Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Slenka plaukai
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Plaukų priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Terezza
Man plaukai slinko 14metų. Kai pagimdžiau, tai ir prasidėjo.... Ko tik nedariau. Naminės ir pirktinės kaukės, ampulės, vitaminai, serumai ir t.t. Nepadėjo niekas. Preiš pusmetį išsitepiau galvos odą svogūno sultimis - jau tą pačią dieną pastebėjau rezultatus. Plaunant išslinko ne daugiau, nei pusė įprastos "normos". Su svogūnu draugavau kiekvieną savaitgalį, apie 3 mėnesius. Visiškai nustojo slinkti plaukai. Na, iškrenta vienas kitas - kaip ir turi būti, tačiau šepečio nereikia valyt kas kartą išsišukavus, o ir vonia po galvos plovimo nesikemša. Žinoma, kvapas ne iš maloniųjų. Todėl ir dėdavausi kaukę savaitgalį, kad darbe niekas neužjaustų. Nors realiai, tai tikriausiai tik man vienai tas kvapas ir jausdavosi. Dabar, kai problemos nebeliko, nenaudoju. Nors gal reikėtų bent kartą per mėnesį panaudot svogūną profilaktiškai. Ir kai pagalvoju, kiek pinigų veltui visokiausioms kirpėjų/draugių/žinovių rekomenduotoms priemonėms išleidau.... doh.gif doh.gif doh.gif O pati pačiausia priemonė beveik dykai atsieina 4u.gif
jurgitaru
QUOTE(valkiria @ 2009 03 01, 20:52)
Man plaukai slinko 14metų. Kai pagimdžiau, tai ir prasidėjo.... Ko tik nedariau. Naminės ir pirktinės kaukės, ampulės, vitaminai, serumai ir t.t. Nepadėjo niekas. Preiš pusmetį išsitepiau galvos odą svogūno sultimis - jau tą pačią dieną pastebėjau rezultatus. Plaunant išslinko ne daugiau, nei pusė įprastos "normos". Su svogūnu draugavau kiekvieną savaitgalį, apie 3 mėnesius. Visiškai nustojo slinkti plaukai. Na, iškrenta vienas kitas - kaip ir turi būti, tačiau šepečio nereikia valyt kas kartą išsišukavus, o ir vonia po galvos plovimo nesikemša. Žinoma, kvapas ne iš maloniųjų. Todėl ir dėdavausi kaukę savaitgalį, kad darbe niekas neužjaustų. Nors realiai, tai tikriausiai tik man vienai tas kvapas ir jausdavosi. Dabar, kai problemos nebeliko, nenaudoju. Nors gal reikėtų bent kartą per mėnesį panaudot svogūną profilaktiškai. Ir kai pagalvoju, kiek pinigų veltui visokiausioms kirpėjų/draugių/žinovių rekomenduotoms priemonėms išleidau.... doh.gif  doh.gif  doh.gif  O pati pačiausia priemonė beveik dykai atsieina  4u.gif
*

nu bet svogunas tai slykstuuuuu! fuuuuuiiiiiyyyyy! wacko.gif nu niekaip negaliu pasiryzti. nu bet ir plauku labai gaila cray.gif
baste
QUOTE(jurgitaru @ 2009 03 01, 23:03)
nu bet svogunas tai slykstuuuuu! fuuuuuiiiiiyyyyy! wacko.gif nu niekaip negaliu pasiryzti. nu bet ir plauku labai gaila cray.gif
*

o gal reiktų išbandyti, nėra taip jau šlykštu kaip atrodo, esu bandžiusi tai tikrai nešlykštu, yra daug šlykštesnių dalykų mirksiukas.gif
shineT
ojojoj mamos , as jau net veptelt bijau kazka, kad nebeslenka ir pan unsure.gif ax.gif tai kol kas dziaugiuosi, kad slinkimas tikrai apmazejes ir nuslenka kazkiek tik tada, kai plaunu. o paskutiniu metu tai naudoju o'rising sampuna nuo plauku slinkimo, jau apie menesi tepu himalay krema, jau trecia menesi geriu silica futura, zuvu taukus, multivitaminus, joda (hormonu veikla gerinu), nedziovinu plauku dziovintuvu ir visada susipinu kasyte. plaukai auga kaip mieliu bigsmile.gif , tik kad mazu plaukeliu nedaug g.gif
Miaška
QUOTE(valkiria @ 2009 03 01, 19:52)
Ir kai pagalvoju, kiek pinigų veltui visokiausioms kirpėjų/draugių/žinovių rekomenduotoms priemonėms išleidau.... doh.gif  doh.gif  doh.gif  O pati pačiausia priemonė beveik dykai atsieina  4u.gif
*

