Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Makiažas-6
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Dekoratyvinė kosmetika
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
klik
QUOTE(Vixenish @ 2009 10 30, 18:26)
merginos, kokilaineriuka galetumete pasiulyti?  ax.gif
as tries tai turejau TBS, tai labai patiko. bet tokiu nebera pirkti. tad nezinau kokie dar geri. noreciau su plunksnele blush2.gif
*

As turiu Pupos laineri. Laikosi tikrai ilgai, jei vakare patingiu nusivalyti, tai ryte vis dar su pabrezimu atsikeliu. Tik tiek, kad ne minksta plunknele, o toks kietas galiukas. Bet dazytis patogu, nelinksta.
Rykute
user posted image

user posted image
Vixenish
Man labai patiko sitos paneles makijazas smile.gif ji rodo video apie nude lupas, bet pacios makijazas supernis..
cia
Intrinsa
QUOTE(vaiddda-d @ 2009 10 24, 21:31)
... Mus per kursus  mokino jog antakiu pradzia negali but daugiau nei 14 mm o pabaiga 3 mm .....
*

ar galetumet daugiau apie antakius paaiskinti,gal su paveiksleliais, kad aiskiau butu?
aciu
Almantaitė
ingira, imesiu pora paveiksleliu mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
F_A
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

user posted image
Papildyta:
Pin-up stiliaus makiazai ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
Vixenish
QUOTE(F_A @ 2009 11 16, 17:33)

user posted image

*

teko tokio pobudzio makijaza realiai matyti. tai man asmeniskai nepatiko. per ryski ir grubi virsutine juodu seseliu linija ax.gif
B.r.i.u.n.e.t.e
Kaip suformuoti veida skaistalais esant kvadratiniam veidui? ax.gif
Kazkas tokio:
user posted imageuser posted image
Cherry_
Ka radau Baltijos dienorastyje 4u.gif
user posted image
4u.gif Korekcijos tikslas – suminkštinti veido formos kampus.
Tamsia pudra padenkite apatinio žandikaulio kampus. Braukite skaistalais, kaip parodyta paveikslėlyje.

Gal pravers smile.gif
F_A
Keletas naujausiu Shu Uemura meistru makiazu:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Cherry_
Labai graziai veidas sumodeliuotas thumbup.gif niekados nesu bandziusi sis technikos, bet pradejau dometis ( kai deda sviesius seseliu ant veiduko, priklausomai nuo veido formos ( gruodzio men, JOY yra schemos 4u.gif )
LapėSnapė
As tai radau toki wub.gif Labai man grazus tokie ala modernus pin-upo variantai. Tik susimasciau - ar tinka tokie deep-set akiu tipui? g.gif Maniskes lyg tokios unsure.gif , tai visur internete prisiskaiciau, kad kaip tik negerai per ryskiai uzvaryt juodos unsure.gif Nors pas paris irgi deep-set akys, tai kaip cia dabar? g.gif user posted image
Ir kaip isvis toki pasidaryt? g.gif cia dar kazkokiu seseliu reikia be kokio bendro sviesaus vokui+juodo linerio? ax.gif
LapėSnapė
Radau parasyta sitam forume, kad gilioms/uzkriusioms akims netinka perlamutriniai ar blizgus seseliai g.gif Bet kazkur kitur kaip tik girdejau rekomenduojant tepti tokiais seseliais voka (tik ne po antakiu, o tik ta, kur aki uzdengia), kad akis "iseitu i prieki" g.gif tai kaip cia dabar yra? g.gif
F_A
QUOTE(LapėSnapė @ 2009 11 20, 16:29)
Radau parasyta sitam forume, kad gilioms/uzkriusioms akims netinka perlamutriniai ar blizgus seseliai  g.gif Bet kazkur kitur kaip tik girdejau rekomenduojant tepti tokiais seseliais voka (tik ne po antakiu, o tik ta, kur aki uzdengia), kad akis "iseitu i prieki" g.gif tai kaip cia dabar yra? g.gif
*

Gilios akys ir uzkrite akiu vokai yra 2 skirtingi dalykai mirksiukas.gif
LapėSnapė
QUOTE(F_A @ 2009 11 20, 14:50)
Gilios akys ir uzkrite akiu vokai yra 2 skirtingi dalykai mirksiukas.gif
*

