Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Siuvinėjimas kryželiu
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai > Siuvinėjimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Nonna
QUOTE(paukščiukas @ 2009 03 09, 14:11)
tai tikiausiai siūlai kalti, gal kokie sudulėję, pasenę, o kur juos pirkai?
*

visuomet perku Vcup'e 'gerose akyse'
paukščiukas
QUOTE(Nonna @ 2009 03 09, 15:57)
visuomet perku Vcup'e 'gerose akyse'
*

Tai net nežinau, nors manau tai tiks nevykusi špūlytė unsure.gif
Dvi
QUOTE(astulia @ 2009 03 09, 16:31)
parodyk  bigsmile.gif
*

QUOTE(paukščiukas @ 2009 03 09, 16:36)
bigsmile.gif  drinks_cheers.gif  ir greičiau  bigsmile.gif
*

Greit tik zuikis moka biggrin.gif Aš gi darbe, o rėmai namie, tai nebent vakare, jei kaip nors iki kompo dasigausiu biggrin.gif
ChinChin
QUOTE(Dvi @ 2009 03 09, 16:25)
O as gavau pranesimus, kad mano uzsakymai is FR ir US issiusti. Prisisakiau karoliuku Nimue dizainams, o is US visokiu pribumbasu 3 naujiems projektams. Bus gatavi - parodysiu mirksiukas.gif O dabar labai niezti, kad greiciau tas uzsakymas mane pasiektu.

Kaziuke tooookių fainų rėmelių prisipirkom wub.gif Iš kirvarpų suėsto medžio hihihi.gif Atrodo nerealiai wub.gif
*

o kas cia tokio? ax.gif

as tai irgi svarstau ar is KaSiulai uzsisakyti siuliuku sau ar parduotuveje nupirkti... ten KaSiuluose yra kakzokiu pigiu gan - po 1.20. NEzinote kaip ju kokybe?
Florestina
QUOTE(Dvi @ 2009 03 09, 16:04)
Greit tik zuikis moka biggrin.gif Aš gi darbe, o rėmai namie, tai nebent vakare, jei kaip nors iki kompo dasigausiu biggrin.gif
*

Mano sesuo sako: "greitai tik katės vaikuojasi" lotuliukas.gif . Registruojuosi ir aš najuose namuose.
paukščiukas
QUOTE(ChinChin @ 2009 03 09, 16:06)
o kas cia tokio? ax.gif

as tai irgi svarstau ar is KaSiulai uzsisakyti siuliuku sau ar parduotuveje nupirkti... ten KaSiuluose yra kakzokiu pigiu gan - po 1.20. NEzinote kaip ju kokybe?
*

user posted image
user posted image

ir daugybė kitokių gražių schemų
Florestina
QUOTE(ChinChin @ 2009 03 09, 16:06)
o kas cia tokio? ax.gif

*

Aš DMC pas juos pirkau, ten truputį pigiau išeina, o po truputį ir daug susidaro. Antra nereikia iš namų eiti, viskas vienoj vietoj. Dar ir dėžutę DMC siūlams užsisakiau.
user posted image
Labai jau nepatogu maišely siūlus laikyt.
O ir pagal aprašymą, toks ūkiškas daiktas pasirodė.
Plastikinė patogi dėžutė siuvinėjimo siūlams, kurioje telpa 108 ritės su siūlais. Pakuotėje rasite 50 kartoninių ričių ir DMC siuvinėjimo siūlų sąrašą, kuriame patogu susižymėti turimas spalvas. Išmatavimai 26x17,5x4,5 cm.
lizarde
QUOTE(ChinChin @ 2009 03 09, 17:06)
o kas cia tokio? ax.gif

*

Kaip tik dabar jais siuvineju, man tai niekuo nesiskiria nuo DMC, tik nezinau kaip nesiosis ax.gif
etaeta
QUOTE(ChinChin @ 2009 03 09, 17:06)
o kas cia tokio? ax.gif