Va va, ir aš nusivyliau dauguma priemonių, ir dabar naudojuosi pigiausiomis - taip pat ir svogūnu. Irgi tepuosi juo tik savaitgalį, kad paskui dar galėčiau kaukę ilgiau palaikyt, t.y. ne kaukę, o chna dažus su citrinos sultimis, aliejuku, medumi. Po to nebesijaučia svogūno kvapo.
Dabar plaukai kaip ir neslenka, bet man jie puola slinkt dėl menkiausios priežasties, tai svogūniuką ir tepliosiu profilaktiškai. Dar geriu žuvų taukus.
Diana76
QUOTE(Miaška @ 2009 03 01, 22:55)
Va va, ir aš nusivyliau dauguma priemonių, ir dabar naudojuosi pigiausiomis - taip pat ir svogūnu. Irgi tepuosi juo tik savaitgalį, kad paskui dar galėčiau kaukę ilgiau palaikyt, t.y. ne kaukę, o chna dažus su citrinos sultimis, aliejuku, medumi. Po to nebesijaučia svogūno kvapo.
Dabar plaukai kaip ir neslenka, bet man jie puola slinkt dėl menkiausios priežasties, tai svogūniuką ir tepliosiu profilaktiškai. Dar geriu žuvų taukus.
*

o svoguna sutarkuojat ir per merliuka sultis isspaudziat ir trinat juo ar sutarkuojat ir trinat plauku saknis? ir kiek laiko laikyti? jug ne visa nakti ar diena? unsure.gif
BOMBONKE :)
QUOTE(Miaška @ 2009 03 02, 00:55)
*

as ir geriu zuvu taukus,skystaja gelezi-floradix ir vitaminiu kompleksa-stres b,ten visas kompleksas b vitaminiu visokiu,labai nervukus sutvarko ir plaukam b vit vienas is reikalingiausiu.geriu daugiau profilaktiskai,bet rezultatai neblogi,jei seniau karta per pora savaiciu reikdavo is vonios plaukus istraukinet ir atkist tai dabar jau nebeatsimenu kada tai dariau isvis biggrin.gif
biteMaja99
Aš jau keletą metų su plaukų slinkimu probolemų turiu...ir kokių tik priemonių neišbandžiau, net ir tą išgirtąją mezoterapiją...kai pagalvoji kiek tai pinigų suėda doh.gif
Galutinai paskutiniu metu mane įtikino mano pačios kraujo išsamaus tyrimo rezultatai ir moksliniai straipsniai apie feritino (baltymas, kurio pavidalu organizmas geležį saugo) lygį organizme ir plaukų slinkimą. verysad.gif Pasirodo visą laiką buvau ant žemesniosios ribos visų tų svarbių kraujo parametrų, bet tai dar nevadinama mažakraujyste, tai kaip ir jokiam gydytojui neužkliūna schmoll.gif , o tokia būklė kritiškai veikia plaukus....kai organizmas pats dūsta dėl geležies nepakankamumo, tai ir atsikrato visais, kurių laikyti neverta jo manymu blink.gif plaukais, nagų grožiu ir t.t., kiek skaičiau tai tai ir nėštumui kenkia.
Chanell
As einu aluciu plaukus praskalauti, pries paskaitas. drinks_cheers.gif
smirdu alum!!! blink.gif
Dince2
[quote=Miaška,2009 02 23, 23:58]
Nu va, mano svogūninė patirtis tokia: kai anksčiau trindavau svogūnų sultimis, tai dar iki kokių 3 plovimų kvapelis jausdavosi vos suprakaitavus. Vakar įsitryniau vėl, paskui tepiau plaukus chna, įspaudusi pusės citrinos sultis, laikiau 3 val.