Tai jo, bet tai buna atveju, kai yra ir gilios, ir uzkrite siek tiek biggrin.gif
Nors siuo konkreciu atveju tai radau ta taisykle taikoma abiems tipams, tai ir apjungiau mirksiukas.gif
Tai ka manot? g.gif
Almantaitė
QUOTE(LapėSnapė @ 2009 11 20, 18:19)
Tai jo, bet tai buna atveju, kai yra ir gilios, ir uzkrite siek tiek  biggrin.gif
Nors siuo konkreciu atveju tai radau ta taisykle taikoma abiems tipams, tai ir apjungiau mirksiukas.gif
Tai ka manot? g.gif
*

taip tu teisi, ta akies dali, kuri pasislepia po odos rauksle/yra seselyje, reikia sviesinti, o uzkritusia voko dali/zona virs akiduobes reiktu tamsinti wink.gif
o pin-up'ams naudojami neutraliu spalvu seseliai, tik tam kad sukurti akies reljefa, o pagrindinias akcentas yra pravedimas wink.gif
Papildyta:
o cia radau, kaip pasidaryti 60uju makiaza http://forum.myspace.com/index.cfm?fuseact...C9D68EC96218913 tiesa, man jis atrodo neisbaigtas, nes truksta pravedimo ir sunkiu blakstienu smile.gif
LapėSnapė
QUOTE(almantė_k @ 2009 11 21, 09:41)

*

4u.gif Aciu!
Dar del tu pin-up: o juose ta linija ispiesia skystais akiu "apvedikliais"? g.gif Mat man kai bandau apsivesti akis, tai isvis kazkokia nesamone gaunasi - breziasi tik virs blakstienu augimo linijos, tad matosi tarpai sviesus tarp blakstienu doh.gif Gal cia todel, kad pas mane blakstienos kietos, ar visgi piestukas per kietas ir reiktu geresnio piestuko/skysto apvediklio? g.gif
taip pat dar norejau pasiklausti, ar sitas stilius visgi tinka panelems, kuriu akys gilios? 4u.gif Labai tikiuosi, kad taip biggrin.gif Man jis toks grazus! wub.gif
vaiduokliukas
QUOTE(LapėSnapė @ 2009 11 22, 03:38)
4u.gif Aciu!

taip pat dar norejau pasiklausti, ar sitas stilius visgi tinka panelems, kuriu akys gilios? 4u.gif Labai tikiuosi, kad taip biggrin.gif Man jis toks grazus! wub.gif
*

As ne Almante , bet irgi truputely nuo saves apie sia piesimo technika noreciau pasisakyti ax.gif pas mane gan gilios ir mazokos akytes, bet kartais as pasidarau toky makiaziuka rolleyes.gif svarbu su sviesiu seseliu istraukti akyte, o pries breziant skystu pravedimu as visad su juodu piestuku breziu i blakstienu augimo linija, tada nesimato kaip jus minejote tu tarpeliu sviesiu, o tada jau lineriu breziu smile.gif Sekmes 4u.gif
Almantaitė
Vaiduokliukas teisingai nusake smile.gif pas mane taipogi akys mazos ir uzkrite vokai, bet pin up yra mano megstamiausias makiazas. butinai dedu sviesesni seseli, o visa uzkritima lengvai patamsinu wink.gif jei seselio nedeciau, nuo pravedimo mano akis pasisleptu po odos kloste. ir siaip, siam makiazui rekomenduociau tik skysta pravedima, nes piestukas per "svelnus" nors, jusu teise rinktis smile.gif
LapėSnapė
Aciu! 4u.gif tai jau kai nusipirksiu skysta laineri begsiu darytis bigsmile.gif thumbup.gif
Dar turiu klausimuka blush2.gif Ziurejau cia tokius video mokomuosius ir ten vis snekejo kazka apie "primer". Is pradziu maniau, kad cia tas pats kas "concealer", bet veliau atrsirado ir pastarasis, tai nebesuprantu dabar, kas tas "primer" yra?? blink.gif
Gal jus kuri zinot? 4u.gif
Almantaitė
QUOTE(LapėSnapė @ 2009 11 22, 21:10)
Aciu! 4u.gif tai jau kai nusipirksiu skysta laineri begsiu darytis bigsmile.gif  thumbup.gif
Dar turiu klausimuka blush2.gif Ziurejau cia tokius video mokomuosius ir ten vis snekejo kazka apie "primer". Is pradziu maniau, kad cia tas pats kas "concealer", bet veliau atrsirado ir pastarasis, tai nebesuprantu dabar, kas tas "primer" yra?? blink.gif
Gal jus kuri zinot? 4u.gif
*

