Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vafliai: traškūs ir skanūs
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Saldumynai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
savitre
nusipirkau ir aš jūsų prisiskaičiuči senukuose(klaipėdoje)vaflinę ir jau du kartus išbandžiau kepiau labai paprastai išmaičiau blyninę tešlą į ją įpyliau aliejaus dariau truputį tirštesnę nei lietiniams blynams ir gavo puikiai skanioai ir traškūs trapūs vafliukai
kaškurioj konditerinėje knygoje skaičiau kad pienas gaminiams suteikia minkštumo todėl norit iškepti traškius blynus reikia pilti vandenį geriausia gazuotą tiesos tame yra čirviniai blynai traškesni gaunasi su gazuotu vandeniu bandžiau net su gazuotu limonadu
rugiagele26
Gavau siandien ta vafline Clatronic, ir jau prikepiau vafliu! Liuks kepa thumbup.gif ne minutes turbut nereikia, ir vaflis gatavas. Kepiau pagal kakzuri is cia idetu receptu:

200 g sviesto,
5 kiausiniai,
1 stikline cukraus,
1 stikline miltu,
ir dar supyliau maza pokeli vanilinio cukraus.

Isplakiau kiausus, sudejau cukru, vanilina, tirpinta sviesta, miltus ir dejau i vafline po sauksta teslos. Gavosi traskutukai biggrin.gif
Saulėgrąža
o mes su vyru kaip tik minkštesnius mėgstam... 4u.gif
Follow
Mano vafliukai: 5 kiaušiniai, 200g cukraus, 200g miltų, 200g margarino,vanilinio cukraus smile.gif
Traškūs ir skanūs biggrin.gif
user posted image
Citrusinė
Skanu:)
mimi1
QUOTE(Capricorn @ 2010 01 03, 19:13)
Mano vafliukai: 5 kiaušiniai, 200g cukraus, 200g miltų, 200g margarino,vanilinio cukraus smile.gif
user posted image
*

As ir tokius visada kepu thumbup.gif
skanu thumbup.gif
kemppinele
siandienos skanumelis smile.gif
user posted image
Mantilė
QUOTE(Capricorn @ 2010 01 03, 18:13)
user posted image
*

oi ,kaip skaniai atrodo thumbup.gif
bandysiu šį receptą,kepdavau su pienu visalaiką.Žiūrėsiu gal be jo bus skanesni.
karamele_21
thumbup.gif štai ir mano vafliai net ir pastovėje nepalieka minkšti ax.gif

6 kiaušiniai
1,5 st. cukraus
250 gr. sviesto
6 šaukštai grietinės
2 st. miltų (jei kiaušiniai dideli tada 2,5 st.)
kiaušinius išplakti su cukrum, idėti grietinę, ir supilti ištirpintą sviestą. sudėti miltus ir viską gerai išmaišyti.

user posted image
Aissstute
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 12 09, 15:22)
Gavau siandien ta vafline Clatronic, ir jau prikepiau vafliu! Liuks kepa  thumbup.gif ne minutes turbut nereikia, ir vaflis gatavas. Kepiau pagal kakzuri is cia idetu receptu:

200 g sviesto,
5 kiausiniai,
1 stikline cukraus,
1 stikline miltu,
ir dar supyliau maza pokeli vanilinio cukraus.

Isplakiau kiausus, sudejau cukru, vanilina, tirpinta sviesta, miltus ir dejau i vafline po sauksta teslos. Gavosi traskutukai biggrin.gif
*

Nu tai mn irgi parase, kad Bomann jau nebegamina, tai atsiunte Clatronic, tai cia bus ta pati vafline smile.gif tikrai superine, greit kaista, gerai kepa. O vaflius as irgi tokius pacius darau thumbup.gif buvau taip pasiilgus vafliu, o db kepk ir kepk.. Gerai, kai sveciu yra, prie arbatos, tesla lengva, o ir kepasi greit drinks_cheers.gif
Jūrė
Sveikos kepėjėlės. 4u.gif
Vieniems patinka traškūs, kitiems - minkšti vafliai, bet
gal kuri galit pasidalint vaflių įdaro receptuku? g.gif
vavava
Sveikos,
as noriu paklausti, ar galeciau as kepti vaflius pagal recepta, kuris skirtas toms senovinems rusiskoms vaflinems, cia
user posted image ...
Ar man gausis kas nors? g.gif Gal kas bandet.. nes nelabai norisi gadint produktu jei visgi nieko nesigautu blush2.gif
noriu zinoti
QUOTE(Aissstute @ 2010 01 29, 19:53)
Nu tai mn irgi parase, kad Bomann jau nebegamina, tai atsiunte Clatronic, tai cia bus ta pati vafline  smile.gif tikrai superine, greit kaista, gerai kepa. O vaflius as irgi tokius pacius darau  thumbup.gif buvau taip pasiilgus vafliu, o db kepk ir kepk.. Gerai, kai sveciu yra, prie arbatos, tesla lengva, o ir kepasi greit  drinks_cheers.gif
*