Aciu tau labai Miaska uz si recepteli 4u.gif pati vakar pabandziau si receptuka ir tikrai svogunas visai nesijaucia thumbup.gif issitryniau plaukucius svogunu sultimis, kaip ir kiekviena savaitgali, ir uzsitepiau basmos smile.gif pabuvau 2 val smile.gif plaunant islinko gal 10 plauku, o siandien sukuojant nei vienas thumbup.gif
Miaška
QUOTE(Dince2 @ 2009 03 02, 09:58)
Aciu tau labai Miaska uz si recepteli 4u.gif pati vakar pabandziau si receptuka ir tikrai svogunas visai nesijaucia  thumbup.gif issitryniau plaukucius svogunu sultimis, kaip ir kiekviena savaitgali, ir uzsitepiau basmos  smile.gif pabuvau 2 val  smile.gif plaunant islinko gal 10 plauku, o siandien sukuojant nei vienas  thumbup.gif
*

Prašom, kad tik padėtų drinks_cheers.gif
Aš irgi visai nesmirdu, na, vakare sportuosiu - ten ir bus pagrindinis "testas" kvapui... biggrin.gif
Jurgutėlė
QUOTE(biteMaja99 @ 2009 03 02, 09:58)
Aš jau keletą metų su plaukų slinkimu probolemų turiu...ir kokių tik priemonių neišbandžiau, net ir tą išgirtąją mezoterapiją...kai pagalvoji kiek tai pinigų suėda doh.gif
Galutinai paskutiniu metu mane įtikino mano pačios kraujo išsamaus tyrimo rezultatai ir moksliniai straipsniai apie feritino (baltymas, kurio pavidalu organizmas geležį saugo) lygį organizme ir plaukų slinkimą.  verysad.gif Pasirodo visą laiką buvau ant žemesniosios ribos visų tų svarbių kraujo parametrų, bet tai dar nevadinama mažakraujyste, tai kaip ir jokiam gydytojui neužkliūna schmoll.gif , o tokia būklė kritiškai veikia plaukus....kai organizmas pats dūsta dėl geležies nepakankamumo, tai ir atsikrato visais, kurių laikyti neverta jo manymu blink.gif plaukais, nagų grožiu ir t.t., kiek skaičiau tai tai ir nėštumui kenkia.
*

o kaip paskui susitvarkėt tą feritiną ,ką gėrėt?
vaida L
QUOTE(Chanell @ 2009 03 02, 11:04)
smirdu alum!!! blink.gif
*

doh.gif o tu paskui perplovei tą alų?
Renatina
QUOTE(Chanell @ 2009 03 02, 10:34)
smirdu alum!!! blink.gif
*

buk gerute, papasakok apie alu Naminiu kaukiu plaukams temukeje - labai lauksim mirksiukas.gif
http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...13174&st=96
4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Renatina @ 2009 03 02, 17:12)
buk gerute, papasakok apie alu Naminiu kaukiu plaukams temukeje - labai lauksim mirksiukas.gif 
http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...13174&st=96
4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif
*

aga ir man labai idomu.

nusiziurejau toki dalyka-pora saukstu jojobos aliejaus i puodeli alaus,istepti svarius plaukus,pamasazuoti ir isskalauti vesiu vandeniu.bet apie pati alu,nieko doh.gif
Renatina
smile.gif+2009 03 02, 16:18-->
QUOTE(BOMBONKE smile.gif @ 2009 03 02, 16:18)
aga ir man labai idomu.

nusiziurejau toki dalyka-pora saukstu jojobos aliejaus i puodeli alaus,istepti svarius plaukus,pamasazuoti ir isskalauti vesiu vandeniu.bet apie pati alu,nieko doh.gif
*

man kazkaip panaseja i tai,kad kaukes pagrindu tas alus butu. isveskim desninguma - kokie produktai tampa kaukiu pagrindais: kiausinis, rugpienis/kefyras, miltingas vaisius, pan....
situoju tavuoju atveju pasitarnauja alaus miele, b vitaminas, pan..
o del tos dalies,kad tepti sausus plaukus - gal gazas atveria poras,bet del to nesu tikra,neturiu info, pasidomekim mirksiukas.gif

mergytes, gal naudojusios alu galetumet konkretesniais patarimais pasidalinti,koki rinktis ir kaip ji tiksliai naudoti,kad neprisidirbtume nemaloniu pojuciu kokiu mirksiukas.gif
vaida L
jai aš dėčiau alų, tai tik bealkoholinį ax.gif
Chanell
Stai papasakojau anoje temoje ;}
biteMaja99
QUOTE(Jurgutėlė @ 2009 03 02, 13:50)
o kaip paskui susitvarkėt tą feritiną ,ką gėrėt?
*