taip primeris yra labai nuostabus dalykas, jis naudojamas pries tepant seselius, seseliai ilgiau laikosi, nesubega i rauksles ir spalva buna sodresne. as saviski Urban Decay pabaigiau tai dabar is bedos panaudoju toki misinuka 1dalis glicerino, 3 dalys vandens. juo paslapinu teptuka pries imdama seseli arba uztepu ant voko. taip pat galima teptelti krempudros ir ant virsaus siek tiek sausos pudros, bet man asmeniskai sis variantas netinka, nes velgi ,vokai uzkrite, tai pudros riebumas i rauskles subega smile.gif
wwwmonika
as patepu vazelinu taip lengvai vokus pries dengiant seseliais. man thumbup.gif
Esemesas
QUOTE(wwwmonika @ 2009 11 23, 20:09)
as patepu vazelinu taip lengvai vokus pries dengiant seseliais. man thumbup.gif
*

Ir nesubėga? g.gif
Almantaitė
hmmm nemanau, kad vazelinas geriausia iseitis, juk tai mineralinis aliejus, o jie veidui nelabai tinka g.gif youtube buvau radus recepta kaip pasidaryti primeri : lygiom dalim sumaisyti maskuokli su kremu. man veike neblogai wink.gif
LapėSnapė
QUOTE(almantė_k @ 2009 11 24, 20:35)
hmmm nemanau, kad vazelinas geriausia iseitis, juk tai mineralinis aliejus, o jie veidui nelabai tinka g.gif youtube buvau radus recepta kaip pasidaryti primeri : lygiom dalim sumaisyti maskuokli su  kremu. man veike neblogai wink.gif
*

g.gif O tai tada nesigauna tiesiog kaip sveika krempudra biggrin.gif as maniau, kad tas primeris paprastai bespalvis? O jis sveikas odai? unsure.gif Ar kaip tik uzkemsa viska blink.gif
Sunreja
As ir nesenai pradejau naudoti Urban Decay primeri seseliams, bet jo spalvyte tokia sviesi... unsure.gif Maciau yra dar ir kazkokia kita spalva - shimmering, tai cia jau turetu buti su zvilgesiu kazkokiu, gal kas turit? 4u.gif

Ir dar vienas klausimukas - jei as visa veida tepu su bronzine pudra ant pacio galo beveik, kada reikia tepti seselius: pries tepant bronzine pudra ar ant jos? blush2.gif
vaiduokliukas

QUOTE(Sunreja @ 2009 11 25, 12:35)
As ir nesenai pradejau naudoti Urban Decay primeri seseliams, bet jo spalvyte tokia sviesi...  unsure.gif  Maciau yra dar ir kazkokia kita spalva - shimmering, tai cia jau turetu buti su zvilgesiu kazkokiu, gal kas turit?  4u.gif

Ir dar vienas klausimukas - jei as visa veida tepu su bronzine pudra ant pacio galo beveik, kada reikia tepti seselius: pries tepant bronzine pudra ar ant jos?  blush2.gif
*