*

Siaip asvisada viska perku tik kasiuluose, tie siuliukai po 1,2 greiciausiai Ariadna. Man jie nepatinka schmoll.gif kazkada pradejau nuo ju,nes geresniu nebuvo smile.gif labai skurdi spalvu palete ir labai narpliojasi .Manau jeigu tikrai nori grazaus darbelio, reikia nepagaileti pinigeliu ir nusipirkti rimtesniu siulu, juolab kad ir daugumos schemu raktai pateikti DMC arba Anchor siuliukais, o eigu bandysi konvertuoti i Ariadna, tai tiesiog daugumos atspalviu nebus. 4u.gif Zinoma,jeigu siuvineji atvirute ar koki maza darbeliuka tokikaip adatine, tai tikrai tiks ir Ariadna,bet jeigu paveikslas su daugeliu spalvu ir atspalviu, tikrai rekomenduociau rimtesniu gamintoju siulus 4u.gif
ide
QUOTE(etaeta @ 2009 03 07, 10:48)
drinks_cheers.gif su Savex tai kazkokia katastrofa, man 6 paveikslus sugadino  doh.gif  doh.gif  senai jau ten nesireminu, kalbejau su vienu meistru, kazkada dirbusiu ten,tai sake jie  uzsakymus is visos Lietuvos  veza i Rumsiskes,o ten kai ju suplaukia tukstanciai, tai niekam nera idomu ar jis siuvinetas, ar tapytas  , daro "bele kaip". Kad tik greiciau uzsakymais atsikratyt. Man kazkaip protas nenesa,kaip gali visus 6 paveikslus sugadinti, tai per daug nukirpo, tai bangas paliko, tai nuirusi siula prispaude po stiklu paveikslo centre,nu pasibaisejus buvau  doh.gif Ir nieko ten su jais nepasiaiskinsi, kelis litus nuleidzia ir jauciasi teisus. Tai tiek ,is mano patirties.  4u.gif  Dar, tas pats meistras sake,kad jie labai nemegsta siuvinetu darbu reminti, reminimo kaina ta pati,  o  darbo kelis kartus daugiau, negu ireminti tapyta paveiksla,tai kartais specialiai gali palikti broko,kad daugiau nenestumet, o uzsakymu jiems ir taip netruksta.  4u.gif
*

doh.gif blink.gif Kaip jie sitaip gali sugadinti darbus unsure.gif Nesuprantu schmoll.gif
Is patirties galiu pasakyti,kad reminti siuvinetus darbus yra sunkiau, reikia daugiau kantrybes ir kruopstumo mirksiukas.gif bet jeigu apsiema darba padaryti turi padaryti gerai, o jei nenori reminti siuvinetu darbu gali uzsirasyti lentele "SIUVINETU DARBU NEREMINU" biggrin.gif
r_tina
QUOTE(Florestina @ 2009 03 09, 17:11)
Aš DMC pas juos pirkau, ten truputį pigiau išeina, o po truputį ir daug susidaro. Antra nereikia iš namų eiti, viskas vienoj vietoj. Dar ir dėžutę DMC siūlams užsisakiau.

O ir pagal aprašymą, toks ūkiškas daiktas pasirodė.
Plastikinė patogi dėžutė siuvinėjimo siūlams, kurioje telpa 108 ritės su siūlais. Pakuotėje rasite 50 kartoninių ričių ir DMC siuvinėjimo siūlų sąrašą, kuriame patogu susižymėti turimas spalvas. Išmatavimai 26x17,5x4,5 cm.
*

ir as uzsisakiau sita dezute va siandien drinks_cheers.gif
etaeta
QUOTE(ide @ 2009 03 09, 17:25)
doh.gif  blink.gif Kaip jie sitaip gali sugadinti darbus unsure.gif Nesuprantu schmoll.gif
Is patirties galiu pasakyti,kad reminti siuvinetus darbus yra sunkiau, reikia daugiau kantrybes ir kruopstumo mirksiukas.gif bet jeigu apsiema darba padaryti turi padaryti gerai, o jei nenori reminti siuvinetu darbu gali uzsirasyti lentele "SIUVINETU DARBU NEREMINU" biggrin.gif
*

Nu va ir as taip manau drinks_cheers.gif ,nemoki zmoniskai padaryt,net neapsiimk daryti schmoll.gif
kunigunda78
Sakykite, ar kas naudojates siuo konverteriu -kiek jie patikimi . Anksciau naudojausi turima Madeiros popierine lentele (DMC i Madeira), bet kai pabandziau internetu -tai visiskai nesutampa kas yra toje lenteleje ir kas internete. Turiu daug madeiros siulu-tai nesinori dar ir DMC prisipirkti, bet kai taip skiriasi skaiciukai net nebezinau pagal ka ziureti doh.gif