Tą bjaurybę feritiną vis dar keliu, geriu ferumlek, folio rūgštį ir naudoju vitaminą C, žodžiu visą paketėlį, kad geležį geriau pasisavintų. Be gydytojos leidimo nenorėjau geležies gerti savarankiškai, tai, kai jau ji pasakė, kad rezultatai nekokie, ėmiausi priemonių. Geriu pirmą mėnesį, tyrimus kartoti reikia mažiausiai po dviejų, jei problema didesnė po 3-5. Tam, kad plaukai suprastų, kad jiems jau pats laikas atsibusti, reikia pusės metų....taigi niekur čia nenuskubėsi per daug unsure.gif
Renatina
QUOTE(Chanell @ 2009 03 02, 18:37)
Stai papasakojau anoje temoje ;}
*

dekui 4u.gif

Lu Lu
gal kas is dariusiuju mezoterapja gali papasakoti kaip ta procedura atrodo, kuo ileidzia vaistukus po oda, kiek procedura trunka, ar skauda 4u.gif
biteMaja99
Mezoterapija - tai procedūra, kurios metu plona adatėle greitais negiliais dūriais po galvos oda įleidžiamas vitamininis skystis. Patyręs gydytojas atlieka viską per kelias minutes. Skausmelio ir nekomforto šiek tiek yra, bet atrodo, kad moterims, kurių plaukai nėra natūraliai garbanoti, procedūra duoda pakankamai gerų rezultatų (aišku reikia būti tikroms, kad jums ne placebo leidžia, o tikrai tas medžiagas, už kurias sumokate).
Renatina
QUOTE(biteMaja99 @ 2009 03 04, 10:36)
Mezoterapija - tai procedūra, kurios metu plona adatėle greitais negiliais dūriais po galvos oda įleidžiamas vitamininis skystis. Patyręs gydytojas atlieka viską per kelias minutes. Skausmelio ir nekomforto šiek tiek yra, bet atrodo, kad moterims, kurių plaukai nėra natūraliai garbanoti, procedūra duoda pakankamai gerų rezultatų (aišku reikia būti tikroms, kad jums ne placebo leidžia, o tikrai tas medžiagas, už kurias sumokate).
*

kodel? blink.gif

vaida L
Nieko nesuprantu, šiandien dėjau kaukę iš svogūno, aliejaus, citrinos ir medaus, tai išplaunant taip kuokštais slinko doh.gif Jau kokias dvi savaite tik truputį išslinkdavo dedant šitą kaukę, o dabar vėl sruogom krito doh.gif
Gal reikia keisti kaukes pastoviai g.gif
Renatina
QUOTE(vaida L @ 2009 03 04, 13:46)
Nieko nesuprantu, šiandien dėjau kaukę iš svogūno, aliejaus, citrinos ir medaus, tai išplaunant taip kuokštais slinko  doh.gif  Jau kokias dvi savaite tik truputį išslinkdavo dedant šitą kaukę, o dabar vėl sruogom krito  doh.gif 
Gal reikia keisti kaukes pastoviai  g.gif
*

blogai unsure.gif
na,nenutrauk kaukiu,juk rasei,kad plaukuciais geriau jaucias nuo ju.
pakeist gali,aisku, bet ar nebus taip,kad praslinko ju gabals tu nusilpusiuju dabar.. ir turbut del kitu priezasciu - gal pastresavai daugiau, gal maistas netiko..
mano pacios slinkimo neikirsi ir desningumu neisvesi,tebetyrineju mastau.gif