Jus gal turite primery kuris kartu ir maskavimo priemone akiu zonai , nes vieni seseliu pagrinai yra bespalviai o kiti su spalvyte, as pati naudoju su spalvyte, kad tuo paciu uzmaskuoju ir patamsejusius paakius ir vokus padengiu ir nereik krauti ant vokiu toninio kremo rolleyes.gif
O del bronzines pudrytes, norint suteikti veiduj idegio, pirmiuaisa sutvarkoma veido oda, spuogeliai, demeles ir t.t. po to toninis kremas, pudra, ir tik tada bronzine pudra, o ja reikia sukamaisiais judesiais braukti nuo ausies link nosies ir tokiais ratukais viena puse ispudruoti,tokiais paciais ir katos srity , ir tuo paciu principu kita veido puse , tada gaunamas naturalus saules idegis smile.gif tikiuosi aiskai paaiskinau blush2.gif
Sunreja
QUOTE(vaiduokliukas @ 2009 11 25, 11:29)
Jus gal turite primery kuris kartu ir maskavimo priemone akiu zonai , nes vieni seseliu pagrinai yra bespalviai o kiti su spalvyte, as pati naudoju su spalvyte, kad tuo paciu uzmaskuoju ir patamsejusius paakius ir vokus padengiu ir nereik krauti ant vokiu toninio kremo  rolleyes.gif
*

Gerai butu, jei zinociau, ar mano seseliu pagrindas yra dar ir maskuoklis biggrin.gif Realiai tai man nieko maskuoti nereikia, nusipirkau ji tam, kad seseliai ilgiau laikytu, nes mano vokai uzkrite... blush2.gif Tai vat ir idomu, ar kas bande Urban Decay sesliu pagrinda ta shimmering spalvytes? 4u.gif

QUOTE(vaiduokliukas @ 2009 11 25, 11:29)
O del bronzines pudrytes, norint suteikti veiduj idegio,  pirmiuaisa sutvarkoma veido oda, spuogeliai, demeles ir t.t. po to  toninis kremas, pudra, ir tik tada bronzine pudra, o ja reikia sukamaisiais judesiais braukti nuo ausies link nosies  ir tokiais ratukais viena puse ispudruoti,tokiais paciais ir katos srity ,  ir tuo paciu principu kita veido puse , tada gaunamas naturalus saules idegis  smile.gif  tikiuosi aiskai paaiskinau  blush2.gif
*

As ne apie tai klausiau... blush2.gif ax.gif Jokiu kitokiu pudru as nenaudoju, man nereikia, tepu tik kremuka ir tada bronzata ant viso veiduko, kad atrodytu lyg ideges, nes nenoriu eiti istisus metus i soliariuma ax.gif Tai vat, idomu, ar seselius galima tepti ant jos, ar laikys? 4u.gif
Princesė.
man iškilo toks klausimas. visada tepdavau šešėlių pagrindą, poto kai pasitepu makiažo pagrindą ir pudrą. o kaip tepate jūs? internete perskaičiau kad reikia tepti šešėlių pagrindą, o tik tada makiažo pagrindą ir pudrą. tai taip ir nesupratau ant vokų iš pradžių reikia tepti pagrindą šešėliams, tada makiažo pagrindą ir tada tarkim birią pudrą? g.gif
Portishead
QUOTE(Sunreja @ 2009 11 25, 14:17)
Gerai butu, jei zinociau, ar mano seseliu pagrindas yra dar ir maskuoklis  biggrin.gif Realiai tai man nieko maskuoti nereikia, nusipirkau ji tam, kad seseliai ilgiau laikytu, nes mano vokai uzkrite...  blush2.gif  Tai vat ir idomu, ar kas bande Urban Decay sesliu pagrinda ta shimmering spalvytes?  4u.gif
As ne apie tai klausiau...  blush2.gif  ax.gif  Jokiu kitokiu pudru as nenaudoju, man nereikia, tepu tik kremuka ir tada bronzata ant viso veiduko, kad atrodytu lyg ideges, nes nenoriu eiti istisus metus i soliariuma  ax.gif  Tai vat, idomu, ar seselius galima tepti ant jos, ar laikys?  4u.gif
*

o gal galit tikslia nuoroda duot to maujo primerio su shimmeriu? nes man idomu kam apskritai seseliu bazej reikalingas shimmeris jei ant virsaus yra tepami seseliai, tai kazin ar tas shimmeris po seseliais matysis. pati naudoju paprasta urban decay seseliu primer'i, tai galvoju ar tikrai kur rasot yra primer'is, gal koks maskuoklis paakiams, bet kam tada vel tas shimmeris...
Sunreja
QUOTE(Portishead @ 2009 11 25, 15:41)
o gal galit tikslia nuoroda duot to maujo primerio su shimmeriu? nes man idomu kam apskritai seseliu bazej reikalingas shimmeris jei ant virsaus yra tepami seseliai, tai kazin ar tas shimmeris po seseliais matysis. pati naudoju paprasta urban decay seseliu primer'i, tai galvoju ar tikrai kur rasot yra primer'is, gal koks maskuoklis paakiams, bet kam tada vel tas shimmeris...
*

