, eiliu skaicius priklauso kiek ilgio turi buti iki virsugalvio, cia naujagymiuj, tai nedaug cia mezgiau, tada uzbaigiau mezginio paskutine eilute, panasiai atrodo kaip kad megztinio butu puse nugaros, toks staciakampis, perlenkiau pusiau, nugaroj susiuvau ne iki galo, kad kakliukas tilptu, o virsu ta skyle suraukiau kaspineliu. Jei reikes rastelio, vakare butinai idesiu.
satyrra
rastelio aprasymas

http://public.fotki.com/juraciukaslt/mano-...i/imgp3790.html
Laurita84
QUOTE(satyrra @ 2009 10 06, 16:13)

Didelis aciu 4u.gif
dziaugsmelis7x7
user posted image
idedu du ka tik baigtus seilinukus busimam mazyliui 4u.gif
valentinuke
Oi kokie mieli ir grazus seilinukai thumbup.gif ,tik po mazylio panaudojimo je bus dar grazesni lotuliukas.gif mirksiukas.gif
dziaugsmelis7x7
QUOTE(valentinuke @ 2009 10 08, 09:08)
Oi kokie mieli ir grazus seilinukai thumbup.gif ,tik po mazylio panaudojimo je bus dar grazesni lotuliukas.gif  mirksiukas.gif
*

aciu 4u.gif
tai issivaizduoju biggrin.gif
UgNeliuke
user posted image
Pamokėlę kaip megzti su nuotraukom radau rusaičių forume - http://club.osinka.ru/topic-51742, kuri kažkada buvo čia įmesta.
Išsiverčiau ir dedu aprašymą, kad pati nepamesčiau, o gal ir dar kam pravers wink.gif

Aš mezgiau su 3 Nr. Virbalais, iš spec. vilnos skirto kūdikiams.

Pradedam megzti nuo kepurytės kraštelio - atvarėlio. Užmetam 65 akis.

1 eilė – visos blogos akys;
2 eilė – visos geros akys;
3 eilė – visos blogos akys;
4 eilė – 1 krašt. nukeliam (*2 akis sumezgame, 1 užmetimas*), kartoti nuo *iki * kol lieka 2 akys. Jas išmegzt gerosiomis;
5 eilė – visos blogos akys;
6 eilė – visos geros akys;
7 eilė – visos blogos akys;
8 eilė – visos geros akys;

Toliau prasideda ežiuko raštas:
1 eilė – mezgame stulpeliu 1x1, (1 krašt.nukeliam, 1 gera, 1 bloga,…, baigti 1 gera, 1 krašt.);
2 eilė –geros akys išmezgamos gerosiomis, o blogos su užmetimu perkeliamos ant dešinio virbalo neišmezgant;
3 eilė – akiai su užmetimu pridedam dar vieną užmetimą ir kartu su akim perkeliam ant dešinio virbalo neišmezgant, o blogas akis išmezgam gerosiomis;
4 eilė – akį su 2 užmetimais išmezgam blogąja, o blogas gerosiomis.
Gaunasi 12 ežiukų eilių, t.y. 48 eilės.

Toliau mezgam kepurės dugną. Mezgame panašiai kaip kojinės kulną, ir plius gerosiose eilėse centrinę akį sumezgame su kaimyninėmis, kad gautųsi „grandinėlė“.
Pasižymime 3 akis su žiogeliais. Centrinę ir 17-tas akis iš kraštų.
Visą eilę mezgam blogosiomis akimis iki paskutinio žiogelio. Akį su žiogeliu ir sekančią sumezgam blogąja akimi. Apsukam mezginį, 1-ą akį nukeliam kaip kraštinę neišmezgant, toliau mezgam gerosiomis. Akį su viduriniu žiogeliu sukeičiam vietom su prieš tai buvusia, tada sumezgam 3 akis gerąja akim. Mezgam gerosiomis iki kito žiogelio. Akį su žiogeliu ir sekančią sumezgame kartu gerąja akmi. Apsukam mezginį. Kartojame tol, kol ant virbalo liks 5 akys.

Surenkam iš kraštelių akis, mezgam 5 eiles gerosiomis, lygiuoju.
Sek. eilė 1 krašt. nukeliam (*2 akis sumezgame, 1 užmetimas*), kartoti nuo *iki *. Tada vėl 4 eiles gerosiomis lygiuoju.

Kraštelius sulenkiame per tą eilę, kur buvo su užmetimu ir prisiūname.
Numezgame šniūrelius apie 45 сm ilgio. Galima papuošti bumbulais.
erossa
UGNeliuke-labai aciu thumbup.gif
Pievos19
4u.gif Naujagimems manyciau reiketu nerti tik iš naturalaus pluosto Šis praleidzia ora ir kunelis kvepuoja Ypac puikus mezginiai iš grynos medvilne Sekmes
Naistė
O gal kas turit išmatavimus kūdikėlių? Kokio dydžio megztuką megzt? Kokį daryt vokelį?
aaagnex
QUOTE(naiste777 @ 2009 10 29, 20:48)
O gal kas turit išmatavimus kūdikėlių? Kokio dydžio megztuką megzt? Kokį daryt vokelį?
*

Kokio amziaus kudikeliui reikia? Turiu mazyte 3 menesiu, tai galeciau pamatuot kokio dydzio yra rubeliai... Ar tiktu? Turiu ir nuo gimimo kuriuos nesiodavom mirksiukas.gif
Aronia
QUOTE(naiste777 @ 2009 10 29, 19:48)
*