gal kam pravers 4u.gif

radau tokia info kad cinamonas gerai nuo plauku slinkimo,reikia paimti cinamono milteliu ir sumaisyti su vandeniu[jei plaukai rieboki] arba su naturaliu aliejum ir ta tyrele imasazuoti i galvos oda,sutepti plaukus irplaikyti pries plovima.rezultatas turetu pasijusti mazdaug po 2 kartu.pati nebandziau dar smile.gif
Renatina
smile.gif+2009 03 04, 14:08-->
QUOTE(BOMBONKE smile.gif @ 2009 03 04, 14:08)
gal kam pravers 4u.gif

radau tokia info kad cinamonas gerai nuo plauku slinkimo,reikia paimti cinamono milteliu ir sumaisyti su vandeniu[jei plaukai rieboki] arba su naturaliu aliejum ir ta tyrele imasazuoti i galvos oda,sutepti plaukus irplaikyti pries plovima.rezultatas turetu pasijusti mazdaug po 2 kartu.pati nebandziau dar smile.gif
*

bombonke,uolioji tu musu 4u.gif ,gera zinia! misliju,gal reikia cinamona imaisyti i jogurtines kaukes. aliejinese tai jis prapultu gal vis tik man kazkaip atrodo,na nebent sildyto aliejuko...
arba deti i vaisiu-tyrelines.
bandysim mirksiukas.gif

vaida L
QUOTE(Renatina @ 2009 03 04, 14:24)
blogai  unsure.gif 
na,nenutrauk kaukiu,juk rasei,kad plaukuciais geriau jaucias nuo ju.
pakeist gali,aisku, bet ar nebus taip,kad praslinko ju gabals tu nusilpusiuju dabar.. ir turbut del kitu priezasciu - gal pastresavai daugiau, gal maistas netiko..
mano pacios slinkimo neikirsi ir desningumu neisvesi,tebetyrineju mastau.gif
*

Nu vakar truputį pastresavau unsure.gif bet negi taip iškart ir suveikė ant plaukučių? g.gif
QUOTE(Renatina @ 2009 03 04, 15:12)
bombonke,uolioji tu musu 4u.gif ,gera zinia! misliju,gal reikia cinamona imaisyti i jogurtines kaukes. aliejinese tai jis prapultu gal vis tik man kazkaip atrodo,na nebent sildyto aliejuko...
arba deti i vaisiu-tyrelines.
bandysim mirksiukas.gif
*

niekur jis neprapuls,konsistencija turi gautis tyreles,taigi aliejaus daug nereik.bet gali bandyt koki saukstuka imest ir i namines kaukes,vien kvapas ko vertas biggrin.gif

ai dar gal pirma nat mazos vietikes pasiiuret reiktu ar neelergiskos unsure.gif
Vanillla
as irgi darau kaukes su svogunu, anksciau vien tik sutrinta svoguna itrindavau i galvos oda ir laikydavau doh.gif , o dabar perskaicius sita tema sumaisau svoguna su tryniu ir aliejum. Tfu tfu tfu blush2.gif , bet man atrodo truputi pristabde plauku slinkima smile.gif . Nervina ta smarve fear.gif frusty.gif , bet geriau padvoksiu truputi, nei plika vaiksciosiu biggrin.gif nono.gif grozis reikalauja auku blink.gif Ir dar pradejau pries pora savaiciu gerti Futura silica
Renatina
QUOTE(vaida L @ 2009 03 04, 14:30)
Nu vakar truputį pastresavau  unsure.gif  bet negi taip iškart ir suveikė ant plaukučių?  g.gif
*

pastresavimai tai ir man suveikia console.gif
tiesiog musu silpnoji (ar viena is tokiu) vieta yra plaukuciai. bent kol kas. tad ir kerta per juos. kitas spuogais ismusa, pleiskanoja, pan....
ar darydama kaukes stengies,kad ingridientai butu "stiprinantys saknis"? nes as vis bandau tokius kaip ricina, varnalesa....

