Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Langų rūbai: užuolaidos, romanetės ir kt. - 6
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
olka35
QUOTE(deimi @ 2009 03 04, 15:32)
Jei manes klausete,tai kalba eina apie Siaulius. Kur galeciau rasti,kas pasiuna sirmas uz prieinama kaina?
*

galiu ir as padeti. o kaina galiu pasakyti, kai zinosiu ko norit tiksliau. 4u.gif rasykit i AZ smile.gif
Renna
Jei jau apie siuvėjėles prakalbot, tai gal atsirastų klaipėdietė, kuri norėtų vieno namo langiukus papuošti už prienamą kainą, arba gal galit ką rekomenduoti Klaipėdoj? Gal rašykit až - kad temos neteršt biggrin.gif
Iš anksto dėkinga 4u.gif
Teo
Sveikos mamytes, smile.gif

Jei reikia pagalbos su "langu rubeliais" galiu padeti: nuo dizaino, audiniu parinkimo iki pasiuvimo ir pakabinimo. Karnizu taip pat pasiulysim. Kainos tikrai ne salonines schmoll.gif .
Rasykit i AZ

Veiksmas Vilniuje ir apylinkese.
Umberta
o as ieskau kaune kas padet galetu 4u.gif gal turite kieno nors kontaktus, aisku uz prieinama kaina 4u.gif
BevardeX
QUOTE(umberta @ 2009 03 04, 17:04)
o as ieskau kaune kas padet galetu 4u.gif gal turite kieno nors kontaktus, aisku uz prieinama kaina 4u.gif
*

Forumietė cudo kažkada siūlė savo paslaugas, pamenu, kad ir už protingas kainas smile.gif Galit jai parašyti.
Dar akvilyte gal pagelbėtų smile.gif
julchenukas
o man idomu butu ALYTUJE ir jo apylinkese,gal uzsiimanciu tuo atsirastu? 4u.gif
olka35
o kodel bijot atvaziuojanciu is kitu miestu? blink.gif
rasykit ir toliau nuo siauliu gyvenancios man i az. gal ka ir sutarsim. 4u.gif
julchenukas
QUOTE(olka35 @ 2009 03 04, 18:43)
*

na,nebijom atvaziuojanciu,tik ta kelione kainuoja,tai kad gausis tokia kainatuomet kaip,kad vietoje salonuose uzsisakinetum ax.gif
nors mes gyvenam tik 5-6km.nuo pacio miesto,bet vietines siuvejos,kad atvaziuotu apziuret jau ima 30lt doh.gif
ar taip nemanot? 4u.gif
olka35
idomiai. as tai neimu, jei uzsisako. ta prasme kelione, kaip dalis avanso, kuri , atlikus uzsakyma , isminusuoju. be to pas mane masiniukas su dujine iranga. taip kad iki Kauno uz 30lt. nuvaziuoju. 4u.gif
uogute
Sveikos mergaites,

Pasakykit prasau kiek taip normos ribose karnyzas gali buti atitrauktas nuo sienos? g.gif
Umberta
QUOTE(Kashaya @ 2009 03 04, 18:22)
Forumietė cudo kažkada siūlė savo paslaugas, pamenu, kad ir už protingas kainas smile.gif Galit jai parašyti.
*