http://www.sephora.com/browse/product.jhtm...tegoryId=C10461

As turiu ta pirmaji, sheer nude spalvyte, bet ji vistiek man per sviesi, geriau jau butu bespalvis.....
O zemiau yra ta shimmering, tai vat man idomu pasidare.... g.gif

http://www.sephora.com/browse/product.jhtm...;navAction=jump
Almantaitė
QUOTE(LapėSnapė @ 2009 11 25, 02:10)
g.gif O tai tada nesigauna tiesiog kaip sveika krempudra biggrin.gif as maniau, kad tas primeris paprastai bespalvis? O jis sveikas odai? unsure.gif Ar kaip tik uzkemsa viska blink.gif
*

nu zinok, konsistencija kazkokia kitokia gaunasi g.gif , tokia lipnesne, ir jo reikia laaaaabai mazai, o mano Urban Decay buvo su spalva, bet uztepus jos nesimate wink.gif o pas ant voku poros issiplete, kad bijai uzsikimsimo? biggrin.gif (juokauju) siaip nemanau kad kenktu taip smarkiaiv;)
o dabar toliau eksperimentuoju su seseliu bazemis ir dabar naudoju stora piestuka, kurio uzteptu ant voko ir pirstais arba teptuku pasklaidau. rezultatas neblogas, bet visgi tikrasis primeris nepakeiciamas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(princesee @ 2009 11 25, 15:25)
man iškilo toks klausimas. visada tepdavau šešėlių pagrindą, poto kai pasitepu makiažo pagrindą ir pudrą. o kaip tepate jūs? internete perskaičiau kad reikia tepti šešėlių pagrindą, o tik tada makiažo pagrindą ir pudrą. tai taip ir nesupratau ant vokų iš pradžių reikia tepti pagrindą šešėliams, tada makiažo pagrindą ir tada tarkim birią pudrą?  g.gif
*

asmeniskai as, jei tepu seseliu pagrinda, tai nei pries tai, nei po to nieko nebetepu. nebent jei zinau, kad reikes labai smarkiai sklaidyti, tada lengvai uztepu sausos pudros, bet ne per daug nes padauginus seseliai sunkiai lips.
picolina
Sveikutes
turiu kelita klausimeliu
1. Kada reikia maskuoti paakius?pries tepant visa veida kremine pudra ar po?
2.turiu kreminius seselius aukso spalvos,tai jei paskui noriu akiu kampucius padazyti juodais , bet jau biriais seseliais tai tinka?
Portishead
QUOTE(Sunreja @ 2009 11 25, 17:56)
http://www.sephora.com/browse/product.jhtm...tegoryId=C10461

As turiu ta pirmaji, sheer nude spalvyte, bet ji vistiek man per sviesi, geriau jau butu bespalvis.....
O zemiau yra ta shimmering, tai vat man idomu pasidare....  g.gif

http://www.sephora.com/browse/product.jhtm...;navAction=jump
*

aciu uz nuorodeles. tiesa, nezinojau net kad tas pirmasis turi du atspalvius, pas mane irgi tas sviesesnis, sakyciau net bespalvis iskart tampa ant voku. o ta kita, "ne violetini" nebandziau, idomu ar labai skyriasi nuo to originalaus... g.gif
Princesė.
gal kuri esate baigusi 'Femina bona' makiažo kursus? 4u.gif
Tuberosa
QUOTE(princesee @ 2009 11 25, 16:25)
man iškilo toks klausimas. visada tepdavau šešėlių pagrindą, poto kai pasitepu makiažo pagrindą ir pudrą. o kaip tepate jūs? internete perskaičiau kad reikia tepti šešėlių pagrindą, o tik tada makiažo pagrindą ir pudrą. tai taip ir nesupratau ant vokų iš pradžių reikia tepti pagrindą šešėliams, tada makiažo pagrindą ir tada tarkim birią pudrą?  g.gif
*