NEW MAM
esu maitinanti mama, tai man baisiai pradejo slinkti plaukai, kad net zliumbdavau per kiekviena galvos plovima. verysad.gif Kad neapsirikti, pasirinkau ir siuolaikiska priemone ir "senamadiska"( paauglysteje daznai skalavau galva su dilgeliu nuovyru, plaukai buvo super biggrin.gif ).
Nusipirkau Leonor Greyl firmos ampules nuo plauku slinkimo ir vaistineje ajeru sakniastiebiu, varnalesu saknu ir dilgeliu lapu .
biggrin.gif viena karta po plovimo naudojau ampules o kita karta klaukus skalavau siu zoleliu nuoviru. Po maziau nei menesio slinkimas nustojo. Bet kas butent padejo negaliu pasakyti. g.gif
Renatina
QUOTE(NEW MAM @ 2009 03 04, 14:52)
esu maitinanti mama, tai man baisiai pradejo slinkti plaukai, kad net zliumbdavau per kiekviena galvos plovima. verysad.gif Kad  neapsirikti, pasirinkau ir siuolaikiska priemone ir "senamadiska"( paauglysteje daznai skalavau galva su dilgeliu nuovyru, plaukai buvo super biggrin.gif ).
Nusipirkau Leonor Greyl  firmos ampules nuo plauku slinkimo ir vaistineje ajeru sakniastiebiu, varnalesu saknu ir dilgeliu lapu .
  biggrin.gif  viena karta po plovimo naudojau ampules o kita karta klaukus skalavau siu zoleliu nuoviru. Po maziau nei menesio slinkimas nustojo. Bet kas butent padejo negaliu pasakyti. g.gif
*

pozityvus nusiteikimas!!!!! ne kitaip mirksiukas.gif
labai dziaugiuos gerais rezultatais! taip ir toliau 4u.gif

nesu bandziusi anei girdejusi apie tokias ampules,taciau nuovirai tikrai is puikiu ingridientu thumb_yello.gif

Vanillla
QUOTE(vaida L @ 2009 03 04, 14:30)
Nu vakar truputį pastresavau  unsure.gif  bet negi taip iškart ir suveikė ant plaukučių?  g.gif
*

Zinok tikrai gali buti nuo streso, man buvo sumazejes slinkimas, bet neseniai susilauziau koja, tai pora dienu po to ivykio plaukai kuokstais krito verysad.gif
vaida L
QUOTE(Renatina @ 2009 03 04, 15:16)
pastresavimai tai ir man suveikia console.gif
tiesiog musu silpnoji (ar viena is tokiu) vieta yra plaukuciai. bent kol kas. tad ir kerta per juos. kitas spuogais ismusa, pleiskanoja, pan....
ar darydama kaukes stengies,kad ingridientai butu "stiprinantys saknis"? nes as vis bandau tokius kaip ricina, varnalesa....
*

Naudoju varnalėšų aliejų thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Vanillla @ 2009 03 04, 15:30)
Zinok tikrai gali buti nuo streso, man buvo sumazejes slinkimas, bet neseniai susilauziau koja, tai pora dienu po to ivykio plaukai kuokstais krito  verysad.gif
*

Net nebūčiau pagalvojus, kad taip atsiliepia plaukučiams doh.gif Viskas jokių stresų 4u.gif
Renatina
QUOTE(vaida L @ 2009 03 04, 16:25)
Naudoju varnalėšų aliejų  thumbup.gif

saunu 4u.gif
man ir ricinu aliejukas patinka good.gif

biteMaja99
QUOTE(Renatina @ 2009 03 04, 11:26)
kodel? blink.gif
*

Man gydytoja sakė, kad anatomija garbanoto plauko po oda yra kitokia nei tiesaus. Kaip jis ten kitaip auga doh.gif ir meždiagos ne ten patenka, kur labiausiai reikia.
akvii
QUOTE(biteMaja99 @ 2009 03 05, 11:15)
Man gydytoja sakė, kad anatomija garbanoto plauko po oda yra kitokia nei tiesaus. Kaip jis ten kitaip auga doh.gif ir meždiagos ne ten patenka, kur labiausiai reikia.
*