Aissstute, o koks modelis tavo Clatronic'o? Jei gali, parasyk. As va irgi vargstu, nes neissirenku vaflines, bijau, kad pataikysiu ant tokios, prie kurios paskui puse dienos reikia stoveti... Ir dar -ar vafliu forma tavo vaflineje gaunasi kaip tu senovisku, ar tokia kaip cirviniu?
asaraa
pas manes user posted image clatronic keptuve thumbup.gif , forma kaip rusiskos. O cia placiau galit apie ja paziureti. 4u.gif

vavava: tokioj tikrai nesigaus, nes ten blynai kepami mirksiukas.gif
noriu zinoti
QUOTE(asaraa @ 2010 02 06, 13:52)
pas manes user posted image clatronic keptuve  thumbup.gif , forma kaip rusiskos. O cia placiau galit apie ja paziureti.  4u.gif
vavava: tokioj tikrai nesigaus, nes ten blynai kepami  mirksiukas.gif
*

Asaraa, dekoju 4u.gif Tokios va ir noriu. Kaip suprantu, saviske jus patenkinta. Isyla ir kepa greitai?
Alincia
QUOTE(noriu zinoti @ 2010 02 06, 18:25)
Asaraa, dekoju  4u.gif  Tokios va ir noriu. Kaip suprantu, saviske jus patenkinta. Isyla ir kepa greitai?
*

Labukas, as irgi tokia pat turiu 4u.gif Super gerai viskas kepa, darau pagal receptukus, kur perkant vafline ideti thumbup.gif Dar kokoso drozliu i tesla imaisau wub.gif
Tikrai gera vafline ir nebrangi smile.gif Temperatura pasireguliuot galima, nes kuo ilgiau kepi, tuo greiciau kaista, vos speju suktis rolleyes.gif
martyynyyte333
O gal žinot, ar Lietuvoj yra netefloninių vaflinių?
Jūrė
QUOTE(Jūrė @ 2010 01 29, 18:22)
Sveikos kepėjėlės. 4u.gif
Vieniems patinka traškūs, kitiems - minkšti vafliai, bet
gal kuri galit pasidalint vaflių įdaro receptuku?  g.gif
*

Tai niekas negamina įdaro? ax.gif
Masiania*
QUOTE(martyynyyte333 @ 2010 02 12, 19:14)
*

Neelektriniu tikrai yra, tu senovisku mirksiukas.gif

QUOTE(Jūrė @ 2010 02 12, 19:18)
Tai niekas negamina įdaro?  ax.gif
*

As darydavau is rududu + sviestas (pagal mano skoni cia dar labai tinka riesutai) arba kondensuotas pienas + sviestas (cia tinka kokosu drozles), arba grietinele, arba tirpintas sokoladas.
Jūrė
Ačiū. Pabandysiu. smile.gif
martyynyyte333
QUOTE(Masiania* @ 2010 02 12, 20:29)
Neelektriniu tikrai yra, tu senovisku mirksiukas.gif
*

Jėė... bent truputis vilties. Tačiau, kur galiu nusipirkti??? Nesiūlykit jokių turgų tik. doh.gif
dzhina
QUOTE(martyynyyte333 @ 2010 02 12, 19:14)
*

paziurek ermitaze mirksiukas.gif dabar keptuvems 40 proc nuolaida thumbup.gif

o as kepiau vaflius pagal isgirtaji Vysniux recepta wub.gif nu superiniai gavosi is pirmo karto thumbup.gif tik cukraus dejau perpus maziau, saldumo tikrai uzteko rolleyes.gif super traskus thumbup.gif dabar vat trecia dieno like keli vafliukai tai traskumas super islikes wub.gif
o vakar kepiau su druska, kmynais, krapiukais ir svoguniukais vaflius prie alaus blush2.gif vietoj pieno pyliau vandeni ir maziau margarino dejau mirksiukas.gif vyras pradejo rekti kad jis per mane sustores doh.gif lotuliukas.gif
Masiania*
QUOTE(dzhina @ 2010 02 16, 11:21)
  vyras pradejo rekti kad jis per mane sustores doh.gif  lotuliukas.gif
*

lotuliukas.gif thumbup.gif geras pagyrimas.
Aissstute
QUOTE(noriu zinoti @ 2010 02 06, 10:17)
Aissstute, o koks modelis tavo Clatronic'o? Jei gali, parasyk. As va irgi vargstu, nes neissirenku vaflines, bijau, kad pataikysiu ant tokios, prie kurios paskui puse dienos reikia stoveti... Ir dar -ar vafliu forma tavo vaflineje gaunasi kaip tu senovisku, ar tokia kaip cirviniu?
*