aciu 4u.gif

QUOTE(olka35 @ 2009 03 04, 20:43)
*

nu kai dabar krizeeee (nu bent jau mums jauciasi doh.gif ), tai kazkaip papildomai nesinori moket uz kelione blush2.gif
paryziete
Mergaitės, reikia suvėjėlių patarimo. Vienoje išparduotuvėje atsitiktinai užtikau labai gražių audinių už protingą kainą. Noriu papuošti virtuvės langą, kadangi jis gilioje nišoje, tai pamaniau arba ruletai arba romanetės, bet labiau noriu romanečių. Jos turėtų būti pritvirtintos ne nišos viduje (nes tada lango negalėčiau atidaryti), o išorėje virš nišos (tikiuosi suprantat blush2.gif ) tai va... toje parduotuvėlėje labai patiko toks audinys, jis kaip organza, bet toks vos vos standesnis, dryžuotas - viena juosta oranžinė beveik nepersišviečianti, kita juosta šviesesnio tono na ... kaip dieninė užuolaida ir taip kartojasi. Kaip galvojate ar iš tokios medžiagos normaliai atrodytų romanetės, na ar nebūtų labai skystos, net nežinau. Ir dar yra toks pat audinys tik ne oranžinių-gelsvų tonų, o pilkų. Kadangi namuose viskas labai šiltų spalvųm, tai galvoju kaip tas pilkos spalvos romanetė atrodytų ar nelabai niūrai, gal kas turite pilkų atspalvių užuolaidas ar nėra labai jau niūru, beje virtuvės sienos gelsvos, baldai ąžuolo spalvos ir tamsiai pilku stalviršiu. Please, please padėkite 4u.gif
julchenukas
QUOTE(umberta @ 2009 03 04, 22:41)
aciu 4u.gif
nu kai dabar krizeeee (nu bent jau mums jauciasi doh.gif ), tai kazkaip papildomai nesinori moket uz kelione blush2.gif
*

drinks_cheers.gif
o be to,kad dar pas mus kad atvaziavo issimatuot langu,nes tipo mes patys nesugebesim,as kita diena turejau vaziuot pas juos i salona pati ir tik tada "issirinkom"audinius,bet tai kai paskaiciavo kaina su viskuo,tai as ne is tolo nepamaniau,kad uzsisakinesiu,o pinigelius jiems uz kelione vistiek sumoket reikejo.tai zinai,vienam sumokek,atvaziuos kitas,dar jam,na ir beveik 100lt. kazkur kaip i bala blink.gif
amaliute
Sveikos, o kaip vadinasi tos uzuolaidos kur Akvilyte pati pasidarius yra??? 4u.gif
julchenukas
QUOTE(amaliute @ 2009 03 05, 15:50)
Sveikos, o kaip vadinasi tos uzuolaidos kur Akvilyte pati pasidarius yra???  4u.gif
*

Austrijietes,bet net ir pacios siuvejos jas dar romanetemis vadina 4u.gif
baisiai ir as tokiu noriu wub.gif
swimmer
QUOTE(julchenukas @ 2009 03 05, 14:26)
drinks_cheers.gif
o be to,kad dar pas mus kad atvaziavo issimatuot langu,nes tipo mes patys nesugebesim,as kita diena turejau vaziuot pas juos i salona pati ir tik tada "issirinkom"audinius,bet tai kai paskaiciavo kaina su viskuo,tai as ne is tolo nepamaniau,kad uzsisakinesiu,o pinigelius jiems uz kelione vistiek sumoket reikejo.tai zinai,vienam sumokek,atvaziuos kitas,dar jam,na ir beveik 100lt. kazkur kaip i bala blink.gif
*

Na cia tiesa del issikvietimu kad daug kainuoja, bet yra ir kita medalio puse. Jeigu nieko neskaiciuoji uz atvaziavima, tuomet uzsakovai labai pradeda tuo piktnaudziauti - tipo gal man ir nereikia cia tu uzuolaidu, bet tegul jau atvaziuoja jeigu nieko nekainuoja. Taip ir vazineja vadybininkai nieko nepesdami, kol po to pradeda imti pinigus uz atvaziavima. Manau kad jeigu jums reikia uzuolaidu - pasieskokite parduotuviu korios tai pardavineja, susizinokite kainas, o tada spreskite ar verta jums kviestis tuos zmones matuoti. Kai issirenkate iskarto - ir jums maziau problemu, ir pinigu sutaupote ir pardavejams nebuna bereikalingu vazinejimu smile.gif
ilonux
QUOTE(amaliute @ 2009 03 05, 16:50)
Sveikos, o kaip vadinasi tos uzuolaidos kur Akvilyte pati pasidarius yra???  4u.gif
*