QUOTE(ide @ 2009 03 09, 16:25)
Is patirties galiu pasakyti,kad reminti siuvinetus darbus yra sunkiau

kuria prasme sunkiau? pati reminausi keleta darbu - tai nieko mandro -nusiperki remus, jei reikia nunesi ispjauti stikla, jei reikia nusiperki nugareles, reminimo centre issirenki pasporta ir viskas ax.gif
Čerčikas
ateinu ir aš į naują temą 4u.gif

QUOTE(Florestina @ 2009 03 09, 16:11)
Dar ir dėžutę DMC siūlams užsisakiau.

turiu tokią, labai patogu thumbup.gif
milka@
Net nepastebėjau kaip čia taip greit senąją temą prirašėm. Ir dar greičiau nauja atsirado bigsmile.gif
Džeinė
QUOTE(astulia @ 2009 03 09, 13:18)
aš irgi siuvinėju tik DMC ir džiaugiuosi, nes jie man nei trūkinėja, nei mazgaliojasi, nieko. o ir adatos nelūžinėja hihihi.gif dar nė vienos neteko išmest  schmoll.gif
*

drinks_cheers.gif man taip pat

QUOTE(iingri @ 2009 03 09, 14:50)
Aš siuvineju su Ariadna ir man jie visai geri ir kaina  thumbup.gif .  Įdomu ar dar yra kas siuvineja su Ariadna  g.gif
*

ax.gif aš, turiu virš 70 spalvų, tai kai labai reikalas prispirioa ir randu tinkama keičiu vietoj DMC ax.gif
turiu DMC palete, tai labai lengva spalva parinkt biggrin.gif

QUOTE(tyli_tyla @ 2009 03 09, 14:57)
Džeinės tulpėm likau sužavėta  drinks_cheers.gif
*

4u.gif ačiū
ide
QUOTE(kunigunda78 @ 2009 03 09, 17:40)
kuria prasme sunkiau? pati reminausi keleta darbu - tai nieko mandro -nusiperki remus, jei reikia nunesi ispjauti stikla, jei reikia nusiperki nugareles, reminimo centre issirenki pasporta ir viskas  ax.gif
*

Uzima daugiau laiko, nei paprasti paveikslai. smile.gif Ir yra kai kas mandro tongue.gif
paukščiukas
QUOTE(ide @ 2009 03 09, 16:56)
Uzima daugiau laiko, nei paprasti paveikslai. smile.gif Ir yra kai kas mandro tongue.gif
*

drinks_cheers.gif
Siuvinėta paveikslą gražiai ir kruopščiai įrėminti, užima ne mažai laiko ir pastangų.

milka@ gerai, kad pasirodei, kaip tavo raktinė, įrėminai?

Štai kokią aš radau, gal kam patiks
user posted image
Florestina
QUOTE(r_tina @ 2009 03 09, 16:26)
ir as uzsisakiau sita dezute va siandien  drinks_cheers.gif
*

Tai aš irgi šiandien, jau gavau patvirtinimą dėl apmokėjimo. mirksiukas.gif
amiyra
QUOTE(paukščiukas @ 2009 03 09, 18:02)
drinks_cheers.gif
Siuvinėta paveikslą  gražiai ir kruopščiai įrėminti, užima ne mažai laiko ir pastangų.

user posted image
*

koks grazus namukas smile.gif gal schemute galima? smile.gif
milka@
QUOTE(paukščiukas @ 2009 03 09, 17:02)
*

Rakteliai jau atiduoti į Meistro rankas bigsmile.gif Dabar nekantriai lauksiu jų grįžtančiu į namus lotuliukas.gif
kunigunda78
QUOTE(ide @ 2009 03 09, 16:56)
*

ax.gif na man daugiau laiko uzima remeliu dekoravimas nei reminimas, tad kiekvienam savaip mirksiukas.gif
paukščiukas
QUOTE(amiyra @ 2009 03 09, 17:04)
koks grazus namukas smile.gif gal schemute galima? smile.gif
*

spausk ant nuotraukos
r_tina
QUOTE(Florestina @ 2009 03 09, 18:03)
Tai aš irgi šiandien, jau gavau patvirtinimą dėl apmokėjimo. mirksiukas.gif
*