Jezau, kol atsakyt prisiruosiau, jau matau asaraa atsake blush2.gif pas mane tokia pati kaip pas ja. Vadinasi Clatronic HA3277. 4u.gif

Mane db labai sudomino vafliukai su kmynais, tie kur nesaldus ir kuriuos kepe Dzhina tai norejau paklaust, o visa tesla pagal Vysniuxrecepta, tik vanduo vietoj pieno ir maziau margarino?

dzhina
QUOTE(Aissstute @ 2010 02 16, 15:53)

Mane db labai sudomino vafliukai su kmynais, tie kur nesaldus ir kuriuos kepe Dzhina tai norejau paklaust, o visa tesla pagal Vysniuxrecepta, tik vanduo vietoj pieno ir maziau margarino?
*

surus vafliai:
100 gr margarino, 2 kiausiniai, 2 st miltu, 2,5 st vandens, druskos, kmynu, krapu, svogunas rolleyes.gif
man jie gavosi traskus, gal net perdaug, kad net nesisuko doh.gif bet laaabai skanus wub.gif na dar druskos padauginau tai alaus daugiau susinaudoja prie vafliu lotuliukas.gif
snoguno idejau nedideli smulkiai supjaustyta, kai kepe labai kvepejo, o dabar kaip ir nebesijaucia, kita kart desiu daugiau ax.gif
@ktyvi
QUOTE(bravada @ 2005 03 05, 23:21)
ir aš tavo prašyma tik dabar pamačiau taigi

VAFLIAI SU VARŠKE
150 g miltu,75g sviesto,150g varškes , arba 1 varškės surelis 75 g cukraus 3 kiausiniai,13 g kondensuoto pieno ,druskos,trintos citrinos žieveles.
sviesta ,trynius ,ir cukru išsukti deti varškes sureli ,kondensuota piena ir sijotus miltus,gerai išsukti tešla .išplakti baltymus su trupučiu druskos ,sumaišyti tešla ir kepti.

*

rekomenduoju, labai skanūs. Bet produktus iškart dvigubai (ar trigubai) imkit, čia 4 ar 5 blynai tik...
Tiesa, kepiau čirvų keptuvėje, ne vaflinėje.
Mantilė
QUOTE(dzhina @ 2010 02 16, 16:23)
surus vafliai:

įdomus receptas-reiks pabandyti thumbup.gif
serpent
Sveikos visos, 4u.gif
Vakar issitraukem neaisku kiek laiko nenaudota rusiska vafline, pasinaudojau paciu paparasciausiu receptu cia parasytu (5 kiausiniai, 200g sviesto, 1 stikline miltu ir 1 stikline cukraus), vafliai gavosi labai trapus, nespeja burnoj atsidurt, o jau sutrupeje lotuliukas.gif gal zinot ka daryt kad ne tokie trupantys butu?.. atsimenu kazkaip per muges visokias pardavinedavo, tai labai graziai issivyniodavo ir netrupedavo, bet konsistencija gal i blyno panasesne, nors skonis vaflio g.gif mistika cia man kazkokia biggrin.gif gal patarsit ka nors... blush2.gif
Mantilė
sudėk į polietileninį maišelį ir palaikyk -turėtų suminkštėti
Aissstute
QUOTE(dzhina @ 2010 02 16, 15:23)
surus vafliai:
100 gr margarino, 2 kiausiniai, 2 st miltu, 2,5 st vandens, druskos, kmynu, krapu, svogunas rolleyes.gif
man jie gavosi traskus, gal net perdaug, kad net nesisuko doh.gif  bet laaabai skanus wub.gif  na dar druskos padauginau tai alaus daugiau susinaudoja prie vafliu lotuliukas.gif
snoguno idejau nedideli smulkiai supjaustyta, kai kepe labai kvepejo, o dabar kaip ir nebesijaucia, kita kart desiu daugiau ax.gif
*