Manrods, kad austrijetės.
julchenukas
QUOTE(swimmer @ 2009 03 05, 16:25)
Na cia tiesa del issikvietimu kad daug kainuoja, bet yra ir kita medalio puse. Jeigu nieko neskaiciuoji uz atvaziavima, tuomet uzsakovai labai pradeda tuo piktnaudziauti - tipo gal man ir nereikia cia tu uzuolaidu, bet tegul jau atvaziuoja jeigu nieko nekainuoja. Taip ir vazineja vadybininkai nieko nepesdami, kol po to pradeda imti pinigus uz atvaziavima. Manau kad jeigu jums reikia uzuolaidu - pasieskokite parduotuviu korios tai pardavineja, susizinokite kainas, o tada spreskite ar verta jums kviestis tuos zmones matuoti. Kai issirenkate iskarto - ir jums maziau problemu, ir pinigu sutaupote ir pardavejams nebuna bereikalingu vazinejimu smile.gif
*

faktas,tai faktas,bet man ne siaip uzuolaidu reikia(noriu),o austrijieciu arba romaneciu.ir kai as pas juos uzejau i salona,tai jie man net mazdaug paskaiciavimo negalejo padaryti,nes tipo mechanizmas brangus,priklauso daug nuo audinio ir t.t.ir vyniojimas i vata.tai as suprantu,kad nebus pigu,bet man aktualu ir domina kainos tiek audiniu,tiek mechanizmu,tiek pacio darbo.tai atrodo,kodel nepaimt ir nepaskaiciuot bent mazdaugpgl mano atsinestus ismatavimus langu,o butinai jie turi atvaziuoti patys,kas man lb nepatiko schmoll.gif
amaliute
Sveikos merginos, gal kas zino kiek SIUO METU kainuoja uzuolaidu (romaneciu, austriejietes) pasiuvimas Kaune...?zinau, kad priklauso nuo audinio ir t.t. bet gal yra kokios kainu lubos i ka orientuotis...?Aciu
olka35
QUOTE(julchenukas @ 2009 03 05, 17:56)
faktas,tai faktas,bet man ne siaip uzuolaidu reikia(noriu),o austrijieciu arba romaneciu.ir kai as pas juos uzejau i salona,tai jie man net mazdaug paskaiciavimo negalejo padaryti,nes tipo mechanizmas brangus,priklauso daug nuo audinio ir t.t.ir vyniojimas i vata.tai as suprantu,kad nebus pigu,bet man aktualu ir domina kainos tiek audiniu,tiek mechanizmu,tiek pacio darbo.tai atrodo,kodel nepaimt ir nepaskaiciuot bent mazdaugpgl mano atsinestus ismatavimus langu,o butinai jie turi atvaziuoti patys,kas man lb nepatiko schmoll.gif
*

gali paskaiciuoti mazdaug. mulkina tave. jei idomu, atsiusk i AZ ismatavimus. parasysiu, kiek mechanizmai kainuos, kiek uz darba. kiek iseina uz audini, galima pasakyti zinant metro kaina ir koks audinio plotis.
julchenukas
QUOTE(olka35 @ 2009 03 05, 17:49)
gali paskaiciuoti mazdaug. mulkina tave. jei idomu, atsiusk i AZ ismatavimus. parasysiu, kiek mechanizmai kainuos, kiek uz darba. kiek iseina uz audini, galima pasakyti zinant metro kaina ir koks audinio plotis.
*

parasiau i az 4u.gif

na,as manau,tai nera mulkinimas,tiesiog,jiems reikia taip pat klientu siais nelengvais laikais,todel taip ir daro. ax.gif
swimmer
QUOTE(amaliute @ 2009 03 05, 18:10)
Sveikos merginos, gal kas zino kiek SIUO METU kainuoja uzuolaidu (romaneciu, austriejietes) pasiuvimas Kaune...?zinau, kad priklauso nuo audinio ir t.t. bet gal yra kokios kainu lubos i ka orientuotis...?Aciu
*