ir as katik gavau patvirtinima thumbup.gif
amiyra
QUOTE(paukščiukas @ 2009 03 09, 18:13)
spausk ant nuotraukos
*

biggrin.gif blush2.gif ACIU labai 4u.gif
paukščiukas
QUOTE(milka@ @ 2009 03 09, 17:07)
Rakteliai jau atiduoti į Meistro rankas  bigsmile.gif Dabar nekantriai lauksiu jų grįžtančiu į namus  lotuliukas.gif
*

bigsmile.gif lauksim pasirodant
Alatėja_
registruojuos naujuos namučiuos 4u.gif

QUOTE(paukščiukas @ 2009 03 09, 15:42)
thumbup.gif Ar jau nusprendei ant kokios medžiagos siuvinėsi. Siūliukų po vieną vnt užteko, baltos ir ten dvi parodytos, bet su viena apsiėjau. Siuvinėjau 2 ir 1 siūliuku, jei siuvinėsi 3 kelių spalvų pritrūksi smile.gif
*

galvoju imt 16 aidą gal, kokią kreminę g.gif nu dar nesumąsčiau smile.gif

QUOTE(Florestina @ 2009 03 09, 15:45)
Šitas, tėvai nori jį matyt svetainėje šalia sesers tapybos. bigsmile.gif
*

man iškart jis Olandija padvelkė, toks tipiškas jos vaizdelis biggrin.gif

QUOTE(Florestina @ 2009 03 09, 16:11)
*

aš šitas jau dvi turiu ax.gif tikrai labai patogu, tik tiek, kad pas mus rankdarbių parduotuvėj radau daug pigiau nei kasiuluose... visiškai identiška... smile.gif
Sandrulia
QUOTE(iingri @ 2009 03 09, 14:50)
Aš siuvineju su Ariadna ir man jie visai geri ir kaina  thumbup.gif .  Įdomu ar dar yra kas siuvineja su Ariadna  g.gif
*

Aš siuvinėju, man patinka, nepasakyčiau kad painiojasi, taip pat kaip DMC g.gif tik minusas tas, kad mažai atspalvių doh.gif beje Jonavoj Ariadna siūlai kainuoja 0,85 lt thumbup.gif
Florestina
QUOTE(astulia @ 2009 03 09, 18:45)

man iškart jis Olandija padvelkė, toks tipiškas jos vaizdelis  biggrin.gif

*

Man irgi. bigsmile.gif
griegzde
Norejau paklausti. Ar kasiukai.lt yra pirkti aidos metrais o ne gabaliukais . Nes kiek ziurejau tai tik tamtikri ismatavimai .

Dar idomu kiek kainuoja DMC aida metras. Pas mus provincijoje 39 lt . O kiek kituose miestuose ?
milka@
QUOTE(iingri @ 2009 03 09, 19:09)
Norejau paklausti. Ar kasiukai.lt yra pirkti aidos metrais o ne gabaliukais . Nes kiek ziurejau tai tik tamtikri ismatavimai .

*

Jei reikia didesnio gabaliuko nei 1 vnt, užsakyk 2 ir gausi dvigubą nesukarpytą audinį mirksiukas.gif
Mergaiciukas
Na ir pleputės, vos spėjau savaitgaliui išvažiuot - jau ir temą pribaigėt biggrin.gif Darbų gražių kaip visada prirodėt - patiko Džeinės tulpės, o įrėmintas Paukščiuko orchidėjas net įsimylėjau wub.gif Neįrėmintos jos taip savo grožio neatskleidė....

QUOTE(Renata K @ 2009 03 09, 16:46)
jus kiek supratau jau cia visos siuvinejimo ases, tai gal pagelbesit naujokei- paaiskinkit kaip situ menu uzsiiminet?  blush2.gif
nusiperki schema, siulu su tam tikrais numeriukais, ir pazymetoj vietoj siuvineji kryzelius? ar kazkas sustriau? labai noriu pradet, bet vis nesiryztu, nes manau kad nesigaus  doh.gif
*

Siuvinėjimo pradžiamokslį gali rast čia: http://ausrines.puslapiai.lt/abc.php . Pradžiai patarčiau pasiskaityt 4u.gif Trumpai, bet esminiai dalykai surašyti mirksiukas.gif