Aciu uz receptuka thumbup.gif 4u.gif Db reikia tik sulaukt, kol MB draugai i svecius uzklys ir tada jau desiu kept ax.gif nu man taip skaniai cia skamba 4u.gif
nimfa_9
pirmiau ikėliau i saldumynu tema bet paskui radau ir apie vaflius tai manau čia pataikiau. 4u.gif mūsų šiandienos vakarienės dasertas 4u.gif

user posted image

vafliai su ledais bananais ir kivių gabaliukais..mums patiko..galima dar butu kokios plaktos grietinėlės kas mėgsta bet man ir be jos buvo skanu.. ax.gif
Masiania*
Atrodo pasakiskai wub.gif
insk
QUOTE(nimfa_9 @ 2010 02 19, 23:08)
pirmiau ikėliau i saldumynu tema bet paskui radau ir apie vaflius tai manau čia pataikiau. 4u.gif mūsų šiandienos vakarienės dasertas  4u.gif 
*

thumbup.gif kokai gera ideja krepseliams bigsmile.gif reikes isbandyti
dzhina
o kaip tokius krepselius suformuoti? g.gif man labai greit kieteja favliai, vos speju susukti ant vaflines doh.gif
Solen
labai skaniai vafliai pateikti wub.gif
nimfa_9
QUOTE(dzhina @ 2010 02 20, 19:25)
o kaip tokius krepselius suformuoti? g.gif  man labai greit kieteja favliai, vos speju susukti ant vaflines doh.gif
*

čia gal nuo tešlos priklauso tas kietėjimas aš labai paprasta tešla iš akies užsimaišiau blush2.gif
2 kiaušiniai apie 100gr sviesto, stiklinė cukraus, apie puse stiklinės gazuoto mineralinio vandens vanilinio cukraus ir miltu kad tešla būtu maždaug grietinės tirštumo šiaip gan greit kietėjo vafliukai bet spėdavau juos suformuot aš dėjau ka tik iškepta vafli ant apverstos stiklinės ir rankom prispaudžiau kraštelius prie stiklinės sieneles.taip sakant apmoviau stikline vafliu. smile.gif
martyynyyte333
QUOTE(vavava @ 2010 02 05, 23:43)
Sveikos,
as noriu paklausti, ar galeciau as kepti vaflius pagal recepta, kuris skirtas toms senovinems rusiskoms vaflinems, cia
user posted image ...
Ar man gausis kas nors? g.gif  Gal kas bandet.. nes nelabai norisi gadint produktu jei visgi nieko nesigautu blush2.gif
*

Man irgi tokia vaflinė. Joje irgi kepu pagal senoviškus receptus, tačiau tas skonis niekad neprilygs blynui, iškeptam senoje keptuvėje.

QUOTE(nimfa_9 @ 2010 02 19, 23:08)
pirmiau ikėliau i saldumynu tema bet paskui radau ir apie vaflius tai manau čia pataikiau. 4u.gif mūsų šiandienos vakarienės dasertas  4u.gif 
vafliai su ledais bananais ir kivių gabaliukais..mums patiko..galima dar butu kokios plaktos grietinėlės kas mėgsta bet man ir be jos buvo skanu.. ax.gif
*

Super skaniai atrodo. 4u.gif
Maikutee
Gal kuri nors kepate suriu vafliu krepselius? Labai domintu receptelis, nes pagal duotus receptus vafliukas is kart buna traskus ir nesiformuoja g.gif
insk
Sveiki,

gal kaikas zino, kaip padaryti (is ko) vafliams idara?

Pamenu seniai seniai wub.gif kazkas kepdavo vaflius su idaru wub.gif

saldus traskus vaflis susuktas i ritineli - o viduje saldi mase - is ko ji gal kaikas zino? g.gif
Guotė
Gal kas galite rekomenduoti traškių, labai traškių vaflių receptuką, kepamų senovinėje vaflinėje, kurioje jie nebūna tokie ploni, kai tose naujise... Labai laukiu ir dėkoju.
P.S. Keletą iš temoje pateiktų bandž-iau, bet jie matyt skirti naujosioms keptuvėlėms.
agurčikas
QUOTE(insk @ 2010 02 28, 17:33)
Sveiki,

gal kaikas zino, kaip padaryti (is ko) vafliams idara?
Pamenu seniai seniai  wub.gif  kazkas kepdavo vaflius su idaru  wub.gif

saldus traskus vaflis susuktas i ritineli - o  viduje saldi mase - is ko ji gal kaikas zino? g.gif
*