Jungiuos ir as i jusu gretas.
o jusu biteMaja99 norejau paklausti, o ta feritina tyretes su siuntimu ar savarankiskai?Zinau tikrai, kad mano plaukuciai slenka tikrai del kazkokio sveikatos sutrikimo,nes dermatologas patikino, kad tai nera sezoninis slinkimas ir patare issitirt skydliauke,bet ja tirsiuos kovo 25d.Bet dar noreciau isitirti ir ta feritina.Dabar nusipirkau alpicort, nes plaukai slenka katastrofiskai doh.gif nu ir prirasiau 4u.gif
jadzka
Ateinu su naujienom:
Kalbėjau vakar su tokia natūraliste, tai ji sakė, kad jei plaukai slenka nuo nervų - tai geriausiai veikia galvos masažas (idealu jei su kokia priemone dar). Nes nervinantis užsispaudžia galvos raumenys kažkaip ir užspaudžia svogūnėlius, o tie negauna deguonies ir pan. dėl to nyksta ir krenta plaukai. Gal kažkiek tiesos ir yra g.gif:
QUOTE(jadzka @ 2009 03 05, 13:23)
Ateinu su naujienom:
Kalbėjau vakar su tokia natūraliste, tai ji sakė, kad jei plaukai slenka nuo nervų - tai geriausiai veikia galvos masažas (idealu jei su kokia priemone dar). Nes nervinantis užsispaudžia galvos raumenys kažkaip ir užspaudžia svogūnėlius, o tie negauna deguonies ir pan. dėl to nyksta ir krenta plaukai. Gal kažkiek tiesos ir yra g.gif:
*

net jei ir nebut tiesos tai galvos masazas tikrai veikia raminanciai thumbup.gif
InJe*kcija
smile.gif+2009 03 05, 12:26-->
QUOTE(BOMBONKE smile.gif @ 2009 03 05, 12:26)
net jei ir nebut tiesos tai galvos masazas tikrai veikia raminanciai  thumbup.gif
*

galvos masazui geriausiai orgazmotronas tinka thumbup.gif kaifuoju as su juo kartais vakarais lotuliukas.gif
QUOTE(gutte86 @ 2009 03 05, 13:31)
galvos masazui geriausiai orgazmotronas tinka  thumbup.gif  kaifuoju as su juo kartais vakarais lotuliukas.gif
*

cia tas toks sepetys ne sepetys g.gif
Chanell
Vaida,nesijaudink,o kokio laiko tarpai buvo tarp svogunu kaukiu? bigsmile.gif

Bonbonke, tas ale sepetys ne sepetys tikra palaima teikia,bet gaila jo neturiu. doh.gif drinks_cheers.gif

IR dar : galva plaunu kasdien,kauke su svogunu dariaus pries pora menesiu, bet kai plaunu,smirda kaip nezinau kas doh.gif kaip man ji panaikint,juk tiek laiko praejo blink.gif
QUOTE(Chanell @ 2009 03 05, 13:36)
Vaida,nesijaudink,o kokio laiko  tarpai buvo tarp svogunu kaukiu? bigsmile.gif
Bonbonke, tas ale sepetys ne sepetys tikra palaima teikia,bet gaila jo neturiu. doh.gif  drinks_cheers.gif
*

nu reiks nusipirk ba iki siol palaima man tik vyras teikdavo blush2.gif rolleyes.gif
Chanell
Bonbonke,vyro teikiamos palaimos jis neatspindi,deja. blush2.gif 4u.gif

mm... noriu lotuliukas.gif
QUOTE(Chanell @ 2009 03 05, 13:43)
Bonbonke,vyro teikiamos palaimos jis neatspindi,deja. blush2.gif  4u.gif

mm... noriu lotuliukas.gif
*

o gaila verysad.gif
Chanell
drinks_cheers.gif Viskas gerai, Bonbonke, uzvede tavo nickas,tai laksciau ponamus ir tave kvieciau blush2.gif lotuliukas.gif
InJe*kcija
smile.gif+2009 03 05, 12:33-->
QUOTE(BOMBONKE smile.gif @ 2009 03 05, 12:33)
cia tas toks sepetys ne sepetys g.gif
*

jis toks is vielu padarytas irengimas, i sepeti nelabai panasus g.gif bet jau malonuma teikia... bigsmile.gif
Chanell
Zinau as ji,norejau nji pirkti,bet susilaikiau, db bijau eit i vaistine,galiu nesusilaikyti blush2.gif
zinau apie ka kalbat as ir apie ji galvojau biggrin.gif

bet dabar labai labai noriu nusipirkt naminiu gaubta galvai sildyt,na pan kur kirpyklose pasodina,tik neprofesionalu smile.gif prisiskaiciau kad pasedejus po juo daug geriau visokios kaukes ir kondiskes suveikia,tai dabar svajoniu pirkinys nr 1 biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.