Nuo audinio uzuolaidu pasiuvimo kaina nepriklauso. Tarkime romaneciu priklauso nuo matmenu, pasiuvimo tipo (su strypeliais ar su juostelemis) ir valdymo (grandinele, virvele ar variklis). Parasykite matmenis, bus galima daugiau paziureti.
Papildyta:
QUOTE(julchenukas @ 2009 03 05, 17:56)
*

Keista. Siaip medziagos kaina salone tiksliai turi zinoti. O mechanizma turi paskaiciuoti pagal matmenis. Na visi nori kuo daugiau uzdirbti smile.gif Itariu norejo medziaga ir pasiuvima uz brangesne kaina "prakisti" smile.gif
julchenukas
QUOTE(swimmer @ 2009 03 05, 18:48)
Nuo audinio uzuolaidu pasiuvimo kaina nepriklauso. Tarkime romaneciu priklauso nuo matmenu, pasiuvimo tipo (su strypeliais ar su juostelemis) ir valdymo (grandinele, virvele ar variklis). Parasykite matmenis, bus galima daugiau paziureti.
Papildyta:
Keista. Siaip medziagos kaina salone tiksliai turi zinoti. O mechanizma turi paskaiciuoti pagal matmenis. Na visi nori kuo daugiau uzdirbti smile.gif Itariu norejo medziaga ir pasiuvima uz brangesne kaina "prakisti" smile.gif
*

drinks_cheers.gif kainos audiniu aiskios,nevisai aisku buvo tik,koki tiksliai audini "tipo as galiu pasirinkti,kad tiksliai deretu prie interjero",o to audinio,kuri as apziurinejau,net neatsiveze pas mane i namus,kad paziuretu ar deres doh.gif
tai va,nenoriu dbr cia labai juodinti salonu,ar tai,kaip buvau aptarnauta,tiesiog,nuvyle tas reikalas,nes tikrai ne tie laikai,kad savo pinigus galeciau svaistyti i kaire ir desine.uztai ir ieskau to prienamo sau varianto,galu gale ir info yra reikalinga. ax.gif
amaliute
QUOTE(swimmer @ 2009 03 05, 19:48)
Papildyta:
*

vienas langas 270x195 ant sio noretusi "austrejietes"

kitas 250x210 cia romanetes noretusi ir koks praktinis skirtumas jei butu su strypeliais ar su juostelemis?? bei virvele ar grandinele?
Teo
QUOTE(paryziete @ 2009 03 05, 15:19)
Mergaitės, reikia suvėjėlių patarimo. Vienoje išparduotuvėje atsitiktinai užtikau labai gražių audinių už protingą kainą. Noriu papuošti virtuvės langą, kadangi jis gilioje nišoje, tai pamaniau arba ruletai arba romanetės, bet labiau noriu romanečių.  Jos turėtų būti pritvirtintos ne nišos viduje (nes tada lango negalėčiau atidaryti), o išorėje virš nišos (tikiuosi suprantat  blush2.gif ) tai va... toje parduotuvėlėje labai patiko toks audinys, jis kaip organza, bet toks vos vos standesnis, dryžuotas - viena juosta oranžinė beveik nepersišviečianti, kita juosta šviesesnio tono na ... kaip dieninė užuolaida ir taip kartojasi. Kaip galvojate ar iš tokios medžiagos normaliai atrodytų romanetės, na ar nebūtų labai skystos, net nežinau. Ir dar yra toks pat audinys tik ne oranžinių-gelsvų tonų, o pilkų. Kadangi namuose viskas labai šiltų spalvųm, tai galvoju  kaip tas pilkos spalvos romanetė  atrodytų ar nelabai niūrai, gal kas turite pilkų atspalvių užuolaidas ar nėra labai jau niūru, beje virtuvės sienos gelsvos, baldai ąžuolo spalvos ir tamsiai pilku stalviršiu. Please, please padėkite  4u.gif
*

Pilksvas audinukas neatrodys niuriai. jei pas jus visas toks svelnus interjeras ta pacia spalva visko nepagadinsite. Galima ir gyvesni audinuka deti, bet reikia spalvas paderinti. ax.gif
jeila
QUOTE(uogute @ 2009 03 04, 23:24)
Sveikos mergaites,