QUOTE(milka@ @ 2009 03 09, 20:15)
Jei reikia didesnio gabaliuko nei 1 vnt, užsakyk 2 ir gausi dvigubą nesukarpytą audinį  mirksiukas.gif
*

Tik reikia žiūrėt, kad prie medžiagos būtų parašyta, kad ji karpoma, nes kai kurios būna fabrike supjaustytos ir supokuotos 4u.gif
Sandrulia
QUOTE(iingri @ 2009 03 09, 19:09)
Dar idomu kiek kainuoja DMC aida metras.  Pas mus  provincijoje 39 lt .  O kiek kituose miestuose ?
*

Pas mus irgi drinks_cheers.gif
Džeinė
QUOTE(Sandrulia @ 2009 03 09, 18:46)
Aš siuvinėju, man patinka, nepasakyčiau kad painiojasi, taip pat kaip DMC g.gif tik minusas tas, kad mažai atspalvių doh.gif beje Jonavoj Ariadna siūlai kainuoja 0,85 lt thumbup.gif
*

bigsmile.gif o kurioj čia parduotuvėj??? bigsmile.gif
reiktu užsukt pro šali važiuojant biggrin.gif
Sandrulia
QUOTE(Džeinė @ 2009 03 09, 20:42)
bigsmile.gif o kurioj čia parduotuvėj???  bigsmile.gif
reiktu užsukt pro šali važiuojant  biggrin.gif
*

Buvusioj universalinėj mirksiukas.gif
Pumpurėlis
QUOTE(Labutuliukas @ 2009 03 09, 14:36)
Jep. Man atrodo, kad dauguma tamsesniu tonu siulai yra plonesni. Niekaip nesuprantu kodel  g.gif
*

Man atrodo, čia optinė apgaulė biggrin.gif Juk tamsiom kelnėm apsirengus kojos irgi atrodo plonesnės lotuliukas.gif

QUOTE(Florestina @ 2009 03 09, 17:11)
*

Tos dėžutės geros thumbup.gif Turiu jau dvi pridėtas beveik pilnas siūlų bigsmile.gif

QUOTE(paukščiukas @ 2009 03 09, 18:02)
*

Man regis kažkas siuvinėjo tą namuką. Ar tik ne Burbulinė... g.gif

O aš galų gale išsikapanojau iš ligoninės ir parsivežiau įrėmintą Pink Carnations (The Sweetheart Tree). Nesu patenkinta, kas gavosi - nepatinka rėmas (deja, nežinau, koks tiktų geriau), o ir rėminimas nėra kokybiškas (kai medžiaga languota, matosi, kad šonuose nevienodai medžiagos palikta. Žodžiu, matyt reikės kažką daryti unsure.gif

user posted image

user posted image
paukščiukas
Pumpurėli, man norėtusi vienspalvio rėmuko, nes darbukas margas 4u.gif

Merginos, čia iš organzos žiedlapiai padaryti?
user posted image

geras puslapiukas 4u.gif
http://cosmolena.gallery.ru/watch?a=L7V-b5WH
kiskiene
Nea, pauksciuk, as matau kvadratelius, vadinasi - tiulis.

Man reikia pagalbos. Neturiu DMC 3828. Kas turit palete, parasykit pora artimiausiu numeriuku. [COLOR=red][B]
Alatėja_
QUOTE(kiskiene @ 2009 03 09, 22:33)
Man reikia pagalbos. Neturiu DMC 3828. Kas turit palete, parasykit pora artimiausiu numeriuku. [COLOR=red][B]
*

sakyčiau, kad 3045 būtų panašiausia g.gif 422 yra vos vos šviesesnė
eMAr
QUOTE(Pumpurėlis @ 2009 03 09, 22:03)
Man atrodo, čia optinė apgaulė  biggrin.gif Juk tamsiom kelnėm apsirengus kojos irgi atrodo plonesnės  lotuliukas.gif

*

Ne, tai ne optinė apgaulė. Siuvinėjant matosi, kad vieni kryžiukai gaunasi daugiau papurę, kiti mažiau. Be to, siuvinėjant blackworku, juodas siūlas labai greitai atspūra, lyginant su kitais.
kiskiene
Aciu, Astulia, situos turiu, imsiu 3045. ok.gif
rita7777
mergaitės, o kokia programa atidaryti failą .wxs? ta pattern viewer neatidaro verysad.gif
paukščiukas
QUOTE(kiskiene @ 2009 03 09, 22:33)
Nea, pauksciuk, as matau kvadratelius, vadinasi - tiulis.