Sioje temoje yra vaikisku dydziu lentele:

http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...;#entry27403288

Sekmes 4u.gif
Miescionka
user posted image
ax.gif ax.gif ax.gif
valentinuke
Dailus paltukas wub.gif wub.gif wub.gif
Naistė
QUOTE(aaagnex @ 2009 10 30, 10:04)
Kokio amziaus kudikeliui reikia? Turiu mazyte 3 menesiu, tai galeciau pamatuot kokio dydzio yra rubeliai... Ar tiktu? Turiu ir nuo gimimo kuriuos nesiodavom mirksiukas.gif
*

QUOTE(Aronia @ 2009 10 30, 10:30)
Sioje temoje yra vaikisku dydziu lentele:

http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...;#entry27403288
Sekmes  4u.gif
*

Ačiū, mergytės, už pagalbą. Laukiuos jau trečio vaikiuko, mezgu gal 15 metų, o su mažais dydžiais ne kas. Kol pradėjau megztuką gal 5 kartus ardžiau, tai per didelis, tai per mažas vis būdavo. Su ta dydžių lentele bus lengviau.
dziaugsmelis7x7
user posted image
komplektukas naujagimiui smile.gif
tik pirstinytem dar neisiuvau medziagytes i apacia 4u.gif
o seip,gerai kai maximoj buna nuolaidos siulams biggrin.gif
Daisiuke
QUOTE(dziaugsmelis7x7 @ 2009 11 02, 11:42)
user posted image
*

labai labai grazu wub.gif
raganaite2
QUOTE(rimka @ 2009 11 02, 13:44)

koks nuostabus megztukas gal galetum schemute su kiek akiu dejai, kur kiek kelintoj eilej siaurinai nes ir mano dama bus tuoj tokia va kaip butu faina toks daiktas, o be aiskiu schemuciu nemoku narpliot blush2.gif
valentinuke
QUOTE(dziaugsmelis7x7 @ 2009 11 02, 13:42)
user posted image
*

Labai mielas ir grazus komplektukas wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif 4u.gif
dziaugsmelis7x7
QUOTE(Daisiuke @ 2009 11 02, 12:45)
labai labai grazu  wub.gif
*

QUOTE(valentinuke @ 2009 11 02, 14:53)
Labai mielas ir grazus komplektukas wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  4u.gif
*

aciu labai uz pagyras 4u.gif
rimka
QUOTE(raganaite2 @ 2009 11 02, 14:34)
koks nuostabus megztukas gal galetum schemute su kiek akiu dejai, kur kiek kelintoj eilej siaurinai nes ir mano dama bus tuoj tokia va kaip butu faina toks daiktas, o be aiskiu schemuciu nemoku narpliot  blush2.gif
*

Shemos cia nera tai mano fantazijos vaisius. blush2.gif
Mezgiau taip ant dvieju virbalu uzsidejau 20akiu pamezgiau keturias eiles ir paskui is kiekvieno sono pridejinejau po aki iki30 akiu.Na o paskui kiekvienam sone prideja reikiama skaiciu akiu nebemegzdama is viso ant virbalo gavosi 40akiu.O jau paskui rasteli dari pagal savo nuotaika fantazijas ir norus gali vidury ismegzti pyne,kiaurarasti,ar kokia aplikacija ismedsti(suniuka ž,katyte,aviuka visciuka ir t.t.kas mieliau sirdziai)na o paskui nuleidinejua reglano stiliumi padarydama kilputes sagutem.Nugaryte mezgiu taip pat tik uzsidejau daugiau akiu 25 ir pridejinejau po aki iki 40 megzdama bisalaik tiesiai nugaros triuko dali dariua ilgesne nei priekio kad ji uzsilenktu iki gaktikulio,paskui nuleidau reglana be kilpuciu.rankovems zusidejau akiupagal vaiko rankytes apimti pridejau keleta akiu tai yra paplatinau mezgiau tiesiai nuleidau reglana viska susiuvau apneriau vezio zingsniu susiuvau sagas(galima daryti ir su uztrauktukais).ir viskas liko iskalbti ir nesioti
raganaite2
aciu rimka bandysiu ir as man tavo ideja labai patiko niekur dar taip nemaciau faina wub.gif thumbup.gif
Rzivilele
Pledukas leliukui

Dar ne visai baigtas, bet kad taip jau norisi pasigirti blush2.gif

user posted image
Marti
QUOTE(Rzivilele @ 2009 11 04, 17:26)
Pledukas leliukui

Dar ne visai baigtas, bet kad taip jau norisi pasigirti blush2.gif 
user posted image
*

super wub.gif aš savo mažylei prieš metus tokį patį numezgiau biggrin.gif
Rzivilele
Ačiū Marti
valentinuke
RZIVILELE
Pledukas jau nuostabus,apdailinsi isvis bus thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif
armi06
kojinytes ir batukai naujagimiui ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image
valentinuke
Labai grazios kojinytes ir cepukai thumbup.gif wub.gif wub.gif 4u.gif
saldainia
mano naujausias
user posted image
Rzivilele
ačiū Valentinuke 4u.gif
simsia
Sveikutės

Planuoju savo sesės busima lialiukui nunerti kanors, tai radau vokeli su visu aprašymu.
Ikeliu vokelio nuoroda, gal kam pravers mirksiukas.gif VA ČIA.
zuzana*
Sveikos, štai numezgiau komplektėlį kūdikiui.
user posted image
lauruciuxs
laba merginos.
ieskau schemu, aprasymu megztu arba nertu naujagimio kepuryciu. noriu savo leliui kuris greit ateis jau pas mus numegzti arba nunerti kepuriuka. 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.