Pasakykit prasau kiek taip normos ribose karnyzas gali buti atitrauktas nuo sienos?  g.gif
*

ziurint kokios uzuolaidos. su ziedais minimum 10 (priklauso nuo bangu dydzio).
bet siaip reik ziuret kokio tipo uzuolaidos-paprastom su juostele uztenka ir maziau,o jei yra radiatorius issikises,tai reikia skaiciuot pagal ji,kad uzuolaidos nesiliestu smile.gif
olka35
QUOTE(amaliute @ 2009 03 05, 20:12)
vienas langas 270x195 ant sio noretusi "austrejietes"

kitas 250x210 cia romanetes noretusi ir koks praktinis skirtumas jei butu su strypeliais ar su juostelemis?? bei virvele ar grandinele?
*

tokiems platiems langams patarciau siutis kelias viena salia kitos. pagal langa. jei langas is triju daliu tai ir romanetes trys.skirtumas kainose. virvelinis mechanizmas pigesnis, taciau su grandinele patogiau naudotis. 4u.gif
cudo
QUOTE(Kashaya @ 2009 03 04, 17:22)
*

Galiu padet mirksiukas.gif
pelyte37
QUOTE(cudo @ 2009 03 01, 18:12)
Senukose,Yske  25lt - uz 10 venetu.
*

jei pirkti 10vnt.-25 lt.,tai išeina l.brangiai,vienai užuolaidai vien žiedai kainuotu apie 125Lt.Tada aš radau pigiau kur 1žiedas -1,30lt.
cudo
QUOTE(pelyte37 @ 2009 03 07, 15:54)
jei pirkti 10vnt.-25 lt.,tai išeina l.brangiai,vienai užuolaidai vien žiedai kainuotu apie 125Lt.Tada aš radau pigiau kur 1žiedas -1,30lt.
*

bigsmile.gif Idomu kur mirksiukas.gif
Ir ziedai skirese:diametru,ir ira plasmasines (balti pigesni) ir metaline ir hromini. Nuo to ir kaina.
donatele
Norim vaikų darželio grupei užsakyti žaliuzes. Gal kas galit patarti, kur nebrangiai ir kokybiškai pagamina horizontalias žaliuzes ax.gif
jolkute
Reikia ir man pagalbos ax.gif Pas mus kartu virtuve ir salonas. virtuvej galvoju deti roletus, bet ka daryti su salono langais? Yra 3 langai - 1 balkono durys, atsidarantis, po to 45 laipsniu kampu eina vitrininis 2 metru langas ir vel balkono durys 1 metro. Neisivaizduojo, ka galeciau ant tokiu langu uzkabinti doh.gif Noreciau uzuolaidu, bet ar yra lenktu karnizu? Nes jei desiu 3 atskirus karnizus tarp uzuolaidu bus tarpai g.gif
PAdekit 4u.gif Aciu 4u.gif
AKTI
Noriu suzinot ar imanoma paciai, namu salygos susidet ziedus g.gif ir kaip jie dedasi ax.gif . Noriu uzuolaideles su ziedais ant nedidelio lango, gal ir pati sugebeciau "sumeistraut" blush2.gif
akvilyte
QUOTE(julchenukas @ 2009 03 05, 16:12)
bet net ir pacios siuvejos jas dar romanetemis vadina 4u.gif
baisiai ir as tokiu noriu wub.gif
*

nu tai kad romanet4s visai kitas reikalas biggrin.gif

aš tai bent pabandymui norėjau tokių... nu smagu visai ax.gif labai jaukus kambarys... dabar tą langą naudoju vienai romanetei kaip manekeną.. tai visai vaizdo nėr tongue.gif

QUOTE(jolkute @ 2009 03 15, 22:36)
bet ar yra lenktu karnizu?

yra tokių kur balima išlankstyt kaip nori 4u.gif

QUOTE(AKTI @ 2009 03 15, 23:21)
Noriu suzinot ar imanoma paciai, namu salygos susidet ziedus g.gif