*

kaip jis atrodo ir su kuom valgomas blink.gif blush2.gif
Čia kaip šioj nuotraukoje, ta pati medžiaga?
user posted image
libaja
QUOTE(eMAr @ 2009 03 09, 12:57)
Labai stipriai tempi/kieta medžiaga arba brokuota pakuotė
*

Gali būt, kad per stipriai. Pripiratau su storom siuvinėt tai ir persistengiu smile.gif

QUOTE(kunigunda78 @ 2009 03 09, 17:40)
Sakykite, ar kas naudojates siuo konverteriu -kiek jie patikimi .
*

Visada tik šituo. Kadangi tik Madeira siuvinėju, dažnai tenka žvilgtelt. Problemų neturėjau.
kasiopeja
QUOTE(paukščiukas @ 2009 03 10, 06:09)
kaip jis atrodo ir su kuom valgomas  blink.gif  blush2.gif
user posted image
*

taip, tiulio skirtingo būna. Bet aš sunkiai įsivaizduoju, kaip reiktų tiulio kraštukus sutvarkyti toms smulkioms gėlėms, kad neapspurtų. Tiulį deginti kažin ar geras rezultatas būtų. Ar kokiais klijais (nagų laku hihihi.gif ) tepti? g.gif
tiesiog3
QUOTE(Pumpurėlis @ 2009 03 09, 23:03)

O aš galų gale išsikapanojau iš ligoninės ir parsivežiau įrėmintą Pink Carnations (The Sweetheart Tree). Nesu patenkinta, kas gavosi - nepatinka rėmas (deja, nežinau, koks tiktų geriau), o ir rėminimas nėra kokybiškas (kai medžiaga languota, matosi, kad šonuose nevienodai medžiagos palikta. Žodžiu, matyt reikės kažką daryti  unsure.gif

Kad medziageles nevienodai palikta matosi, nu bet remas tiesiog idealiai tinka, mano nuomone 4u.gif wub.gif man tikraaiii labai grazu! wub.gif wub.gif 4u.gif

Dzeine, tulpes labai grazios! 4u.gif cia is ziurnaliuko jas siuvinejai, ar ne? ilgai trukai? g.gif
giedress
QUOTE(rita7777 @ 2009 03 10, 00:04)
mergaitės, o kokia programa atidaryti failą .wxs? ta pattern viewer neatidaro  verysad.gif
*

tiksliai nežinau ką reikėtų parsisiųsti, bet spėju, kad pirmoj nuorodoj esantį failą. Prašom spausti čia . Bet dar spėju, kad ten bus tik demo versija 4u.gif
diudas
Pumpurėli, manau kad vienspalvis rėmelis tikrai labiau tiktų, o vat dėl įrėminimo, kad nelygiai įtempta, dėl to pati ir rėminuosi visus paveikslus
kasiopeja
QUOTE(Pumpurėlis @ 2009 03 09, 20:03)
O aš galų gale išsikapanojau iš ligoninės ir parsivežiau įrėmintą Pink Carnations (The Sweetheart Tree). Nesu patenkinta, kas gavosi - nepatinka rėmas (deja, nežinau, koks tiktų geriau), o ir rėminimas nėra kokybiškas (kai medžiaga languota, matosi, kad šonuose nevienodai medžiagos palikta. Žodžiu, matyt reikės kažką daryti  unsure.gif

Labai dailiai atrodo, originalus darbelis wub.gif Rėmelio faktūra tikrai tinka 4u.gif
O rėminimo broką be vargo juk pataisysi mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(paukščiukas @ 2009 03 10, 06:09)
kaip jis atrodo ir su kuom valgomas  blink.gif  blush2.gif

pažiūrėjau aprašymą tavo pirmosios foto, ten parašyta, kad tiulis 4u.gif
Bet jau pati nuoroda koks lobis, ačiū labai hi.gif
ChinChin
merginos, o jus siulu rytes irgi is kasiulai pirkot?ar tiesiog ant bile kokio popieriuko siulus vyniojot? smile.gif

radau dar kitokia dezute truputi:

http://www.kasiulai.lt/product_info.php?pr...7ff2a5f9a894065

jin brangesne ir truputi didesne
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.