Pagrindą vokų šešėliams reikia tepti vietoj makiažo pagrindo , jį šiek tiek užfiksuoti galima pudra ir tepti šešėlius, bet pudros irgi galima nenaudoti , t.y. tepti tik pagrindą ir šešėlius
Princesė.
QUOTE(almantė_k @ 2009 11 25, 19:50)

asmeniskai as, jei tepu seseliu pagrinda, tai nei pries tai, nei po to nieko nebetepu. nebent jei zinau, kad reikes labai smarkiai sklaidyti, tada lengvai uztepu sausos pudros, bet ne per daug nes padauginus seseliai sunkiai lips.
*

QUOTE(Tuberosa @ 2009 11 26, 01:37)
Pagrindą vokų šešėliams reikia tepti vietoj makiažo pagrindo , jį šiek tiek užfiksuoti galima pudra ir tepti šešėlius, bet pudros irgi galima nenaudoti , t.y. tepti tik pagrindą ir šešėlius
*

dėkui labai aciuks.gif
Sunreja
QUOTE(Portishead @ 2009 11 25, 20:57)
aciu uz nuorodeles. tiesa, nezinojau net kad tas pirmasis turi du atspalvius, pas mane irgi tas sviesesnis, sakyciau net bespalvis iskart tampa ant voku. o ta kita, "ne violetini" nebandziau, idomu ar labai skyriasi nuo to originalaus... g.gif
*

Tai vat, man irgi idomu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Sunreja @ 2009 11 25, 13:17)
Jokiu kitokiu pudru as nenaudoju, man nereikia, tepu tik kremuka ir tada bronzata ant viso veiduko, kad atrodytu lyg ideges, nes nenoriu eiti istisus metus i soliariuma  ax.gif  Tai vat, idomu, ar seselius galima tepti ant jos, ar laikys?  4u.gif
*

Dar pakartoju savo kl.... ax.gif
Almantaitė
Sunreja, as manau, kad bronzantas netepamas tokiais kiekiais, kaip krempudra, ar sausa pudra, vistiek reiktu kazkokio pagrindo , cia tik mano nuomone:)
F_A
Grazi lupu spalva, tik kazkaip nelabai lygiai uztepta:
user posted image
Sunreja
QUOTE(almantė_k @ 2009 11 26, 10:27)
Sunreja, as manau, kad bronzantas netepamas tokiais kiekiais, kaip krempudra, ar sausa pudra, vistiek reiktu kazkokio pagrindo , cia tik mano nuomone:)
*

Aisku smile.gif Bet man labai graziai veidukas issilygina su juo ir pasidengia idegiu wub.gif
F_A
O stai kaip daromi makiazai zurnalu virseliams ir reklamoms cool.gif Pavaiksciokit ir po kitus lapus, ten ju 7 yra. Si "makiazo" technologija siais laikais jau yra naudojama ir prognozuojama, kad ateityje tik populiares...
Almantaitė
QUOTE(Sunreja @ 2009 11 26, 13:07)
Aisku  smile.gif  Bet man labai graziai veidukas issilygina su juo ir pasidengia idegiu  wub.gif
*

O pagrinda gali deti tik ant voku wink.gif
Papildyta:
F_A, as taip esu makiaza pasidarius, nufotkinau savo grimo nepagadinta veida ir "pasidaziau" virtualiai tongue.gif beveik nesiskiria nuo tikro makiazo smile.gif
F_A
QUOTE(almantė_k @ 2009 11 26, 15:56)
F_A, as taip esu makiaza pasidarius, nufotkinau savo grimo nepagadinta veida ir "pasidaziau" virtualiai tongue.gif beveik nesiskiria nuo tikro makiazo smile.gif
*

Imesk foto, ka? bigsmile.gif Labai smalsu, kaip gavosi blush2.gif
Sunreja
QUOTE(almantė_k @ 2009 11 26, 15:56)
O pagrinda gali deti tik ant voku wink.gif
*