įmanoma, be jokių problemų 4u.gif pasiklijuoji juostelę.. issimatuoji lygius atstumus tarp žiedų... uzdedi ziedą išcentravus ir apsipiešus vidinį rutuliuka.. iškerpi, užspaudi šiedą ir psio biggrin.gif

diskutavot dėl atvažiavimo ax.gif aš į kitą miestą važiuoju jei yra trys ir daugiau langų... jei užsako tai tuos pinigelius minusuoju.. neužsako tai man už kelionę.. nes vistik kitas miestas tai ri laikas gaištasi ir kuras... kažkas teisingai rašė kad neprilakstysi pas visus.... o kaune tai dar kolkas nemokamai konsultuoju doh.gif nors irgi jau turbūt reiks pradėt imt tongue.gif
swimmer
QUOTE(jolkute @ 2009 03 15, 23:36)
Reikia ir man pagalbos ax.gif  Pas mus kartu virtuve ir salonas. virtuvej galvoju deti roletus, bet ka daryti su salono langais? Yra 3 langai - 1 balkono durys, atsidarantis, po to 45 laipsniu kampu eina vitrininis 2 metru langas ir vel balkono durys 1 metro. Neisivaizduojo, ka galeciau ant tokiu langu uzkabinti doh.gif  Noreciau uzuolaidu, bet ar yra lenktu karnizu? Nes jei desiu 3 atskirus karnizus tarp uzuolaidu bus tarpai g.gif 
PAdekit 4u.gif Aciu 4u.gif
*

Yra beginiai karnizai kuoriuos galima lankstyti. Bet jeigu norite apvaliu (su ziedais) tuomet reikes 3 atskiru.
jolkute
Aciu uz atsakymus smile.gif Leksiu ieskoti lankstomu karnizu thumbup.gif
Tiesa, maciau tokia juostele, kuria deda, kad uzuolaida kristu kaip su ziedais, tik ziedu nereikia - is blogos puses kisamas karnizas i ta juosta ir uzuolaidos atrodo thumbup.gif
elenele
O man reikia ant nedidelio lango uzuolaidu dieniniu ir naktiniu... Nenoriu roletu ir romaneciu.... Idomu kaip atrodo kai 2 karnizai ant vieno laikiklio? Ar labai atsikises tas daiktas buna nuo sienos g.gif
rimulia12
QUOTE(elenele @ 2009 03 17, 11:44)
O man reikia ant nedidelio lango uzuolaidu dieniniu ir naktiniu... Nenoriu roletu ir romaneciu.... Idomu kaip atrodo kai 2 karnizai ant vieno laikiklio? Ar labai atsikises tas daiktas buna nuo sienos g.gif
*

Tai karnizo kojele galima patrumpinti kiek tau reikia mirksiukas.gif
olka35
arba gali laikikli dviem lazdoms i lubas pirkti. tada galesi pasireguliuoti atstuma nuo sienos. 4u.gif
Nerytė
akim paganyti

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
ikuška
Sveikos, sveikos smile.gif
Kažkada siuvau. tai nusprendžiau prisiminti tą amatą smile.gif
Noriu patarimų - kur ieškoti romanečių mechanizmų (Vilniuje). Jų tikriausiai yra skirtingų - kuo jie skiriasai? ax.gif
Audinys romanetėms koks turėtų būti - gal turit patarimų į ką atkreipti dėmesį? smile.gif

Ir dar dėl ruletų (prie pat lango) - reikia man,kad kuo mažiau saulės spindulių praleistų g.gif . Galvojau užsisakyti tokius su guma iš lauko pusės, bet gamintojai sako, kad ta guma nuo saulės spindės, o dar jei langai rasos- tai išvis prilipti prie stiklo gali unsure.gif
Tai net ir mąstau, gal ir ruletus bandyti pačiai gamintis (nes nelabai ir spalvų tinkamų pas gamintojus radau). Bet kaip tada - gal į kasetinius mechanizmus nesusuksiu storesnio audinio unsure.gif
Ashai
ax.gif Na galiu parodyti ką sukurpiau savo kambaryje :
http://picasaweb.google.com/vabikau/2009_0...NXf747Lw_qvugE#
Labai jau nepeikite, nes man pačiai patinka, o kaip jau kitiems...tai lai lieka jiems patiems lotuliukas.gif mirksiukas.gif
uogute
[quote=Nerytė,2009 03 17, 18:27]
akim paganyti