Va va, aš irgi tokios saldžios masės noriu. Dažnai ji būna karamelės skonio, tokia ruda, graži niam niam
nimfa_9
gal jus čia apie rududu kalbate? kiek pamenu savo vaikyste man skaniausi ir budavo vafliai su tuo kremu nors tais laikais rududu dar nebuvo, tekdavo virti kondensuota piena. 4u.gif
insk
hm... sakai su rududu? o kaip ji paruosti? g.gif Na kad neisbegtu g.gif

as ir vaikystes prisimenu kazka balto viduje biggrin.gif Bet va kaziuke kai buvom, maciau ir su rudu kremuku vafliu... Tai gal kazkas zinote kas ten toks? bigsmile.gif
Guotė
QUOTE(ulaa @ 2004 03 03, 17:16)
Pas mane irgi tokia dar mociutes likusi  biggrin.gif ,rasau:
5 kiausiniai,
5 saukstai cukraus (galima deti daugiau),
5 saukstai grietines,
5 saukstai lydyto sviesto arba margarino,
5 saukstai kefyro,
5-6 kaupini saukstai miltu,
arbatinis saukstelis kepimo milteliu,
1 saukstas krakmolo,
vanilinio cukraus.

Trynius atskirti nuo baltymu ir gerai issukti su cukrumi (as viska darau mikseriu),sudeti grietine,vel issukti,supilti sviesta,issukti,supilti kefyra,issukti.Deti kepimo miltelius ir vanilini cukru,dar issukti.Baltymus isplakti iki standziu putu.I gauta mase deti po sauskta baltymu ir miltu arba krakmolo,atsargiai maisyti,taip po truputi viska sudeti.Is karto kepti ikaitintoje vaflineje,iskepusius vaflius tuojau pat susukti,nes sukietes.Taip padaryti vafliai buna labai trapus.Skanaus.
*

Dėkui...labai skanu su ta senovine keptuve... wub.gif
nimfa_9
QUOTE(insk @ 2010 03 11, 12:20)
hm... sakai su rududu? o kaip ji paruosti?  g.gif  Na kad neisbegtu  g.gif

as ir vaikystes prisimenu kazka balto viduje  biggrin.gif  Bet va kaziuke kai buvom, maciau ir su rudu kremuku vafliu... Tai gal kazkas zinote kas ten toks?  bigsmile.gif
*

tai baltas gal paprastas kondensuotas pienas (o gal koks kitas kremas g.gif ) o tas rudas buna rududu kitaip sakant pora valandu virtas tas pats kondensuotas pienas.rududu tikrai neišbėgs nes jis gan tirštas.
insk
QUOTE(nimfa_9 @ 2010 03 11, 18:41)
tai baltas gal paprastas kondensuotas pienas (o gal koks kitas kremas  g.gif  ) o tas rudas buna rududu kitaip sakant pora valandu virtas tas pats kondensuotas pienas.rududu tikrai neišbėgs nes jis gan tirštas.
*

nene, ne toks wink.gif

ir juk paprasto kondensuoto arba rududu neidesi i susukta vafliuka, reikia ji apdoroti g.gif
nimfa_9
QUOTE(insk @ 2010 03 11, 20:00)
nene, ne toks wink.gif
ir juk paprasto kondensuoto arba rududu neidesi i susukta vafliuka, reikia ji apdoroti  g.gif
*

na rudu užtenka pašildyt arba su tirpintu sviestu išmaišyt ir be problemu užsipildo vafliukai smile.gif
aukselisr
QUOTE(bea @ 2004 03 03, 20:40)
yra kitoje temoje apie tai

http://supermama.com/InvisionBoard/index.p...c=1018&st=0

VAFLIU TESHLOS RECEPTAS

6 kiaushiniai
1,5 stiklines cukraus
1,5 stiklines miltu
250 g sviesto ar margarino (tirpinto)
cinamono, vanilinio cukraus

uzmaishyti teshla, kepti vaflineje.
*

nu ir as beskaitydama nuvarvinau seile, tai issitraukiau cirvine vafline kuria pirkau mociutei nes prase, tai as ja tuo paciu ir isbandziau, vafliai thumbup.gif pagal si recepta, valgem su plakta grietinele ir sokoladu thumbup.gif , tikiuosi babcia nesupyks del vaflines kad isbandziau doh.gif
rugiagele26
QUOTE(aukselisr @ 2010 03 19, 20:37)
nu ir as beskaitydama nuvarvinau seile, tai issitraukiau cirvine vafline kuria pirkau mociutei nes prase, tai as ja tuo paciu ir isbandziau, vafliai  thumbup.gif pagal si recepta, valgem su plakta grietinele  ir sokoladu  thumbup.gif , tikiuosi babcia nesupyks del vaflines kad isbandziau  doh.gif
*

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
PUCA
Mergaites, gal zinot kur senovine vafline dalima nusipirkti, keturkampe g.gif kazkada ismeciau, kvaila buvau....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.