Pagrinda seseliams as ir dedu tik ant voku smile.gif
petite princesse
QUOTE(Sunreja @ 2009 11 25, 10:35)
As ir nesenai pradejau naudoti Urban Decay primeri seseliams, bet jo spalvyte tokia sviesi...  unsure.gif  Maciau yra dar ir kazkokia kita spalva - shimmering, tai cia jau turetu buti su zvilgesiu kazkokiu, gal kas turit?  4u.gif

Ir dar vienas klausimukas - jei as visa veida tepu su bronzine pudra ant pacio galo beveik, kada reikia tepti seselius: pries tepant bronzine pudra ar ant jos?  blush2.gif
*

del UD Primerio, tai ta sviesi spalvyte ant voku siaip turetu net nesimatyti, nes jis turi susigerti i voko oda ir tik suvienodinti jo spalva, o ne nuspalvinti. Naujoji "Sin" spalvyte yra svelniai rusva ir jos paskirtis yra suintensyvinti blizgiu seseliu spalva ir pati blizgejima. Beje, jei ant jo uztepsit matinius sesesiu, tai per spalva "prasimus" labai svelnus zerejimas. Pati naudoju abu, laiko abu taip pat, tik bespalvi naudoju ant viso voko, o blizguji - tik ant judancios voko dalies. Svarbiausia tiek su vienu, tiek su kitu yra nepadauginti, jo reikia labai nedaug.

del priemoniu tepimo "eiliskumo", tai as visada pirmiausia "susitvarkau" veida ir po visu pudru ant voku tepu UD primeri ir tada seselius (labai retais atvejais, kai darau ypac tamsu smoky eye, pirmiausia dazau akis, o tada veida). Jei tepsite UD ar kita seseliu pagrinda pacioj pradzioj ir ant virsaus pudruosit ir t.t., tai prie odos "prikibs" pudra, o ne seseliai.
Sunreja
QUOTE(petite princesse @ 2009 11 26, 16:37)
del UD Primerio, tai ta sviesi spalvyte ant voku siaip turetu net nesimatyti, nes jis turi susigerti i voko oda ir tik suvienodinti jo spalva, o ne nuspalvinti. Naujoji "Sin" spalvyte yra svelniai rusva ir jos paskirtis yra suintensyvinti blizgiu seseliu spalva ir pati blizgejima. Beje, jei ant jo uztepsit matinius sesesiu, tai per spalva "prasimus" labai svelnus zerejimas. Pati naudoju abu, laiko abu taip pat, tik bespalvi naudoju ant viso voko, o blizguji - tik ant judancios voko dalies. Svarbiausia tiek su vienu, tiek su kitu yra nepadauginti, jo reikia labai nedaug.

del priemoniu tepimo "eiliskumo", tai as visada pirmiausia "susitvarkau" veida ir po visu pudru ant voku tepu UD primeri ir tada seselius (labai retais atvejais, kai darau ypac tamsu smoky eye, pirmiausia dazau akis, o tada veida). Jei tepsite UD ar kita seseliu pagrinda pacioj pradzioj ir ant virsaus pudruosit ir t.t., tai prie odos "prikibs" pudra, o ne seseliai.
*

Aciu uz issamu paaiskinima 4u.gif aciuks.gif

Kita karta pirksiu ta blizgu pagrinda ax.gif
petite princesse
QUOTE(Sunreja @ 2009 11 26, 16:46)
Aciu uz issamu paaiskinima  4u.gif  aciuks.gif

Kita karta pirksiu ta blizgu pagrinda  ax.gif
*

prasom 4u.gif

siaip jei ieskot savo odos spalva atitinkancio seseliu pagrindo, pabadykit MAC Paint Pot'us. Ju yra ivairiu spalvu, tikrai atsirinksit. Kainuoja jie tikrai ne daugiau nei UD ir ipakavimas patogesnis. Pagal savo odos spalva galit rinktis pavyzdziui tarp Painterly, Bare Study ar Soft Ocre...

Marlena is makeupgeek.com savo internetineje parduotuveje turi daugumos paintpot'u meginiu (mazdaug penktadalis normalaus kiekio, uztenka 10-14ai kartu).
SuperMama
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.