user posted image

o kokios siltos cia spalvos wub.gif uzsikresiu.... pas mus dar nedazyta rolleyes.gif
jeila
QUOTE(ikuška @ 2009 03 17, 20:40)

Tai net ir mąstau, gal ir ruletus bandyti pačiai gamintis (nes nelabai ir spalvų tinkamų pas gamintojus radau). Bet kaip tada - gal į kasetinius mechanizmus nesusuksiu storesnio audinio  unsure.gif
*

i kasetinius mechanizmus tikrai ne bet kokia madziaga sukisi... as kai uzsakinejau sau vitrininiams langams storesnes ju siulomos medziagos man siule pasirinkt-ar uzsitrauks iki zemes,bet nesusivynios iki galo ar atvirsciai-susivynioja,bet neuzdengia lango iki zemes... mano pasirinkta medziagyte buvo vidutinio storumo is ju siulomu...
paryziete
Ashai,
Labai gražu thumbup.gif, man labai patinka toks klasikinis stilius, čia pati pasisiuvai?
Teo
QUOTE(ikuška @ 2009 03 17, 21:40)
Sveikos, sveikos smile.gif
Kažkada siuvau. tai nusprendžiau prisiminti tą amatą smile.gif
Noriu patarimų - kur ieškoti romanečių mechanizmų (Vilniuje). Jų tikriausiai yra skirtingų - kuo jie skiriasai?  ax.gif
Audinys romanetėms koks turėtų būti - gal turit patarimų į ką atkreipti dėmesį?  smile.gif

Ir dar dėl ruletų (prie pat lango) - reikia man,kad kuo mažiau saulės spindulių praleistų  g.gif . Galvojau užsisakyti tokius su guma iš lauko pusės, bet gamintojai sako, kad ta guma nuo saulės spindės, o dar jei langai rasos- tai išvis prilipti prie stiklo gali  unsure.gif
Tai net ir mąstau, gal ir ruletus bandyti pačiai gamintis (nes nelabai ir spalvų tinkamų pas gamintojus radau). Bet kaip tada - gal į kasetinius mechanizmus nesusuksiu storesnio audinio  unsure.gif
*

Romaneciu mechanizmai yra keliu tipu: virveliniai (pigiausiu, jiems geriau tinka lengvas audinys, nes sunkaus audinio mechanizmas neislaiko), grandineliniai (brangesni, ir patvarus, tinka bet koks audinys), grandineliniai su pasleptom ritem (brangiausi, taip pat patvarus). Gamintojai taip pat yra skirtingi: vokieciu, italu, lenku. Italu ir vokieciu mechanizmai patiki thumbup.gif
Audinys romanetems turi buti tvirtas, kad nesitampytu skersai ar isilgai. mirksiukas.gif
prekestolen
Merginos, kaip ir skaiciau (jei nesapnavau blush2.gif )kad cia Sm yra tema, kaip paciai siutis romanete..perziurejau- bet nerandu kazkaip..gal galima nuoroda.. 4u.gif
*AMRI*
QUOTE(Ashai @ 2009 03 19, 22:13)
ax.gif Na galiu parodyti ką sukurpiau savo kambaryje :
http://picasaweb.google.com/vabikau/2009_0...NXf747Lw_qvugE#
Labai jau nepeikite, nes man pačiai patinka, o kaip jau kitiems...tai lai lieka jiems patiems  lotuliukas.gif  mirksiukas.gif
*

Na ka as galiu pasakyti...Ogi man thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
gamtos stebuklas
user posted image

biggrin.gif
user posted image

roletai thumbup.gif :
user posted image

user posted image
user posted image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.